VIDEO: Brave New World je tady! Zástupce WHO společně s britskou královnou...

VIDEO: Brave New World je tady! Zástupce WHO společně s britskou královnou oznámili, že se lidé mají připravit na odebírání dětí z rodin v zájmu ochrany zdraví a boje proti Covid-19! Každý přitom ví, že Coronavirus děti nenapadá a jsou proti němu přirozeně imunní díky T-lymfocytům! Záminka globalistů pro rozdělování rodin a odebírání dětí je na světě, programovací rituál ze zahajovacího ceremoniálu Olympiády 2012 v Londýně tak dojde svému naplnění! WHO prý zjistila, že šíření Covidu-19 se přesunulo z ulic do domácností mezi členy rodiny, a proto je třeba začít rodiny monitorovat, oddělovat z nich nemocné dospělé rodiče, prarodiče a osiřelé děti následně “dočasně” umisťovat do zařízení sociální péče!

VIDEO: Brave New World je tady! Zástupce WHO společně s britskou královnou oznámili, že se lidé mají připravit na odebírání dětí z rodin v zájmu ochrany zdraví a boje proti Covid-19! Každý přitom ví, že Coronavirus děti nenapadá a jsou proti němu přirozeně imunní díky T-lymfocytům! Záminka globalistů pro rozdělování rodin a odebírání dětí je na světě, programovací rituál ze zahajovacího ceremoniálu Olympiády 2012 v Londýně tak dojde svému naplnění! WHO prý zjistila, že šíření Covidu-19 se přesunulo z ulic do domácností mezi členy rodiny, a proto je třeba začít rodiny monitorovat, oddělovat z nich nemocné dospělé rodiče, prarodiče a osiřelé děti následně “dočasně” umisťovat do zařízení sociální péče!

Procesy globálního řízení se opět urychlily za hranici představitelných možností. Britská královna Alžběta II. a následně i ředitel krizového zdravotního výboru Světové zdravotnické organizace Michael J. Ryan oznámili ve svých projevech, že obyvatelstvo jednotlivých zemí zasažených nemocí Covid-19 se musí připravit na změnu boje s touto nemocí. Ta se totiž podle tvrzení Ryana nově přesunula z ulic do domácností a šíří se mezi členy rodin. Uvnitř karantén a uvnitř domácností se prý nemoc prudce rozvinula mezi členy rodiny, tedy myšleno mezi dospělými členy. Přesto však jsou ohroženy hlavně děti, které bude nutné, podle stanoviska královny Alžběty II, dočasně evakuovat z rodin ve Velké Británii a odstranit je z dosahu rodičů, a to do doby, než nákaza pomine, což ale může být na hodně dlouho, i několik let.

Michael J. Ryan

Královna Alžběta II tento projev pronesla již 6. dubna, ale teprve v souvislosti s posledními výroky zástupců WHO vyplývá, že plán na odebírání dětí z rodin pod záminkou vyfabulované hrozby Covidu-19, která prokazatelně pro děti žádnou hrozbou není, je tím pádem v plném proudu a dochází k naplňování děsivého vzkazu ze zahajovacího ceremoniálu Olympiády 2012 v Londýně, kde hlavní alegorickou scénou byl sirotčinec, mylně považovaný za nemocnici, video a článek je zde.

Jak nás totiž do redakce upozornilo několik britských čtenářů, myšleno rodilých Britů, kteří sdíleli náš článek v překladu, onen úvodní ceremoniál zobrazoval scénu z knihy Peter Pan, kde jsou děti na postelích v sirotčinci. Zdravotní sestry se totiž v britských sirotčincích historicky staraly o děti, i když nešlo o nemocnice, ale o sirotčince. Je to taková britská specialita. Jenže, díky tomuto upozornění potom celý ceremoniál získává mnohem jasnější význam.

Odebírání dětí z rodin a jejich umisťování do sirotčinců během pandemie bylo předpovězeno na ceremoniálu Olympiády 2012 v Londýně

Oficiální věnování úvodní scény zahajovacího ceremoniálu britské zdravotní službě NHS tak bylo pouze záminkou před veřejností, ale ve skutečnosti se jednalo o model a vizi sirotčince a dětí oddělených od rodiny v důsledku černých bubáků, rozuměj virů, rozuměj lépe Covid-19, přičemž hlavním zástupcem těchto osiřelých dětí bude copatá dívka ála Greta Thunberg, která v ceremoniálu na posteli pod rukama smrtky hrála hlavní roli.

