VIDEO: Česká televize učí děti, že nikáby jsou skvělá věc. Sněhurka zřejmě...

VIDEO: Česká televize učí děti, že nikáby jsou skvělá věc. Sněhurka zřejmě nestačila. Ještě dnes odhlašte koncesionářské poplatky!

VIDEO: Česká televize učí děti, že nikáby jsou skvělá věc. Sněhurka zřejmě nestačila. Ještě dnes odhlašte koncesionářské poplatky!

Redakce AE News byla upozorněna našim spolupracovníkem Petrem Cvalínem, že Česká televize si opravdu nedá pokoj. Po obrovském skandálu s multikulturní Sněhurkou, na kterou upozornil náš server před několika týdny, je tady další epizoda nekonečného seriálu na téma islamizace České republiky skrze manipulaci s myšlením a výchovou malých dětí. Česká televize v rámci svého vzdělávacího cyklu pro děti s názvem “Cestohrátky” na stanici Déčko odvysílala politicky a multikulturně zabarvený díl o Saúdské Arábii. Pořad, který zpočátku a během prvních minut vypadá jako neutrálně informační, přechází zhruba v půlce do tvrdé pro-saudské režimní propagandy.

Oba průvodci pořadem, kteří se starají o narativní část (Saša Rašilov a Marie Žáková), se snaží dětem vysvětlit, proč ženy v Saúdské Arábii jsou od hlavy k patě zakryté. Marie Žáková (nezletilá) se snaží svým vrstevníkům vysvětlit, že nikáby jsou fajn, že ženy v nich vypadají tajemně. Říká to s takovým nadšením, že děti okamžitě získají pocit, že nošení nikábu je něco zcela výjimečného. Saša Rašilov potom vysvětlí, že nošení nikábu je v zemi tradicí, podobně jako když u nás se nosí šaty nebo plavky.

niqabAdvert_2549671b.jpg
Co je tajemného pod nikábem, milá ČT?

Závěrem pořadu je opět zopakováno, že ženy v nikábu vypadají tajemně (to znamená “cool”), aby nikdo nezůstal na pochybách, že nikáby jsou opravdu fajn jako z pohádky. Tyto podprahové manipulace s dětským myšlením jsou naprosto odporné. Není potřeba připomínat, že Česká televize a její zpravodajství je prostoupené lhaním do takové míry, že už i policisté odmítají chránit pracovníky ČT při demonstracích. Ale snaha o programování myšlení českých dětí je nebezpečným trendem, který nesmí rodiče ignorovat.

Je škoda, že se děti nedozví pravou historii nikábu. Tak alespoň zde. Nikáb je v Saúdské Arábii ochranou před znásilněním. Nikáb byl již ve středověku uzákoněn na arabském poloostrově jako oblečení pro ochranu žen a jako definice vlastnictví. Žena nemá v Saúdské Arábii prakticky žádná práva, u soudu má její výpověď jen 50% pravdivost a platnost,  protože žena není rozumným tvorem, ale je majetkem. Je věcí. Cena dospělé ženy ve věku 20 let je zhruba 30 koz. To je směnná hodnota, když se muž rozhodne ženu vyměnit. Nezletilé dívky, které ještě nepřišly o panenství, jsou však mnohem dražší, jejich cena je až 150 koz. Tradiční cena ženy se určuje pro případ, že by muž ženu musel zabít a rodina ženy by musela vyplatit muži odškodné za utrpěnou újmu na cti. Často se stává, že žena v arabském světě se dopustí milostného románku a v takovém případě má manžel právo ženu zabít a navíc rodina ženy musí zaplatit odškodné za toto zostuzení.

Muž se ale může obrátit na soud, pokud nemá žaludek na zabití své ženy a rozsudek potom vykoná soud. Trestem pro ženu je ukamenování v Saúdské Arábii. Nikáb nemá nic společného s tajemstvím, proboha, ale s pokořením ženy ve vlastnickém pojetí. Když má žena na sobě nikáb, nikdo se jí nesmí dotknout. Je tak chráněná. V okamžiku kdy se žena odkryje, obvykle se dočká znásilnění, protože v arabském světě je odhalená žena považována za “nevěstku”. Co je to nevěstka, to by asi ČT měla problém dětem vysvětlit. To lze spatřit nyní i v Evropě, kde uprchlíci hromadně znásilňují evropské ženy a dívky, protože nejsou zahalené. Pokud by měly na sobě nikáby, uprchlíci by se jich nesměli dotknout.

niqab04.jpg
Dvě ženy a jeden muž… v arabském světe.

