VIDEO: Černošská lékařka z Texasu obvinila před Kapitolem americkou farma lobby z...

VIDEO: Černošská lékařka z Texasu obvinila před Kapitolem americkou farma lobby z vraždění Američanů Covidem-19 podle vzoru nacistů jako vraždili Židy, obvinila vědce ze spiknutí, protože lék Hydroxychloroquine na Covid-19 zafungoval na jejích 350 pacientů, ale lékaři se bojí HCQ předepisovat kvůli výhrůžkám, že přijdou o smlouvy se zdravotními pojišťovnami! Facebook, Twitter a YouTube freneticky jako hyeny video mažou, smazali ho Trumpovi i jeho synovi, u nás ho máte i s českými titulky!

VIDEO: Černošská lékařka z Texasu obvinila před Kapitolem americkou farma lobby z vraždění Američanů Covidem-19 podle vzoru nacistů jako vraždili Židy, obvinila vědce ze spiknutí, protože lék Hydroxychloroquine na Covid-19 zafungoval na jejích 350 pacientů, ale lékaři se bojí HCQ předepisovat kvůli výhrůžkám, že přijdou o smlouvy se zdravotními pojišťovnami! Facebook, Twitter a YouTube freneticky jako hyeny video mažou, smazali ho Trumpovi i jeho synovi, u nás ho máte i s českými titulky!

Spojenými státy otřásá další covidový skandál, který prakticky nemá obdoby. Celé to vymyslela zdravotnická organizace America’s Frontline Doctors, která o víkendu před americkým Kapitolem ve Washingtonu D.C. uspořádala otevřenou konferenci s lékaři z celých USA, kteří se postavili proti lžím a dezinformacím amerického farmaceutického průmyslu a proti mohutné lobby, která profituje ze zinscenované covidové hysterie v zemi.  Lékaři totiž přijeli do hlavního města proto, aby svědčili o tom, co se skutečně děje na frontové linii v ordinacích a jak dalece se realita odlišuje od toho, co denně masírují Američanům do hlav fake news mainstreamové stanice.

America’s Frontline Doctors na tiskové konferenci ve Washingtonu D.C.

Lékaři informovali [1] o tom, že Covid-19 existuje celkem ve dvou formách, první forma je lehká a dá se lehce vyléčit běžnými léky proti chřipce, druhá forma je závažná, kdy lidé dostanou zápal plic a nemohou dýchat. Oba dva tyto stavy přitom snadno řeší trojice léků, které jsou velmi laciné v USA, jedná se o generická léčiva, farmaceutické firmy na nich vlastně nic nevydělávají a tato trojice léků léčí Covid-19 se 100% účinností. Tato pravda se ale nesmí za žádnou cenu dostat na veřejnost. To, co se stalo potom, tomu prostě ani nelze uvěřit.

Černošská doktorka odhalila 100% účinný lék na Covid-19 a spustila veřejné obvinění americké farma lobby z genocidy amerického lidu

Na tiskovce před Kapitolem totiž vystoupila i černošská lékařka Dr. Stella Immanuel z Houstonu v Texasu, která spustila takovou kanonádu proti americkým farmaceutickým firmám, až se hory zelenaly. Doktorka totiž na plnou hubu s typickým černošským stylem všem vysvětlila, že už vyléčila 350 pacientů na Covid-19, ještě ani jeden jediný pacient jí nezemřel, vyléčila i 92-letého pacienta, vyléčila na Covid-19 i astmatiky a diabetiky a víte, jaký zázračný lék na to použila? To je to největší tajemství, které se nikdy nesmělo a nemělo dostat na veřejnost. Těmi léky jsou Hydroxychloroquine, Zinc a Zithromax, generická léčiva za pár šupů.

