VIDEO: Andrej Babiš natočil video, kde obviňuje Českou televizi, Český rozhlas a...

VIDEO: Andrej Babiš natočil video, kde obviňuje Českou televizi, Český rozhlas a novináře ze lhaní a de facto rozkladné činnosti proti jeho osobě. Český fake news mainstream přitom informoval, že slovenský soud potvrdil, že Andrej Babiš byl agent StB. Jenže, to není pravda. Otázka zní: Kdo je nástupnickou organizací StB dnes?

VIDEO: Andrej Babiš natočil video, kde obviňuje Českou televizi, Český rozhlas a novináře ze lhaní a de facto rozkladné činnosti proti jeho osobě. Český fake news mainstream přitom informoval, že slovenský soud potvrdil, že Andrej Babiš byl agent StB. Jenže, to není pravda. Otázka zní: Kdo je nástupnickou organizací StB dnes?

Andrej Babiš natočil a uveřejnil před 2 dny na YouTube kanálu Hnutí ANO poměrně emotivní video, jehož obsah opět potvrzuje, že českému mainstreamu se nedá věřit už doopravdy vůbec nic a stává se tak naprosto jednoznačným fake news mainstreamem, jak označuje Donald Trump americká mainstreamová média. O co vlastně jde v celé kauze? Slovenský ústavní soud totiž před týdnem vydal rozhodnutí, že žaloba Andreje Babiše na obvinění Slovenského ústavu paměti národa je neplatná, protože tento ústav není nástupnickou organizací československé StB, která spadala v dobách ČSSR pod federální ministerstvo vnitra. Veškeré předchozí rozsudky, který byly ve prospěch Andreje Babiše, jsou tak neplatné a celá kauza byla vrácena krajskému soudu, který musí nejprve zjistit, kdo vlastně je v dnešní době nástupnickou organizací StB, aby tato organizace se potom mohla vyjádřit k tomu, jestli Andrej Babiš byl nebo nebyl spolupracovníkem a agentem StB [1]. Dalo by se říct, že na Slovensku zavládl soudní chaos, kde jedna ruka neví, co dělá druhá.

Mocenský tandem Miloš Zeman – Andrej Babiš. Tandem představuje největší ohrožení amerických plánů s Českou republikou.

Jenže daleko horší je obrovská dezinformační vlna v ČR, kdy Česká televize a spolu s ní i Český rozhlas informovaly, že slovenský soud definitivně zamítl Babišovu žalobu na Slovenský ústav paměti národa, a tím pádem to prý jako znamená, že Andrej Babiš byl agentem StB a jeho žaloba proti tomuto tvrzení tak byla ústavním soudem definitivně zamítnuta. Nemusíme mít vůbec Andreje Babiše v oblibě, ale takováto skandální dezinformace je naprosto dokonalou ukázkou toho, jak fungují česká dezinformační mainstreamová média. Pokud bychom takovou zprávu přinesli my jako Aeronet, že Andrej Babiš byl definitivně potvrzen jako agent StB, okamžitě by se na nás snesla obrovská vlna kritiky, že šíříme dezinformace. Jenže, když tyto dezinformace šíří Česká televize a Český rozhlas, všichni jsou v klidu, nikdo to nekritizuje, všichni mlčí a místo toho řeší kauzu jakýchsi výroků politiků SPD o táboru v Letech. Skutečnost, že mainstreamová veřejnoprávní média vedou informační válku proti premiérovi a jeho spojencům na ose Zeman-SPD-KSČM, by měla někomu otevřít oči.

Na scéně se objevuje operátor StB, který obviňuje Babiše i britského předsedu Labour party ze spolupráce s komunistickou StB

Na scénu se v posledních dnech dostává velmi nebezpečná postava, bývalý operátor I. Správy SNB (rozvědka) Ján Sarkocy, který rozehrál vysokou hru, která zasahuje až do britské politiky. Tento agent StB totiž obvinil šéfa britských labouristů Jeremyho Corbyna, že v 80. letech spolupracoval s československou tajnou službou StB, a že této spolupráce se účastnil i Andrej Babiš [1]. Příchod agenta StB Sarkocyho na scénu v době vyjednávání o české vládě je načasované tak, aby byla Babišova vláda torpédována ještě dříve, než bude vůbec ustanovena. Celá věc má charakter zpravodajské hry, jejímž cílem je dostat Andreje Babiše do izolace na politické scéně, aby byl nepřijatelný pro ostatní politické strany. Veřejnoprávní média následně vykreslují Babiše jako již soudem uznaného agenta StB.

