VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech...

VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech jako je EU a NATO se prý nemá rozhodovat v referendech. Tečka!

VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech jako je EU a NATO se prý nemá rozhodovat v referendech. Tečka!

Jiří Drahoš, “čistý prezidentský kandidát”, který o sobě prohlašuje, že má čistou minulost. Ale kde je pravda? Veřejnost musí znát veřejný profil “Base”.

Na veřejnost již dříve pronikly informace o tom, že Jiří Drahoš prý před rokem 1989 spolupracoval s StB. Mimochodem, po internetu se šíří celkem 3 různé varianty této zprávy. Ale každá je jiného rozsahu. Více najdete v článku zde. Ovšem je nutné podotknout, že jsou to opravdu zatím neověřené zprávy. A věřím, že J. Drahoš, který je v nich interpretován jako spolupracovník, bude dělat vše možné pro to, aby své jméno očistil. Ale je to možné? Vždyť Drahošovi příznivci tohoto prezidentského kandidáta, který v prvním kole prezidentské volby skončil na druhém místě, označují za novodobého Masaryka. Ale toto je samozřejmě urážka prvního československého prezidenta, neboť pan Drahoš zdaleka není takový demokrat, za jakého se vydává. A už vůbec ne s úplně čistou minulostí.

Zleva: Marek Hilšer, Michal Horáček, vpravo tleskající Jiří Drahoš. Briefing s MSM médii po 1. kole voleb.

Jiří Drahoš není politik, i když kandiduje na prezidenta. Ale toto není omluva pro to, že nezná Ústavu ČR, zákony republiky a mnoho dalších věcí. A mimochodem, on jako politik, musí občas překousnout i nějaké informace, týkající se jeho osoby a zejména minulosti. Zatím toto stále nezvládá.

Kdo to vlastně je Jiří Drahoš? Uměle médii podporovaný protikandidát prezidenta Zemana. Podporovaný Michalem Horáčkem, který dle některých zdrojů předložil zfalšované lustrační osvědčení, zamlčel hospitalizaci v psychiatrickém ústavu, či se snad i věnoval nelegálním sázkám na dostihy. Mimochodem, M. Horáček byl v 80. letech tajnou službou vytipován ke spolupráci. A to s krycím jménem Sázkař. Žel musíme konstatovat, že o jeho činnosti nelze dnes nic zjistit a to ani z dochovaných záznamů policie před rokem 1989. Pan Horáček, si od 18 let přivydělával způsobem, který v tehdejší době nebyl zcela obvyklý.

Michal Horáček v rozhovoru s Jiřím Drahošem na briefingu po 1. kole voleb.

A to takovým, že většinu času trávil na závodišti v Chuchli, kde přijímal sázky na koně. A tehdejší režim mu toto podnikání toleroval. Divné, že ano….? Proč asi? Ať si každý odpoví sám. A je jasné, že když dojde na tuto kapitolu jeho života, tak znatelně znervózní. Některé prameny uvádějí, že M. Horáček donášel na Františka Cigánka. Ve spisech tajné služby se dále uvádí, že Horáček je prověřená osoba. A přesně tato osoba, která asi nemá zcela čistou minulost, bude poučovat občany ČR o slušnosti, demokracii…Ale to nejhlavnější je, že když M. Horáček prohrál v prezidentských volbách, vyjádřil podporu Drahošovi, o kterém, jak jsem psal, se spekuluje, že taktéž spolupracoval s tajnou službou. “Čistý politik podpořil druhého čistého politika”.

Mimochodem,  Jiří Drahoš má velmi zkreslenou představu o demokracii. Nezapomeňme na to, co nedávno prohlásil. A to, že referendum o vystoupení ČR z EU by nikdy nevypsal! Takto vypadá demokracie v podání Drahoše. Politika, který je uměle podporován různými médii. A ještě by se mělo neustále zmiňovat to, že jedním z klíčových volebních manažerů Drahoše je Jakub Kleindienst, který má za sebou pestrou minulost. Kleindienst působil ve vedení firmy, stíhané v kauze Davida Ratha i v řadě dalších společností, které byly v insolvenci. Toto je další temný škraloup J. Drahoše.

