VIDEO: Bizarní ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku byl plný symbolů satanismu...

VIDEO: Bizarní ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku byl plný symbolů satanismu a sodomie. Illuminati to rozjeli opravdu ve velkém. To musíte vidět!

VIDEO: Bizarní ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku byl plný symbolů satanismu a sodomie. Illuminati to rozjeli opravdu ve velkém. To musíte vidět!

Posílání vzkazů elit skrze symbolická sdělení, obvykle otevírací a zahajovací ceremoniály sportovních a jiných akcí, známe moc dobře. To je téma, kterým se čas od času na Aeronetu zabýváme a nejinak je tomu i v tomto případě. Ve Švýcarsku měli před několika dny velkou slavnost. Otevřeli tam nejdelší železniční tunel na světě, který má více jak 50 kilometrů a jeho výstavbu si Švýcaři odhlasovali v referendu [1]. To je sice zajímavá věc, ovšem média zaujalo především něco jiného. Slavnostní otevírací ceremoniál totiž stál neuvěřitelných 8 milionů EUR [2] a jeho obsah vyvolal poprask především na křesťanských webech ve Švýcarsku, ale i v Itálii a Rusku. V připojeném videu nahoře můžete sami vidět jeho obsah. Mezi pozvanými hosty byla i německá kancléřka Angela Merkel, francouzský prezident François Hollande a italský premiér Matteo Renzi.

2016-06-01T103521Z_1413056597_LR1EC610TEMIO_RTRMADP_3_SWISS-TUNNEL.jpg
Smrtonoš – Il Bambino de la Morte

V úvodu projíždí halou, ve které sedí pozvaní hosté a špičky švýcarské politiky, dvě pětispřeží. Symbolika dvou vozů jedoucích za stejným cílem, dvě křídla globálního prediktora. Kočí druhého z nich zatroubí na trubku. Následuje pochod zombie. Symbolika zotročených. Následuje tanec, potom kroky zleva, doprava, krok vpřed, krok vzad a opět vpřed. Symbolizuje teze prediktora a ovládání mas a hledání konceptů. Levice, pravice, progrese, regrese. Tanec práce.

Satanismus, Sodomie a Smrtonoš

Následuje vůz s tanečníky ve spodním prádle. Objímají se muži se ženami. Muži s muži. Ženy se ženami. Oslava LGBT tezí globalistů. V dalším vagonu je muž se řetězy a buší jimi do podlahy a postranic vagonu. Otroci tlačí vagon. Muž s řetězy vyjadřuje konflikt, snaží se vzepřít, ale vagon s ním jede dál, nic proti směřování vagonu nezmůže. Jedinec chycený v kleci.

_89856364_ddfb1fba-d6ca-414f-b0c9-2eb78bb86759.jpg
Smrtonoš na voze s otroky

Další scéna je velmi děsivá. Dítě smrti “Il Bambino de la Morte” je již zaniklý kult ze středověku původem z Benátek. Okřídlené dítě, též nazývané Smrtonoš, mělo ochraňovat vyvolené při morových ranách. Vymíraly celé ulice, ale vždy někdo přežil, komu se morová rána vyhnula. Výjimečný dar odolnosti proti moru byl dáván do souvislosti s kultem okřídleného dítěte Smrtonoše. V této symbolice jde jednoznačně o oslavu genocidy, morů, nemocí, pandemií. Nemocní se zmítají pod Smrtonošem na podlaze a doprošují se ho o pomoc. Opravdu nechutná symbolika.

kozel.jpg
Kozel z pekla v tanci

Následuje scéna s hejkaly. Rousatá stvoření mají velký význam hlavně ve švýcarské knižní tvorbě, v pohádkách pro děti. Hejkalové mají za úkol děsit lidi. Symbolika šíření strachu ve světě mezi lidmi. Lidé se musí bát. Čarodějka na černé stuze. Stuha symbolizuje kouř stoupající k nebi, ve které se zmítá víla. Symbolika upálení čarodějnice. Pod ní jde procesí s lebkami zvířat s rohy, kozlí lebky, lebka jelena, lebka buvola, ostatní nesou suché větve, které ovšem připomínají také rohy. Následuje tanec pekelného kozla, hejkalů a andělů dohromady, všichni pospolu. Symbolika multikulti, syntéze a sjednocení tezí pekla, světa a nebe. Vystoupení končí pastevcem, který zazvoní konec na zvonec a odchází pryč, když v tom se ozve rána a hala se zalije rudým pekelným světlem. Pastevec se lekne a ohlédne se. Když to spatří, začne utíkat. Peklo je nastoleno.

