VIDEO: Bašár Asad prohlásil, že západ nedokáže přiznat, že Rusko uspělo tam,...

VIDEO: Bašár Asad prohlásil, že západ nedokáže přiznat, že Rusko uspělo tam, kde Američany vedená koalice v Sýrii selhala! [CZ Titulky]

VIDEO: Bašár Asad prohlásil, že západ nedokáže přiznat, že Rusko uspělo tam, kde Američany vedená koalice v Sýrii selhala! [CZ Titulky]

Bašár Asad poskytl rozhovor tiskové agentuře Sputnik a uvedl, že od Velké Británie a Francie dosud nepřišla žádná odezva na osvobození Palmýry. Naopak, britský ministr zahraničí Philip Hammond označil Rusko za hrozbu. Stažení Ruska ze Sýrie po splnění bojových úkolů odmítl ocenit. Prohlásil, že pochválit Vladimira Putina za stažení svých vojáků ze Sýrie by bylo jako pochválit muže za to, že přestal bít svojí ženu. Toto pronesl na půdě britského parlamentu. Ministr zahraničí, který se o Rusku vyjadřuje jako dobytek, je jedním z nejostřejších kritiků Ruska ve Velké Británii. Kritizoval Rusko za vstoupení do války v Sýrii, kritizoval Rusko za jeho stažení vojsk ze Sýrie, kritizoval Rusko po osvobození Palmýry, kdy ruské letectvo podporovalo pozemní jednotky syrské armády.

2709324.jpg
Bašár Asad v rozhovoru s reportérem agentury Sputnik.

Ve videu v jedné chvíli dokonce hovoří způsobem, že si jeden není jistý, jestli místo Ruska spíš nemluví o USA, když hovořil o tom, že nelze spolupracovat se zemí jeden den, když druhý den si ta země začne dělat, co se jí zlíbí v rozporu s pravidly a mezinárodními dohodami. Až by si člověk myslel, že hovoří o americké armádě a jejím vtrhnutí do Afghánistánu nebo do Iráku. Opět se ukazuje, že Velká Británie hraje jinou mocenskou roli, než zbytek Evropy. Dokonce i Pentagon pochválil Rusko za osvobození Palmýry, což je překvapení, ovšem ne moc velké, protože Pentagon je mocensky roztříštěný a pochvala přišla od Obamova globalistického mocenského křídla. Vyměnili pro jistotu i mluvčího v Pentagonu pro tuto pochvalu. Elity okolo Johna McCaina, Victorie Nuland a britského premiéra Camerona jsou nachystané na válku s Ruskem za každou cenu.

philip-hammond-weapons-ukraine-still-option.jpg
Britský ministr zahraničí Philip Hammond: “Pochválit Vladimira Putina za odchod ze Sýrie by bylo stejné, jako pochválit muže za to, že přestal bít svojí ženu…”

Porážky ISILu jsou porážkami amerických národních elit, kterým Rusko v Sýrii udělalo už několik tlustých čar přes rozpočet. A to nejen obrazně. Peníze, které byly utopeny v podpoře ISILu, jsou ztraceny a jejich návratnost je v nedohlednu. Utopená investice do destabilizace celého regionu. Ale není všem dnům konec. Americké elity rozhlásily včera do světa hoax, že se USA a Rusko dohodly na azylu pro Bašára Asada, což je lež. Moskva toto kategoricky popřela. Jde však o snahu vyvolání obav uvnitř Sýrie, aby se lidé báli podporovat prezidenta Asada. Protože pokud by měl odejít do exilu, museli by odejít s ním i jeho podporovatelé a Sýrie by následovala do 1 roku libyjský scénář. Doufejme, že Bašár Asad zůstane u moci v Sýrii ještě desítky a desítky let. Bez něho se země propadne do dalšího somálského modelu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Pozorovatelka
Autor

Já bych chtěla připomenout, že 13.7. byla vyměněna britská vláda a novým ministrem zahraničí je Boris Johnson. Spolu s premiérkou Teresou May, která nahradila Camerona, to mají být jen loutky tak trochu na způsob Ukrajiny. Nový britský premiér už se stačil ztrapnit,když si spletl Turecko s Egyptem, další trapas Británie přišel, když jejich ponorka – mimochodem jménem Ambush (I´m Bush?) narazila (!) do obchodní lodi a mimochodem hned poté, co premiérka hlásila, že Británie se stane jadernou velmocí. Bývalý ministr zahraničí už si může povídat jen pro sebe .

