VIDEO: Angela Merkel trpí Parkinsonovou chorobou, její tremor během vojenské přehlídky ukazuje...

VIDEO: Angela Merkel trpí Parkinsonovou chorobou, její tremor během vojenské přehlídky ukazuje na pokročilou fázi nemoci tlumenou neuroleptiky! Jedná se o dědičnou linii v rodině po Adolfu Hitlerovi? Matka vůdce 3. Říše vypadala doslova jako Angela Merkel! Podoba čistě náhodná a stejně tak nemoc v rodině? Dehydratace vám tělesný tremor nevyvolá, potvrzuje lékař! Už je jasné, proč Angela Merkel před časem oznámila, že už nebude příště kandidovat a odejde do politického důchodu!

VIDEO: Angela Merkel trpí Parkinsonovou chorobou, její tremor během vojenské přehlídky ukazuje na pokročilou fázi nemoci tlumenou neuroleptiky! Jedná se o dědičnou linii v rodině po Adolfu Hitlerovi? Matka vůdce 3. Říše vypadala doslova jako Angela Merkel! Podoba čistě náhodná a stejně tak nemoc v rodině? Dehydratace vám tělesný tremor nevyvolá, potvrzuje lékař! Už je jasné, proč Angela Merkel před časem oznámila, že už nebude příště kandidovat a odejde do politického důchodu!

Německá kancléřka Angela Merkel před 2 dny v Berlíně přivítala na státní návštěvě prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského. Během vojenské přehlídky však došlo k závažnému incidentu. Když vojenská kapela začala hrát německou státní hymnu, Angela Merkel se začala nekontrolovaně třást [1]. Všechno to zachytily kamery mezinárodních televizních štábů, přičemž záběry Reuters jsou nejvýživnější, protože zachytily okamžik z profilu obou představitelů.

Zatímco Volodymyr Zelensky stál nehnutě, Angela Merkel za ním se začala třást naprosto nekontrolovaným celotělovým třesem, tzv. tremorem. Všichni lékaři, kteří záběry viděli, vynesli zdrcující diagnózu: Angela Merkel trpí pokročilým stádiem Parkinsonovy nemoci. Před 30 nebo 50 lety by taková osoba už byla upoutána na vozík, případně by mohla chodit je s asistencí jiných lidí. Dnešní medicína však dokáže nemoc velmi dlouhodobě tlumit a potlačovat, i když lék proti nemoci stále neexistuje.

Třesoucí se Angela Merkel během ceremoniálu v Berlíně.

Angela Merkel na tiskové konferenci ujistila novináře, že jí nic není, a že byla pouze dehydrovaná a pomohly jí 3 sklenice vody. To je ovšem diplomatická výmluva, protože to, co jsme viděli na videu, byl epizodický záchvat celotělového nekontrolovatelného třesu, tzv. tremoru. Do redakce nás o tom informoval lékař z fakultní kliniky v Praze a požádal nás, abychom o celé kauze napsali článek. Odkázal nás na video, které popisuje příznaky Parkinsonovy choroby u Adolfa Hitlera, u kterého se tremory objevovaly zejména v končetinách. Video jsem otitulkoval a připojil níže. Pokud ovšem dochází k celotělovým tremorům, je nemoc již ve velmi pokročilém stádiu rozvoje, ovšem díky medicíně lze i dnes projevy těchto stavů potlačovat.

Angelu Merkel přepadl během ceremoniálu tremor způsobený zjevně Parkinsonovou chorobou

Používají se moderní neuroleptika, která blokují a de facto dočasně pozastavují degenerativní změny v mozku, které jsou příčinou Parkinsonovy choroby. Již před 2. sv. válkou bylo zjištěno, že opium a některé drogy mají neuvěřitelně prospěšný účinek na tlumení a zpomalování degenerativních procesů Parkinsonovy choroby a dnešní medicína vychází de facto ze stejných poznatků, kdy neuroleptika používaná při léčbě Parkinsonovy choroby jsou de facto tvrdé drogy, které jsou ovšem laboratorně upravené tak, aby na nich nevznikala závislost.

 

Každopádně, Angela Merkel zapomněla na pitný režim, což vedlo k výraznému snížení hladiny neuroleptik v mozku, protože při vysokých teplotách dochází k velmi rychlému úbytku vody v těle. Pokud u zdravého člověka dojde k dehydrataci, bude malátný a bude mu i nevolno od žaludku. Jiné reakce však nenastanou. Pokud ale dojde k dehydrataci u člověka, který je léčen neuroleptiky na Parkinsonovu chorobu, okamžitě dojde k manifestaci některé z epizod záchvatů tremoru a třesu.

Školní foto, Angela Kasner uprostřed ve 2. řadě.
Angela Merkel má neznámou minulost, její rodiče jsou zahaleni tajemstvím, které sahá až do doby II. sv. války

Některé případy ukazují, že Parkinsonova choroba je způsobena dědičnou mutací, což by v případě Angely Merkel znovu obnovilo divoké spekulace o jejím původu a rodičích. Angela Merkel se oficiálně narodila v roce 1954 [2], tedy 9 let po II. sv. válce, ovšem o její rodině není prakticky nic známo. Přestože Angela Merkel je kancléřkou Německa už tak dlouhou dobu, německému bulváru se dosud nepodařilo získat žádné fotografie Angely Merkel z minulosti její rodiny, kde by byla vyfocena s rodiči např. o Vánocích, na dovolené apod., všude jsou jen její spolužáci.

