VIDEO: Americký kongres označil televizi RT za “ruského agenta” a odebral jí...

VIDEO: Americký kongres označil televizi RT za “ruského agenta” a odebral jí mediální status, televize je prý moc nebezpečná! Ruská Duma v odvetě označila za agenty pro změnu 19 amerických televizí a radiových stanic v Rusku! Vladimir Putin se neoconům vysmál, zase si naběhli! [CZ Titulky]

VIDEO: Americký kongres označil televizi RT za “ruského agenta” a odebral jí mediální status, televize je prý moc nebezpečná! Ruská Duma v odvetě označila za agenty pro změnu 19 amerických televizí a radiových stanic v Rusku! Vladimir Putin se neoconům vysmál, zase si naběhli! [CZ Titulky]

Americkým neoconům v Evropě pomalu dochází, že jsou odsunováni od válu, ale o to více kopou okolo sebe. Jejich agresivita je vidět všude, kam se podíváme. V České republice zahájily skupiny havlistů a redaktorů napojených na tzv. “pražskou havlérku” soustředěný mediální útok na náš server. Nejprve časopis Reflex vyzval v komentáři Jiřího X Doležala ke zrušení Aeronetu [1] kvůli našemu článku o dětech přistěhovalců v Teplicích [2]. Následně Facebook, v rozporu se svými pravidly, odstranil z našeho FB profilu odkaz na tento náš článek, přestože neobsahoval nic, co by bylo v rozporu s pravidly Facebooku, žádné násilí, žádné zesměšňující nebo dehonestační fotografie dětí, žádná vulgarita v diskusi, nic takového. Jenže to nestačilo, protože útok pokračoval ze strany Bakalových médií i další den, když Martin Fendrych z Aktuálně.cz a Martin Ehl z Hospodářských novin, přesně podle narativu amerických neoconů z USA, obvinili náš server úplně stejně z ovlivnění voleb v ČR [3], jako americká CNN obvinila alternativní sever Breitbart News z toho samého ve vztahu k volbám amerického prezidenta vloni v listopadu. Že se něco děje, to ukazují i události, které postihly stanici RT News v USA.

Vladimir Putin na televizi RT.

Americký kongres tam totiž obvinil ruskou anglofonní televizní stanici RT z toho, že ničí americkou demokracii putinovskou propagandou a zákonem tak byla televize zbavena mediálního statusu a 13. listopadu se musela registrovat jako “agent cizí mocnosti” [4], což může novinářům RT zcela zabránit v přístupu na tiskové konference Bílého domu a jednotlivých ministerstev. Stejný problém zřejmě postihne i ruský Sputnik. Ředitel ruské státní televize Dmitrij Kiseljev k tomu měl komentář, že najednou je všechno obrácené vzhůru nohama ve světě. Zatímco dříve Sovětský svaz rušil západní a americké vysílačky, dnes Američané ruší vysílání ruské stanice RT. Vladimir Putin na to reagoval slovy, že za těmito nepřátelskými kroky v USA proti Rusku stojí stejné lidé, kteří dlouhá léta vyřvávají do světa fráze o tom, že USA jsou majákem svobody slova a první demokracií na světě. Jenže to už teď není pravda, protože zákon namířený proti ruským zpravodajským médiím v USA zamezí ruským novinářům v přístupu na oficiální akce a tiskovky amerických ministerstev, kde jak všichni víme, reportéři RT pokládali americkým tiskovým mluvčím ministerstev velmi nepříjemné dotazy, které paradoxně nejvíce zajímali americké diváky RT. A to prostě někomu v kongresu začalo silně vadit.

Facebook odebral náš teaser na článek na AE News o multikulti třídě v Teplicích. V článku není nic, co by bylo v rozporu s pravidly Facebooku.
Koordinované útoky proti AE News, Breitbart News a dalším serverům

Útoky na alternativu a jmenovitě na náš server AE News po volbách v ČR hned z několika směrů ve stejný čas a kroky proti ruské televizi RT v USA mají společného jmenovatele, americké neokonzervativce. Velmi pozorně si všimněte, jaká panika vypukla v ČR po volbách, když si politické strany a pražská havlérka začaly uvědomovat, že Andrej Babiš a Miloš Zeman vytvoří mohutný tandem, který se bude v poslanecké sněmovně opírat o podporu KSČM a paradoxně i SPD, kterou do sněmovny pomohla protlačit média české alternativy. Pokud se podíváme na povolební variace na renesanční téma, je to zvláštní směs politických stran, které reprezentovaly posledních 28 let české politiky a všechny tyto strany skončily s malými procenty ve volbách a s obrovským odstupem za Babišovým hnutím ANO. Strany, které za posledních 28 let přivedly ČR do EU a do NATO, strany tzv. systémové, ty všechny ve volbách padly. Vítězem je český Trump, i když ne charakterově, ale svým pojetím politiky a businessu rozhodně.

Dmitrij Kiseljev, šéf ruského 1. kanálu Rossia 1.

