VIDEO: Americký BlackRock a JP Morgan začaly po celých USA vykupovat celé...

VIDEO: Americký BlackRock a JP Morgan začaly po celých USA vykupovat celé čtvrti s rodinnými domy a hromadně je předělávají na nájemní bydlení, ve kterém není v podmínkách nájmů dovoleno držet nebo vlastnit zbraně! Absurdní ceny bytů předznamenávají blížící se Brave New World, Total Control a konec osobního vlastnictví spolu s koncem občanských práv a svobod! V Praze už chtějí za 9 metrů nebytového prostoru bez oken bezmála rovný 1 milion korun, všechno to směřuje k mohutnému zdanění nemovitostí! Z výběrů daní z nemovitostí chtějí globalisté sanovat starobní důchody a stejně tak univerzální příjmy!

VIDEO: Americký BlackRock a JP Morgan začaly po celých USA vykupovat celé čtvrti s rodinnými domy a hromadně je předělávají na nájemní bydlení, ve kterém není v podmínkách nájmů dovoleno držet nebo vlastnit zbraně! Absurdní ceny bytů předznamenávají blížící se Brave New World, Total Control a konec osobního vlastnictví spolu s koncem občanských práv a svobod! V Praze už chtějí za 9 metrů nebytového prostoru bez oken bezmála rovný 1 milion korun, všechno to směřuje k mohutnému zdanění nemovitostí! Z výběrů daní z nemovitostí chtějí globalisté sanovat starobní důchody a stejně tak univerzální příjmy!

Zatímco světová média se zajímají o kryptoměnovou bublinu a investoři radí nemajetným občanům, že si mají investovat na důchod, protože státní důchody brzy nebudou, tak mezitím dochází v celé Evropě a především v USA k něčemu, čeho si všimli zatím pouze lidé, kteří se zajímají o nové investiční trendy. Velké světové investiční domy začaly pomalu opouštět těžbu lithia jako neperspektivní obor, vzhledem k tomu, že se očekává jen těžké a problematické nasunování elektrických aut v masovém měřítku, protože veškeré dnešní prodeje a tržby jsou v západních zemích saturovány státními dotacemi na nákupy těchto aut.

BlackRock je jednou z největších investičních korporací na světě

A to pokřivuje volný trh do takové míry, že nelze hovořit o fungujícím trhu, ale o uměle udržované mrtvole na hadičkách, kterými proudí dávky a dotace do každého prodaného elektrického auta. Namísto investic do autobaterií, do výstavby nabíječek, a hlavně do výstavby nových stovek elektráren, se investiční firmy vrhly do něčeho úplně odlišného. Světové kapitálové firmy začaly v době koronáčové krize hromadně skupovat byty a rodinné domy, přičemž obratem ruky z nich dělají nájemní byty a činžovní domy.

VIDEO: Korporace v USA skupují nemovitosti a z nájemních bytů jsou rázem smluvně ukotvené Gun Free zóny

A tou největší rybou, která se v USA vrhla do tohoto businessu, je právě BlackRock Investments, jeden z největších investičních fondů na světě, napojený před 4 roky i na cínovecké lithium. Kdeže loňské sněhy jsou. BlackRock začal masivně skupovat rovnou celé čtvrti s domy a byty v USA. A nejen tam. Nekupuje jen pár domů tady a támhle, ale skupuje celé rezidenční čtvrtě, celé městské bloky a celá satelitní městečka, přičemž okamžitě poté je transformuje na pronájmy, kde ale zavádí velice podivná pravidla.

BlackRock totiž podepisuje s nájemníky smlouvy, ve kterých je stanoveno, že nikdo z nájemníků nesmí v domě či v bytě vlastnit, přechovávat, nebo skladovat střelnou zbraň. BlackRock totiž minulý rok sponzoroval několik iniciativ na zákaz prodeje zbraní a jelikož 2. dodatek americké Ústavy se demokratům nedaří zrušit, tak se podle všeho zdá, že BlackRock přišel s nápadem, jak odzbrojit Američany dobrovolně, ale na sílu! Pokud zchudlí Američané, kteří nemají peníze na vlastní nemovitost, chtějí bydlet v nájmu, musí se vzdát vlastnictví zbraní. Panečku, a máme to tady znovu, dobrovolně, ale na sílu!

Nechají vám svobodu být nezaměstnaným bezdomovcem bez lidských práv… svobodně se budete moci rozhodnout, a na sílu si to většina lidí rozmyslí

Jakmile nebudete vlastnit nemovitost, nebudete mít svobodu. A nebudete ji mít nikoliv proto, že by vám ji vzali násilím, ale protože se jí dobrovolně vzdáte, dobrovolně, i když na sílu. Budete totiž chtít bydlet, a to je větší priorita, než ústavní právo na nošení zbraně. A budete chtít si zachovat zaměstnání, práci, a to je větší priorita než lidská svoboda a ochrana osobní integrity, takže si raději necháte vnutit špejlovačku, anebo vakcínu. Nikdo vám tyto svobody nevezme násilím, to jenom vy sami a dobrovolně, i když na sílu, pod nátlakem, se svobod vzdáte, abyste měli kde bydlet, a abyste měli zaměstnání. Dobrovolné nevolnictví na sílu! Igor Matovič ani netuší, jaký je génius, když vymyslel toto označení.