Celý scénický obraz ceremoniálu tak byl o plánu globalistů na vybudování globálního sirotčince, komplexního plánu na odebírání dětí z rodin a jejich umisťování, jak řekla Alžběta II, do bezpečí, rozuměj v ústavech britské sociální péče, rozuměj lépe, v současných britských sirotčincích. Teprve nyní to všechno a naprosto dokonale zapadá do sebe. Hlavní předák krizového výboru WHO tak na tiskovce vysvětlil, že je třeba začít chodit čmuchat do rodin, de facto šmírovat rodiny a odvážet z nich nakažené členy, a jak se na tiskovce málem prokecl, tak i odvážet i pouze podezřelé lidi z nemoci, ne potvrzené nemocné.

Britská královna Alžběta II. během televizního projevu.

Možná jste si všimli [1], že Andrej Babiš chce v ČR na základě novely Zákona o ochraně veřejného zdraví udělit vysoké pravomoci ministerstvu zdravotnictví, aby mohlo omezovat občanská práva samostatně, rozhodnutím ministra, a to ve stejném či podobném rozsahu, jako dnes umožňuje Krizový zákon, který k tomuto opravňuje vládu, která potom musí žádat parlament o souhlas. Tento šílený Babišův nápad by potom znamenal, že ministr zdravotnictví by kdykoliv mohl uzavřít soukromé živnosti, obchody, podniky, továrny, školy, hranice, mohl by omezit pohyb lidí, shromažďování atd. A to všechno bez souhlasu parlamentu.

Komunisté zešíleli a poslanci KSČM už oznámili, že tento návrh Babišovi podpoří. Není snad třeba připomínat, že se jedná o stejný globalistický proces, který oznámila Alžběta II. a šéf krizového výboru WHO. Je to proces, kdy exekutiva dostane nástroj, jak omezovat pohyb lidí, svobodu lidí a následně jak regulovat rodinu, případně ji rozdělovat, a to pod rouškou a výmluvou ochrany veřejného zdraví. Celé je to komplexní komplot na nasunutí NWO, teď už to doufám docvakne i voličům Hnutí ANO a všem ostatním.

Capo di tutti capi a systém světa založený na principu řídící a mocenské duality “Jak nahoře, tak dole!”

Existuje rčení, že jak nahoře, tak dole. To je rčení vyjadřující dualismus, jin a jang, princip rovnováhy atd. V globalizaci toto platí v tom smyslu, že jak nahoře, ve vyšších procesech řízení, tak i dole, v nižších procesech řízení. Jinými slovy, co se děje v globálních procesech, to se automaticky kopíruje i na jednotlivé národní úrovně, takže když Andrej Babiš usiluje o až příliš nebezpečné uchopení moci nad ČR skrze exekutivní “powergrab” nejistě a loutkově působícího ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, tak se nelze divit tomu, že to je časově synchronizované s procesy nahoře, tedy v globální úrovni.

Viktor Orbán, maďarský premiér.

Osobně by mi nevadilo, kdyby tento mocenský úchop byl transparentní ve stylu Viktora Orbána, který prostě posílil své pravomoci, otevřeně, transparentně, jenže tím pádem to znamená, že za všechny kroky, které provede, nese osobní a transparentní odpovědnost. A to mi právě u Andreje Babiše chybí. Babiš se totiž snaží o italský model “capo di tutti capi”, kdy on sám transparentně nedisponuje navenek žádnou mocí, protože veškerou moc deleguje na své podřízené lidi, rozuměj své ministry, kteří to potom schytají za něj, tedy ten křik a řev veřejnosti, když se něco nepovede, nebo nastane průser.

Na veřejnosti to potom funguje tak, že veškeré úspěchy ministra jsou prezentovány jako úspěchy premiéra, ale veškeré neúspěchy a problémy odnese jenom ministr, prostě to schytá “Alfonso”, který je potom jednoduše odstraněn, pokud už tlak veřejnosti nelze ustát, a do čela ministerstva je dosazena nová figura, nový Alfonso, který opět funguje více jako vykonavatel příkazů a přání “capo di tutti capi”, než jako samostatný a pevný ministr s jasnou vizí, do které si nenechá mluvit.

