VIDEO: Aréna Jaromíra Soukupa s hosty Ovčáčkem, Hájkem a prezidentským kandidátem Horáčkem...

VIDEO: Aréna Jaromíra Soukupa s hosty Ovčáčkem, Hájkem a prezidentským kandidátem Horáčkem (a s fíkusem)

Do prezidentských voleb zbývá pár dnů a první letošní Aréna Jaromíra Soukupa, do které v průběhu minulého roku pravidelně zval prezidentské kandidáty, přinesla i článek s titulkem Nedívej se mrtvým do řiti! . Vložené video potvrzuje, že debata by se hodila spíše jako silvestrovský pořad, ale o to větší důvod ke vložení videa – obzvláště máme-li pro leden v titulku větu, že rok 2018 přinese otřesné události. A protože o to víc je potřeba zachovat si humor a nadhled, pobavme se u videa a pobavme o to víc, že velmi rozčílilo pražskou kavárnu.

Pan Hájek v pořadu řekl, že se diví všem proti kandidátům Miloše Zemana, že vůbec vyhazují peníze na marnou volební kampaň a myslím, že na alternativě (nejen) nikdo nepochybuje, že prezident Zeman z voleb vyjde jako vítěz. Přesto vkládám i video s předvolebními spoty všech kandidátů, kdy některé pobaví podobně, jako poslední debata v Aréně Jaromíra Soukupa.

Pro úplnost: Michal Horáček u Jaromíra Soukupa v prosinci video a Jiří Ovčáček u Jaromíra Soukupa v prosinci video.

-Pozorovatelka-  03.01.2018

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nostradamus
Návštěvník
nostradamus

TV BARANDOV je tendenční a nadržuje Zemanovi

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Opravdu?
A co CT?

nostradamus
Návštěvník
nostradamus

Opravdu.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

V nové hlavičce Aeronet píše:
“Rok 2018 přinese nejen 100. výročí české státnosti…”

Myslím, že je to velká a jasná výzva pro všechny Vlastence, aby si uvědomili,
že do 28.října nám nezbývá mnoho času!
Tak abychom to stihli! ?
Vyhlášením NAŠEHO Československa mimo jiné gumujeme i čl. 10 ÚZ ?
Bude to dostatečně důstojná oslava 100. výročí naší Státnosti, naší Suverenity, a naší Svobody!
Ať žije Československo! Vítejte doma, slovenští bratři a sestry!
Máme to soužití za těch 100 let skvěle zkolaudováno, a víme, co společně dokážeme! ?

sibolet
Návštěvník
sibolet

Kdopak ho jistí,že si je tak jistý? comment image

M.C.
Návštěvník
M.C.

Děkujeme za upřímnost.
Budeme si to pamatovat.

Viera
Návštěvník
Viera

Děkuji paní Pozorovatelko.
Náš pan prezident Zeman obhájí svou pozici.

Jaromír
Návštěvník
Jaromír

“Poslechněte si besedu s členy Post Bellum k volbám….

https://www.youtube.com/watch?v=8WawiPbTdVY

Doporučuji hlavně druhou půlku s dotazy z publika. Odpovědi pomohou otevřít oči a vyvarovat se toho, co by se mohlo stát. “

konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva

Zeman bude na tv barandov a pražská kavárna včele z lampasákem topolem a drahošem je z toho na prášky…. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milose-Zemana-v-superdebate-prezidentskych-lidru-v-CT-neuvidite-Kdyz-ale-prepnete-518749

Sasin
Návštěvník
Sasin

No tak si všiněme jak si s okradenýma lidma hrají jako v kočičinci s příslušenstvím. Při založení firmy Československo, s.r.o. na územích vykradených jakýmsi re-katolizátorem, bylo vyžadováno složit zápisné vkladu banksterům s příslušející jistinou a předložit papír s povolením nadřízených se zápisem do rejstříku se jménem jednatele T.G.M. In-westice očekávaného vejvaru vázly. Na konto okupantů byly převedeny aktiva vojenskou exekucí na stát. To byly první zkušenosti z reformovaným korporátním fašizmem, kterému blboni dnes zovou démos-grácia. V každé nové verzi státu, ať už byl korporátní, socialistický a nově oligarchicko plutokraticko jelitářská démosgráciá vždy otroci vyfasovali jiného jednatele. Vůle lidu prý musí schválit a podepsat jednatel, že jinak by to nebyla žádná hra.

