VIDEO: Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na...

VIDEO: Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na ulici Němce zakavkazského původu! Autor videa již byl zatčen německou policií za zveřejnění záběrů násilného činu spáchaného migrantem! V celém městě probíhaly celý den policejní manévry a hon na útočníka, policie nakonec vraha dopadla, ale prý je duševně nemocný a zřejmě vysadil léky! Němci už neví, jestli se mají smát, anebo bát, protože v Německu je každý terorista nakonec odhalen jako pacient, který chodí ke cvokaři! A všechno legální migranti s doklady!

VIDEO: Brutální necenzurované záběry syrského útočníka ze Stuttgartu, který katanou ubodal na ulici Němce zakavkazského původu! Autor videa již byl zatčen německou policií za zveřejnění záběrů násilného činu spáchaného migrantem! V celém městě probíhaly celý den policejní manévry a hon na útočníka, policie nakonec vraha dopadla, ale prý je duševně nemocný a zřejmě vysadil léky! Němci už neví, jestli se mají smát, anebo bát, protože v Německu je každý terorista nakonec odhalen jako pacient, který chodí ke cvokaři! A všechno legální migranti s doklady!

V Německu dnes došlo k dalšímu teroristickému útoku. Pachatel identifikovaný jako muž syrského původu ubodal v rezidenční čtvrti ve Stuttgartu ve čtvrti Fasanenhof německého muže (36), který měl etnický původ v Kazachstánu. Na silnici před paneláky, kde si hrály děti, vytáhl útočník samurajskou katanu a muže ubodal k smrti [1]. Z místa ujel na kole. V celém městě byl vyhlášen policejní poplach a byl spuštěn obrovský hon na pachatele, kterého se nakonec podařilo zadržet. V tomto článku níže Vám naše redakce přináší dvě originální a necenzurovaná videa. Pokud máte slabší žaludek, nespouštějte ani jedno z nich!

Místo činu…

Police již informovala, že muž je duševně labilní a zřejmě vysadil léky, tedy stejná diagnóza jako před pár dny švýcarský Eritrejec ve Frankfurtu, který prý po vysazení prášků na nervy začal vraždit a shazovat lidi pod vlak. Němci začali v podvečer zaplavovat sociální sítě sarkastickými komentáři, že v Německu je už tak dokonale bezpečno, že už vraždí jenom lidé, kteří chodí ke cvokaři. Tyto sarkastické komentáře pouze vykreslují absurditu současnosti v Německu, kde sice Němci vědí, že všechno je špatně v politice, ale nikdo nemá sílu a odvahu s tím něco udělat a změnit to.

Němci už nevěří, že to zvládnou

Útočníkem je podle informací muž ve věku 28 let a policie od počátku tvrdí, že nemá o muži více informací, ovšem to je lež, protože na webu AfD se už objevila informace, že policie muže legitimovala a jedná se prý o muže syrského původu. Později policie přiznala, že útočník je opravdu Syřan. Se svojí obětí se prý znal. Není jasné zatím, jestli vrah je migrant s azylovým statusem, anebo již má občanství, případně se v Německu již narodil a má pouze syrský původ. Každopádně Německo začíná být nebezpečnou zemí a tyto útoky se najednou stávají součástí života.

Policie na místě činu.

Lidé najednou zjišťují, že okřídlené heslo “Wir schaffen das!” (To zvládneme!), které v roce 2015 pronesla Angela Merkel o migrační vlně mířící do Německa, se prostě nenaplňuje a Německo etnickou arabskou a africkou migraci naprosto nezvládá. Migranti se chovají jako zvěř, nechodí do práce, páchají kriminalitu, znásilňují a vraždí, je to lidský odpad, který je ovšem chráněny a nikdo se migrantů nesmí dotknout, jinak jde sedět, až zčerná, a to za rasově motivovaný útok. A platí to i pro točení videí.

Video, za které si autor asi půjde sednout podle německých zákonů

Autor videa, na kterém je útočník zachycený při vraždě na ulici, již byl kontaktován policií. Policie podle úhlu záběrů zjistila, z jakého bytu byl záznam pořízen a muž bude obviněn podle zákona o zákazu propagace předsudečného materiálu, který vyvolává negativní obraz o menšinách. Podle tohoto zákona, který platí od 1. ledna 2017 nesmí německý občan pořizovat fotografie a ani videa, která by jakýmkoliv způsobem vyvolávala předsudečnou nenávist. Natočením videa zachycujícího Syřana, jak vraždí člověka na silnici, se autor vide dopustil šíření předsudečné nenávisti.