Ján Sarkocy, bývalý agent StB, promluvil pro britský bulvár The Sun [3].

Andrej Babiš pracoval v 80. letech pro podnik zahraničního obchodu (PZO) Petrimex a měl několik stáží v cizině, v severní Africe apod. Je naprosto zjevné, že musel být v kontaktu s 1. a také 2. správou SNB a jeho zařazení muselo spadat do složky SU (speciální určení) a zařazení KRU (kádr rezidentního určení). V této skupině byli vedení lidé, kteří měli výjezdy do devizové ciziny z pozice pracovních cest firem PZO a museli informovat agenturní pracovníky StB o svých cestách a jejich obsahu. Ovšem Andrej Babiš je obviňován z toho, že údajně podepsal vědomou spolupráci agenta StB v jedné bratislavské kavárně, což má dokladovat jistý papír s podpisem, který se podobá Babišovu podpisu z tehdejší doby. Pravdou ale je, že tři různé instance slovenských soudů nenašly žádný hmatatelný spis, především ten, který je naprosto nejdůležitější, a to je osobní spis agenta, tzv. kádrová svodka.

Babiš musel být kádrově zařazen ve složkách StB stejně jako všichni, kdo pracovali pro PZO a vyjížděli pracovně do devizové ciziny. Jenže to nebyl status agenta, ale rezidenta…

Právě z kádrové svodky, pokud by byla k dispozici, by bylo potom možné vyčíst nejen účast na jednotlivých operacích, ale i data a časové údaje komunikace agenta s ostatními zaměstnanci StB. Estébáci si brali pravidelně své vyhlédnuté objekty tzv. na kávičku, kde z takových seancí se dodnes zachovaly účtenky za občerstvení, ale s Andrejem Babišem se dostáváme do pozice obrovské záhady, protože pocházel z rodiny několika emigrantů a takové osoby byly v primárním zájmu StB. Ve spisech jsou dodnes tyto osoby uváděny jako “blokované”, tedy vyhrazené objekty k rozpracování a k získání ke spolupráci. Pokud by Andrej Babiš podepsal agenturní vázací dekret, potom by jako zaměstnanec PZO spadal pod 1. Správu SNB s úkoly pro splnění v zahraničí, anebo pod 2. Správu SNB pro rozkladnou činnost uvnitř PZO.

Rozhovor Andreje Babiše pro ČST v roce 1981.

V tom případě by ale existovaly křížové odkazy ve spisech ostatních agentů z dané doby, že ta a ta osoba je blokována a rozpracována agentem “Burešem” (Babišovo krycí jméno). Jenže žádné takové křížové odkazy a záznamy nikde neexistují, a to je záhada, která by nás měla vést k opatrnosti. Právě z důvodu chybějícího kádrového spisu a chybějících křížových záznamů ve složkách StB neuznaly 3 stupně slovenských soudů tvrzení Slovenského ústavu paměti národa, že Andrej Babiš byl agentem. On totiž mohl být veden jako KRU (kádr rezidentního určení) vzhledem ke své pozici v Petrimexu a zahraničním cestám, ale k tomu chybí důkazy. KRU byli inženýři, vědci, obchodníci, analytici, kteří byli připravováni StB jako rezidenti pro budoucí sběr technologických informací v cizině pro potřeby československého průmyslu a hospodářství. Nešlo nikdy o agenty vnitřní správy (kontrarozvědky).

