VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize,...

VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize, nejsem politik, nejsem jako vy, OKD, kupónová privatizace, Boris Vostrý, Bakala, Economia a nikdy nerezignuji! Babiš převzal metodiku Donalda Trumpa!

VIDEO: Babiš předvedl leninský proslov ve sněmovně. Zkorumpovaná pakáž z České televize, nejsem politik, nejsem jako vy, OKD, kupónová privatizace, Boris Vostrý, Bakala, Economia a nikdy nerezignuji! Babiš převzal metodiku Donalda Trumpa!

Andrej Babiš měl ve středu v poslanecké sněmovně proslov, který je natolik klíčový pro studium procesů řízení, že jsem se rozhodl základní pasáž z druhé části jeho projevu tady publikovat. Důrazně doporučuji všem čtenářům AE News, aby si poslechli Babišovu rétoriku, protože tento projev se stal hlavním klíčovým manifestem Andreje Babiše pro nadcházející volby na podzim. V posledním pořadu zde minulý pátek na Svobodném rádiu jsem vysvětloval, v čem spočívá tzv. leninská cesta, která v dnešním moderním pojetí byla naposledy aplikována během volební kampaně Donalda Trumpa. Je to doktrína a systém vymezení se kandidáta proti establishmentu, proti politikům tradičních stran a vytahování kauz a historických příkladů korupce na veřejnost, přičemž cílem je ukázat křivost politického systému, politických stran a jednotlivých politiků establishmentu.

Andrej Babiš ukazuje, kdo schválil dotaci pro Čapí hnízdo – Miroslav Kalousek, tehdejší ministr financí.

Když se podíváme na kampaň Donalda Trumpa, byla vedena heslem o vysušení zkorumpované washingtonské bažiny. Donald Trump není politik, vymezoval se vůči všem kádrům politických elit v USA. A přesně toto dostalo Donalda Trumpa k moci. Jenže tento model nebyl vymyšlen v USA, ale poprvé byl použit a nasazen během bolševické revoluce v carském Rusku v roce 1917. Vladimir Iljič Uljanov, který přijal pro účely revoluce jméno Lenin, se jako nepolitik postavil do čela povstání a národ šel za ním, protože zkorumpovaným politikům napojeným na carský establishment opírající se o šlechtu a samoděržaví nemohl nikdo z Rusů věřit. Lenin nepotřeboval k ovládnutí mas žádné složité kampaně. Stačilo mu slíbit, že zatočí s establishmentem, protože on není jako oni. Tomuto modelu se říká “Leninská cesta” a je to jeden z nástrojů na rozbíjení systémů moci postavených na politické základně. Je to kladivo na demokracii, pamatujte si tento výraz!

Andrej “Lenin” Babiš a jeho globalistická revoluce

Když Andrej Babiš zakládal ANO, důsledně trval na tom, aby to nebyla politická strana, ale občanské hnutí. Tohle rozhodnutí bylo symbolické hlavně v tom ohledu, aby se Babiš mohl vymezovat vůči tzv. zkorumpovaným politickým stranám establishmentu. Pokud by sám zastával politickou stranu, střílel by vlastně sám do sebe. Proto ANO není strana, ale je to hnutí. Celý tento koncept vytvoření lidového hnutí má prvopočátek v bolševické revoluci v Rusku. Andrej Babiš v projevu se nezdráhal označit reportéry České televize za zkorumpovanou pakáž. Na tento výrok jsme dostali do redakce stovky reakcí od čtenářů, že co tomu říkáme, jestli Babiš opravdu půjde ČT po krku, pokud vyhraje volby a že je frajer. Ano, půjde ČT po krku, ale půjde po krku i živnostníkům a malopodnikatelům. A frajer není, je pouze vysoce inteligentní manažer a ví, co plebs právě chce slyšet. Ale to by bylo na jiné téma. Stejně tak Babiš během projevu vytáhl na celou poslaneckou sněmovnu Kupónovou privatizaci a Borise Vostrého. Babiš uvedl, že Vostrý (který je stále na útěku kvůli tunelování privatizačních fondů z 90. let) ho vyhodil z práce. Babiš tak šikovně ze sebe udělal oběť zkorumpovaného systému ekonomické transformace 90. let.