Video č. 1

 

Přesně tutéž a stejnou kopii tohoto německého zákona převzalo české ministerstvo vnitra a Jan Hamáček chce předsudečnou nenávist implementovat i v ČR, čímž dojde k trestnosti zhotovování fotografií a videí, která budou obsahovat jakýkoliv obsah, který může vzbudit nenávist nebo negativní nahlížení na skupinu obyvatel, např. migranty nebo jinou minoritu. Přesně toto je účel předsudečného zákona, umlčet informace a vystrašit lidi, aby nic nefotili, nic netočili, o ničem nepsali, nic nepublikovali, nic nevysílali a nic nešířili.

ČSSD jako škůdce, ale než skončí v politice, nechají po sobě potopu a zkázu, zejména v ohledu na občanské svobody a svobodu projevu

Proti předsudečné nenávisti se musí postavit všichni vlastenci a všechny politické strany, které se honosí přívlastkem vlastenecké, všechny musí odmítnout kriminalizaci svobody slova a sdílení informací, protože hroutící se ČSSD se chystá za sebou prásknout mohutně dveřmi a zanechat za sebou dílo, které se bude rovnat kráteru po termonukleárním výbuchu.

Video č. 2

 

Kopírování procesů z Německa do Prahy funguje jako za okupace, Berlín napíše, Praha převezme. Migrace je nástrojem likvidace vlastního národa a socani z ČSSD nemají problém se fotit s muslimy na dvorech muslimských center a mají odvahu se dokonce zastávat arabské migrace. Všichni doufám vidíte, co je cílem Arabů v Evropě. Kdo maká v montovnách, kde prý akutně chybí lidé? Arabové? Tady v Německu makají jen gastarbeiteři z východní Evropy a z Ukrajiny, po nějakých Arabech ve výrobě není ani vidu, ani slechu.

Německo plné importovaných analfabetů z Afriky, které nikdo nezaměstná

Každý den je vidím válet se ve Frankfurtu v centru na lavičkách, podél řeky, na schodech před budovami, obsazené restaurace a zahrádky, ženy zahalené v hidžábech. Nikdo je nechce zaměstnat, ale ne kvůli rasismu, ale protože nic neumí, ani ten jazyk by nebyl problém, je spousta prací, kde není potřeba německy mluvit, ale oni jsou prostě negramotní, pochází z míst, kde nikdy nechodili do školy.

Policie vyšetřuje, kdo z domu točil videa.

V tomto ohledu jsou výjimkou Syřané, ti mají vzdělání, i když zjevně jen to základní, ale Afričani, to je tragédie. Úřady jim rozdávají obrázky, aby věděli, kolik má jaká eurová bankovka hodnotu ve vztahu ke zboží. Takže mají obrázek se 2 burgery a naproti je zobrazena 5 EUR bankovka apod. A s takovými lidmi nemůže ani Angela říkat “Wir schaffen das!” a každý mlčí, protože kdyby něco řekl, měl by na krku Hamáčkův, tedy pardon, Angelin předsudečný paragraf.

Politici natahali do Evropy chátru z Afriky a arabských zemí, která je neslučitelná s evropskou civilizací, a jedna z těchto civilizací musí odejít. Pokud to nemáme být my jako bílá rasa, budeme muset zostřit mediální boj na alternativě a tvrdě udeřit na všechny alternativní politiky, kteří odmítnou tvrdě bušit do Hamáčkova resortu, do procesů proti kriminalizaci alternativy, která jako jediná stojí na straně pravdy a ochrany národa.

Alternativa musí více zatlačit na politiky, kteří se už dlouhou dobu zaštiťují jejím jménem a volebními hlasy

Nesmíme tolerovat takové krysy, jako je jistý poslanec [2] SPD, který před pár dny vrazil dýku do zad české alternativy slovy o tom, že podvrací českou národní bezpečnost, nesmíme dovolit, aby politici, kteří se zastřešují alternativou, si naši podporu udržovali jen kecy o nelegální migraci, která už dávno neexistuje a v Německu už skoro každý 3. den vraždí jen azylovaní, naturalizovaní anebo dokonce rodilí migranti s německým občanstvím.

Šéfka AfD Alice Weidel okamžitě přebrala obrazové materiály.

