VIDEO: Americký lékárník přiznal, že by lidem neměl podávat vakcíny proti Covid-19...

VIDEO: Americký lékárník přiznal, že by lidem neměl podávat vakcíny proti Covid-19 poté, když zákaznici na vlastní oči ukázal úplně prázdný příbalový leták od vakcíny Moderna! Žena chtěla dostat informovaný souhlas a chtěla vidět seznam studií z neveřejného letáku, který mají dostávat jen lékárny a ukazovat na vyžádání! Koktající lékárník byl úplně v šoku, protože najednou pochopil, že lékárna de facto nemá jak podat zákazníkovi informovaný souhlas, ani kdyby chtěla! Na prázdném letáku je pouze nápis “INTENTIONALLY BLANK” a informace se mění tak rychle, že lékárny mají letáky hledat online!

VIDEO: Americký lékárník přiznal, že by lidem neměl podávat vakcíny proti Covid-19 poté, když zákaznici na vlastní oči ukázal úplně prázdný příbalový leták od vakcíny Moderna! Žena chtěla dostat informovaný souhlas a chtěla vidět seznam studií z neveřejného letáku, který mají dostávat jen lékárny a ukazovat na vyžádání! Koktající lékárník byl úplně v šoku, protože najednou pochopil, že lékárna de facto nemá jak podat zákazníkovi informovaný souhlas, ani kdyby chtěla! Na prázdném letáku je pouze nápis “INTENTIONALLY BLANK” a informace se mění tak rychle, že lékárny mají letáky hledat online!

Během Vánoc se začaly v USA tvořit vakcinační fronty na posilující boostery a lidé se snaží využít volné dny a konec roku k dalšímu očkování. Jenže na americké alternativě se začala již před Vánoci šířit informace, že americké farmaceutické firmy přestaly do balení vakcín přikládat příbalové letáky, resp. je to trochu komplikovanější. Letáky v krabicích s vakcínami stále jsou, ale po rozbalení lidé zjistí, že jsou úplně prázdné. Jedna žena na videu níže zašla proto do místní lékárny CVS a dala se do rozhovoru s místním a velice ochotným lékárníkem. Ten se jí snažil vyjít vstříc. Žena chtěla ověřit informace z internetu, které se začaly šířit už před 2 týdny na alternativě, že farmaceutické firmy mají takový obrovský objem nových vedlejších příznaků, že nestíhají tisknout nové příbalové letáky.

Představte si ten poplach a šok na americké alternativě. Těch vedlejších příznaků už jsou tisíce, každý den přibývají nové a spousta příznaků je hlášena od lidí, kteří se očkovali v první vlně, před rokem. Farmaceutické firmy proto využily skulinu v zákonech, přikládají do balení vakcín prázdné letáky a na nich je pouze nápis “INTENTIONALLY BLANK“, tedy v překladu “Záměrně prázdné“. Na letáku jsou dole pouze odkazy na weby americké lékové a potravinové agentury FDA a databáze vedlejších projevů vakcín VAERS, kde lidé mají sledovat nová hlášení o vedlejších příznacích.

Farmaceutické firmy přestaly tisknout papírové příbalové letáky, protože vedlejších příznaků je ze světa hlášeno tolik, že letáky by byly hned zastaralé

Američané mají právo na informovaný souhlas před podáním vakcíny. Jenže drtivá většina lidí toto právo nevyužívá. Samotný informovaný souhlas má vycházet z předložení tzv. rozšířeného příbalového letáku, který se neposkytuje koncovým pacientům a ani očkovacím kioskům nebo stánkům. Tyto rozšířené letáky poskytnuté farmaceutickými firmami mají obsahovat zestručněné výsledky klinických studií a zkoušek bezpečnosti společně s výčty vedlejších příznaků.

Na základě těchto výčtů potom má klient posoudit, jestli některý z příznaků a predispozic nespadá do jeho vlastní anamnézy. Např. u člověka s diabetem I. stupně je v letáku uvedeno, že u těchto osob může vakcína způsobovat např. selhání slinivky břišní, což by byl život ohrožující stav. Klient by tak byl informován o riziku a mohl by si očkování rozmyslet, případně očkování odložit a poradit se nejprve s lékařem.

