VIDEO: Andrej Babiš byl v pondělí 2. září obžalován státním zástupcem v...

VIDEO: Andrej Babiš byl v pondělí 2. září obžalován státním zástupcem v kauze Čapí hnízdo a premiér následně rezignoval! Česká televize odvysílala jinou a předem připravenou verzi reportáže o tom, že premiér Andrej Babiš rezignoval! Reportáž byla předtočena a nachystána dopředu, protože na Kavčích horách se očekávalo, že státní zástupce Jaroslav Šaroch v ten den oficiálně obžaluje premiéra z trestného činu zneužití dotací! Jenže, nakonec to dopadlo úplně jinak, ale ČT zapomněla reportáž vyřadit z playlistu večerních Událostí!

VIDEO: Andrej Babiš byl v pondělí 2. září obžalován státním zástupcem v kauze Čapí hnízdo a premiér následně rezignoval! Česká televize odvysílala jinou a předem připravenou verzi reportáže o tom, že premiér Andrej Babiš rezignoval! Reportáž byla předtočena a nachystána dopředu, protože na Kavčích horách se očekávalo, že státní zástupce Jaroslav Šaroch v ten den oficiálně obžaluje premiéra z trestného činu zneužití dotací! Jenže, nakonec to dopadlo úplně jinak, ale ČT zapomněla reportáž vyřadit z playlistu večerních Událostí!

Minulé pondělí bylo médii v České republice ostře sledováno, protože státní zástupce Jaroslav Šaroch už dlouho dopředu avizoval, že oznámí výsledek šetření a zkoumání státního zastupitelství v kauze Čapího hnízda a údajného dotačního podvodu, na kterém se měl podílet i premiér Andrej Babiš. Česká televize upřímně očekávala, že státní zástupce oficiálně obžaluje Andreje Babiše v této kauze a posune celou věc k českým soudům, aby se spustil soudní kolotoč. A protože Česká televize opravdu očekávala, že to takto dopadne, nachystala a předtočila již dopředu reportáž se souhrnným výčtem Babišových kauz. Jenže, jak si všimly tisíce diváků, reportér ČT Jiří Hynek totiž v údajně živém vstupu hovořil o Andreji Babišovi jako o premiérovi v minulém čase.

Světlana Witowská oznamuje, že má v živém vstupu reportéra Jiřího Hynka.

Nejednalo se o žádné přeřeknutí reportéra, protože v reportáži zaznělo celkem 3x po sobě, že bývalý premiér Andrej Babiš čelí vyjmenovaným kauzám a podezřením. Nejednalo se tedy vůbec o živý vstup a živou reportáž v Událostech, ale byl to předtočený vstup reportéra Jiřího Hynka, který měl v divácích ČT vyvolat iluzi, že se jedná o živý vstup. Moderátorka ČT Světlana Witowská totiž u velkoplošné obrazovky komunikovala s Jiřím Hynkem naživo, minimálně to tak mělo vypadat, ale z Jiřího Hynka následně začaly vypadávat neuvěřitelné informace o tom, že Andrej Babiš je již bývalým premiérem.

Všimněte si nahoře, že přenos je označený “živě” z Olbramovic.

Takže existují dvě možná vysvětlení. Buď Česká televize odvysílala reportáž z paralelního vesmíru, to znamená přinesla reportáž z jiné časové iterace našeho časoprostoru, ve které byl Andrej Babiš obžalován a poté rezignoval, anebo existuje druhá možnost, ČT prostě předtočila reportáž s Jiřím Hynkem dopředu, přičemž se očekávalo, že Andrej Babiš po obžalobě ze strany státního zástupce rezignuje.