Upozornění: Toto audiovizuální dílo je publikováno ve smyslu zpravodajské licence dle § 34 autorského zákona. Držitelem práv je projekt “Paměť národa”.

Pokud si lidé za prezidenta volí Drahoše, ať počítají s tím, že v ČR bude zanedlouho euro, budou po republice rozmístěny posádky zahraničních vojsk a v žádném případě se občané nebudou moci zcela demokraticky rozhodnout o setrvání ČR v EU. Další zarážející věc je ta, že Drahoš je zastánce přijímání islámských migrantů, potencionálních teroristů. Volte Drahoše a zanedlouho Česká republika nemusí být zcela bezpečným státem pro své občany.

Pokud lidé opětovně zvolí pana Zemana, tak se můžeme spolehnout, že prezident Zeman bude tak jako dřív bránit zájmy České republiky a zejména jejích obyvatel.

-Petr Cvalín-

Pozn. redakce: Šiřte a sdílejte tyto informace na sociálních sítích a v emailech svým přátelům, kamarádům a známým a připojte se k boji za záchranu budoucnosti naší země v nadcházející volbě prezidenta republiky. Pomozte svými silami a aktivitou otevřít oči lidem, kteří jsou zaslepeni mediální nálepkou a mainstreamovou propagandou ve prospěch Jiřího Drahoše. Připojte se k lidovému hnutí za znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem ČR. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

235 Komentářů o "VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech jako je EU a NATO se prý nemá rozhodovat v referendech. Tečka!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000

  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
ARM
Návštěvník

Mně se líbí, jak tomuhle někdo přikládá nějakou váhu při volbě prezidenta, taková snůška keců, které dehonestují pana prof. Drahoše. Český národ není natolik politicky vzdělaný, aby mohl rozhodovat v přímé demokracii jako třeba Švýcarsko, tento stát to má zakořeněné v historii a návycích, my musíme teprve začít studiem.
A k těm uprchlíkům – 2600 by jich republika zvládla a ani byste si toho nevšimli.

Prof. Jiří Drahoš není dokonalý ale je to nejlepší, co momentálně máme. Ostatně tohle platí také pro demokracii, ta také není spásná ale nic lepšího neexistuje.

Rudolf
Návštěvník
Administrator
Admin

2600 migrantů není problém? Tak si poslechněte M. Zemana z prezidentské debaty na TV Barrandov, kde mluví o 2600 migrantech a o Jezinkách. Stejně jako pan VK v pátek na rádiu. Kdo přijme 2600 migrantů, přijme jich i 10 tisíc, 50 tisíc atd. Zásadou musí být, že z muslimských zemí nepřijmeme nikoho!

Miroslav
Návštěvník

Na toto video jsem narazil na internetu.ale proc proboha tady davate sestrihane a zkracene video. po mainstreamu chceme objektivitu ale toto je taky zkreslovani.
Cely drahosuv vyrok vyzni v plnem zneni trochu jinak.
Timto strasne ztracite kredit
Vim ze clanek tu editoval pan Cvalin ale to o tom.nikdo nevedel?

ARM
Návštěvník

V roce 1999, tedy za vlády Miloše Zemana jako premiéra, plánovala česká republika přijmout 5000 uprchlíků, kteří strádali po nepokojích v Albánii. Tenkrát se lidé vůbec nepozastavovali nad tímto číslem.

Jenom pro úplnost informace – náboženství v Albánii je od nadvlády Osmanské říše hlavním náboženstvím Albánie (sunnitská odnož islámu – 56,70%, 2011).

Další roky se přes naše hranice dostalo mnoho uprchlíků, ale žádný teror nenastal.
https://goo.gl/34tPM7.

Jednorázová pomoc nemusí nutně znamenat nějaké podvolení EU či snad přijímání dalších uprchlíků. Touto jednorázovou akcí jsme mohli reagovat na bezprostřední situaci a získat čas pro vymyšlení konstruktivního plánu, který však nikdo nevymyslel a jen tu všichni řešíte blbosti bez hlubšího pochopení věci.