Prázdný příbalový leták vakcíny Moderna

Jenže, v případě mnoha nových vedlejších příznaků, které se objevují rychle za sebou, není možné stihnout tisk papírových příbalových letáků, protože zkrátka právě teď na celém světě probíhá gigantická plošná a všeobecná klinická studie, kterou tato planeta nikdy ještě nezažila. Miliony lidí hlásí příznaky z celého světa, podle amerických médií jen Pfizer dostává už denně tisíce hlášení z celého světa.

A všechna ta hlášení se musí prověřit, kvantifikovat a zjistit, jestli mají souvislost s vakcínou, anebo nemají. Farmaceutické firmy tak úplně rezignovaly na papírové příbalové letáky, lidé prostě mají sledovat FDA a VAERS, a tím to hasne. Jenže v tom je právě schovaný ten problém. Ty příbalové letáky, i kdyby byly vyplněny a nebyly prázdné, tak by byly neplatné, protože by byly katastrofálně zastaralé se starými údaji.

Když chcete vidět příbalový leták pro informovaný souhlas, musíte se nejprve naočkovat a potom počkat asi tak 10 let… Hlava 22?

Je to způsobené tím, že normální léky a normální vakcíny se uvádí na trh po 10 až 15 letech, když všechny studie a vedlejší příznaky jsou zmapovány, a ty jsou uvedeny do těch letáků jednou a provždy. Jenže živá klinická studie prováděná na populaci celé planety přináší nové a nové případy vedlejších příznaků každý den, takže nelze vytisknout jeden leták a hotovo, protože by byl neaktuální, a tím pádem neplatný.

Jenže, tím paradoxně vzniká Hlava 22 v celém systému informovaného souhlasu. Když chcete souhlas, máte právo si požádat o předložení rozšířeného příbalového letáku v lékárně. Jenže leták logicky nemůže obsahovat informace, které přece ještě neexistují a nebyly zpracovány, protože studie k informovanému souhlasu probíhají na dobrovolnících.

Příprava očkovacích dávek

A těmi dobrovolníky je právě celá populace planety, tedy přesně tací lidé, kteří přijdou do lékárny a chtějí nejprve vidět informovaný souhlas. Tím vzniká kauzální paradox, chucpe efekt podobný paradoxu o slepici a vejci. Když se chtějí lidé očkovat, měli by vidět nejprve informovaný souhlas. Ale aby mohl vzniknout informovaný souhlas, musí se lidé nejprve očkovat. Prostě Hlava 22.

Proto se nedivte, že nikdo z ředitelů farmaceutických firem se nikdy nedotkne vlastní produkce ani desetimetrovým klackem. Všichni se nechávají očkovat jen placebo dávkami, ale potom se všichni diví, proč pořád nosí respirátory. Pouze lidé, kteří věří v Krista… pardon, ve vakcínu, prostě věří ve spásu, že je vakcína v těle pravá, že stejně jako cesta ke Kristu je to jediná cesta ke spasení, jediná pravá cesta, že jejich víra je pravá, že to nebylo placebo, tak pouze tací lidé jdou ven bez respirátoru a chovají se jako ochránění.

Politici dostávají placebo dávky, ale jsou natolik zbabělí, že se bojí s placebem chodit bez respirátorů

Ale podívejte se na politiky. Všichni jsou očkovaní, ale dívejte se na ně, všichni nosí furt a furt umanutě respirátory. Proč? Protože vědí, že dostali placebo dávky. Ale nemají tolik odvahy, aby s vědomím, že mají placebo, šli mezi lidi naostro, to znamená bez náhubku pro stavbaře mezi lidi. Na to prostě odvahu nemají. A třeba Andrej Babiš, ten nosí respirátor i u sebe doma, podívejte se na jeho videa, která doma natáčí. Všechna jsou s respirátorem. Politici totiž mají svobodu volby, jestli si dají placebo nebo experimentální roztok plný spike proteinů a reduktorů populace a rozmnožování.

Andre Babiš u sebe doma v pořadu Čau lidi.

