VIDEO: Americký lékař vysvětloval aktivistce BLM, proč Hydroxychloroquine a zinek jsou nejúčinnější...

VIDEO: Americký lékař vysvětloval aktivistce BLM, proč Hydroxychloroquine a zinek jsou nejúčinnější zbraní proti Covid-19 a polopaticky se jí snažil vysvětli funkci RNA-polymerázy a účinky zinku v lidské buňce! Sojová aktivistka nepochopila vůbec nic a místo toho se lékaře ptala na odklonění federálních financí od policie na pomoc lidem, kteří trpí depresemi kvůli tomu, že všechno je zavřené! Lidé potřebují v USA na boj s Covidem-19 více mléka a vitamínu D, mlékárny přitom produkci vylévají do kanálů! A tyto poznatky lékařských kapacit přitom označují americká i evropská média za dezinformace, doktorům dokonce sojový Squarespace zrušil hosting!

VIDEO: Americký lékař vysvětloval aktivistce BLM, proč Hydroxychloroquine a zinek jsou nejúčinnější zbraní proti Covid-19 a polopaticky se jí snažil vysvětli funkci RNA-polymerázy a účinky zinku v lidské buňce! Sojová aktivistka nepochopila vůbec nic a místo toho se lékaře ptala na odklonění federálních financí od policie na pomoc lidem, kteří trpí depresemi kvůli tomu, že všechno je zavřené! Lidé potřebují v USA na boj s Covidem-19 více mléka a vitamínu D, mlékárny přitom produkci vylévají do kanálů! A tyto poznatky lékařských kapacit přitom označují americká i evropská média za dezinformace, doktorům dokonce sojový Squarespace zrušil hosting!

Ve Spojených státech se dále prohlubují procesy naprostého občanského rozvratu a stavu, který připomíná první fáze občanské války. Dr. Simone Gold, šéfka americké lékařské organizace America’s Frontline Doctors, která minulý víkend ve Washingtonu D.C. vedla tiskovou konferenci lékařů na Capitol Hillu, kde zazněly šokující výroky a svědectví lékařů o skutečném stavu Covidu-19 v USA, oznámila [1] veřejnosti informaci, že záhy po skončení víkendové tiskové konference přestaly fungovat webové stránky lékařské organizace.

Hostingová společnost SquareSpace lékářům America’s Frontline Doctors smazala kompletně celý web a zdůvodnila to tím, že stránka šířila zavádějící a nepravdivé informace. Dobytkové z této hostingové společnosti si tak dovolují zpochybňovat poznatky amerických lékařů, profesionálů, kteří přímo v terénu léčí stovky pacientů, mají doktoráty, postgraduály, mají celé roky zkušeností z lékařské praxe, ale partička hipíků v newyorské hostingové společnosti [2] ví asi lépe, co je v lékařství hoax a co je pravda.

Dr. Simone Gold

Rozhodl jsem se proto ještě jednou vrátit k víkendovému záznamu z tiskové konference lékařů před americkým Kapitolem ve Washingtonu D.C. a nabízím vám o kousek níže česky otitulkované video, kde po skončení tiskové konference jeden z lékařů America’s Frontline Doctors diskutuje s jednou mladou dívkou, která se lékaře ptá na deprese a jejich příčinu a vznik v současné covidové době. Lékař upozorňuje, že deprese je způsobována nedostatkem zinku v těle a vzápětí se snaží dívce popsat, jak se projevuje nedostatek zinku v těle.

Při propuknutí chřipky a rýmy dochází ke ztrátě chuti a čichu, protože hlen z nosu je produktem boje organismu proti koronavirům, které jsou příčinou rýmy. A upozorňuje dívku na jasnou paralelu, že stejně tak i Covid-19 se projevuje stejně, lidé ztratí čich a chuť, což je typickým projevem činnosti koronavirů v organismu. Tato zajímavost je zásadní a klíčová, ale doktor zašel ještě dál a vyjevené aktivistce s černým tričkem Black Lives Matter vysvětlil, jak funguje lidská buňka a Hydroxychloroquine. Toto vysvětlení od lékaře je natolik zásadní, že na alternativě by ho měl každý znát.

VIDEO: Doktor vysvětloval aktivistce, že zinek zastavuje v napadených buňkách množení viru

Jak ve videu lékař vysvětluje, Hydroxychloroquine (HCQ) má tu úlohu v lidském organismu, že otevírá zinku cestu do virem napadené buňky. Bez pomoci HCQ se tam zinek nedostane. Jakmile se zinek s pomocí HCQ dostane do napadené buňky, tak zastaví RNA-polymerázu virů, tzn. dojde k zastavení množení virů Sars-Cov-2 v napadené buňce. Člověk nepotřebuje žádnou vakcínu, ale potřebuje dostatečnou úroveň zinku v buňkách, aby se dokázaly samy bránit.

Při tomto boji s virem dochází v lidské těle ke spotřebovávání zinku a jeho úroveň v organismu prudce klesá. Proto je potřeba zinek doplňovat a současně s tím mít naordinovaný Hydroxychloroquine, který umožňuje zinku dostat se do virem napadených buněk. Lékař dívce vysvětlil, že toto je přirozená forma boje lidského organismu s viry. Kdykoliv je tělo napadeno virem, organismu začne spotřebovávat zinek v těle na zastavení RNA-polymerázy virů.

 

Důležitým pomocníkem v boji je potom vitamín D, kterého je v americké populaci rovněž nedostatek. Jeho zdrojem je především mléko, které americké mlékárny vylévají do kanálů kvůli tomu, že v důsledku covidových karantén došlo k uzavření organizací a škol, které mléko odebíraly, a v neposlední řadě došlo k prudkému propadu prodejů v maloobchodě. Naproti tomu během covidové krize v USA vzrostly prodeje alkoholických nápojů skoro o 30% a toto číslo neustále stoupá [2].

