VIDEO: Australská vláda zavřela Novaka Djokoviče do hotelu pro běžence a zrušila...

VIDEO: Australská vláda zavřela Novaka Djokoviče do hotelu pro běžence a zrušila mu vízum, aby odvedla pozornost od vyhlášení zákazu vycházení a chození do práce pro neočkované Australany v Severním teritoriu, a to kvůli pouhým 256 novým pozitivním testům v celém teritoriu! Šéf rady ministrů vystoupil na tiskové konferenci a cynicky oznámil, že opatření se týkají jen neočkovaných! Kdo chce chodit do práce a opustit byt, musí si nechat vstříknout roztok! Testy se neuznávají! A srbský tenista je tak vhodným odvedením pozornosti od teroru, který dnes v Severním teritoriu experimentálně spustila tamní vláda!

VIDEO: Australská vláda zavřela Novaka Djokoviče do hotelu pro běžence a zrušila mu vízum, aby odvedla pozornost od vyhlášení zákazu vycházení a chození do práce pro neočkované Australany v Severním teritoriu, a to kvůli pouhým 256 novým pozitivním testům v celém teritoriu! Šéf rady ministrů vystoupil na tiskové konferenci a cynicky oznámil, že opatření se týkají jen neočkovaných! Kdo chce chodit do práce a opustit byt, musí si nechat vstříknout roztok! Testy se neuznávají! A srbský tenista je tak vhodným odvedením pozornosti od teroru, který dnes v Severním teritoriu experimentálně spustila tamní vláda!

Není kouře bez ohně. Pokud chcete odvést pozornost, vyvolejte skandál někde jinde, než kde vás tlačí pata. Přesně k tomu dnes došlo v Austrálii, kde už celý den média řeší jednu jedinou věc, a to zrušení víza světové tenisové jedničce Novaku Djokovičovi ze Srbska, který získal od australské tenisové federace výjimku k cestě do země bez očkování, aby se mohl zúčastnit grandslamového turnaje Australian Open. Jenže hned po příletu byl zadržen australskou imigrační službou, protože prý nesplňuje podmínky pro vstup do země. Výjimka udělená tenisovou federací Tennis Australia sice stále platí, ale v Austrálii podle všeho neexistují zákonné mechanismy, jak přimět australskou imigrační stráž k akceptování výjimky.

Srbský tenista Novak Djokovič

Australská imigrační služba se totiž musí řídit zákonem o ochraně hranic, ale tento zákon výjimky neumožňuje. Jinými slovy, australská tenisová federace výjimku udělila, ale jaksi zapomněla, že zákon o ochraně hranic na takovou výjimku nepamatuje. V podstatě je problém v tom, že vláda by musela nejprve iniciovat změny imigračního zákona, aby imigrační služba mohla výjimku akceptovat. Za současného stavu to nejde. To je ale obrovský skandál, neuvěřitelná blamáž australské tenisové federace, která výjimku udělila, ale zjevně nezná ani imigrační zákony Austrálie. A teď pozor. Opravdu si myslíte, že toto australská vláda a ani tenisová federace nevěděly? Ale kdepak, věděly to moc dobře. Dopředu ale měly přichystaný plán, jak Novaka Djokoviče zneužijí pro vlastní agendu.

VIDEO: Ministr oznámil, že neočkovaní lidé nesmí do práce a nesmí opustit byt. Bez příjmu lidé nepřežijí, anebo je to donutí se naočkovat. Už nesmí ani na 1 hodinu na vycházku

Právě dnes totiž, kdyby nebyla média plná kauzy s Novakem Djokovičem, by veškerá média v Austrálii řešila jenom jednu jedinou věc, a to vyhlášení lockdownu v Severním teritoriu výhradně pro neočkované osoby, které od této chvíle nesmí opustit své byty a nesmí chodit do práce. Šéf rady ministrů Michael Gunner to oznámil [1] na tiskové konferenci, že neočkovaní od této chvíle nesmí do práce a nesmí opustit domovy, jen se třemi výjimkami, pro cestu na nákup potravin a léků, pro cestu na očkování a pro cestu kvůli péči o osobu, která se o sebe nedokáže postarat sama. Dosud měli neočkovaní právo na 1 hodinu vycházku z domu za den, podobně jako ve věznicích s nejvyšší ostrahou jsou vězni ze samotek vyvádění na 1 hodinu ven. Neočkovaní tak v Severním teritoriu od dnešního dne nemají už ani tu jednu hodinu, mohou pouze na nákup potravin, léků a potom zpátky domů.