V tomto se podobá Baracku Obamovi, který americkým médiím také poskytl jen fotografie ze školních dob, ale ani jednu z rodinného prostředí. Německá kancléřka to zdůvodňuje tím, že si chrání své soukromí a nechce rodinu do politiky tahat. To je sice logické a správné, ovšem novináři by neměli mít problém se k dokumentům dostat. Jenže neexistuje vůbec nic.

Unikátní fotografie rodičů Angely Merkel. Horst Kasner-Kaźmierczak a Herlinda Jentzsch.

Jediná trivia z jejího života je strohá jako výtržek z novin. Otec Angely Merkel měl být Horst Kasner, nar. v roce 1926 v Berlíně a matkou měla být Herlinda Jentzsch, nar. v roce 1928 v německém Danzigu, dnes polský Gdaňsk. Otec přijal německé jméno Kasner, původně měl polské jméno Horst Kaźmierczak. Nikde není jasné a dohledatelné, kde a proč došlo ke změně rodového jména na německé, protože stejnou změnu provedl i jeho otec Ludwik Marian Kaźmierczak, který si změnil jméno na Ludwig Kasner.

Matka Adolfa Hitlera jako by z oka vypadla Angele Merkel

Vzhledem k tomu, že nikdo se k tomu nenachází žádné detaily a ani němečtí novináři v tom nemají jasno, připadá v úvahu pouze proces árizace, kdy Horst Kaźmierczak, údajný otec Angely Merkel, spolu se svým otcem Ludwikem přijali německá jména, zřejmě v rámci árizačních zákonů, které byly úzce propojeny s Norimberskými zákony. Německá jména a změna jmen podléhala v dobách okupace přísné kontrole a pravidlům. Po válce zůstali v Německu, což samo o sobě znamená, že do Polska jako Poláci se vrátit zjevně nemohli.

Angela Merkel a Klara Hitler, matka Adolfa Hitlera.

Proč by si ale polská Němka Herlinda Jentzsch brala Poláka Horsta Kaźmierczaka a následně si měnili i s rodinami jméno na úplně jiné jméno Kasner, včetně germanizace křestních jmen, to zdánlivě nedává smysl, tedy pouze s výjimkou eventuality, že přijali německé občanství v procesu árizace. Jenže, historikům se podařil opravdu husarský kousek. Zcela náhodou se jim podařilo získat fotografie Klary Hitler, matky Adolfa Hitlera. A když se na fotografii podíváte, doslova vám spadne brada. Ta podoba je doslova do očí bijící. Existuje i fotografie, kde Adolf Hitler je na zahradě vyfocen s malou blonďatou holčičkou. Média fotografii označují za záběr z konce 30. let, jedná se prý o dítě jednoho z Hitlerových pobočníků, ovšem původ dítěte nebyl nikdy spolehlivě identifikován.

Dcera Adolfa Hitlera narozená až v roce 1954? Proč její polští rodiče si změnili polská jména i příjmení na německá?

Hlavním argumentem a trumfem vyvracečů konspirací (tzv. debunkerů) je datum narození Angely Merkel a logické vysvětlení, že se narodila až po Hitlerově smrti v roce 1954. Jenže, tím se dostáváme k další zajímavosti. Datum narození Angely Merkel je totiž stejně ve vzduchoprázdnu jako informace z minulosti rodiny Merkelové. Německý bulvár se už před lety snažil pořídit rozhovory se spolužáky Angely Merkelové, a to zpětně až do předškolního věku.

Bizarní na tom je, že jediným výsledkem snažení byla fotografie Angely Merkelové v uniformě východoněmecké mládeže vládnoucí Sjednocené socialistické strany v NDR. Existuje ještě fotografie ze střední školy, konkrétně z matematické olympiády, kde Angela Merkel sedí v první řadě uprostřed a v ruce drží symbol vidoucího oka. Už tenkrát. A nikdo z jejích spolužáků o ní nechce mluvit, nikdo nechce napsat knihu, nikdo nechce zpeněžit její historii.

Matematická olympiáda, Andrea Kasner v první řadě uprostřed.

Existuje divoká spekulace, že Angela Merkel byla pod utajenou identitou na konci války svěřena do péče árizovaných polských manželů, kteří ji měli vychovat a poskytnout ji ochranu do chvíle, až vyroste, přijde čas a ona bude vládnout. Je totiž neuvěřitelné, že bývalý kancléř Helmut Kohl si ji osobně vyžádal ihned po sjednocení Německa, že se musí učit politice u něho, že bude pod jeho ochranou. Historii po roce 1990 známe už poměrně podrobně, ale před rokem 1989 je život Angely Merkel zahalený tajemstvím.

Historii píší vítězové, a to rozhodně neznamená, že píšou jenom pravdu. Kde skončil Hitler? Opravdu byl bezdětný? Co by se stalo s potomkem Vůdce?

