VIDEO: “Boom!” – vzkazují USA a Velká Británie. Bude válka?

VIDEO: “Boom!” – vzkazují USA a Velká Británie. Bude válka?

Americký prezidentský pár poslal ve videonahrávce zveřejněné na Twitteru bojovnou výzvu princi Harrymu u příležitosti charitativní sportovní soutěže Invictus Games, které se účastní bývalí vojáci, kteří jsou po bojových zraněních invalidní.

“Hej, princi Harry. Vzpomínáš si, jak si nás žádal, abychom během Invictus Games do toho dali všechno?” ptá se americká první dáma, a Obama, který stojí po jím boku k tomu dodává s falešnou výhrůžkou: “Dej si pozor na to, co se může stát.”

Harry, pátý v linii nástupnictví na britský trůn, zvolil stejnou metodu komunikace: “Bohužel pro vás, FLOTUS a POTUS (akronymy označující první dámu a prezidenta USA), nebyl jsem sám, když jste mi poslali toto video”.

Na záběru se ve videu objevuje se svou babičkou, královnou Alžbětou II., které vypráví o svých úspěších, dosažených během soutěže, když do toho dostává zprávu od Michelle Obamové. “Opravdu? Tak do toho!” reaguje na zprávu pobaveně královna. Video bylo veřejně široce prezentováno a obletělo celý svět, viz zde

První soutěž Invictus Games se konala v Londýně v září 2014 a letos se uskuteční v Orlandu na Floridě, a to od 8. do 12. května.

Během návštěvy prince Harryho v Bílém domě loni v říjnu Obama pochválil tuto iniciativu, která vyzdvihuje “vojáky nejen pro jejich oběti, ale také pro jejich odvahu a sílu, kterou dále projevují”.

Na to princ Harry reagoval tím, že inaugurační Olympijské hry v roce 2012 v Londýně byly jen počátkem historického dění a doplnil to slovy: “Jsem nadšen, že Spojené státy podnikly tuto výzvu a budou hostit příští Invictus hry v roce 2016. Nepochybuji o tom, že USA nastaví laťku ještě výš,  než to udělal Londýn a že vytvoří velkou show.”

Dobře, máme zde nějaké Invictus hry – sportovní hry vojáků-invalidů. Úcta a chvála jim, o tom žádná! Ale proč tak velká mediální propagace příštích Invicictus game, až se o tom objevilo i video komunikace mezi USA a VB a jehož dominantním slovem je slovo “boom”?

Má to snad znamenat, že invalidní a ochromený (při vší úctě ke všem invalidům!) anglosaský svět to nevzdává a že i poté, co se jak USA, tak VB,  musely pokorně sklonit před návštěvou čínského prezidenta, se rozhodly bojovat o udržení své moci až tak, že způsobem “boom”, tzn. válkou?

A když k tomu použili akronymy FLOTUS a POTUS (akronymy označující první dámu a prezidenta USA),  použili k domu snad i akronym hry Invectus game – “Stíny Olympu”= Řecka=kolébky Evropy ?

Co je Invictus game?

Invictus je hra, volně založená na starověké řecké mytologii, kdy se bohyně Athéna vrací z říše Odyssea, který chtěl zabít Poseidona (já doplňuji Poseidon, Neptun =  “vesmírný oceán”= poznání=Ježíš). Poseidon (Neptun) tím není potěšen a odmítá celou věc jako náhodu, Athéna vše ale vnímá jako výzvu a hází rukavici Poseidonovi s tím, že ona může ovládnout jakéhokoliv smrtelníka a vyškolit ho a porazit ve zkouškách. A kdo je to v tomto boji smrtelníkem? Samozřejmě, každý pozemský účastník boje! (více “Stíny Olympu” zde).

Pokud čteme dále z loga Invictus game, pak v něm můžeme vidět dvě slova – “I am” a “Ami” .Což můžeme v souvislosti s prezentovaným videm vnímat jako vzkaz: “My jsme Ami-USA a nad nás není, my vítězíme, i když ochromení a než abychom padli jen tak, počítejte s “boom!”  “. A VB, která USA stvořila, tomu přitakává s tím, že se přidala nejen královna (minulost anglosaské kultury), ale i princ (budoucnost anglosaské kultury).