A právě tady je důvod té obrovské paniky. Na jedné straně se média snažila před volbami zničit Andreje Babiše, zejména Česká televize a potom také servery tzv. fiat-alternativy, Echo24 pana Balšínka, Forum24 pana Šafra, Neovlivní paní Slonkové a samozřejmě celé vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly skrze Aktuálně a Hospodářské noviny. Všechny tyto zpravodajské vysílačky jely monstrózní kampaň proti Babišovi, stejně jako tomu bylo v USA před prezidentskými volbami. Útoky na Trumpa byly jalové, stejně zvítězil. Útoky na Babiše byly jalové, stejně zvítězil. Neoconi začínají chápat, že zpravodajská alternativa s minimálními rozpočty dokáže lépe oslovovat voliče a pracovat s klíčovými problémy, které trápí občany a mainstream se těmto problémům vyhýbá nebo je cenzuruje, jako to dělá Zuckerbergův Facebook. V USA to bylo téma odchodu amerických firem z USA do Mexika a Asie a bezbřehá migrace z Latinské Ameriky do USA. Breitbart News čelí od voleb prezidenta v USA nepřetržitým mediálním útokům. V Česku je tímto tématem hrozba migrace a ztráta národní identity, která pomalu mizí ve strukturách EU.

Neoconi v USA se začali chovat jako sovětské politbyro

Vývoj v USA směrem k národním tezím od tezí globalismu neoconům nevadí, pokud jde o odklon ve smyslu od světové globalizace a nikoliv od té americké, kterou známe jako Pax Americana. V Evropě však odklon zemí ve Střední Evropě od EU hraje do karet, protože tyto země sledují “mincový paradox”. Čím více se lidem nelíbí EU v podobě ordinované Angelou Merkel, tím více se lidé přiklání k druhé straně téže mince, k obraně NATO, a to znamená pod ochranu a kontrolu amerických neoconů. A to je pro americké neocony jev zcela žádoucí. Proto si všimněte, jak po volbách začala média útočit výhradně na Aeronet, protože jsme se jasně distancovali od jakékoliv podpory NATO, např. SPD teď v této chvíli z NATO rozhodně vystupovat nechce a hledá pro to důvody, které zde nebudeme rozebírat, na toto téma už bylo napsáno mnoho článků a nechci se k tomu vracet. Ukazuje se totiž, že po volbách systému nevadí ani tak SPD nebo alternativa, ale vadí servery, které nepodporují a odmítají svazek ČR se Severoatlantickou aliancí.

Odtud se vysílá (nejen) do Ruska. Budova rádií Svobodná Evropa a Svoboda na pražském Hagiboru. Provoz financuje americký kongres.

Sovětský svaz se definitivně přesunul do USA a sovětské politbyro se přestěhovalo do amerického kongresu. Američtí občané utíkají z USA do Ruska, viz. Edward Snowden nebo herec Steven Seagal. Maják svobody zakazuje ruským novinářům pracovat v USA, což se nikdy nestalo ani jednou za celou Studenou válku v době největší krize, ale dnes zfašizovaní kongresmani zakazují ruským novinářům chodit na tiskovky, aby nemuseli čelit jejich nepříjemným otázkám. Vladimir Putin se v reakci na nepřátelský krok USA proti RT ve skutečnosti usmíval, protože věděl, že neoconi se právě jako debilové střelili do vlastní nohy. Vladimir Putin ví, že americká média v USA rozvrací Rusko zevnitř, ale zamezit jim v činnosti dosud nebylo politicky průchodné, protože by to bylo označené za útok proti svobodě slova. Jenže američtí neoconi nabili Vladimiru Putinovi pušku a ruská duma tak mohla přijmout tvrdé odvetné protiopatření proti americkým médiím, jenže nikdo proti tomu nebude moci protestovat, je to prostě reakce a odveta za americký krok proti RT v USA.

Do Ruska se vysílá americká propaganda z Prahy. Kdo to zastaví? Najde SPD odvahu?

V Rusku již platí zákon o agentech cizí mocnosti přes 5 let, ale zatím se vztahoval jen na neziskový sektor. Nový zákon, který schválila duma, zahrne do tohoto i zahraniční média působící v Rusku. Jako první bude postižen Hlas Ameriky a Rádio Svoboda, obě stanice vysílají z pražského Hagiboru. Zákon se ale nebude vztahovat na ruská média, i když mají zahraniční kapitál. Důvodem je paradoxně skutečnost, že první kanál ruské televize je částečně vlastněn ze zahraničí z Velké Británie Romanem Abramovichem. To samé platí o dalších ruských televizích. Nicméně ruský stát má v těchto subjektech své podíly a může kontrolovat jejich provoz. U zahraničních vysílaček a cizích médií v Rusku to nebylo dosud možné, takže ruské odvetné opatření pomůže očistit ruský mediální prostor od štvavé americké propagandy šířené po radiových vlnách nejen z Prahy, ale také zevnitř Ruska anebo přes satelit.

Vladimir Putin a Steven Seagal. Ten získal ruské občanství a ruský cestovní pas.