Pokud se v Saúdské Arábii muž dotkne ženy v nikábu, začne jí obtěžovat, čeká ho bičování, pokud tak rozhodne její manžel a požádá soud o tento rozsudek. Často se ale tyto spory řeší penězi anebo zvířaty jako odškodnění, aby se muž vyhnul bičování. Pokud žena v Saúdské Arábii odloží nikáb a udělá to svévolně, je to považováno za výzvu k rozvodu s manželem. Rozvody v Saúdské Arábii probíhají výhradně na žádost manžela, žena se nemůže ze svazku vyvázat nijak. Pokud žena je rozvedena soudem, je odvržena vlastní rodinou, protože je potom už nečistá a žádný arabský muž si jí už nevezme. Takové odvržené ženy potom žijí do konce života na ulici se svými dětmi (manžel ve většině případů při rozvodu odvrhne nejen ženu, ale i její děti, kterých se zřekne) a žebrají. Žena ale musí žebrat v nikábu, protože představuje jedinou ochranu před znásilněním z pozice ženy, která nemá manžela, a tím pádem ochranu. Tu jí zajišťuje už jenom nikáb.

Nikáb není oděv, ale majetkový oděvní cejch. Je obdobou koloniálního oděvního cejchu v dobách viktoriánské Anglie, kdy např. pouliční zpěváci a muzikanti museli nosit zelené tuniky, aby nebyli označeni za žebráky. V dobách Rakousko-Uherska existovalo také “žebradlo”, což byla jutová brašna, která opravňovala žebráka k 1 polévce a krajíci chleba na městské útraty. Pokud žebrák na sobě neměl žebradlo, neměl na polévku nárok. Oděvní cejchy známe z dob Protektorátu, kdy Židé museli nosit našité žluté Davidovy hvězdy na kabátech. Ve středověku existovalo mnoho podob oděvních cejchů, které museli lidé nosit proti své vůli nebo jako projev podřízenosti, ale pouze v islámu zůstaly oděvní cejchy zachovány dodnes. A také v Indii, ale pouze v podobě kastovních značek na čele. I když to nejsou oděvní cejchy, ale pouze barvové cejchy.

Česká televize vykresluje dětem lživě arabský oděvní cejch jako tradici, což je skandál. Saúdská Arábie, kde nemají ženy žádná práva a jejich zabití a vražda se nijak netrestá, anebo se urovnává výplatou v penězích či zvířatech, není pohádkovou zemí a ženy pod nikábem nevypadají tajemně, ale zuboženě. Jako otroci, jako něčí majetky, jako nevolnice, jako směnná hodnota za kozy a peníze. Cejchovní oděvy arabského světa do Evropy nepatří a nechceme je tady. Nechceme lži České televize a její působení na děti!

Odhlašte Českou televizi, odhlašte Český rozhlas. Na každé poště můžete odhlásit koncesionářské poplatky. Není to mnoho, co lze udělat proti České televizi. Ale i to málo se počítá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: [1]

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Clint
Návštěvník
Clint

Tak já nevím. Podíval jsem se na to video a neviděl jsemv něm nic, co by naše děti nemohly vidět. To už jste vážně tak zakrněli, že přes Bavory nevidíte svět kolem? Smutný.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Ještě tam zapomněli dát, že děvčátka ve velmi útlém věku mrzačí. Provádí se obřízka, kdy je jim odstraňován klitoris s prozaického důvodu, aby nepoznaly sexuální vzrušení.

Kampánus
Návštěvník
Kampánus

Veškeré sdělovací prostředky, politici a hlavně pak ČT 24 i s celou Televizní radou jsou tím nejhnusnějším morem, kterým je infikovaná celá naše společnost. Obětmi se stávají už i děti. Šířením lží a podporou politiky USA včetně zločineckého NATO tito nejen vytvářejí nenávist mezi lidmi, ale podílí se na snaze vyvolání další války. Je třeba si jména lidí řídící tyto instituce pamatovat, protože není možné, aby jednou nestáli před lidovým tribunálem a nezodpovídali se z vlastizrady a válečných zločinů. Víra, že odchodem komunistů, který si přáli téměř všichni lidé se něco změní je dávno pryč. Co však pryč není, to je nehorázná hloupost voličů, kteří až do stádia svého samozničení budou volit pořád dokola ty samé profláknuté zkorumpované strany a politiky.Kdy už najdou lidé odvahu a vzepřou se politickému, právnímu a soudnímu teroru ? Co to bylo keců o tom, že tu máme jen jednu stranu ! Dnes jich máme nepočítaných, pořád volíme ty stejné a čekáme na zázrak. Zázrak chce však kouzelníka a tím je lid. Jenže ten jaksi nemá zájem a hlavně odvahu. Chcete změnu ? Jděte do ulic !