Andrej Babiš se dívá na Bohuslava Sobotku s despektem, foto z dřívější doby.

Zároveň se Andrej Babiš postavil do role profesora a začal poslance poučovat o podnikání, dokonce použil i srovnání s Warrenem Buffettem, americkým miliardářem a investorem. Vytáhl na Sobotku OKD, privatizaci Škoda Holding a obvinil ho, že v době své funkce na ministerstvu financí nasekal Sobotka státní dluhy za 400 miliard korun. Hlavním vzkazem v proslovu ale bylo, že bude bojovat proti korupční hydře politických stran a z politiky do konce života neodejde.

Babišův projev neměl za úkol nikoho přesvědčit o tom, aby volil Babiše, ale byl mířený jako leninský vzkaz do českých ulic. Paniku, jakou tento projev vyvolal, potvrzují i ve středu odpoledne narychlo svolané demonstrace do 7 českých měst, které zorganizovali lidé napojení na Pražskou kulturní frontu. Krize se dá přirovnat k politickému pnutí v USA, kde skupina obyvatelstva je ostře namířená proti Donaldu Trumpovi a podněcuje nepokoje a protesty v americkým městech. Babiš tento proces importuje do ČR.

Globalistická doktrína “rozděluj a panuj” v České republice

Proto se dá očekávat, že podobný rozvrat čeká i Českou republiku v následujících měsících do řádných voleb a v tomto ohledu je rozhodnutí politických stran neuspořádat předčasné volby opravdu nebezpečný krok, protože poslední informace ukazují, že snaha prezidenta o stabilizaci vládní koalice se nezdařila. Bohuslav Sobotka odmítl [1] odstoupení z vlády spolu s Andrejem Babišem, aby koalice mohla dovládnout bez nich. Premiér trvá na tom, aby prezident odvolal Andreje Babiše z funkce ministra, k vlastnímu odchodu nevidí důvod.

Prezident na setkání s občany v Doksech uvedl na dotaz občana, proč Babiše prostě neodvolá na návrh Sobotky, že Ústava je dokument, který se vykládá a má tudíž mnoho výkladů, a proto se prý rozhodl, že se sám obrátí na Ústavní soud, jestli je povinen Babiše odvolat [2]. Z toho je evidentní, že Miloš Zeman v dohledné době neodvolá Andreje Babiše, ale počká si na stanovisko Ústavního soudu a potvrzuje se tak zdroj našich informací z Pražského hradu o tom, že Miloš Zeman disponuje vlastní studií o výkladu Ústavy ve věci pravomocí k odvolávání ministrů, psali jsme o tom zde.

Miloš Zeman ukazuje Bohuslavu Sobotkovi, kam se má postavit a kde má mikrofon. Naprostý despekt prezidenta vůči Sobotkovi.

Jak nás upozornil včera do redakce právě tento náš spolupracovník z okolí Pražského hradu, Miloš Zeman má nachystanou další mocenskou kartu, o které se zatím nemluví. Stejně tak, jako v Ústavě není dána lhůta na odvolání člena vlády, není dána ani lhůta na jeho jmenování. Jinými slovy může nastat situace, kdy prezident případného nástupce Andreje Babiše nejmenuje do funkce podle představ Bohuslava Sobotky a bude opět několik týdnů se diskutovat o pravomocech a lhůtách. Miloš Zeman podle našich informací považuje současnou vládu za velmi úspěšnou, ale nikoliv díky jejímu premiérovi, ale kvůli roli Andreje Babiše. Pokud on odejde, tak podle Miloše Zemana zůstanou ve vládě jenom podprůměrní politici. To samo o sobě naznačuje, jaké mínění o této vládě má prezident ve vztahu k jejímu vedení. Pohrdavé přivítání Bohuslava Sobotky minulý na Hradě bylo ze strany prezidenta jasným vzkazem. Vláda s Babišem je pro Zemana skvělá, bez Babiše a Sobotky je to vláda přijatelná, ale se Sobotkou a bez Babiše je to vláda nepřijatelná.

