VIDEO: Česká televize překroutila záběry z demonstrace v Praze, odpor vůči islámu...

VIDEO: Česká televize překroutila záběry z demonstrace v Praze, odpor vůči islámu je v ČR asi sponzorovaný Kremlem, na Aeronetu jsme prý špičkoví odborníci na dezinformace!

VIDEO: Česká televize překroutila záběry z demonstrace v Praze, odpor vůči islámu je v ČR asi sponzorovaný Kremlem, na Aeronetu jsme prý špičkoví odborníci na dezinformace!

Před několika dny odvysílala Česká televize ve svém pořadu Reportéři ČT reportáž o demonstraci z 6. února 2016 v Praze, konkrétně o události z Malé strany, kde došlo ke střetu mezi tzv. maskovanými nácky a průvodem Antify a pro-migračních podporovatelů nadnárodní organizace “Uprchlíci, vítejte!” a několika dalších neziskovek. Reportáž má za úkol minimalizovat škody, které způsobilo provalení informací o koordinaci policejní provokace proti odpůrcům migrace. Na alternativní české scéně se totiž objevil dostatek důkazů a informaci o tom, že skupinka tzv. neonacistů, která byla poslušně nachystána v zázemí budovy v majetku ministerstva vnitra, jsou převlečení policisté, resp. příslušníci některých útvarů ministerstva vnitra. O kauze jsem psali zde. A také jsme psali výzvu, že tváře kukláčů byly zachyceny nemaskované, ale nikdo se zatím neodvážil jejich identity odhalit. Policie mlčí, mainstreamová média mlčí.

V reportáži ČT si v čase videa 5:48 všimněte maskovaného kukláče, jak vychází ze dveří budovy v majetku ministerstva vnitra a připojuje se ke skupině maskovaných mužů. Česká televize v reportáži tuto skutečnost zatajila. Proč si “náckové” udělali základnu právě zde? Další bizarní věcí je skutečnost, že policie se nejprve od muže v hnědé bundě zcela distancovala. Týdeník Policie uvedl, že nikdo uvedeného muže nezná. Později Týdeník svojí informaci upravil, že se ozvalo několik policistů, kteří svého kolegu poznali.

muz-v-hnede-bunde-156.jpg
Na neonacisty se nesahá, Karle! Ani když si tě nikdo nevšímá a kukláči dělají, že tě nevidí…

Další zajímavostí je, že policista v hnědé bundě se při kontaktu s maskovanými “nácky” nijak nelegitimoval. Zkuste si jako civilista přijít k davu maskovaných neonacistů, sahat jim na ramena, chytat je za ruce, koordinovat je, zamezovat jim v pohybu, a to celou dobu bez toho, aniž byste nedostali od nácků přes hubu. Všimněte si, že maskovaní muži policistu v hnědé bundě, o kterém nemohli vědět, že je policista (pokud by skutečně šlo o fotbalové hooligans), na slovo poslouchají, nechávají ho, aby jim “domlouval”, poplácával je po zádech a dirigoval je k poziční provokaci.

Policista odhalil redakci AE News detaily z výcviku pořádkových sil MVČR

Jak se naší redakci ozval jeden z našich čtenářů, který tvrdí, že pracuje v blíže nespecifikovaném útvaru MVČR, demonstrace maskovaných mužů byla tzv. “poziční provokací”. Ta se nacvičuje ve složkách pořádkových útvarů při cvičení zásahů proti demonstrantům. Část policistů se převlékne za hooligans, seřadí se do kordonu a začnou gesty provokovat druhou skupinu. Nesmí se však pohnout z místa vpřed, protože u pozičních provokací jde o pouze gesta a hrozby, které mají protistranu vyprovokovat k zahájení útoku, aby za viníka střetu, který potyčku zahájil, bylo možné následně označit druhou stranu. Jedná se o tzv. “vyprovokování objektů”.

Všimněte si v reportáži, jak maskovaní provokatéři drží sevřený kordon a nikdo z nich nevyběhne proti ultralevicovým přívržencům Antify, kteří pochopitelně takovou disciplínu nemají a začnou skrze uniformované policisty nabíhat ke skupině kukláčů. V tom okamžiku velící důstojník nařídí konec akce a celý kordon maskovaných mužů jako na povel se stahuje mimo dosah kamer České televize.