Už od dob vynálezu korporátních států, má dáti-dal (má bráti-vzal) kon-stituční postavení potvrzuje panovník-jednatel. Vede firmu a řadí se svými rádci otroky na výrobní místa. Gdyž šmejd dovalí vělký pytel papírových bankocetlí, že by je rád u nás vypral, už se připravují za-kony na přidělení otroků do prádelny. Něgdy se zas otroci potili v ocelárnách, třeba v Kladně a jindy fárali a ták. No srandy kopec. Že jako vždy budovali svoji státnost a další bláboly. Dnes je to prý snadnější, stačí počkat na telefonát třeba Brusele mebo z Číny. Igdyž se při službě korporátu jako nic zvláštního nestává, okradení synové s dcery od naší mámy makají furt podle plánu.Všimněte si jak chytře lidem strkají jejich představené ke klanění. Dycky jde o příběhy protikladů základních protivenství zla. Dnešní jednatelé korporátu, o kterých se vyjednává, se přede samé dobro. A taky tak se tváří jakoby chtěli pro lidi cosi dobrého dělat, Nabízí varianty kam dělný lid přerozdělí, k jaké výrobně dodavatelské jednotce mezinárodní korporátní unie budou nasazeni. nebo kolik si mají za své zotročování ukládat na důchod. Muheeeee. Prostě paráda,ne..

Bylo to tak do roku 1918, do roku 1948, do roku 1989 a pokračuje se tomu tak dodnes. A blíží se opět tah matesa, ze kterého mají být blboňi ctivectištajf. S jakousi, prý svojí mocí, si mohou vytáhnout svého jednatele, panského rezidenta na démos-grátický hrad. To jsou samé demogratické perly. Že ho pak budou poslouchat, třeba rady a recepty s vtipy o tom jak jste všichni blbí, ničemu nerozumíte, že málo děláte a stále brbláte za robotu na žebrotu. To už tak u panské lásky bývá. A bývá to už od drahných dob, gdy ze svých podílů na neprodejné půdě byli svobodní člověci system-aticky, všemi démosgratickými prostředky, i s potomky vyháněni do vojenských jednotek, měst, pak do éráru a jeho příslušenství, k výrobním pásům, pendrekům, laufům děl až k panským předsíním s nadělanými nočníky.

No a prý už zase potřebujeme vybrat menší zlo, které mluví. Mluví, že jste tupani nebo že že jste pitomci. Nějaké menší zlo pomáhalo zašantročit majetky potomků a pomáhalo odklonit všechny úspory přes cizácké účty, do područí bruselské oligarchie, co je přezírá jako širé lány obilí, co se má sklidit. Že pré to bylo dobro. A lidi se zase hádají jak velké malé zlo budou volit. Za socializmu na zlo lidi dřeli pod trestem kriminálu, dnes dřou pod trestem vyhození k popelnici a lidi furt volí zlo. Dnes menší zlo, znamená pré to,jak jsme zbohatli gdyž jsme přišli o kontrolní páteř řízení vlastních bankocetlí, že všechno jde přes kon-trolní účet cizí moci. Dnes menší zlo znamená, výprodej páteřních výrobněhospodářských jednotek. Dnes menší zlo znamená placení výpalného do ciziny a přepisování zemských lén do cizí moci rovněž. Menší zlo pré znamená držet hubu a držet se bruselské pogrcané košile, kabát gdosi odnesl do frcu, kterou si jako budeme společně prát a žehlit podle “jakýchsi” zásluh a dotační vejvar poteče přímo na panský stůl. Až se člověk bojí zeptat, co je teda větší zlo. Korporát s klidem želvy tady odpálkoval celá odvětví. No a co je pro korporát nějaký stát. To je po ně odvětví. Něgde pasou krávy jinde spřádají nítě a jinde zase kalí ocel, no a ty země jsou k rukám korporátu odvětví, o kterých se rozhoduje přece velkopansky, nic osobního. Tak mě vždy dojímá jak lidi pokřikují koho zase budou volit a hádat se otakovou blbost, kterou vůbec nepotřebujeme. Lidi potřebují jen správu země, která bude bezpečně hlídat naše sečítání požadavků od každé dcérky a syna od naší mámy a koncem roku, po půběžném sečtení na to uspořádá schvalovací trachtaci, po které se seznamy schválených požadavků naskládají na sebe jako plán, kterému lidi rozumí. Bych chtěl vidět ten zájem panských rezidentů o tento přivýdělek. Nu což, tak mi šak víte co

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Mé jaderné tlačítko je větší a funguje, vzkázal Trump Kimovi do KLDR
https://zpravy.idnes.cz/donald-trump-kim-kldr-usa-jaderne-zbrane-projev-fr5-/zahranicni.aspx?c=A180103_060434_zahranicni_jn

S KLDR opět klasika – opět jen ukazování svalů ze strany USA, ale jinak je na severokorejské frontě klid.