 

Tato trojkombinace léků likviduje viry Sars-Cov-2 v těle bez vedlejších účinků, léčba je stoprocentní, bezpečná a funguje i na velmi staré lidi v kritickém stavu, kteří přichází do ordinace ve stavu, kdy už nemohou dýchat a plíce selhávají. Doktorka Stella Immanuel má v Houstonu kliniku a jezdí za ní lidé z celého Texasu a dokonce i z dalších států USA, protože obvodní lékaři těchto lidí se bojí svým pacientům HCQ (hydroxychloroquine), Zinc a Zithromax předepisovat, protože zdravotní poradce amerického prezidenta Dr. Anthony Fauci nařídil americké FDA, tedy federální agentuře pro léčiva, aby tyto léky byly staženy z oběhu po dobu covidové pandemie v USA, protože HCQ prý může vyvolávat onemocnění srdce.

Doktoři čelí vydírání od amerických zdravotních pojišťoven, pacienti jezdí do Houstonu za černošskou doktorkou, aby jim zachránila život generickými lacinými léky, které donedávna byly všude

Američtí lékaři dostali varování a de facto výstražné dopisy od zdravotních pojišťoven, že pokud předepíší pacientovi HCQ v indikaci s Covidem-19, pojišťovna s nimi ukončí smlouvu a navíc jim bude hrozit, že takové lékaře pojišťovna nahlásí na lékařskou komoru a lékaři by tak mohli přijít o licenci k vykonávání lékařské profese. Za těmito mafiánskými praktikami stojí v USA farmaceutická lobby, která do výroby vakcinačního programu pro celou populaci zainvestovala miliardy dolarů a ty se musí prostě vrátit a vygenerovat mamutí zisk.

Dr. Stella Immanuel dostává výhrůžky od anonymů, že ji zabijí, že s tím musí přestat, že nesmí lidi léčit hydroxychloroquinem, Zincem a Zithromaxem, jenže ono to funguje. Vyléčila již 350 lidí a další přicházejí. NIkdo jí ještě nezemřel, což rozhodně nemohou prohlásit ti vědci a lékaři, kteří odmítají HCQ a místo toho používají jiné léčebné a obvykle extrémně předražené léky, jako je např. Remdesivir.

Hydroxychloroquine

Hydroxychloroquine má jednu zásadní vadu z pohledu farmaceutických společností. Je to generické léčivo bez patentové a licenční ochrany. Nelze z tohoto léku tak generovat zisk, takže proto Dr. Fauci ihned nařídil mohutné stahování zásob HCQ z amerických nemocnic. Díky generické výrobě však HCQ nelze vymazat z trhu, protože lék se dováží do USA z Kanady a rovněž z Mexika. Dr. Stella Immanuel na tiskovce řekla zásadní poznatek, že v jedné studii amerického Národního institutu zdraví z roku 2005 našla pojednání, že škytavka je průvodním znakem koronavirové nákazy, kde je léčba doporučena za použití Hydroxychloroquinu.

A protože Sars-Cov-2 patří do rodiny koronavirů, bylo logické použít a vyzkoušet právě Hydroxychloroquine. A ono to funguje. Jenom je potřeba lidem spolu s tím podávat tablety s obsahem zinku a také antibiotikum Zithromax, které slouží na likvidaci bakteriálních infekcí, které Covid-19 spouští v plicích napadeného člověka. Samotný HCQ by totiž neměl takovou účinnost, protože Covid-19 porušuje metabolismus buněk a prudce klesá stav zinku v buňkách, který je nezbytný pro činnost a funkci mitochondrií v lidských buňkách, takže přípravek Zinc toto vyřeší.