Když demokratům dojdou argumenty, vytáhnou sankce, restrikce, zákazy a na ty nejslabší rovnou humanitární bombardování. “Umlátíme vás ke svobodě…”, mají američtí vojáci napsáno na přilbách v Iráku. Když se někdo postaví proti NATO, hledají se prostředky, jak mediálně útočit na zpravodajský server. Když vám nemůžou zakázat mluvit svobodně a rušit Ústavu a dodatky není reálné, tak vám alespoň zabrání v přístupu na tiskové konference, abyste nemohli úředníkům a tiskovým mluvčím amerických ministerstev pokládat nepříjemné dotazy. Je to něco podobného jako v ČR, kde vás také nepustí na tiskovou konferenci, pokud jste novinář z alternativy, protože na tiskovku pustí jenom osoby s novinářským průkazem, který dostávají jen novináři mainstreamových médií. Pokud jde o americká rádia na Hagiboru v Praze, představují bezpečnostní hrozbu pro ČR, protože vysílají propagandu nejen do Ruska, ale i do islámských zemí, které mohou potom ČR vnímat jako nepřítele a vysílání tak může přitáhnout islámský terorismus a migranty i do ČR. Toto je třeba urychleně řešit. Některé pro-multikulti a pro-migrační pořady na těchto rádiích by se měli dostat do hledáčku SPD.

Budova na Hagiboru je operativním sídlem amerických zpravodajských her proti Ruské federaci a pro vykreslování Evropy pro muslimy v dalekých zemích jako demokratického ráje na zemi

Dost dobře nedokážu pochopit, proč žádná z alternativních politických stran v ČR neměla ve volebním programu požadavek na ukončení provozu amerických rádií na pražském Hagiboru. Jedná se přitom o mnohem nebezpečnější komplex, než jsou celé Kavčí hory. Propaganda, která proudí z této budovy do arabského světa, slouží de facto jako “echo caller” na lákání migrantů do Evropy. Vrcholem jsou třeba pořady vysílání do zemí bývalého Sovětského svazu, kde zaznívají informace o tom, jak Česká republika je vyspělou a nábožensky tolerantní zemí. Mnoho lidí si potom v těchto státech, kde je početné muslimské etnikum, může tyto informace přeložit jako pozvánky, viz. právě teplické ghetto Prosetice, kde je kromě Arabů z Arabského poloostrova i mnoho muslimů ze zemí bývalého Sovětského svazu [5]. Právě z bezpečí Prahy vysílají jednotlivé redakce z Hagiboru v mnoha jazycích a vměšují se do vnitřních záležitostí desítek zemí. Pokud pomineme otázku, proč Američané nevysílají nikdy do těchto zemí ze svých početných vojenských základen po světě, tak nám nezbývá žádné jiné vysvětlení, než zase a opět role užitečných idiotů.

John McCain, hlavní architekt protiruských zákonů v americkém kongresu.

Krize mezi USA a Ruskem eskaluje, po vyhoštění ruských diplomatů a konfiskaci budov ruských ambasád v USA následuje útok na svobodu slova a ruskou televizi v USA. Tyto operace jsou o to nebezpečnější, že ze strany USA dochází k útokům na Rusko bez jakékoliv předchozí provokace. V USA pomalu vzniká podobná hysterie z Rusů jako před 2. sv. válkou byla v Evropě hysterie kvůli Židům. Za všechno dnes mohou Rusové, dokonce i za špatné počasí. Najednou se ukazuje, že Rusům zakáží možná i účast na zimní olympiádě v Korei, a to na nátlak americké antidopingové federace na mezinárodní agenturu WADA. Ze všech stran dochází k tlaku na Rusko a neoconi už otevřeně posílají na Ukrajinu americké zbraně, helikoptéry, kazetovou munici, protitankové zbraně a vojenské poradce. Neoconi obětovali americká média v Rusku, protože ta se stanou obětí ruské odvety za útok kongresu proti RT. A to, že se k tomuto neoconi odhodlali a obětují vlastní figurky v Rusku, to znamená, že pokusy o měkkou změnu v Rusku zevnitř skončily a neoconi vsadili všechno na vojenskou konfrontaci s Ruskem na čáře doteku Pobaltí, Polsko, Ukrajina, hranice s Krymem. Tam všude se staví nebo začnou stavět americké základny.

Neoconi končí, ale o to více budou nyní nebezpeční

Chování amerických neoconů je projevem čirého zoufalství. Vidí totiž v přímém přenosu, že svoboda slova a pravda se přesouvá z USA do Ruska, což je hodně tristní zjištění pro mnoho amerických patriotů, jakým je právě třeba zmíněný Steven Seagal. Neoconům už nezbývá nic jiného, než tlačit na pilu více a více, nasunovat do zemí Střední Evropy více zbraní a pokusit se vyvolat válku s Ruskem, dokud to ještě jde a dokud tomu ještě vůbec někdo v EU věří, že Rusko představuje hrozbu, zatímco Evropa se hroutí pod návalem islámské migrace.

Nejen o mediální válce mezi Ruskem a USA budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v den 28. výročí Velké kabátové revoluce na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Dostaneme se k tématům nejen zhodnocení vývoje v ČR po roce 1989, ale i k otázkám cenzury, vrátíme se ke kauze školní třídy v Teplicích, probereme všechny zajímavosti uplynulého týdne. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*České titulky v obou videích zapnete tlačítkem “CC” v lištách videí.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Admin odhalen!
Všem nám vrtalo hlavou, proč pan Admin mizí každý víkend do podzemí…
https://www.stream.cz/ceskemore/10020005-rodina-je-zaklad-statu
( pane Admine, nezlobte se, že jsem vás práskla 😉 – to jen pro odlehčaní té nadnárodní kalamity…:-))) )