Co mě však v uvedené zprávě dále překvapilo (v nadpise článku není uvedeno):
“Trump: Palestinci nejsou ochotni bavit se o míru

Americký prezident v úterý rovněž prohlásil, že by Spojené státy mohly ukončit finanční podporu poskytovanou Palestincům. Podle Trumpa se USA za stovky milionů dolarů ročně nedostává ze strany Palestinců žádného uznání či respektu. „Když se Palestinci už nejsou ochotni bavit o míru, proč bychom jim v budoucnu měli platit jakékoli z těchto ohromných částek?“ napsal Trump na twitteru v reakci na neochotu Palestiny akceptovat mírová jednání zprostředkovaná USA.

Trump v prosinci popudil Palestince a další muslimské národy regionu tím, že uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele a oznámil, že tam Washington přesune americkou ambasádu. Představitelka palestinské samosprávy označila Trumpovo úterní prohlášení za vydírání.”

Tak tedy (možná) bude zastavena finanční pomoc Palestincům? A co takhle zastavit finanční pomoc krvavému a teroristickému Izraeli, který násilně vzniknul proti vůli většinového domorodého arabského obyvatelstva a na násilném vyhnání většiny tohoto původního obyvatelstva Palestiny?! Nehledě na dodnes probíhající genocidu Palestinců ze strany Izraele.
Že Palestinci odmítají přistoupit na “mírová jednání”? Není divu, když uvedená “mírová jednání” (jen pitomá komedie) jsou jen dalším utahováním smyčky provazu kolem Palestinců – položil si někdo otázku, proč ona “mírová jednání” důrazně neřeší otázku výstavby nelegálních židovských osad na Izraelem okupovaném území? Proč není důrazně řešena otázka právního postavení zón “palestinské samosprávy” (kde Palestinci prakticky nemají žádná práva – na území, kde žili jejich předkové celá staletí – ale díky izraelskému okupačnímu režimu je situace taková jaká je)? Proč si Izrael až do dnešních dnů mohl a může, s prominutím, vytřít zadek s každou rezolucí OSN bez jakýkolich sankčních trestů? Proč není projednávána otázka (aspoň nějakých) reparací Palestincům za izraelská zvěrstva, spáchaná od vytvoření (a před vytvořením) státu Izrael?
Celé je to výsměch spravedlnosti. “Mírová jednání” nikam nepovedou, proti Izraeli a jeho zločinům nebude nijak radikálněji zakročeno a genocida Palestinců bude pokračovat nerušeně dál. Mj. bude pokračovat i ta výstavba nelegálních židovských osad, které připravuje Palestince stále více a více o další životní prostor i vhodné životní podmínky. Takové podmínky jsou skutečně pro Palestince nepřijatelné a Palestinci to moc dobře vědí. A ví to i národ Izraele. Bylo by za této situace samotným zločinem tyto podmínky přijmout a utáhnout si sám sobě oprátku.

Jako přes kopírák s genocidou amerických Indiánů ze strany USA. Zcela obdobné metody a postupy.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

comment image

Ti židé mají ale zvláštní zvyky – sledovat izraelský ohňostroj nad Pásmem Gazy s lahví vína a jídelním občerstvením. Záhadou mi bylo jen, že v té době nebyl Silvestr (bylo to tenkrát roku 2014). Nehledě na záhadu, že židé se měli schovávat v protileteckých krytech před palestinskými “raketami”, vystřelovanými z Pásma Gazy. Nesedělo mi to, ale sionistická média mi vše o tom řekla. A když to říkala sionistická média, evidentně to pravda byla.
Když izraelská letadla a stíhačky dělaly onen ohňostroj na nebi nad Pásmem Gazy, bylo to tak krásné, víte. Ohnivé světlo se vznášeli vysoko do nebe a zářilo jako Slunce.
Když přišel den a krásně vyjasnilo se a my vstoupili do Pásma Gazy, uviděli jsme něco, na co nezapomenu – zničenou celou infrastrukturu, domy, nemocnice i školy – i mrtvé obyvatele, včetně žen a dětí. Ach, náš palestinský nepřítel nemá cti, vidíte – pálí po dětech!

Palestinci jsou ale národem teroristů – tento pronárod zkrátka nezasluhuje si svou existenci! Vymýtit tyto štěnice z Izraele!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Paní Pozorovatelko, doplnila jsem Vám, i případným zájemcům, odkaz na vědecké vysvětlení ladění 432Hz ( pod čl.”Protesty v Íránu…”) 😉

konzerva
Návštěvník
konzerva

Sudeťáci neexistují … to je c… od lidovců… lihttps://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Daniel-Herman-Volim-Drahose-Zadni-Sudetaci-neexistuji-Nemecko-se-s-minulosti-vyrovnalo-Rusko-ne-518663

konzerva
Návštěvník
konzerva
Pan K
Návštěvník
Pan K

Bývalý důstojník nešťastný z nezájmu bývalých pochlebovačů, zvolil docela dobrou taktiku, aby se mu dostalo trochu pozornosti.

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

konzerva.
Není to vměšování do cizích států a ovlivňování voleb?