Slovem na závěr – jsme malá země a kdybychom na sebe neupozorňovali stálými bonmoty prezidenta Miloše Zemana, mohli bychom se cítit podle mého ještě bezpečněji.

Politika se dá dělat i bez burcování a zesměšňování davu potažmo jednotlivců.

R.B.
Návštěvník

Pane Cvalíne, a vy jste ve skutečnosti komunista, nebo neonacista? Nějak mi to u vás splývá.,-)

M.C.
Návštěvník

Běžte si k panu Drahošovi půjčit brýle, třeba se vám potom obraz zaostří.
V celém článku, ani v ostatních dvou co tu v poslední době publikoval nic neonacistického nevidím.
Dotyčný je údajně komunista – nevím, nezjišťoval jsem to a z textu článku a použité terminologie to nijak neplyne. Já jsem se v mládí komunistických plků něco naposlouchal, tak by mi to neušlo.

Drahošiáda
Návštěvník

Příznivci J. Drahoše, jako svoje hlavní eso razí heslo, že jejich kandidát nás bude dobře reprezentovat v zahraničí – dobře vypadá, je slušný a inteligentní. Jenže, prezidenta nevolíme pro to, aby nás reprezentoval při společném stolování a fotografování s jinými politiky. Prezidenta volíme pro to, aby hájil české národní zájmy.
Proč si myslím, že M. Zeman bude naše národní zájmy hájit lépe, než J. Drahoš?
Protože, Zeman je v politice už 30 let, má zkušenosti a vlastní názor, který důsledně obhajuje na mezinárodní půdě. Má vlastní vizi, chápe globální politiku a výzvy nové doby.
Drahoš je v politice amatér, což znamená, že bude víc naslouchat té klanově-korporativní skupině, která ho protlačuje do politiky. Která klanově-korporativní struktura stojí za Drahošem? Stejná, jaká stála za V. Havlem – státní elita USA a české elity, napojené na tuto skupinu, které mezi lidmi dostaly souhrnný název „pražská kavárna“, “havlérka” a podobně. Nakolik tato skupina hájí české národní zájmy, už většina národa poznala na vlastní kůži.
Proč je Jiří Drahoš jen představitelem jedné zájmové skupiny, rozebereme podrobněji na několika příkladech.
1. Financování prezidentské kampaně Drahoše – dary ze zahraničí.
2. Podpora jeho kandidatury ze strany politiků, umělců a mediálních činitelů, kteří se hlásí k odkazu V. Havla a „pražské kavárny“.
3. Podpora jeho kandidatury ze strany amerických a bruselských mediálních kanálů, obsluhujících zájmy amerických státních elit.
4. Politický program Drahoše, který je v rozporu s českými národními zájmy, ale v souladu se zájmy bruselských a amerických elit – bezpodmínečné příjetí eura, sankce proti Rusku, tolerance k přijetí určitého počtu migrantů z arabských a afrických zemí, podpora NATO, jako jediné záruky bezpečnosti ČR a souhlas s dotací NATOvských struktur výdaji na úrovni 2% HDP ČR.

