VIDEO: Andrej Babiš v projevu pro OSN v angličtině zopakoval postoj Donalda...

VIDEO: Andrej Babiš v projevu pro OSN v angličtině zopakoval postoj Donalda Trumpa a obvinil WHO, že je viníkem celosvětové pandemie Covid-19 kvůli nečinnosti a nerozhodnosti funkcionářů Světové zdravotnické organizace! Jenže, nový ministr zdravotnictví ČR, kterého Andrej Babiš doporučil Miloši Zemanovi ke jmenování ministrem, je členem WHO v rámci evropské poradenské očkovací divize ETAGE! Na jedné straně kritika Číňany ovládané WHO, na straně druhé ministr zdravotnictví ČR, který je členem WHO! Když tedy WHO totálně selhala v identifikaci hrozeb, proč Roman Prymula jako člen WHO se stal dokonce ministrem? To je odměna WHO za její práci?

VIDEO: Andrej Babiš v projevu pro OSN v angličtině zopakoval postoj Donalda Trumpa a obvinil WHO, že je viníkem celosvětové pandemie Covid-19 kvůli nečinnosti a nerozhodnosti funkcionářů Světové zdravotnické organizace! Jenže, nový ministr zdravotnictví ČR, kterého Andrej Babiš doporučil Miloši Zemanovi ke jmenování ministrem, je členem WHO v rámci evropské poradenské očkovací divize ETAGE! Na jedné straně kritika Číňany ovládané WHO, na straně druhé ministr zdravotnictví ČR, který je členem WHO! Když tedy WHO totálně selhala v identifikaci hrozeb, proč Roman Prymula jako člen WHO se stal dokonce ministrem? To je odměna WHO za její práci?

Premiér ČR Andrej Babiš v pátek zaslal do OSN anglicky mluvený projev k příležitosti výročního zasedání Valného shromáždění OSN, které se kvůli koronaviru letos koná virtuálně a na dálku, kdy státníci posílají své projevy do New Yorku předtočené. Andrej Babiš využil příležitost k tomu, aby podrobil drtivé kritice Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), která prý selhala [1] v identifikaci hrozeb Covidu-19 a nevarovala jednotlivé země, selhala v prevenční a epidemiologické rovině. Český premiér proto vyzval k reformě WHO, čímž zopakoval ty samé názory, které na WHO má americký prezident Donald Trump.

Andrej Babiš v anglickém projevu k OSN

Kritika WHO je oprávněná, ale ne kvůli tomu, že by nekonala, ale že přesně splnila určené zadání rozšíření paniky, která pomůže farmaceutickým společnostem vydělat na vakcínách pohádkové zisky. Zatím se o tom nahlas nemluví, ale v Bruselu ve čtvrtek unikla informace, že se chystá povinné očkování zaměstnanců EU, úředníků, asistentů, a kdo odmítne, přijde o zaměstnání. Podobné přístupy přijmou i členské země EU, které nařídí povinná očkování svých státních zaměstnanců, policistů, státních hasičů, vojáků, učitelů, úředníků atd. Kdo se odmítne nechat očkovat, přijde o místo státního zaměstnance. Kritika WHO ze strany Andreje Babiše by nestála za povšimnutí, kdyby… kdyby tím nedošlo k odhalení obrovského chucpe, které je tak macaté, že si to ani nedovedete představit.

Roman Prymula je členem WHO v pozici českého ministra na návrh Andreje Babiše, který kritizuje WHO za neschopnost a viníka virové pandemie… chápete to?

Představte si, že teprve v pondělí do funkce jmenovaný ministr zdravotnictví Roman Prymula, je členem [2] klíčové evropské epidemiologické organizace ETAGE (Evropská technická poradní skupina expertů na imunizaci), která spadá pod Světovou zdravotnickou organizaci jako evropská agentura na sledování problematiky nákaz a opatření s cílem imunizace evropské populace. Roman Prymula je tak členem dozorujícího týmu WHO a má dokonce na webu Světové zdravotnické organizace svůj vlastní pracovní profil jako poradce WHO a člen skupiny ETAGE.