Výše uvedené video věrně zachycuje lékárníka, který uznává, že tyto vakcíny by vůbec neměl nikomu podávat, když neexistují na papíru k vakcínám žádné informované souhlasy. A jak bylo vidět z reakce, lékárníka nikdy předtím nenapadlo tyto letáky rozbalovat, protože sám byl překvapen, když leták před ženou rozbalil a ten byl úplně prázdný. Ano, je to hotová Hlava 22, protože očkovat se musíte v USA v mnoha státech, protože jinak přijdete o zaměstnání.

Jenže, když chcete vidět informovaný souhlas, tak ten nespatříte, protože aby mohl vzniknout, musí se nejprve dokončit klinické studie, které probíhají právě na takových lidech, kteří přijdou do lékárny a chtějí vidět informovaný souhlas k očkování. A bez jejich naočkování ty informované souhlasy sepsat nepůjdou. No prostě začarovaný kruh a Hlava 22.

Když se někdo chce naočkovat a chtěl by zvážit rizika, dostane do ruky prázdný příbalový leták… šmudlo, hledej na internetu! Panečku, to jsou pokusy na lidech!

A teď si vezměte čtenáře Aeronetu. Je tady hodně starších lidí, kteří mají obavy a chtěli by se chránit, klidně i to očkování by podstoupili. Ale mají strach z vedlejších příznaků. A teď si vezměte, že když půjdou a začnou pátrat po informovaných souhlasech a po výpisu všech vedlejších příznaků, tak prostě zjistí, že takový finální výpis ještě vůbec neexistuje, protože ten seznam těch příznaků se teprve tvoří za pochodu, teprve vzniká a sepisuje se, a bude se sepisovat ještě nějakých dalších 8 nebo 9 let.

Teprve až po této době už bude známo, kolik příznaků se vyskytlo u lidí v čase do 4 týdnů od očkování, do 6 měsíců, do 1 roku, do 2 let, do 3 let, do 5 let, do 7 let a do 10 let od očkování. A pozor, protože se složení boosterů a posilovacích látek bude měnit, tak tím se lhůta posunuje o dalších 10 let po každém boosteru s novým složením. Chápete?

Vakcíny

Proto nemá vlastně smysl tisknout papírové příbalové letáky, protože ty vedlejší příznaky se budou objevovat pořád nové, jako na běžícím pásu, po dobu následujících mnoha let. Ano, tohle je důsledek plošné klinické studie s vakcínou, která nefunguje, která nefunguje ani po 2 dávkách, ani po 3 dávkách, ani po 4. A představte si, že šéf BioNTechu chce [1], aby se lidem píchali boostery na posílení imunity již každé 3 měsíce. To jsou 4 dávky za rok, každá dávka s lehce jinou formulací a složením. A politici? Ti budou ujíždět dál na placebo dávkách a budou dál na ústech nosit ochranné pomůcky pro stavbaře. A důchodci? Ti budou po očkováních a po boosterech umírat, převážně na zápaly plic, záněty srdečního svalu a na zástavy srdce v důsledku trombózy cév. Čím více dávek, tím více mrtvých. Takový je děsivý výhled nejen do nového roku, ale do mnohem vzdálenější budoucnosti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Závěr roku 2021

Vážení čtenáři Aeronetu, máme tady závěr roku 2021. Po celý rok jsme vám přinášeli články, analýzy, videa a páteční pořady. Pokud máme v naší práci pokračovat i v novém roce, potřebujeme vaši podporu. Pokud se vám líbí naše práce, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím do konce roku na naší obvyklé darovací stránce zde, podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 79% z cílové sumy a do konce roku zbývá 5 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu, kterou jste nám celý rok poskytovali, vám moc děkujeme! A přejeme Vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

“Pouze lidé, kteří věří v Krista… pardon, ve vakcínu, prostě věří ve spásu, že je vakcína v těle pravá, že stejně jako cesta ke Kristu je to jediná cesta ke spasení, jediná pravá cesta, že jejich víra je pravá, že to nebylo placebo, tak pouze tací lidé jdou ven bez respirátoru a chovají se jako ochránění.”

= Já ale nenosím osmým měsícem nikdy nikde žádný respirátor, chodím tedy “nahoře bez.”