Mladá aktivistka BLM však bylo úplně mimo, se založenýma rukama na znak odporu a odstupu nepobrala zjevně vůbec nic, namísto toho se začala lékaře ptát na jeho politický názor na odklánění financí od americké policie jinam, v tomto případě na pomoci lidem, kteří mají sklony k sebevraždám v důsledku covidových uzávěr a karantén. Lékař ji upozornil, že se nebaví o psychických poruchách, ale o Covidu a způsobech léčby.

Americký i český mainstream spustily dehonestaci americké černošské lékařky, která disponuje nejen lékařskými, ale i okultními znalostmi

Určitě jste zaregistrovali, jak česká média po publikování našeho videa před 2 dny pohotově zareagovala a všimla si konečně sobotní konference amerických lékařů ve Washingtonu D.C. a ihned začala černošskou lékařku Dr. Stellu Immanuel pomlouvat jako americká CNN nebo český iDnes.cz [3], že prý věří v DNA mimozemšťanů na této planetě (ve skutečnosti je řeč o pokrevní židovské linii Amšelach Charedim, ze které židovský národ odvozuje svoji vyvolenost Bohem – viz. moje druhá kniha Superkrize), nebo také o tom, že varovala před sexuálními styky s démony během spánku.

Samozřejmě, že tupý český mainstream převzal dezinformaci od tupé americké CNN, která překroutila, o čem Dr. Stella Immanuel dříve mluvila. Varovala totiž před styky s démonickými entitami během tzv. lucidního snění, což je stav odpoutání lidského vědomí od biologického nosiče vlastního těla. Tento stav je celkem bezpečný, ale jen do chvíle, než v zásvětí, tzn. v tzv. astrální planině, začnete myslet na konkrétní požitky. Tady lehce odbočím, protože je to velmi důležité.

Dr. Stella Immanuel

Zásvětí je součást unitárního prostoru, i když ne jeho integrální součást, ale dalo by se to označit za místo, které představuje vstupní chodbu, resp. předsálí unitárního vesmíru. V tomto zásvětí platí kvantová entropie a fyzikální jevy poplatné kvantovému prostoru. Veškerá hmota, pohyb, přesuny snícího vědomí, jsou proto realizovány myšlenkou, konkrétně silou vůle vědomí, nikoliv svaly lidského těla, které tam neexistuje. Pokud si představíte, že chcete být na místě svého dětství u rybníka, v tom okamžiku se tam ocitnete.

Jakmile si představíte, že chcete mít na ruce zlaté hodinky, okamžitě je tam máte. Tady pozor, odkaz na Zásvětí je přímo v Bibli, a to hned v souvislosti se stvořením světa. Na počátku bylo slovo. Jenže, to není úplně přesný překlad v křesťanské Bibli. V Hebrejské Bibli je to bez cenzury, tam se píše, že na počátku stvoření věků byl raayon, tedy hebrejsky myšlenka. Tedy nikoliv slovo, ale myšlenka stojí za počátkem stvoření. A to znamená, že Bible jasně potvrzuje, že i náš svět je kvantový a vznikl z myšlenky, je součástí myšlenek. Tématický přesah je daleko za rámec tohoto článku, ale proč je to tak důležité?

Varování černošské doktorky před zneužíváním lucidního spánku, je to extrémně nebezpečné, riskujete vlastní život

Dr. Stella Immanuel varovala před tím, že některé ženy, které léčila, měly lucidní snění a v něm si realizovaly své skryté a nikdy nerealizované sexuální touhy. V lucidním snění si představovaly muže, se kterými souložily. Jenže při souloži se z mužů stali démoni bez obličejů, jen s temnou dírou místo obličeje, ženy ucítily zápach síry, začaly cítit nesnesitelný žár ohně. Toto, co se jim stalo a co jí popsaly, bylo tzv. “prolomení” Zásvětí silou vůle Cestovatele. K tomu dojde buď neopatrností, kdy vědomí si zhmotní nebezpečnou situaci, třeba si představí, že se topí v jezeře plném ohně, myšlenka se zhmotní a Cestovatel se už v tomto světě neprobudí, zahyne v Zásvětí, dojde k přetržení stříbrného poutacího lana s tělem v tomto světě a jeho vědomí přejde do unitárního vesmíru.

Aktivistka BLM

Druhou možností, jak k tomu dojde, je pomocí vyvolání pudové emoce, obvykle sexu, kdy tyto myšlenky pozvou do Zásvětí démony z unitárního prostoru, kteří jinak do Zásvětí nemají dovolený přístup. V tomto případě hrozí posednutí člověka démonem po návratu z lucidního snění, které se projeví prudkou a děsivou změnou charakteru a chování člověka, že rodina ho ani nepoznává. A přesně před tímto Dr. Stella Immanuel varovala. Sami tedy vidíte, jak dobytkové z mainstreamu pomlouvají lékařku, která má mimořádné schopnosti nejen léčit lidi po medicínské stránce, ale dokáže jim pomoci i po stránce okultního zdraví a zjevně má rozsáhlé informace o unitárním prostoru, takže je to opravdu vysoká liga.

Vakcíny pro 2 miliony českých občanů už jsou na obzoru, očkovací šílenství nezná mezí

Koneckonců, pokud jste viděli její video a její emoce během projevu o Covidu v našem článku zde, tak každému musí být jasné, že mluví pravdu a nevěší lidem bulíky na nos, ale opravdu chce lidem pomoci. Masivní podvod Covid-19 se bude v příštích dnech masivně rozvíjet i v ČR, česká vláda plánuje naočkovat v první vlně 2 miliony českých občanů, především státních pojištěnců [4] jako jsou vojáci, policisté, lékaři, učitelé, úředníci a důchodci, přičemž vakcíny jsou naprosto zbytečné. Lidem chybí zinek, vitamín D a především to, čemu se říká přirozená imunita, která je právě závislá na dostatku zinku a vitamínu D v lidském těle.