Existuje reálná varianta, že konec války, jak je nám předkládány, nebyl pravdivý. Jestli měl nebo neměl Adolf Hitler dítě s Evou Braun, nebo s jinou ženou, to asi nezjistíme. Nicméně fotografie Hitlerovy matky a Angely Merkel vyráží dech. A protože víme, že Adolf Hitler rovněž trpěl Parkinsonovou chorobou, otevírá nám video s třesoucí se Angelou Merkel mnoho dalších otázek.

Adlof Hitler s blíže neurčenou dívkou, fotografie pochází z druhé poloviny 30. let, rok 1937 je pouze orientační.

V systému světového řízení existuje společnenství elit, které mezi sebe nikdy nepustí nikoho zvenčí. Do systému řízení není vpuštěn nikdo, kdo by neměl zasvěcení. Dítě, které pochází z kruhů elit, je chráněno. Není to o tom, že se rodí se zlatou lžičkou v ústech, je zkrátka vedena snaha o zachování rodové linie elit. A realizace 4. Říše, plán Nové Evropy, která bude mistrovským dílem německých elit, bude potřebovat kádry, které mají odpovídající původ.

Pamatujete si, jak se v 90. letech říkalo, že k moci se dostává neznámá Angela Merkel? Upozorňuji vás, že neznámá byla jen pro nás. Elity, které ji dosadily po pravé ruce Helmuta Kohla, a poté do křesla kancléřky, ji znaly a chystaly celé dekády dopředu. Jednoznačné však je, že Angela Merkel již oznámila, že se nebude ucházet o další post kancléřky. Chystá odchod z politiky. Zda-li kvůli zdravotnímu stavu, to se uvidí, ale po této epizodě z Berlína by nás to nepřekvapilo.

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 10 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 22% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
čenda procházka
Návštěvník
čenda procházka

jako třešnička na dortu působí i to že jako teenager studovala Angela na politechnické univerzitě v Doněcku, ano to je dněšní neuznaná Doněcká lidová republika.

MilinaK
Návštěvník
MilinaK

Stará enderácká svazačka, dneska diktátorka, sluníčkářka a likvidátora svobodných států Evropy. Kdysi říkala “Vítejte”, nyní se sama dočká vítání …. Boží mlýny melou a zlo oplácí zase zlem.

Hruška
Návštěvník
Hruška

A jak při tom jela tu prstíčkovou magii, aby to zvládla, na západních webech mluvili o tom, že ona byla zcela mimo a nezvládala to. na parkinsona to podle mého nevypadalo vypadalo to na lehčí záchvat epilepsie.

GayCuntCarlosMaza
Návštěvník
GayCuntCarlosMaza

Yoo.. Je to jeho dcerka.. Ta podoba.. ta vektorizace v xichte to je jeho rodova linie.. Kdyby jen levobočka.. Ta baba je roky nezpusobila ovlivnena nemoco ktera zpus9buje primarne demenci.. Tremor je stredni a posledni stadium.. Takze rozboduje dusevne chora kunda o narovich negru z prdelstanu..

Gama
Návštěvník
Gama

Reakce na koment dr. Zieglera chybí i mně.

dr.ziegler
Návštěvník
dr.ziegler

vazena redakce,pane VK,
bohuzel nemam jeste zadnou reakci na muj komentar “tremor a.merkel”,samozrejme by se dalo dal polemizovat nad otazkou,zda se jedna o pokrocilou parkinsonovu chorobu.Na videu je videt po celou dobu prehrani nemecke hymny tzv. tremor celeho tela(max. v oblasti trupu)a zaroven “kormidlovani”(zadny tres)rukou,dela to dojem,jakoby se snazila AM udrzet/korigovat poruchu rovnovahy.Obrazek zcela atypicky pro PN(parkinsonovu chorobu)!V dalsim si dovoluji odkazat na muj prispevek ze dne 21.06.
Jeste jednou podotykam,ze PN se neleci neuroleptiky(pri PN dokonce kontraindikovane=profesionalni chyba),ale
tzv. antiparkinsonika neboli dopaminergnimi substancemi(hlavni je tzv. l-dopa).Nevim samozrejme,kdo vas informoval,ale s tim proste nemohu,jako neurolog s 30-letou praxi souhlasit,to je s odpustenim kokolores.
Nechci toto thema dale rozvadet,dalo by se o tom jiste delsi dobu diskutovat.
P.S. doplnuji jen,ze nejsem zadny fanousek a.merkel,zcela naopak,kdyz ji jenom vidim,zpusobuje to ve me prinejmesim vomitus.
zdravi
jz

hirameki
Návštěvník
hirameki

to uz jsem zde, dr Ziegler, psal davno, ale nikdo na to nereagoval. vysvetlete jim tady, neurologu, co je to hypokineticko-rigidni syndrom, jo? pripadne muzete nanest strukturu extrapyramidoveho systemu…

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Koukam doktoranti 🙂

Hruška
Návštěvník
Hruška

Pane doktore dovolil bych Vás upozornit, že podle mého lajckého pohledu to byl lehký záchvat epilepsie.

