VIDEO: Asociační dohoda s Ukrajinou je v ohrožení. V Holandsku se schyluje...

VIDEO: Asociační dohoda s Ukrajinou je v ohrožení. V Holandsku se schyluje v plánovaném referendu k potopení této dohody! [CZ Titulky]

VIDEO: Asociační dohoda s Ukrajinou je v ohrožení. V Holandsku se schyluje v plánovaném referendu k potopení této dohody! [CZ Titulky]

V Bruselu byl vyhlášen nejvyšší stupeň pohotovosti. Alarm se rozezněl i v neziskovkách, protože v Holandsku se schyluje k nevídané diverzi. Euroskeptický blok v Holandsku vyvolal referendum o Asociační dohodě s Ukrajinou. V plánovaném referendu 6. dubna se Holanďané mají vyjádřit k tomu, jestli souhlasí s dohodou. Referendum a jeho výsledek bude mít pouze doporučující status, nebude tedy mandatorní pro holandskou vládu. Vláda však bude muset smlouvu přehodnotit, pokud účast v referendu přesáhne 30% a alespoň 50% voličů řekne v referendu NE. Jak však nasvědčují informace ze zahraničí, tlak na holandskou vládu je obrovský.

Americký sionista a miliardář maďarského původu George Soros nasypal 200,000 EUR [1] do neziskovky “Yes-vote for Netherlands”, což je nátlakový zahraniční think-tank, který má pod palcem Joshua Livestro, bývalý poradce americké kandidátky na prezidentku USA Sarah Palinové. V Holandsku nyní rozjeli kampaň za ANO v nadcházejícím referendu. George Soros má na Ukrajině obrovské plány. Kromě privatizace dolů na těžbu uhlí, železné rudy a uranu, se zajímá na Ukrajině i o privatizaci více než 11 milionů státních bytů, vodáren a elektráren.

shantazh.jpg
Referendum o Asociační dohodě s Ukrajinou proběhne v Holandsku 6. dubna

Privatizace na Ukrajině je ale zatím v nedohlednu, protože vláda v Kyjevě řeší spory mezi sebou, jednotlivé frakce zápasí o uchvácení moci a už teď je jasné, že oligarchové na Ukrajině si chtějí ukrojit větší koláč z majetku Ukrajiny, než kolik jim chtějí dovolit jejich západní kamarádíčkové. Evropská unie plánovala z Ukrajiny udělat levný workshop a manufakturu, jenže míra korupce je v zemi taková, že investorům se do země ze západu nechce. Kupní síla obyvatelstva je zoufale nízká a bezpečnostní situace pro cizince je na Ukrajině pododbná jako v Sýrii nebo v Libanonu. Pouze vás ale neunesou, jenom okradou.

Sionisticko-fašistická junta, která je nyní v Kyjevě u moci a rozkrádá zemi za pomoci zahraničních “partnerů”, se začíná požírat mezi sebou a Evropa už není v té situaci, v jaké byla před 2 lety. Sama dnes řeší uprchlickou krizi, hrozbu odchodu Velké Británie z EU a dokonce i hrozbu rozpadu EU. Destabilizace EU přílivem Ukrajinců do Evropy by nadále podkopala bezpečnostní situaci v Evropě. Ukrajina je najednou nechtěné dítě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tana
Návštěvník
tana

Když se z UK stane přidružená země, tak se stane součástí Schengenu a “cestovní kanceláří” pro kohokoli, kdo chce do EU, a na ráně jsme my, Slovensko, Maďarsko a Polsko.
Dobrý způsob potrestání V4.
Holanďanům bych moc nevěřila, některým se stýská po blonďatých dětech.
Spíš budou proti Řekové, museli by se o úplatky za migraci, falešné doklady atd. dělit.

NoName
Návštěvník
NoName

Na této fotce si podává Sobotka ruku s papalášem, přijde vám podání ruky normální?comment image

kurvos
Návštěvník
kurvos

Sobotka se takhle divným až buzerantským podáním ruky zdraví s kdejakým papalášem, včetně Babiše. Nehledal bych ze tím žádnou extra okultní symboliku. Sralbotka tak jen dává najevo svoje podřízenecké a submisívní postavení. Čím dřív z funkce vypadne, tím líp. To už by byl asi lepší premiér slizoun Hašek z ČSSD, co mu nevyšel povolební puč díky zradě Chovance. Na každou sviňi se už někde vaří voda, Milane!

Pozorovatelka
Autor

Holandských občanů už se ptali, většina je proti Ukrajině v EU http://ren.tv/novosti/2016-02-23/zhiteli-niderlandov-namereny-ostavit-ukrainu-za-bortom-evrosoyuza

VM64
Návštěvník
VM64

To je sice pěkné, že jich většina nechce….. a proto se jich ptali předtím, aby věděli, co bude potřeba udělat, aby pravda byla znásilněna. Už se pracuje, jak ,,drobně,, upravit počet lidí. Rád bych se mýlil, ale když jsem viděl Camerúna na x tém summitu, jak předtím dělal svaly, že když ne, tak ne a pak najednou, že bude doporučovat pro.
Zůstávám s pozdravem.

