VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech...

VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech jako je EU a NATO se prý nemá rozhodovat v referendech. Tečka!

VIDEO: Antidemokrat Jiří Drahoš, alias “Bas” aneb jeho utajená minulost. O věcech jako je EU a NATO se prý nemá rozhodovat v referendech. Tečka!

Jiří Drahoš, “čistý prezidentský kandidát”, který o sobě prohlašuje, že má čistou minulost. Ale kde je pravda? Veřejnost musí znát veřejný profil “Base”.

Na veřejnost již dříve pronikly informace o tom, že Jiří Drahoš prý před rokem 1989 spolupracoval s StB. Mimochodem, po internetu se šíří celkem 3 různé varianty této zprávy. Ale každá je jiného rozsahu. Více najdete v článku zde. Ovšem je nutné podotknout, že jsou to opravdu zatím neověřené zprávy. A věřím, že J. Drahoš, který je v nich interpretován jako spolupracovník, bude dělat vše možné pro to, aby své jméno očistil. Ale je to možné? Vždyť Drahošovi příznivci tohoto prezidentského kandidáta, který v prvním kole prezidentské volby skončil na druhém místě, označují za novodobého Masaryka. Ale toto je samozřejmě urážka prvního československého prezidenta, neboť pan Drahoš zdaleka není takový demokrat, za jakého se vydává. A už vůbec ne s úplně čistou minulostí.

Zleva: Marek Hilšer, Michal Horáček, vpravo tleskající Jiří Drahoš. Briefing s MSM médii po 1. kole voleb.

Jiří Drahoš není politik, i když kandiduje na prezidenta. Ale toto není omluva pro to, že nezná Ústavu ČR, zákony republiky a mnoho dalších věcí. A mimochodem, on jako politik, musí občas překousnout i nějaké informace, týkající se jeho osoby a zejména minulosti. Zatím toto stále nezvládá.

Kdo to vlastně je Jiří Drahoš? Uměle médii podporovaný protikandidát prezidenta Zemana. Podporovaný Michalem Horáčkem, který dle některých zdrojů předložil zfalšované lustrační osvědčení, zamlčel hospitalizaci v psychiatrickém ústavu, či se snad i věnoval nelegálním sázkám na dostihy. Mimochodem, M. Horáček byl v 80. letech tajnou službou vytipován ke spolupráci. A to s krycím jménem Sázkař. Žel musíme konstatovat, že o jeho činnosti nelze dnes nic zjistit a to ani z dochovaných záznamů policie před rokem 1989. Pan Horáček, si od 18 let přivydělával způsobem, který v tehdejší době nebyl zcela obvyklý.

Michal Horáček v rozhovoru s Jiřím Drahošem na briefingu po 1. kole voleb.

A to takovým, že většinu času trávil na závodišti v Chuchli, kde přijímal sázky na koně. A tehdejší režim mu toto podnikání toleroval. Divné, že ano….? Proč asi? Ať si každý odpoví sám. A je jasné, že když dojde na tuto kapitolu jeho života, tak znatelně znervózní. Některé prameny uvádějí, že M. Horáček donášel na Františka Cigánka. Ve spisech tajné služby se dále uvádí, že Horáček je prověřená osoba. A přesně tato osoba, která asi nemá zcela čistou minulost, bude poučovat občany ČR o slušnosti, demokracii…Ale to nejhlavnější je, že když M. Horáček prohrál v prezidentských volbách, vyjádřil podporu Drahošovi, o kterém, jak jsem psal, se spekuluje, že taktéž spolupracoval s tajnou službou. “Čistý politik podpořil druhého čistého politika”.

Mimochodem,  Jiří Drahoš má velmi zkreslenou představu o demokracii. Nezapomeňme na to, co nedávno prohlásil. A to, že referendum o vystoupení ČR z EU by nikdy nevypsal! Takto vypadá demokracie v podání Drahoše. Politika, který je uměle podporován různými médii. A ještě by se mělo neustále zmiňovat to, že jedním z klíčových volebních manažerů Drahoše je Jakub Kleindienst, který má za sebou pestrou minulost. Kleindienst působil ve vedení firmy, stíhané v kauze Davida Ratha i v řadě dalších společností, které byly v insolvenci. Toto je další temný škraloup J. Drahoše.

Upozornění: Toto audiovizuální dílo je publikováno ve smyslu zpravodajské licence dle § 34 autorského zákona. Držitelem práv je projekt “Paměť národa”.