Lukáš ze San Franc
Návštěvník
Lukáš ze San Franc

Zdravím pane vk
rád bych poslal finanční příspěvek ve formě kryptoměn, Stable Coin u
bylo by dobré to zvážit můžu poslat i 1000 usdt

raspberry
Návštěvník
raspberry

Jóó a kde jste byli letos na jaře, když Zemana napadla CIA, chtěli ho obžalovat z “mezinárodního terorismu ve Vrběticích 2014 ve spolupráci s novičokáři GRU Miškinem a Čepigou” a la Gliwice (!!!) a vyhlásit jménem Česka válku Rusku (!!!)?

Zeman zůstal jako kůl v plotě!!! I celý český národ!!!

23. listopadu 2014 Prezident Zeman odletěl do Střední Asie, během pěti dnů navštíví Kazachstán a Tádžikistán
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/prezident-zeman-odletel-do-stredni-asie-behem-peti-dnu-navstivi-kazachstan-a-tadzikistan_201411231114_amanourova

30. dubna 2021 Kvůli Vrběticím se zkoumá i Zemanova cesta do Střední Asie. Proč vzal Hrad s sebou na oficiální návštěvu do Tádžikistánu majitele Imexu Petra Bernatíka?
Miloš Zeman s doprovodem na ni odletěli krátce po explozi ve Vrběticích a jejím členem byl právě majitel firmy Imex Petr Bernatík starší. V týdnu mezi 23. a 27. listopadem 2014, zhruba měsíc po výbuchu, se tu majitel Imexu sešel s generálem tádžických pohraničních vojsk Radschabali Rachmonalim. Vyšetřování přitom podle zdrojů Seznam Zpráv zjistilo, že týden před Vrběticemi, v září 2014, dostal Bernatík starší od generála Rachmonaliho e-mail s žádostí o prostou věc: aby pustil do areálu dva zbrojní inspektory, jejichž pasy dojdou později. Nešlo však o žádné inspektory, ale o agenty GRU. Jeden z nich byl identifikován jako Anatolij Čepiga, který tehdy používal tádžický pas na jmého Ruslan Tabarov a který je dnes označen jako jeden z hlavních pachatelů výbuchu. Vyšetřovatelé pracují s variantou, že tádžický generál Rachmonali byl do přípravy akce GRU také zapojen. Pohraniční vojska Tádžikistánu mají historicky velmi blízko k ruské vojenské tajné službě GRU.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kvuli-vrbeticim-se-zkouma-i-zemanova-cesta-do-stredni-asie-152470

Tádžikové jsou íránský národ, obývají střední Asii od doby bronzové a ubránili se před nájezdy agresivních Turkitů – Hunů, Avarů, Chazarů.

3. května 2021 S právníky řešíme, jak srazit Zemana, říká Němcová (ODS)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ostre-se-oprela-do-arenbergera-je-silene-co-predvadite-rika-nemcova-152924

Bláboly o agentech novičokářích ve Vrběticích vede šéf NCOZ Jiří Mazánek, Babišův dlouholetý zkorumpovaný křivý policista, který jako vyšetřovatel ÚOKFK odložil případ Babišova ukradení půlmiliardy z banky IPB a akcií LOVOCHEMIE Lovosice v roce 1998. Babišova vláda udělala 1. 8. 2018 Jiřího Mazánka ředitelem Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ).
NCOZ, Na Baních 1535, 156 80 Praha 5 – Zbraslav, ředitel útvaru plk. JUDr. Jiří Mazánek
https://www.policie.cz/clanek/ncoz-kontakty.aspx

Jiří Mazánek o Vrběticích: Nedostali jsme info o GRU od Američanů, přišli jsme na to sami
Podle ředitele NCOZ Jiřího Mazánka původní vyšetřovatelé výbuchů ve Vrběticích pochybili, když si nevšimli podobnosti dvou lidí s agenty ruské vojenské rozvědky GRU. “A chci, aby bylo také jasné, že jsme to od nikoho nedostali – nedostali jsme to od Američanů ani od žádné jiné tajné služby. Ve spolupráci s BIS jsme na to sami přišli a prověřili.”
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/rozhovor-ncoz-jiri-mazanek_2106300500_kuc

V kauze zatím nebyl nikdo obviněn, podle Mazánka by obvinění mělo padnout snad do konce roku 2021. Vrbětice dozoruje státní zástupce Martin Malůš ze zlínské pobočky Krajského státního zastupitelství v Brně.