vsA
Návštěvník
vsA

pane neurolog. To, že 30 let někomu symptomaticky tlumíte (tj. neustále “zalečujete”) znečištěný a podvyživený nervový systém, není něco, čím by se dnes někdo měl chlubit, v době přístupných, ověřených a fundovaných informací, a už vůbec né to, si myslet (pyšně), že vy něčemu skutečně rozumíte. Proto to není nadutost, když vám to připomenu (a možná že to poprvé v životě zaznamenáte), že už jen “obyčejný” vitamín C podporuje buněčné dýchání, kde katalyzuje transport vodíku, je nevyhnutný pro tvorbu dopaminu, karnitinu a některých neurotransmiterů, tedy pro správnou činnost mozku a nervovosvalovou koordinaci. Vitamín C je kofaktorem enzymu dopamin ß hydroxylázy, který katalyzuje konverzi dopaminu na norepinefrin a proto je NEVYHNUTNÝ pro syntézu katecholaminů. Ptáte se tedy svých pacošů, kolik jedí ovoce denně? Neptáte (vždyť by vás z “roboty” vylili). A tak jim jen “sypete, přes pojišťovnu”. Vždyť vy jste se tímto nedostatkem pokory k NEznalostem základů principů fungování života (kterému nerozumí nikdo!) přece tak Směšně odhalil. Kolik máte %uelní úspěšnost ve vyléčení (né v trvalém zaléčování a “léčení”, ale ve vyléčení) svých pacientů? Je to 98%? Jako má snaha o návrat k přirozenosti (a návrat k přirozenosti má úspěšnost 100%) a nebo máte ty 2 %ta? (které se vyléčily-navzdory). Co si o organismu myslíte, že je řešení někomu (s nefunkčními – např. zašpiněnými a poraněnými (většinou aplikacemi moderní toxické medicíny) – žlázami s vnitřním vyměšováním, ať už v mozku nebo v nadledvinkách, či kdekoliv) a vyhladovělými těmito žlázami a vyhladovělým celým organismem, podávat umělé náhrady dopaminu? Alopate, kuš! Napište zde už o skandálně nízkém doporučení denního množství vitamínu C, jaké jsou účinky skutečné výživy organismu, třeba i jen schopnosti vitamínů B komplex na obnovu nervového systému, natož v kombinaci se sluncem, přerušovaným půstem a celou přirozenou výživou na (nejen) nervový systém. To zde napište, a né, že vy, jako v nějakém temném středověku tady ještě působíte na živé lidi alopaticky. Fuj! Jestli se jí třese ruka nebo celé tělo, je potřeba hledat to Proč a né co bychom jí ještě mohli prodat za “mastičky”. Při přístupu z pozice nutnosti zachovávat přirozenost je docela “šumák”, jestli se jí třese ruka nebo celé tělo a padá. Množství (neuro) toxických látek ani né tak jejich umístění, množství hlenu, množství kyselin, čisté vody a druh podvýživy, případně (v dnešní době) i hustotu zářivého toku em záření – z elektrosmogu, je potřeba zkoumat. A to je (na rozdíl od “vašeho” přístupu ze středověku) přístup pro VYléčení ÚSPĚŠNÝ. Klidně prodiskutuji přirozené (=úspěšné) postupy, vlastní zkušenosti i ututlávané poznatky např. velikých znalců alespoň kousku z principů života, jako je např. Frederick R. Klenner, Albert Szent – Gyorgyi, Linus Carl Pauling a mnoho dalších, co dokáží v přirozené formě v synergii např. vitamín C, E, čistá voda, selen, jód a vitamíny Bx, pro DEKONTAMINACI (z neurotoxinů i virů) a regeneraci (nejen) nervové tkáně organismu! (ale jste-li otevřen, musíte anonymně, protože vás přesvědčím a tedy by vás, i po 30ti letech alopacie, okamžitě vyšoupli z práce, kdybyste promluvil i jen jediné slovo velké pravdy a tím by vám vzali i vyměřený, za tu alopacii “vysloužený”, a “slušný” důchod). Zdravím.

mucik
Návštěvník
mucik

souvis s tematem?

Radek
Návštěvník
Radek

Pane VK,po přečtení článku,který je celkem zdařilý,musím ale konstatovat,že vše ,co je zde psáno,může být pravdivé! Nesedí mi tam ale dvě fakta,které jste uvedl. Hovořil jste o fotografii Kláry Hitler,že se historikům podařil husarský kousek tím,že onu fotografií sehnali. Já osobně mám doma několik publikaci na téma Adolf Hitler a ve všech těchto publikacích je fotografie jeho matky běžne uvedena! To je skutečnost první! Skutečnost druhá je taková,že mi nesedí věk Merkelove v souvislosti s Adolfem Hitlerem. Ikdyby došlo ke změně jejího datumu narození,stejně by to vzhledově neseděli!Pokud se mám podívat na vzezření Merkelove,je evidentní,že je to zátěži sedesatnice plus mínus! No a pokud Adolf opravdu zemřel na konci války,jak nám historie předkládá,potom to zkrátka časove nesedí! Spíše bychom mohli spekulovat nad skutečný datem úmrtí Hitlera! Osobně si myslím,ale je to čistě můj nazor,který nemusí být pravdivý,že Hitler nezemřel v Berlíně 45tem,ale domnívám se,že zemřel mnohem později a mimo Evropu! Rusové tehdy měli k dispozici lebku údajného Adolfa,kterou našli před bunkrem v zapalisti,ale není to tak dávno,co Rusove vypustili do mediálního světa,že ona lebka nepatřila Hitlerovi! Samozřejmě v tomto případě můžeme opět spekulovat a Rusove se tím mohli snažit něco naznačit! Pokud ale lebka opravdu Hitlerovi nepatřila a to já se domnívám,tak nám nezbyde nic jiného,než dále spekulovat,kde tedy tělo Adolfa Hitlera skončilo a v této souvislosti se nabízejí další kontroverze nejen ohledně Merkelove! Co Vy na to říkáte a jak se díváte na fakta ohledně fotografií Kláry Hitler? Děkuji,Vás čtenář,Radek V.

zivorodka
Návštěvník
zivorodka

Mne sa na tychto poslednych fotkach naozaj velmi podoba na Hitlera, az ma to zarazilo.