Pomalu nám chtějí utáhnout smyčku okolo krku, v pátek přineseme výbušné téma a video jako první server v ČR, abyste viděli, jaké zrádce má naše vlast, ale dokud budeme držet jako alternativa pospolu, dokud lidé budou ochotni získávat informace a jít dokonce do sporu s vlastními dětmi, které rodičům zakazují alternativu, tak do té doby budeme mít naději, protože dokud národ kouše politiky, je to dobře. V okamžiku, kdy se politik přestane národa bát, je nakročeno k diktatuře a despocii, o tom ani na okamžik nepochybujte.

Pokud jste viděli demonstraci Milionového chlívku na Letné, to byl proces Občanské společnosti, stejný proces, který použila Zuzana Čaputová na Slovensku, je to proces, o kterém se dozvíte více v pátek. Jejich cílem je zničení politických stran a jejich nahrazení NGO sektorem, který ovšem je řízen sionisty ze zahraničí. Jenže, nejprve se musí vypořádat s bílým člověkem, který se nechce progresivně zliberalizovat. A jestli chcete vidět ten proces, tak na připojených videích nahoře je vidíte. Schaffen wir das?

Aktualizace 02-08-2019 01:53am
Pachatel je nakonec podle policie prý Palestinec a v Německu žije 4 roky na falešné doklady!

Německá vláda má další problém. Německý server TAG 24 s odkazem na policejní zdroje ve Stuttgartu uvedl, že pachatel je nakonec Palestinec a v Německu už žije 4 roky na falešné doklady. Takže, vypadá to, že máme konečně na světě toho toužebně očekávaného “nelegálního” migranta! Jenže pozor… celé se to zamotává.

Redakce TAG 24 se obrátila na německou centrální prokuraturu a ta kategoricky odmítla [3], že by šlo o Palestince, a že by byl v Německu ilegálně. V Německu je prý legálně registrovaný jako Syřan a věk v papírech má uvedený, že je mu 28 let. Podle policie ve Stuttgartu je to ale prý a zřejmě Palestinec, a je mu 30 let! Mluvčí policie ale připustil, že při registraci migranta při žádosti o azyl a pobytové povolení v minulosti mohlo dojít k pochybení. Jinými slovy, policie připouští, že neví jistě, jestli je pachatel Syřan, Palestinec, anebo pochází úplně odjinud, a zjevně ani s tím věkem to u něj nebude úplně jasné. Komedie na německý multikulti způsob tak bude mít několik pokračování, toto je teprve počátek. Děkujeme našemu čtenáři za bleskovou notifikaci na tuto novinku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Tak už doprdele ani tady neni mozný mluvit natvrdo a narovinu.. kurwa.. doprdele s hamáčkem.. co 333let se to.opakuje.. je čas vyčistit wvropu od afriky..a ted si me klidně zablokujte hovada! Seru an Vás..

branQo
Návštěvník
branQo

Tak im treba! Napozyvali si tam kulturnych obohacovatelov, tak nech teraz nenariekaju. U nas napriklad dnes objavili policajti 11 nelegalov, ktori uz teraz, ked to pisem, su za hranicami.

petr
Návštěvník
petr

Velmi jednoduché. Za vše si “lidičky”( a to všude ve světě ) můžou sami !!! Pokud tomu někdo nerozumí, pokud to někdo nechápe, pak nemá cenu komukoliv něco vysvětlovat.
Jak si “lidičky” ustelou, jak si usteleme, tak si lehnou, tak si lehneme, atp., atd.. Příměrů je habaděj !
Slušný, rozumný člověk s vlastní hlavou/mozkem tohle dávno, jasně ví a nepotřebuje jakýkoliv “překlad” !

Pijack
Návštěvník
Pijack

Milí diskutující. Můj názor se asi někomu nebude líbit, ale já to těm němcům z celého srdce přeji. ONI to fakt nezvládnou. Po mnoha letech chmurné historie Evropy s Německem, kdy si němci neomaleně dělali co chtěli, vraždili, znásilňovali, okupovali bla bla bla… by jim už mohl někdo zatnout tipec. A bude to tak správně. Paradoxem je, že ten tipec jim zatnou primitivní muslimové, tedy žádná civilizovaná velmoc. Bylo na čase. Nesmím a nebudu je litovat. Němci tu aroganci a šovinizmus mají v genech. Tak ať si to vychutnají až dodna. A francouzům to budu přát příště 🙂 Nebraňme nikomu v tom, co chce se sebou spáchat. Bylo by to šíření nenávisti a za to se u nás v pseudodemokratické zemi zavírá do vězení. 🙂