Pozorovatelka
Autor

Já jsem se špatně vyjádřila. myslela jsem to tak, jak jste napsal, že tedy právě proto, že už je názor lidí známý, tak na tom EU pracuje. Také jsem měla na mysli německou poslankyni, která nedávno řekla, že nevěří, že přijetí Ukrajiny do EU někdo někdy myslel vážně (kromě lídrů EU) :”Nepovažuji za správné přijímat další slabé země do EU, protože vstupem si tyto země vůbec nepomohou. Například Ukrajina kdyby někdy vstoupila do EU – i když si nemyslím, že to vůbec někdo vážně plánuje – ne že by to vedlo jen ke zhoršení její situace, ale většina evropských zemí je důkazem, že po vstupu do EU v nich byl započat proces silné polarizace. Vidíme snad nějakého vítěze v těchto zemích a kde? Ve východní Evropě, v Bulharsku nebo v Rumunsku? Tyto země připojením k EU nezbohatly a cenou za toto rozhodnutí je jen větší zbídačení. Ve většině těchto zemí byl zničen jejich průmysl a tyto země tak činily v neprospěch vlastního obyvatelstva. V Litvě, Estonsku i v jiných zemích lidé masově emigrují a nevím, jestli tyto země mají nějakou budoucnost. Ukrajina má vše potřebné, ale má nezpůsobilé vedení a hlavní roli hrají zájmy konkrétních oligarchů, kteří v připojení Ukrajiny k EU vidí příležitost, jak se ještě více obohatit” – čas 34:20 “Světový řád podle Ruska” https://aeronet.cz/news/svetovy-rad-podle-ruska-novy-dokument-v-solovjeva-s-v-putinem-video-psany-cesky-preklad-1-cast/

Za další – asociační dohoda nic neznamená,kromě výhodného exportu zemí
EU na Ukrajinu, zatímco naopak platí spousta omezení – například už Ukrajina zaplakala, že své obilí nesmí vyvážet do EU tak, jak si představovala (a celkové např. v roce 2014 export Ukrajiny do Ruska poklesl o třetinu (34 %), ale export do Evropské unie stoupl jen o 2,1 %! .

Turecko má asociační dohodu od roku 2006 a dosud není členem a stejně tak nemá s EU bezvízový styk, po kterém Ukrajina stále marně tolik touží (například taková Moldávie jej má). Takže i kdyby k ratifikaci dohody přece jen došlo, neznamená to, že Ukrajina je členem EU a tady souhlasím se zmiňovanou německou poslankyní, že skutečně vážně to s Ukrajinou nikdo nemyslel a nemyslí.

Pokud jde o Británii, tam jsem od začátku přesvědčená, že její vystoupení je jen otázkou času, myslím, že NIgel Farage plní úkol, aby udržoval tuto náladu a že Cameron pouze hraje divadlo. Jestli někdo skutečně viděl a vidí do plánů s Evropou, tak je to Británie a nevěřím, že Británie toho chce být součástí, resp. že jí budou stačit výhody, které si v rámci EU prosadila. Británii bych nesrovnávala.

styx
Návštěvník
styx

lenze tu vobec nejde o to aby sa mali nejaki ukrajinski chazari lepsie. Na ukrajincov s prepaceni, z vysoka srat. Cim viac ich pokape od hladu a zimy tym lepsie. Na Ukrajine ide o privatizaciu hospodarstva, zaplavenie ich trhu nadbytkom z Ueropy a zachrany europy od krachu. Dalsim doelzitym faktorovm je orna poda ktora je nedozierna v tej krajine. Ukrajina bola obilnica europy a tym aj ostane.
Par tyzdnov po prevrate Monsanto otvorilo kancelariu v Kyjeve. isto si viete spojit dva a dva dokopy..Monsanto a obrovke hektare urodnej pody co z toho bude.

Carmelo
Návštěvník
Carmelo

Já bych ti přál abys chcípnul ty od hladu a zimy HUTORAKU SLOVENSKEJ. Kdyby jste nestoupili do EU tak by jste ješte dneska žrali hlínu ze země a žili by jste v osadách s vašimi cikanskymi spoluobčany.

Robert
Návštěvník
Robert

už víš proč se chtěli Slováci vždy když k tomu byla příležitost od nás trhnout? Ty inteligente českej

Carmelo
Návštěvník
Carmelo

Ty seš opravdu dement.Hutoraci byli vždy brzdou naší ekononiky.Nic lepšího nás nemoholo v 93 potkat.Akorát to mělo přijít o něco dřív.Vďaka Sudruhum Kovářovi,Mečiarovi,Kňažkovi a spol.

frank
Návštěvník
frank

Koho dneska zajímají nějací pojebaní ukroši?

