VIDEO: Britský ministr zdravotnictví uvádí do realizace plán Billa Gatese, občané budou...

VIDEO: Britský ministr zdravotnictví uvádí do realizace plán Billa Gatese, občané budou pouštěni z karantén jen na základě certifikátu, že prošli nemocí, anebo že jsou očkováni! To druhé je v nedohlednu a Roman Prymula to už přiznal, Čína celou dobu lhala o číslech nakažených, Aeronet o tom psal už před dvěma měsíci! Promoření české společnosti zabere 2 až 3 roky, vakcína bude nejdříve za rok a nikdo ani nechce říct, jestli vůbec nějaká imunita bude fungovat! Vystoupení britského ministra zdravotnictví odhalilo, že oni nemají naprosto ani páru o tom, co je ten virus vlastně zač, jakou má mechaniku a parametry, podle všeho ani neví, jestli lidé mají nebo nemají po prodělání nemoci zaručeně a stoprocentně imunitu!

VIDEO: Britský ministr zdravotnictví uvádí do realizace plán Billa Gatese, občané budou pouštěni z karantén jen na základě certifikátu, že prošli nemocí, anebo že jsou očkováni! To druhé je v nedohlednu a Roman Prymula to už přiznal, Čína celou dobu lhala o číslech nakažených, Aeronet o tom psal už před dvěma měsíci! Promoření české společnosti zabere 2 až 3 roky, vakcína bude nejdříve za rok a nikdo ani nechce říct, jestli vůbec nějaká imunita bude fungovat! Vystoupení britského ministra zdravotnictví odhalilo, že oni nemají naprosto ani páru o tom, co je ten virus vlastně zač, jakou má mechaniku a parametry, podle všeho ani neví, jestli lidé mají nebo nemají po prodělání nemoci zaručeně a stoprocentně imunitu!

Britský ministr zdravotnictví Matt Hancock v pátek minulý týden na nic nečekal a ihned britské veřejnosti oznámil, že nápad Billa Gatese z pořadu TED bude ve Velké Británii ihned realizován. Britové, kteří projdou nemocí a uzdraví se, dostanou podle ministra certifikát o imunitě a budou se moci vrátit do práce a do běžného života tak maximálně, jak to jen bude možné [1]. Ostatní lidé zůstanou v karanténě a nikdo se nebude smět nikam pohybovat. Volný pohyb bude umožněn jen lidem s certifikátem, kterému Britové o víkendu začali přezdívat “Covid Pass” ve smyslu propustky z karantény. Matt Hancock přitom v reakci na dotaz novináře drmolil a blekotal takovým způsobem, že to pouze odkrylo a odhalilo zoufalost, v jaké se politici nachází. Netuší totiž dokonce ani to, jestli nějaká imunita po prodělání nemoci vznikne, ani to podle všeho není zaručeno, což vyplynulo z blekotání britského ministra zdravotnictví.

Matt Hancock, britský ministr zdravotnictví.

A teď si představte, jak to asi musí vypadat v české vládě. A tak přišla klasická operace “hra na blba” a obětním beránkem se stal vrchní epidemiolog Roman Prymula. Ten byl podle mého názoru donucen, aby se obětoval a veškerá smršť zloby se snesla právě na něho, namísto Andreje a červeného svetříku. Roman Prymula totiž v šokujícím rozhovoru pro Bakalovu vysílačku DVTV odpálil macatou bombu, doslova chucpe bombu, protože popřel své předchozí drsné výroky odporu proti myšlence promoření populace a šokovanému moderátorovi předložil realitu.

Podle Prymuly by se čeští občané měli připravit na promoření, a že vakcína je v nedohlednu a nelze držet ekonomiku vypnutou rok, nebo dokonce ještě déle. Ministryně financí Alena Schillerová z hnutí ANO totiž dnes přinesla šokující prognózu [2], že české HDP se letos propadne o více jak 6% a každému je asi jasné, že příští rok na podzim jsou v ČR volby do sněmovny, které budou dost možná referendem o vládě, jestli zvládla virovou krizi, anebo úplně selhala.

Šéf českých epidemiologů připravuje občany na promoření Coronavirem poté, co před časem takový nápad označoval za nezodpovědný. Co se stalo?