Členský seznam WHO, člen Roman Prymula

Roman Prymula tak jako člen evropské divize WHO podle vlastních slov Andreje Babiše nese zodpovědnost za mohutnou epidemii nákazy v důsledku nečinnosti a selhání WHO jako celku, na což je potřeba prý reagovat reformou Světové zdravotnické organizace. Kdyby Roman Prymula nebyl na jaře šéfem epidemiologů v poradním sboru české vlády, tak by to nikoho nezajímalo. Nebylo by co řešit. Jenže, proboha, Roman Prymula nejen, že se vrátil, on byl na podnět Andreje Babiše v pondělí navržen do funkce ministra zdravotnictví. Chápete to? Žijeme v absurdní komedii?

Pokud veškerou vinu za epidemii nese WHO, proč Andrej Babiš člena WHO jmenoval českým ministrem zdravotnictví?

V pondělí Andrej Babiš navrhuje člena WHO, Romana Prymulu, ministrem zdravotnictví a v pátek ten samý Andrej Babiš kritizuje v projevu pro OSN tu samou WHO, že svojí nečinností a neschopností přivodila současnou světovou virovou krizi. Jenže, po celou tu dobu virové epidemie byl Roman Prymula členem WHO a tvořil s WHO jedno tělo a duši. Celá organizace má své pobočky po celém světě a doporučení jsou nebo nejsou vydávána na základě poznatků a nálezů  divizí WHO, jako je právě ETAGE.

Profesor Roman Prymula, ministr zdravotnictví

Není možné ukazovat na šéfa WHO, Tedrose Adhanoma, že on je zodpovědný za selhání varování a informování. Tedros Adhanom je kariérní aparátčík sovětského střihu, který tlumočí práci podřízených, tedy právě lidí, jako je Roman Prymula, kteří v organizacích a pobočkách WHO, jako je ETAGE, monitorují světovou situaci. Pokud by epidemiologové a imunologové řekli šéfovi WHO, je tady tento moribundus, je potřeba udělat toto a toto, tak šéf WHO by to jenom oznámil a vytroubil na tiskovce do světa jako hotovou věc. Jenže, to se nestalo.

Demografické bombardování USA a přesun know-how do Číny

Šéf WHO totiž žádné informace nedostal, nikdo mu je nedodal. A to nebylo ani v plánu, protože epidemie byla vyrobena úmyslně, podílel se na ní nepřímo i Barack Obama, který v roce 2012 podpořil navázání spolupráce americké referenční národní laboratoře ve Fort Detrick v Marylandu s čínskou národní laboratoří ve Wuhanu. Výzkum lentavirů (HIV, SARS) byl přesunut z Fort Detrick do čínského Wuhanu v rámci globalizace, kterou pomáhal “černý náčelník” (krycí volací znak Baracka Obamy z uniklého deníčku Johna McCaina) v roce 2012 realizovat.

Veškeré americké technologie, know-how, byly od 90. let přesunovány z USA do Číny. Pamatujete na laptopy IBM ThinkPad? Jejich výrobu odkoupila čínská firma Lenovo. Tento výprodej amerických technologií byl součástí plánu mocenské a technologické demise USA. Nejprve globalčiky přesunou technologie do Číny z USA, počítačové technologie, chemické technologie, virové a laboratorní technologie, jako bylo přesunutí výzkumu lentavirů a HIV z Fort Detrick do Wuhanu v roce 2012. Až budou technologie přesunuty, hádejte, co bude následovat?

Tedros Adhanom, šéf WHO

Ano, dojde k zahájení bombardování amerických měst a k anihilaci USA. Nebude to ale bombardování leteckými bombami, bude to bombardování demografickými nálety migrantů, bude to bombardování vagínami rodících žen migrantů, ve skrze nelegálních. Bombardování bude probíhat dnem i nocí, celé USA se budou otřásat, zdegenerované bílé děti budou strhávat pomníky zakladatelů USA, gangy černochů budou terorizovat bílé, aby se omluvili za svoji bílou kůži a nadřazenost.