Reportér Jiří Hynek se nacházel buď v jiné časoprostorové iteraci, anebo mluvil v předtočeném záznamu

Rozhodně se nejedná o chybu ve skriptu reportéra, protože i kdyby Jiří Hynek ve vstupu odříkával svá slova ze čtecího zařízení, muselo by mu již v čase videa 0:12 být naprosto jasné, že mluví nesmysly. Jenže, celé je to mnohem horší. Naší redakci se podařilo získat původní záznam odvysílané reportáže, protože ta je již dnes na oficiálních stránkách na webu ČT nedostupná [1] a je tam jenom příslušná omluva, že reportáž již není dostupná, protože obsahovala nesprávné informace.

Retrakce pořadu.

Po analýze reportáže jsme zjistili, že reportér Jiří Hynek označuje v krátké reportáži Andreje Babiše za bývalého premiéra hned na 3 různých místech a ani jednou, ani jedinkrát nehne ani brvou. Pokud by četl svůj text ze čtecího zařízení, muselo by mu to dojít již v čase 0:12, že čte chybný text na čtecím zařízení. Jelikož však ani nehnul brvou a ani na zlomek sekundy se nad tím nepozastavil, co říká za nesmysl, tak to jednoznačně znamená, že reportáž byla nejen dopředu předtočená, ale Světlana Witowská navíc ve studiu hrála na koncesionáře habaďůru, že jako vede dálkově přes telemost rozhovor s reportérem v živém vstupu. Sami se na video podívejte, je to naprosto natvrdo a bez veškerých pochybností předtočené.

Dvojka na trhu s elektronikou má příležitost natočit s Patrikem Hezuckým novou reklamu o fake news České televize

Takže by mně zajímalo, co na to říká dvojka na českém trhu s elektronikou, firma CZC, která o nás v reklamách na českých televizích šíří diskreditační reklamu o fake news. Všechny nás zajímá, kdy CZC natočí s Patrikem Hezuckým nějakou reklamu i na zesměšnění ČT, a která překroutí název a logo České televize? Jako fejk nemusí do té reklamy nic vymýšlet, mohou použít tuto falešnou a skutečnou reportáž ČT, kterou si zaplatili koncesionáři a čeští občané za pěkných 7 miliard korun ročně. Nejenom, že Česká televize odvysílá dezinformaci a lež o tom, že Andrej Babiš je bývalý premiér, ale oni tu reportáž dokonce mají natočenou a nachystanou dopředu, a dokonce ji vydávají v přímém vysílání v Událostech za živý vstup, když přitom je zjevné, že to není živý vstup, ale je to nasimulované, aby to tak na diváky působilo.

Kdy se dočkáme od Patrika Hezuckého nové reklamy na fake news v podání ČT?

A tito lidé z médií se snaží útočit na servery alternativy, že šíří fake news? Na to lze cynicky odpovědět pouze to, že i kdyby to byla pravda, tak servery alternativy jedou za své peníze, resp. za peníze čtenářů, kteří dobrovolně ty fake news čtou. Jenže Česká televize tyto fake news o údajně bývalém premiérovi jede za 7 miliard z povinných koncesionářských poplatků, ale nejedná se o žádný omyl, ale o trojnásobný fake news, protože reportáž je lživá, Andrej Babiš nikdy nepřestal být premiérem, reportáž je předtočená, není to živý vstup a moderátorka ve studiu nevede živou interakci s reportérem v Olbramovicích, ale pouze to má jako tak vypadat, že je to naživo. Milá CZC, jděte do sebe a natočte další reklamu, máte možnost poukázat na skutečný a opravdový fake pořad, nemusíte špinit alternativu a vymýšlet si na ní neexistující fejky, můžete z fake news obvinit rovnou Českou televizi.

Kam plynou peníze koncesionářů z nákladů na realizaci údajných živých přenosů reportérů z terénu, které ve skutečnosti vůbec nejsou živé a jsou to předtočenky?

V reportáži zaznívají informace o tom, že Andrej Babiš je bývalý premiér, na celkem 3 místech, a to v čase 00:12, dále potom v čase 01:05 a nakonec v čase 01:16. Všimněte si, že Jiří Hynek je naprosto v klidu a pokud by se jednalo o živý vstup, rozhodně by nevykládal o Babišovi, že je bývalý premiér, zvláště ne ve chvíli, kdy dělá živý vstup do studia a režie předtím probírá s reportérem obsah vstupu, kde si říkají, o čem to bude.