Dva lékaři vysvětlují aktivistce BLM situaci okolo Covidu

Pokud je již člověk nemocný a nakažený virem, potřebuje Hydroxychloroquine, který pomůže zinku dostat se dovnitř virem napadených buněk, ale to, co probíhá v USA, to je opravdu na pokraji občanské války. A není divu, že Donald Trump před chvílí právě navrhl [5] odklad prezidentských voleb kvůli obrovskému riziku falšování při korespondenčním hlasování. Takže ano, štětky a dobytkové z mainstreamu budou pomlouvat lékaře, že nerozumí medicíně a budou jejich videa banovat, zatímco liberálové budou lidem nutit covidové pasy, očkování, chytré karantény na šmírování lidí do mobilu a především hadry na huby. Pokud si toto lidé nechají líbit a nebudou tomu odporovat, skončí to nakonec u povinných čipů pod kůží.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá poslední den a zatím jsme vybrali jen cca. 80% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Gustaf Goq
Návštěvník
Gustaf Goq

Z mého pohledu je příběh s doktory taky divadlo pro veřejnost. Jde zase o tu samou hru, kterou média hrají pořád dokola. Jde o to rozdělit lidi na skupinu pro a proti doktorům. Takhle nám do hlavy naprogramují další myšlenku a člověk skutečně začne přemýšlet o bibli a zásvětí. Jde o kouřovodu clonu. Lidé řeší doktory a mezitím v USA drancují elity rozpočet. No a lidé řeší doktory.

V článku je odkaz na bibli. Přitom bible je podvrh. Ta židovská je totální podvod a pohádka. Zadní židé před n. l. nebyli. Jde o absolutně bezvýznamnou skupinu. Je to smyšlená pohádka. Umělé vytvořena skupina. Židé uctívají v prvé řadě sami sebe. Jde o manuál na to, jak být otrokářem. Bible Byla sepsána na objednávku jako nástroj na sloučení antické a semitské a asijské civilizace. Je to mišmaš všeho. Nemá ani hodnotu horoskopu. Bible je něco jako operační systém západního člověka. Dělí lidi na otroky a otrokáře. Když bibli jako OSyst. vymažete z hlavy, tak se vàm strašně uleví a osvobodí se člověk od deprese a nemocí. První týdny (u někoho měsíce) jsou podivné ale časem se dostaví vyjasnění a člověk se stane skutečným a osvobozeným. Dokonce mnohem lepším než s biblí.
Získá nové své vlastní zájmy, které vám nikdo nepidstrkuje.

Proto se divím panu VK že se odkazuje na bibli.

To že člověk má nehmotné kvality víme i bez bible.
To už věděli předžidovské civilizace

DPČ
Návštěvník
DPČ

Problém je v tom, že když si (kromě několika pasáží) v Bibli za slovo Bůh dosadíš: “uprchlý mimozemský psychopat”, pak většina Bible je již pravdivá. Také je třeba mít menší výkladový slovník mnoha pojmů, jako např.

cherubíni = součástí motorů
křídla = vrtule
kůň ze zlata = výsadkový modul
Lewiatan = větší výsadkový modul
seděl pod klenbou = seděl v kokpitu
ohnivý sloup = dýza výtokových spalin
do Božího domu = do Hvězdné lodi
Andělé = pomocný personál

Připomínám, že Bible (jak je evidentní) byla opsána z mnohem starších děl, jako (wikipedii=projekt cia nečti) Epos o Gilgamešovi, Vimanika Šastra, Báje o Kukulkanovi a jiné.

Ezechiel, kap.1.
“…A nahoře nad klenbou, kterou měly nad hlavou, bylo cosi, co vypadalo jako safírový kámen podobný trůnu, a na tom trůnu nahoře bylo cosi,co vypadalo jako člověk…”

Jób kap.40:18
“jeho kosti jsou bronzové válce,jeho hnáty jako železný sochor.”

kniha Henochova
Když lidé seděli kolem Henocha a on k nim promlouval, tu pozvedli oči a spatřili oře, jak k nim sestupuje z nebes, a ten oř se spouštěl k zemi v převeliké bouři. Tu to pověděli lidé Henochovi a ten jim odvětil, řka:”Kvůli mně sestoupil onen nebeský oř. Přišel čas a naplnil se den, kdy od vás odejdu,abych vás již nikdy nespatřil.” A v tom okamžiku byl oř tu a stanul před Henochem a všichni lidé, kteří tu byli s Henochem, to viděli na vlastní oči.

epos o Gilgamešovi,cesta Gilgameše a jeho přítele Enkidu k Bohům.
Už z dálky uviděli vrch světa, sídlo bohů. Nepozorovaně se přiblížili k bráně božího revíru, který strážil strašný Huwawa. Mohutná brána byla šestkrát dvanáct loktů vysoká a dvakrát dvanáct loktů široká… (Orel vzal Enkidu na křídla a ukázal mu Zem z různých výšek). Orel mi řekl. “Podívej se na Zem, jak vypadá? Podívej se na moře, jaké se ti jeví?” A Zem byla jako vrch a moře jako malé jezero. A letěl stále výš, po čtyřech hodinách mi řekl. “Podívej se ven na Zem, jak vypadá? Podívej se na moře, jaké se ti zdá?” A Zem byla jako zahrada a moře jako potůček v ní. Znova letěl čtyři hodiny výš a potom řekl. Podívej se na Zem, jakou ji vidíš? Podívej se na moře, jaké se ti jeví?” A Zem vypadala jako moučná kaše a moře jako džber.

Babylonský epos Etana
“Příteli můj,podívej se,co se stalo ze Země. Zem je jako koláč a šíré moře jako košík na chléb. ” Ještě jednou ho vynesl výš a řekl. “Příteli můj, podívej se jak Zem zmizela”. Dívám se, ale Zem zmizela a moje oči se nemohou kochat pohledem na moře! “Příteli můj, nechci vystoupit do nebe.Zastav,abych se mohl vrátit na Zem!”

Srímad Bhágavatam (kniha 1,kap.19,verš 23)
“Ó velcí mudrci,jenž jste přišli ze všech částí vesmíru a ve své dobrotě se tu shromáždili…”

Rámajána,překlad prof. Kumar Kandžilál ze Sanskritské univerzity v Kalkatě 4.121.10-30
“Jeho znamenitý vzdušný vůz, který nazývají Puspaka, září jako Slunce.”

