VIDEO: Antifa v Seattlu vyhlásila autonomní a nezávislou oblast na federální vládě...

VIDEO: Antifa v Seattlu vyhlásila autonomní a nezávislou oblast na federální vládě USA, ozbrojení gangsteři začali vybírat výpalné od místních obchodníků, zřídili checkpointy a požadují po vládě rozpuštění policejních složek a jejich nahrazení lidovými komisariáty! Neomarxistická revoluce v akci! Donald Trump pohrozil starostce města vojenským zásahem proti teroristickému státu, který vzniká ve východní čtvrti Seattlu! Tisková konference zástupkyně šéfa místní policie je tragikomickou ukázkou zoufalství a strachu místní policie, která se kvůli korektnosti nesmí levicových radikálů ani dotknout!

VIDEO: Antifa v Seattlu vyhlásila autonomní a nezávislou oblast na federální vládě USA, ozbrojení gangsteři začali vybírat výpalné od místních obchodníků, zřídili checkpointy a požadují po vládě rozpuštění policejních složek a jejich nahrazení lidovými komisariáty! Neomarxistická revoluce v akci! Donald Trump pohrozil starostce města vojenským zásahem proti teroristickému státu, který vzniká ve východní čtvrti Seattlu! Tisková konference zástupkyně šéfa místní policie je tragikomickou ukázkou zoufalství a strachu místní policie, která se kvůli korektnosti nesmí levicových radikálů ani dotknout!

Zatímco v Evropě se stále ještě řeší dozvuky koronavirové krize a otázka toho, jestli ještě nosit roušky nebo ne, za mořem v USA se podle všeho už naplno rozjelo pokračování krize, která má novou podobu. Teroristická organizace Antifa totiž ve východní části města Seattle ve státě Washington vytvořila svůj vlastní stát, i když velice malých a miniaturních rozměrů o velikosti přibližně 6 městských bloků [1]. Antifa totiž od pondělního večera začala obsazovat oblast ve východní části města, ze které se úplně stáhly policejní sbory a vyklidily místní policejní okrsek.

Nápis Seattle Police Department na policejní stanici přepsaný na Seattle People Department.

Antifa obsadila vyklizenou policejní budovu a ozbrojení členové organizace začali na přístupových ulicích vytvářet barikády, které fungují jako checkpointy s ozbrojenými strážemi. Uvnitř této oblasti vyhlásila Antifa tzv. autonomní zónu nezávislou na státní i federální vládě. Zóna má název Capitol Hill Autonomous Zone (CHAZ) a uvnitř zóny podle policejních a už i zpravodajských sborů de facto vznikl samozvaný stát, který klade lokální vládě státu Washington neuvěřitelné požadavky.

Antifa požaduje rozpuštění policie a v autonomní zóně ve městě začal výběr výpalného

Prvním požadavkem je úplné rozpuštění policie ve státě Washington a jeho nahrazení něčím, co Antifa nazývá správou a vládou lidu pomocí komitétů vybraných osob, tedy v podstatě stará a známá vláda lidových komisariátů z dob počátků Sovětského svazu. Druhým požadavkem je odebrání veškerých starobních penzí, služebních výsluh a důchodů všem vysloužilým i budoucím penzionovaným policistům a použití těchto peněz na financování těchto zmíněných lidových komisariátů, které v podstatě získají roli lidových milicí.

Checkpoint na vstupu do autonomní zóny.

A jak by to mohlo vypadat, to už Antifa začala ukazovat v praxi, když zoufalí obyvatelé v zóně začali volat o pomoc policii venku, že místní samovláda těchto povstalců vybírá od lidí a především od podnikatelů a obchodníků poplatky za provoz živností, prostě za to, že mohou v zóně podnikat. Ano, tušíte správně, Antifa začala vybírat výpalné podle vzoru mafie. Pokud si myslíte, že tyto informace jsou nějaký hoax a příběh z nějakého hollywoodského post-apokalyptického filmu, tak jste na omylu. Jsou to informace pocházející z tiskové konference zástupkyně šéfa policie v Seattlu, která novinářům vysvětlovala, jak je možné, že Antifa de facto vyhlásilo vlastní autonomní území ve městě.