jatro
Návštěvník
jatro

uražka ruska britským ministrem

jatro
Návštěvník
jatro

co to je za dobytka to ministra velké britanie nevite někdo,držka křivá asi trpí depresemi že ubožák

tana
Návštěvník
tana

Nedávno jsem viděla německý dokumentární film z Vietnamu. Již ve školce a potom i v ZŠ se děti učí rozpoznávat miny. Zděšení reportéři se ptali učitelů, zdali je to opravdu nutné. Domorodci jim vysvětlili, že celý region patří k nejzaminovanějším místem světa a každoročně umírají nebo jsou mrzačeny desítky lidí. Potom je vzali na procházku do okolí, u kraje cesty byla hromádka min, které domorodci přinesli z okolí a která čekala na odvoz a zneškodnění odborníky.
Přeji nám všem, aby naše děti a vnuci nemuseli nikdy žít v takovém prostředí a Vietnamců, aby se jim podařilo “uklidit” Vietnam s co nejmenšími ztrátami na životech a zdraví.

rakos
Návštěvník
rakos

Bohuzel tohle neni April … 🙁

Americká armáda znovu zahájila výcvik bojovníků syrské umírněné opozice. Aby se američti soudruzi vyhnuli chybám, kterých se při snaze syrské bojovníky vycvičit dopustila v loňském roce, celý výcvikový program přepracovali. Na první program vyčlenily minulý rok USA půl miliardy dolarů. Kolik to bude nyni?
http://zpravy.idnes.cz/americane-znovu-cvici-syrske-povstalce-pro-boj-proti-is-p23-/zahranicni.aspx?c=A160401_205040_zahranicni_rych

comment image

b.k
Návštěvník
b.k

A tohle je rozkošné 🙂 Putin má za 1
https://www.youtube.com/watch?v=sgqUzilHh1I

Pozorovatelka
Autor

Turecko obvinilo muže, který sestřelil Su-24 z vraždy
http://www.utro.ru/news/2016/04/01/1276782.shtml
Má to být krok, kterým chce Erdogan normalizovat vztahy s Ruskem:
“Na pozadí zpráv o zadržení Celika hovořil Erdogan o potřebě obnovit spolupráci s ruskou stranou. Během cesty na jaderný summit bezpečnosti ve Washingtonu, prohlásil, že vztahy mezi Ankarou a Moskvou se začaly zhoršovat dlouho před útokem na ruský stíhač, nicméně, podle jeho názoru hrozby na Středním východě činí obnovení spolupráce mezi oběma zeměmi možné. “Rusko a Turecko – to jsou důležité země v tomto regionu”, – řekl vůdce.
http://www.mk.ru/politics/2016/04/01/zaderzhanie-chelika-eksperty-uvideli-gotovnost-turcii-normalizovat-otnosheniya-s-rossiey.html

Kazatel-mt24
Návštěvník
Kazatel-mt24

Mohlo by zajímat ohledne migrace europoslanci zase jedou sve lži kkti
Tváří v tvář problému. Vyřeší dohoda Evropské unie s Tureckem migrační krizi? Živě s M. Jílkovou. Dále připravili: J. Vondráček, L. Krenková, K. Dušková a R. Kudrnáček
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/216411030520012/

Pozorovatelka
Autor

“Bravo Rusko!” Čtenáři médií celého světa děkují Rusku za Palmýru, k tomu se diví, proč světová média o této události mlčí:
https://russian.rt.com/article/156030
Zde videa syrské armády o dalším osvobozování Palmýmy:
http://www.ridus.ru/news/217041
A čerstvě Erdogan: “Chce-li Turecko čelit současným výzvám, musí obnovit spolupráci s Ruskem”
http://lifenews.ru/news/194047

M.C.
Návštěvník
M.C.

Erdogan zřejmě začíná chápat, že se řítí po hlavě do řiti. On osobně i celé Turecko.
Do toho průšvihu se sestřeleným letadlem jim Rusové mazali med kolem huby, potom ze dne na den mazání přestalo a místo toho je začali po té hubě mlátit.
Chvíli Turci vydrželi dělat, že jim to nevadí, ale zřejmě už začíná problém.
Myslím ale, že Rusové nebudou spěchat se s Turky usmířit… z jejich pohledu to má čas a je třeba Erdogana v těch sračkách ještě máchat, aby si to pamatoval on i ostatní turečtí političtí činitelé i armádní špičky.
Proč přivezli Rusové do Sýrie Iskandery? Nejlepší cíl v jejich dostřelu je letecká základna Incirlik – to by Turky zamrzelo.