VIDEO: Angličtí fanoušci ve Francii rozhazovali mince mezi cikánské děti, které se...

VIDEO: Angličtí fanoušci ve Francii rozhazovali mince mezi cikánské děti, které se o ně porvaly. Multikulti idylka Nové Evropy!

VIDEO: Angličtí fanoušci ve Francii rozhazovali mince mezi cikánské děti, které se o ně porvaly. Multikulti idylka Nové Evropy!

Na veřejnost uniklo video z francouzského města Lille, kde angličtí fanoušci fotbalového EURA si našli veselou zábavu s místními přistěhovalci. Skupina cikánských dětí obcházela místní bary a hospody a žebrala  o peníze. Angličtí fanoušci jim ovšem začali peníze házet na zem a děti se o mince začaly prát. Velké pobavení anglických rowdies ale nesdílela matka chlapců, která se snažila anglickým fanouškům něco říct, ale podle reakcí z videa je patrné, že jí asi vůbec nerozuměli. Zahraniční média video interpretují ve vztahu k migrantům ze zemí Blízkého Východu, ovšem to je naprostý omyl, protože z videa je naprosto zjevné, že nejde o Araby, ale o Cikány.

t1larg.roma.afp.gi.jpg
Cikáni využívají migrační vlny pro přestěhování na západ, nejčastěji do Francie a Velké Británie.

Ti mají nyní ve Francii značnou výhodu, protože vzhledem k tomu, že jsou lehce zaměnitelní za uprchlíky ze Sýrie a pro neznalé lidi není snadné je odlišit od Arabů, tak využívají štědrosti návštěvníků fotbalového EURA ve Francii k žebrání, nejčastěji skrze děti. Rozhazování mincí mezi chudinu je britská tradice šlechty, která od nepaměti obdarovávala chudé při návštěvě významných míst a události. Navzdory dnešnímu přesvědčení o projevu pohrdání chudými mělo rozhazování mincí zcela prozaičtější důvod, hygienu. Chudina trpěla mnoha kožními nemocemi, nejčastěji svrabem, který se přenáší pouhým dotekem ruky, takže šlechta peníze raději házela na zem, aby je nemusela dávat žebrákům do ruky.

Kulturní obohacení se nekoná, ekonomické chudnutí ale ano!

Z videa je možné vidět návrat k těmto tradicím, ovšem už ve zcela jiných souvislostech. Procesy globálního chudnutí jsou ve Francii viditelné už praktický všude a import cizích a chudých etnik do země není rozhodně kulturním obohacováním, ale ekonomickým chudnutím. Samozřejmě, že video působí do určité míry pobavení, na straně druhé nikomu nepřijde zvláštní, že matka se 4 dětmi žebrá na ulici. Zřejmě je ve Francii nelegálně, nemá nárok na sociální dávky a její děti si vydělávají žebráním. A cikáni rozhodně nejsou ze Sýrie, ale jsou to občané některé země EU, zřejmě Rumunska. Problém cikánského etnika dodnes EU nevyřešila a už si zve v milionových počtech pro změnu araby. Společnost bude postupně nasycena chudobou jako vyschlá houba, když přijde do kontaktu s vodou. Začne ji nasávat, víc a víc, ale nakonec se houba nasytí a začne prosakovat a téct.

[VIDEO] Druhý záznam z události rozhazování mincí cikánským dětem anglickými fanoušky v Lille

S chudobou je to úplně stejné. Když do bohaté společnosti přicházejí bohatí lidé, společnost ještě více bohatne. Když přicházejí chudí lidé, společnost chudne. Toto jednoduché pravidlo je základním instrumentem globalizace a procesů NWO. Evropa jako houba nasává chudobu, chudé přistěhovalce, migranty z Afriky a arabského světa. Na konci nebude obohacená Evropa, ani o kulturu, ani o peníze. Evropa přijde o kulturu, o peníze, ztratíme starobní důchody. Vyděláme si postupně méně a méně peněz a mít jedno dítě bude znamenat riskování, že na stáří vás jedno dítě neuživí. A mít více dětí, to bude znamenat pro změnu problém s jejich uživením, který někdo bude řešit žebráním. Zatím se žebráním živí jenom cikáni a bezdomovci. Ti, kdož nežebrají, tak mají půjčky a úvěry na své životní standardy. Jak ale bude docházet k nasakování chudoby do ekonomické “houby” Evropy, žebrání se stane novou profesí evropského člověka.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
serpoš
Návštěvník
serpoš

je moc fajn, že tady většina diskutujících fandí rusákům

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o

Pozorovatelka
Autor

Dvacet ruských fans proti tlupě
https://www.youtube.com/watch?v=OY4PQ05ENG4
Tady v čase cca 1:25 dokonce zpívají Kaťušu
https://www.youtube.com/watch?v=pC1aTPpJDaU