0266aab-99151-hudba-0d0000000-0d0437710-0d9960000-0d9865320-sector_668x376-crop.jpg
Dirigent Policie ČR a jeho orchestr: náhradník za nemocného klarinetistu čeká ve dveřích budovy ministerstva vnitra…

Takto žádný konflikt v reálném světě nevypadá. Demonstrace neonacistů probíhají jinak, nikdo z jejich členů a stoupenců neposlouchá povely a koordinační příkazy neznámého civilisty v hnědé bundě, nikdo z nich nedovolí, aby na ně sahal, tahal je za ruce anebo poplácával po zádech.

Čtenář nás taktéž upozornil na to, že policista porušil interní služební postup, protože při vypuknutí konfliktu je policista v civilu povinen ustoupit zpátky na stranu policie.  V čase reportáže 5:58 si všimněte, jak horní stranou pravé ruky “zadržuje” maskovaného muže, který stojí jako solný sloup. V čase 6:02 dochází k neuvěřitelné věci, útvar maskovaných mužů se rozdělí na dvě skupiny, přední pokračuje v provokaci, ale zadní útvar čeká o pár kroků dál s rukama podél těla nehnutě, asi čekají na příjezd Dalajlámy.  Jak nám uvedl zmíněný čtenář, tohoto si veřejnost nevšimla, ale jde o útvarový postup vytvoření tzv. “mezírky”.

Policisté s nacvičenou “mezírkou”

Mezírka je nacvičený postup pořádkových útvarů MVČR, kdy kordon policistů se rozdělí na dvě skupiny, přední provádí tzv. “záchyt”, a když chytnou demonstranta, vtáhnou ho za sebe do vytvořené mezery, kde dostane nakládačku. Mezírka slouží i k taktickému pohybu předního záchytu vzad. Z těchto metodologických nacvičených postupů je zcela jasné, že maskovaní muži byli policisté s absolvovaným výcvikem pořádkových sil. Dril je totiž na nich zcela patrný. Při provokaci nebylo nutné nikoho do mezírky vtahovat, ale sloužila k plánovanému ústupu záchytové přední řady. Budova v majetku MVČR potom sloužila jako služební zázemí.

Když koordinátor zavelí k ústupu, celá skupina maskovaných mužů během několika vteřin mizí pryč a koordinátor mizí spolu s nimi. Objevuje se až po skončení akce v jiném videu, které jsme také na AE News uveřejnili. Reportáž ČT tak mistrně překresluje celou událost do takové podoby, že mainstreamový divák lehce uvěří tomu, že neohrožený policista přiběhl k maskovaným mužům, začal na ně hrabat, chytat je za ruce a plácat po ramenech a oni, ti zlí náckové, si ho ani nevšimli, jako kdyby byl vzduch, natož, aby mu dali přes držku, což by se přihodilo každému jinému smrtelníkovi, kdyby se připletl ke skupině maskovaných neonacistů a začal je chytat za ruce a ramena.

20160208141145_12646829_10208498871259640_7873305456867302599_o.jpg
Poziční provokace

Rozhodně to nikdy nezkoušejte při demonstracích, protože byste mohli přijít k těžkému úrazu. Reportáž ČT dehonestuje náš článek o této kauze tím, že prý jsme pro-ruský server, že neznají naše identity, a že prý šíříme na AE News dezinformace, na což jsme prý špičkoví odborníci. Karel Randák v čase 10:55 hovoří tom, jak alternativní média může sponzorovat Kreml a ruské organizace. V čase videa 11:35 se hovoří o našem serveru a o našem článku o celé kauze. Zbytek reportáže je o dehonestaci alternativních médií, kdy si redakce ČT vybrala některé kauzy s videi, které chybně interpretovaly nějakou událost uvedenou na alternativních serverech. Tyto chyby se stávají ovšem i mainstreamu, a to ne omylem, ale úmyslně každý den. Zkreslování toho, co divák vidí na záběrech, je denním chlebem České televize.

Kabelky s sebou, chlapi!