Pokud si lidé za prezidenta volí Drahoše, ať počítají s tím, že v ČR bude zanedlouho euro, budou po republice rozmístěny posádky zahraničních vojsk a v žádném případě se občané nebudou moci zcela demokraticky rozhodnout o setrvání ČR v EU. Další zarážející věc je ta, že Drahoš je zastánce přijímání islámských migrantů, potencionálních teroristů. Volte Drahoše a zanedlouho Česká republika nemusí být zcela bezpečným státem pro své občany.

Pokud lidé opětovně zvolí pana Zemana, tak se můžeme spolehnout, že prezident Zeman bude tak jako dřív bránit zájmy České republiky a zejména jejích obyvatel.

-Petr Cvalín-

Pozn. redakce: Šiřte a sdílejte tyto informace na sociálních sítích a v emailech svým přátelům, kamarádům a známým a připojte se k boji za záchranu budoucnosti naší země v nadcházející volbě prezidenta republiky. Pomozte svými silami a aktivitou otevřít oči lidem, kteří jsou zaslepeni mediální nálepkou a mainstreamovou propagandou ve prospěch Jiřího Drahoše. Připojte se k lidovému hnutí za znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem ČR. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ARM
Návštěvník
ARM

Mně se líbí, jak tomuhle někdo přikládá nějakou váhu při volbě prezidenta, taková snůška keců, které dehonestují pana prof. Drahoše. Český národ není natolik politicky vzdělaný, aby mohl rozhodovat v přímé demokracii jako třeba Švýcarsko, tento stát to má zakořeněné v historii a návycích, my musíme teprve začít studiem.
A k těm uprchlíkům – 2600 by jich republika zvládla a ani byste si toho nevšimli.

Prof. Jiří Drahoš není dokonalý ale je to nejlepší, co momentálně máme. Ostatně tohle platí také pro demokracii, ta také není spásná ale nic lepšího neexistuje.

Rudolf
Návštěvník
Rudolf
R.B.
Návštěvník
R.B.

Pane Cvalíne, a vy jste ve skutečnosti komunista, nebo neonacista? Nějak mi to u vás splývá.,-)

M.C.
Návštěvník
M.C.

Běžte si k panu Drahošovi půjčit brýle, třeba se vám potom obraz zaostří.
V celém článku, ani v ostatních dvou co tu v poslední době publikoval nic neonacistického nevidím.
Dotyčný je údajně komunista – nevím, nezjišťoval jsem to a z textu článku a použité terminologie to nijak neplyne. Já jsem se v mládí komunistických plků něco naposlouchal, tak by mi to neušlo.

Drahošiáda
Návštěvník
Drahošiáda

Příznivci J. Drahoše, jako svoje hlavní eso razí heslo, že jejich kandidát nás bude dobře reprezentovat v zahraničí – dobře vypadá, je slušný a inteligentní. Jenže, prezidenta nevolíme pro to, aby nás reprezentoval při společném stolování a fotografování s jinými politiky. Prezidenta volíme pro to, aby hájil české národní zájmy.
Proč si myslím, že M. Zeman bude naše národní zájmy hájit lépe, než J. Drahoš?
Protože, Zeman je v politice už 30 let, má zkušenosti a vlastní názor, který důsledně obhajuje na mezinárodní půdě. Má vlastní vizi, chápe globální politiku a výzvy nové doby.
Drahoš je v politice amatér, což znamená, že bude víc naslouchat té klanově-korporativní skupině, která ho protlačuje do politiky. Která klanově-korporativní struktura stojí za Drahošem? Stejná, jaká stála za V. Havlem – státní elita USA a české elity, napojené na tuto skupinu, které mezi lidmi dostaly souhrnný název „pražská kavárna“, “havlérka” a podobně. Nakolik tato skupina hájí české národní zájmy, už většina národa poznala na vlastní kůži.
Proč je Jiří Drahoš jen představitelem jedné zájmové skupiny, rozebereme podrobněji na několika příkladech.
1. Financování prezidentské kampaně Drahoše – dary ze zahraničí.
2. Podpora jeho kandidatury ze strany politiků, umělců a mediálních činitelů, kteří se hlásí k odkazu V. Havla a „pražské kavárny“.
3. Podpora jeho kandidatury ze strany amerických a bruselských mediálních kanálů, obsluhujících zájmy amerických státních elit.
4. Politický program Drahoše, který je v rozporu s českými národními zájmy, ale v souladu se zájmy bruselských a amerických elit – bezpodmínečné příjetí eura, sankce proti Rusku, tolerance k přijetí určitého počtu migrantů z arabských a afrických zemí, podpora NATO, jako jediné záruky bezpečnosti ČR a souhlas s dotací NATOvských struktur výdaji na úrovni 2% HDP ČR.