Josef
Návštěvník
Josef

/Nevím proč nechápete, že Makrela je jeho vnučka, ta holka z roku 37 byla jeho dcera, v roce 54 jí bylo přes 20.

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Jsou technologie, které nám ti, kteří si hrají na bohy sem-tam pustí, ale vždy jenom těm svým vyvoleným. Ideální příklad je Clintonová, která byla svého času repasována snad 3x za 2 roky. Těch lidí mají v zásobě připravených hodně a není vůbec divné, že jsou většinou bezdětní, prostě ti kteří dávají život tady na zemi se jim do plánů moc nehodí, mohli by cuknout při pomyšlení, že by to dopadlo i na jeich děcka. Proč myslíte, že nejde zjistit původ Obamy ? Co dělal Kiska snad 3 roky v Americe, že je bílé místo v jeho životopisu ? Odkud najednou vylezla Čaputová ? Že se to většinou točí kolem Sóroše, no budiž, ale i ten je jenom v hierarchii temných vládců nízko, je moc na očích. Bohužel, je třeba se dívat za scénu a ne na scénu. A co se týče Makrelové, tak to je jenom další příklad, že ani oni nejsou všemohoucí, ale rádi by byli. Jenomže to nejde, ten je jenom jeden. Nejhorší pro nás je, že my jsme ti pěšáci na šachovnici, s kterými si hrají…

Kadlik
Návštěvník
Kadlik

Tak hitler 100% nezemrel v berline v 45 na to si staci precist knihy od Jospha Farrella ktery jsou pny neprimejch dukazu o tom jak se nacisti na konci valky pekne vsichni presunuly do argentiny do San Carlos de Bariloche, a stou lebkou to nevypustili rusove ale neprozretelne k ty lebce pustili nakyho badatele dokonce myslim ze mel sebou national geographic stab a rusaci mu povolili vzit si z ty lebky vzorek kterej on poslal do laboratore kde zjistili ze bebka patri zene takze rusaci maj lebku naky ubohy sekretarky ktera to tam vodsrala zatim co adolf piknikoval tou dobou uz davno v argentine !

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

https://tadesco.cz/silenstvi-lzi-zmrazene-sperma-adolfa-hitlera-aneb-zrozeni-zrudne-nastupnice-nacistickeho-trunu-sirte-dukazy/

Zmražené sperma Adolfa Hitlera bylo inseminováno do sestry Evy Braunové v Kijevě v roce 1953.
V roce 1954 se narodila dcera Adolfa Hitlera Angela Merkelová, která má za úkol dokonat zkázu svého otce a zlikvidovat německé obyvatelstvo a německý národ. Přesně tak, jak všechno vylíčil kardinál JUDAS. Možná Vám do mozaiky nyní zapadnou další důležité dílky. Bylo by dobré, kdybyste pro lepší pochopení ještě jednou zhlédli všechny tři díly KARDINÁLA JUDASE.

https://archive.org/details/WhatHappenedToHitlersFrozenSpermAngelaMerkelChancellorOfGermany

Ladislav
Návštěvník
Ladislav
vyzkouším si Aeronet
Návštěvník
vyzkouším si Aeronet

ne ne, Aeronet je prostě divný, i mně jste neotiskli pár příspěvků, hlavně o tom, když jsem psal, že žŽidé mají problém (jsou agresivní vůči lidstvu i vůči své osobě) především proto, poněvadž jim byla provedena obřízka, zrůdnost velmi traumatizující dětské důvěřivé srdce, 8. den po narození a tak jim byl tímto zohavením, pro snadnější ovládnutí a manipulaci k vytvoření z nich tzv. profesionální revolucionáře, tj. pracovní nástroje, zastaven takto celkový vývoj, především EQ. Prostě jste nesnesli pravdu (proč, jste Babiš? máte dekel či zástěru?) , že žŽidé jsou, a také se tak chovají, podvedená a hluboce zraněná 8.mi denní mimina.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

pokud jste nepochopil “tradice”, ale i duvody zidovske rasy, pak se se stiznosti muzete obratit na andulu sabatovou, ale i mezinarodni “spolky” resici lidska prava….jiste vam radi sdeli, proc je pro ne “zavadna” zenska obrizka a muzska, u jiste rasy, jim nevadi!!!

tak proč
Návštěvník
tak proč

proč jim u jisté rasy nevadí?