Igor Matovič se špejlí antigenního testu

Dobrovolnost na sílu je totiž základním donucovacím mechanismem globalistů na goyim. Zdánlivě nikdo nikoho do ničeho nenutí, ale kdo neposlechne, nebude moci chodit nikam, kam budou moci chodit jen poslušní, tedy očkovaní, anebo odzbrojení. Naočkovaný a odzbrojený občan za odměnu dostane něco, na co měli kdysi právo všichni, ale nově na to mají právo jen poslušní, očkovaní a odzbrojení. Globalisty tak vaše převýchova nic nestojí, ani cent. Nic nového očkovaným odzbrojencům nedají, pouze jim za poslušnost vrátí pár svobod, ale ne všechny. Budou se muset trvale očkovat, trvale prokazovat vakcinačními pasy, resp. mobilními aplikacemi, později čipy.

Nebytových 9 metrů bez oken za 1 milion jako vhodné bydlení pro mladé… v Praze

Američané postupně přijdou o vlastnictví nemovitostí, všechno dostanou pod kontrolu korporace a investiční společnosti, které budou nájemníky považovat za nevolníky, kteří nebudou smět držet zbraně, nebudou smět protestovat proti BLM, proti LGBT, proti inkluzi, budou muset navštěvovat převýchovné kurzy, reedukační programy, převýchovné tábory, a to všechno dobrovolně, samozřejmě, i když na sílu. Kdo se vzepře, bude vystěhován a skončí na ulici pod mostem. A stejně jako v Evropě, i v USA budou nemovitosti postupně zdaňovány vyššími a vyššími daněmi z tržních cen nemovitostí, aby si průměrná rodina střední třídy nemohla dovolit vlastnictví nemovitosti. A stejně totéž se už děje v Evropě a dokonce v ČR v Praze.

Jak by vypadala daň 1% z tržní ceny nemovitosti v ČR v blízké době

Server iDnes přinesl zdánlivě neuvěřitelný článek [1] o tom, že v Praze se již prodávají nebytové prostory bez oken o rozloze 9 metrů čtverečních, které prodejce inzeruje jako vhodné i  k bydlení pro mladé, a to za prakticky 1 milion korun, protože k ceně 900 000 Kč je potřeba připočítat i další náklady spojené s přepisem nemovitosti, poplatky atd. Takže ano, Praha začíná připomínat Šanghaj, Hong Kong, Bangkok, Singapur nebo Tokio, kde jsou tak extrémně přestřelené ceny bytů, že lidé bydlí v malých boxech o velikostech 1 až 3 metry čtvereční, bez oken.

Ve srovnání s tím je 9 metrů v Praze ještě luxus. A to nemluvíme o posledním trendu tzv. Co-Flats nebo Co-Living, kdy člověk má k dispozici pouze buňku k ležení, doslova kotec. A samozřejmě, že ten kotec nevlastní, pouze jej má v nájmu, to aby bylo jasno, jak se věci mají. Vše ostatní je sdílené v bytě s dalšími 10 spolubydlícími, kteří sdílí kuchyň, koupelnu a záchod.

Když roste v Česku koruna, je to neklamné znamení, že fondy z ciziny začaly v ČR už zase skupovat ještě nepostavené byty, které potom chybí Čechům na trhu

Možná jste si všimli, že v posledních dnech a týdnech roste kurz české koruny. Podařilo se nám v redakci zjistit detaily, v posledních dnech velké americké hedgeové fondy, mezi nimi BlackRock Hedge, JP Morgan Asset Investments, izraelský Reality Investment Fund a několik dalších fondů nakoupilo velké objemy českých korun u ČNB a nákupy se pravidelně opakují. Česká koruna v důsledku těchto nákupů korun začala mohutně posilovat. Tyto cizí fondy potřebují české koruny k nákupům nemovitostí v ČR, především novostaveb.

JP Morgan je dalším z hráčů, který skupuje v USA a v Evropě byty a domy

Ke koncovým českým rodinám se dostává jen zbytek, doslova zlomek bytů, přestože se v ČR staví pořád více, na trhu je bytů méně a méně. Důvod je známý, developeři většinu bytu prodají investičním fondům z ciziny ještě dříve, než se kopne do země. Na tuto hrozbu podle našich informaci nedávno upozornily české tajné služby, ale česká vláda na toto ohrožení sociální stability okolo bytové otázky nereaguje, protože se ví, že toto skupování nemovitostí v ČR probíhá s vědomím českých vlád celých posledních 20 let.

Za 30 let ani jedna česká vláda nepřijala jediný zákon na ochranu českého bytového fondu před spekulacemi, ani jeden! Výsledkem je bytová krize a ohrožení sociální bezpečnosti státu

Neexistuje naprosto žádná ochrana a regulace, potom se nelze divit, že 9 metrů v Praze bez oken stojí 1 milion korun. Novostavby jsou vykoupeny a fondy je prodávají za přemrštěné překupnické ceny, což vede k navyšování cen všech nemovitostí na trhu, o které by jinak v normální situaci nikdo nezavadil, třeba suterénní prostory a sklepní kóje přebudované pospojováním více kójí na bezokenní byty. Všechny tyto procesy jsou dopředu připraveny s cílem nasunout do společnosti nový společenský systém po Velkém resetu, bez osobního vlastnictví, systém založený na sdílené a digitální ekonomice, pod neustálým monitoringem a dozorem, bez lidských práv a svobod, v izolaci, na nepodmíněném příjmu.

Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra a hlavní propagátor Velkého resetu

A ten zpečetí poslušnost populace spolu s nájemním bydlením a sociálním kreditem, podle kterého se bude rozhodovat, jestli si můžete půjčit sdílené elektrické auto, a jak daleko a kolikrát za týden s ním můžete vyjet.  Již v roce 2018 jsem ve své knize Human Ex Machina varoval před těmito procesy, ale jak vidíte, globalisté pospíchají a na nic nečekají. Co mělo být až v rámci Agendy 2040, je realizováno už dnes. Koronavirus a hysterie zinženýrovaná okolo něho urychlily proces nasunování Brave New World minimálně o těch 20 let. A jak vidíte ve videu v úvodu článku, Amerika bude příkladem tohoto procesu v obrovském měřítku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dusan boleraz
Návštěvník
dusan boleraz

no ja svoju strechu nepredam, co som blby? bezcenne papiere si mozu strcit kam chcu, s radostou ich vymenim za tu ich strechu.

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Volby by dle průzkumu vyhráli Piráti se STAN,???????????????
PRAVDA JE, ŽE VOLBY BY VYHRÁL “COVID-19”

Lynn
Návštěvník
Lynn

Vlastní nemovitost nemám, to však neznamená, že si nebudu dělat ve volném čase, co chci. Na žádné dementní školení chodit nebudu. Chce to odložit strach a chovat se jako svobodný člověk. První krok je nenasadit si respirátor. V práci ho nenosím, opravdu se nemíním dusit a ničit si zdraví. A jako bonus mít vyrážku či dokonce ekzém na obličeji. O to rozhodně nestojím. Místo respirátoru mám 100% bavlněnou roušku s kapsou pro nanomemnbránu. Rouška je velice příjemná na obličeji. Roušku vyperu a hotovo. Nanomembránu používám stále dokola, až mi dojde lékárenský líh, tak si koupím vodku. Dusit se a ještě za to platit? To může dělat jen otrok, a to já nejsem a nikdy nebudu. Dalším krokem je nenechat si píchnout mRNA vakcínu, která zasahuje do genomu a u které člověk neví, co s ním udělá. Kromě smrti je na výběr pestrá škála vedlejších účinků, dokonce o tom nedávno napsal i mainstream, což znamená, že očkovaných s vedlejšími účinky je hodně. Lidé se bojí, že když si to svinstvo nedají píchnout, že přijdou o práci. O ní přijdou stejně, když vlivem vedlejších účinků nebudou schopni pracovat. Takže nebudou mít práci ani zdraví, budou mít jen bolest, nemoc, utrpení.

Zkušenost říká, že kdo se podvolí vyděrači a to, co je psáno v článku, je vydírání, tak si nikdy nepolepší. Naopak si vždy pohorší. Pokud si polepší, tak jen na okamžik. Je to stejné, jako když se oběť snaží ze všech sil vyhovět agresorovi v bláhové naději, že bude mít klid. Opak je pravdou, Bude mít jen stále větší peklo. Tak je to se vším.

Vím, že člověk potřebuje oporu, sám proti globalistům nic nesvede. Ta opora se mu však sama nabízí., Stačí se vrátit k Bohu, navázat či upevnit s Ním osobní vztah, poslouchat Ho a plně Mu důvěřovat. To je jediná cesta, jak se vyhnout otroctví. Nestačí chodit do kostela a odříkat modlitbu, To je málo, to člověka nezachrání.

Jen Tak
Návštěvník
Jen Tak

V Chicagu chtel starosta zakazat zbrane na uzemi mesta, kvuli tem 400 az 800 vrazdam rocne… A narodni zbrojarska lobby (national riffle assotiation) mu to u soudu napadla a zrusila.
Takze vono to nebude tak horky.

V zasade si muzou dat do domovniho radu a najemnich podminek tuhle klausuli: ze to tam mit nechtej a je jako “zakazano”, nicmene v praxi to jednak nebudou mit jak zkontrolovat a vynucovat si dodrzovani – a i kdyz jim nekdo podskranbe papir. tak to pak dodatrecne napadne u soudu.
To je jedna strana mince.

Druha strana mince je, ze Rodinam co se chteji nastehovat do baraku a dokonce cely ctvrti, kde je v podminkach ze nelze mit zbrane se neni co divit, a alespon teoreticka moznost ze je sousedi – na zaklade domovniho radu nemaj je velmi polehcujici a ovezujici pro takove rodiny.

Protoze kdyz uz vam v okoli zastrelili tretiho souseda, nebo patnactilety dite – vse pri domovnich hadkach o kraviny a pri tom to schytalo par prihlizejicich, tak moznost ze se odstehujete z takovyhle debilni ctvrti, bud do jinyho mesta, nebo do jinyho statu, nebo treba do evropy se primo nabizi a neleze se ani bankam, ani developerum, ani rodinam divit ze to maji v zameru, pokud to bude za rohem a ne na druhy strane zemekoule.

Byl jsem na nekolika prohrbech takovejch lidi a patnactilete zastrelena holka, potomek ceskych emigrantru, neni zadnou vyjimkou. Stejne tak jsem mel sousedy co po sobe rvali kazdou druhou noc a ty vedle se vyzivali ve zbranich a vratili se za nejakou kravinu z krimu (trava). Predstava, ze vam po hadce u sousedu proleti kulka sadrokartonem do bytu neni vec co kazdej snasi dobre.
Ja jsem celkem otrlej a zvyknul jsem si.