Tandem Zemana s Babišem bude mnoho lidí nesnášet anebo milovat

Miloš Zeman vidí v Andreji Babišovi přirozeného Novogvardějce. Babiš je představitelem nové globalistické gardy, kterou reprezentují kandidáti s odporem vůči klasickým politickým stranám, které brzdí globalizaci. Miloš Zeman sice vyšel z ČSSD, ale jeho politické probuzení ze zrady spolustraníků v roce 2003 při prezidentské volbě ho dovedlo do náruče nadnárodního globalistického řízení východního směru, tzv. euroasianismu. A dosazení státních manažerů do nejvyšších funkcí je novým konceptem řízení v celé Evropě.

Andrej Babiš není jako oni, není politik. Miloš Zeman není jako oni, stojí v opozici vůči establishmentu od svého zvolení do funkce prezidenta. Spojení Zeman – Babiš je tak logickým tandemem a podporovatelům Miloše Zemana teď vyvstane velké dilema. Pokud podporují Miloše Zemana a přitom nenávidí Andreje Babiše, vznikne obrovský problém. A že takových lidí je hodně, to víme v redakci z emailových reakcí na současnou situaci.

Miloš Zeman s Andrejem Babišem při návštěvě Čapího hnízda.

Když si ale vzpomenete, jak bez námitek a pohotově Miloš Zeman podepsal např. novelu volebního zákona, kterou jsme kritizovali zde, tak prostě se ukazuje, že prezident Miloš Zeman je zastáncem velkých stran a stability a odpůrcem stran malých, ve kterých vidí parazity. Do značné míry je to způsobeno zkušenostmi z dob fungování KDU-ČSL v 90. letech, kde tato strana působila jako jazýček na vahách. Miloš Zeman to nesnášel, že velké strany se musí Lidovcům přizpůsobovat. Z toho i pramenila jeho ochota pro podepsání Opoziční smlouvy s Václavem Klausem, čímž se eliminoval vliv malých stran na velkou politiku.

Státní manažer Andrej Babiš, kandidát globalistů

Andrej Babiš proto razí leninskou cestu ve sněmovně a řadí se tak do fronty čekatelů na Novou Evropu, která bude stát na myšlenkách federace a jednotného globalizovaného státu, který nebudou řídit dnešní zkorumpovaní politici, ale státní manažeři. Politické strany reprezentují staré národy, staré státní útvary. Zkorumpované modely řízení budou globalisty nahrazeny “svěžími” globalistickými manažery, kteří nikdy politiku nedělali, ale přišli z byznysu (Babiš, Kiska, Porošenko, Trump) nebo z bank (Macron). Nejsou jako oni, půjdou leninskou cestou revoluce a boje proti zkorumpovanému establishmentu.

Jenže tento boj bude veden s cílem likvidace národních procesů řízení. Neumíme si vládnout, ať nám vládne Brusel, bude zaznívat v zoufalství od mnoha lidí. Voláme za drahé peníze, zrušení roamingu bez příkazu Evropské unie by nikdy nenastalo, řekne si část voličů. Nenávist k vlastním politickým stranám, hledání naděje venku v Evropě. Postavit nové znamená nejprve zbourat staré.

V dnešním pravidelném pořadu na Svobodném rádiu budeme od 19:00 hodin probírat další vývoj událostí v ČR s ohledem na vládní krizi a probereme i události ze zahraničí. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Babiš chtěl na svoje místo Ministra protlačit Náměstkyni – nezávislou, znají se jen rok – z práce…
Paní Schillerová hezky fundovaně mluvila v televizi ” jsem jen obyčejná ženská, co věrně slouží 26 let Státu, s Hnutím ANO nemám nic společného, s panem Ministrem Babišem spolupracujeme na mnoha úkolech a dříve jsem ho neznala…”…ale, ale…! ….

http://g.cz/nezavisla-nahradnice-za-babise-jeji-zet-je-vlivnym-sponzorem-hnuti-an
– Dcera Schillerové Petra Rusňáková je radní Brna za hnutí ANO a zároveň z tohoto titulu působí v několika dozorčích radách.
– Zeť náměstkyně Schillerové David Rusňák – obchodník s dluhopisy a sponzor hnutí ANO.

styx
Návštěvník
styx

korupcia je vsade, v kazdom state. A je to velmi dobry dovod na revolucie.

.B.
Návštěvník
.B.