Do práce však neočkovaní nesmí a pozor, výjimka nebyla udělena ani pro studenty a pro cesty do školy, tedy myšleno pro cesty na střední a vysoké školy, protože lockdown se týká všech neočkovaných osob ve věku od 16 let. A tento lockdown byl dnes vyhlášen na základě naprosto neuvěřitelné záminky, ze které si sednete na pozadí. Zákaz vycházení neočkovaných přijala rada ministrů na základě 256 potvrzených pozitivních testů v celém teritoriu. Nejedná se o 256 lidí na JIP nebo v kritickém stavu, ne ne. Pouze jim vyšel pozitivní test. A dokonce ani nebylo uvedeno, jestli jde o neočkované osoby, kterým vyšel test pozitivně, anebo to jsou osoby očkované. Tyto informace zásadně australské úřady nesdělují.

Severní teritorium zakázalo neočkovaným chodit do práce kvůli 256 pozitivním testům v celém teritoriu

Tento lockdown je pilotním testem v Austrálii a čeká se na reakci veřejnosti. Zakázat neočkovaným lidem opouštět domovy a zakazovat jim chození do práce znamená de facto ekonomickou popravu. Bez práce lidé přijdou o bydlení. A protože na ulici je nenechají kvůli covidu, skončí ve sběrných koncentračních táborech. Ano, nejprve tedy lidi připraví o příjem, o zaměstnání, aby neměli na placení nájmů. To povede ke dvěma možnostem. Část odmítačů vaxu to donutí se očkovat, než aby přišli o práci a o střechu nad hlavou. Ovšem druhá část odmítačů se nepodvolí, a to z důvodu, že podnikají z domova, že mají pasivní zdroje příjmu atd. A jen malá část odmítačů to dovede až dokonce, že se nechají raději vyhodit z bytu kvůli neplatičství, než aby se nechali naočkovat.

Detenční hotel v Melbourne, kam převezli Novaka Djokoviče

A právě tyto lidi bez domova potom režim na ulici sebere a umístí od sběrných koncentračních táborů, které jsou právě budovány po celé Austrálii. Záminka 256 pozitivních testů k zavedení teroru zákazu vycházení a zákazu chození do práce pro neočkované je jasným procesem Total Control. A do této strašlivé země nacistického teroru přicestuje jeden z hlavních symbolů antivaxového hnutí ve světě sportu, Novak Djokovič. Upřímně řečeno, australská nacistická vláda si nemohla přát nic lepšího, protože dokud bude Novak zavřený v tom hnusném a špinavém hotelu v Melbourne se zaletovanými okny, která se nedají otevřít, bez funkční klimatizace, což funguje jako forma mučení všech ubytovaných k tomu, aby se nechali naočkovat, protože v tom horku a vlhkosti se nedá spát, tak do té doby média budou psát jenom o tenistovi.

Novaka Djokoviče po zrušení víza zavřeli do hotelu pro neočkované běžence, kde dostávají jídlo prolezlé červy a mučí je vypínáním klimatizace

V hotelu dostávají ubytovaní otřesné jídlo, které je prolezlé červy, protože správa budovy vypíná po 10. hodině večer elektřinu při večerce. Tím se zastaví klimatizace a všechno na elektřinu. Jako ve věznici. A ledničky se tím pádem rovněž vypnou. A nejen ledničky na pokojích, ale i personálu, který připravuje internovaným osobám jídla. Děsivé svědectví přinesl [2] britský Daily Mail. Dokud nebude Djokovič z Austrálie doma, tak do té doby se budou všechna média věnovat jenom srbskému tenistovi a australská vláda bude mít v Severním teritoriu klid na práci. A nejen tam.

Toto je zatím předposlední mezistupeň. Zatím si australská diktatura nedovolí lidi zavřít úplně, že by si nemohli dojít ani nakoupit, ale pozor, to je jenom otázka času. Jakmile projde zákaz vycházení a cest do práce a veřejnost se neozve, nevzbouří, pokud tento test projde v klidu, potom přistoupí i k tomu, že lidem zakáží chodit ven i pro nákup potravin a léků, takže jim zůstane jenom možnost online objednávek a donášek. V tom okamžiku se bude již jednat o regulérní domácí vězení se vším všudy.