Americké ulice budou z demografického bombardování hořet, země se bude otřásat, ale to jen díky tomu, že všechny technologie již byly bezpečně odsunuty, a přitom v USA si pořád lidé myslí, že technologie tam přece zůstávají. Jenže, to je omyl. Číňané pod pojmem “přesun technologií” nemyslí rozmontování fabriky a výrobních linek na šroubky a odvezení z USA do Číny, přesunem technologií se myslí nakoupení a přesun mozků, tzn. lidí. Tohle je ten skutečný přesun.

Smrt velmoci s designem v USA, vyrobená ale v Číně

Všechno, co dnes vidíte v Číně, ten rozvoj a rozmach, to je práce západních mozků, lidí, které Čína přilákala svými penězi, aby v Číně žili. Netýká se to jen herních vývojářů a programátorů jako je třeba Lukáš Codr (na YouTube provozující skvělý trip-reportový kanál [3] “Čočík”), kteří žijí a pracují už natrvalo v Číně, ale jedná se o tisíce profesí ze všech odvětví průmyslu, kteří už od 90. let minulého století mění Čínu k západnímu obrazu, minimálně po stránce technologií a architektury.

A to je ten hlavní důvod, proč USA nezadržitelně zaostávají a proč je už možné v roce 2020 zapalovat americké ulice a provádět demografické bombardování celého státního útvaru. Donald Trump vyhlásil tomuto procesu válku, alespoň si to myslí, jenže v USA je již hotovo. Nikdy by nedošlo ke spuštění tohoto bombardování USA, pokud by v USA zůstávalo něco, co má ještě pro globalčiky a jejich nové sídlo v Číně nějakou hodnotu. Ne, nic takového v USA už není. V USA zůstaly jen prázdné schránky, které se tváří jako bohaté americké firmy, ale je to jenom schránka.

Čínský Shenzhen

Všechny americké globální společnosti mají v USA jen svá sídla, své schránky. Veškerá výroba a lidé s chytrými mozky, kteří zajišťují výrobu, jsou v Číně. Došlo to dokonce tak daleko, že na krabičkách telefonů iPhone od společnosti Apple je napsáno “Designed by Apple in California”, ale hned vedle je “Made in China”. Jestli někdo někdy postaví pomník zaniklým USA, měl by na náhrobek vyrýt právě tyto dva nápisy, které vyjadřují naprosto a krutě čínskou cestu přesunu amerického know-how do Číny. Globalizace přivedla USA do bodu, kdy jediným úkolem je likvidace země jako světové mocnosti.

Donald Trump chce zastavit outsourcing, ale lidé s mozky už odešli před dávnými lety

A v tomto ohledu nejvíce práce odvádí Donald Trump, protože americká moc Pax Americana se dlouhé dekády opírala o něco, na co teď USA dojedou. Amerika se opírala o globalizaci a outsourcing s cílem minimalizace nákladů a maximalizace zisku. Všechny chytré mozky odešly od 90. let budovat nová čínská města jako jsou Shenzhen nebo Chengdu, kde ještě před 40 lety byste si připadali jako v zaostalé rozvojové zemi blízkovýchodního střihu. Globalizace přesunula západní mozky do Číny a technologie, ty přišly automaticky s nimi.

Donald Trump buduje 3. Chrám a Velký Izrael… první dvě mírové smlouvy Izraele s Bahrajnem a SAE jsou jeho práce, podvolení arabských zemí Izraeli je realitou.

Donald Trump bude znovu zvolen prezidentem, protože bombardování USA musí pokračovat, není ještě hotovo. A pouze Donald Trump zajistí, že americké ulice budou hořet ještě další 4 roky. Není hotovo ani v budování 3. Chrámu v Jeruzalémě, nejsou dokončeny ani procesy uzavírání smluv s chazarskými Araby, tedy nejen se Spojenými arabskými emiráty a Bahrajnem, ale i s dalšími zeměmi.

Tyto smlouvy jsou nezbytné k vybudování Velkého Izraele, proto mírové smlouvy mezi Izraelem a jmenovanými arabskými zeměmi jsou pouze nástrojem k vybudování Velkého Izraele, zatím pomocí šekelů, obchodu, dluhů, úvěrů, kdy arabské země spolu s úpadkem významu ropy v éře elektromobility postupně zchudnou a budou tedy najednou potřebovat půjčky, úvěry, které dosud nikdy nepotřebovaly. A ty poskytují jen židovské banky.