Pro pozorovatelku:

Overtonovo okno pro SSSR 2.0 – jak jinak než v Polsku

http://www.hlavnespravy.sk/gazeta-polska-co-po-rusku-alebo-niektori-polski-experti-pripravuju-rozdelenie-ruska-na-satelitne-staty/1002108

“Autor článku likvidáciu Ruska ako štátu považuje za normálnu vec a navrhuje vlastne to, z čoho mainstream a západní politici obviňujú Rusko, lenže v tomto prípade napadnutie a zničenie Ruska autor považuje za spravodlivé riešenie. Priamo píše: “Rozdelenie Ruska vôbec nie je fantastický scenár.”

“Autor článku vyzýva Západ, aby nezaháľal, vysúkal si rukávy a začal pracovať na rozdelení Ruska. Hlavne, má „pomôcť“ malým republikám, aby sa vymanili spod vplyvu Moskvy.”

konzerva
Návštěvník
konzerva

Bohužel ten bláznivý pšonek zapomněl, že to platí i obráceně…co budou dělat až např. budou přinucení vrátit slezko atd…

Pozorovatelka
Autor

Polsko – jak jinak! Odkaz jsem si uložila, díky.

Tibor
Návštěvník
Tibor
starý doktor
Návštěvník
starý doktor

Docela chutná kachna na neděli z kuchyně prvních zpráv.

Chcete zorganizovat demonstraci, obraťte se na neziskovku Lidé v řiti
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/chcete-zorganizovat-demonstraci-obratte-se-na-neziskovku-lide-v-riti/

.B.
Návštěvník
.B.

To je legrace: na Kubě otevřeli americkou ambasádu a hle: už je tam “pride” za práva LGBT a uznání stejněpohlavních manželství!
https://deutsch.rt.com/newsticker/50579-schwule-und-lesben-demonstrieren-gegen-homophobie-in-kuba/

comment image

alek
Návštěvník
alek

Stádo se nikdy nepoučí. Když ta “svoboda” je tak omamná, natolik, že se z ní zatočí hlava tak, že okovy nejsou vidět ani cítit.

xerox
Návštěvník
xerox

zeman se jednoznačně přihlásil ke globalistum …

,, Česká republika proto přivezla do Číny 22 „relativně malých“ projektů, které se mohou stát součástí nové Hedvábné stezky. „Je to 22 svíček na podporu projektu ,,
https://goo.gl/48b52g

,, Česká republika podle Zemana na summitu schválila 22 „poměrně malých” projektů ,,
https://goo.gl/1GcGMG

a babišák je zřejmě taky pod ochranou …

Pozorovatelka
Autor

Nedávno jsem v jednom komentáři psala, že Zeman a Babiš jsou lidé Globalistů a že to je hlavní důvod, proč si Zeman v podpoře Babiše tak věří. Oba mají jejich ochranu – stejně jako Trump. A ten vzkaz v Číně, to je bez komentáře …

Rus
Návštěvník
Rus

Zdravím

O tom , že Globalisté , stejně jako Babiš , nejsou žádní lidumilové o tom asi nebude sporu . Chtějí změnit svět ? Ano ! … V podstatě tedy chtějí nový světový řád . NWO !
Mám pravdu nebo se mýlím ? Kdybyste byla tak laskavá a trochu mi to osvětlila , mám v tom trochu “hokej” . Myslím , že nám hrozí 2 rozdílné typy NWO !

Pokud se jim ( G ) podaří prosadit svůj záměr , jaký bude status ČSR ? Budeme rovnocennými partnery nebo se staneme Čínskou kolonií ? Nebude naše demokracie v ohrožení ?

Pozorovatelka
Autor

Já o tom dokola píšu a zmínila jsem to i v jednom z komentářů zde a odpovím Vám otázkou: Nevidíte, jak Rusko s Globalisty právě naplno bojuje a to od oné věty Putina, kterou tady také dokola opakuji “jestli draka neizbežna”? A že to znamená, že jedině Rusko má nakročeno k tomu, aby byla prosazena jeho představa globalizace, tzn. představa ani pod vedením USA ani pod vedením Číny?Aby se však Rusko na tento boj mohlo soustředit, potřebuje ukončení moci amerických neoconů jak v USA, tak v Evropě. A protože odstavování neoconů je i v zájmu Globalistů, Rusko v tomto bodě je s Globalisty na jedné vlně (podpora Trumpa). A proto pokud jde o Česko, jsem i já na straně Globalistů (Zeman/Babiš) proti havlistům/neoconům (Sobotka). Důvod napíšu ještě jednou: ve směru Východ je naděje, že může zvítězit TŘETÍ – ruská představa globalizace. A to je také jediná možnost, jak se nestát čínskou kolonií.