Orlando 2016 – 8. – 12. května a Harryho odkaz na olympiádu v Londýně

Tak tento vzkaz mi přijde ještě významnější, než vše, co bylo řečeno dosud. Olympiáda v Londýně 2012 byla vrcholně okultním rituálem, s odkazem se budu opakovat, ale jak úvodní tak závěrečný ceremoniál byly veskrze satanistické. Nemluvě o tom, že i tehdy se britská královna nechala prezentovat v podobném videu, tehdy jako agentka Jamese Bonda

Co je ovšem na datu pořádání Invictus game v roce 2016 nejvíce hodné pozornosti, to je nejen pouze květen, ale především den, kdy mají hry skončit – 12. Ono to totiž je letopočet 2012, tzn. rok, kdy Venuše (Světlonoška) přecházela přes Slunce s tím, že uzavřela 243 let trvající cyklus, započatý v době francouzské a americké revoluce, jak je vidno z obrázku níže:

Co je ale podstatné je, že Venuše v tomto svém velikém cyklu vytvořila pohledem ze země tzv. satanistický pentagram:

Nevím, kdo si na tuto zcela výjimečnou událost z let 2004 a 2012, o které Mayové zapsali, že bude posledním znamením konce, ještě vzpomíná (mimochodem – dochází k ní vždy v květnu/pátý měsíc a v listopadu/jedenáctý měsíc) a kdo si uvědomuje, že přechod Venuše přes Slunce se opět zopakuje  až v letech 2117 a 2125 – já jsem přesvědčená, že existují tací, kteří si to na rozdíl od lidstva uvědomují velmi dobře! Ještě bych dodala, že tyto přechody Venuše probíhají dvojmo, přičemž je od sebe odděluje vždy 8 let – proto i ta osmička v datu Invictus game  (8.-12.5.) zřejmě není náhoda.

Shrnutí:

Video, které dílem společným světu vyslali Obama s manželkou (navíc coby Flotus a Potus) a anglická královna se svým vnukem, má dle mého mnohem hlubší význam, než jak se jeví. Důraz na obrázek hráčů v červenobílých dresech (revoluce/evoluce – válka/mír) v něm považuji za stejně významný, jako onen zásadní vzkaz v pozdravu z bou stran: “Boom”! Přičemž bych opětovně zdůraznila slova Obamy: “Dej si pozor na to, co se může stát.”

-Pozorovatelka- 1.5.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jarka Š.
Návštěvník
Jarka Š.

Moc děkuji 😉

Jani
Návštěvník
Jani

z diskuse pod videem:
Stacey Warnerpřed 1 týdnem
The “boom” is nothing to do with a bomb. It comes from the term “dropping the mic” an expression referring to the practice of intentionally letting a microphone fall to the ground as a display of bold confidence following a successful performance. There are like a million memes and gifs featuring the “mic drop”

Jani
Návštěvník
Jani

“dvě slova – „I am“ ” to snad měli používat magici jako jméno Boží JÁ JSEM.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Další BOOM v novém it. filmu ” LE CONFESSIONI” –
velmi doporučuji – téma, obsah, i dialogy.
BOOM viz trailer, min 1:13:
https://youtu.be/ax5U1RMwXlQ

Petr Foltýn
Návštěvník
Petr Foltýn

Další z těžce paranoidních vizí nejmenované autorky… To nemá chybu.

Eva
Návštěvník
Eva

Paranoidní vize? Strycu tady někdo komunikuje v symbolech a na tvé nevědomí nebere ohled….Snad si nemyslíš, že Zeman měl oblečený červený svetr jen tak z legrace, když tu byl na náštěvě čínský prezident….Na loňské náštěvě v Londýně, zase měla červené šaty vévodkyně z Cambridge Kate….
V USA zase běhala na jeho počest jednotka s mušketama v červenobílých uniformách…taky jen tak?

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

A co to Obamovo gesto s upustenim mikrofonu a zakrytim ust? To bylo taky ted nekdy

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

me by zajimalo to Obamovo gesto, jak pustil mikrofon a usta si zakryl prsty.

Serpoš
Návštěvník
Serpoš

Jsem přesvědčen že manželé Obamovi nejsou zrovna šálek čaje královny Alžběty II.A vnuk Harry často neví co přesně říká…
Je to nakonec jejich svět, do kterého moc nevidíme…

Soustřeďme se spíše na naši “scénu”.

Co třeba Noční vlci? Kluci na motorkách kteří přijedou v květnové dny uctít památku svých padlých předků ve II. světové válce.

monsanto
Návštěvník
monsanto

No tak s Nocnimi vlky bude problem. Polsko jim zase nebude chtit povolit prujezd svym uzemim, s vizy bude take obrovsky problem v Nemecku, Slovensku i u nas … to vite demokracii a poradek si prece v Hate Free Evrope rozvracet nedame. Jedine snad, ze by se Nocni vlci maskovali jako islamsti uprchlici, to pak jo, ti zadne nebezpeci podle eurodobroseru nepredstavuji a zadna viza uz by pak ani nepotrebovali.

A hle, prvni odpoved se objevila na iBabis:
Polští pohranicníci nevpustili Nocní vlky, motorkári chtejí vysvetlení
http://zpravy.idnes.cz/polsti-pohranicnici-zastavili-kolonu-nocnich-vlku-fxf-/zahranicni.aspx?c=A160501_150642_zahranicni_san

Lostris
Návštěvník
Lostris

Na vnuku Harrym je nejmarkantnější jeho fyzická podoba s královským podkoním, kdysi milencem princezny Diany. Ta se jim tedy uměla pomstít. Bůh jí dej klid.