Česká televize si nevšimla ani zajímavého společného znaku převlečených příslušníků MVČR, že většina z nich má přes rameno pánské tašky a ledvinky. Kolik znáte nácků, kteří do bitky s Antifou chodí s kabelkami a ledvinkami přes rameno? Při rvačce by to byla první věc, která by překážela. Proč mají převlečení policisté tyto kabelky přes rameno? Mají v nich služební zbraň, pouta, teleskop a pepřový sprej. Pod bundou tyto věci nelze nosit, protože by k nim v případě nutnosti použití byl zdlouhavý přístup. Rozepnout bundu v krizové situaci zabere čas. Policisté v civilu tak nosí tyto věci v pánských taškách nebo ledvinkách, ovšem nikoliv okolo pasu, ale přes rameno.

1c0f18883ed7951ebb7c8348f858_w720_h479_gdd86492ace4a11e593630025900fea04.jpg
Kabelky a ledvinky u všech mužů zásadně přes rameno!

Důvod je ten, že v tlačenici a v krizové situaci se nemusí podařit rozepnout bundu, ani se dostat dolů k pasu a rozepnout ledvinku. Umístění přes rameno však umožňuje přístup ke zbrani, pepřáku a teleskopu prakticky ihned, a to i v největší tlačenici, jak nám vysvětlil náš čtenář.

Neziskový sektor a jeho stálí hosté a odborníci v pořadech ČT

Asi největším zoufalstvím je potom závěr pořadu, kde si ČT pozvala jednatele státní neziskovky Hate Free Culture, která funguje ze státních peněz, z Norských fondů a spolupracuje s Českou televizí, což hrdě píšou na svých stránkách úplně dole v patičce svého webu. Hostem pořadu je i Juraj Smatana, to je ten známý autor seznamu pro-ruských webů v ČR a na Slovensku. AE News nepotřebuje svým čtenářům tlumočit a vyprávět, jak a co se stalo. Každý člověk si udělá svůj vlastní názor, logicky. Pokud něco nedává smysl, obvykle se jedná o trhlinu v informačním poli, která odhaluje manipulaci a konspiraci.

Pán v hnědé bundě není logickým momentem ve videu, protože maskované nácky, které neznám, nepůjdu plácat po zádech. A maskovaní náckové mně nebudou poslouchat na slovo a nenechají mně, abych na ně hrabal. Jsou momenty a situace, kdy trhlina v informačním poli nedává smysl. Ale mainstream se bude snažit tuto chybu zacelit tvrzením, že všechno bylo normální a náckové v Praze jsou slušní chlapci, s disciplínou, zázemím v budově ministerstva vnitra a náturou, že kdejakého pozéra nechají, aby je koordinoval a sahal na ně. Ne, opravdu nejsme jako Česká televize. A doufáme, že nikdy nebudeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Česká televize [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Předem prosim smažte ty komentaře se Štětinou předem dekuji
Jaroslav Doubrava (senátor) mezi fašistama a Sluničkářema v nepovedene komedii!!!!!!A bez placky proti islamu se prochazi dále a přihlíží pak jde směr Sluníčkáři za motorkama 1:08-1:10-12 OD 1:00 DO 1:08 jak lžou proamerická media že procházel atd lidi nejsou blby a vidí!!!!Pak fotka Senatora s Plackou proti Islamu pořízena dne 7.2.2016 jasně fake postoj Proamerických medii!!!!!aby voliče zblbnuli!!!!!!
http://www.hrebenar.eu/2016/02/senator-doubrava-s-plackou-bloku-proti-islamu-na-demonstraci-strane-neonacistu/
comment image

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník
KAZATEL-MT24-ZJ13,12

Kdo pak to je mezi provokaterama Europoslanec Štětina ten taky jde proti narodu fuj
comment image

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník
KAZATEL-MT24-ZJ13,12

Vypatralo se že to nejsou policaiti ale chuligens kteři se podileli aji s Pravym Sektorem na zabijeni Ukrajincu nekteri pred 2 lety
http://www.antifa.cz/content/policejni-provokace-nebo-blamaz-konspiratoru

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník
KAZATEL-MT24-ZJ13,12

22.2.2016
A ještě cenzurují Europoslanec Štětinu jak si vyklada s provokotery a Další lži od ČT h…. až je to hnus a aji ohledně Demonstrace v Praze zase nic jen lži
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/216411058060222/