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Ač to je trochu mimo téma, ale myslím si že tento článek zdejšího diskutéra stojí za přečtení. Neboť nejen politikou živ je člověk.
http://www.nejvic-info.cz/canada-usa-ocima-naseho-zvlastniho-zpravodaje-petra-l-ktery-bude-novym-vicemene-pravidelnym-prispevatelem-nasich-stranek-aby-vam-ctenarum-priblizil-nadherna-mista-techto-zemi-protoze-nejen-polit/

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Jeste pred 10-ti lety bych asi napsal clanek o Kanade v podobném duchu, ale bohuzel, dnes je vsechno uplne jinak, nez jak naivne a idylicky podsouva dotycny pisatel. Ten clovek zije uplne mimo realitu, nekde v odlehlé casti, kam se demografické prekreslovani zapadni civilizace zatim jeste nedostalo! Alberta sama o sobe je zapadakov a kdyby tam nebyl ekonomicky boom navazany na tezbu ropy, nebylo by tam nic, nez farmari, nedohledné lany poli, pastviny, dobytek …a tvrda prace kolem.

Nic proti farmarum …naopak. Az na vyjimky, jsou to cestni a pracoviti lidé. Jejich slabina je vsak v krestanské naivite. O to horsi pak budou zmeny, které jednoho dne prijdou zakonite i k nim. Pro svou odlehlost a tvrdé podminky, venkov jeste neni vhodny pro araby, nebo pro cernochy. Ti se dnes koncentruji pouze v Calgary a Edmontonu, kde maji snadny pristup k uradum pro migranty, k socialnim davkam a k ostatnim vyhodam, o kterych si bily clovek muze nechat jen zdat! Az se vsak zacnou zavadet prvky 4e prumyslové revoluce, i venkov bude na dosah ruky pro migranty ze zaostalych casti sveta.

Kdepak, ten clanek je jako vystrizeny z turistické prirucky z 80-tych let minulého stoleti. Realita je dnes uplne jina! Kanadské metropole, Montreal, Toronto, Vancouver jsou uz vice nez napul demograficky prekreslené. Situace v Torontu je uz katastrofalni. V centru mesta a blizkém okoli se to dnes hemzi pouze pristehovalci z Afriky, Blizkého Vychodu, Asie a Latinské Ameriky …ale také homosexualy a jinymi podivnymi existencemi z byvalého okraje spolecnosti, kteri se dnes vezou na multikulturni vlne!

Normalni bily clovek uz v blizkosti centra metropoli nezije. Vsichni soudni lidé prchaji ven, do predmesti, co nejdal je to jen mozné. Ale i to je pouze docasné reseni. Navic to prinasi znacné problémy, hlavne casovou ztratu a neustaly stres v dopravnich zacpach, kdyz se lidé musi prepravovat za praci na znacné vzdalenosti. Jezdit dnes 30 – 50 km za praci a tu samou vzdalenost jezdit zpet domu kazdy den, to je standard témer pro kazdého. Jsou i lidé, kteri jezdi 100, i 150 km za praci!

Kdyz papez v roli antikrista umyva nohy muslimum a otevrene vyzva k jejich integraci do zapadni krestanské spolecnosti, tak to je konec vsem iluzim!

Pozorovatelka
Autor

Česká televize přinesla angažovanou píseň o české současnosti
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11685027707-kultura/217411058240031/obsah/582565-novy-klip-jana-maxy

Jan Maxa – ředitel vývoje pořadů a programových formátů ČT
https://www.youtube.com/watch?v=MwzZg3HIbM0

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Konečně ČT pustila do éteru tu správnou pecku. Myslím, že by mohl příští rok získat třeba zlatého slavíka. Škoda, že už dnes muzikanti nemusí chodit na přehrávky, ta komise by si jistě prožila vlhký sen 😀

Administrator
Admin

Ty bláho, to je multikulti sračka. Ředitelem programové tvorby je holt v ČT asi zaslouženě, protože ty sračky, které ČT jede, tomu fakt odpovídají. K tomu nemám jinou reakci než tohle, podobný ředitel, ale ten si aspoň na nic nehraje: https://www.youtube.com/watch?v=CmT_AFmTMic

🙂

Tom
Návštěvník
Tom

Deep state je GP :-O
V posledním vydání otázek odpovědí pjakin prohlásil, že deep state je GP.
http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-13-11-2017/
Už tomu trošku přestávám rozumět. Měl jsem za to, že deep state je skupina lidí, která prosazuje systém pax americana a je podporována lidmi ze zbrojního průmyslu a je tudíž i státni elitou, protože je stále u lizu.

Pozorovatelka
Autor

Už když jsem Pjakina poslouchala v originále, tak mě to dost zarazilo – obzvláště pak v té souvislosti, že schůzce Trumpa s Putinem zabránil GP, protože si potřeboval vzít čas na rozmyšlenou. A tehdy jsem i hledala, co ve skutečnosti ten “deep state” znamená a nejvíce mě oslovil tento text:

“Pojem deep state je dovoz. A to dokonce dovoz z velmi odlišného kulturního prostředí. Konkrétně byl dovezen z Turecka, kde se pod pojmem „deren devlet“ hovoří, a to zcela vážně, o síti vysoce postavených generálů a úředníků, lidí ze zpravodajských služeb a soudců, kteří spolu s organizovaným zločinem ovlivňovali tureckou politiku. K jejich repertoáru vedle vojenských pučů, patřili také například vraždy nebo obchod s drogami. V kontextu Turecka lze samozřejmě mluvit o odlišné kulturní praxi než v USA, kde přese všechno formální pravidla a instituce v politickém procesu převládají.