Rámajána,The war in Ceylon
Matali vedl vůz,který zářil jako Slunce,na místo,kde statečný Ráma narazil na své nepřátele. “Vezmi si tento nebeský vůz”, křičel Matali Rámovi. “Bohové podporují spravedlivé. Pojď,nastup do tohoto zlatého vozu, nebeské síly ti pomáhají. Já budu vést tvůj vůz a budeme s hřmotem uhánět”. Ráma oblečený do oděvu z nebeského materiálu, nastoupil do vozu a vrhl se do boje, jakého ještě lidské oči neviděly… Od smrtících střel ztemněla jasná tvář oblohy. Nad bojovým polem se zešeřilo. Strašný vítr se proháněl po kopcích, údolích i oceánu… Když ještě ani teď boj neskončil, Ráma v hněvu chytil Brahmovu zbraň, nabitou nebeským ohněm. Byla to okřídlená světelná zbraň, smrtící jako blesk z nebe… Blesková zbraň se hnala dolů a provrtala Rávanovo kovové srdce.

Rámajána,let Ardžuny
“Ardžuna si přál aby Indrův nebeský vůz přišel k němu.
A znovu se přiblížil zářící vůz i s Mátalim, rozehnal tmu a osvítil oblaka, okolí naplnil duněním, které připomínalo hlas hromu… V zázračném vozidle, podobném Slunci stoupal radostně do výšky. Když se blížili k oblasti, která je pro smrtelníky, pozemšťany neviditelná, uviděl na tisíce nebeských vozů. Tam nesvítilo Slunce, ani Měsíc, neplápolal oheň, tam stáli ve vlastní záři jako souhvězdí, které vidíme ze Země. A z velké vzdálenosti vypadali jako lampy, i když byly obrovské…”

Mahábhárata, prof. Pratap Čandra Roy, verš 50
“Tři města se setkala spolu na obloze.”

Jó, je to tak…, jsou tam, nad náma…

Vše je to pravda a dodnes po nich zbyly stavby nenapodobitelné, nepochopitelné a i dnes nepostavitelné, jako např. Puma Punku, Sacsayhuamán, pyramidy, terasy v Baalbeku atd.

Jó, pravda je velká.

Nicholson Irene: Mexican and central American mythology.London,New York 1967
“Quetzalcoatl měl tak silný hlas, že ho bylo slyšet na vzdálenost 15 kilometrů.”

Krickeberg Walter: Maya und Muisca,Köln 1968
“Quetzalcoatl odešel na břeh nebeských vod, nasadil si masku a ozdoby a shořel. Tak se z něho stala Zornička.”

DPČ
Návštěvník
DPČ

Lukáš,kap.17 verš 23
“Řeknou vám:´Hle,tam je,hle,tu´,zůstaňte doma a nechoďte za nimi.Jako když se zableskne a rázem se osvětlí všecko pod nebem z jednoho konce nebe na druhý,tak bude Syn člověka ve svém dni.”

Zjevení Janovo kap.1 verš 7
“Hle,přichází v oblacích! Uzří ho každé oko…”

1.kniha Nefiho kap.1 verš 6
“Zatímco se modlil k Pánu,objevil se ohnivý sloup a spustil se před ním na skálu… A uprostřed spatřil bytost sestoupivší z nebes a všiml si,že září jasněji než polední Slunce.”

Rámajána, 4.123.1
“Letící objekt s kresbou labutě se za strašného hluku vznesl do vzduchu.”

Mahábhárata (Vánaparva 200,52-56)
“I lidé se pohybují na obloze v létajících strojích ozdobených labutěmi a komfortních jako paláce.”

Rámajána,po zachránění Síty
“Když se vznesl nad hory, lámali se vrcholky skal, hory se rozkývaly, obrovským stromům se odlomily větve a kmeny, k zemi se snesl oblak třísek a listí. Ptáci a zvířata utekli do svých skrýší.”

Mahábhárata(Vánaparva 207,6-9)
“Pán mu daroval pohyblivý létající vůz.”

Etiopská Kniha králů,kap. 52
“A všichni spěchali na vůz jako na loď na moři a potom ho zvedl vítr… Byli rychlejší než orel na nebi a na větrném voze měli sebou všechny svoje věci…”

kap.58
“Král a všichni,kteří ho poslouchali,letěli na tom voze bez chorob a utrpení,bez hladu,žízně a únavy a za jeden den prošli cestu tří měsíců.”

etnológ John White,Ancient History of the Maori
Po přistání bůh Pou-Rangahua (pozn.přistál na Nový Zéland z Hawaiki=ve staroindických textech to znamená z Mléčné dráhy) řekl. “Přicházím a pod mýma nohama leží neznámá zem. Přicházím a nade mnou se točí nové nebe. Přicházím na tuto zem, která je pro mně pokojným místem oddychu.”

indická pověst Višnu-Purana
“Když Kalki ještě hovořil,spustili se z nebe dva samohybné ozbrojené vozy z drahých kamenů, zářících jako Slunce.”

ságy o Či-čing-c-Juovi
“Tyto vesmírné výtvory,měly jasně osvětlené okna,ze kterých startoval pták Hun-tun, zvláštní tvor se šesti nohama, čtyřmi křídly a tělem, podobným žlutému vaku.”

Srímad Bhágavatam (kniha 4,kap.6,verš 27)
“Létající stroje nebeských obyvatel jsou ozdobené perlami, zlatem a množstvím drahých kamenů. Nebešťany přirovnávají k oblakům na nebi, které se někdy zdobí mihotavými blesky.”

Popol Vuh,kap. o Míčové hře
“A potom vešli do ohně,do ohnivého domu. Všechno tam bylo rozpálené, ale oni nezhořeli. Na úsvitu ukazovali krásné tváře a nedotknuté těla. Všichni čekali,že po tom, co museli překonat, budou mrtví. Ale to se nestalo. Obyvatelé Xibalby zachvátila panika.”