Je to jen reakce na prisernou kriminalitu – v nekterych mestskych castech se kterou se ani “30 let po sametu”, abych smichal hrusky s jabkama, nepodarilo nic udelat, stejne jako od konce sedmdesatejch let.

Lidi co chteji stavet takovy ctvrti jsou v zasade titiz lide co silhaji po evropskym standartu a chteji – stejne jako jejich predchudci na konci devatacteho stoleti nejaky socialni standard.
Standard devatenacteho stoleti v cinzaku byl jeden zachod pro deset partaji asest lidi v jendopokojoym bytu, a tma. A lidi meli pocit ze by mohli zit preci jen v o trochu lepsich bytech nez ma krava v chlive, nebo by nemuseli dejchat vypary siry na pracovisti 12 hodin denne, a neco pro to delali a malovali si ztarnou budoucnost kdy kazdy dite ma svoji postel a nejsou v jedny, nebo se tam nstridaj na sichty tri lidi, a kdy kazdej byt ma tekouci vodu a kanalaizaci, tak i dnesni lidi maji pocit ze mohlo treba ke standardu patri i to ze se nemusi bat ze jim nekdo oddela dite kdyz jde do skoley, nebo si hraje na dvorku. Socialni standard, nezastreli mi dite, nebo me.

Muj znamy je chirurg v Americke nemocni a tyhle pripady jim tam vozili na ARO a na JIPku tri denne. Vzdycky je to stejny: Udela se hezky. Zacnou spolu chlastat. Pak maj naladu, pak se pohadaj -a a zatimco cesi na vesnickym bale po sobe maximalne skoci s pestma, zidli nebo pulitrama, tak tyhle – kdyz uz to maj u sebe, a jsou pod vliv em to na sebe vytahnou. Za deset minut je vezou postreeleny sanitkou – pokud maj stesti. (Jen cituji beznou praxi z Chicagske nemocnice, meho znameho.

Nelze pausalne odsuzovat snahu o to vytvorit bezpecny zony i pro lidi co nemaji na milionrsky vily na nejdrazsich premestich, nebo maji vlastnich ochranku a tri ostnaty ploty – jak v latinsloamerickejch zemich a mit ctvrte kde jit z panelaku do kramu pro housky je asi tak stejne bezpecny jako v Beroune nebo Hradci Kralove.

Dokud nezrusi dodatek tak to stejne neprosadi v celospolecenskym kontextu – a naopak ,milovnici zbranj se budou zase stehovat do ctvrti “tady si to chranime sami” Neigboutr Watch, kde se budou prochazet s koltem proklate nizko u pasu…

Tohle neni overtonovo okno totalitni spolecnosti, ale spis – jedna vlastovka jaro nedela.

Zajimavy je ze Kanadani maji stejne tolik zbrani jako americani a tyhle problemy tam nemaj…

Naopak pripad Christ Church na Novem Zelande je jasnou akci pod falesnou vlasjkou – za ucelem odebrat lidem zbrane . to ano a jsou vlady co se o to snazi a falesne akce a hromadne strilecky, ktere to maji legalizovat. To souhlasi. Ale budpouvani baraku pro lidi bez zbrani do tohodle nezapada naopak je to reakce na prisečrnou situaci na americkejch ulicich. A na to ze ne kazdej svoje pravo “vlastnit” zbran dokaze ustat a nevymkne se mu to z rukou.

Tatrancan
Návštěvník
Tatrancan

Máš aj nemáš pravdu.. Dlhé roky som žil v Chicagu a tak poznám ako ťažko je tam mať legálne zbraň. Po úraze som chodil na rehabilitácie kde som stretával policajtov. ( Mimochodom ich zdravotné poistenie je tak slabé že som až otváral ústa od údivu keď mi vraveli koľko času musia stráviť telefonovanim aby im poisťovňa všetko zaplatila) A tam mi vraveli ze 90% všetkých strielaciek je s nelegálnymi zbraňami!

dusan boleraz
Návštěvník
dusan boleraz

No len co ak ti do takej oblasti vtrhne niekto s nelegalnou zbranou? Kto ho odstavi?
Zbran nemam, len sa hypoteticky pytam.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Tak jsem se hrabal v diskusích pod tím článkem, že
stát neumí vysvětlit tu nadmíru úmrtí a vypíchl bych komentář lékaře, reagující na jiného lékaře:
https://www.seznam.cz/profil/140b2deea4bef63754d8c3ce44cb9d7ec0a7774fa82d511666e1/prispevek/Q29tbWVudE5vZGU6NDU0NDAxMDk=
Názor, si udělejte sami.
Jinak z diskusi vyplývá, že za zvýšenou úmrtnosti, je zanedbání lékařské péče, s tím související odklady operací atd. Tedy nikoliv očkování a následky. Pravdou ale každopádně je, že obvodní lékaři nasedli na Covid hysterii příkladně a je otázkou, jestli tomu židofašistickému cirkusu skutečně věří, nebo to prostě jen zneužili ve svůj prospěch, alias zavření ordinací, fungování pouze přes telefon atd. Prostě pohodlnost, když jim to pojišťovny doplatí, že. Toť otázka.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kalislav Mirousek
lékaři a zdravotníci jednoznačně zneužili ten židofašistický útok biologickou zbraní zcela bezostyšně a s popřením Hypokratovy přísahy ve svůj prospěch. Tahali peníze ze zdravotních pojišťoven za falešné covidové pacienty, přidávali kód kovid ke každému hospitalizovanému.
Jsou o tom dokumenty kdy to špitály přímo nařizují interní směrnicí. V souvislosti s tím odkládali a odmítali operace a běžnou povinnou péči a mají tak jednoznačně na svědomí zvýšenou úmrtnost , která právě tím byla nejvíce zaviněna.A vzhledem k tomu , že vzhledem ke své profesi nejlépe vědí že židofašisty dopředu připravené “testy” které byly prosazovány za tvrdého odmítání skutečných testů, spolehlivých,levných a rychle vyčítatelných naší provenience, biologické roztoky které jsou drze vydávány za “vakcíny” a ničení zdraví naprosto nesmyslným
dlouhodobým nošením respirátorů, které není ničím jiným než cíleným ničením zdraví a imunity
a otravou CO2 a dalšími zplodinami, jde o bezprecedentní chování těchto lidí vůči občanům
jejich zdraví mají chránit. Světlým výjímkám mezi nimi se omlouvám.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Už to jede, bylo by trapné spustit čísla 1.9 tak pomalinku už teď