Josef
Návštěvník
Josef

To jste mne opravdu rozesmál – jaká rasa? Potomky Kanaánců jsou Palestinci, genetický obraz středovýchodních “židů” prozrazuje Araby, velká většina “židů” pochází z tatarsko turkmenských Chazarů a až 30% “židů” jsou potomky k židovství konvertujících Evropanů ze středověku ( ro “židy” neplatil papežův zákaz vybírat za půjčené peníze úroky – spousta kupců a lichvářů tak konvertovala od “křesťanství” k volnějšímu “židovství”). Jako “národ” byli židé uznáni teprve v r.1921 v Československu jako odměna za ochotu židů(amerických), uznat náš stát.

https://www.youtube.com/watch?v=88IrYfcEiU0

Hruška
Návštěvník
Hruška

Myslím si, že to nepochopili mnozí tady, je to věc velmi náročná na inteligenci a tu tu mnozí ani nemají a tak tu blábolí o ž a Ž. Podotýkám nic takového neexistuje, existuje jen spiknutí aškenázi. Někdo to nazývé satanova synagoga a to je správnější výraz. Či-li něco co nemá nic do činnění s pravými židy sefardy ti se tohoto zločinu nezúčastní a jsou vůbec rádi, že ještě žijí.
Jest-li budeme to rozlišovat tak pravdou je, že jsou malí bratři určení k obětování viz holokoust
a pak tedy ti Velcí bratři určení k tomu, aby vládli a piklili proti celému světu. Toto co píši není nic nového to se dočtete v protokolech.

vsA
Návštěvník
vsA

no tak neblábolte o ž Ž, rabíne, historie je pravdivá jako víra papežova. Píšete o malých a velkých bratrech, jak vidíte, aby to bylo možno jak rozlišit. Tedy jste zaměřen zbytečně jiným, prázdným směrem. Tam se řešení nenachází. Vím, je to pro vás šok, ta záležitost s pohlavím. Nu což, vždy je naděje… Raději tedy skutečně se zkuste zamyslet a hledat možnosti, jak NEdoporučovat svým jakýmkoliv oOvcím obřízku=zastavující ubohý sebeteror. Děkuji za spolupráci.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Ano, byli poškozeni, podvedeni a vyškoleni pro svou roli, to je pravda. Ale co s tím chcete dělat, když oni sami si toho nejsou vědomi a plní svůj úkol tupě a s klapkami na očích už stovky let??
Jak jim vrátit čest, morálku, svědomí??????

vsA
Návštěvník
vsA

Jak jim vrátit čest, morálku, svědomí…atd.? Prostě jim zabránit v tom dělat si obřízku = páchat nejen na sobě manipulační teror. Domluvou, vysvětlováním, opakováním, případně přímo fyzicky a nejlépe i pokutou přes 100 miliónů euro ve zlatě, za “jedno pohlaví”. U bohatších jedinců pak 100 miliard. Ve zlatě. To je zkrátka alfa a omega všeho, “zachránit jim přirozenost vlastního rozmnožovacího ústrojí”. Máte v rodině židovku v těhotenství? Zatlačte na její vzpamatování se. Jak nejvíc to jde. Až na dřeň. Ať si klidně věří čemu chce, ať má doma třeba i zlatou mísu s nebesy a v sobotu po vánočce ať se nehne třeba ani na ten záchod, ale nesmí provést žádný poškozovací teror na jakékoliv lidské bytosti. Máte kamarádku židovku? Zatlačte na ni jak nejvíc to jde, až na dřeň. Máte blog? Pište. Články, do diskuzí, na Aeronet… apod. Tady nejde o žádnou víru, filozofii nebo svobodu, tady jde jasně o zabránění svobodu, lásku a důstojnost kradoucímu zrůdnému teroru, vmanipulovanému zvnějšku záměrným a značným zraněním vlastních potomků. Ať si klidně věří třeba na zlatou chobotnici nad firmamentem, hnědého kozla pod sopkami, nebo i průhledné Oko ve středu Vesmíru, ale pokud chtějí být v interakci s jinými lidmi na této Zemi, pak žádný člověk při smyslech, už pro své svědomí, jim nemůže v žádném případě dovolit dělat ze sebe např. obřízkou, pojídáním umučených zvířat apod. takováto silně zraněná, zrazená a hrubě manipulačně podvedená zterorizovaná batolata.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kdysi jsem četla, že tyto praktiky konají ve jménu té nejvyšší možné hygieny. Dokonce prý ženy takto “ošetřených” mužů netrpí tolik rakovinou, jako ženy “neošetřených”. Nevím, co je na tom pravdy, také mi to přijde jako hrozný zvyk, ale co když má u mužů opravdu opodstatnění? Židovský zvyk mít oddělené nádobí na různé potraviny je také zřejmě z časů, kdy dosažitelnost vody a mycích prostředků byla těžká.
Obřízka u ženy je ovšem neodpustitelná a je vedena zcela jinými úmysly. Ale tu páchají hlavně islamisti.
Halal i košer je ovšem v dnešních podmínkách neopodstatněné a barbarské. Že se v našem státě, který má své zákony zacházení s hospodářskými zvířaty, začaly tolerovat, je nechutné a ti, co to povolují, by měli být potrestáni.

vsA
Návštěvník
vsA

pochopitelně, že si museli vymyslet zástupný “důvod” a že vám neřeknou, že zrovna 8.mý den po narození se jejich předkožka začíná tak “mazat”, že všem “musejí” ucvaknout (žádané bylo dokonce špinavým rezavým nožem nebo zubama, aby šok byl co největší) mezi nohama to, co tam má být, aby se z nich stali totální ubožáci a lehce voditelní otroci. Tak jako vám dodnes říkají, že očkování slouží k “posílení vaší imunity” a přitom né k vaší lobotomizaci.