Nedělám si iluze o tomto typu “fanoušků”, ale jednak – ti angličtí mají jednu z nejhorších pověstí, přesto za incidenty po zápase Anglie-Rusko bylo pouze Rusko podmínečně vyloučeno z EURA. A kdo zápas viděl, tak rozhodně to nebylo Rusko, kdo měl důvod ke vzteku, protože to Rusko v druhé minutě nastaveného času obralo Anglii o výhru a Rusko mělo důvod k radosti, zatímco i český komentátor z toho málem nebrečel a ve fotbalovém studiu se pak objevil i výraz “Rusáci”. Euro se hraje až do 10. července a doufejme, že jestli ruský tým pojede předčasně domů, bude to jen proto, že nepostoupí…

Tak to jen poznámka k Euru a omlouvám se, že mimo téma, ale podle mého politicky důležitá. A to nehovořím o tomto http://www.rozhlas.cz/zpravy/atletika/_zprava/svetova-atleticka-asociace-rozhodne-o-ucasti-ruskych-sportovcu-na-olympiade-v-riu–1624482

monsanto
Návštěvník
monsanto

A Babisovky, tak jako kazdy jiny den, toho hned vyuzily k ubohe protiruske propagande a jako vzdy za vse muze Putin:

Hajlování a fotky s Putinem. Ruským chuligánům velí radikál Kamanča
http://zpravy.idnes.cz/rusko-fandove-mistrovstvi-evropy-vytrznosti-bitky-alexander-sprygin-13r-/zahranicni.aspx?c=A160614_133458_zahranicni_aha.

Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

Podle České televize jsou Ruští fans cvičeni Kremlem. Prý je to součást hybridní války. Nicméně já i paní Pozorovatelka dobře víme, že Česká televize opět lže. Kdyby totiž to co říká Česká televize byla pravda, tak by Ruští fans v ulicích Marseille nezpívali píseň Kaťušu ale píseň Вежливые люди.

http://www.ceskatelevize.cz/mefotbal/anglie/334327-hybridni-valka-i-na-stadionech-britove-podezrivaji-kreml-ze-vysila-chuligany-do-francie/

Je nám velmi líto, že úroveň Česká televize se stále více přibližuje časopisu Reflex.
http://www.reflex.cz/clanek/video/69079/putin-ma-pop-zvezdu-mashanu-zemanovi-na-zahranicni-politiku-doporucujeme-tomase-ortela-videoblog-jxd.html

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

K “incidentu” si dovolím uvést informaci, kterou jsem někde zachytila, ale teď nevím kde:
Angličtí hooligans údajně veřejně a hromadně šlapali po ruské vlajce, což rozčílilo ruské fanoušky.
Reakce je – pro mne – pochopitelná.

A k těm “omezením a zákazům” pro ruské sportovce – všude, a z různých “důvodů”, si zkusím “zakonspirovat” – ve smyslu vyslovení možné neveřejné a neověřitelné otázky:
Nemůže to ” omezení a zákazy” být naopak nenápadné “stahování” vlastních z nebezpečné zóny?
( a vycházím i z faktu, že doping pro další sportovce potvrdili Rusové, aniž je kdo obvinil…)

Pozorovatelka
Autor

Zdravím Vás, zvědavá matko (a děkuji za Váš komentář jinde, velmi si toho vážím), ale takhle bych to neviděla. To, co se děje kolem fotbalu a současně kolem olympiády v Riu a zákazu startu ruských atletů, to je součást tažení proti Rusku, vedeného jak přes sankce, tak přes současné cvičení Anakonda, tak přes další základny NATO, které budou postaveny v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a v Polsku. Zítra má Olympijský výbor rozhodnout, jestli zákaz startu ruských atletů v Riu platí a zatím to nevypadá nijak nadějně – právě jsou ruští představitelé odstraňování i z mezinárodní atletické federace (AIIF) http://www.ntv.ru/novosti/1637292/

Holy
Návštěvník
Holy

Cela Evropa je nechtene denne tav. kulturne obohacovana. Sami Cikani zjistili, ze privandrovali cmoudi je pripravi o davky a tez, ze orpti nim krestanum vyznavaji zlocinnou nepratelskou viru a zacinaji tez protestovat! Je cas, aby vsichni Evropane jednotne povstali a vysvetlili temto privandorvalcum, ze Evropa ma jine zivotni hodnoty a meritka a ze jejich prinos je pro nas nekolika kroky zpet. Krome carodejnice Merkel vas nikdo nezval! Tahnete odkud jste prisli a svoje cerne habity si vezmete sebou! Toto je vyzva slovy. Nemyslete si, ze Evropane vam neumi pri neuposlechnuti teto vyzvy dat durazny navod k navratu tez zbranemi!!! Ale prave proto, ze jsem Evropane kluturne a politicky minimalne 1000 let pred vami, vyzyvame vas k odchodu ve jemnu miru. Niky v nas neprstaly exitovat vlastnosti nasich predku, kteri nase nepratele hnali z Evropy az na konec sveta!!! Ne vy, ale bili Evropane si dokazali podrobit cely svet. A tak to zustane dokud uroven vaseho primitivismu se nezmeni a nestanete se kulturnimi a vzdelanymi lidmi podle Evropskych meritek!!! Hoste s dobrymi umysly jsou zde vzdy vitani. Potrebnym jsem tez ochotni pomoci v ramci nasich moznosti. Ale parazite zde nemaji misto!!!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Cikany nemusim, ale tahle akce Anglanu je odporna! Preji ze srdce tem anglickym nechutnym turistum, aby jejich detem take byly jednou v budoucnu hazeny almuzny pro pobaveni panicku!