Obálka časopisu The Economist z roku 2015 a symbol ptačího hnízda

Téma a symbol člověka s hnízdem na hlavě se objevil už před rokem a půl na hlavní straně časopisu The Economist. Tehdy šlo o ženu s ptačím hnízdem na hlavě a s vejci uvnitř hnízda. Při ceremoniálu ve Švýcarsku k otevření tunelu se tento symbol znovu objevil v podobě muže, který nese ptačí hnízdo na hlavě.

34D1DA6700000578-3620446-image-a-28_1464807671957.jpg
Open Air část ceremoniálu obsahovala mnoho zvláštních postav. Zde je muž s ptačím hnízdem na hlavě, což je symbol, který se objevil už před nějakým časem na obálce časopisu The Economist.

Není bez zajímavosti, že symbol ptačího hnízda najdeme i v ČR v souvislosti s Andrejem Babišem a jeho “Čapím hnízdem”. Elity se podle všeho velmi upínají k symbolice ptačího hnízda, což je symbol fertility, tedy plodnosti. Posazení hnízda na hlavu ovšem může symbolizovat plodnost “myšlenkovou”, řídící schopnost elit vytváření “plodných” rozhodnutí. Andrej Babiš jako český elitář a oligarcha č. 1 jde s touto tezí ruku v ruce.

c61dfe653f89babf899181d3ba5b_r16:9_w782_h440_g0513ab7ee48811e5bb3a0025900fea04.jpg
Stavba “Čapí hnízdo” Andreje Babiše.

Symbolika elit v podobě hnízda je jakoby všudypřítomná. Rozhodně to stojí za pozornost. Zdá se, že symbol ženy s hnízdem na hlavě z minulého roku z obálky časopisu The Economist měl při otevírání Gotthardského tunelu pokračování.

ecocovernap.jpg
Žena s ptačím hnízdem na hlavě z hlavní obálky časopisu The Economist v roce 2015.
Tohle měl být důstojný ceremoniál k otevření tunelu?

Pokud byste nevěděli, že se jedná o slavnostní ceremoniál k otevření tunelu, určitě byste si mysleli, že jde o vystoupení k oslavě satanismu. Co to má společného s otevřením tunelu? Vůbec nic. Ceremoniál měl více částí, interní a externí. Popsané video z haly je nejzajímavější. Ovšem externí performance venku také stála za to, viz. video níže. Zejména znepokojující je část vystoupení s pekelným kozlem od 7. minuty videa. Podřizuje si pod sebou hejkaly i anděly. Poměrně jasný symbol a vzkaz, že Satan přebírá kontrolu nad světem.

[VIDEO] Externí ceremoniál

Illuminati symbolika je v ceremoniálu natolik do očí bijící, že už se ani nesnaží své symboly korigovat na únosnou mez. Likvidace křesťanství, oslava sodomie, satanismu a multikulturalismu. Otevření tunelu ve Švýcarsku tak vyslalo do světa vzkaz jako zatroubení na trubku jezdce Apokalypsy. Ti, kteří na signál čekali, nyní již začali konat. Není samozřejmě možné určit, komu byla zpráva určena, každopádně za 8 milionů EUR to určitě muselo někomu stát za to.