Jaris
Návštěvník
Jaris
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
ale hlavně jsou to tvrdí a houževnatí lidé. Myslím že ten debil s s katanem zadělal pár muslimským parchantům na pěknej malér.Odplata je pro ně samozřejmostí.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

s katanou

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
s čímkoliv blbečku.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Myslela jsem si, že je Jaryn starší 😉

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Bejval. Už omládl. Všichni mládnem.
Ale ten nasupenej, oduševnělej podled a účes , vzor krtkův dort, to je celej von.
comment image
a uvnitř – banán 🙂
comment image
https://www.youtube.com/watch?v=0wsAg69XYYQ

123top
Návštěvník
123top

Němce(aškenáze) zakavkazského původu(horští)!?!neznamená KAZACHA(mongolského muslima od hranic s EUro-pou) spíš naopaka přislušníka ISlámského/Židovského dvojstátí velký IZRAEAL (ješ poskat politický azil ultraradikálním ISlamistům z BÍLÍCH PŘILEB)

Gustav
Návštěvník
Gustav

Jaký je rozdíl mezi zločinem nelegálního migranta a zločinem obyčejného „domácího“ pachatele?

http://www.zvedavec.org/komentare/2019/08/7980-jaky-je-rozdil-mezi-zlocinem-nelegalniho-migranta-a-zlocinem-obycejneho-domaciho-pachatele.htm

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Gustave
takovou otázku může položit opravdu jen debil a i ten jen formálně,protože i ten největší blbec ten obrovský rozdíl musí vidět. Je zbytečné se zabývat způsobem páchání zločinu těmito
primititvními parchanty z kutury opožděné vývojem myšlení o 1000 let. Za nejpodstatnější lze
považovat to, že tyto přimitivní lidské zrůdy páchají své zločiny v cizích zemích ,kde je nikdo
nejen nezval,ale kam přišli nelegálně za porušení zákonů všech zemí které prošli. A také to,
že páchají tyto zločiny z návodu své zvrácené víry a to nejen násilné, ale i teroristické. Kdo tu
rozdíl nevidí, nemůže to mít v palici v pořádku.

Maftík
Návštěvník
Maftík
pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Na videa jsem se nedívala, protože
mám už takhle vśeho dost, a z toho chlapečka pod vlakem a jeho nešťastné mámy dodnes nespím.Tuhle aktuální vraždu navíc také pozorovalo 11leté děvčátko; dcerka oběti.Nejhorší
na tom ještě ke všemu je, že už občan
vlastní země nesmí upozornit své spoluobčany na skrytá a vnější nebezpečí, kterým je člověk vystaven.
To prostě nemá obdoby a tady je zase vidět, jak rádi by to zločinné struktury zamázly a zamlžily a jak jsou vzteky bez sebe, že se to nepodařilo a jede to v netu.Lidé se musí přestat bát následků, které když budou stateční a řeknou věci na plno, se stejně nedostaví.Nebo velmi oslabené, neboť si myslím, že už snad i ta executiva toho musí mít plný zuby …vždyť ti policajti by takovýhle hajzly jistě kdyby mohli rychle zlikvidovali.
Ale to je tam zase pár nadřízených zmetků, kteří to zmaří.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pražská vlaštovka
dokud budou socani ve vládě, všemu tomu prostátnímu a protinárodnímnu svinstvu jen pokvete. Už aby byli volby!

oskar
Návštěvník
oskar

Tak s tím spánkem rychle něco udělejte, protože těch hrůz bude díky řízené imigraci do EU jen přibývat…a zemřít na deficit spánku, no, nic moc. Ale nakonec hlavní přece je, že víte, že patříme na západ, do takovéto EU 😉

123top
Návštěvník
123top

Občan vlastní(imperialistů) země nesmí upozornit své spoluobčany na lží a vnich skrytá a vnější a vnitřní nebezpečí, kterým je člověk tady vystaven už od 89 kdy jsme se najednou po plišáku začali bratříčkovat(za prezidentování kultu osobnosti Venci slinty s jarmulí na hlavě mlátít sní o zeď) s apartheidem v ISlámském/Židovském dvojstátí velký IZRAEL podporovat místo domorodých muslimů vše možnou ISlamistickou pakáš IS Ičkerie-Kavkaský emirát tzv.ČEČNA,IS Bosna+Kosovo o jarabcákém jaru ISlamistů tzv. uMÍRněných vandrujících(migrujících)jak tažné ptactvo ani nemluvě a to že ultra radikální BÍLÉ PŘILBY dostali azil tam kde ho dostali( v ISlámském/Židovském dvojstátí velký IZRAEL)mně vůbec nepřekvapuje vždyt celou dobu byli jeho nedílnou sloškou proti muslimskýmu Asadovi