Koho vlastně by měl Babiš žalovat? Stopy vedou k ministerstvům vnitra v Česku i na Slovensku

Největší záhada ale spočívá v rozhodnutí slovenského ústavního soudu o tom, že Slovenský ústav paměti národa nemá právo rozhodovat o tom, jestli někdo byl nebo nebyl agentem StB. Soud de facto uvedl, že ústav má charakter studijního historického institutu, ne oficiálního úřadu, který by mohl dávat informace o personálních otázkách. Z toho důvodu musí žaloba směřovat na nástupce federální StB, a tady to začíná být opravdu pikantní. Předlistopadová StB spadala pod federální ministerstvo vnitra. Po rozpadu federace se nástupnickými organizacemi staly de facto české a slovenské ministerstvo vnitra. Jenže tato ministerstva nedisponují přístupem k dokumentům a milionům složkám, které zkoumají jednotlivé národní ústavy paměti národa. Takže potvrzení, jestli někdo byl nebo nebyl spolupracovník StB, by mělo vydat ministerstvo vnitra, ale teď není ani jasné, jestli to slovenské nebo české. Andrej Babiš má totiž české občanství, a tak paradoxně by potvrzení o tom, že nebyl agent, mohl vydat budoucí ministr vnitra za Hnutí ANO. To by ovšem ale vrhlo na Babiše ještě horší světlo.

Jeremy Corbyn, předseda britských Labouristů obviněný ze spolupráce s československou StB.

Celý obraz do sebe zapadá naprosto dokonale. Česká veřejnoprávní média vedou soustředěný boj proti mocenskému tandemu Zeman-Babiš a proti všem spojencům tohoto tandemu, tedy proti SPD a proti KSČM. Určitě si vzpomínáte, jak se minulý rok objevily na internetu informace o tom, že Jiří Drahoš byl spolupracovníkem StB. Mainstreamová média okamžitě vystartovala na obranu Jiřího Drahoše, a to bez jakéhokoliv odstupu, přestože i my jsme zjistili [3], že práce pro ČSAV a výjezdy do ciziny byly předmětem kontroly a schvalování 1. a 2. Správou SNB, která tyto osoby zařazovala do složek pod označením KRU. Je poměrně pravděpodobné, že Andrej Babiš je na tom podobně jako Jiří Drahoš. Byl sice veden někde u StB, ale nebyla to zřejmě pozice agenta, ale pouze rezidentura pro účely práce v zahraničí. Jenže zatímco mainstreamová média chránila Jiřího Drahoše zuby nehty, v případě Andreje Babiše vypouští veřejnoprávní média naprosto otřesné dezinformace a lži o rozsudku ústavního soudu v Bratislavě.

Americké odcházení – Pokusy o rozbíjení mocenského tandemu Zeman – Babiš vrcholí, střelba míří na prezidenta, premiéra, celou SPD a komunisty. Hraje se o všechno!

Andrej Babiš nikdy nebude náš oblíbenec, ale jako nezávislá alternativa si musíme dobře všímat rozkladné činnosti českých veřejnoprávních médií proti demokraticky zvoleným politikům, a je úplně jedno, jestli je to Andrej Babiš, nebo Miloš Zeman, Tomio Okamura nebo Miloslav Rozner z SPD. Není normální, když veřejnoprávní média šíří dezinformace a rozehrávají zpravodajskou hru proti premiérovi, i když je v demisi. Už jednou jsme zažili sestřelení premiéra v roce 2013 na objednávku mocenských kruhů zpoza Atlantiku kvůli dostavbě Temelína a tohle, co se teď rozehrává okolo Babiše má nebezpečný nádech další americké zpravodajské hry. Hraje se o rozbití tandemu Zeman-Babiš a skutečnost, že do akce proti nim byl nyní nasazen i bývalý operátor StB Sarkocy, dává docela dobře tušit, že někomu už opravdu teče do bot. Nepodařilo se jim porazit Miloše Zemana ve volbách, tak se snaží mocenský tandem rozbít z druhé strany. A útoky na SPD jsou pouze útokem na Andreje Babiše z jiného úhlu, tzn. útoky na potenciální spojence jeho budoucí vlády.