historik
Návštěvník
historik

Já osobně jsem Islámem obohacen, obzvláště jeho právem Šarija. Budou se tu kamenovat nevěrnice, kolik tady po kamenování vůbec zbyde žen? Já pak budu moci mít až 4 ženy, to bude velice zajímavé jmenovitě s větou minulou. Kolik lidí tady bude bičováno že pijí alkohol? Asi ten zbytek s useknutou rukou protože něco ukradli. A já taky budu hubnout protože se budu muset ohýbat a klanět 5 krát denně směrem k Mekce.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Take to ma neco do sebe. Politici a takovi Bakalove bez rukou. Krejci usetri na rukavech.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Téma Cikánů je v Evropě žhavé téma. U nás jsou nejvíce utiskovanou menšinou, ale mi Češi jsme zase nejvykořisťovanější většinou. Tohle už Eurohujeři nezveřejní.
Házení drobných bude za chvilku zločin. Ožralové se baví a ti malí nejsou vychováni k nějaké hrdosti. Tím neobhajuji jejich etnikum.

Heron
Návštěvník
Heron

Navstevovat dnes velkomesta je spis adrenalinovej zazitek. Pamatky jsou fajn, ale jak si chcete uzivat v dnesnim Babylonu. Furt si davat bacha. Nic uz pro mne.

Tohle je fakt divna doba. Diky mobilum budeme resit kazdou kravinu i u ozralcu a delat z toho politiku, kdyz se to bude hodit? Dely se pri takovych fotbalovych akcich myslim horsi veci. Jenze pred 4ma rokama jeste nemelo 100 procent lidi smartphone a Evropa nebyla tak vnitrne rozesrana. Teda byla, ale bylo to ticho pred bouri.

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Článek dobrý, ale proč v dnešní civilizaci jsou vůbec chudí lidé? Já myslím, že příčiny jsou tyto:
1. Nevzdělanost.
2. Náboženské zpátečnické předsudky a tmářství (obřizky žen, Islám…)
3. Od konce 2WW, kdy se začal rozpadat koloniální systém, do rozvojových zemí jezdí poradci radit tamním vládám – co jim radí? Určitě jen a jen kraviny – viz. zpověď lovce ekonomik – http://www.zvedavec.org/komentare/2007/09/2249-zpoved-lovce-ekonomik.htm
4. Populační exploze rozvojového světa – chudí lidé vyrábějí ještě větší masu chudých lidí, bez zajištění, bez vzdělání, bez dědictví…
5. Války, jako náboženské konflikty, etnické konflikty… Západoevropané při svém odchodů ze zemí třetího světa po pádu kolonialismu za sebou nechali státy etnicky, a nábožensky či i politicky rozdělené – v duchu zásady divide et impera. Poradci od Západoevropanů těm lidem dosud neporadili, že lék na jejich potíže je přímá demokracie dle Švýcarského vzoru. Jen málo bývalých kolonii se povzneslo – viz. Singapur. A to jen proto, že tamní Čínská konfuciánská civilizace vyznává tradice vzdělanosti a tvrdé práce.
Nu a to jsem nevyjmenoval úplně vše… Řekl bych ale, že GP problematiku chudých nehodlá řešit a nechce řešit, vše totiž nasvědčuje tomu, že právě on ji vyvolal… Povšimněme si, kam proudí peníze tohoto světa:
1. Zbraně.
2. Drogy.
3. Korupce.
4. Vyvolávání politických nepokojů (viz. např. 5 miliard na Majdan)
5. atd.
Zlomek těch peněz (třeba 1/3) kdyby proudil do vyřešení těchto potíží těch posledních cca 70 let, pak by tyto potíže dnes vůbec nebyly!

monsanto
Návštěvník
monsanto

Pokud se hodne a naivni pani z prvniho videa podari ty chude deti presvedcit a odvest je od zlych strycku, asi potom zjisti, ze ji chybi hodinky a penezenka.

Thom
Návštěvník
Thom

Britská poslankyňa Jo Cox ako obetný baránok? Prívrženci Brexitu majú skoro sedem percentny náskok. Je nutné náskok dorovnať. Alebo skutočne čin šialenca?
Každopádne tak či tak, táto vražda je už za hranou.