Donald Trump pohrozil starostce vojenským zásahem, ta mu odpověděla, že má zalézt zpátky do bunkru a nestarat se o její business v Seattlu

Americký prezident Donald Trump na Twitteru vyzval starostku města, a také guvernéra Washingtonu, aby okamžitě získali zpět kontrolu nad celým městem, anebo to Donald Trump udělá za ně. Jenže starostka na Trumpův výrok zareagovala [2], že má zalézt zpátky do bunkru pod Bílým domem. Dala tím jasně najevo, že procesy uvnitř města schvaluje a Antifa má de facto její podporu. A to je přesně ten důvod, proč na tiskové konferenci zástupkyně šéfa policie hovořila tak opatrně a diplomaticky, protože sloužit jako policista v takovém městě pod starostkou, která de facto ve městě organizuje povstání proti policii, je opravdu o hubu.

Vlajka Antify s logem deštníku jako symbolu CHAZ autonomní zóny.

Demokratická starostka města Jenny Durkan se ale protestujícím a Antifě ve městě také nezamlouvá a včera vtrhli na radnici během zasedání a požadují její odvolání [3]. To prý kvůli tomu, že dovoluje policii používat proti rabujícím gangům slzný plyn. To prý musí přestat, nikdo nesmí proti demonstrantům zasahovat, protože jejich právem je vzít si svoje město zpátky od politiků. Představitelé Antify to nazývají přímou demokracií z ulice.

Antifa rovněž požaduje rozpuštění soudů a imigračních úřadů, které brání imigraci černochů, Hispánců a cizinců do USA

Třetím požadavkem Antify je rozpuštění soudů a rovněž zrušení imigračních úřadů, protože migrace je podle Antify lidským právem a žádné úřady nesmí regulovat a omezovat migraci lidí do USA. Mezitím Antifa vyvěsila na Twitter stížnost, viz. výše, že místní bezdomovci vykradli v autonomní zóně sklad potravin a mají je vrátit. Aby boj za svobodu mohl pokračovat, potřebuje Antifa podle tweetu veganské potraviny, ovesné vločky, ovoce a hlavně sójové produkty. Americká tajná služba již identifikovala vůdce a organizace, které stojí za touto autonomní zónou, kromě Antify to jsou nejrůznější anarchistické organizace jako Alerta, Youth Liberation Front apod.

Barikáda před vstupem do autonomní zóny.

Neochota měst a radnic zasahovat proti těmto anarchistickým bojůvkám je jasným znamením indukované revoluce ze shora. Za normálních okolností jsou revoluční procesy podnícené zezdola, ale pokaždé narazí na silný odpor vládnoucích a vyšších elit. Ale v tomto případě je tomu naopak, protože vládnoucí elity, radnice, starostové a guvernéři mnoha amerických států pod kontrolou Demokratické strany, tyto demonstranty chrání a podporují. Amerika proto ještě ani pořádně neskončila s koronavirem a už má daleko a daleko větší problém s hrozbou rozpoutání povstání ve velkých amerických městech s podporou místních lokálních elit a jejich anarchistických bojůvek pod kontrolou Demokratické strany.

Spojené státy čeká na podzim Velká listopadová socialistická revoluce?

Něco takového před 20 nebo 30 lety bylo v USA nemyslitelné, protože i když Republikáni a Demokraté naoko stáli proti sobě, ve věcech politického řízení si nikdy, lidově řečeno, nesrali do vlastního hnízda. Když ale vidíte, že ve městech pod vládou demokratů dochází k nepokojům, k ničení majetků, k ustanovování neomarxistických lidových komisariátů, tak je jasně, že něco se změnilo. Už totiž nezáleží na tom, co se stane s americkým hnízdem. Najednou v roce 2020 už je dovoleno do něho kálet ze strany místních elit, likvidovat vlastní životní prostor s cílem prosazování globalistické neomarxistické agendy.

Teď vstupujete do zóny CHAZ. Znak Antify v kruhu symbolizuje O, tedy CHAOZ.

Ta má do USA přinést Velkou listopadovou socialistickou revoluci v prezidentských volbách. Všechno je připraveno a načasováno tak, aby nepokoje, demonstrace a bezpečnostní krize vrcholila v USA právě na podzim. V americkém kongresu leží návrh na změnu financování policie v USA, na odebrání pravomocí policii, dotací, a za všemi těmito návrhy stojí Demokratická strana. Přestože zákon zřejmě neprojde horní sněmovnou Kongresu, kde mají většinu Republikáni, tak samotný akt odmítnutí tohoto zákona se stane dalším olejem přilitým do ohně, což podpoří další demonstrace a protesty v amerických městech.