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Myslím, že tahle pasáž z “S čerty nejsou žerty” na to sedí jako pověstná pr… na hrnec.
https://youtu.be/93Am7l95Zg0?t=17

Angel
Návštěvník
Angel

nevím, kdo se informujete na Euportále , našla jsem tam něco, co se vymyká všemu , co se dá nazvat jako člověk … dávám to sem proto, že je potřeba aby to vidělo co nejvíc lidí , … tak dopadneme, když tu necháme zcela rozbujet novodobé zrůdy :
https://www.freeglobe.cz/Articles/25925-silena-hysterie-feministek-zmlatily-lidsky-plod-tyci-a-pak-ho-zapalily-video-.aspx

pzv
Návštěvník
pzv

Svedectvo obrátenia satanistu. Robil som satanistické rituály na potratových klinikách, dnes som katolík
https://jezismaria1.webnode.sk/svedectvo-obratenia-satanistu/

Satanistom sa nepáči pochovávanie potratených detí. Odvolajú sa na súde
https://www.hlavnespravy.sk/satanistom-sa-nepaci-pochovavanie-potratenych-deti-odvolaju-sa-na-sude/1777794

Šokujúca výpoveď 15 ročného dievčaťa čo prežilo zajatie Satanistov (len pre silné povahy)
https://www.youtube.com/watch?v=gnot0oTb9VU

Spojovacou témou týchto troch článkov je, že satanisti potrebujú legalizované potraty ako formu legálnej a zákonom povolenej rituálnej vraždy. Rituálne vraždy sú satanistami používané k získavaniu priazne od démonických entít, o ktorých veria, že im výmenou za zabitú dušu splnia nejakú požiadavku. Z pohľadu satanistov je jedno, kto bude rituálne zabitá obeť, či to bude dospelý človek, dieťa, panna, novorodenec alebo potratené dieťa. Pri väčšine rituálnych vrážd však pre satanistov vždy existuje riziko, že by mohli byť za danú vraždu trestne stíhaní. Potrat je naproti tomu legálna vražda, ktorá sa dá robiť vo veľkých množstvách a doslova “na objednávku” jednotlivých “klientov”. Satanisti okrem toho využívajú uväznené ženy, ktoré používajú ako rodiace farmy na úradne nezdokumentované deti, ktoré môžu byť po pôrode taktiež rituálne obetované.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Angel
hmm… a všimli jste si jaké vlajky mají ty pičky?
Černé, a RUDÉ. Ty rudé mají na sobě srp a kladivo… copa copa… zeby Lenin?
Soudruzí jako Brutopýr či Jarýnek by si to měli pustit, aby viděli své soudruhy a soudržky v akci. Komunismus JE satanismus. Ale jasně , my pravičáci jsme chtonici 🙂
PCHE.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek,
vem si prášek. Ty máš za “soudruha” každého kdo je chytřejší než ty,že? A už si nějakéhoé viděl?

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Jo, na tom videu jsou všichní a všechny soudruzi a soudržky, sleduj co mají za vlajky. Rudé, se srpem a kladivem. To je satanistická vlajka soudruhu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
ty bys nepoznal lejno od čokolády, ne tak vlajky.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Čau ty Hovne.
Pustil sis aspoň to video?
https://videopress.com/v/ZSwO77Xe
Asi ne, nebo seš slepej. Nakonec Brutt je , jakožto netopýr, taky slepej. Říká se tomu selektivní slepota.
My sovy máme veliké oči.
Tak tady máš o tom celej článek, sorry ale, je v nějaké divné řeči. Ty jsi ale linguista , ty si poradíš, katano.
comment image
comment image
https://tecnicopreocupado.com/2019/07/28/la-satanica-deriva-del-feminismo-que-sacrifica-la-fertilidad-femenina/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

To je otresny a nebezpecny, nemam slov. Satanismus….
Ty ucastnice a ucastnici by potrebovali vsichni klauzurni leceni na mnoho let…
A je to uz i u nas… Potkala jsem syna zname (22 let), a ten mi hrde hlasil, ze jeho nejakej “nacionalismus” nezajima (natukla jsem Vlastenectvi), protoze on je SATANISTA.
Spadla mi celist…