Rus
Návštěvník
Rus

Díky . Tak tu třetí jsem neviděl 🙂

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Třetí cesta ale nesměřuje přes Babiše.

alek
Návštěvník
alek

Nováku, u tebe nelze dát mínusy, čímpak to a si bude ?
TROLL ?!

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Ano, profi troll. Ale mínusky mi dávat jde.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jan Novák: Ale Babiš si chvíli může myslet, že jo…;-)
Pomůže odstranit “všecky, co kradnú”, a až bude vyčištěno od jedněch, přijde na řadu další ( Monsanto-podpindos), který si aktuálně hraje na obě strany (“pro jistotu”), a po odsouzení za genocidu a vlastizradu ve spojení s cizí mocí jeho “největší podíl na zemědělské půdě v ČR”, a jiná aktiva, hezky propadne Státu…
Hezkej scénář, ne ? 😉

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Nevěřím na hezké scénáře. Kdo Babiše odstraní, když ovládne všechny složky státu?

.B.
Návštěvník
.B.

22 svíček na podporu projektu – ten vzkaz snad nemůže být jasnější.

raspberry
Návštěvník
raspberry

A tady je další dvaadvacítka!
Dne 19. března 2011 se sešlo na summitu v Paříži v Elysejském paláci na pozvání francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho 22 zástupců USA a některých evropských a arabských zemí, kde společně odsouhlasili použití síly proti Libyi. V té době byla Libye nejbohatší africká země. Ustavili bezletovou zónu nad Libyí (no-fly zone) a začali bombardovat libyjské vládní jednotky:
USA (Hillary Clintonová)
Francie (Nicolas Sarkozy)
Velká Británie (David Cameron)
Itálie (Silvio Berlusconi)
Kanada (Stephen Harper)
Evropská unie (Herman Van Rompuy a Catherine Ashtonová)
OSN (Pan Ki-mun)
Liga arabských států (Amr Moussa)
Německo (Angela Merkelová)
Polsko (Donald Tusk)
Norsko ( Jens Stoltenberg)
Dánsko (Lars Loekke Rasmussen)
Belgie (Yves Leterme)
Holandsko (Mark Rutte)
Španělsko (José Luis Zapatero)
Řecko (George Papandreou)
Katar (Hamad Bin Jassem)
Spojené arabské emiráty (Abdullah Bin Zayed Al Nahyan)
Maroko (Taïeb Fassi-Fihri)
Jordánsko (Nasser Joudeh)
Irák ( Hoshyar Mahmoud Zebari)
Zdroj:
Paris Summit for the Support to the Libyan People: Communique
(ze www stránek amerického ministerstva zahraničí bylo už odstraněno)
http://www.cfr.org/libya/paris-summit-support-libyan-people-communique/p24436

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

jinak řečeno dohoda o rozvrácení Libye a vraždě Kadáfího ,
dvadvacet spiklenců a vrahů

...
Návštěvník
...

Pozorovatelka nemůže být vlastizrádce z pohledu čechů, protože za svoji vlast považuje Rusko…

Pozorovatelka
Autor

A jak to vidíte Vy – že zmizí-li Rusko z mapy světa, pak bude Česko vzkvétat? A že Česko by se snad k likvidaci Ruska mělo přidat?