Trumpův starší syn sdílel video s doktorkou na Twitteru, ten mu na 12 hodin uzamkl účet jenom pro čtení a video smazal pro veřejnost

Doktorka Stella Immanuel apelovala na americký lid, aby tuto genocidu již netoleroval a postavil se farmaceutické lobby, protože lék na Covid-19 existuje a funguje, je to trojice léků v čele s generickým HCQ a lidé nemusí trpět a nemusí umírat. A potom to přišlo, no to prostě byla síla, až lidem spadla okolo čelist. Dr. Stella Immanuel přirovnala nečinnost lékařů a jejich sledování toho, jak jim pacienti umírají, protože nechtějí použít HCQ, za činnost stejné lhostejnosti, jako předváděli “dobří” nacisté a Němci za II. sv. války, když se dívali, jak jsou Židé vražděni, sice se na tom nepodíleli, jen se na to dívali, ale nic neudělali, protože neměli odvahu. Doktorka tak přirovnala současné lékaře v USA, kteří se podílí na spiknutí americké farma lobby proti americkému lidu, za nacisty. A že z toho bude strašný masakr a řev, to se dalo opravdu čekat.

Server Breitbart News totiž z tiskové konference měl přímý přenos a záznam nahrál na sociální sítě, jenže vzápětí začalo hotové peklo. Donald Trump junior, tedy syn Donalda Trumpa, sdílel video s vystoupením Dr. Stelly Immanuel na svém Twitteru a došlo k něčemu, k čemu zatím nikdy nedošlo. Twitter Trumpovi juniorovi uzamkl účet na 12 hodin, že nemohl nic psát [2], a to až do chvíle, než dobrovolně sdílené video sám smaže, protože to si Twitter nedovolil a je to znamení, že tato sociální síť začíná už tušit, že se chystají mohutné kroky proti americkým sociálním sítím. Video s černošskou doktorkou potom sdílel na Twitteru i jeho otec Donald Trump, a rovněž i jemu tento tweet nakonec Twitter smazal, ale bez uzamknutí účtu. A to zdaleka neskončilo jen u Twitteru, protože to nebylo nic v porovnání s tím, co přišlo jen chvilku potom.

YouTube, Facebook a Twitter začaly jako gestapo rušit účty lidem, kteří si dovolili video sdílet. Takovou míru totality Američané nepamatují

Sociální síť Facebook a půl hodiny po ní i YouTube spadající pod Google začaly freneticky mazat video s černošskou doktorkou s takovým vztekem a hyenismem, že lidé začali Alexi Jonesovi hlásit, že jim Google smazal YouTube kanál, Facebook jim smazal účet, a to jenom kvůli jedné a jediné věci, kvůli tomu, že na svém profilu sdíleli video s černošskou doktorkou z Texasu a její plamenný projev před americkým Kapitolem. Video je natolik zásadní, že jsem ho opatřil českým překladem a máte ho k dispozici v tomto článku. Video se nesnažte nikam jinam nahrávat a publikovat, protože přijdete o účet Facebook, Twitter nebo YouTube. Dr. Stella Immanuel totiž rozmlátila v přímém přenosu před očima Američanů spiknutí americké farma lobby v čele s Dr. Faucim a Billem Gatesem, kteří jsou hlavními architekty této americké masivní genocidy.

Dr. Anthony Fauci

Američtí lékaři vědí, jak léčit Covid-19 se 100% účinností, ale namísto vděku a chvály za to sklízí výhrůžky likvidací od nosatých globál farma firem, hrozby od lékařských komor, od zdravotních pojišťoven, od politiků. A to samé přijde i do ČR, kde jakékoliv zmínky o HCQ a laciné léčbě Covidu-19 budou sankcionovány a lékařům bude hrozit postih. Sami se podívejte, nikdo v ČR jaksi už nemluví o léčbě Covidu-19, ale jedou se pořád dokola jenom kecy a kecy o testech a o vakcínách, o léčbě je ticho po pěšině. V Americe je to možná Dr. Fauci jako hlavní ministr spiknutí proti lidu, v Česku je takových figur hned několik. Pravda je v roce 2020 tou nejnebezpečnější zbraní, globalisté se nebudou zdráhat zabíjet lidi na potkání, pokud se jim pokusí covidové zotročení gójských národů zmařit tím, že budou publikovat, psát a vysílat pravdu, jako třeba náš zpravodajský server. Je to i na vás, jestli přežijeme. Zabít nás může nepřítel, anebo lhostejnost čtenářů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 43% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Darek
Návštěvník
Darek

Lide Český. Všechno je to ztráta času. .Jsou věci, které neovlivníte. Je všeobecně známo, že přes 90% občanů
požaduje zrušení naprosto zbytečného senátu. Co když každý občan jdoucí k volbám celou volební kandidátku
přeškrtne? Tak občané do toho.