– bezpodmínečné přijetí eura znamená ztrátu posledních zbytků finanční suverenity ČR,
– sankce proti Rusku škodí především ekonomice ČR. Rusku naopak, pomohly v restrukturalizaci ekonomiky a získání větší nezávislosti,
– není třeba zvlášť zdůrazňovat, že přijetí 2600 migrantů, o kterých mluví Drahoš, je jen prvním krokem a ústupkem nátlaku EU. Ustoupíš jednou, budeš ustupovat stále,
– NATO v žádném případě není zárukou bezpečnosti ČR, ale naopak, rizikovým faktorem pro její bezpečnost. Protože prostřednictvím NATO USA prosazuje v Evropě svoje vlastní velmocenské zájmy. Rozděluje Eurasijský kontinent na Západ a Východ a je jen pokračováním studené války. Bezpečnost na Eurasijském kontinentu zaručí jen vzájemně výhodná spolupráce mezi EU a Ruskem,
– věnování 2% HDP z rozpočtu ČR na NATO, znamená podporu cizí armády na úkor vlastní, podporu cizího zbrojního průmyslu a nákup předražených zastaralých zbraní a zbrojních systémů, vyřazených z armády USA. Praxe to dokazuje. Z vyjmenovaných bodů je zřejmé, že závislost J. Drahoše na klanovo-korporativní struktuře „pražská kavárna“, napojené na státní elitu USA (neocons), je obrovským bezpečnostním a finančním rizikem pro ČR, podkopávajícím pilíře české státnosti a zbytky suverenity naší země. Protože řešení zásadních otázek, které jsou ještě v kompetencí českého státu, přesouvá do kompetence cizích zemí a nadnárodních orgánů. Zemanovi je vytýkáno, že se často setkává s vrcholnými představiteli Ruska a Číny. V podstatě, jeho největší plus, že jedná, jako představitel suverénní země, chápající globální politiku, mediální presstitutky (hájící zájmy amerických elit) prezentují, jako jeho největší mínus.
V současném světě probíhá globální transformace, kdy místo jednoho centra globálního řízení USA (hegemona), vzniká hned 5 až 6 center koncentrace prostředků globálního řízení. Jsou to: Čína, Rusko, Indie, USA, Írán a možná EU. EU dnes, v souvislosti s obrovskou vlnou migrace, čelí ohromným problémům, které s největší pravděpodobnosti přivedou k rozdělení na starou Evropu ( ve které se vytvoří buď Evropský chalífát nebo další Reich s prvky nacionál-socialismu, podobný Hitlerovu Německu) a novou Evropu, kterou vytvoří země V4 s centrem koncentrace řízení v Praze. Zeman právě takové centrum řízení v Praze buduje a koordinuje svoje úsilí s jinými centry koncentrace řízení. Vůbec to ale neznamená, že Zeman je proruský nebo pročínský. Zeman je pročeský pragmatik, který vychází z reality doby a snaží se získat pro Česko a země V4 nejlepší výchozí pozice. Posiluje suverenitu ČR, jedná v zájmu českého průmyslu a národů, žijících v ČR.
Ale není nic dopředu dané a jisté. Bude hodně záležet na těchto volbách, jestli se potopíme spolu se starou Evropou a J. Drahošem nebo se dostaneme na novou, kvalitativně vyšší úroveň spolu se Zemanem. Je to na nás, na občanech ČR, jakou budoucnost si ve 2. kole prezidentských voleb vybereme.

Zdroj: http://leva-net.webnode.cz/products/amaterismus-v-politice-a-globalni-vyzvy-ktere-na-nas-cekaji-v-nove-transformujicim-se-svete/

Caaslav
Návštěvník

prezident má reprezentativní funkci, nemá jakokoukoliv výkonnou moc, pro prosazování národních zájmů je tady vláda respektive ministerstvo zahraničí,

M.C.
Návštěvník

To je právě to, co není pravda.
Kdyby to tak bylo, tak proč by kvůli volbě kladeče věnců byl takový poprask?
Možnosti prezidenta jsou poměrně široké, i když nejsme prezidentským státem.
Prezident jednak drží v rukou klíče k sestavování vlády a může tento proces výrazně ovlivnit.
Dále může v zahraniční politice spoustu věcí domluvit, zaštítit a předjednat.
Případně i vyžehlit spoustu kopanců, které premiér a ministr zahraničí nadělají.

kluk
Návštěvník

Masaryk také dělal pro cizí moc a rovněž to nebyl demokrat ani náhodou.

Teodor
Návštěvník

A nechal strilet do delniku

R.B.
Návštěvník

A povězte, jak vy si vlastně představujete demokrata??

ZenSho
Návštěvník

Správně kluku. 🙂

DuchyXP
Návštěvník

Nezapominejte sirit vsude na internetu video o Drahosovi a migrantech.
https://vimeo.com/251319473
Je treba, aby to bylo v kazdy diskuzi, kazdej aby to mel na zdi na facebooku, na twitteru, aby to bylo. Ukazat to starsim, co nemaj internet a hlavne ukazat to nevolicum.