Jiří Mazánek
comment image

comment image

angel
Návštěvník
angel

on to dělá z vlastních , vysoce morálních , pohnutek ???

EndFor22
Návštěvník
EndFor22

Najviac ma posledné mesiace dostali nie tie anglosasom zapredané médiá, dosadené vlády či zapredané ministerstvá ale tie staré milé pani doktorky a doktori, proste tie milé tetušky a dedkovia v bielych plášťoch s 30 až 40 a viac ročnou praxou, ktoré sa zrazu tvária, že dusenie ľudí rúškami, respirátormi a trávenie ľudí vakcínami je úplne normálne.
A keď sa ich v ambulancií spýtam čo si v skutočnosti myslia o tých “opatreniach” tak sa zrazu zmenia na podráždené príšery, prinajlepšom hrajú idiotov, ktorí robia zo mňa idiota, že čo im to pokladám za blbé otázky. Keby aspoň povedali, že je ťažká doba a že čo už a tak. To sa dá nejako pochopiť, stráviť. Ale nie, oni normálne “vyjedú” po mne. Akokeby nemali deti či vnúčatá. Čistí bioroboti. Veď mnoho rokov profesného života prežili za socíku a mnoho rokov dodnes od prevratu v 89 a predsa to nestačí aby si uvedomili, že toto kovit
šialenstvo nieje iba o ich výplate či profesnej povesti.
Tak z tejto kategórie ľudí som veľmi sklamaný.
Česť výnimkám!!!

Jura-jx2
Návštěvník
Jura-jx2
NoTax
Návštěvník
NoTax

Začínám mít pocit, že globalizátoři podporují obě strany, jak podporovatele vakcín (Kubek, Babisch a podobní šašci), tak jejich odpůrce.

PaVo
Návštěvník
PaVo

NoTax

Samozřejmě pocit máš správný, stačí, když si odpovíš na otázku, co je cílem! Depopulace. A všemi možnými způsoby, naočkováním sajrajtů do těla to nekončí ,jen začínalo. Občanská válka se jim hodí, dokonce ii to, že lidi pověsí či postřílejí vlády! Nastrkaní jsou tam debilové, kterých se stejně chtějí zbavit.

Všimni si, z koho se rekrutují fašisti. V prvé řadě z očkovaných. Proč? Protože ti, co šli dobrovolně se cítí být významnými a chtějí sloužit pánům, co je zvýhodňují, podplácejí, tzv. prodejné typy lidí.
A pak jsou tady úchyláci, co jim dělá dobře mít moc nad druhým člověkem a být za to, na rozdíl od minulosti, oceněn a ne trestán.

Luk
Návštěvník
Luk

stručné a jasné PaVo!!!

Michal
Návštěvník
Michal

http://www.zvedavec.org/vezkratce/18392/ Poslechněte si toho zločince od 2:40hod. kolik platí měsíčně a o co že jim jde…

Aldo
Návštěvník
Aldo

Grygar opět perlí – Dezinformace o covidu, to je naprostá hrůza!
”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’
„To je naprostá hrůza. V té pořádné vědě, která nás zachránila, protože to, co udělali biologové a lékaři v tom prvním náporu té choroby, tak to je naprosto jedinečné, to je něco, co se dá srovnat s tím, že Američané přistáli na Měsíci. Vývoj té vakcíny takhle rychle. Místo abychom jim děkovali a abychom se tomu podřídili a byli rádi, že máme tuto zbraň proti tomu dosti nebezpečnému viru, tak to tito lidé bagatelizují. To je nepochopitelné,“ zmínil Grygar. Bez vědy se podle něj lidstvo neobejde. „Kdyby to udělalo, tak spáchá sebevraždu,“ řekl Grygar.