Česká ekonomika je zatím pozastavena jen 3 týdny a dosud se zdálo, že všechno se zvládne a bude to brzy pryč, a to i díky chytré karanténě, což je v podstatě metoda sledování pohybu nakažených lidí a uvalování karantén pro lidi, se kterými se setkali. Číňané nad tím kroutí hlavou, protože takto agresivní virus se šíří sám a vzduchem, funguje jako lepidlo, přilepí se kamkoliv a vleze člověku do organismu nosem, ústy, ale dokonce i oční rohovkou. A protože lidé si oči nechrání, tak se dá říct, že nakažení jsou už vlastně všichni, jenom o tom neví, anebo mají neznatelný průběh nemoci, díky věku a dobré a mladé imunitě. Virus zabíjí hlavně starší osoby, ale poslední dny přinášejí důkazy a informace o tom, že globalisté už dávno vědí, co přijde teď. Lidé dostanou certifikáty, že můžou opustit karantény, pokud prodělali nemoc, anebo pokud jsou očkovaní.

Ta druhá varianta je samozřejmě dosud v nedohlednu a podle výroků Romana Prymuly je zjevné, že už ví mnohem více, než obyčejní občané. Jemu a vládě už musí být jasné, že všechno je v háji a je třeba připravit informační pole pro veřejnost, aby se připravila na variantu promoření společnosti virem. Je naprosto logické, že to nevypadlo z Andreje Babiše nebo z Jana Hamáčka, protože oni mají zůstat ti hodní, správní, rozumní, ale nepříjemná fakta má prostě odpálit a veřejnosti sdělit někdo jiný, a tím nositelem blbých zpráv je teď Roman Prymula, před 3 týdny hrdina, dnes po vystoupení na DVTV pomalu vyvrhel.

A přitom je to naprosto logické, že virus je už dávno ve společnosti, šíří se aerobně a Čína celou dobu zatajuje skutečná čísla nemocných. Na Aeronetu jsme o tom psali už před dvěma měsíci, jaká jsou pravá čísla, ale to bylo křiku, že to jsou hoaxy Aeronetu, a politici teprve s takovým zpožděním teď zjišťují, že virus je už dávno v jiné fázi šíření, kde karantény prostě už ztrácí funkci. Roman Prymula se odvolává právě na Čínu, že prý lhala o svých číslech nakažených [3]. Kdyby pan Prymula četl Aeronet, měl by tvrdá čísla z Číny od nás již před 2 měsíci [4].

Coronavirus je jako SARS nebo se více podobá HIV? Mechanika viru ukazuje, že virus primárně oslabuje a vypíná imunitu a to neodpovídá rodině SARS

V takové situaci epidemiologové musí volit variantu, která je menším zlem. A menším zlem než státní bankrot a krach ekonomiky je prostě nechat tomu volný průběh a nechat lidi promořit, ale ne divokým způsobem, ale manažovaně. V praxi by se nejprve izolovali staří lidé, kteří by byli vyčleněni ze společnosti, aby se nenakazili a následně by karantény pro ostatní lidi skončily a průmysl i služby by se obnovily. Postupné prodělání nemoci by trvalo asi 2 až 3 roky, podle prognóz. A je naprosto jasné, že tak dlouhou dobu by nebylo možné držet současný stav ekonomiky a karantén. Jenže, proč se tedy hraje taková šaškárna, kde jeden týden hlavní hygienik promoření odmítá, ale další týden připouští promoření jako možnou variantu? Pravda je taková, že nikdo z politiků a ani z epidemiologů dosud neví a netuší, co je ten Coronavirus vlastně zač. Přestože pochází z rodiny SARS, chová se spíše jako virus HIV a provádí v plicích de facto oslabování imunity, což je největší podobnost s virem HIV.

Virus HIV

Zatímco virus HIV vede k selhání imunity a k vypnutí procesu fagocytózy, Coronavirus imunitu pouze oslabuje, což nevadí u zdravých lidí, ale u nemocných lidí, kteří už měli předtím slabou imunitu, dochází ve skutečnosti zřejmě ke kompletnímu selhání imunity stejně jako u viru HIV. Pokud oslabíte silnou imunitu, získáte ve výsledku oslabenou imunitu. Pokud ale oslabíte již slabou imunitu, de facto imunita zmizí. Proto nejvíce úmrtí nastává právě u starých lidí se slabou imunitou, kde Coronavirus tělo pacienta zbaví posledních zbytků imunity a člověk umírá na akutní infekci, jako kdyby trpěl HIV. Proto mezi vědci v posledních dnech dochází k dupání na brzdu a velmi výrazně brzdí nadšení a představy o vakcíně, která zjevně není v dohledu, protože pokud se Coronavirus chová způsobem, že oslabuje imunitu, potom by to znamenalo, že Coronavirus svými projevy nespadá do rodiny virů SARS, ale svou mechanikou se více podobá viru HIV.