Když se jde někde otevírat slavnostně stavba, obvykle se pozve muzika, nachystá se pití a pódium pro proslovy. Ceremoniál k otevření Gotthardského tunelu však neměl nic společného s tunelem. Švýcarské elity seděly při ceremoniálu jako zařezané na židlích pro hosty a jenom zírali, čeho že to jsou svědky. Po olympiádě v Londýně a v Soči jde o naprosto nejbrutálnější vzkaz a symbolickou kompilaci vyslanou globální elitou do světa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pagan
Návštěvník
Pagan
pavelka70
Návštěvník
pavelka70

Ale dobře, v pořádku, my – obyčejné ovce to už víme hodně dlouhou dobu. Měli jsme dost času se rozhodnout. Je to na nás, jakým způsobem se dáme zařezat. Jestli pomalou otravou chemtraily, nebo dobitím na demonstraci, nebo tajně nejakým placeným vrahounem. Bible nam nelhala, ani Cayce, ani Vanga. Co nás má překvapit? Na ceremónii v Gotthardu patrně chyběla Hitlery, poněvač právě tato symbolika bude platit cobydub po jejím zvolení. Bohužel. Mám už ten svůj plán, vím že bezmocnost mi dáva sílu. Před tím, než půjdu na onen svět, pošlu tam pred sebou někoho z mých tyranů, vím o pár jedincích… (na YT je návodů na zbraně dost.), takže tak…

Otir
Návštěvník
Otir

Je to hnus.

Amus
Návštěvník
Amus

Přesně, hnus, dost mě to vytočilo.

Jozef
Návštěvník
Jozef

Tak, takýto gól pred majstrovstvami som už veľmi dlho nezažil, neviem, či si mám myslieť, že mi snáď šibe? Ale to celé bolo len také divadielko, nemýlim sa?

Juraj
Návštěvník
Juraj

Vo Soci sa co take dialo? Neviem o tom, ze by tam mali nejaky okultny ceremonial/ritual, ako tomu bolo napr. v Londyne 2012…

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Soudruzi ve Svycarsku jsou zjevne o kus dal.. Ale jako byvhom na rakouske a svycarske zvracenosti nebyli zvykli. Staci si tam zajit do wellnesu, abyste pochopili, ze to maj v hlavach dost jinak poskladany.. Daleko zajimavejsi bybylo sledovat ty xichty co to sledovaly a tvarili se kulturne obohaceni..

Juraj
Návštěvník
Juraj

popis prosim ten wellnes…

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Co ja vim, tak se ve svycarskych wellness toleruje nahota a nekdy i sex, ale to je vse. O zadnych okultnich ritualech nevim.

mr.unknown
Návštěvník
mr.unknown

Zlomeny taky by me zajimalo jak to myslite s tim wellnesem,muzete byt konkretnejsi.Dekuji.

Synael
Návštěvník
Synael

Dotaz :
a nemůže to být spíše tak, že na to chtěli upozornit ( a ne oslavovat) ?
Pozor – Satan přichází……!?

blekii
Návštěvník
blekii

Taky si to myslím, mělo by to jasnou logiku ať i Elity vidí, že všichni ví __odhalení nepřítele..

Juraj
Návštěvník
Juraj

cize podla vas budu prezentovat okultnu symboliku, aby ludstvo varovali? ee, toto je ich praca… oni sami sa takto prezentuju.

Petrik
Návštěvník
Petrik

Prosim všetkých – viac sa modlite k Bohu živemu a pravemu aby nas všetkých chránil a posilňoval v tychto ťažkých časoch.
Víťazstvo nad satanom je iste – Kristus zomrel za všetkých a jeho krv a kríž sú našou silou

Milan
Návštěvník
Milan

Tak z toho ceremonálu mrazí od počátku do konce. Strašidelné, depresivní, dekadentní. Doufám, že Satan nikdy nezvítězí, i když v současné době se mu daří, neboť zlo převažuje nad dobrem.

Martin
Návštěvník
Martin

Prosím prečítajte si tieto posolstva, je to pre dobro nás všetkých. Vďaka za to nášmu Pánu Bohu všemohúcemu!!! http://varovani.org/html1/obsah.html

Zvedava
Návštěvník
Zvedava

Je to prace zednaru-a par zednaru zna z historie i ze skoly kazdy! Nejspis neuverite, kdo vsechno byl zednarem: http://www.luvs.cz/vyznamni-zednari.html

.B.
Návštěvník
.B.

Zrovna J.S. Bach žádným zednářem nebyl, narozdíl od některých svých synů.
Zednáři si ho přisvojují, aby měli další významnou osobnost, kterou se můžou “chlubit”.
Bach se už bránit nemůže.