V Seattlu nejprve lidem do hlavy tlačili zákony na omezení zbraní, zásobníků a brokovnic, protože lidi přece chrání policie. Teď policie vyklidila okrsky a městské čtvrti řídí gangy požadující výpalné

Ve chvíli, kdy místní policie vyklidí svoji pobočku, stáhne všechny policisty z oblasti a přenechá kontrolu nad oblastí Antifě a dalším anarchistickým organizacím, už nemůžeme mluvit o společnosti zákona a pořádku, ale o společnosti řízené chaosem, kde veškerou moc uchopí ten, kdo je nejsilnější a má nejvíce zbraní. A co udělají lidé, kteří nemají zbraně, protože si mysleli, že je ochrání policie? Co udělají lidé, kteří se nechali zbavit zbraní, protože si mysleli, že je ochrání policie?

Capital Hill Autonomous (Free) Zone ve světle zeleném ohraničení.

Proč myslíte, že Antifa operuje právě ve městě, které tak dlouho prosazovalo a nakonec opravdu prosadilo vloni [4] protizbraňové zákony? Přesně takto fungují globalistické procesy sionistického řízení při nasunování neomarxismu. Nejprve lidi zbavit zbraní a domobran, jako v ČR před několika dny ve sněmovně, pod což se podepsali i ti, od kterých bychom to na alternativě nečekali, a potom na ně pustit Antifu, která od lidí bude vybírat nehorázné výpalné / daně / odvody / poplatky… nehodící se škrtněte. Americká laboratoř globalismu právě zkouší modely a procesy vyvolání revoluce a zkoumají, jak to provést nejlépe a nejefektivněji. Policie je eliminována, radnice a guvernéři jdou na ruku. Jakmile bude policie oslabena, zpacifikována a někde dokonce rozpuštěna, americká republika se začne hroutit. V Americe je nakročeno ke 2. občanské válce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
HaHA
Návštěvník
HaHA

Novotný domlouvá boxerský zápas s Foldynou. Podle jeho tvrzení ho chce zabít.comment image

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No, Novotny zrejme spoléha, ze pri pohledu na tu jeho odpornou figuru by se mel Foldyna ubit smichy.

Vzdyt s takovouhle fyzickou kondici by Novotny neustal ani prvni kolo. Evidentne vubec nechape, co to je boxovat v ringu! Proste je debil.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Ten retard nechape vic veci!

millwall
Návštěvník
millwall

https://www.youtube.com/watch?v=AHgHbicY3Iw West Ham napada negry…. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=gqwE6d1ZiWQ Nastesti se naslo par bilych, kteri se postavili na odpor barevnemu zlu, ale mam strach, ze bez podpory politiku to bude k nicemu. Londynsky starosta Sadiq Khan ma bohuzel jine plany…. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pryc-s-otrokari-londynske-sochy-nahradi-pamatniky-oslavujici-pestrost-109001

Dusajn
Návštěvník
Dusajn

Čím se má USA hůře, tím se může zbytek světa cítit bezpečněji.

veverlík
Návštěvník
veverlík

Strécu, ja su taký ščástný, ja se cítim taký bezpečný….

xkk
Návštěvník
xkk

To musí USA nejprve podepsat dohodu o nešíření jaderných zbraní a všechny své zbraně zničit včetně raket.

millwall
Návštěvník
millwall

https://www.youtube.com/watch?v=xZ1rIriUjJg V Anglii uz to jede… proti demonstrantum, kteri se rvou za prava barevnych se postavili fotbalovi chuligani napric vsemi kluby…. fotbalovi chuligani, kteri ve meste stoji v den zapasu proti sobe se najednou spojili napric kluby a bok po boku bojujou proti slunickarum… nutno podotknout, ze chuligani West Hamu, Millwallu, Chelsea atd… nejsou zadne orezavatka… Napriklad Carlton Leach z West Hamu je opravdova chuliganska legenda a legenda Londynskeho podsveti, toci se o nem i filmy…. Elitni skupina, ktera chodila na Chelsea byla napojena na pravicovou teroristickou skupinu Combat 18…. O Mill Wallu slysel myslim i clovek, ktery se o tyhle veci vubec nezajima… Jeste to bude zajimave v Anglii….. comment image

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pred par lety jsem tu psal ze USA si teprve bude muset prozit svuj 17. listopad. Pozdeji jsem to zmenil, ze USA teprv ceka svuj unor ’48. No a je to tady. Brzy prijde i menova reforma.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Carlos IV
ta měla přijít už dávno. Dolar je silně nadhodnocená , uměle udržovaná a ničím nepodložená měna. Ani státy třetího světa nejsou tak katastrofálně zadlužené jako USA a oni si pořád hrají
na machry.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Carlos IV
dle amerických ekonomů se strmý pád dolaru očekává v r.2021. Ale lze se domnívat,že přijde mnohem dříve.