Mytologie Budhizmu v Tibetu a v Mongolsku,Leipzig 1900
Velký “učitel jménem Padmasambhava vzdělával v Tibetu svého žáka.Při rozloučení se na obloze zjevil kůň ze zlata a stříbra. Celý svět mohl vidět, jak se vznesl do nebe. Velký učitel se ještě jednou obrátil a řekl přítomným. “Kdyby jste mně chtěli hledat,nebude to mít konce.” Potom odletěl. Když se na něho podívali, byl Padmasambhava velký jako vrána, když se znovu podívali, byl jako drozd, potom jako moucha, ještě později se jevil nejasně a zamlženě jako bleška. A když se znovu podívali, už ho víc neviděli.”

etnológ John White,Ancient History of the Maori
“Kmen NgaTiHau bojoval proti mocnému nepříteli. Když je nepřítel obklíčil, bojovníci prosili boha Rongamai o pomoc. Ten se nedal příliž prosit. Jeho zjev byl jako zářivá hvězda, jako slunce. Bůh Rongamai přiletěl a spustil se uprostřed dědiny. Na zemi zůstala prohlubeň, oblaka prachu zaclonily zrak, hluk připomínal hřmění a později šum mušle.”

Egyptský text pyramidy z období páté dynastie
“Bylo pro mne postaveno schodiště mířící do nebes, abych po něm mohl vystoupat. Učinil jsem tak v kouři velké nádoby… Letím na trůnu bárky, ó velký Re… , smím sedět na tvém místě a hřmím po nebi ve tvé bárce, ó Re”.

legenda brazilského kmene Tupi, Guariglia Guglielmo, Wien BD.XIII 1959
“Odcházející bůh Maire musel přejít přes tři ohně, z kterých poslední ho spálil a on stoupal v ohnivém sloupu do nebe.”

DPČ
Návštěvník
DPČ

Poctiví lékaři (kterých je setsakra málo) jsou příliž měkcí a tak to vypadá, jak to vypadá!

Ten lékař na videu se posral a té blm bábě proto nakonci zalhal, i když předtím přiznal, že lidé s psych. problémy nejsou testováni na množství zinku (kdyby jen na toto). Když se ho bába zeptala, zda je tedy problém s dětmi v šaškecu kvůli tomu, že mají málo zinku, vycouval, začal to rozmělňovat a pak odmítl se k tomu naplno vyjádřit a odpovědnost převedl na kolegu, tím mě nasral a já bych mu za to naordinoval borax a pár tinktur proti fluoru, vykázal totiž určité typické vlastnosti “koncentráčníka” = otrávence fluoridem s hliníkem. Pokud chtěl nelhat a říci pravdu, měl odpovědět takto: “Ano, v mnoha případech, v nichž je problém deprese, je na vině nedostatek zinku, jenomže zinek je velmi levný a co by dělalo mnoho budižkničemů v šaškecech, tyto psychouše je totiž velmi těžké (bez použití jaksi násilí) k čemukoliv jinému přeučit, a rovněž tak je problém způsoben intoxikací neurotoxickými aditivy ve vakcínách, kterými vás “naše” medicína “imunizuje”, avitaminózou a podvýživou mozkovými nutrienty (vitamín B1, B komplex, atd.), pesticidy, nedostatkem selenoproteinů, jódu, bóru a značnou část problémů posiluje i takový obyčejný nedostatek hormónu D, tedy nedostatečná expozice slunečnímu záření či používání opalovacích karcinogenních krémů”

Toto měl říci!

Vyměkl.

Jednou až dvakrát denně borax malou špetičku do vody, tinkturu ze zeleného koriandru, z kurkumy, z pepře a z česneku, dále mořské řasy, smradlavé zelí, tamarind, křemík, vypít!

Schovat se, svléknout se, opalovat se!

Namazat se jen tinkturami (do chřtánu)!

Nekecat, pokračovat až do zlepšení!

Petr K.
Návštěvník
Petr K.

Dovolil bych si trochu doplnit k tomuto důležitému duchovnímu tématu.

Smilstvo je nebezpečné v jakékoliv podobě, nejen fyzické. Bible před tím varuje, a má to svůj důvod. V duchovní rovině je totiž důležité nejen to, co se stane v hmotném prostoru, ale především co si člověk nosí v srdci.

“Ale já vám říkám: Každý, kdo se dívá na ženu se žádostivostí, už s ní zcizoložil ve svém srdci.” (Matouš 5:28)

Toto varování má svůj důvod. Je totiž potřeba si uvědomit, co umožňuje přístup démonovi, fyzický akt smilstva, a nebo už touha a nastavení srdce?

Jakmile člověk začne toužit po spojení s jinou lidskou bytostí, začne už v momentě té touhy, už tou samotnou touhou, nikoliv až fyzickým sexem, onu bytost přijímat, a to se vším všudy. To dává najevo tou touhou po spojení se. To ale znamená, že chce tu druhou bytost i s démony, kterým ona dává ve svém životě prostor. Nemusí jít hned o posednutí, kdy člověka rodina nepoznává, stačí i mírnější obsazení, které začne ovlivňovat jeho život a duchovní i fyzické zdraví.

Dokud žije člověk sám, může se skrze Lásku, skrze osobní vztah s Kristem zbavit démonů, kterým dával ve svém životě prostor. Jakmile se stanou muž s ženou jedním tělem, od té chvíle mají do určité míry propojenou auru, a tím pádem společné démony. Co do vztahu zanese jeden, cítí i druhý. Proto by měli i duchovně žít a růst společně. Duchovně vyspělé páry o sobě vědí i na stovky kilometrů, pokud ten druhý má nějaký problém, bez ohledu na sexuální spojení, bez ohledu na to, jestli jsou již manželé nebo ne.

Manželství je chápáno mimo jiné jako Boží ochrana svazku dvou lidí – tedy i ochrana před démony. Jenže co z duchovního pohledu více určuje, jestli jsou ti dva opravdu manželé? Oddací list, požehnání od kněze a nebo opět srdce těch dvou? Co více určuje jejich čistotu a přístup démonů do jejich svazku, pokud spolu nežijí v srdci, ale jen fyzicky, sexuálně, ale v srdci každý z nich utíká jinam, jako v článku zmíněném případě?