Na virus platí Vitamín C a antimalarikum, obojí ale pracuje na principu stimulace tvorby bílých krvinek, tedy tvorby imunitní odezvy, která je Coronavirem oslabována

Všimněte si, jak uběhlo už skoro 5 měsíců a dosud nikdo neukázal na Pacienty 0, nikdo nevysvětlil vektory šíření viru, které jsou minimálně dva, respirační a aerobní, nikdo nevysvětlil, jestli uzdravení lidé jsou anebo nejsou stoprocentně imunní proti opětovné nákaze a nikdo není ochoten vysvětlit, proč virus prakticky nenapadá děti, s výjimkou dětí právě s oslabenou imunitou. No, to je ale náhoda. A jsme znovu u jádra pudla, u imunity. Tohle tutlání informací není normální a ukazuje, že Coronavirus vůbec nemusí pocházet z rodiny SARS, ale spíš to vypadá, jako kdyby v nějaké laboratoři vzali virus z rodiny SARS virů a chtěli mu v laboratoři dodat některé vlastnosti virů z rodiny Lentavirů, do které patří i virus HIV, který způsobuje selhání imunity. Coronavirus imunitu “pouze” výrazně oslabuje.

Coronavirus, řez virem.

Poslední informace hovoří o tom, že proti Coronaviru úspěšně působí kyselina askorbová, tedy vitamín C a rovněž látka Hydroxychloroquine (HCQ) používaná jinak pro léčbu malárie. Jenže, jak vitamín C, tak i HCQ dělají v těle jen jednu jedinou věc, stimulují tvorbu bílých krvinek a tím pádem posilují imunitu a funkci fagocytózy v organismu. A tím se dostáváme zpátky v kruhu k otázce, jestli je Coronavirus organismem, který vyvolává respirační problémy v plicích primárně jako virus sám o sobě, anebo jde o virus s mechanikou z rodiny Lentavirů, které oslabují imunitní odezvu organismu a infekce plic je tak potom ne příčina nemoci, ale důsledek selhání imunity a teprve potom následné infekce plic. Je to drobný detail, ale velmi zásadní. Jestli vědci začali zjišťovat, že se Coronavirus místo SARS podobá spíš Lentavirům, pokud jde o mechaniku vyvolání respirační infekce,  potom je opravdu na místě obava, že vakcína bude v nedohlednu.

Roman Prymula umetá cestu českým politikům na oznámení o konci karantén a spuštění ekonomiky, a to i za cenu promoření

Proti HIV viru z rodiny Lentavirů se vakcína hledá již 40 let od počátku 80. let minulého století. A ta hysterie a panika vlád okolo Coronaviru nedává smysl a pořád v té skládačce něco málo chybí. Je v tom snaha o implementaci NWO, o celosvětové očkování, obrovský business s vakcínami, omezování pohybu lidí, sledování lidí, ale přesto něco tomu pořád chybí. Vystoupení Romana Prymuly a ministra zdravotnictví Velké Británie Matta Hancocka nám poskytlo indicii, jaká je situace a co možná chybí do skládačky faktů. A upřímně, všichni teď vidíte, že je to ještě horší, než jsme si mysleli. Ministr na tiskovce blekotá o certifikátech a o tom, že věda a výzkum o Coronaviru je na počátku, že není jasno, jak to bude s imunitou, a to tvrdí po 5 měsících, co virus řádí po celém světě.

Roman Prymula, šéf epidemiologů v ČR.

A šéf českých epidemiologů popírá najednou sám sebe a připravuje veřejnost v rámci řízení informačního pole na promoření, přičemž staré lidi s oslabenými imunitami bude třeba zavřít někam do bezpečí, do izolace. Lidé teď budou mít v hlavě pěkný guláš, to vám říkám. Měsíc do lidí cpali, že roušky jsou “über alles” a teď najednou přijde tohle, jobovka o promoření, a to rovnou z úst šéfa epidemiologů. Chudáci kulíšci, tohle nepoberou a budou Prymulu kamenovat. Přitom on jenom zametá cestu politikům, aby to mohli v červnu sami odpálit, aby ty roušky a chytré karantény mohli odpískat a říct lidem, že se musí znovu vrátit do práce a to promoření… to přece zvládneme, řeknou politici! Wir schaffen das, ja?

