VIDEO: Buď Němec! Děsivé dystopické video o současném Německu v podání německého...

VIDEO: Buď Němec! Děsivé dystopické video o současném Německu v podání německého baviče! [CZ Titulky]

VIDEO: Buď Němec! Děsivé dystopické video o současném Německu v podání německého baviče! [CZ Titulky]

Jan Böhmermann je oblíbeným německým bavičem, který si v poslední době nebere servítky ve své kritice německého multikulti. V poslední době zaujal především svojí básní proti tureckému prezidentu Erdoganovi, za kterou ho nyní prošetřuje německá policie kvůli porušení zákona, který zakazuje urážlivé výroky proti lidem jiné etnické kultury nebo náboženství [1]. Kromě psaní se však věnuje i skládání písní a k jedné z nich natočil i velice povedené video. Skladba “Be Deutsch – Achtung! Germans on the rise” je těžkým sarkasmem na současnou sebevražednou politiku multikulti v Německu. Začátek klipu se odvolává na odkaz 9. listopadu. To je v Německu známé datum tzv. Křišťálové noci z roku 1938, kdy nacistické skupiny v Německu a v Sudetech provedly útoky proti židovským obchodům a rozbíjely výkladní skříně, což je dodnes považováno za datum počátku holokaustu, i když ne všichni historikové se na tomto shodují, protože plán na konečné řešení židovské otázky přišel až počátkem roku 1942 na konferenci ve Wannsee podle návrhu R. Heydricha.

20150905_EUD000_0.jpg
“Barevné” Německo

Německý národ je v současné době zcela pacifikován, rozebírán zevnitř, za ohromného úsilí vlastních vrcholných politiků! Obrovské spiknutí světových elit nedozírného rozsahu je aplikováno na všech úrovních společenského života. Od porodnic až po krematoria. Multikulturní proces “modestace”, čili skromnosti, je vštěpován do hlav Němců skrze média v rámci globálního chudnutí. Němcům je vtloukáno do hlav, že mají jezdit na kolech, že si mají kupovat malá auta, s co nejmenšími obsahy motorů, že mají přestat jíst maso a přeorientovat se více na multikulturně nezávadnou zeleninu.

Proces likvidace německého národa postoupil velmi daleko. A kdokoliv se dnes postaví tomuto procesu, je v Německu stíhán jako xenofob a rasista. Baviči a televizní celebrity nejsou žádnou výjimkou. Multikulti je svatý grál, kterého se nesmí nikdo dotknout. Zoufalství Němců se potom uchyluje k projevům sarkasmu, podobně jako v uvedeném videu. Doufejme, že v Česku se jednou nedočkáme stejného zakazování českých kulturních tradic, jako už Němci přišli o ty své. Pamatujte, zákazem kouření v hospodách to začíná a zákazem mluvit to končí.

České titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” dole na liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tana
Návštěvník
tana

Je v Evropě svoboda slova? Turecko a Erdogan žalují Bohmermanna !!!
Mercelová neví, jak ještě hlouběji vlézt Erdoganovi do p****.
A co Evropské hodnoty? Vyhraje Turecko?

albatros
Návštěvník
albatros

Tak nevim, marně sem hledal nějaký náznaky dvojsmyslu a srandy, asi nemám ten “Deutsch” smysl pro humor nebo co. Přišlo mi to jako obyčejná propaganda multi kulti.

Radka
Návštěvník
Radka

Jsme hrdi na to, ze nejsme hrdi !! …..zoufalost, povzdech, nasrani, předzvěst ….?

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

No jo, kde jsou ty časy, kdy stačilo něco naznačit ve hře “z 19.stol. od Cimrmana” a všichni v sále řvali smíchy. Však oni nás to v euchalifátu zas naučí.

rakos
Návštěvník
rakos

Muze Evropa s temito predstaviteli celit islamskym teroristum a fanatikum?