V případě dnešní americké politiky se tedy jedná o přenos, který s sebou ale přináší nepřesnosti. Skloňování deep state ve vztahu k Trumpovi se objevuje v souvislosti s úniky vesměs utajovaných informací ze zpravodajských služeb, které tu byly opakovaně a vždy spíše administrativu poškodily než naopak. A také v souvislosti s názory, že nový prezident vede válku se zpravodajskými službami, protože jeho „lidová“ agenda „vadí“ mocným, jak zní jeden z takových výkladů.

Na jednu stranu se tak na nejrůznějších „alternativních“ webech píše o tom, jak tajná kabala lidí ze zpravodajských služeb, CIA a NSA spolu s neokony a protivníky prezidenta jako je například John McCain a další tvoří deep state, který hází Trumpovi klacky pod nohy. Tady, jako se vším platí brát ohled nejen na to, co bylo řečeno, ale také na to, kdo to říká. ”
http://casopisargument.cz/2017/05/19/deep-state-nebo-zajmova-bitva-o-vliv-a-moc/

A toto vysvětlení by mělo logiku obzvláště v souvislosti s touto částí: “…hovoří, a to zcela vážně, o síti vysoce postavených generálů a úředníků, lidí ze zpravodajských služeb a soudců…” a to proto, že Pjakin už velmi dlouho tvrdí, že zpravodajské služby a soudcovská moc jsou v každé zemi pod vládou GP (o soudcovské moci říká, že GP má v každé zemi svou GP – generální prokuraturu) .

PS: zdroj, na který jsem výše dala odkaz, to jsou lidé, kteří určitý přehled asi mají, viz seznam autorů
http://casopisargument.cz/seznam-autoru/

Pozorovatelka
Autor

A že mě tohle konstatování Pjakina zarazilo, o tom jsem psala v komentáři zde, kde jsem upozorňovala ještě na další souvislosti:

TauRusi, odpovím Vám dnes jen narychlo a sice tak, že mým pohledem prostě spoustu věcí nevidíte.
1) Federalizovaná Ukrajina dle mého je totéž, co rozdělená Ukrajina a pro Rusko, resp. pro ruskou představu Euroasie nepřijatelná podoba, srovnatelná se vznikem Novoruska
2) Dněpropetrovsk – tu informaci mám od Pjakina s tím, že válka na Ukrajině či rozdělení Ukrajiny by byla počátkem finálního holokaustu Židů a že proto právě Židé Dněpropetrovska (a nejen oni) jsou na straně Putina
http://eleven.co.il/article/11444

A další věc: Jestli jste slyšel posledního Pjakina, tak schůzce Trumpa s Putinem zabránil GP (údajně si GP vzal oddechový čas, což samozřejmě svým způsobem je ve prospěch Ruska, ač svět to vnímá jako ponížení Ruska), ale Putin se mi z toho jeví docela rozpačitý
https://www.youtube.com/watch?v=DgKalpcCkqQ
A k tomu si přidejte čerstvou zprávu OSN
https://iz.ru/671091/2017-11-15/komitet-genassamblei-oon-prinial-rezoliutciiu-po-pravam-cheloveka-v-krymu
https://russian.rt.com/ussr/news/449734-krym-rezolyuciya-oon-ukraina

Ano, optimismus (a egregory) je jistě dobrá věc, ale já to takhle neumím. A to ač čerta na zeď malovat ani náhodou nechci a pořád jsem jen a jen optimista!

00 ODPOVĚZ UPRAV – View TreeLis 15, 2017 22:09

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

https://zpravy.idnes.cz/namorni-letectvo-usa-obloha-penis-vzdusne-cviceni-fsw-/zahranicni.aspx?
c=A171118_075959_zahranicni_nub
davno tvrdim, ze amerocka armada je spolek vypatlanych debilu a tady je dukaz. Napr. turecti vojensti piloti kreslili na nebi pro lidi srdce. Americane tohle. Kazdy holt kresli sebe

M.C.
Návštěvník
M.C.

To je celkem ptákovina, ale kvůli tomu, že to udělali nad městem, kde se dalo předpokládat, že to bude někomu vadit, tak bych na místě jejich velitele autory seřval na tři doby za to, že dělají jednotce ostudu a kázeňsky je potrestal, aby podobné legrácky příště dělali nad pouští.
Ruští liberální umělci před časem nakreslili saponátem podobný obrázek v Petrohradě na půlku zvedacího mostu těsně před zvednutím, takže se i ztopořil.
Jelikož to udělali před sídlem nějaké instituce, tak z toho měli hrozné vánoce.