Vlado
Návštěvník
Vlado

Ešte tam mali dať, ako beduín pije ťaví ( velbloudí) moč…

Hanick
Návštěvník
Hanick

Pamětníci si mohou vzpomenout na to jak byly vymývány hlavy dětem za protektorátu, jak se jim vštěpovala němčina….a máme to opět tady. Dokonce Merkelová z Bonnu diktuje….

Mejra
Návštěvník
Mejra

Zkusila jsem vytvořit petici pro zrušení koncesionářských poplatků, opravdu se odmítám podílet na této špíně. Uvidíme jak v naší době uspěji a zda mi třeba domů nepřijde zaklepat někdo, že petici mám stáhnout.

http://www.petice24.com/petice_za_zrueni_koncesionaskych_poplatk

jarin
Návštěvník
jarin

jak můžu zrušit tento poplatek?já se musel přihlásit pod pohrůžkou vymáhání,tak platím ikdyž poslouchám jen radio beat a na CT nekoukám

Janek
Návštěvník
Janek

Na stránkách České televize v sekci televizní poplatek https://tvp.ceskatelevize.cz/StaticPages/Persons.aspx

Vpravo máte volbu formulářů, vyberete evidenční list (90KB) (Přihláška,změna, odhláška), stáhněte si nejlépe v pdf a vytiskněte.si
https://tvp.ceskatelevize.cz/doc/evlist_domacnosti.pdf

Dále následuje formulář prohlášení, že již nejste vlastníkem přístroje, který je schopen přijímat televizní signál
https://tvp.ceskatelevize.cz/doc/prohlaseni_fo.pdf
Tento si též vytiskněte. Oba formuláře vyplňte a DOPORUČENĚ zašlete na adresu:
Česká televize – televizní poplatky, Kavčí hory, 140 70 Praha 4

Pro odhlášení Českého rozhlasu je situace obdobná:
https://zis-ext.rozhlas.cz/docs/odhlaseni_FO_banka.pdf
Je tam upoornění, že: POZOR – Poplatník hradící rozhlasové poplatky prostřednictvím služby SIPO, provádí odhlášení z evidence rozhlasových poplatků na kterékoliv pobočce České pošty.
Vytištěný formulář opět zaslat doporučeně na adresu uvedenou ve formuláři:
Český rozhlas, Odbor rozhlasových poplatků,
Vinohradská 12, 120 99, Praha 2
Podací lístek z pošty si u obou odhlášek v každém případě dobře uschovejte. V té mafiánské zemi nikdy nevíte, kdy po Vás budou požadovat poplatek za X let zpět, pokud jim nepředložíte lístek z pošty. Protože čert nikdy nespí.

Janek
Návštěvník
Janek

Ještě doplnění k českému rozhlasu. https://zis-ext.rozhlas.cz/PagesFO/DocumentsFO.aspx Také bude asi potřeba zaslat společně s odhláškou i čestné prohlášení. Technicky, pokud platíte dráťák přes SIPO, tak jej lze odhlásit na každé pobočce České Pošty. A k tomu to čestné prohlášení zaslat doporučeně.

Martina
Návštěvník
Martina

Nechápu, že v tomto století je ještě něco takového možné! Naprosto s takovým chováním nesouhlasím! Doufám, že se brzy něco v této věci změní.

Iva Nikdová
Návštěvník
Iva Nikdová

další umělec se propůjčil ke špinavé práci na našich dětech. Saša Rašilov je holt jméno pošpiněné kolaborací

Zuzke
Návštěvník
Zuzke

To je vrchol co dokáže ČT je mě z vás špatně nestačím se divit jak je tento
svět zvracen a co dělají z lidmi peníze že ČT pro prachy se neštítí ničeno
fuj .

E. Kol.
Návštěvník
E. Kol.

Je to sice dobrý nápad odhlásit rozhlas a televizi ale bohužel je to povinnost ze zákona. Takže, odhlásit si to může kdokoliv ale do měsíce mu příjde na SIPU neuhrazený poplatek a tak dalé a po čase pokuta. To je k té poště uvedené v poslední větě, Jinak, dobrý článek.