Garáž detenčního hotelu, dodávka s Novakem Djokovičem

Ovšem lidé, kteří nemají práci z domova, nebo nemají pasivní příjem, ti se do tohoto bodu ani nedostanou, protože skonči vyhození z nájemních bytů na ulici, protože bez práce nezaplatí nájmy. A právě na to australské orgány čekají, aby tyto lidi jako problémové živly mohly zavřít do internačních sběrných center a tam je převychovali, jako to dělá čínská vláda, která provozuje převýchovná centra v poušti Gobi pro problémové Číňany, kterým sociální kredit klesne příliš nízko a neprojevují snahu o jeho zvýšení. To samé chystá Austrálie. Novak Djokovič je tak pouze vhodným nástrojem pro vrtění psem na odvádění pozornosti médií od právě zahájeného teroru proti neočkovaným, kteří od dnešního dne nesmí do práce.

Total Control v Austrálii míří postupně k plnému zavedení do společnosti

Tato událost by totiž vyvolala velkou odezvu i ve světě, protože zatím to všude je tak, že pokud jde o práci, tak neočkovaným je jako alternativa stále nabízena možnost testování. Ovšem ultimativní rozhodnutí v Severním teritoriu v Austrálii o zákazu cest neočkovaných do práce je jasným signálem, že bylo rozhodnuto začít utahovat šrouby Total Control.

Aby se žába vařila pomalu, tak tento lockdown je v Severním teritoriu zatím experimentálně vyhlášen jen do příštího pondělí. Tedy na pár dnů. Cílem je hlavně vyděšení lidí, aby se honem rychle běželi očkovat roztoky. Je to rovněž opatření kvůli tomu, aby se hned lidé nevzbouřili, kdyby se jednalo o opatření na delší dobu. Ovšem je skoro jisté, že v pondělí toto opatření mohou prodloužit, protože řeknou, že se zase objevilo pár stovek pozitivních testů. Jenže, nikdo tomu nebude věnovat pozornost.

Protest za zrušení detenčních covidových center před hotelem s Novakem Djokovičem

Všechna média budou řešit Novaka Djokoviče a mezinárodní skandál vyvolaný australskou tenisovou federací, která vydala tenistovi výjimku, ale vláda jaksi zapomněla změnit imigrační zákon, který žádné zdravotní výjimky neumožňuje, protože imigrační služba se musí řídit zákonem. Jak uvedli již komentátoři australské televize SkyNews, srbský tenista se stal obětí vnitropolitické australské hry, protože výjimka pro Djokoviče zvedla pozdvižení mezi Australany, že on má výjimky, ale obyčejní Australané musí trpět, a současně zavření Djokoviče do neblaze proslulého “hotelového” vězení pro migranty bude zaměstnávat všechna média, takže utahování šroubů proti neočkovaným v Austrálii si nikdo nebude mezitím všímat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan2
Návštěvník
Dan2

Novak u soudu vyhral a hraje.

depo
Návštěvník
depo

“Soudce odmítl 75leté pozdržení zveřejnění dat o vakcínách, zkracuje se na 8 měsíců.”
Co to, že si někdo dovolil postavit se Pfizeru?
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pfizer-ma-problem-soudce-odmitl-75lete-pozdrzeni-zverejneni-dat-o-vakcinach-zkracuje-se-na-8-mesicu/

Dan2
Návštěvník
Dan2

AU a NZ jsou laboratore globalistu, slouzici k testum obyvatelstva, kam az se necha zahnat a ovladnout.
Obe zeme jsou koloniemi Velke Britanie.

Koriander
Návštěvník
Koriander

Pre každého platí, že je lepšie byť deportovaný z Austrálie, ako byť deportovaný do Austrálie.

jhjh
Návštěvník
jhjh

este jeden taky maly dovetok k nadalovi, vsimli ste si aku ma ten clovek krivu hubu ked rozprava? presne take krivosti mu z nej aj vychadzaju… nic nie je len tak

nikon
Návštěvník
nikon

Nadal je krivak, kam vitr tam plast.