Guest
Návštěvník
Guest

neskačte mi ro reci, nejsem smrad : https://youtu.be/eLThYNCFNE0

sv.občan
Návštěvník
sv.občan

Volby v ČR ovlivňují a zasahují do nich z USA a ani se tím soudruzi netají:

Hájek: Američané nespokojení s veřejným míněním v ČR zahájili masívní investice do zdejších „mediálních a intelektuálních elit“. Kolaboranti mají jediný úkol: umlčet nezávislé informace

http://www.euportal.cz/Articles/13325-americane-nespokojeni-s-verejnym-minenim-v-cr-zahajili-masivni-investice-do-zdejsich-medialnich-a-intelektualnich-elit-kolaboranti-maji-jediny-ukol-umlcet-nezavisle-informace.aspx

Rusko nás ovlivňovat nesmí ani svou existencí, USA ve všech směrech ad absurdum ano. To nikomu, ani těm hrdým bojovníkům za “svobodu” nevadí?
________________________________________

Jak se s něčím takovým mohou “bojovníci za svobodu a demokracii” smířit, jim nevadí potlačování opozice, svobody názorů, svobody volby a nevadí jim, že prosazují totalitarismus?

Totalitarismus (z latinského totus = “celý”) je politický systém, jehož vládnoucí skupiny neuznávají žádné meze své pravomoci a snaží se regulovat všechny aspekty veřejného a soukromého života. Základními znaky totalitarismu jsou autokratická vláda a prosazování politické ideologie v oblasti veřejného i osobního života. Zpravidla je provázena a podmíněna státním nevolnictvím, zákazem cest do zahraničí, uzavřením hranic. – a hned se vybaví zákaz ruských medií na Ukrajině, stavba zdí a plotů ze strany Ukrajiny, pronásledování lidí s jinými názory, opozice, zákaz vystupování umělců, elit, autorit – zkrátka, stále stejná TOTALITNÍ písnička…

tony
Návštěvník
tony

prelozit videa, napisat clanok, byt vecer v radiu, riadit biznis ? za jeden den to vsetko stihnut? neviem ci to moze stihnut jeden clovek 😀

Pozorovatelka
Autor

Věřte, že může – nasazení pro věc totiž nezná překážky, byť by člověk spal jen nějaké dvě-tři hodiny (a vím, o čem mluvím). Navíc ve čtvrtek jsem vložila článek (krátkou zprávu) já, ve středu pan Baťa, takže pan VK měl prostor jak k zasloužené publikační pauze, tak k titulkování videí a k sepsání pátečního článku. A Vaše napadání absolutně není na místě a je pouze a jen štěkem někoho, kdo nasazení pro věc absolutně nemůže pochopit!

A pro názornost Vám k tomu za sebe dopovím, že ač v rámci předvánočního úklidu dvě místnosti maluji a byt jsem rozbombardovala tak, že jen tuším, z které strany budu ráno pokračovat, tak bez ohledu na to, že mě tyhle věci velmi baví, stejně jsem si jako kulisu pustila SV. A k tomu tady ještě i v tuto dobu píšu,místo abych se už šla vyspat na to, co mě čeká.

Jan Ocko
Návštěvník
Jan Ocko

Nadseni pro vec je pekna vec, klobouk dolu a dekuji za otvirani necekanych obzoru a souvislosti. Na druhou stranu je to hazeni hrachu na zed pro par duchodcu a komentovane pozorovani zmaru v primem prenosu. Nemyslite?

Valerij
Návštěvník
Valerij

Aeronet je obviňován vševědoucím mainstreamem, že ovlivňuje volby, politiku a kdo ví, co ještě. Pan Babiš si vytiskl článek o lithiu a citoval ho ve sněmovně. V zápětí na to vyhrál volby. Aeronetem se zabývají (údajně) tajné služby, a to nejen české. Ve výročních zprávách se ulovenými AENews chlubí každý rok. Všechny ty důležité instituce, které u nás tvoří veřejné mínění, s Aeronetem operují, viz paní Romancovová, pan Janda a další grandiózní mozky. Ti na AENews postavili celou svou živnost. A vy tady o pár důchodcích a hrachu na zdi. Domnívám se, že kdyby šlo jen o pár seniorů, nikdo by se Aeronetem nezabýval. Proto přeji všem autorům hodně inspirace a chuti psát.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Tohle se uz probiralo na kapalove visilacce! Vsichni ti jednodussi lidé v cele s jednoduchym Kapalem se tam shodli na jednoduché myslence, ze pan VK je podvodnik.

Ja to vidim uplne jinak. Normalni clovek, tedy 99,99% lidi by neco podobného nestihl, ani kdyby se rozkrajel, ale… jste presvedceny, ze lidé jako je pan VK jsou normalni? Ja si to tedy nemyslim …a uz vybec ne v negativnim smyslu. Naopak jsem presvedcen a libi se mi, ze tito lidé maji velice rozvinuty smysl pro poradek a veskerou energii vrhaji pouze do podstatnych veci …a zbytecnostmi se nezabyvaji. Aby clovek dosahl takové urovne sporadanosti, k tomu musi byt vybaven mimoradnou inteligenci. Uz chapete?

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

poradek? -poradek je pro lidi co se nedokazou orientovat ve zmatku a bordelu. Inteligent zvladne neporadek.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To ano, ale termin poradek ma vice vyznamu. Ze smyslu té vety snad plyne, ze jsem mam na mysli smysl pro poradek ve vecech …tedy umet urcit priority podle stupne dulezitosti.

