Video : “BRICS je projekt Goldman Sachs – “B” znamená “Británie”. Světové...

Video : “BRICS je projekt Goldman Sachs – “B” znamená “Británie”. Světové finanční kolapsy jsou řízené”

Video: “BRICS je projekt Goldman Sachs – “B” znamená “Británie”. Světové finanční kolapsy jsou řízené “

Daniel Estulin, dlouholetý pronásledovatel Bilderbergu a NWO, dal v roce 2011 rozhovor České televizi, konkrétně stanici čt24. Hovoří v něm o benátské Černé šlechtě, o řízených finančních kolapsech a také o zemích BRICS a o roli Británie v tomto projektu a v celosvětovém dění vůbec. Hovoří o stejných souvislostech, o jakých ve svých pravidelných videích hovoří V.V. Pjakin. Jak svět od roku 2008 stále více hovoří o dalším finančním kolapsu, v jehož pozadí má stát Goldman Sachs, a jak stále více hovoří o významu AIIB a o zemích a bance BRICS,  tak jsem si na ten dávný rozhovor vzpomněla. Odkaz na něj jsem vložila do článků ( v souvislosti s Tureckem, Kurdy, Íránem a tím vším s energetickými zdroji), ale v souvislosti s cenami zlata, ropy, podivnými propady na čínské burze a se vším dalším, vkládám video samostatně. Z rozhovoru cituji část, kde je řeč o BRICS:

Otázka: “Nevnímáte to jako šanci pro země BRICS, jak získat více kontroly nad světovou ekonomikou?”

Odpověď: “Dovolte mi myšlenku, mluvíte zde o Brazílii, Rusku, Indii a Číně, až na to, že “B” jako Brazílie by mělo znamenat Británie. Velká Británie je epicentrum skupiny Bilderberg. Čemu se dnes říká Bilderberg, tak před 800 lety to mělo jiný název, byla to benátská Černá šlechta. A koncept BRICS jako takový je výtvorem Goldman Sachs, což je banka obchodující na Wall Street. A tato banka pracuje v zájmech Britského impéria”.

Tak či tak – pro budoucnost má Daniel Estulin odpověď v tom smyslu, že jediným řešením je lidskost a rozpoznávání dobra a zla.  A už proto stojí jeho pohled za samostatné vložení.

– Pozorovatelka –  27.7.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jarek*
Návštěvník
Jarek*

No, to je pěkná blamáž. To povídání pána ve videu mi dalo vzpomenout na jednu pěknou scénku z jednoho nejmenovaného filmu, kdy stará babička jednomu předsedovi JZD při jeho lhaní opáčila slovy ” kalíš vodu Václave, kalíš vodu”. A tak to přesně ten pán dělá, kalí vodu, nic víc.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Zatím neexistuje na světě organizace, která by se mohla účinně zabývat předcházením válkám, ekonomickým krizím a řešením podobných globálních problémů. Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných politiků, kteří si uvědomují, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně, globálně realizovat. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Globální demokratický stát by zajišťoval trvalý mír na celé planetě prakticky stejným způsobem, kterým EU zajišťuje trvalý mír v celé Evropě. Evoluci politického uspořádání světa je možné pouze zpomalit ne zastavit. Jedna možná cesta k novému politickému uspořádání světa je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

slavo
Návštěvník
slavo

tomuto panovi by som odporucil dat si facku, typicky konspirator ktory tara , uplne mimo..podla jeho “logiky” FED…F znamena podla toho francuzko:-))

jan
Návštěvník
jan

Takovych clanku je tu prece 90%…

vladimír
Návštěvník
vladimír

taky právě kvůli těm 90% je aeronet terčem mediálních sračkometů kterým se to hodně nelíbí. a nebo ne?

jan
Návštěvník
jan

Těm je to úplně jedno. Jako většině společnosti, co se na aeronetu píše. To, že aeronet někdo někdy zmíní v souvislosti s propagandou apod., neznamená, že se z toho někdo podělá. Ona i propaganda a konspirace se musí umět dělat. Tady je to okamžitě jasné, o co jde:-)

bantustan
Návštěvník
bantustan

takže lordík,předtím poručíček,který řešil KEEHAUL a tací jsou tam všichni http://tnit.fr/cs/c152.htm Takže jedině VYŠŠÍ MOC,nebo umělá likvidace USA…a co ANGLIE,milý ZDROJI???? https://www.youtube.com/watch?v=p2slNbGn0QM#t=15 U mě DOBRÝ????https://www.youtube.com/watch?v=lhlf2h_nrMY

Aksal
Návštěvník
Aksal

Podívala jsem se na to video, a já chápu jeho odpověď ohledně BRICS tak, že KONCEPT je od GS. Ale ne, že byla vytvořena GS. Připadá mi to tak, jako by BRICS bojoval proti nim jejich
zbraněmi . Jako by Putin a spol. prohlédli jejich hru a nalezli na ni správnou odpověď… A jinak, zdá se mi, že pan Estulin zná KOB, protože jako výhled do budoucnosti je shodný s KOB…

Jana
Návštěvník
Jana

Daniel a Estulin, BRICS ABrics, rus a žid, realita a fikce co je doopravdy realita?