V ten den otřásala médii informace o tom, že státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil trestní stíhání Andreje Babiše, takže je naprosto nelogické, že by reportér ČT v živém vstupu večer o tom nevěděl, že Andrej Babiš se dočkal zastavení trestního stíhání. Česká televize se zkrátka nejen střelila do nohy, ale navíc odhalila své manipulace s televizním divákem, protože předvedla smyšlenou a zinscenovanou živou reportáž jako s živým vstupem do vysílání, přičemž všechno to bylo předtočené dopředu.

Živě… tak určitě.

Světlana Witowská samozřejmě nemohla zasáhnout, protože reportáž byla zařazena na playlistu v režii a tím se nám nabízí velmi nebezpečná myšlenka, zda-li nejsou předtočené úplně celé Události? Připadá v úvahu, že vstupy moderátorů jsou předtočené, a pokud ve vysílání nezazní časový odkaz na živou událost, která je náhodná, potom lze těžko určit, co je živé, a co je předtočené. Tento skandál pouze odkrývá praktiky v ČT, které odhalují, že mnoho věcí, které vydává ČT za živé vstupy, jsou ve skutečnosti tzv. “předtočenky”, které jsou velmi levné.

Není totiž potřeba někam do Olbramovic vysílat přenosový vůz se štábem a přenosovou technikou. Česká televize potom ve svém účetnictví uvede za rok náklady na několik tisíc výjezdů přenosových štábů do terénu po celé republice, ale je otázka, kolik jich doopravdy je ve skutečnosti? Kde potom končí ty peníze koncesionářů vynaložené jako na živé přenosy, které ve skutečnosti vůbec živé nejsou a nikdy nebyly? Chápete, jaké souvislosti odhaluje tato omylem odvysílaná a údajně naživo přenášená reportáž? Proč ČT vydávala zjevně předtočenou reportáž za živý přenos z Olbramovic? Česko snese fšecko?

Zdroj úvodního videa: Česká televize [2]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirek
Návštěvník
Mirek

Na základě této skutečnosti by nebylo od věci zabývat se koncesionářskými poplatky pro ČT. To by bylo pro lidi užitečnější než žaloba na prezidenta.`

astv
Návštěvník
astv

Každý musí vidět, že jsou to svině. Okamžitě zavřít. Dvořáka, Hynka, Wítowskou

johny
Návštěvník
johny

já bych řekl,že je to celé(i witowská)předtočené..koukněte se,že jak ona domluví,on jakoby reaguje,ale načasování je naprosto přirozené

Roman
Návštěvník
Roman

Dobrý den,
a neměl by někdo dát podnět radě pro televizní a rozhlasové vysílání ? Tato “reportáž” už byla dle mého názoru za hranou. Tak asi víme všichni, že ČT je proti našemu “současnému” premiérovi .. 🙂

Fuzzy
Návštěvník
Fuzzy

Babiš by měl plnit nařízení EU ohledně “Invazivních druhů” !!!

google.com/search?q=na%C5%99%C3%ADzen%C3%AD+EU+invazivn%C3%AD+druhy

Nepůvodní a invazní druhy
http://www.mzp.cz/cz/nepuvodni_a_invazni_druhy

Rozšiřování nepůvodních druhů představuje riziko z hlediska zachování biologické rozmanitosti jak na úrovni druhů (nebezpečí křížení a ztráty genetické variability, konkurence), tak na úrovni celých společenstev, a to zejména v případech, kdy má nepůvodní druh schopnosti, které jej z různých důvodů zvýhodňují oproti druhům původním a začne se intenzivně rozšiřovat – takový druh pak bývá označován jako invazní.

🙂

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Poslední zařízení schopné přijímat mimo jiné i tyto sra.čky jsem nechal řádně dle platné legislativy zrecyklovat. Odmítám platit výpalné tomuto lživému subjektu!!!