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
max
Návštěvník
max

Pěkný.

trtal
Návštěvník
trtal

Nejdriv me a moji rodinu musi zabit, aby nas mohli ockovat tim svinstvem….

Jeste bych rad upozornil a na tezke kriminalniky a masove vrahy v bilych plastich, kteri pri opakovanem zneuzivani maximalni duvery pacientu se casto napr pri operacich ani neptaji, zda-li chcete neco do zil a kteri uz vam davno bez povoleni odebrali krev do satanisticke databaze DNA..
Po celem svete se jim rika doktori a kdysi, nez zacali komercne vyhodnocovat testy, prodavat predrazene a zabijacke drogy a celkove makat pro korporace, pomahali lidem…

Motopes
Návštěvník
Henoch
Návštěvník
Henoch

Koronavir znamená umělý vir. Jedná se opravdu o laboratorní vir který byl tuším v Británii již před několika lety schválen a odzkoušen laboratorně na zvířatech. Je to vlastně vojenská technologie použitá na civilistech globarizátory. Španělská chřipka po válce vybila víc lidí, než válka. Byl to opět vojenský vir, který slouží k jednomu jedinému účelu. Je zde, především ve vládách určité procento lidí, kteří žijí z utrpení nás, čili otroků. Adrenochrom, čili látka získávaná mučením dětí z dětských domovů, je jenom příklad. Situace se táhne již od středověku, kdy mučení lidí inkvizicí vlastně sloužilo k získávání adrenochromu. Tato látka má však zápornou energií, proto se dá říct, že jsou tu lidé, kteří žijí že záporné energie. Vláda a zákonodárný sbor je jenom nástroj novodobého mučení lidí.

Henoch henoch.ahoj@gmail.com 😎✔️

člověk
Návštěvník
člověk

zapomeň že od středověku. Jak uctívali paleolitici Bála zde v Evropě před 3000 lety? Čím uctívali menhir? Co představuje menhir?

A tento kamenný pyj byl poléván ještě teplou krví lidských Neolitiků = většinou SLOVANŮ, a paleolitičtí mutanti seděli “u stolu” (obětní plochá deska s mělkou prohlubní ve tvaru menší lidské postavy, s kanálkama pro krev do (mešních) pohárů!) a čepovali lidem krev a pili a pili a vše, co zbylo rozstřikovali kolem sebe a na menhir = falus = pyj. Pak mrtvoly hodili do hrobů a zavalili kameny a tomu se dnes říká dolmeny. Jen přemístili obětní desku a poháry pod střechu… A tak vznikl kostel… A proto je jejich umělý kamenný pyj = falus = menhir dodnes symbolizován významem i vzhledem zvonem a věží kostela (jakékoliv! církve). Jen se dobře podívejte! Jak bimbají! Jak jejich zvon má přesně tvar vrcholu pohlavního údu! Je to jasně žalud! Každý schválený církevní zvon je vrch mužského údu! Dokonce na vršku každého zvonu je taková jakoby čárka a z ní vystupuje “zvláštní hůlka”, za níž je tento zvon pověšen. Ano, každý Bálův = Církevní zvon, je zavěšen za “svůj výstřik”!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

A rituály kněží starých májů atd.

Martin
Návštěvník
Martin

Rozveď téma v bodech,ať to pochopím.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Umí tohle Váš starosta?

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=249092

Vážně mají Fiala (ODS) a Bartoš (Piráti) vysokoškolský diplom?

http://www.skrytapravda.cz/domaci/3197-vazne-maji-fiala-ods-a-bartos-pirati-vysokoskolsky-diplom

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pavel
Ti tři exoti co stojí v čele těch straniček ODS,TOPky a Pirátů ,to je opravduá síla. Hloupý a slizký narcis považující se za akademika s diplomem ze zbytečných věd politologických stojící v čele party zlodějů a tunelářů kteří po tom co předvedli se už nikdy nesmí dostat k lizu, sní o tom,že bude premiérem. Umanuté trdlo se zkušenostmi pubertální “holky na zabití” má v partě odhozených gaunerů které nikdo nechtěl pozdvedávat image a tlumit špatný dojem ze šašků kteří tu bandu založili a nakonec feťák a bývalý dealer drog v čele jemu podobných ,s vymytými palicemi se snaží líznout si na zlodějnách. Užalovaní jak malí kluci a stále nechápou,že si našli špatné kamarády. Tahle trojka stran je nejen ostudou naší politiky , ale blokací cesty k lepšímu.