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Sorose ano…

VM64
Návštěvník
VM64

Je čas, jak by řekl Hejvl nebo spící kníže – humanitárně je zbombardovat. Začínají si moc vyskakovat. A bomby zaplatí Séroš.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

včerejší nádherně slunný den a dnešní klasický unor se sněhem jen ukazuje DISFUNKCE které budou nahrazeny naprosto JINÝM PŘÍSTUPEM http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=386&Itemid=36

Vabio
Návštěvník
Vabio

Jakákoliv záminka k možnosti změnit rozhodnutí se hodí, takže už jen ten prostý fakt, že k tomu referendu vůbec dojde dostatečným signálem … a evidentně se tam budou hráž zajímavé šachy .. ale výsledek je asi již teď stejně známý … bude to stejně “kvalitní sčítání” jako při referendu o odtržení Skotska :O)

Amus
Návštěvník
Amus

Já si myslím, že většina z nás ráda vymění Ukrajince za Afričany coby spoluobčany. My vezmeme Ukrajince a západní Evropa a USA mohou nadšeně vítat Araby a Afričany. Po čase si můžeme poměřit ekonomickou výkonnost našeho hospodářství s ostatními Kalergiho ekonomikami.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

No asi vás zklamu, svět je hlouběji v pr.eli, než si myslíte. S tou svou cca 20 000 armádou na vojenské přehlídky jsme dohráli. Ukáčka můžou jít k nám, a Němci či Frantíci nebo Švédky taky mohou jít do naší bezpečné, leč chudé a vytunelované země, se schovat. Ale na jejich místě bych to nedělal… Až muslimové ovládnou Západní státy, tak pak jim stačí nějaký drobný válečný výboj o cca 50-100 tis. válečníků do naší kotlinky, a je po parádě! A to může proběhnout do 10 let! Letos prý do dojčlandu má přijít na 3 mil. mladých válečníků. A když tito s těmi, co zde již jsou, nedostanou ty slibované domy, peníze a ženy, tak si to budou chtít netrpělivě vzít násilím. A když se k nim na B.V. a Africe přidají desítky milionů džihádistů (to nic pro muslimský svět není) v touze urvat si taky něco… je s Evropou konec. Klidně se vám může kolem roku 2020 (či i dříve) stát, že vaše dcery jsou sexuálními otrokyněmi kdesi v harému, a vy jste otrokem s tím, že jste před tím musel odevzt svůj dům a majetky nějakému nadšenému jihadistickému vítězi. V muslimském světě již probíhá nějaká ta ideologická příprava – viz.: https://www.youtube.com/watch?v=hxGmRwKYfVg

nemo
Návštěvník
nemo

A to jsem se před čtvrtstoletím smál svému dědovi, který mi říkal: “pamatuj že jednou přijde čas kdy budeme muset utéct do Ruska”.

nemo
Návštěvník
nemo

To by mne tedy zajímalo, jak je možné používat můj nick nemo. Přestal jsem psát diskuzní příspěvky, ale že bych se vzdal svého nicku o tom nic nevím . Jestli se lze pod jakýkoliv příspěvek podepsat nickem jiného člověka, tak jaký má smysl tady něco číst, co je na vážné téma? To pak stačí napsat pár volovin a můj nick je za vola. Nemyslím tím že píšete voloviny konkrétně vy, ale nick nemo jste si vzal. Tak jsi ho nechte, když to jde tak snadno, ale tato praxe se mi nelíbí. Co když já zase budu psát třeba pod nickem pozorovatelka, nebo administrator. Jde to také? Pak sem nemá smysl cokoliv nejenom psát, ale ani číst. Pavel Nowak

Marie
Návštěvník
Marie

Já už jsem si taky všiml, že mi někdo vzal nick a píše pod mým Marie. Pravděpodobně to je nějaká nová taškařice tzv. trollů. Ale mám skvělý nápad, jak na to vyzraji. Takže je to škoda, ale sbohem nicku Marie. Tento příspěvek pod nickem Marie je můj poslední.
Milý Nemo, u nicku Pozorovatelka tento problém nehrozí, protože pravou Pozorovatelku poznáte s obrázkem Autor. Což předpokládám, že nemá každý Návštěvník nebo Host. Rozumíte mi? 😉

Nejsem ovce
Návštěvník
Nejsem ovce

No, hodně “normálních” Ukrajinců už dávno z Ukrajiny zdrhlo, ať z ekonomických důvodů, nebo utíkali před válkou, či před nástupem do boje. Takže teď už tam zbývají především obdivovatelé Bandery a já se opravdu nechci dočkat toho, až i oni budou proudit ve velkém do Evropy bez kontroly na hranicích, spousta z nich bude mít zkušenost s vražděním svých spoluobčanů a v zavazadle nebo pod bundou si povezou svůj kvér..