Dokud nebude dokončeno demografické bombardování USA a podřízení arabských zemích Izraeli pomocí “mírových” smluv, Donald Trump bude muset zůstat u moci, i kdyby to mělo trvat déle než další 4 roky

Pokud by nepřišla éra elektromobility, ropa by se pořád prodávala za astronomické částky a arabské země by si nemusely půjčovat, a tím pádem by nemusely uzavírat s Izraelem mírové a vazalské smlouvy jen krátce poté, co Izrael anektoval Golany a hodlá anektovat i velkou část Západního břehu Jordánu. To je chucpe, panečku. A co k tomu stačí? No přece copatá Greta, kecy o ekologii a zatroubení německých automobilek k šílenému přechodu k autům na baterky.

A v tom okamžiku je organizace OPEC sdružující převážně arabské vývozce ropy v troskách a musí uzavírat potupný mír s Izraelem, aby si arabské země mohly začít půjčovat u světových židovských bank. A to je celé tajemství za těmi mírovými smlouvami, i za celou světovou honbou za ekologií a elektromobily. Všechno kvůli tomu, aby se arabské země ovládající ropu položily ekonomicky a musely si začít půjčovat u židovského světového bankovního kaganátu.

Donald Trump a Benjamin Netanyahu, dekret amerického prezidenta o uznání Golan ze strany USA jako izraelského anektovaného území

Nemůžete se potom divit, že premiér šábes-kotliny nad Mahralem v jeden den jmenuje člena WHO ministrem zdravotnictví a o pět dní později kritizuje WHO za neschopnost. Gójové si toho možná ani nevšimnou, nedojde jim to. Ale není třeba, protože už je do značné míry hotovo. Kdyby nebylo, politici by se nechovali k vlastním občanům jako k onucím.

Nikdy by se nestalo, že v roce 2017 strana zvolená do parlamentu hlasy vlastenců bude o 3 roky později hlasovat v českém parlamentu společně a jednomyslně s TOP 09 pro vznik parlamentní komise proti hybridním hrozbám. Psali jsme o tom zde. Ve společnosti, kde není ještě hotovo, by k tomu nikdy nedošlo. Uvidíme, kdy nařídí povinné vakcinace, kdy začnou lidi zavírat za nenasazenou roušku, kdy začnou bojůvky na ulici mlátit lidi za chybějící roušky jako v dobách Freikorps. V čele zdravotnictví je kádr WHO, pod vedením Číny, a tím je to dané!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Záznam pátečního pořadu na SVCS

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 64% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vidím, že moje Výzva Prezidentovi z dnešní noci stále neprošla kontrolním systémem… 😉
No nic, snad by nás mohlo zajímat (a projde) aspoň toto:

Zatímco naši “COVID” manažeři nás plánují po volbách odizolovat a zavřít doma, venku se mezitím mohou (nerušeně) dít věci …
comment image

https://cz24.news/novy-evropsky-pakt-o-migraci-tentokrat-k-nam-odsunou-kriminalniky-a-teroristy/

Wlado101
Návštěvník
Wlado101

Jen taková nepřesnost ve článku , čína koupila IBM někdy kolem roku 2000+-

Dan
Návštěvník
Dan

Firma Lenovo v roce 2005 koupila pouze divizi osobních počítačů americké společnosti IBM.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tak Prezident vzkazuje lidem, kteří se dnes zúčastnili Demo v Praze, že si mají nechat změřit IQ…

“Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro rádio Frekvence 1 řekl, že by si účastníci demonstrace „měli nechat přeměřit inteligenční kvocient“. Vyzval k poslouchání odborníků, kteří se v epidemiologii vyznají. „Kecá do toho skoro každý,“ posteskl si.”
https://echo24.cz/a/SiBwi/v-praze-se-protestovalo-proti-vladnim-opatrenim-nechte-si-zmerit-iq-vzkazal-jim-zeman
Doposud jsem Prezidenta bránila i s ohledem na fakt, že někdo na Hradě sedět za nás musí, a křiváka “kníšete” jsem si tam nedovedla ani představit, a drahouše už tuplem nee…