Crusarder
Návštěvník
Crusarder

Všechno je to jenom nějaká hra mocných. Jeden vědec říká to, druhý ono, podle toho, kdo mu kolik zaplatí. Kdyby fungovalo to, co tady říká ta doktorka, tak už by se to ve světě dávno používalo.

sonicka
Návštěvník
sonicka

Ale ono se to používá -nakonec i ve Francii ho dovolili používat. V Africe ho též používají -Alžírsko Maroko -informujte se

Michal
Návštěvník
Michal

Dobrý den,
Chci jen k tomu všemu dodat jednu jedinou věc.
Pakliže jsou možné prostředky a léčiva na tento hnus bombardujte všichni své obvodní lékaře, politiky, hygieniky a jiné složky s odbornou způsobilostí. Ptejte se nebojte se jde o nás a o naše přežití!!!

erika
Návštěvník
erika

Pre zdravotníkov je obzvlášť zarmucujúce a až neuveriteľné, ako nás naši lekári klamú a podporujú falošné správy o smrteľnej pandémii…pritom samotné štatistiky ich usvedčujú z toho, že tento rok umrelo menej ľudí, než vlani o takomto čase.
Eugenik Bill Gates si kúpil WHO a tá mu teraz slúži a nadháňa mu miliardové zisky.
Skorumpované európske vlády, skorumpovaní hygienici a skorumpované médiá, všetci na tej lži vzorne spolupracujú a nehanbia sa klamať národ…kompetentní dokonca majú tú drzosť, že uvažujú o p o v i n n o m očkovaní…
Vakcíny Billa Gatesa sú však dobré len pre samovrahov a každý, kto chce žiť, sa im radšej vyhne.
Vplyvná Sorosova lobby je plná ľudí Gatesových kvalít, ktorí idú cez mŕtvoly a zachraňujú planétu likvidáciou iných, kým tým svojim aj päťkrát vymenia srdce… keď treba…
Fašistické korporácie si cez Sorosove doláre kupujú prostitútky z každého oboru, sústreďujú ich v mimovládnych organizáciách, kde stále navyšujú ich počty a ony im pomáhajú plniť ich ohavné genocídne plány.
Zobuďme sa. Protestujme. Prestaňme voliť skazu svojho národa, poslušných lokajov cudzej moci na našom území a to v oboch našich štátoch.
Zaslúžime si lepšiu budúcnosť, než nám chystajú tí, čo nami od vekov pohŕdajú.
Všetka česť a hlboká úcta lekárom, ktorí sa nespreneverili lekárskej prísahe a hovoria nám pravdu. Vďaka im všetkým.

Dana
Návštěvník
Dana

Dlouho jsem neslysela nic o doktorce Sone Pekove, jeji videa jsou stara tri mesice, mizi z youtube a to, ze na takovou nasi ceskou vedeckou kapacitu uverejnuji pouze silne kriticka videa mi pripada velice podezrele. Nekomu moc, moc zalezi na jejim umlceni, musi byt opatrna. Za koronavirem stoji obrovsky Golias s nazvem Demokrati USA. Volby budou v listopadu, tak pridavaji na plynu.

magic
Návštěvník
magic

Přesně, toto video mám uložené v originále, před pár dny bylo okamžitě ze všech platform (Y.Tube, Twitter, FB…smazáno cenzory, protože lidé, kteří tato média vlastní, nestojí o to, aby to lidé věděli, potřebují očkovat a vraždit a snižovat populaci, viz Bill Gates a spol.Jde zde o boj dobra mezi zlem, o moc nad světem, protože v listopadu budou v USA volby! REP VS DEMOCRAT