– bezpodmínečné přijetí eura znamená ztrátu posledních zbytků finanční suverenity ČR,
– sankce proti Rusku škodí především ekonomice ČR. Rusku naopak, pomohly v restrukturalizaci ekonomiky a získání větší nezávislosti,
– není třeba zvlášť zdůrazňovat, že přijetí 2600 migrantů, o kterých mluví Drahoš, je jen prvním krokem a ústupkem nátlaku EU. Ustoupíš jednou, budeš ustupovat stále,
– NATO v žádném případě není zárukou bezpečnosti ČR, ale naopak, rizikovým faktorem pro její bezpečnost. Protože prostřednictvím NATO USA prosazuje v Evropě svoje vlastní velmocenské zájmy. Rozděluje Eurasijský kontinent na Západ a Východ a je jen pokračováním studené války. Bezpečnost na Eurasijském kontinentu zaručí jen vzájemně výhodná spolupráce mezi EU a Ruskem,
– věnování 2% HDP z rozpočtu ČR na NATO, znamená podporu cizí armády na úkor vlastní, podporu cizího zbrojního průmyslu a nákup předražených zastaralých zbraní a zbrojních systémů, vyřazených z armády USA. Praxe to dokazuje. Z vyjmenovaných bodů je zřejmé, že závislost J. Drahoše na klanovo-korporativní struktuře „pražská kavárna“, napojené na státní elitu USA (neocons), je obrovským bezpečnostním a finančním rizikem pro ČR, podkopávajícím pilíře české státnosti a zbytky suverenity naší země. Protože řešení zásadních otázek, které jsou ještě v kompetencí českého státu, přesouvá do kompetence cizích zemí a nadnárodních orgánů. Zemanovi je vytýkáno, že se často setkává s vrcholnými představiteli Ruska a Číny. V podstatě, jeho největší plus, že jedná, jako představitel suverénní země, chápající globální politiku, mediální presstitutky (hájící zájmy amerických elit) prezentují, jako jeho největší mínus.
V současném světě probíhá globální transformace, kdy místo jednoho centra globálního řízení USA (hegemona), vzniká hned 5 až 6 center koncentrace prostředků globálního řízení. Jsou to: Čína, Rusko, Indie, USA, Írán a možná EU. EU dnes, v souvislosti s obrovskou vlnou migrace, čelí ohromným problémům, které s největší pravděpodobnosti přivedou k rozdělení na starou Evropu ( ve které se vytvoří buď Evropský chalífát nebo další Reich s prvky nacionál-socialismu, podobný Hitlerovu Německu) a novou Evropu, kterou vytvoří země V4 s centrem koncentrace řízení v Praze. Zeman právě takové centrum řízení v Praze buduje a koordinuje svoje úsilí s jinými centry koncentrace řízení. Vůbec to ale neznamená, že Zeman je proruský nebo pročínský. Zeman je pročeský pragmatik, který vychází z reality doby a snaží se získat pro Česko a země V4 nejlepší výchozí pozice. Posiluje suverenitu ČR, jedná v zájmu českého průmyslu a národů, žijících v ČR.
Ale není nic dopředu dané a jisté. Bude hodně záležet na těchto volbách, jestli se potopíme spolu se starou Evropou a J. Drahošem nebo se dostaneme na novou, kvalitativně vyšší úroveň spolu se Zemanem. Je to na nás, na občanech ČR, jakou budoucnost si ve 2. kole prezidentských voleb vybereme.

Zdroj: http://leva-net.webnode.cz/products/amaterismus-v-politice-a-globalni-vyzvy-ktere-na-nas-cekaji-v-nove-transformujicim-se-svete/

Caaslav
Návštěvník
Caaslav

prezident má reprezentativní funkci, nemá jakokoukoliv výkonnou moc, pro prosazování národních zájmů je tady vláda respektive ministerstvo zahraničí,

M.C.
Návštěvník
M.C.

To je právě to, co není pravda.
Kdyby to tak bylo, tak proč by kvůli volbě kladeče věnců byl takový poprask?
Možnosti prezidenta jsou poměrně široké, i když nejsme prezidentským státem.
Prezident jednak drží v rukou klíče k sestavování vlády a může tento proces výrazně ovlivnit.
Dále může v zahraniční politice spoustu věcí domluvit, zaštítit a předjednat.
Případně i vyžehlit spoustu kopanců, které premiér a ministr zahraničí nadělají.

kluk
Návštěvník
kluk

Masaryk také dělal pro cizí moc a rovněž to nebyl demokrat ani náhodou.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Správně kluku. 🙂

R.B.
Návštěvník
R.B.

A povězte, jak vy si vlastně představujete demokrata??