Teď to ale Préza podělal … dokud urážel a bonmotoval politiky a novinářské hyeny, často právem, tak mířil na osoby, které se dobrovolně vystavují kritice už z pozice své veřejné/státní/NAŠÍ zastupitelské funkce… a tam je veřejné hodnocení na místě.
Dnes ale kritizoval NÁS – za to, že ve smyslu Ústavy projevujeme naše přesvědčení o nesprávnosti kroků a jednání NAŠICH zastupitelů/zástupců, a veřejně vyjadřujeme NÁŠ svobodný názor (dlužno dodat že v “demokratickém” a “právním státě” – jak nás stále ujišťují…)

Inženýr Zeman, “prognostik”, zřejmě již zapomíná, že do funkce Prezidenta NAŠÍ země jsme ho (s důvěrou!) zvolili právě MY, a to přímo my, aby nás zastupoval a reprezentoval NAŠI VŮLI v NAŠÍ ZEMI, i navenek vůči cizím zemím a mocem.

Zapomíná zřejmě, že za to, že bude konat tak, jak NÁM SLÍBIL, když skládal SLIB PREZIDENTA ČR, MY HO PLATÍME z NAŠÍ společné pokladničky, včetně všech jeho výdajů a ansámblu pro-forma… Ano pane Ovčáčku – i Vás!
Panu Inženýrovi, aktuálně ve funkci NAŠEHO Prezidenta zřejmě uniklo, že slušný a chytrý člověk by svého chlebodárce neměl urážet. Právě zklamal!

Urážel NÁS za to, že NAŠE papaláše, včetně jeho (!) upozorňujeme, že s jejich konáním jsme nespokojeni, a toto jejich počínání považujeme za ohrožení NAŠICH ZÁKLADNÍCH LIDSKÝCH PRÁV, jako například PRÁVO NA KYSLÍK – in primis!, nebo právo volného pohybu a svobodného sdružování, stejně jako právo na ŘÁDNÉ VZDĚLÁVÁNÍ našich dětí, nebo NEPŘÍPUSTNOST NUCENÍ DO NĚČEHO, co považujeme za NEBEZPEČNÉ, a z něčí strany zištně účelové!

Pane Prezidente ČR – NAŠÍ země!

Právě jste potvrdil, že vaše Ego Vám převálcovalo Vaše IQ (konkrétně v oblasti sociální inteligence).

Proto Vás tímto vyzývám, jako nejvyššího Ústavního činitel NAŠÍ země, ve které nyní dochází k masivnímu potlačování občanských i lidských svobod a práv ze strany Státu – pod záminkou “pandemie”,

abyste prostřednictvím Ministra Zdravotnictví, odborníka – dle vašeho vyjádření, kterého chcete 28.10.2020 vyznamenat za jeho zásluhy konání v této “pandemii”,
předložil NÁM, LIDU naší ZEMĚ současně občanům ČR, NEZPOCHYBNITELNÉ A ODBORNĚ VĚDECKÉ DŮKAZY O INFEKČNOSTI (NAKAŽLIVOSTI) viru, který je údajně důvodem aktuálně vyhlášené pandemie “smrtelného onemocnění COVID-19”.

Pokud nebude nezpochybnitelně DOKÁZÁNO toto opodstatnění státních represivních opatření, s následky omezování práv a svobody NÁS – lidí NAŠÍ země, a též nedozírnými negativními následky a dopady na ekonomiku a fungování NAŠÍ země, a našich životů,

tak pro ztrátu důvěry v ZASTUPOVÁNÍ NAŠICH ZÁJMŮ ze strany vás – našich zastupitelů, začneme vykonávat NAŠI MOC přímo – dle litery Ústavního Zákona, tedy bez vás,
a VŠICHNI (zástupci/zastupitelé, úředníci, zmocněnci, i odborníci), kteří se účastní a účastnili tohoto nehorázného a protilidského podvodu, spolčeni v organizované skupině s cizí mocí (plánované obligatorní očkovací látky, neschválené a bez záruk bezpečnosti!, již objednané v zahraničí za NAŠE peníze), budou souzeni a potrestáni dle Zákona, včetně úhrady náhrad VŠECH nám a naší zemi způsobených škod, a včetně osobní zodpovědností jednotlivých zainteresovaných aktérů.
Neznalost zákona neomlouvá, a na určitých pozicích se neznalost Zákona ani nepředpokládá.
Očekáváme DŮKAZY!