„Přesvědčit člověka o nějaké skutečnosti, která je ve vědě důležitá, tak to je těžké. To jsou věci, které jsou velmi komplikované. Nakonec lidé, kteří to dělají, tak musí studovat několik let, než se mohou pustit do této práce, takže je to čím dál tím těžší, protože je věda složitější. Jak jsem několikrát říkal, tak lehké otázky vyřešili naši předkové a nám zde nechali ty těžké,“ odvětil Grygar, proč je tak těžké lidem vysvětlit, o co v boji s covidem-19 jde.

A jak podle něj hnout s těmi lidmi, kteří se zaťali a mají svoji pravdu? Má na to nějaký recept? „Nemám žádný recept. Myslím si, že je tady jenom Darwinův přírodní výběr, že lidé, kteří jsou takhle hloupí, tak vymřou. A zůstanou ti chytří,“ řekl Grygar.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Astrofyzik-Grygar-Dezinformace-o-covidu-to-je-naprosta-hruza-Vedci-nas-zachranili-a-oni-je-bagatelizuji-687758

P.S. – s panem Grygarem jsem se osobně setkal a po jeho velmi zajímavé přednášce, na téma, které je jeho doménou, jsme spolu jeli domů metrem. Rád bych mu touto cestou doporučil jedno známé české rčení – ,, Ševče drž se svého kopyta”.

vese
Návštěvník
vese

Ano, pan Grygar jak odskočí od vesmíru do jiného tématu, tak to je prostě bída. Nechápu, co ho k tomu nutká.

vláda - vlastizradci
Návštěvník
vláda - vlastizradci

videl som jedno Grygarove staré video, kde rozpráva o tom, akých má dobrých priateľov jezuitov.
Že jezuiti sú skvelí inteligentní ľudia, vedci, vzdelanci, filozofi, ktorí pomáhajú planéte.
Pravdepodobne sa Grygar dostal do nejakej “tajnej” spoločnosti, ktorú ovládajú jezuiti, takže asi tak …

4fun
Návštěvník
4fun

“… co udělali biologové a lékaři v tom prvním náporu té choroby, tak to je naprosto jedinečné, to je něco, co se dá srovnat s tím, že Američané přistáli na Měsíci.”

Jak to myslel a těma Američanama na měsíci? 😀 😀 😀

Není základem vědy NEVĚŘIT tomu co říkají VĚŘÍCÍ a hledat nová vysvětlení? 🙂

s0lari
Návštěvník
s0lari

Trafil si klinec po hlavičke :). Grygar sa na staré kolená snaží zviditeľniť. Nejde mu o vedu. Ak by mu šlo o vedu, vedel by čo je to Hayflickov limit a že pri výskume vakcíny sa musí jej vplyv sledovať na každej skupine buniek v ľudskom tele 2 cykly (dvakrát sa musí bunka rozdeliť). A to trvá minimálne 6 rokov. Toto nie je možné urýchliť, pretože sú tak nastavené biologické hodiny. Kto teda tvrdí že vymyslel a otestova spoľahlivú vakcínu skôr ako za 6 rokov, klame a ten vedec ktorý to tvrdí tiež, klame s ním. Grygarovi teda treba iba poblahoželať ku lži a zaželať všetko dobré v novom roku…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Životní motto pana Grygara, Melius esse quam videri – Je lepší být, než se zdát.“

Očividně ho pan Grygar vůbec nepochopil, ale to už tak bývá, aneb jak hloupý o hlouposti kázal.

entr0p1st
Návštěvník
entr0p1st

“tak pouze tací lidé jdou ven bez respirátoru” nenosim respirator a ockovanej taky nejsem

Iva
Návštěvník
Iva

Politici chodí s respirátory ne kvůli tomu, že by se báli, ale proto, že hrají divadlo na lidi. Náhubky vždy a všude – pokud se fotí, jsou před kamerou. Je to důležitá rekvizita v pandemic-hře.

IKO
Návštěvník
IKO

Je to tak. Viditelný symbol, který jejich páníček hned vidí, jak jsou poslušní a jedou jeho hru. Stejně je to s injekčními stříkačkami, jak jedia pořád ukazují, jak to do někoho rvou. Páníček si mne ruce a nemusí ani umět česky. Ví, že se mu perpetuum mobile pořád točí.