„Měla jsi totiž pět mužů a ten, kterého máš teď, není tvůj muž.“ (Jan 4:18)

Takže to, o čem tu píše pan VK nebo o čem mluví Dr. Stella, je naprosto reálná a vážná věc, a řekl bych, že může být často následkem toho, co jsem se snažil popsat. Démoni lákají člověka postupně, po malých krůčcích, na různá pokušení a touhy, aby jim nakonec dal plný přístup k posednutí, např. nějakou takovouto technikou.

Dostat se z toho lze vyznáním hříchu, přijetím Ježíše Krista jako spasitele a pokáním. Nestačí slovem (zde navážu na výše zmíněný rozdíl mezi myšlenkou a slovem), ale pokání musí být myšleno upřímně, vážně, z hloubi srdce, z Lásky ke Kristu jako spasiteli. Nemyslím tím v tomto případě vzdát se techniky lucidního snění, ale smilstva, a to v jakékoliv podobě. Problémem a hříchem zde není ta samotná technika, ale smilstvo.

Úloha církve zde spočívá v tom pomoci člověku k tomuto kroku. Pastor(ka) může člověka provést, a nebo pokud na to má víru (což Dr. Stella rozhodně ano), může za člověka i duchovně bojovat, jelikož má „v rukách“ moc Krista. Jen ten vysvobozený člověk potřebuje sám učinit rozhodnutí vzdát se v srdci toho, co mu způsobilo problém, aby mu to vysvobození vydrželo.

„Když nečistý duch vyjde z člověka, bloudí po vyprahlých místech a hledá odpočinek. Když ho nenajde, řekne si: Vrátím se do svého domu, odkud jsem vyšel. Když přijde a nalezne jej vymetený a ozdobený, jde a přibere sedm jiných duchů, horších, než je sám. Pak vejdou dovnitř, zabydlí se tam a nakonec tomu člověku bude hůře než na začátku.“ (Lukáš 11:24-26)

Ještě připojuji odkaz na web Dr. Stelly, resp. archiv webu, protože její web už asi po hněvu Satanovy synagogy neexistuje(?). Má zde sepsané své modlitby na toto téma.

https://archive.fo/G7wtb

Dr. Stella zde nepíše jen o lucidním snění, ale o jakékoliv formě zlých duchovních smilných svazků – „Evil Spiritual Marriages“, které se týkají velkého počtu lidí, neboť každé smilstvo je závažné – Dr. Stella uvádí, že i v církvích se to týká 7 z 10 lidí, takže každý potřebuje tyto informace. (web je v angličtině, zkopírujte si text do nějakého překladače)

Páry, kde mají oba osobní vztah s Kristem, a oba se rozhodnou vzdát se (nejen) smilstva, mají tu milost, že jsou před těmito démony chráněni mocí Krista spasitele, a taková manželství mohou být doopravdy navždy šťastná.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Blábolíš pěkně, to tedy jo.

Jestli se někdo dostává do jakéhosi lucidního snění, tak si nejdřív musí znásilňovat mozek různými technikami, sugescí, aby ho vyšinul z normálu, při běžném snění nemáš šanci ten sen ovlivňovat!

A žádní duchové nejsou, jen halucinace těch, co svůj mozek natolik bičují, že mají pak halucinace, tak jako je mají uživatelé drog.

Ten Matouš, jestli se tak vůbec jmenoval, papír snese všecko, musel být pěkný magor, když dokáže vyplodit výraz ” cizoložení ve svém srdci” při dívání se na ženy s žádostivostí.

Zeptám se, proč ten tzv. spravedlivý bůh nestvořil lidi tak, aby se přitahovali srdcem a ne tělem?
A proč se sperma tvoří neustále a nikoliv jen v momentě lásky v srdci? Protože bůh není a ta přikázání jsou pro gojímy od židů, sami se jimi neřídili nikdy, to nevidíš? A proč by měli, když jim trest nehrozí od jimi vymyšleného boha.

senkie3
Návštěvník
senkie3

Týmto sa chceš ospravedlniť, pre vnútorný pokoj?

TREX
Návštěvník
TREX

Zdravím,
Dnes krásná ukázka ovečky z EU. Hospůdka v Lenoře! Přijel Belgičan, v rouše, nasadil ještě ručník a proběhl na toaletu:-))) Všichni se mu smáli a on se historicky rozbrečel:-)))
Malý kluci mu ťukali na čelíčko s pochopili co na západ od nás bydlí za magory:-)))))))))

Lynn
Návštěvník
Lynn

Silný imunitní systém je klíčový. Bez dostatku zinku a vitamínu D nemlže imunitní systém fungovat, to je známá skutečnost, Největším zdrojem vitamínu D je sluneční svit, tedy pobyt venku za denního světla a to i tehdy, pokud je zataženo. Na druhém místě je rybí tuk a tučné mořské ryby. Mléko obsahuje vitamín D, nepatř však mezi nejvýznamnější zdroje vitamínu D. Kdo je přes den dostatečnou dobu venku, má dostatek vitamínu D. Silný imunitní systém si poradí s koronavirem. Ta tupá aktivistka měla zčásti pravdu, že když je člověk zavřený doma, že má deprese, to je jedna z příčin. Poněkud jí ale uniklo, že řeč není o psychických problémech, nýbrž o imunitním systému, který se popasuje i s koroanavirem. Dotyčná aktivistka zřejmě prodělala lobotomii. Jinak si její prázdnotu v hlavě, kde by měl být umístěn mozek, nelze vysvětlit. Další možné vysvětlení je, že dotyčná jede na silných drogách.

Snění někdy člověku pomáhá, aby přečkal nepřízně okolností, které mu nabízejí jen nudnou šeď. Když už to člověk dělá, aby ten život unesl a nebyl na prášky, nervově se nesložil, samozřejmě, že by to mělo být něco čistého a bezpečného. Nemělo by to být nic hříšného, tedy nic, o čem mu jeho svědomí říká, že je to špatně, komu svědomí nefunguje, protože je uspané, otupělé, tak ať si přečte v Bibli ve Starém Zákoně Desatero, Tam mimo jiné najde příkaz nesesmilníš. To znamená ani ne myšlenkou (myšlenka je brána jako čin, je to touha, to udělat). Smilnit znamená mít mimomanželský sex. Neměla by to být ani žádná nebezpeční situace. Obojí přitahuje démony a ti mohou člověka zabít. Moc se divím, že to není známé.