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/on-line-v-usa-pocet-obeti-koronaviru-prekrocil-600-000-40363415

Konec plándemie, Konec respirátorů, Konec očkování, Konec testování. Ať si pouze Sion nechá svůj Covid. Ať už se na to prosím lidi vykašlou. Ban Covid Antivirotika Come. A Nazdar už. Upiraji lidem léky!!! Nekonečný kolotoč.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

právě že obvodáci na covid hysterii nenasedli, protože jinak by covid pacienty léčili. Ale oni je neléčili, zavřeli ordinace, po telefonu řekli vemte si paralen a když se to zhorší zavolejte si záchranku. Záchranka vás odveze, dá na plicní ventilátor kde na covid 9z 10 pacientů zemře protože jim ventilátor roztrhal plíce poškozené covidem. Proto máme tolik mrtvých na covid protože největší roli hraji při nemoci první tři dny. Když Vás po 6 dnech odveze záchranka, tak ty šance jsou mizivé. Doktoři neléčili a prokurátor by měl konat, ale nekoná. Máme vůbec nějakého prokurátora?

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

V první vlně kdy média ohlasovala konec světa mi obvodacka řekla, že se s covidem nikdy nesetkala. A to už byla údajná první vlna půl roku. Bude se muset covid nesvepravnym svědkům všude zavřít tlama, v médiích, na ulici, v MHD, všude. Každý ať si zvolí způsob. Nebo tihle magori, lepmly, a degenerati co nosí respirator i ve 40° budou neustále svým mrzactvim obtěžovat druhé.

enni
Návštěvník
enni

Myslím, že realitní bublina nebude dlouho trvat, je to možná jen zbožné přání korporátníků.
Co voda, kde budou brát pitnou vodu pro tak velkou zastavěnost? Chytří prchají z měst.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Big Pharma a média hlavního proudu jsou z velké části ve vlastnictví dvou firem pro správu aktiv: BlackRock a Vanguard
Vanguard a BlackRock jsou prvními dvěma vlastníky společností Time Warner, Comcast, Disney a News Corp, čtyř ze šesti mediálních společností, které ovládají více než 90% amerického mediálního prostředí.
BlackRock a Vanguard tvoří tajný monopol, který vlastní téměř vše ostatní, na co si jen pomyslíte. Celkově mají vlastnictví 1600 amerických firem, které v roce 2015 dosáhly celkových výnosů 9,1 bilionu dolarů. Když k tomu přidáte třetího největšího globálního vlastníka, State Street, jejich kombinované vlastnictví zahrnuje téměř 90% všech společností S&P 500.Vanguard je největším akcionářem BlackRock. Samotný Vanguard má na druhou stranu jedinečnou strukturu, díky níž je jeho vlastnictví těžší rozeznat, ale mnoho z nejstarších a nejbohatších rodin na světě je spojeno s fondy Vanguard.
Zpráva agentury Bloomberg uvádí, že obě tyto společnosti v roce 2028 budou mít společně investice ve výši 20 bilionů dolarů. To znamená, že budou vlastnit téměř všechno.. Podle Simply Wall Street byly v únoru 2020 společnosti BlackRock a Vanguard dvěma největšími akcionáři GlaxoSmithKline, a to se 7%, respektive 3,5% akcií. Ve společnosti Pfizer je vlastnictví obráceno, přičemž Vanguard je nejlepším investorem a BlackRock druhým největším akcionářem. Vliv tohoto dua se neomezuje pouze na Big Pharma a média. Důležité je, že BlackRock také úzce spolupracuje s centrálními bankami po celém světě, včetně amerického Federálního rezervního systému, který je soukromým subjektem, nikoli federálním. Půjčuje centrální bance peníze, působí jako její poradce a vyvíjí software centrální banky. BlackRock / Vanguard vlastní Idalší společností, včetně společností Microsoft, Apple, Amazon, Facebook atd.
Zdá se zcela jasné, že pandemie COVID-19 byla zorganizována, aby přinesla budování nového světového řádu. A jádrem toho všeho, ke kterému plynou všechny toky globálního bohatství, najdeme BlackRock a Vanguard.