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník
KAZATEL-MT24-ZJ13,12

22.2.2016
Další lži od ČT h…. až je to hnus a aji holedně Demonstrace v Praze zase nic jen lži
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/216411058060222/
Témata: Policejní zásah při migračních demonstracích (živě brífink); Mění se strategie boje proti IS?; Vládní krize na Ukrajině; JAR: výše trestu pro Krejčíře; Policejní zásah při migračních demonstracích; Protest pracovníků České pošty; Začíná festival Mene tekel

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Stále netrpělivě čekám na zprávu, jak byli přítomnými členy POLICIE identifikováni, a potrestáni ti účastníci demonstrace, kteří byli zahaleni.
Ani identifikace, ani pořádková pokuta, ani nic jiného. Není to náhodou i třeba pochybení ze strany policie?
Že by POLICIE NEKONALA, a nikomu z jejich nadřízených – kontrolních orgánů (vzestupně až po premiera) by to NEVADILO ???
Nebo už to neplatí, a zahalovat se může? Nebo jenom někdo?
Jak to tedy je ?

albatros
Návštěvník
albatros

Dyť je to jedno. Bouře ve sklenici vody. Za pár měsíců po tom ani pes neštěkne a Bohoušek bude mít ale úplně jiný starosti.

Mata Hari v.v.
Návštěvník
Mata Hari v.v.

Novela zákona o shromaždóvání z 05/2015 (nepříliš medializována) “umožňuje vydat písemné povolení demonstrantům na konkrétní ohllášenou a schválenou demonstraci, demonstrovat v maskách” v tzv. zvláštních či odůvodněných případech, písemné povolení údajně vydává Policie ČR a správní úřady. Hanba mne fackuje a je mi stydno, když vidím postup uniformovaných příslušníků PČR v této akci a jejich řadu pochybení, tolerování nezákonností, nadržování a neschopnost jednat objektivně. Když slyším ” hodnotit vše a vždy” bývalého důstojníka ČSLA p.Randáka, svého času podprůměrného operativce BIS, spolu s p.Bublanem v jednom provinčním městě na Vysočině, stydím se za ně rovněž. Myslím, že si zasloužíme osobnosti jiného formátu coby experty na bezpečnostní problematiku.

Clint
Návštěvník
Clint

No vy jste fakt ubožáci. Zašťiťuje te láskou k vlasti, najednou jste všichni křestani. Fakt smutný…

albatros
Návštěvník
albatros

Sluníčko, sluníčko popojdi maličko
stojíš tu u cesty, stane se neštěstí
migrant tě vojede 😉

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Nevím,kam tohle video dát, aby se to tématicky aspoň trochu hodilo. Tohle prý nechal natočit rakouský časopis Vice. Německy neumím, ale člověk, který to poslal, tam připsal popis. Nevím, jestli nemám halucinace. Snad to ostatním půjde spustit.
https://www.facebook.com/Evropa-Evropan%C5%AFm-844314728955238/?fref=nf

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Tak koukám, že se nekopíruje odkaz na video ale jen na stránky skupiny nebo co to je. Ale to video je momentálně vlevo mezi dalšími a jako titulní obrázek je na něm zraněný muž s volantem zabodnutým do hrudníku a jakoby vyhřezlými vnitřnostmi. (pardon za ten naturalismus)

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka
Svarga
Návštěvník
Svarga

Krásnou reklamu udělali aeronetu,ale nechápu jak mohou někteří lidi ještě sledovat ČT,a vůbec se nepídit po tom co je to Aeronet.Chápete, to jsou dvě pravdy čt a aeronet.

ATOL
Návštěvník
ATOL

ano je to přesně tak….tvrdil jsem to hned po shlédnutí videa….ti maskovaní rádoby nazi přesně gestikulují podle nacvičeného provokování při výcviku pořádkových sil proti demonstrantům….dříve jsem byl rovněž u této složky a vím o čem píšu…jenom mě zaráží, proč to MV dělá a jaký z toho hodlá vytěžit prospěch?….s čím chtějí oponovat pro nějaký další zákaz?….