Ride on the backs of the Neocons
Návštěvník
Ride on the backs of the Neocons

Záleží nakolik tu firmu řídí. Jako majitel nebo spolumajitel máte na řízení firmy svůj tým lidí. Ten člověk musí ale někde také na druhé straně získávat info. Zpracovat to a předat své myšlenky úspěšně, to opravdu není snadné. Být ve světovém dění v obraze, tak jako je on a k tomu mít ještě svůj privátní a pracovní život a vydržet celý ten kolotoč tak douho, pořád v kuse. Teda ten člověk je snad rychlý a kapacitně stejně výkononný pomalu, jako ta umělá inteligence o které tu jinak publikuje.

Pozorovatelka
Autor

Pane VK, téma RT, to je obrovské téma a Vy, ač jste jej v titulku úvodního videa ve slovech “neoconi použili zákon proti nacistům” naznačil, v pořadu na SV jste jej už, bohužel, nerozvedl a komentoval jste jej pouze v tom smyslu, že je to porážka Ruska. Ale tak to není, protože RT, to je nástroj Globalistů (!) na způsob Wikileaks a opětovně vkládám obrázek z večeře k výročí RT:
comment image
Čímž chci říct, že krok, který neoconi udělali proti RT ( a není to žádná novinka, protože tato záležitost běží od září a bylo přímo žádoucí zmínit k ní projev M. Zacharové z počátku října 2017), ve skutečnosti udělali proti Globalistům (GP), nikoliv proti Rusku, a to jim neprojde.

Další významné téma je vznik PESCO 13. listopadu
https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-Homepage/34226/permanent-structured-cooperation-pesco-factsheet_en
a tomu se v pořadu na SV také nedostalo dostatečného vysvětlení, ač dle mého jde o to, co vzniklo okamžitě po brexitu
https://aeronet.cz/news/eu-jako-imperium-s-vlastni-armadou-bruselske-plany-o-rozsirovani-na-stredni-vychod-a-do-severni-afriky/

A nakonec – jsem potěšena, že moje vysvětlení rozdílu mezi globalizací podle neoconů (“globalizátoři” a´la pax americana) a podle Globalistů (GP a Čína v hlavní roli) konečně padlo na úrodnou půdu tak, že ani Vy v tom už nešíříte zmatek, přesto ale ani toto nebylo mým pohledem vysvětleno dostatečně, obzvláště, když volal ten posluchač z Ostravy – pax americana, to totiž je tzv. “věčný růst”, zatímco Čína je tzv. “udržitelný růst”. A jako potvrzení svého pohledu vkládám opakovaně odkaz na projev Lagardeové v Číně v březnu 2015
https://aeronet.cz/news/brezen-2015-konec-americkeho-imperia-a-jeho-dolaru-svet-se-prestehoval-do-ciny-mame-se-opravdu-radovat-hrozba-nove-valky-dohody-ttip-a-tpp-a-statecny-zeman/

A když si spojíte PESCO a Čínu, tak dostaneme nikoliv ten obrázek, že EU a NATO nejsou dvě strany jedné mince, protože EU ve spojení s NATO je v zájmu neoconů, zatímco EU + PESCO + Čína (Írán) je v zájmu izolace USA (konec pax americana) a místo toho v zájmu Globalistů (GP). Ano, pokud jde o prvky a zájmy globalizace, tam lze říct, že jde o jedno a totéž, ale ve výsledku je směr Čína pořád lepší, protože tam je ve hře i ruská představa globalizace, a to je to podstatné.

A už mi zbývá jen doplnit, že D. Trump byl od začátku člověkem Globalistů – GP (ač Vy jste to nechtěl vidět a držel se svého, že D. Trump je porážkou Globalistů) a že proto hlavním důvodem jeho cesty po asijských zemích je to, že pracuje na předávání moci Číně – a na rozdíl od až vulgárních výroků filipínského prezidenta vůči Obamovi, Trumpovi stejný prezident prezident dokonce zazpíval
https://tv.idnes.cz/filipiny-zpev-prezident-usa-trump-dtp-/zahranicni.aspx?idvideo=V171113_102417_zpravodaj_salv
A touto částí chci říct, že D. Trump na tom vůbec není tak špatně, protože na své straně má GP a že s tím souvisí i to, že jak odchod M.Flynna, tak odchod S.Bannona nejsou o ničem jiném, než o tom, že z ústraní pro Trumpa mohou pracovat mnohem lépe.

A na závěr věřím, že nevadí, co jsem právě napsala a že to bude vnímáno pouze a jen jako můj protinázor k tomu, který za AEN, kterého jsem součástí, prezentujete Vy. A ještě jinak: věřím, že nevadí, že já věci vidím jinak a to tak, že já mám na zmiňovaná témata ještě jiný – a dovolím si tvrdit, že nejen dlouhodobě konzistentní, ale především širokospektrálnější – pohled.