M.C.
Návštěvník
Aleš Hutil
Návštěvník

Omlouvám se, ale řada faktů je zde zcela zkreslená. Už jen třeba to, že se prokázalo, že p. Drahoš agentem Stb nikdy nebyl. Prosím o opravu, přece zde nechceme číst lži!!!

Děkuji, A. Hutil, Český Brod

zločas
Návštěvník

Ti co pracovali pro kontrašpionáž ČSSR nebyli v rámci utajení špióna v evidenci u STB.A pokud jste naivní tak si zjistěte,že všichni co jezdili služebně na Západ tak byli kontaktováni kontrašpionáží ČSSR a odborníci dostávali úkoly provádět zejména průmyslovou špionáž pro ČSSR!Jasno!Jinak by ten váš idol Drahoš,kterému bude za rok již 70 let jel akorát tak prstíčkem po mapě nebo prstíčkem do riti ako by hovoril Babiš a ne zajména dlouhodobě na kapitalistický Západ!
A co na to administrátor?!

M.C.
Návštěvník

On má čisté lustrační osvědčení, protože v zachovalých svazcích StB o něm nic není, jenže jeden balík důležitých svazků zničilo nebo zašilo samo velení StB ještě koncem roku 1989, druhý balík důležitých svazků nechal vyjmout a zničit (nebo zašít) půl roku potom ministr vnitra Ján Langoš.
Lustrace se provádějí podle toho co zbylo.

dastin
Návštěvník
R.B.
Návštěvník

Áááá, zase neziskovky. To už tu dlouho nebylo. Jsou to jen ruské mýty a pohádky vytvořené pro ustrašené hlupáky.

M.C.
Návštěvník
Občan v obavách!
Návštěvník

Tak to teda pozor, to byste se divil, co tady chceme číst!

Formelák
Návštěvník

Já se už tedy nedivím, protože jsem zcela vydivený. Ale některé články nebo příspěvky jsou opravdu výživné 😉

AntiCenzur
Návštěvník
Občan v obavách!
Návštěvník

No, jasně, dyš vidím v názvu stránky “pravda”, tak je jasnýže to je leš.
%Zenský v práci říkali, že to tak je vždycky!

AntiCenzur
Návštěvník

Takto se prosím dělá novinařina, žádné spekulace jen fakta 🙂

Miroslav
Návštěvník

A sestrihane a zkracene video k tomu.bohuzel.smutne.

Tuten
Návštěvník

dobře tak fakta. Pan akademik a jeho angažmá při pořádání neveřejné islámské konference pro prominenty z arabských zemí OIC, konkrétně v dubnu 2016 na půdě Akademie věd…..stačí takto?
https://www.novinky.cz/domaci/400171-na-prazskou-konferenci-o-islamu-jen-s-pozvankou-ze-specialniho-papiru.html

Pokud by byl snad problém zjistit si co jsou to země OIC tak zde je zdroj, v kostce jsou to země, které chtějí být kolektivním hlasem islámského světa (Umma), chránit zájmy muslimů a zajistit jejich rozvoj.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Organizace_isl%C3%A1msk%C3%A9_spolupr%C3%A1ce

snehurka
Návštěvník

Prezident Zeman závazně potvrdil účast a časový harmonogram na předvolební debatě všem čtyřem televizím.
Drahoš připouští jen dvě, jedna je jistá – 25.1. na ČT s Moravcem.
Na svém blogu radí Drahošovi další z české elity holohlavý Pačes, jeho letitý předchůdce na židli ČSAV.
“Jiří Drahoš by tedy měl vyhovět Zemanově žádosti o diskusi v televizi jen jednou a to pouze v televizi veřejnoprávní, kde je zaručena kontrola objektivity volenou Radou. Jinak by se měl soustředit na kontaktní vystoupení mimo Prahu aby alespoň trochu kompenzoval nerovné podmínky této prezidentské volby”.
Dojemná péče.
http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-paces.php?itemid=30822

Roman
Návštěvník