ABSOLUTNÍ PRAVDA
Návštěvník
ABSOLUTNÍ PRAVDA

https://otevrisvoumysl.cz/dr-peter-mccullough-rizika-covid-vakcin-proc-by-se-ockovani-melo-zastavit/

JASNÉ – VÝSTIŽNÉ – PRAVDIVÉ – UPŘÍMNÉ – RIZÍ – NEOCHVĚJNĚ ZŘEJMÉ :

že tato celá PLÁNDEMIE je jen o “vakcínách” tedy dostat do tupého zmanipulovaného

stáda ty jejich depopulační experimentální mRNA injekce plné jedovatých smrtících látek

aby tak mohla globální satanská hydra zabít co nejvíce lidí a snížit populaci této krásné

modré planety a lépe se jim psychopatům zde pak zaváděl NWO – a Total Control agenda

ale my ZVÍTĚZÍME a Boží PRAVDA když každý znás bude všem sdílel vše to co víme

a tak zachránit lidské ŽIVOTY a ŽIVOTY našich dětí a životy Národů …

Děkuji Vám všem z celého SRDCE ❤ a všem vlastencům a patriotům

a Panu VK za jeho práci i všem administrátorům za usilí šířit PRAVDU pro ŽIVOT ❤

Jano
Návštěvník
Jano

Mě to moc nedává smysl .. Proč by zabíjeli sobě loajální lidi (kteří se napichaji) a nechali tu nás ostatní , kteří je nemáme v lásce a o lecčems víme.
Já mám spíše obrácenou teorii , že napichaji sobě loajální a na ty ostatní pak vypustí něco smrtelnějšího. Ta vakcína vůbec nemusí být na covid ale na to , co přijde později. Nevím nemám to nijak podložené ale k zamyšlení to je a dává mi to větší smysl než Vaše teorie. Každopádně pokusného králíka jim ani tak dělat nebudu , to raději umřu.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Nerozumím ti, proč považuješ lidi, co se nechali napíchat za loajální otrokářům. Velká většina jsou to naivní věřící, že vláda je chce zachránit. Staří lidi ponejvíce.

Ne, podle mne , koho si mimo robotů nechají, to mají dávno naplánováno a myslím si, že to budou čínští otroci. Jsou dlouhodobě osvědčení. A tam je NWO viditelně nejdál.

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Anatolij Altštejn z Gamalejevova centra (výrobce Sputniku):
“Kolektivní imunita se vytváří velmi pomalu,, avšak mutace vyžadují proočkovanost nikoliv 60–70, ale 80 %.”
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/moskva-zprisnuje-opatreni-a-zavadi-dny-volna-40363310
80 % koresponduje s prohlášením Čubajse (poradce Putina). Do funkce dosazen loni, aby vykonával styk s globalisty. Na přednášce řekl, že odlidnit planetu nutno na 2-2.5, ba dokonce na 1.5 mld. (-80 %).
https://youtu.be/W_YAVRsbiuk
p.s. na Georgijských žulových deskách z 1980 (Desateru globalistů) je doporučováno ponechat na Zemi jen 500 mil. – což při tehdějším počtu obyvatel světa (4.4 mld) znamenalo odlidnění o -90 %.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Georgijské_poradní_kameny
Pro fandy Sputnika – poslední statistika † 46 † 81
https://youtu.be/59a5Dx09MfU?t=524

romansvk
Návštěvník
romansvk

podla mna to nie je tak jednoduche. ludia co si davaju vakcinu vobec nemusia byt ani trochu lojalni ludia k rezimu. proste iba uverili propagande, podlahli strachu alebo mohli sa rozhodnut len na zaklade svojej lenivosti. nemusia verit v nwo a ani len aktivne nwo podporovat. technokratom ide o znizenie populacie, vytvorenie regionalnych kast a zamerani otrokov, vycistenie planety….niektori technolraticki mociapni naozaj nesu myslienku, ze to je dobre aj pre ludi, ze to co robia su iba nutne obete a straty. bezpecnejsie pre nich je zvladnut a prevychovat prezivsiu miliardu ako vymysliet zarucene funkcnu vakcinu a potom na ludi vypustit daco megasmrtelne co preziju iba vakcinovani ludia. a tiez je tu vaha svedomia a karma. ak by to spravili takto, su to vrazdy. ak smrtelnu “vakcinu” prijmu ludia dobrovolne tak mocipani maju karmu relativne cistu. technokrati vacsinou robia plany generacne. nevadi im, ze sami nezaziju ovocie svojich cinov. im nevadi ak hned teraz zaroven nevytvoria aj maximalne lojalnych ludi. im ide o to spravit iba dalsi krocik k takemu svetu ktory oni povazuju za idealny. aj sovieti, ked potrebovali unifikovat vyse sto narodov do jedneho noveho sovietskeho ludu, tak isli cestou riadenych hladomorov. tym zabili najstarsich co si vela pamatali a mladi sa uz dako prisposobili. virus/vakcina/opatrenia tiez zabijaju hlavne najslabsich a najzranitelnejsich jedincov, hlavne ludi co si pamataju co je to realne totalitny rezim, aby si nova generacia empiricke skusenosti starsich nevedela vyzistit a ucebnice su uz scenzurovane dost. a na zapade naopak aby nevedeli co za slobodu tma mali ich rodicia a prarodicia 50 rokov dozadu.