Teodor
Návštěvník
Teodor

A nechal strilet do delniku

DuchyXP
Návštěvník
DuchyXP

Nezapominejte sirit vsude na internetu video o Drahosovi a migrantech.
https://vimeo.com/251319473
Je treba, aby to bylo v kazdy diskuzi, kazdej aby to mel na zdi na facebooku, na twitteru, aby to bylo. Ukazat to starsim, co nemaj internet a hlavne ukazat to nevolicum.

M.C.
Návštěvník
M.C.
Aleš Hutil
Návštěvník
Aleš Hutil

Omlouvám se, ale řada faktů je zde zcela zkreslená. Už jen třeba to, že se prokázalo, že p. Drahoš agentem Stb nikdy nebyl. Prosím o opravu, přece zde nechceme číst lži!!!

Děkuji, A. Hutil, Český Brod

Občan v obavách!
Návštěvník
Občan v obavách!

Tak to teda pozor, to byste se divil, co tady chceme číst!

Formelák
Návštěvník
Formelák

Já se už tedy nedivím, protože jsem zcela vydivený. Ale některé články nebo příspěvky jsou opravdu výživné 😉

dastin
Návštěvník
R.B.
Návštěvník
R.B.

Áááá, zase neziskovky. To už tu dlouho nebylo. Jsou to jen ruské mýty a pohádky vytvořené pro ustrašené hlupáky.

M.C.
Návštěvník
M.C.
M.C.
Návštěvník
M.C.

On má čisté lustrační osvědčení, protože v zachovalých svazcích StB o něm nic není, jenže jeden balík důležitých svazků zničilo nebo zašilo samo velení StB ještě koncem roku 1989, druhý balík důležitých svazků nechal vyjmout a zničit (nebo zašít) půl roku potom ministr vnitra Ján Langoš.
Lustrace se provádějí podle toho co zbylo.

zločas
Návštěvník
zločas

Ti co pracovali pro kontrašpionáž ČSSR nebyli v rámci utajení špióna v evidenci u STB.A pokud jste naivní tak si zjistěte,že všichni co jezdili služebně na Západ tak byli kontaktováni kontrašpionáží ČSSR a odborníci dostávali úkoly provádět zejména průmyslovou špionáž pro ČSSR!Jasno!Jinak by ten váš idol Drahoš,kterému bude za rok již 70 let jel akorát tak prstíčkem po mapě nebo prstíčkem do riti ako by hovoril Babiš a ne zajména dlouhodobě na kapitalistický Západ!
A co na to administrátor?!

AntiCenzur
Návštěvník
AntiCenzur
Občan v obavách!
Návštěvník
Občan v obavách!

No, jasně, dyš vidím v názvu stránky “pravda”, tak je jasnýže to je leš.
%Zenský v práci říkali, že to tak je vždycky!

AntiCenzur
Návštěvník
AntiCenzur

Takto se prosím dělá novinařina, žádné spekulace jen fakta 🙂

Tuten
Návštěvník
Tuten

dobře tak fakta. Pan akademik a jeho angažmá při pořádání neveřejné islámské konference pro prominenty z arabských zemí OIC, konkrétně v dubnu 2016 na půdě Akademie věd…..stačí takto?
https://www.novinky.cz/domaci/400171-na-prazskou-konferenci-o-islamu-jen-s-pozvankou-ze-specialniho-papiru.html

Pokud by byl snad problém zjistit si co jsou to země OIC tak zde je zdroj, v kostce jsou to země, které chtějí být kolektivním hlasem islámského světa (Umma), chránit zájmy muslimů a zajistit jejich rozvoj.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Organizace_isl%C3%A1msk%C3%A9_spolupr%C3%A1ce

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

A sestrihane a zkracene video k tomu.bohuzel.smutne.

snehurka
Návštěvník
snehurka

Prezident Zeman závazně potvrdil účast a časový harmonogram na předvolební debatě všem čtyřem televizím.
Drahoš připouští jen dvě, jedna je jistá – 25.1. na ČT s Moravcem.
Na svém blogu radí Drahošovi další z české elity holohlavý Pačes, jeho letitý předchůdce na židli ČSAV.
“Jiří Drahoš by tedy měl vyhovět Zemanově žádosti o diskusi v televizi jen jednou a to pouze v televizi veřejnoprávní, kde je zaručena kontrola objektivity volenou Radou. Jinak by se měl soustředit na kontaktní vystoupení mimo Prahu aby alespoň trochu kompenzoval nerovné podmínky této prezidentské volby”.
Dojemná péče.
http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-paces.php?itemid=30822

Roman
Návštěvník
Roman