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jara
Návštěvník
jara

Dnešní Události TV 1: Bureš: “Tak jsme to dali dolů, 0.37”. Bez komentáře…

jara
Návštěvník
jara

Pane VK vážím si Vás, ale prosím, nechápu, jak se můžete zastávat tohoto potkana, nekonečného haj.la se vším všudy, člověka bez páteře, který i své děti zapřísahá, zloděje největšího kalibru, stokrát dokázaného udavače estébáka. S takovým člověkem bych si nesedl ani do jednoho vagonu ve vlaku. Jenom bych chtěl vědět, pane VK, co Vás vede k sympatiím tohoto darebáka. Děkuji za vysvětlení. Jaroslav Vyhňák.

jara
Návštěvník
jara

Jinak, děkuji za palce dolu, aspoň vidím, s kým mám tu čest…

Ladin
Návštěvník
Ladin

Pane jara,asi toho nechápete podstatně více.Já mám sice také pouze informace z prolhaných médií,ale dokážu si selským rozumem dát dohromady,jak to tady Babiš jako ministr financí dokázal ukočírovat.Všichni na něj poslední asi 2 roky útočí ohledně Čapího Hnízda.Pane jara,Babiš je byznysmen a dokud pro naší zemi je přínosem,tak mu přece nebudeme házet klacky pod nohy.Dostal dotaci,ano.Vyvedl z toho nějaké finance do daňových rájů,ne.Ty peníze zůstali tady u nás a dále se zhodnocují.Byl někdy agentem,nevím.Ale bylo to minim.před 30 lety a to už mě nezajímá.Mě zajímá co je teď a bude zítra a za dalších pět deset let.Zajímá mě jak se zde budou mít moje děti a vnoučata,to je pro mne důležité.A Babiš je podle mého mínění tím nejlepším kandidátem.Protože když bohatne Babiš,tak bohatneme všichni.

jara
Návštěvník
jara

Přeji vám, ať se vaše zbožné přání vyplní. Jinak, co chápu a nechápu nechte laskavě na mně…

Neznámý
Návštěvník
Neznámý

“nechtě laskavě na mně”. Ale v tom případě nás tím neobtěžujte. Já jsem také Babiše nevolil, ale to co píše pan V.K. jasně ukazuje, že ať je Babiš jaký je, tak agentem nebyl.
A na druhou stranu – i kdyby byl. Pracoval v zahraničním obchodě a takoví lidé, kteří jezdili do ciziny mohli být pro republiku přínosem. Vemte si americkou ambasádu, tam jsou to všechno agenti SíAjEj, což je mnohem horší, řekl bychm že přímo teroristická organizace. A odsuzuje v JůEsEj někdo tyto agenty. Vůbec ne. Ti se tím doma ještě chlubí.

Milan Litvik st.
Návštěvník
Milan Litvik st.

Jaro, malinko jste článek nepochopil. zde nejde o to se babiše zastávat, ale jde o to vše dobře pojmenovat a udělat si představu.
To zda je hajzl není podstatné.
Já jsem dosti proti kobližák, ale v současnosti ho bohužel potřebujeme jelikož je to asi jediný politik, který může jíz
t proti pražské nalejvárně tomu zbytku politických hujerů.

Honza Key
Návštěvník
Honza Key

Ty jsi byl řídícím důstojníkem Andreje Babiše, že víš tak jistě, že byl agentem StB? Včera ministr zahraničí UK Johnson prohlásil úplně vážně, že toho ruského přeběhlého agenta zabili na přímý rozkaz Putina! On mu to Putin telefonoval, nebo jak se to dozvěděl?
To jsou všechno kecy tzv. novinářů (a politiků), aby se dostali na první stránku a dostali prémii za kvalitní článek…!

zuzana
Návštěvník
zuzana

Jsem ráda, že někdo znalý těchto právnických kliček toto napsal. Znám ze svého okolí několik osob, které se dostali do Cibulk. seznamů. Vysokoškolačka v Brně dělala průvodkyni na Výstavišti, stavař přehrad pracoval v Rusku, můj syn jako mladý stav. ved. v nemocnici odmítl podepsat vstup do strany, nezbylo mu než emigrovat. Jinak by dělal zedníka po celý život. Tito lidé chtěli žít a něco uměli.
Televizi Barandov jsou tato témata blízká, chtěla jsem si poslechnout ve středu pořad. p.Soukupa, ale obrazovka byla černá s komentářem, že vysílatel tohoto pořadu nemá povolení tento pořad vysílat. Mám kabel UPC Kroměříž. kdo to zakázal?