Ministr tohoto či onoho jako “Alfonso” na vykonávání práce, která může prasknout a skončit skandálem

Stačí si vzpomenout na odvolaného ministra dopravy Vladimíra Kremlíka, který dělal vše podle pokynů, podle zadání, tedy projekt na elektronickou dálniční známku. Ten projekt měl podle zadání dokumentace shromažďovat obličeje všech řidičů v ČR, proto rozpočet na tu elektronickou známku byl tak obrovský, jenže to se nemělo dostat ven na veřejnost. Na veřejnost se to ale dostalo, a když se novináři pozastavili nad tím, že webík na nákup e-známek stojí 400 milionů korun, začal skandál o předražení.

Vladimír Kremlík, bývalý ministr dopravy.

Jenže, ono to nebylo vůbec předražené, byla v tom prostě technologie na snímání a uchovávání všech obličejů řidičů v ČR. Vyplynulo to ze skryté nahrávky, výbušný článek jsme přinesli zde. A tak nastalo to, co se dělá v systému “capo di tutti capi” a Andrej Babiš ministra Kremlíka rychle odvolal. Došlo prostě k tomu, že hrozilo, že se provalí ten plán na sledovačku řidičů schovanou za elektronickou známku. A mám obavy, že když toto potkalo Vladimíra Kremlíka, může to potkat i ministra zdravotnictví, že také dostane nějaký úkol schovaný za něco, jako byl schovaný ten sběr obličejů řidičů za elektronickou dálniční známku.

Nemějte strach z vůdce, který chce uchopit veškerou moc pro sebe. Mějte strach z vůdce, který chce veškerou moc vložit do rukou svých postradatelných marionet

Pokud dojde k posílení pravomocí českého ministra zdravotnictví, stane se z něho terč českých médií, nepřítel demokracie, panák na otloukání, ponese veškerý tlak, že se snaží omezovat podnikatele, živnostníky, že se snaží bránit demonstracím a shromažďování, a že je to snaha, jak obejít ústavní principy a omezovat z titulu ministra zdravotnictví veškeré soukromé subjekty, na které ukáže někdo, kdo ve skutečnosti stojí za ministrem zdravotnictví, a kdo ovládá jeho rozhodnutí. Takový ministr potom může vydávat příkazy na omezování práv a svobod, a přitom to nikdy nebude jasné a transparentní, jestli to dělá ze svého hlubokého přesvědčení, že je to správné kvůli ochraně zdraví, anebo jestli je to na objednávku někoho v pozadí, v ústředí vlastní strany, na vládě atd. Tyto procesy jsou tak nebezpečné na globální i národní úrovni.

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví, kterému chce Andrej Babiš v poslanecké sněmovně protlačit posílení pravomocí, které by de facto obešly Krizový zákon.

Pokud pod záminkou “covídku” jsou odebírány děti, pokud pod záminkou ochrany zdraví se mají ve zrychleném režimu v české sněmovně přijímat novely na posílení pravomocí ministra zdravotnictví na omezování občanských práv a svobod, potom to znamená, že jsme svědky nasunování Nového světového řádu, který vytvoří okolo nás nové náboženství a mantru Brave New World, dystopické vize světa, kde ve jménu dobra bude pácháno to nejodpornější zlo, jaké si ani nedovedete představit.

Kradení děti, rozdělování rodin, omezování pohybu, zákazy shromažďování, hadry na hubě. A to všechno prý kvůli zdraví. Tady se hodí snad už jen heslo z Mad Max filmové série “Keep smiling while you’re dying…” Usmívejte se, když umíráte! Problém nastává ve chvíli, když neumírá člověk, ale celý národ, nebo dokonce celá západní civilizace. Když při umírání občanských svobod lékaři tancují v nemocnicích, kde údajně umírají lidé na pandemii, pomalu vám začne docházet, co je to Brave New World a jaké šílenství kolektivního vědomí nás ještě potká.