Dana
Návštěvník
Dana

Demokrati v USA snazici se znicit prezidenta, pouziji vse. Virus, jeho vyrobu, rozsirovani, ockovani…. Maji globalni spehy na internetu, mazou videa…. ,vymejvaji lidem mozky, stejne jak to delali komunisti. Vse pro moc vetsi zisk a kontrolu nad vsemi.

trtal
Návštěvník
trtal

Statecna zenska a skutecna doktorka…

bohuzel vetsina dochtoru je uz jen banda drogovych dealeru a taktez velka cast z nich masovych vrahu….
a to uz delsi dobu, bez ohledu na jakysi Covid…
Casto preplaceni, namistrovani a arogantni zabijaci v bilych plastich…

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Pane Trtal, píšete jako Svatá Kniha.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Co tahle negra rekla noveho? To maji jit bili gojimi pred jeji voodoo “experizou” a jinymi negroidy na kolena?
Tez varuje zeny i muze “nemit ve snech sex s demony a carodejnicemi”, ze to pry zpusobuje choroby. Fantasie! To je US “doktorka” se “vzdelanim” z Nigerie…
Kdyz AE New neuverejni moji pripominku, jako na toto tema jiz tak ucinilo, tak to je v poradku, a vysvetluje vse …
Pura vida

trtal
Návštěvník
trtal

co to tu meles ty tupy, medialne vymasteny biorobote?
papouskujes fasisticky mainstream jak nejaky IQ40 hnup od Chvilkaru…
Zachranuje lidi? Zachranuje!…a to navzdory fasistickemu systemu a jeho hrozbam…
a at uz si veri v cokoliv, rad na to zapomenes, kdyz ti zachrani decko nebo pribuzneho…

Dodiky
Návštěvník
Dodiky

Moje řeč

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

To jste teda ale komplexně posral, pane Alberte. Vy, vášnivý židokřesťan. Ta moudrá černá paní nahlas a po negersku temperamentně řekla:

“Král je nahý.”

– – – –
Odkaz – pohádka “Císařovy nové šaty”.

ivar
Návštěvník
ivar

No jestli tím králem mínnila zlocince od USA farmamafie, tak to rekla dobre.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Zidoktestan ???
To mate odkud? Papouskujete Satanovu Synagogu. Blahopreju!

mantid
Návštěvník
mantid

Tak AE tvojí připomínku zveřejnilo a všichni si teď mohou aspoň přečíst, jaký jsi debil. Posílám gratulace.

ivar
Návštěvník
ivar

To její nové jsou tady prece ty její tri fenomenální léky, jste úplne vedle a jeste krome toho plácáte, prominte. Osobne jsem nacionalista a hodne do prava + chci totálne zastavit masovou imigraci do Evropy a vrátit cernochy zpátky do Afriky, ale to soucasne vyzaduje i spravedlivé lidské stanovisko k tomuto etnickému druhu lidí (to jest k negrum jestli chcete). Nechci je mít v Evrope a nechci aby u nás vznikali mísenci – ale jinak chci spravedlive respektovat jejich dobré lidské vlastnosti kdyz nejaké mají. A tato lékarka je zrovna velmi moudrá a opravdu nezvykle statecná zena, která proti vsemu proudu a osobnímu ohrození hájí svou velkou pravdu, na které muze záviset prezití mnoha nemocných. Nikdo pred ní klekat nemusí, jak jste na to clovece prisel. Osobne sice sám pochybuji o celé té údajné nákaze kolem kovidu, ale její tri léky jsou nepochybne správným resením pro onu dotycnou dusivou fázi nemoci, at ta uz je zaprícinena címkoli. Práve proto je trnem v oku zlocinné farma lobby a farmaceutické mafii, zejména v USA, které se vsechny spolecne hystericky rozervali a napadají ji. To jsou lidi, kterí by meli sami sedet za mrízema – jí by spís meli postavit sochu, co na tom ze je cernoska. Krome toho je to obcanka USA, me jde politicky jen o cerné pristehovalce k nám. – A s temi démonickými sexuálními sny má nakonec pravdu taky, co vy vlastne víte o lidské psychice a lidské dusi.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ještě tady není příspěvek, který jsem poslal asi před hodinou a kde hledám pomocníky k dohledání důkazů, že Trum bere ten lék.