Karol
Návštěvník
Karol

Kundra z Respektu měl loni pravdu, ve vašem případě.

alek
Návštěvník
alek

:):):)

Avari
Návštěvník
Avari

Možná by ČR mohla být konečně sama za sebe.

alek
Návštěvník
alek

A co tomu při správném výběru politiků brání ? On snad Putin žere sousedy, nebo podporujete svébytnost, tradice jednotlivých národů a jejich právo na sebeurčení ?
My máte tak silnou vlastní armádu, že můžeme spoléhat sami na sebe, nebo zaprodanou Wermachtu či Nato ?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

JEDINÁ CESTA!
Před “demokratickým sametem” jsme byli ve všem soběstační!

tana
Návštěvník
tana

Husák dělal nemožné – dal lidem jistotu, byty, novomanželské půjčky a národ “na vymření” se zmátožil. Kromě toho nashromáždil tolik deviz, že se mu povedlo vykoupit Československé zlaté rezervy, kterými VB platila svoje dluhy USA. A Československo v 89 vpodstatě zahraniční dluhy nemělo. Ekonomicky bylo na rozcestí a mírně stagnovalo – potřebovalo investice. Potom, co dostalo zpátky 1/2 zlatých rezerv /2. polovinu “zprivatizovala” nenávratně “vláda” ve VB – Madla by mohla vyprávět z čeho žila její rodina ve VB, Jugoslávii a potom USA, Beneš a jeho “ministři” si přidělili vyšší platy, než měli ti skuteční angličtí, a po válce i ty němovitosti, co koupili za státní peníze prodali a peníze si nechali, na rozdíl od CHňoupka, který koupil v New Yorku vilu, používanou dodnes/.
Nová hedvábná cesta je realita a je moc dobře, že je Zeman jako jediná hlava států EU “u toho”, alespoň přesně ví, oč se jedná. Babiš se pokouší naplnit prázdnou státní kasu, taky dobře, zlato je díky Tošovskému nenávratně fuč.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Tano, zdravim! Ja vidim konec sedmdesatych let minuleho stoleti ne zrovna optimisticky. Vecne neco nebylo. Na byty se cekalo i dvacet let. Zoufaly “dederacky velorex” trabant byl na poukazky. Automaticke pracky se dostaly jen za uplatek. Na cesnek ci cibuli jste mohli na konci zimy akorat tak zapomenout, atd. Nedostatek zbozi byl, to at mi nikdo nerika, ze ne. Neustale se neco shanelo a uplatky jen kvetly. Devizy se dostaly akorat s protekci a byla to pridelena almuzna. Vekslaci meli zen. Zivot v tehdejsi dobe rozhodne nebyla prochazka ruzovou zahradou a osmdesata leta akorat utahovala sroub. Neni divu, ze lidi chteli zmenu a ja si umim predstavit tu euforii lidi z nabyte svobody a preslazenych slov V. Havla. Nikdo tehdy netusil, ze Cesi prijdou o sve rodinne stribro a statni majetek bude rozkraden.
Nemam radost z Hedvabne cesty a nelibi se mi, ze Zeman je z ni nadsen. Tusim v ni dalsi krok k propasti, ze ktere neni navratu. Vubec s Cinou bych byla velmi opatrna. No nic, kolo osudu se toci dal a ja doufam, ze Cesi preziji.

alek
Návštěvník
alek

To je zajímavé, že se u určitých lidí nezobrazují negativní palce, nebo záhadně mizí.
Co se to s námi tady hraje ?

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Vídíš dobře svůj červený – ? Právě jsem ti ho dal. Načti si znovu celou diskuzi a uvidíš všechny palce všech.

alek
Návštěvník
alek

Děkuji za poučení, to dělám prvořadě. Jste hbitý nutno přiznat, škoda, že v zapojení mozku vám hbitost chybí. :-)))

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Na slovensku přebírají moc bugárovi maďarští fašisté řízeni židofašistickou obludou sórosem, a v čechách se dere k moci slovenský imigrant! Jaká to ironie osudu!

Rus
Návštěvník
Rus

Chybí to , aby mocní i bezmocní byli vlastenci , čím více jich bude tím lépe .

Kdesi jsem koukal na americký film , a ne jeden , v němž ukazovali , že i běžní Američané si vyvěšují státní vlajku jen tak , protože jsou hrdí na Ameriku . U nás to lidé dělají snad jen při hokeji .
U nás stejně jako na Slovensku mocní nejsou vlastenci . Za mrzký peníz prodají nejen svou duši ale i svůj národ , protože nemají vztah ke své vlasti . Kdo za to může ? Komunisti ? **** ?