jhjh
Návštěvník
jhjh
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Šílenci v Austrálii šílí z toho, že světový hrdina Novak Djokovič byl vpuštěn do země zločinců a žraloků, aniž by byl pobodán. Mnoho píchnutých Australanů je zjevně naštvaných, protože ačkoli riskovali své životy tím, že dovolili idiotským lékařům, aby jim do těla vpravili experimentální, prokazatelně toxickou drogu, pan Djokovič (protože je při smyslech) se tohoto podvodu odmítl zúčastnit. Pravda je ovšem taková, že čísla covid v Austrálii naznačují, že nadšení pro píchání bylo stejně velkým neúspěchem jako všude jinde na světě. Pointa je v tom, že místním hloupým obyvatelům se nelíbí, že pan Djokovič může do jejich země, aniž by obětoval své zdraví, svobodu a budoucnost, jak to udělali oni. Takže ho teď vyhostí a tenisoví fanoušci se budou muset obejít bez světové jedničky. Austrálie by se měla stydět. A co je nejhorší, nezdá se, že by ho ostatní profesionální tenisté nějak fenomenálně podporovali. Proč všichni neodmítli hrát na australském turnaji? Vzpomínám si, že loni se pan Djokovič zastal všech ostatních profesionálních tenistů.

Nejméně tři špičkoví fotbalisté mají nyní v těle implantovaný kardioverter-defibrilátor, který se snaží zabránit dalším infarktům. Nepřipadá nikomu divné, že si supersportovci musí nechat namontovat defibrilátory, protože jim hrozí, že zemřou? Copak si nikdo nevzpomíná, že předtím, než byly intelektuálně vnímavým lidem vnuceny toxické injekce, bylo neuvěřitelně vzácné, aby vrcholový sportovec dostal infarkt a padl na hřišti? Nyní dříve supervybavení sportovci padají v listopadu jako letní mouchy a my všichni máme věřit, že je to způsobeno klimatickými změnami nebo množstvím víl žijících v lese.

Mr. Nobody
Návštěvník
Mr. Nobody

“Prokazatelně toxickou drogu…” Toxické je to, čo nosíš na krku, ty expert.

nikon
Návštěvník
nikon

pan nikdo: Tahni na Seznam Zpravy ty trotle, tam budes za hrdinu.. Tady pouzivame mozek. 100% souhlas s kotasem.. Mimochodem pusobim jako tenisovy trener a mam do toho prostredi bliz nez vy ostatni.. Znam osobne jednoho sportovniho fotografa, ktery v Australii na turnaji momentalne je a rikal, co media zamlcuji, ze Novak byl napaden skupinkou australskejch napichancu.. Mimochodem, uz je davno rozhodnuto, ze Novak hrat bude, protoze o penize jde v prvni rade, chteli ho jen ponizit a udelat z nej exemplarni pripad.. Lets GO NoVAX Djokovic!

Dan2
Návštěvník
Dan2

Media nikde neuvadi podstatu problemu. Novak nechce zadnou killer vakcinu. A to tem silencum uplacenym vyrobci vakcin a ovladanym globalisty z GB nesmirne vadi! Uverejneni by podporilo antivaxy.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Přitroublí presstituti s ČTK si “vydedukovali” ,že za pokusem o “majdan” v Kazachstánu nestojí matlalové z MI6 a parchant Powwel, ale možné slábnutí ruska. Jenže ono rusko nikdy nebylo silnější než dnes, vy troubové!

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

starší sice -ale stále platí. Rusko nejslabší za 200 let. Poměr lidských zdrojů 1:6 (v jeho neprospěch). Za 2.sv. války poměr Osa vs. SSSR cca 1:1
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Vojensky-analytik-Koller-vytahuje-cisla-Rusko-je-nejslabsi-za-poslednich-200-let-Kdo-tvrdi-ze-Putin-napadne-Zapad-je-pomatenec-nebo-placeny-ideolog-330538

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

P.Stoupal
poměr lidských zdrojů v neprospěch dnes platí v každé zemi a se sílou země nemá nic společného. Je to důsledek toho, že do tohoto světa spousta lidí prostě nemá chuť přivádět děti. Předpotopní kapitalismus a židofašismusmus který otravuje svět prostě není to co by normální slušný člověk chtěl pro své děti. Řeč je o technické a vojenské síle ruska , která je na prosto nesporná a přibližuje se jí jen síla další vojenské velmoci a současně nejsilnější ekonomiky planety ,Číny. A právě tento nesporný fakt přivádí židofašisty k šílenství a uchylování se k zoufalým činům. Zdechající kopbyla prostě kope.

Dusan
Návštěvník
Dusan

Ano taka je démon-kracia a jej skutocna tvar.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Němci prý s třetí “dávkou vakcíny” nemusí do karantény. Asi to nestojí za to, když půjdou do kytek.