Nyní již s neÚctou
Z.M. z Velké Moravy

P.S.: Pro Váš klidný spánek Vás informuji, že IQ mám změřeno, a v pořádku – nad 100, jako u většiny NAŠICH lidí.. 😉

Radek
Návštěvník
Radek

Zvědavá matka

Napsala jste to výtečně. Pan prezident je žid (tedy podle svých vlastních slov), ale my jsme Češi, možná proto nám prezident nerozumí, protože my nejsme židé. Pokud svoje IQ měří podle svého ega, určitě bude vysoké, ale to neznamená, že z nás bude dělat blbce. Možná bude mít Zeman vejminek v Jeruzalému, a už se těší jak ho Netanyahu podrbe za ušima jako svého věrného psa.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Radek
Asi by tam měl odjet za Bibim na návštěvu – v IsRaHell už jsou doma všichni zavření na samotkách / stanné právo …
Nakonec – oni jsou z těch marx-komunistických lágrů (kibuc) už dávno hezky vycvičení, jak poslouchat (obey!) 😉

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

Mami, víš že tě mam rád 🙂
ale , hrozba bez možnosti jí splnit (převzít moc) je nejen legrační, ale hlavně hloupá. Co uděláte “vy lid” až se NIC nestane a pan prase ident se nejen nezmění , ale přitvrdí, a ON přitvrdí, bo šprýmula je jeho čovek.
Vyhrožovat se musí umět 🙂 a hlavně musí se pak , bohužel, občas… taky výhrůžky splnit.
A to se u nás nestane. Nestane se to NIKDE.
Sázka?
🙂
Pez který ščeká nekóše…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

comment image?itok=MBgJgUiZ

😉

Jaris
Návštěvník
Jaris

Z.matka
napsala jsem mu na email pred nedavnem dopis obdobneho zneni, jen zdaleka ne tak slusne jako vy. Me hlavne rozcililo, ze chce podvodnikovi prymulovi udelit cenu Bileho lva. Jsem presvedcena, ze mu pise stejne dopisy spousta lidi. Zeman zasadne na kriticke dopisy neodpovida, jelikoz jak sam rekl, ze jsou to vlastne blbci.
Jsem rada, ze se konecne potvrdilo, jaky je zeman pokriveny zmrd. Hlavne, ze mu chutna za penize danovych poplatniku a muze vydrzovat svou dceru – vecnou studentku na drahych univerzitach.

Hoñsobê
Návštěvník
Hoñsobê

Pan inžinýr z Hradu, sliboval při inaguraci, že vyšetří vše kolem solárních elektráren a zveřejní jejich majitele. Tak furt čekám a čekám a ček……

weissbach
Návštěvník
weissbach

Kdepak Čapí hnízdo. Babiše odrovná Prymula. To je ukázkově podminovaná politická zadnice. Nezbývá než si položit otázku co tím Zeman sleduje…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

weissbach
“co tím Zeman sleduje… ”
A hned druhá otázka vyvstává: co tím sleduje Babiš?
Je sice zaprodanec, ale hloupý není – určitě ne tak, aby si sám podřezával větev, na které pohodlně sedí …

weissbach
Návštěvník
weissbach

Babiš? Obvyklé lavírování s tím, že to pak hodí na jiné a sám bude z obliga. Dělá to úspěšně roky…

angel
Návštěvník
angel

ani jeden z nich nesleduje , takticky , nic , jen opisuje to, co má v notách od své vrchnosti, které byl přidělen a špatně se snaží , nevypadat přitom jako debil a podlá vlastizrádná krysa, …a jak všichni vidíme, zcela neúspěšně…nyní zeman ,, nabádá,, lid aby ,, zvedl zadky , šel k volbám a poslouchal odborníky ,, … jen blázen půjde k volbám, …možná , jedině, s tím papírem, že si bere zpátky svou svobodnou vůli a proto nevolí a nechat si to od těch sráčů z volební komise potvrdit… nehrejte už tu jejich hru , volby jsou jejich hra, nikoliv naše !