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Tak zde máme další oficiální sračkomet. Po ČT, která propaguje TOP hnus , prima jede. Poslední dobou je tam antifácký Bartoš od fetek pečený vařený. Holt, koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Snad nikde se tak často neopakuje ” čínský virus, virus z Wuchanu z Číny, virus vzniklý v Číně.. “

inženýr Králík
Návštěvník
inženýr Králík

Kdo ví, jestli Tereza Spencerová nezemřela na stres po výpovědi z Primy.

Slovanka
Návštěvník
Slovanka

Soudruzi z uSSa zřejmě zaúřadovali. Skončila i Stonjeková a Vyoral. Zkrátka Prima CNN . Místo objektivní je to obětované zpravodajství.
Ale nemyslím si, že by Tereza zemřela na stres z výpovědi. Ta zažila daleko větší stresy. Její ranní kávičky mi budou chybět.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Slovanka
copak může feťák vědět, že si ho ukoutili amíci v laboratoři v Marylandu a Gates to financovaL? On si neumí v hlavě srovnat , že amík s vědomím ,že na válku ze žádnou velmocí nemá a tak vymýšlí taková svinstva. Jen opravcdu gauner se může zabývat biologickými zbraněmi a to amík jednoznačně je a dokazuje to dnes a denně po dobu krátké existence toho státu který založili na ukradeném území. Číňan něco takového nemá zapotřebí. Je silnější hospodářsky i vojensky a je jich tolik, že by amíka uplácali čepicemi a ani by je nemuseli namáčet do betonu.

WinterCoat
Návštěvník
WinterCoat

Jedinou autoritou na úrovni v České republice v otázce očkování je paní Anna Strunecká. To je odborník, který by měl být přizván k poradě, co s koronavirem v této zemi. Tihleti prymulové šmymulové jsou jen obchodními zástupci všech možných farmaspolečností-prostě obchodníci.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

A také MuDr Ludmila Eleková. Má to ale jeden háček. Pravda o očkování, není žádoucí…

Radek
Návštěvník
Radek

Jak se v karanténě nezbláznit:
Goodbye Corona
https://youtu.be/-2cFN2iC9u8
My quarantine
https://youtu.be/P7oZty9GPCs

Aldo
Návštěvník
Aldo

Nejlepší proti koronaviru je hydroxychlorochin
————————————————————-
Jak bylo ve čtvrtek oznámeno, 37 procent lékařů z 6227 dotázaných ve 30 zemích světa označilo protimalarický lék hydroxychlorochin za „nejúčinnější lék pro boj s potenciálně smrtelnou nemocí“.

Hlasování zoganizovala světová zdravotnická volební společnost Sermo, která dále zjistila, že tento lék předepisuje v USA jen 23 procent zdravotnických profesionálů, což je daleko menší procento, než v jiných zemích.

Mimo USA je hydroxychlorochin využíván jak pro mírně onemocnělé pacienty, tak i pro pacienty s vážným průběhem nemoci, zatímco v USA je podáván jen pacientům těžce nemocným.

Nejvíce je pak využíván ve Španělsku, kde jej k léčbě předepisuje 72 procent lékařů.

http://www.nwoo.org/2020/04/07/natalie-oneil-hlasovani-tisicu-lekaru-nejlepsi-proti-koronaviru-je-hydroxychlorochin/

https://nypost.com/2020/04/02/hydroxychloroquine-most-effective-coronavirus-treatment-poll/

R.U.R
Návštěvník
R.U.R

Nikde nemůžu najít informace, na základě kterých se tvrdí, že Čína lže.
Zatím to jsou jenom plivance v situaci, kdy to Čína zvládla a u nás se díky režimní ideologii a nedostatečným opatřením nedaří dostat situaci pod kontrolu.
O tom, že to Čína zvládla nemůže být pochyb. Takovou věc není možné utajit. Pokud by se koronavirus v Číně rozšířil jako na západě, počty mrtvých by byly ve stovkách tisíc až milionech. To by neutajil ani Kim Čong-un v KLDR.