Pozorovatelka
Autor

Pro úplnost připomínám Jill Stain (viz obrázek večeře k výročí RT), která žádala přepočítání hlasů pro D. Trumpa – ovšem jen proto, aby se v zájmu Globalistů potvrdilo, že ve skutečnosti jich bylo mnohem více, viz článek pana VK:
https://aeronet.cz/news/prepocet-hlasu-ve-wisconsinu-skoncil-pro-jill-stein-naprostou-blamazi-donald-trump-ma-po-prepoctu-dokonce-o-131-hlasu-vice-a-trump-udela-z-putinova-kamose-ministra-zahranici-usa/

Pozorovatelka
Autor

V odkazu výše na téma “EU jako impérium s vlastní armádou”, který jsem si s odstupem času právě rozklikla, mě až zamrazilo z této věty:
Je třeba se zaměřit na podporu míru a stabilizace od nás směrem na východ (na Blízkém východě) a jih (v subsaharské Africe), důvěryhodný proces rozšiřování o země západního Balkánu a Turecko a sousedskou politiku.”
a na mysli mám konkrétně slova:
“…důvěryhodný proces rozšiřování o země západního Balkánu a Turecko…”. A co nedávno podpořily země V4? Přijetí balkánských zemí a Turecka do EU
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1968058-vstup-balkanskych-zemi-do-eu-posilil-bezpecnost-unie-shodla-se-v4

Pozorovatelka
Autor

A ještě-jak se na PESCO dívá Rusko:
http://russia-insider.com/en/eu-creates-new-defense-pact-reduce-dependence-us/ri21614

A jaká to náhoda -i odkazovaný článek zmiňuje “Globální strategii EU”, tzn. totéž, na co jsem upozorňovala hned po brexitu v odkazu výše v článku “EU jako impérium s vlastní armádou”…
Ale kdo si tyto souvislosti pospojuje a kdo si dokonce spojí i takovou souvislost, že maďarská vláda vydala občanství už milionu lidí v cizině
https://echo24.cz/a/pd9yV/madarska-expanze-vlada-uz-rozdala-obcanstvi-milionu-lidi-v-cizine
a spojí si to s tím, že Putin se během tří let setká s Orbánem už poosmé, což je bezkonkurenční četnost kontaktů Putina s hlavou jiné země (a tady to myslím tak, že Putin ví, odkud hrozí nebezpečí).

Pozorovatelka
Autor
brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Tahleta Felipa Mogherini – není to zombie?

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ona je myslím Frederica.
Jestli je zombie nevím, ale je to trockistka, feministka a aby byl výčet superlativů úplný, tak působí takovým teplejším dojmem.
To poslední by samo o sobě nevadilo, ale těch úchyláků a lidí, kteří z nejrůznějších důvodů nemají děti je ve vysokých funkcích ve státech EU a v jejím ústředí podezřele moc.

hirameki
Návštěvník
hirameki

ne “podezřele”, ale “logicky”.

Zvědava matka
Návštěvník
Zvědava matka

Ta Evropa, napíchnutá na meč – za hlavou Feder. Mogherini mluvi za vse…

Pozorovatelka
Autor

“Ten tvoří čtyři malé půlměsíce, obklopující svisle ležící čepel meče”
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A1_vlajka

comment image
Mogherini v Íránu: EU dá další peníze na uprchlíky a společně s Íránem bude tlačit na USA.
https://aeronet.cz/news/mogherini-v-iranu-eu-da-dalsi-penize-na-uprchliky-a-spolecne-s-iranem-bude-tlacit-na-usa-a-erdogan-se-setkal-s-rouhanim/

A tady ještě jiná souvislost, kterou lze vnímat jako úplně polopatické vysvětlení, proč Putin i Zeman jsou na straně Izraele a Židů
https://zpravy.idnes.cz/lagerfeld-prohlaseni-merkelova-nemecko-fci-/zahranicni.aspx?c=A171116_115948_zahranicni_bur

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Do Vašeho pohledu Trumpa jako člověka GP ovšem úplně nezapadá fakt, že Trump je proti konceptu “udržitelného růstu” – viz. jeho podpora uhlí, tlak na velký růst HDP, odklon od Pařížské dohody apod…

Pozorovatelka
Autor

https://zpravy.e15.cz/byznys/podniky-a-trhy/trumpova-cinska-navsteva-firmy-podepsaly-dohody-za-vice-nez-250-miliard-dolaru-1339575

A srovnejte si s
https://nazory.aktualne.cz/komentare/pribeh-americkeho-upadku-nixon-v-cine-tim-to-zacalo/r~i:article:709377/?redirected=1511025897

Trump je “veden za pochodu” a nevěřte všemu, co říká, protože hlavní slovo má Kissinger a to co Trump hlásá nemusí mít dlouhého trvání, je to ale načas tolerováno, protože v rámci izolace USA se to hodí. A hlavně se podívejte na kroky Trumpa vůči Severní Koreji – opět nic, jen ji vyzval k jednání, ale jinak opět jen “bububu” o ničem
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/454315-nepokousejte-nas-varoval-trump-severni-koreu.html

A podobně je tomu i s Babišem, který stejně tak ještě netuší, jaká je jeho role, ale v jeho případě je a bude veden Zemanem.

Sajgon
Návštěvník
Sajgon
Jarda
Návštěvník
Jarda

No když vidím ty tupé výrazy ve tvářích chce se mi blejt.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Voják má na parádním marši výraz vojáka, ať je to jakékoliv armáda hodná svého titulu, netýká se se to žoldáckých soldatesek NATO, ty tupá havlistická opice.

hirameki
Návštěvník
hirameki

no, hlavně že ti tví zarostlí muchametáni se tváří strašně inteligentně. honem je poběž uvítat! už se nemůžeš dočkat, ne?

Dan
Návštěvník
Dan

Tak až třeba budeš coby kanónefuter na východní frontě bojovat za havloidní ideály, změníš myšlení tupče.