u nas chcu vyzabijat najstarsich narodovcov, vacsina najmladsich uz ani neuznava slovo “narod”. v USA uz unifikovani su dostatocne a proste tam chcu zaviest sovietske sposoby riadenia spolocnosti (tie negativneho razu). v EU sa im to ale podla mna zosype. a to urychlenie planov ma podla mna suvis s tym, ze sa im daco riadne posahalo v planoch a ukaze sa nam to az o par rokov. ale ruca sa im to, akoby sme naozaj prechadzali do noveho veku kde oni nemaju sancu prezit, tak aspon chcu zobrat so sebou co najviac obeti.

alzax
Návštěvník
alzax

Na AE i v jiných diskuzích se posledni dobou množí komentáře, ve kterých se rádobypamětníci snaží lidem nasugerovat, že kdo chtěl před Hadrákem stavět svépomocí, kradl a jinak ani nemohl materiál sehnat. Kdo chtěl tehdy bydlet ve svém mohl stavební materiál nakoupit sice obtížně, ale LEGÁLNĚ, nejčastěji u výrobce, nebyl problém “za flašku” jako pozornost (nikoliv jako platbu!) sehnat za velmi nízkou cenu výrobky 3.jakosti, defacto výrobní zmetky. Takovou v potu tváře svépomoc stavbu RD jde rozeznat – i když je stavebně perfektní – mj podle nedolitků na zabudovaných armaturách, částečně přepálených příp jinak zmetkovitých cihlách apod. Kde se kradlo bylo speciálně východní Slovensko, možná Ostravsko (ale ani tam bych si nebyl jistý). Speciálně na Slovensku v rámci industrializace v 70. a zač.80.let na “odkloněném materiálu” vyrostly celé obytné čtvrti. Slováci měli za husákismu privilegia o kterých se zbytku republiky ani nezdálo (na slovenských VŠ zcela běžně stáže na Západě, což bylo na brněnských absolutně nemyslitelné na pražských jen omezeně pro “vyvolené”, typický příklad těchto poměrů je Babiš, podobných slovenských podnikatelů težících z profesního protěžování a volného cestování na Západ za jejich Husáka,jsem znal celou řadu, ovšem všeobecně zkorumpovaněhší poměry vedly k mnohem drsnějším pohadrákovým poměrům). Možná šlo krást v rámci armády, která nepodléhala orgánům MV (ČSLA měla vlastní justici i policejní orgány, které mohly být zkorupované v rámci “všeobecného armádního bordelu”).
Dobře to ukazuje tuším poslední díl seriálu “Chalupáři” -stačilo anonymní udání a okamžitě šťára a dokazovačka, pokud soukromý stavebník neprokázal legální původ materiálu, automaticky obbvinění z rozkradačky a kriminál. Před Hadrákem neexistovalo soukromé vlastnictví nemovitosti, pouze tzv trvalé užívání. Kdo chtěl stavět, vytipoval si vhodnou lokalitu, domluvilo se několik mladých rodin, a přísl odbor národního výboru měl -po komisionáním posouzení konkrétní situace- páky jim přidělit jakoukoliv rozparcelovanou neužívanou půdu v zástavbovém plánu příp u hranice zástavbového plánu. Stavebníci půdu do uživání získali defacto zadarmo, resp. za směšný poplatek. Opakuji: soukromé vlastnictví nemovitostí neexistovalo, přerozdělování pozemků bylo uspokojované v rámci uplatnění práva na bydlení. Nebylo možné někomu sebrat např zahrádku u baráku, vždy se komisionálně posuzovalo ne/užívaní půdy stávajícím uživatelem (tedy pokud nešlo o konfiskát, např po emigrantovi).
Např někdo získal do užívání půdu pro zástavbu a do určité doby nezačal stavět, byla mu – obvykle na něčí podnět defacto udání – odebrána. Ovšem když dost rychle nezačal stavět ani nový uživatel, byla následně odebrána i jemu. Soudruzi měli páky i na spekulanty, kteří by stavbu jen naaranžovali (což si už většinou z fin. a časových důvodů nikdo stejně neměl jak dovolit). Kromě podpory individuální výstavby RD svépomocí běžela masivní bytová výstavba celých panelákových megačtvrtí (brněnské Kohoutovice, Bohunice, pražské Jižní město atd).
Po Hadráku bylo “trvalé užívání” nemovitosti ve vlastnictvá státu, automaticky změněno na “soukromé vlastnictví” – a spuštěny všechny procesy, které situaci “tržně” přivedly až do dnešního stavu.

protonace
Návštěvník
protonace

Dobrá recenze alzaxu, snad by šlo i zpětně obvinit Slovensko u Mezinárodního soudu za krádeže v minulosti, ne? Když už my češi jsme takoví andílci a vůbec jsme nekradli že?