Jestliže nás prodávají naše elity , tak Babiš zcela jistě nebude lepší a navíc on to taky není žádný lidumil . Kdo nevěří , tak ať si najde na internetu to , jaký nabízí plat svým potenciálním zaměstnancům .

Čím to je , že tolik (ne-li všichni) mocných zaprodává náš stát ? Nevím , ale začínám věřit , že na tom Bartošově seznamu je něco pravda !!!

ORDO AB CHAO ? CUI BONO ?

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“Naše” elity nejsou naše, jde o skoro jen samé Chazary, ale český živel má svou prokázanou životaschopnost, všeho do času.

.lak
Návštěvník
.lak

comment image
Koukejte se přizpůsobit noblesům nebo bude cajmrsk, meteleskum bleskum ,rachot bubny bleskem se zrychtujte kafíři v islamabádu zatím tedy potencionálním pouze ale vývoj je překotný.comment imagecomment image

dan
Návštěvník
dan

Jak největší zloděj kalou čumí jako kdyby mu ulétly včely.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Kriminálník Kalousek akorát nemá rád tu nechutnou odulou zfetovanou černou tlamu, co mu tam nasadil knýšepán.

kari
Návštěvník
kari

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zeman-pojede-v-listopadu-do-moskvy-putin-jej-pochvalil-za-dobrou-praci-31391?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp
Alespon Putin toho naseho vzacneho pana prezidenta pochvalil ☺. Kdyz uz toho krupana hrubeho zrna doma moc nechvalime, alespon nekdo ?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Někde jsem četla, že od mafie se neodchází…
V této optice mi něco říká, že se neodchází ani ze státní TAJNÉ služby, ať je to rozvědka (odhalování cizích plánů proti Republice v zahraničí), nebo kontrarozvědka ( odhalování cizích plánů proti republice na našem území). vycházím z logiky, že do těchto služeb jsou přijímáni pracovníci velmi důkladně prověření, a pokud možno prokazatelně oddáni věci obrany Republiky/ státu.
Otázkou ovšem zůstává, kdo je zadavatelem směru/orientace této obrany, a jaký je její cíl…
Je teoreticky možné, že někteří “obránci bezpečnosti státu” při změně vektoru cíle se s novým cílem neztotožní, a nenápadně pokračují s optikou směru, na který přísahali…
Toto by tomu napovídalo:
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/437736-zeman-se-setkal-s-putinem-a-planuje-cestu-do-moskvy.html
Nezapomínejme, že i techniky politického boje se vyvíjejí, a mnozí se techniky protihráčů za pochodu učí. Je tedy i možné, že double-speak , jako “vynález” jedné strany, si již osvojila i strana druhá, jen s opačným vektorem cíle…

kari
Návštěvník
kari

no na to, ze si rikate Zvedava matka je zajimave, jake mate znalosti o rozvedkach a kontrarozvedkach. Normalni klasicka matka (meho formatu) o tomhle vi starou belu ☺

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Asi jste neviděla Majora Zemana a jiné perly naší bývalé tvorby .. 😉
Je potřeba nejenom číst, ale i poslouchat pozorně :-).

tana
Návštěvník
tana

V Anglii je spolupráce s MI6 věcí cti a dědičná. U nás ten rozvrat trvá již 100 let. A jak se režimy mění, je stále větší skupina lidí vydíratelná. Kdo se kdy zamyslel, v jaké rodině žil TGM za studií, proč při “odchodu” “zapomněl” seznam členů Mafie? Kdo mu pomáhal “burcovat krajany v USA”?
Kdo nejvíce vytěžil z rozpadu Německa a Rakousko-Uherska? Proč jsme my nuceni začínat stále dokola od 0, zatím co jinde si smějí užívat svých staletých tradic a být na ně hrdí?
Vždyť Angličané, Francouzi, Belgičané, Španělé, Holanďané v koloniích zavraždili neskutečně víc lidí, než se povedlo Hitlerovi se Stalinem dohromady. O katolické církvi nemluvě.
Ostatně Angličané zdatně vraždili i “své” Iry a Skoty. Je lepší zemřít v plynové komoře, nebo se utopit uprostřed oceánu? A je lepší se utopit “jen tak” nebo přikovaný někde v podpalubí?