Už jsem našel důkaz a je dokonce už z května tohoto roku:
https://www.youtube.com/watch?v=1I9Bb8Fbui0

Takže jasně, bylo to připraveno a černou vybrali záměrně, bohužel. Opět vidím, že Trumpovi nekřivdím, je to scum.

trtal
Návštěvník
trtal

Hosiku, ty si tupy jak starencina rit…

ivar
Návštěvník
ivar

uboze kecáte, mel byst mlcet

jorg
Návštěvník
jorg

v africe je carodejnictvi seriozni byznis
takhle nejak vypada uspesne promo exorcisty.
ucinkuje pani ukpabio
https://youtu.be/ogQyBpQQqiE

dokument o vrazdach krutem muceni deti obvinenych v nigerii z carodejnictvi prave lidmi, jako je helen ukpabio
https://youtu.be/SbGzFN_NalI

a dnes je z ni v africe celebrita, zpiva,hraje,produjuje :))
https://youtu.be/KNCc8rYBOrs

trumpetova kamaradka dr.immanuela prijela presne z tohohle prostredi, jen si trochu poupravila know how
(na vcerejsi tiskovce uz se od ni distancoval…)

ivar
Návštěvník
ivar

kazdý fenomen ná své dobré i zlé, naucme se prísne rozlisovat a práve napr wodo je v podstate satanická nerest pred kterou je nejlepsí tak akorát utéct. Jo, jenze dr Immanuela nerekla nic víc nez ze demonické sexuální nocní sny jsou zdraví skodlivé – a to dá preci rozum, ze nemohou prispet k pozitivní rovnováze tela i ducha. Vsechny satanické jevy jsou pro nás velmi rusivé a vseobecne skodlivé, povznést muze jenom duchovno dobra svetla. Satan a jeho spolecnost mohou jen srazit dolu, zotrocit, znicit – coz se jim az doposud znamenite darilo. Krome toho myslím rekla, ze vláda USA je plná plazu, t.j. Americe neprátelských reptiloidu. No prominte, ale tomuhle jsem ochten uverit na fleku, podle toho to tam taky dopadá! Nejaké demonické neresti a krutosti prtosím pekne nehlásá, muzeme se zase vsichni uklidnit.

magic
Návštěvník
magic

Prosím Vás, jak můžete poslouchat ABC News, vždyť to je FAKE NEWS CHANNEL! 🙂

ivar
Návštěvník
ivar

PaVo, nikdo netvrdil, ze to byla práve cernoska dr Immanuel kdo by ty léky objevil sám, mnohem pravdepodobnejsí je, ze tady uz byly a uzívaly se, jenze ona jich nejen ze uzila, nýbrz i velmi hlasite rekla, ze úcinkují. Situace je bezná i u jiných starých lidových prostredku. A nechápu PaVo proc se tak vztekáte ze práve Trump jich uzil taky, to je tak velká chyba, ze ty prostredky fungují? Zdá se ostatne, ze vám vadí jak ten Trump, tak léky, které mají tu drzost, ze fungují presto ze nejsou schváleny farma mafií. A ze fungují to vám asi vadí nejvíc. Nejste vy náhodou lobista farma prumyslu, ze vám tak uzitecné veci tolik vadí?

WinterCoat
Návštěvník
WinterCoat

Děkuji moc za výborný článek i video a za vaši práci.