Na nás je nebýt ustrašení ovčané, Většina lidí Bohu díky je ráda, že nemusí nosit hadr na hubě. Najdou se však pitomci, kteří snad mají na tom hadru na hubě závislost a nosí ho nejen ve vnitřních prostorách, nýbrž i venku.

Jana
Návštěvník
Jana

Donald Trump Jr. o cenzuře a 12h zablokování účtu na Twitteru pro FOX TV. A i to bylo některým málo…
https://www.youtube.com/watch?v=ZrU2_WvVVm0

Radek
Návštěvník
Radek

comment imagecomment image
Profesor Klaus Puschel kritizoval nařízení Kochova institutu v Berlíně, podle kterého každý mrtvý, u kterého se prokáže pozitivní Covid-19 test, by měl být počítán jako oběť pandemie. Takto se postupuje i všude jinde ve světě včetně ČR! Je proto evidentní, že ony oficiální děsivé statistiky “obětí” nemají s realitou nic společného! Také se velmi podivil, že německé úřady naopak zakazují pitvy zemřelých, ačkoliv by to velmi pomohlo objasnění skutečného rizika koronaviru, i když němečtí patalogové mají dostatečné kapacity a ochranné prostředky podobná zkoumání provádět. Podle jeho vyjádření pro německý tisk a televizi, ani jeden z pitvaných zemřelých v Hamburku nezemřel na následky Covid-19! Všichni zemřelí trpěli již před tím nějakou závažnou chronickou nemocí.
https://m.focus.de/gesundheit/news/hamburg-rechtsmediziner-ohne-vorerkrankung-ist-in-hamburg-an-covid-19-noch-keiner-gestorben_id_11865398.htmlcomment image
https://www.arfa.cz/profesor-pavel-pafko-80-role-medii-v-dobe-koronaviru-je-odsouzenihodna-mame-zalezt-pod-postel-a-bat-se-az-si-nas-smrt-vybere-tlak-na-starsi-lidi-je-obrovsky-pribylo-depresi/
Po celém světě se zfalšování úmrtních listů stal obrovský kšeft, kdy lékaři účelově zapisovali diagnóz pacientů Covid-19 i v případě, že zemřeli na zcela jiné důvody (rakovina, dopravní nehody atd.)
https://aeronet.cz/news/video-cislo-25-000-zemrelych-na-covid-19-v-italii-je-podvrh-hoax-a-dezinformace-italske-vlady-ve-skutecnosti-na-coronavirus-zemrelo-jen-925-lidi-italske-nemocnice-zeji-prazdnotou/
Klíčem je tabulkový systém odměnový systém zavedený doktorem Anthony Faucim, kdy za diagnózu Covid-19 se vyplácí trojnásobné odměny než za běžné choroby, tento systém implementovala CDC po celém světě.
comment image
Nemocnice jsou často tlačeny do kouta, protože pod vlivem karantén a všeobecné hysterie přišly nemocnice o většinu příjmů a jsou tak nuceny dál protlačovat agendu covidismu. Mnozí doktoři a sestry pracujících se veřejně ozvali na toto téma, i když byly zastrašováni ze strany svého zaměstnavatele a popsali praktiky rovné vraždám, kdy zcela zdravému pacientovi stanovena diagnóza a pomocí umělé ventilace, která nebyla vůbec potřeba, byl doslova připraven o život, jen proto aby nemocnice mohla inkasovat tučný šek. comment image
https://youtu.be/QGZLAMiF4Kkcomment image/v1/fill/w_467,h_805,al_c,q_90/f15cc3_c3604a6e96114981ad3e3ca78796181f~mv2.webpcomment imagecomment imagecomment imagecomment image
They Live Obey Covid-19 Truth:
https://youtu.be/JuICcNF5PKI

Barel
Návštěvník
Barel

Někdy není od věci zapátrat po informacích pár týdnů dozadu. Za zmínku stojí, že způsobem, který doporučuje černošská doktorka Stella Immanuel – tedy kombinací antimalarika hydrochlorochin a antibiotik – léčili koronavirus na Bulovce a v Thomayerově nemocnici už v dubnu, když byl pacientům podáván Plaquenil (schválený pro použití v EU a obsahující hydrochlorochin) v kombinaci s antibiotikem azitromycinem :
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/prymula-varuje-pred-preventivnim-uzivam-plaquenilu-muze-zpusobit-ztratu-zrak-40319156

Prymula v tomto článku varuje, že při používání léku můžete oslepnout nebo umřít na srdeční selhání. Člověk by skoro nabyl dojmu, že jde o lék – zabiják. Pokud si ale přečtete příbalový leták, zjistíte, že jde o vzácné případy a že Plaquenil je možná méně nebezpečný než třeba volně dostupný Ibalgin pro úlevu od bolesti. Bez záruky; nejsem doktor, nicméně si porovnejte možné nežádoucí účinky sami:
http://www.pribalovy-letak.cz/747-plaquenil
https://pribalove-letaky.cz/ibalgin-400

Sporné mi v článku připadá taky varování Prymuly před “preventivním užíváním Plaquenilu”, kvůli těm nežádoucím účinkům. Když jej užívají třeba Trump nebo Bolsonaro. Samozřejmě, měl by být dostupný na lékařský předpis, o tom žádná. Váš lékař by měl znát váš stav nejlépe a být dostatečně fundovaný na to, aby rozhodl, jak můžete tento lék používat. Potíž je v tom, že vám ho váš lékař na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví bohužel předpsat nesmí!
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/antimalarikum-muze-byt-uspesne-pri-lecbe-covid-19-40317618