Boo-G
Návštěvník
Boo-G

nasrat do obálky a vhodit do URNY. To je cesta bojovníka 🙂

Hoñsobê
Návštěvník
Hoñsobê

To Boo-G jen technická to hov. no si ponesete už z domova, nebo vytlačíte před komisí a vymadlujete aby prošlo do urny?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

weissbach
Pry mula odrovná akorát sebe a být jím,hodně bych se bál hněvu národa kvůli idiotským a špatně směrovaným opatřením, zatímco prokazatelná centra nákazy v Praze otevřená a škodí celé zemi. Blb se toziž vždy odrovná sám. A babiš, ten může být v klidu, tomu spolehlivě drží a zvyšují preference hlupáci z demobloku jejichž profláknutí “lídři” jsou spolehlivou zárukou, že dokud ty kreatůry budou v těch stranách smrdět , Babiš může být naprosto v klidu.

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Zapomeňte na Vánoce. Gojímové budou rádi, když jim židofašisté dovolí sundat roušky u stromku a pootevřít okna!

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Já myslím, že zakáží i ten stromek. Mohl by totiž být potencionálním přenašečem viru…

Peter
Návštěvník
Peter
Albert
Návštěvník
Albert

Zemanovi začalo hrabat! Chce dát Prymulovy vyznamenání a všem co demonstrují proti opatření vzkázal “Ať si přeměří IQ”. Tady se začíná projevovat jeho Židovská loajalita!comment image

angel
Návštěvník
angel

zemanovi nehrabe, jen už nepotřebuje předstírat, že mu jde o národ , jako do doby před jeho zvolením, a plně se odkopává… vidíme toho pravého zemana…teď už čekejme cokoliv

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Albert
také si myslím a ostatně je očividné , že by měl IQ národa nechat na pokojí, neztrapňovat se a jít si nechat změřit chudobné zbytky toho svého. Myslím,že na prezidentování inteligentnímu národu čechů, už to dávno nestačí. A na to, že ti dva polistopadoví co
tu prezidentovali před ním byli pěknej humus.

Mordechai Levy
Návštěvník
Mordechai Levy

Něco pro místního Jaryna:
https://youtu.be/tSysSai0kWw

mantid
Návštěvník
Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Satanisti vždy fšecko naopak , je potřeba aby ti zdraví se scházeli co nejvíce a toho koroňáka si předali a proběhla přirozená vakcinace – promoření ale ,když někdo vsadí na kšeft tisíciletí
Vopíchat fšechno a fšechny a má ftom svoje akcie ,tak se nedivme že proto udělá fše aby tomu tak bylo

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

“přirozená vakcinace – promoření”

Tomu se odjakživa říká imunizace. Proč přebíráš hysterický falešný kovid-novoslovník? Jaké “promoření”? I když asi nejidiotštější kovid-novoslovo je “rozvolňování”.

A proč záměrně przníš český jazyk? Proč píšeš jako prase? Místo “bezejmenný” si dej “Šlak-2”, ty patláku patlavej. Jen si to po sobě přečti.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Dyktáti byli dicky moje slabyna .

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Jsi prase, když prasíš český jazyk záměrně. Nejsi tu sám takovým prasetem, jsi dalším členem místní prasečí dyslektické bandy. A ještě se tím pyšni, ty vemeno.

angel
Návštěvník
angel

asi chce užít české slovo…místo cizího , toho tu máme víc než dost…není to pan ,, krkovička ,, ?

bolen
Návštěvník
bolen

ale oni si ho přece už předávají od konce minulého roku

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bezejmený
ve skutečně odborných kruzích bylo jasně řečeno , že “promoření”, tedy plošné rozšíření nákazy na populaci , ať už očkováním, nebo kontaminovanými testy, je výplod chorého mozku. Nakažení ke kterému tím dochází , žádné “protilátky” nevytvoří, ale jen zaměstná imunitní systém, který musí zapracovat na potlačení nákazy. A v případě oslabené imunity nemoc vypukne plnou silou. Už jen za ten svůj “komerční výrok” o promoření měl jít Pry mula sedět. Protože “žluťásky” mu
v očích jen blikaly.