Lynn
Návštěvník
Lynn

V místě ovládaném kriminálníky se nedá žít. Člověk se musí bránit,. Nezbude mu než si opatřit zbraně a bránit se jak umí. Nemá na výběr, Pokud si myslí, že když skloní hlavu a podvolí se, že bude mít od kriminálníků pokoj, tak se hodně mýlí, Více se mýlit nemůže. Pro gangstery je to projev slabosti a pokyn k tomu, aby tyto lidé terorizovali a dělali jim ze života peklo. Místní nemají na výběr, policie na ně kašle, tak jim nezbude, než se bránit sami. Další možnost je vystěhovat se, utéci. Ideální je kromě útěku založit partyzánské skupiny, ozbrojit se a napadat teroristy, napadnout a zase se stáhnout a ukrýt se a tak dokola. I to je cesta. Nejhorší možné řešení je podvolit se. Takové řešení neudělá v divočině žádný živočich, výjimkou jsou živočichové, které ovládají parazité. Jinak se žádné zvíře nenechá dobrovolně zabít a sežrat.

čulibrk
Návštěvník
čulibrk

Kde nefunguje stát, tak začne fungovat mafie. To je stará pravda, ale v USA to ještě ani netuší. I když zrovna oni by to měli vědět nejlíp.

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Lynn, víte proč je zvíře chytřejší než člověk? Nenechá se zblbnout žádnou vírou!

CCX
Návštěvník
CCX

Takže je to potvrzené! Za americkým Majdanem stojí SOROŠ!!!!
Násilnické hnutí Black Lives Matter, která rabuje v ulicích USA a napadá bělochy i černochy, dostalo 33 milionů dolarů od nadace Open Society Found miliardáře George Sorose. Informoval o to list The Washington Times. Soros dosud spojení s touto organizací a násilnými protesty popíral.

https://www.washingtontimes.com/news/2016/aug/16/black-lives-matter-cashes-100-million-liberal-foun/

https://www.arfa.cz/potvrzeno-miliardar-soros-platil-hnuti-black-lives-matter-ktere-v-usa-rabuje-obchody-zapaluje-budovy-a-policejni-auta-uvnitr-video-jak-jsem-udelal-havla-prezidentem/#.XuPiNtrVLb0

Magor formátu Soroše, který kompletně rozvrátil několik desítek zemí, včetně těch největších, v dějinách lidstva ještě nebyl. Je zajímavé že tento globální padouch, který přišel s historicky zcela novou formou plošné destrukce států a lidských společností, si v klidu lebedí v USA, které právě rozvrací a žádný zákon na něj nedosáhne?

Mirek
Návštěvník
Mirek

Kdyby se skutečně vědělo, kde soros je, tak už dávno po smrti. Ten je střeženej jako Fabergého vejce…

pvodatvp9h
Návštěvník
pvodatvp9h

Jste taky magor, pokud dokážete připustit, že za vším je Soros.

Božínku, lidi sežerou těm židům každý špek.

Donald II.
Návštěvník
Donald II.

Multikulturalismus naprosto selhal. Tato imperiální ideologie se ukázala stejně jako u starověkého Říma a dalších impérií naprosto mrtvá a zhoubná ve všech směrech.
Nic nemůže nahradit národní stát, kde lidé sdílejí společnou identitu, historii, kulturu a jazyk. Právě imperiální ambice jsou příčinou velké části mezinárodních problémů. To můžeme vidět na nekonečných válkách USA, stejně tak jako třeba na současných osmanských aspiracích Turecka.
Multikulturalismus nemá řešení a v USA bude docházek ke stále větším absurditám. Jediným řešením je vymezit černochům území a sestěhovat je tam, ať si tam vládnou podle sebe. To se v roce 1847 již stalo v Libérii, ale ze strany černochů byl minimální zájem. Nikdo z nich nechtěl vyměnit luxusní parazitní vztah s bělochy za dobu kamennou v Africe.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Amen.

Patrik
Návštěvník
Patrik
Jozef
Návštěvník
Jozef