-VK-

Šéfredkator AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Henok
Návštěvník
Henok

Vesmírné síly, jak jsou v úvodu článku, jsou již od doby, kdy vaše měna byla přebita kvantitavním uvolňováním, zde. To znamená od podzimu 2009. Zatím ten dluh narůstal a podle Zákona o zachování hmoty a energie mizela ve Vesmíru hmota. To znamená, že všem zlodějům, vrahům a dalším podlým, mizelo to co mají jako svůj kámen ve Vesmíru, kam měli jít po smrti těla. Některým již zbyl z celé planety jen poslední kamínek, jiní nemají již vůbec nic a hmota se anihiluje s jejich záporem na Zemi, kde leží jejich předkové. To znamená jedno. Člověkem již nikdy nebudou, protože si vytunelovali vlastní genom. Pokud chybí Duši předek v Duši, již končí jejich koloběh života. Že se máte chovat jako lidé, vám bylo řečeno již před dvěma tisíci lety. Ne náhodou se ta kniha jmenuje Nový Zákon. Bible je něco jiného. Zákony pocházejí z Knihy. Kniha je již zavřená, ta stará, která obsahovala Starý Zákon, kde bylo TABU, opravdové Desatero a jeho vysvětlení, je vlastně nyní Krabí mlhovinou. Celá původní Vesmírná galaxie vybouchla v momentě, kdy bylo porušeno TABU. To znamená, že vznikl první umělý život, který znáte jako Adama a Evu. Proto se narodil zachránce. Přinesl Nový Zákon a součástí tohoto Zákona je soubor ctností, které dělají člověka člověkem. Opakuji, že tyto Zákony nemají nic společného s Biblí a nikdy nebyly publikovány. Bible je spojena s vaší vírou. Pokud máte víru v něco a je vás mnoho, pak si to, co je psáno na základě vaší víry, prožijte, což se také stalo. Zákon života člověka je napsán v jeho genech. Jeho chování je lidské, podobně jako zvířecí chování je zvířecí. Podle toho se zcela jasně dají rozeznat posedlá lidská těla od těch normálních, s lidským chováním. Pořekadlo o vládnutí velkých zvířat je zcela pravdivé. Tato vládnoucí zvířata se rodila rovněž se svými kameny. Ty ale již nemají, protože jejich zlodějina se přelila tam, kde byl jejich kámen, pak i jejich předkové. Čili nyní uvidíte mizení hmoty nejen ve Vesmíru, ale i na Zemi. Původní hmotné planety se vyprázdnily a zbylo jenom anihilační světlo. Ty planety, které kvůli těžařům přišly o život, se sice znovu roztočí, ale život na nich vznikne od nuly a nikdy nebude takový, jako dříve. Život zástupců jednotlivých plemen, která na Archu Noemovu, čili na Zem spadli, již se na svoje původní planety nikdy nevrátí. Je na nich, zda se s ostatními organismy domluví tak, aby se navzájem nezničili. Složitost přirozených vztahů v přírodě je jednou daná. Postupně tak vznikal genom těch, kteří dokázali v pozemské džungli přežít. Přesto přežili jenom ti, kteří se nechovali podle. Podlosti k životu nepatří a to nyní pocítí ti, kteří dosud žijí na úkor jiných.

Anan
Návštěvník
Anan

WHO je korupční, britká královna má domácí vězení a musela odevzdat královské klenoty. Vojska SHAEF osvobozuji děti z podzemních tunelů po celém světě. Vyráběli z dětské krve Adrenochrom pro všechny, kterí jsou v popředí politiky, hvězdy – herci a zpěváci. V Německu jsou sundávany vlajky Německa a EU. Prostě show must go on jak varoval Fredy Mercury. Bude Jaltská konference a uvidíte ten fičák.

MartY
Návštěvník
MartY

Covid je v teto zemi vzhledem k počtu obyvatel poměrně vzácne onemocnění.

vese
Návštěvník
vese

Paní Windsorová mi v tom vystoupení připadala tak trochu jako robot. Nebo zahnaná do kouta?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vese
a to si dělali p.del z Brežněva , že jej musí při projevech zezadu podpírat. A tuhle anglosaskou fosilii musí prolévat dětskou krví aby držela pohromadě. Ze stromů starých jako ona už je dávno hnědé uhlí.Dlouhověkost je krásná věc, pokud to řídí příroda. Ale tyhle uměle držené fosilie, to je zvrácenost a pokud mají dokonce jakoukoliv rozhodovací pravomoc , je to pro svět nebezpečné.