Neznámý
Návštěvník
Neznámý

Ach jo. “Odmítl podepsat vstup do strany.” Hloupější výmluvu si nevymyslel? Kvůli tomu, že odmítl vstoupit do strany musel za kopečky? To by tam pak muselo utéct daleko více obyvatel Československa. Moje žena také dostala tuto “nabídku”, ale s úsměvem to odmítla. Vymyslela si objektivní důvody a měla klid. Vůbec nemusela utíkat.:-)
Jen tak pro zajímavost – co pak dělal syn v tý emigraci? Jestli zedníka tak mohl být jenom rád. Připomnělo mi to herce Braunschlägra, který taky zdrhl za kopečky a v JůEsEj pak dělal hajzldědka. Holt povýšil.:-)

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tady se hodi odkaz na jednu zajimavou knihu, ale bohuzel tezko ji asi budeme hledat v cestine:
https://www.goodreads.com/book/show/3044762-operation-splinter-factor
Autor – Steven Stewart, britsky publicista se zabyva cinnosti tajnych sluzeb a intrikam CIA po 2. svetove valce prostrednictvim dvojitych agentu v nasich zemich. Vychazi mmj. s tvrzenim, ze i za monstrprocesy u nas jako Horakova a Slansky byla ve skutecnosti prave zminena organizace. Dost nepohodlna materie pro dnesni medialni srackomety ktere prave ted maji na poradu 25. unor 1948.

Valerij
Návštěvník
Valerij
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Dik Valeriji za info, mel jsem patrat vice 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Klamné operace – Reaganova metoda
https://www.youtube.com/watch?v=GqnCy8anNes
Filozofie těhle operací je zřejmá i v tomhle dokumentu. Cílem bylo je vynervovat a donutit k jednání, které by na ně hodilo vinu za rozpoutání války.
Spustit bezdůvodné represe režimu proti obyvatelstvu, to je velmi účinné. Navíc jak se to jednou povede rozchodit, jede to samo a stačí jen korigogovat měr.
Spustit to umí kde kdo, ale je brzda, to žádný manuál neříká. Je to nezodpovědná metoda.

r.m.
Návštěvník
r.m.

od 22. minuty se dokument věnuje vyvolávání paniky veřejnosti ve státech s umírněnou politikou vůči Sovětům.
Prvním cílem se stalo Švédsko. Falešné sovětské ponorky kolem břehů. Nakonec i vražda Olafa Palmeho učinila švédské politky vstřícnějšími.
V současnosti se téma ruských ponorek na Švédy zkoušelo asi dva roky před další etapou – zavalení nekompatibilními imigranty.
Určitě si někdo velmi pečlivě přečetl jejich imigrační zákony a využil je proti nim. Proti humánnímu národu ochotnému pomáhat. Dorazit vyspělý sociální systém, aby neoliberální koncentráky dostaly zelenou i tam.
Švédsko chtějí mimo jiné, vlastně hlavně pro jeho geografickou polohu.
P.S. v roce 1983 Reaganova tajná komise málem vyvolala jadernou válku. …a veřejné mínění v zemích NATO o amerických hrách nevědělo vůbec nic. Dokonce ani o hospodářských problémech Východního bloku. To aby byli líp strašitelní a tahali káru poslušně dál.

masek
Návštěvník
masek

Ono kdyby pred par lety neprobehlo velke paleni stb svazku na letne, pravdu by jsme se mozna dozvedeli. Jeste, ze si alespn ty slovaci par svazku nechali, alespon trosku muzou virit vodu. Babis je bures a stbak, o tom neni pochyb, staci se podivat na ty jeho praktiky, ma to zazrany pod kuzi.

Neznámý
Návštěvník
Neznámý

Koukám, že jste odborník. Nebyl jste také v těch svazcích?