How Mercury Kills the Brain ~ Autism
https://www.youtube.com/watch?v=85tgwh3HpsM

Vmísení teroru do několika užitečných rad pro očišťování je neomlouvá, naopak, odhaluje, jak zle a podle se zachází s těmito mnohými (a nejen těmito) polokočovnými semitskými kmeny.

Dáša
Návštěvník
Dáša

To je pro mně tak neuchopitelná věc, že nejsem schopna to posoudit. Považuji to za barbarské, jak jsem napsala. Nedovedu posoudit, zda onen zákrok udělá z mužů lehce voditelné otroky. I když je u nás jistý blb, který se tím, že to podstoupil, pochlubil. A u něj se skutečně to IQ blíží nule. Nikoho tedy neomlouvám a už vůbec ne ty košer a halal zrůdy. Kebab ani jiné židovské nebo arabské jídlo bych nekoupila, ani kdybych měla hlad a musela vzít zavděk suchým pečivem.
Připadá mi, že se tímto, že to tolerujeme, vracíme někam hluboko do středověku a ptám se, zda se nakonec také nevracíme k čarodějnickým procesům z časů mistra Bobliga.
Zítra budou mít totiž Bobligové na Letné slet.
Aby nám bůh ráčil uchovat zdravý rozum. To říkám i přesto, že kostely navštěvuji jen zřídka. Snad ten déšť, který se právě snáší z nebe, ochladí vášně. Jak daleko máme k Ukrajině, na to jsem se ptala asi před půl rokem a hle, už jsme skoro tam. Stát je po třiceti letech vydrancován a ten zbytek si začali rozebírat bývalí vrahové národa a teď ještě se proti demokratickému uspořádání obrací i takzvaná elita – umělci.

vsA
Návštěvník
vsA

Je to jednoduché. Příroda je dokonalá. Příroda se nedá vylepšit. Člověku stačí jí jen neomezovat. Tělo je samoopravitelné. A vy se tak nesmíte poddávat negativitě. Zkuste třeba den, dva nic nejíst, jen pít vodu a pak jíst alespoň 80% stravy syrové ovoce a zeleninu (ale nesmí být v ústech rtuťový amalgám-pak dýcháte zvýšené množství par rtuti-neurotoxin). Zkuste teď v sezóně jíst celý týden jen melouny. Skvělé. Ráno vyjít ven bosky do orosené trávy, pro tzv. uzemnění, pro vodivé spojení se zemí, abyste odvedla ze sebe škodlivý kladný náboj (z umělých povrchů, koberců “z ropy”, záclon apod.) a načerpala elektrony ze Země. Opalovat se (bez jakýchkoliv krémů). Často větrat, vyhýbat se elektrosmogu = wi-fi, mobil a ostatní bezdrátové technologie k “výrobě smaženek”, vyhodit televizi z okna (do kontejneru) a mít kvalitní spánek v úplné tmě. Pak má člověk úžasnou energii, pohodu, celkovou vnitřní sílu, optimismus, mnohem jasněji a střízlivěji uvažuje, cítí instinkt a má tu potřebnou energii a nápady na realizaci svých snů.

Dáša
Návštěvník
Dáša

víte, jak bych vypadala, kdybych týden jedla melouny plné sacharidů? jejich cukr by mne přiměl týden nevycházet z domu, jelikož bych č…ala jak amina, jak se říká. Ráno vyjít do orosené trávy nemohu, jelikož jsme ještě nekosili a tak bych neviděla ty houfy hlemýžďů, kteří si po dešti vyjeli a mohla bych je zašlápnout, což by mi přivodilo trauma.
proto jsem vyrazila s vědrem a rukavicemi na plevel a to mně hrozně uklidnilo, načerpala jsem optimismus, že když se chce, tak to jde a už se těším, jak zítra kontejner s plevelem odvezou na skládku pracovníci obecní okrašlovací policie.
Negativitě nepodléhám, já s ní bojuji po svém. To však nic nemění na tom, co jsem napsala o stavu České republiky.

vsA
Návštěvník
vsA

ze sacharidů (přírodních) určitě né, ale z vody byste ču..la jako amina, ale právě o to jde. Pročistí to krásně ledviny a vůbec celý organismus. Po trávě nemusíte chodit, stačí se jen postavit na mokrou zem, kvůli vodivému kontaktu se zemí. Vidíte, načerpala jste optimismus, neboť jste se při trhání trávy vodivě “kontaktovala”. Proti zlu (tomu skutečnému, skrytému) se nejlépe bojuje dobrému=čistému srdci, obalenému pravdou poznání (aniž by se tím bojem zlo akorát jen rozšiřovalo). Stav České republiky je takový, jaký je stav lidí v ní. Téměř všichni bez výjimky jsou (záměrně) lobotomizováni neurotoxickými aditivy ve vakcínách, zavaleni “stravou” poškozenou teplem, chemicky i geneticky a jsou ozařováni karcinogenem třídy 2B = elektrosmogem, rovněž tak jsou modifikováni k tomu, aby se navzájem požírali. Věděla jste, že v Kokakole a dnes již i v majonézách, kečupech, čokoládě, ve zlepšovacích přípravcích do mouky a v podstatě to může být již v každém výrobku, se nachází “příchuť” vyrobená z potracených lidských plodů? Ano, je to tak, chtějí neznalé změnit a mění na kanibaly. Základ vítězství nad zlem, je čisté srdce obalené pravdou poznání.