Federica Mogherini:

comment image

Ministryne obrany Svedska, Norska, Holandska a Nemecka:

comment image

Norman Schwarzkopf
Návštěvník
Norman Schwarzkopf

comment image
Zatím-co naše vláda národ odzbrojuje, Castro během Kubánské krize rozdal zbraně všem. Jestliže vláda nemá k vlastnímu národu důvěru, je jasné, že si je vědoma své vlastizrady.

Welcome uprchlíci, pane Erdoğane a všichni tví soukmenovci s vízy, kteří v Istanbulu pískali na stadionu při minutě ticha za oběti Pařížských obětí terorismu.
https://www.youtube.com/watch?v=fjjchCaCvtI

Jaris
Návštěvník
Jaris

Byli to prvni zidi, kteri bojkotovali v Americe nemecke zbozi. V novinach se objevovaly denne velke reklamy “Bojkotujte Nemecko, bojkotujte nemecke zbozi”. Vadi mi, ze se o tomto zidovskem podrazu mlci, zatimco Kristalova noc je Nemcum omilana do zblbnuti. Byla to reakce na blokadu nemeckeho zbozi. Kdepak zidi, ti nikdy nezklamou svym “ja nic ja muzikant”.

okal
Návštěvník
okal

Totální zblbnutí národa není možné zrežírovat přes noc, je to dlouhodobější proces a vždy je nutné jít ke kořenům jevů, kdo z toho má největší prospěch, tady je to celkem jasné ekonomická elita, lidově řečeno kapitalisté v očekávání větších zisků z levné pracovní síly.

njustrit
Návštěvník
njustrit

staci nejaky guru a slunickari a ini posukovia su na svete..dokaze ich naprogramovat a viest tak,ze to ani nezbadaju,

Norman Schwarzkopf
Návštěvník
Norman Schwarzkopf
Prolet
Návštěvník
Prolet

Bohmermann si hraje na Lindemanna z Rammstein… Nevim, nevim, na mně to teda dojem neudělalo

informix
Návštěvník
informix

V Nemecku robí polícia razie kvôli textom na facebooku:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7764-nemecka-policie-dela-razie-v-domovech-vystavovatelu-protiuprchlickych-internetovych-prispevku

Hootonov plán z roku 1943, plánujúci likvidáciu nemeckého národa pomocou kríženia s davmi imigrantov. Podobnosť so súčasnými udalosťami čisto iba náhodná?
https://diskuter.wordpress.com/2016/04/02/hootonov-plan-ako-nechat-zmiznut-cely-narod/

lenka
Návštěvník
lenka

Na poměry si stěžujeme. Proč se ale malé strany nesjednotí a nevytvoří silnou stranu?

Ordo
Návštěvník
Ordo

Třeba KSČ

tana
Návštěvník
tana

Tento klip je děsivý, ale vyděsil mne víc klip v německé veřejnoprávní TV.
Na obrazovce se střídají evropské a afro – arabské obličeje mladých lidí, hlas komentuje ten chce být lékařem, ten chce být taky lékařem, evropský obličej ukáže záběr na Evropana – ten bude lékařem, Afičana – dejte mu šanci.
Podmanivý hlas verbuje za to, aby zaměstnavatelé přijímali vetřelce /i když mezi Němci je dost dlouhodobě nezaměstnaných, kteří pracovat chtějí/.
Ve veřejnoprávní TV se vedou vážné debaty o tom, že se musí “snížit kriteria posuzovaného vzdělání”, protože vetřelci “vykonávali práci”, ale nedosáhli v EU “požadovaného vzdělání”.
Za chvíli bude kdejaký felčar lékařem, chovatel velbloudů automechanikem…..
Začalo to rozdáváním řidičáků……

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

A oproti tomu zkuste někdo chtít coby slušný, vzdělaný, pracovitý běloch emigrovat do Austrálie či na Nový Zéland…. Znepříjemní vám to tak, že to dost možná vzdáte.