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

infovojna bodka sk

Slovenský občan podal sám na seba trestné oznámenie, pretože sa stotožňuje s výrokmi exposlanca Mazureka

r.m.
Návštěvník
r.m.

po tomhle muselo vedení svolat mimořádnou pracovní poradu, nechtěl bych být vedoucím vydání ten večer hehe, někteří editoři jsou psychopati, řadí zprávy bez zbytečných emocí, promiňte, ale jáííí se pořád nedokářu přestat smát, když je vidim v duchu jak stojí v haptáku v tom baráku vodpornym ))
ten, kdo to pustil, bude legenda, to se rozkecá

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Sand se to proslaví stejně jako nejslavnější Jakešův projev z Červeného hrádku toho museli ještě zparosdovat setřihem ale deziformátoři/manipulátoři z ČvT/ČT-DVTV a DENnnnníku N jsou tragikomický sami o sobě tada pro ty jijš neutrpěli jejich vysíláním neivazivní lobotomiji

Češi a Srbi
Návštěvník
Češi a Srbi

Česká republika by měla zpětně odvolat uznání Kosova z r. 2008.
Prezident naší země v tom má pravdu. Kosovo je srbské.

Motopes
Návštěvník
Motopes

A všimli jste si, že u naprosté většiny komentářů jsou vždy 2 “palce dolů “? Tak nějak automaticky ? Holt těžká služba to pro ty trolly musí být. . .

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

Tobě jsem si všiml že zmizel komentář, anebo: jak admin pracuje občas mi to nenačte všecky komentáře, ale asi ne žádnou chybou, prostě se jeden z nás trefí když druhý něco dělá a za minutu zase ok, asi.
jojo trollové si musí trhat vlasy hrůzou…. dobře jim tak zaprodancům.
PS už se ti objevil po F5.
Všímám si že hodnocení těch komentářů je nějaký divoký… sleduju dál

Motopes
Návštěvník
Motopes

Motopes
A jak naskočil ten můj koment ohledně ” 2 palců dolů” , tak zase najednou jsou u všech nových komentářů ” u minusů” 0. . . . Asi se měnila o trollů služba. . .

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

To je taktika podle příručky pro nižší dobrovolné podzáškodníky na smlouvu o provedení práce.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

Motopes
Cože se zastáváš Jaris snad nejsi taky Svědek, (to tvé oslovení z minula dělám že jsem neslyšel..) Jaris je Svědek j. a jehov.sti jsou satan.sti to je všecko jedna pakáž,
a to musí bejt jasně sděleno…a navážet se sprostě do Zemana to zase ne.
(Občas má názor sice dobrej, asi čte. Co taky jinyho – v astrálii prohibice)

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

ADVENtISti/JeHoW-ISti jsou JHWH proto světí sobotu (sabat) ale nišiho stupně podobně jako tzv. KŘESTané made in USArmy ješ jsou jen užitečnými idijoty jak DONALD nebo da/obliju(W) fon Busch

Plukovník Žitný
Návštěvník
Plukovník Žitný

Ale víc jak dva ti ubožáci nedají, to by jim musel šéf přidat. Ani taková odporná verbež zadarmo neškodí.

Velp
Návštěvník
Velp

Včera nastoupil na směnu třetí troll.
Možná BIStroll?
Od slova “bystrý” 😀

Nebo soudruzi ze synagog, ADL, …?

Admine dá se zjistit z jaké IP ty “palce dolů” chodí?

Krkowitz fon Milowit
Návštěvník
Krkowitz fon Milowit

Jo ELFíci tu trolí jako vsteklí takže dostvaj hromadně odkazi a noty k čemu jak ale neodváží se něco napsat takže zjevně nevěří překaldači a jejich mateřština by je nejspíš prozradila jak na DEMOškách předtištěné nápisi v amerikánštině aby si jejich DOBROserství mohli skontrolovat jejich DOROdinci v Langley jestli tam neni něco jako YANKEE GO HOME