vsA
Návštěvník
vsA

a jelikož ženy uvažují trošku jinak (vidí více věcí najednou a hůře se zaměřují na jednu věc) tak vám to napíšu ještě takhle: Pěkně postupně, rozkouskujeme si to. Takže, souhlasíte že kojenec (žid či nežid) je tímto silným traumatem narušen především na EQ? (to jest emoční inteligence, jsou doslova zterorizováni, všichni tito kojenci, i kdyby byli na drogách, na toluenu nebo silně mongoloidní, tak přesto by dali jasně najevo, jak se jim obřízka “líbí”, i slepí by to poznali-podle křiku a hluší podle vzhledu). Tak vidíte, tedy (nejen) emočně jsou zastaveni a silně poškozeni. Tak. A souhlasíte, že je jednoduché zmanipulovat (něco nakukat), lehce řídit a ovládat 8mi denní mimina? No tak vidíte, a takto to můžete pochopit. A jak jim pomoci, když už se jim to stane? Spravit tyto kojence je možné: ve druhé nebo třetí generaci. A přímo ty kojence? Mmmmm, možná, snad, výjimečně na úrovni zázraku… např. pomocí velké lásky a ták…

Dáša
Návštěvník
Dáša

Co potom říkáte na to, že novorozeným děvčatům se nechávají propichovat uši, aby pak mohly nosit náušnice, což byly dříve běžné poznávací znaky černošských otrokyň? Myslíte, že to v nich také zanechá trauma na celý život? Vždyť to je určitě stejně příjemné, jako ta obřízka u kojence.

vsA
Návštěvník
vsA

Ano, určitě i tyto traumata, i když zdaleka ne tak zrůdné, šokující a drastické jako obřízka, je i propíchnutí uší traumatizující pro novorozená děvčata. Každé trauma je pochopitelně škodlivé a poškozující společnost jako celek. Zde je k tomuto pěkný text:

http://blog.baraka.cz/2009/01/porod-a-nasili/

Někdo nám pod nosem “vyrábí” z lidí psychopaty se zvykem neuvědomělého pojídání potracených plodů = kanibalismu = požíváním “speciální zesilovací příchutě”, vakcinací, traumatickým (každým nemocničním) porodem, (a o obřízce ani nemluvě), aby lidstvo ovládl, vykolejil, na.ral, rozdělil a donutil “bojovat” proti jinak poškozeným chudákům = slepě máchat kolem sebe rukama a přitom to zlo akorát tak zvětšovat, neuvědomováním si souvislostí, bez schopností vůbec spatřit to zlo, natož s ním bojovat, natož pak zvítězit. To zlo není vůbec hloupé. Naopak, je šíleně mazané. Zase už lobotomizuje a intoxikuje chemickoinformačně celý svět, i chiméry vytváří, husokachny, kovce apod. Gmo, to jsou je 4 plodné generace a pak bajbáj. Lidé neznalí se “za trest z kanibalismu” budou pomocí elektrosmogu sami sebe grilovat, ještě za to platit a zlo se bude tak chechtat, jako snad nikdy. Na rozklad společnosti stačí i bez gmo “jen” asistovaná reprodukce. Naprostá většina lidí nemá už tisíce let kapacitu ani na to, aby spatřili i jen “stín chlupu na bleše, sedící na štětině u kopyta toho zla”. Proto: zvítězit nad něčím takovým se dá jedině čistým srdcem obaleným pravdou.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Šimon Pánek vzpomíná. Vrátil se ze SSSR a začal dělat revoluci
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Simon-Panek-vzpomina-Vratil-se-ze-SSSR-a-zacal-delat-revoluci-586315
Rozhodující demonstrace v pátek 17. listopadu 1989 se neúčastnil. „Mně vůbec nenapadlo, že to bude ta demonstrace, která rozhodne. Já jsem se nedlouho předtím vracel z cest ze Sibiře a šel jsem na brigádu, protože jsem si potřeboval vydělat na živobytí. Nějak jsem to nevyhodnotil a myslel si, že stejně jako byly demonstrace předtím, budou i potom,“ říká. O tom, co se v Praze stalo, se dozvěděl ještě týž den z Hlasu Ameriky. Druhý den přijel do Prahy.

Z cest ze Sibiře, Štětina taky z cest ze Sibiře, vůbec všichni byli v Čechách a najednou zázrakem až na Sibiři, na Moskvu si vůbec nevzpomínají. haha

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

zrejme oba soudruzi, s odpovidajicim kadrovym profilem pro UV KSC, byli navstivit pohrobky trockistu, ktere tam tajne, po zaplaceni vypalneho, a zmene IP adresy, odklonili urednici, aniz by o tom stalin vedel… :))))