Paulo
Návštěvník
Paulo

Satanistom a pedofilom dochádza andrenochrom??? Tak idú kradnúť deti…dokedy to biely muž bude trpieť? Kedy sa ľudia spoja a pozenu tieto satanisticke pedofilne kráľovské svine do pekla

randle mc murphy
Návštěvník
randle mc murphy

Mimo tema komediantum se navyplati otevirat divadla a hrat hlavne ,ze breceli ,ze jim to vlada zavrela no jo ono bez dotaci ,grantu a vselijakych penez to nejde to by byli divadla v PRAZE tak 4TYRI,Jo hlasat kapitalismus chodit po”prochazkach ” a zit nejak tak v komunismu .Vzdyt muzou dokonce svobodne a demokrrraticky hrat co chteji prece ne ???!Tihle se definitivne odepsali u ME urcite ,uvazuji ,ze zalozim nadaci pomozte hercum ,muzou si privydelavat prodejem portretu jednoho genialniho kulisaka – to neni dobry napad ,cely den zvracet neni zadny med .Jeste ze uz ministr sportu zachrani ubozaky od fotbalu a hokeje prej jejich detem uz davaji matky jen chleba se sadlem a margarin jak za valky a ke vsemu jak jedi tak drobky padaji na katalogy kam se pojede na dovolenou ,UZ nas obohatila zase koukalova a jeji moudra a fotky na 100 soc,sitich dekujeme ,

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

Tak už to začíná…

Je potřeba Čechy pořádně vyděsit, aby sami chtěli vakcinaci a ID imunitní kartu, a dozor Velkého Bratracomment image
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/v-rakousku-konci-karantena-v-cr-zrychlil-narust-poctu-nove-nakazenych-40322573
comment image
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prymula-diky-chytre-karantene-budeme-schopni-odhalit-az-tret/r~598e757c8b9011eab115ac1f6b220ee8/

Zůstaňte doma, v bezpečí, hezký den přeji Nosatí!

BPN
Návštěvník
BPN

Té Perchtě z Fuckinggameského paláce a jejím židozednářským kámošům ze satanistických elitářských spolků nestačí, že kradou děti a jejich duše rodinám a rodičům prostřednictvím té satanské zábavy a pakultury chrlené z HollýÚdu a od nevládek řádících ve školství a výchově, ale už je chtějí krást i fyzicky a to co nejmenší, aby si je mohli dopřávat ještě štědřeji a absolutně bez kontroly, než doposud…
už by se měli lidi konečně probudit a začít ty své děti bránit, jako každý jiný tvor v přírodě !!!

Kdo má zájem, nechť se seznámí s tímhle videem, které jen poněkud shrnuje již známé případy:

https://www.youtube.com/watch?v=_rc7QYPjUdk&feature=emb_logo

qqq
Návštěvník
qqq

Krásná stylistyka. Je je lahůdka to číst hlasitě. Tu Perchtu z Fuck paláce zařazuji do svýho slovníku. Díky.

randle mc murphy
Návštěvník
randle mc murphy

Prominte mi ale projizdim veskere zpravy a dalsi uzasna zprava senzace VENDULKA SVOBODOVA se nam otrepala a ceka dite ,zase dalsi adept na granty a dotace dalsi prizivnik pribude jediny co herci a komedianti umi delat jen parchanty k nicemu a ostatni to musi zivit jako ty povalece z “ceske ” tv tam taky kamen cenzura cihlu ,no kdo pak jak to bylo se smrti SVOBODY .Jinak kouknul jsem na navsteve na postu pro tebe nucene to je taky narez tam nejde nikdo normalni jeste ta esterka to je taky dilo ,Prosim vsechny obcany normalni reknete NE divadlum NE berbr mafiansky lize muzou si ty svoje debilni hry ala znasilneni muslimky hrat na maledivach ci kanarech popr v dubaji .OMLOUVAM se za ty vulgarnost avsak to neni mozne jeste cekam co nam sdeli biatlonistka koukalova a jak si ted bude nasazovat rousku BOUDOVA .Uz i dr mengele holubova vymyslela ,ze by stat dotoval aby nekdo sel na ty jejich ubohosti a traparny tzv zabavne to budu radsi doma masturbovat nez bych sel na ty jejich slataniny o nicem z NARODNIHO DIVADLA se udelal chlivek kde vytupuje kdejaka nula .Prominte mi to nejak jsem se nastval .

raspberry
Návštěvník
raspberry

Kurvy a zloději = hvězdy Křetínského Blesku, hlavně to nekupujte, Blesk za 13 Kč, ať mu nedáváte své peníze.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Něco na uvolnění, když je ten svátek – Nejlepší korona song

https://www.youtube.com/watch?v=1LOMlQUdbCA