alzax
Návštěvník
alzax

Díky za reakci, která je přesně ten typ komentu na který jsem reagoval: za každou cenu ironizovat morální hodnoty svého národa s přesně jak žid káže přes systemetickou pohadrákovou masmediální masírku. Před hadrákem prostě krást BEZTRESTNĚ nešlo – systém to neumožňoval. Naopak tvrdé paragrafy (rozkrádání majetku v soucialistickém, vlastnictví) řešily i případné zloděje-komouše. Všichni měli strach z lochu. Osobně znám některé dnes vysoce postavené figury justice příbuzné s tajemníky OV KSČ: Komouš byl sice byl tajemník OV KSČ , ale manželka ve fabrice oplachovala surové výkovky ve směsi ředidel, jiná “paní tajemníková” dělala svačinářku. Absolutně nejvyšší plat ve fabrice měl dělník nástrojař který jako jeden z mála UMĚL provádět nejnáročněhší technologické operace. Ředitel fabriky byl platově až zhruba desátý – to byla podstata “Made In Czechoslovakia”. Aby šlo beztrestně ve velkém krást, přesně k tomu byl nutný Hadrák – dnešní “pravicové kádry” to jsou všechno bývalí karierní komouši, kteří okamžitě po Hadráku zahodili legitimace a vrhli se “na podnikání”.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Socialismus byl systém založený na společenském vlastnictví, takže slovo soukromé jaksi se nepoužívalo a nahradilo se osobním vlastnictvím. Takže byl pozemek v osobním vlastnictví, dům v osobním vlastnictví, ale dle zákonů ti to mohlo být tzv. vyvlastněno jen kvůli důležitému společenskému záměru, např. stavba silnic, sídlišť, apod.

V rámci rodiny a příbuzenstva mám přesné informace, např. pozemek 300 m čtverečních za 3.148 Kčs. V asanačních pásmech se daly koupit domy za 500, stačilo rozbourat a odvézt na stavební parcelu, nadělat tvárnice a kombinovat s převezenými oškrabanými cihlami a měl jsi krásnou novostavbu za bratru 60 – 100 tisíc, samozřejmě práce rodinných příslušníků se do ceny domu nepočítala. Pomáhali si lidi navzájem, jednou se dělalo na stavbě bráchy, jednou na stavbě bratrance, nikdo se tím nikterak nezabýval, tehdy ještě lidi byli lidmi. Stavět dům i bez peněz se dalo, protože ze zákona na půjčce k pořízení domu či bytu bylo jen 1% úroků. 3 až 5et maximálně a lidi byli bez dluhů, další stupeň bylo pořízení si chaty či auta nebo obojí, ale z úspor. Tak to tehdy fungovalo.

Hadrákem jak píšeš, spustil se proces krádeže nemovitostí nikoliv ve vlastnictví státu, ale ve vlastnictví osobním. Třeba havíři v našem kraji dostali byty za pracovní úvazky, které splnili a měly tedy ty byty být v jejich vlastnictví. Podvodným hadrákem se z nich staly byty Bakalovy!
Dnes jsou převodem (???) ve vlastnictví Heimstadenu, a ta firma, původně švédská, po celé Evropě má pod palcem nejvíce nemovitostí, převážně poskytovaných přistěhovalcům.

Nájemní bydlení nám dnes podstrkované není nájemní bydlení, ale život v celách věznic.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Díval jsem se na video z Londýna (které zde dal do komentářů x121), kde dneska naháněli lidi jednoho presstituta z BBC. V komentářích pod videem se lidi ptali kdo to je. Tak presstitut se jmenuje Nicolas Watt. Zde je originální video z youtubového kanálu Resistance GB:
https://youtu.be/pf8vcXIdUOM
Čto sloučilo? Video ukazuje, že politický redaktor BBC Nicholas Watt je pronásledován a konfrontován demonstranty, kteří přišli demonstrovat před Downing Street kvůli tomu, že předseda vlády Boris Johnson oznámil další zpoždění zrušení omezení blokování Velké Británie.
Video začíná tím, že presstituta oslovila skupina demonstrantů, kteří si při procházce podél Whitehallu všimli kolem krku modré šňůrky BBC. Watt přišel ke kameranovi „Resistance GB“ ,o kterém si myslel, že je z GB News (mainstreamový konzervativní zpravodajský kanál). Když pochopil, že se spletl, chtěl se po anglicky ztratit, jenže to ho už chlápek z kamerou začal grilovat nepříjemnými otázky jako třeba “…to je služba veřejnosti…jak se vám v noci spí?”. Brzy se kameranovi přidávají další lidi a dávají mu to sežrat. Presstitut pochopil, že kdo seje vítr, může sklidit bouři a to dosti nepříjemnou. Po téměř dvě minuty se presstitut snaží setřást skupinu tím, že se proplétá okolo Down Street a po očku sleduje jestli mu “bobíci’ příjdou na pomoc.comment image
“Proč jsi lhal o lockdownu?” Ty zaprodanče!” Pochopil, že v pasti a tak se dal na útěk, přičemž kličkoval jako zajíc.comment image
Samozřejmě, že presstituta politovali všichni politici a další presstituti, že není možné takhle zastrašovat chudinku malou. Ale, když britská vláda zastrašovala vlastní obyvatele vysokými pokutami a používala proti nim policii, která je dokonce mlátili, tak tito pokrytci byli zticha. Když islámští radikálové provádějí “boding” s noži, tak policie je neznámo kde, ale jakmile jde člověk bez hadru na ksichtu do metra, tak už po něm vystartuje deset bobíků.comment image
Uživatel Paul Joseph Watson (@PrisonPlanet) tweetnul: London: Plenty of real crime taking place, but resources surely best used on multiple officers dealing with one guy for not wearing a mask. https://t.co/4VmYs8sF5k
https://twitter.com/PrisonPlanet/status/1402969804940718081?s=20

https://media0.giphy.com/media/U1aN4HTfJ2SmgB2BBK/200w.webp?cid=82a1493b97ae4j418j2wmfe6s5yekv2ehgqywljxcbi8eq0z&rid=200w.webp&ct=g

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Skvělé, lůza presstitutska.