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Zsinalá rtěnka:
“Jinak přeji panu Babišovi, aby sestavil vládu a snad se dočkáme nějaké té prosperity, kterou si Česko zaslouží…”

Tento výrok je korunovaným dokladem toho, že stádo zůstává stádem!!!!!! I po 28 letech OVČANÉ zůstávají OVČANY (!!!!), a očekávají od židovských a zednářských
figur prosperitu apodobně. Lidé (ne všichni) jsou nepoučitelní!!!

Zsinalá rtěnka
Návštěvník
Zsinalá rtěnka

Antisione, váš spodní hák moje přání nezmění: prostě a jednoduše přeji panu Babišovi, aby sestavil vládu. Docela se zájmem jsem četla vaše tapety, ale teď vidím, že jste takový zatrpklý pán.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Zsinalá rtěnko: Chápu, že se vás to dotklo, ale to je váš problém. Vy jste přesně prototyp OVČANA, který i kdyby byl mlácen po hlavě 300 let, tak
se nepoučí!!!

Zsinalá rtěnka
Návštěvník
Zsinalá rtěnka

Mě se to nedotklo, tak háklivá zase nejsem, ale vy jste si nastudoval jednu knihu o tom Sionu, a z té tady citujete a mlátíte nás přes hlavu, ale vaši osobní myšlenku jsem vůbec nezaznamenala, tedy kromě urážek, že ano, to vám vskutku jde. A přitom to co tady citujete z té knihy, značí jeden z možných úhlů pohledu na současný svět, který ovlivňuje víc faktorů, takže vaše hanlivé a černobílé nálepkování a šermování Ovčanem mě vskutku netankuje a těžko bude. Pá Antisione, nezadav se slinami.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

No, Zsinalá rtěnko – nevím sice proč sem taháte nějakou
jednu knihu o Sionu ( protože já mám prostudováno doslova
desítky děl s touto tématikou) – když se zde vyjadřuji k
vašemu OVČANSTVÍ!? A co se týče jakékoli zde mnou
doporučované literatury, tou se vůbec nezabývejte, typ jako
vy chce pouze chléb a hry, a skutečná nepříjemná fakta se
snaží vytěsnit ze svého omezeného mozečku, že?
Vždyť jde přeci o to, aby Babiš sestavil vládu, ne?

Iva
Návštěvník
Iva

Pane AntiSione, zkraje to šlo, ale začal jste být osobní a útočný a ty poslední příspěvky jsou hulvátské. Zamyslete se trochu. Tohle není přece nutné.
místo sjednocení proti společnému nepříteli se budeme nesmyslně štěkat mezi sebou … na tohle oni čekají!!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Spravne, Antisione. Mnoho lidi dodnes neprohledlo. Babis zadnou prosperitu neprivede, ba mne to i rozesmalo. Bylo na nej tolik stiznosti, dukazu o jeho pofidernich obchodech a cachry s penezma, ze se divim, ze si nekteri lidi mysli, ze spasi republiku. Navic si zvolili zlodeje, co jeste potvrdil, ze ‘vseci kradnu’. 😀

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Jaris – ano, neprohlédlo, a je to skutečně tristní!

Zsinalá rtěnka
Návštěvník
Zsinalá rtěnka

Mě by více zajímal seznam současných mladých politiků, kteří jsou na výplatních listinách tuzemských i zahraničních miliardářů, cizích rozvědek apod. než to, že se Andrej Babiš zapletl s minulým režimem. Škoda, že se tajné archivy otevírají jednou za určitý dlouhý čas, až je vše de facto promlčeno, ale asi bychom se divili kdo je vlastně kdo. Být panen Babišem, už bych tyto útoky vůbec nekomentovala, maximálně bych prohodila: Oni házejí kamením, a sami mají máslo na hlavě – viz třeba údajně čistý štít Drahoše, atd. atd. atd. atd. …
Jinak přeji panu Babišovi, aby sestavil vládu a snad se dočkáme nějaké té prosperity, kterou si Česko zaslouží, a rovněž bych nepohrdla, kdyby Kalousek a spol. dostali co si zaslouží, tepláky to asi nebudou, ale vrátit nakradaný majetek to by byla odplata velmi velmi dobrá.