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Měla jste mu říct a co hrdost na peklo. Na satana. Pokud by jste mu vysvětlila, že Zeman je satan, tak by třeba přešel k nám 🙂 To bude zase mínusů… juchů… jaryne brutte hoši , kde vás mám 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšku
ty už nepřekvapíš, dávno jsi dosáhl vrcholu.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Ha, zde jsi koko. To víš už to nejni co bejvalo. Dřív jsem dosahoval vrcholu i vícekrát za den…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
že to bylo v blbosti je zřejmé. Proto ten opotřebovaný mozeček.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matk
no to musí být pěkná rodinka od té tvé známé. Takoví mladí pitomci se většinou rodí v pěkně hnusných hnízdech.Čímpak se asi živí blbeček. Mezi normálními
lidmi by těžko někde snesli takovéoho pomateného hňupa.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

lidskym masem trotle… ale já si spíš myslim, že když ho matka sere s nějakym vlastenectvim, tak jí jako poslal do řiti tim, že jí řekl, že je satanista, já to třeba dělám taky, když ke mně přijdou svědcí jahodoví a votravujou (sorry jarisko), tak jim řeknu, že se omlouvam, ale že jsem satanista a jestli chtějí, že jim dám za odměnu naší příručku, Satanova Díra. A oni většinou nechtí a odejdou 🙂
https://novotnak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=144001

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
nelži zase, do ústavu by za tebou žádné “svědky” nepustili. A vem si prášek.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

a nevemu a nevemu …. prrrdíím na tebe …. řitíři chloupý

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ja jsem ho nesrala, jen blábolil něco o Bio, který jediný jí, tak jsem mu vzala iluze s tím, že jesli si myslí, že když bude DNA modifikace zasypávat slepičincem, že toho raka nedostane, a nebude neplodnej, tak se mýlí, že BIO s překroucenou DNA je nesmysl, a že DNA řepky a kukuřice bylo dost, a že je čas začít sázet naši pšenici a vůbec vrátit si NAŠI zem do našich rukou…

A Svědky Jehovy jsem já tedy pozvala na čaj (protože jsem zvědavá 😉 ), a oni po půl hodině už neměli odpovědi na moje zvědavé, a přitom jednoduché otázky, že se začali kroutit a omluvili se, že už musí jít…
Měli ale extra Bibli – samý obrázky 😉

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

No takže, přesně jak sem říkal, jste ho srala. To že blábolil, je normální. To dneska je in, blábolit. I zde třeba jaryn blábolí… a co s tim dělat, buď je ignorovat nebo zmanipulovat. Jít do čelního střetu se nedá. Je jich moc. Bolševíky.
Tu jejich bibli mám, dokonce i v angličtině a azbuce. Taky knihu mormon v ceštině, angličtině a azbuce… taky hodně kršnistickejch blábolů… třeba učení Královny Kuntí poučné obzvlášťě pro Ženy 🙂
comment image
vod šrí šrímada 🙂
je toho celá bedna… vnutil mi to nějaký kršnista “on the christmas day” , jel jsem do baumaxu a bylo zavřeno, a na parkovišti bylo jen moje auto a přišel kršnista a táhnul bednu asi dvaceti knih… začal mi to předvádět a furt a tu vám taky dám a tuhle… no a pak asi čekal , že něco dostane za to.
Nakonec asi byl rád , že se zbavil zátěže 🙂 od tý doby to mám ve sklepě…. jednu jsem začal číst a došel jem až k výrazu “i tu vozataj užil kondenzovaného mléka” a dal sem to na stranu 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

klasická posametová podnikatelská rodinka – rodiče podnikali (podomácku) a na kluka neměli čas – vyrůstal prakticky na ulici. Asi mu někdo nabídl maminkovskou náruč, a kluk “se našel”. Rodiče mezitím zanřeli podnikání a kluk montuje klimatizace…
samozřejmě potetovanej bafonetama a okama….

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Vida, klimoškin, to je užitečné povolání. Mám tů už pár let dvě zabalený dělený klimošky z výprodejů a nechce se mi platit za montáž víc než za ně, to by šlo.
Prostě ho zbalit, vysvětlit mu, že zeman sedí na díře maharál a v noci se mění na starého ještěra, jako anglická královna… na fušku si nechat usadit klimošky a za pár dní by měl bafometa přetetovanýho na zemana. Neměl by to být problém, jistá podoba tam je 🙂
Ale je fakt, že na ulici číhá mnoho nebezpečných satanských maminkovských náručí, to s Váma souhlasim 🙂