Suma sumárum: můžu se mýlit, ale z prostudovaných materiálů mi vychází, že funkční lék na koronavirus pravděpodobně existuje, ale jeho využití je bráněno všemi možnými prostředky: doktoři, kteří o něm hovoří, jsou zesměšňováni a dehonestovaní… možná pro výstrahu dalším. Kde jsou vyjádření nebo slibované studie z Bulovky či Thomayerovy nemocnice k úspěšnosti této léčby? Remdesivirem jsme byli a jsme masírovaní několikrát denně stejně jako o bajkami o zázračných vakcínách. Je možné, že by naši doktoři o výsledcích léčby hydrochlorochinem nesměli mluvit? Zemřel třeba u nás vůbec někdo léčený tímto lékem? Pokud jsou výsledky slibné, proč nikdo z politiků neotevře otázku výroby tohoto léku farmaceutickými koncerny a neukáže na jejich nechuť tyto levné léky vyrábět? Proč se Prymula bojí, že bude na trhu nedostatek Plaquenilu, takže zakáže jeho předepisování lékařům pod záminkou smrtelných nežádoucích účinků a navíc podepíše výjimku pro použití Hydrochloroquine, který není v EU schválený, v našich vybraných zdravotnických zařízeních? No a závěrem – co dělají naši takzvaní investigativní novináři, že nevyžadují po zodpovědných politicích a lékařích fakta o podávání tohoto léku a výsledcích terapie, a namísto toho jsou schopni sesmolit akorát posměšné pamflety a papouškovat pořád dokola: počet nakažených dneska vzrostl o… Vojtěch řekl, že… povinně roušky… omezení… remdesivir… a KDY BUDE PROBOHA TA VAKCÍNA!

Pak se už člověk nediví, že soudný člověk kroutí nad mainstreamem hlavou a když už ji má skoro ukroucenou, začne hledat nějaké ty alternativní zprávy. Holt můžou si za to sami 🙂

Švejk
Návštěvník
Švejk

Chininová antimalarika a Azithromyvin/Klarithtomycin se na koronavir nehodí. 1.protože jej spolehlivě léčí i v těch nejtěšžích formách nemoci. 2.protože nemají patenty a může je vyrobit kterákoliv fabrika. Tak funguje svobodné a demokratické zdravotnictví. Vzpomeňte si jak po roce 1989 jako kouzlrm zmizela Harbureta, absolutně spolehlivý chininový lék na všechny vyšší horečky. A místo toho se na ČR vysypaly pytle paralenů a ibuprofenů ať z dovozu nebo licenčních. To by tak hrálo aby se český podčlověk léčil a neplatil za to protektorům…

Petr
Návštěvník
Petr

Jenze v ceskych doporucenych postupech chybi to podstatne k Plaquenilu a to ZINEK.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

na YT jsem hledal kdysi shlednute video z usarny s jejich plne automatotizovanym velkokapacitnim karavinem s tisici kusy, minimalni lidskou obsluhou, kdy veskere ukony krav i techniky byly naprogramovane na urcity cas, kdy se nazraly, sly se vydojit a pak si na pastvu vybehly a vecer zpet domu z vydojenim i nazranim, vcetne zaberu z dronu.
problem byl v tom, ze monstrum vybudovali na kopci a veskera kejda tekla proudem dolu, okolnim farmarum zamorila pole i vodu, a oni se nikde nedovolali pomoci ci odskodneni.
video jsem nenasel, ale objevil jsem dobre manipulatorsky kanal – Kurzgesagt – In a Nutshell.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kurzgesagt_%E2%80%93_In_a_Nutshell
https://kurzgesagt.org/
dle wikiny “instruktazni filmecky” tvori jakysi nemec Philipp Dettmer, narozeny v mnichove, rocnik 1978, https://de.linkedin.com/in/philipp-dettmer-80a8ba77, ale o jeho osobe nikde neni ani carka, pouze z videii je jasne, ze mimo jine propaguje billa gates.
dale – https://www.csfd.cz/tvurce/197464-philipp-dettmer/galerie/?type=actions

a nyni k jadru pudla a to “mleko”, “sojova generace”, “silenstvi degeneratu”.
staci se podivat na podivny manipulatorsky a vymyvacsky kanal Kurzgesagt – In a Nutshell s 12,5 mil. odberateli + nahodni divaci v dalsich milionech – https://www.youtube.com/c/inanutshell/videos

napr.:
Mléko. Bílý jed nebo zdravý nápoj?, v zaveru s doporucenou nahrazkou.
https://www.youtube.com/watch?v=oakWgLqCwUc
3 důvody, proč nelegalizovat marihuanu, ale v zaveru se dozvime, ze prave legalizace je super.
https://www.youtube.com/watch?v=kP15q815Saw

vektor = smerujici velicina :)))

vcera – Olympic – Roboti už jdou
https://www.youtube.com/watch?v=EpehCjJ8Soo

dnes – Mirai – Dítě robotí
https://www.youtube.com/watch?v=mZ6CtODuA_o

zitra – Čipovanie ľudí
https://www.facebook.com/102849677777839/videos/319458082775149/

4info
Návštěvník
4info

No, nevím kde ten pán bere informace …
… ale říká, že podle plánu to skončí 31. března 2025

THIS IS JUST THE BEGINNING | “2025 is when the whole procedure finishes”
https://www.youtube.com/watch?v=IcQEKgxjDLk

Nebudeme potřebovat hotovost,
nebudeme potřebovat smartfouny,
budeme platit xichtem.
O vše se postará Umělá Inteligence (a/nebo Umělá Demence)

Čeká nás kompletní restrukturalizace sociálních systémů …
Žádná země tomu neunikne …

Po první vlně trochu povolí …
… a pak utáhnu šrouby ještě víc …

Lidi si myslí že je to dočasná záležitost …
… ne není

Budou nám tvrdit, že nás zachrání sociální distancování,
špehování sousedů a bonzování na ně,

Všechna úmrtí se vykazují na Covid,
na základě nějakých genetických testů

Tlačí na testování, …
… testy jsou povinné …
… a každý může být pozitivní …
… když může být pozitivní i olej do motoru

Hodně z lidí kteří dostali vakcínu proti chřipce …
… je pozitivních

To všechno je jen způsob jak pomocí medií vyfabrikují “druhou vlnu” …
… protože nebyla žádná “první vlna” …
… všechno je podvod