vlky
Návštěvník
vlky

souhlasím s vámi

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

Ja nevim , jak vůbec můžete bránit slovaka, kterej sice maka tak, ze mu praskla zilka v oku, ale pro nas pro CECHY udelal akorát tak kulovy. Maximalne pro sebe. I na Slovensku z nas mají prcu. Ale Andrejko si urcite udela radost a na nekoho zaklekne. Vzdyt slozka muze byt na kazdyho ne, jak říká. Vite vůbec co znamena ANO – Andrejko Nas Odrbe.

Zsinalá rtěnka
Návštěvník
Zsinalá rtěnka

Veselko a tobě zase praskla podprsenka, i když víme že jsi jakože mužský rod. Tady bývala jedna trolka, říkala si Přezdívka, která jako ty, přilévala vodu do oleje, aby to jako prskalo, jenže na rozdíl od tebe, čas od času sem dala komentář, který obsahoval informaci a byl podnětný, zatímco ty tady mňoukáš a nic z toho.

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

Rozmazana rtenko – napis mi prosim te co pro nas udelal. A ze mas pamet, asi jsem se ti zalibil. A co prilivam do ohne? Povez. Krome toho ze zavedl EET, neudelal nic. Ze je je super konjunktura co se tyce ekonomiky? Nebo vlastne on se pral třebas za ty duchody. Na to jsem pozapomel. Me spis pripada, ze jen knoura pan ucelovka.

Zsinalá rtěnka
Návštěvník
Zsinalá rtěnka

Dovolím si protiotázku: A co udělali jiní politici za těch skoro 30 let?
Nebo jsi snad spokojen, že kupuješ podřadné potraviny, zboží druhé kvality, a nedej bože, aby tě začaly bolet zuby, a k tomu všemu pracuješ za malý plat, a v Evropě jsi občan druhé kategorie.
Já myslím, že důchodci jsou rádi, že dostali přidáno, a nemusí už tolik živořit, a to je jedno velké plus, které má dopad i na ostatní.
A to, že je konjunktura sice není dílo naší vlády, ale můžeme doufat, že se peníze neutratí za nesmysly, jak už jsme toho byli svědky v minulých letech.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zsinala rtenko, tady jde vsak hlavne o dobu soucasnou. Ta pro hochstaplera Babise take neni prizniva, kdyz se nebu zminovat o jeho STBacke minulosti. Je to od sameho zacatku velice az chorobne ambiciozni clovek. Takovy, ktery jde pres mrtvoly, a to je smrtelna kombinace. Kdyby byl Babis slusny clovek, uz davno by odstoupil. Je to bezohledny karierista.

Zdena Veselka
Návštěvník
Zdena Veselka

Zdravim. Babis je proste slovenskej STBak, kterej ciste ke svým penizkum prisel.

Dali
Návštěvník
Dali

zde vám přikládám web https://www.anobudelip.cz/cs/o-nas/blogy/12512/muj-podrobny-zivotopis
kde sám Babiš vysvětluje a popisuje co dělal a jak se dostal k tomu co dnes má a já mu věřím. Ti, co jej obviňují jsou mocní STbáci, co zde vládnou cca 30 let a na to jsem přišla tak, že jsem si všimla propojení české a slovenské Stb před volbami. No kdo asi toto dokáže? A tento článek můj názor dokládá velice jasně. Babiš byl chytrý mladý obchodník, komunikoval se zahraničím a tak jej oslovili….ale jak se v článku výše píše, chybí důkazy o tom, že byl konfident anebo někoho udával, ono se to jen hodí do krámu dnešním politkkům tzv. demokratům a hlavně to celé zařídil tzv. “reorganizaci policie” turbostudent z Plzně, Chovanec! tak to je!

malostranska
Návštěvník
malostranska

Politikům se nevěří, politici se kontrolují (K.Kryl). Porovnejte s:

http://forum24.cz/tajna-analyticka-zprava/