VIDEO: Americká vláda se vměšuje do voleb na Slovensku, neziskovka napojená na...

VIDEO: Americká vláda se vměšuje do voleb na Slovensku, neziskovka napojená na americkou vládu a Nadaci George Sorose uveřejnila 4 roky starou telefonickou nahrávku rozhovoru předsedy slovenského parlamentu s obžalovanou v kauze vraždy Jána Kuciaka! Neziskovka v minulosti hanobila Vladimira Putina, Nicoláse Madura a Rodriga Duterteho, který na Filipínách bojuje proti radikálním islamistům! Američané chtějí mermomocí dostat do křesla příštího premiéra Andreje Kisku, závisí na tom i osud výstavby amerických leteckých základen na kótách Sliač a Malacky!

VIDEO: Americká vláda se vměšuje do voleb na Slovensku, neziskovka napojená na americkou vládu a Nadaci George Sorose uveřejnila 4 roky starou telefonickou nahrávku rozhovoru předsedy slovenského parlamentu s obžalovanou v kauze vraždy Jána Kuciaka! Neziskovka v minulosti hanobila Vladimira Putina, Nicoláse Madura a Rodriga Duterteho, který na Filipínách bojuje proti radikálním islamistům! Američané chtějí mermomocí dostat do křesla příštího premiéra Andreje Kisku, závisí na tom i osud výstavby amerických leteckých základen na kótách Sliač a Malacky!

Slovenskem otřásá jen pár týdnů před volbami obrovský skandál. Americká neziskovka registrovaná v Marylandu a s pobočkami na Slovensku, v ČR a v dalších zemích, publikovala a uvolnila vybraným slovenským a tzv. Sórošovským médiím výbušný materiál z vyšetřovacího spisu slovenské prokuratury v kauze zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky [1]. Neziskovka OCCRP [2] (Organized Crime and Corruption Reporting Project, česky Projekt nahlašování organizovaného zločinu a korupce) totiž uvolnila pro listy a média na Slovensku opravdu výbušný materiál. Poslanec SMERu, pan Luboš Blaha, to na svém Facebooku [3] označil za přímé vměšování USA do voleb na Slovensku. Video přinášíme výše. Takže, o co vlastně jde?

Neziskovka z USA totiž poskytla slovenským médiím SME, Denník N, Aktuality, Nový čas, Týždeň, TV Markíza a TV JOJ odposlechové nahrávky telefonických rozhovorů druhého nejvyššího ústavního činitele na Slovensku, předsedy Národní rady Andreje Danka, kde hovoří s Alenou Zsuzsovou, která je jednou z obviněných v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové. Nahrávky nemají nic společného s těmito vraždami, jsou to rozhovory zachycené v roce 2016 a nahrávky zachycují něco, co naznačuje jakýsi flirt, domluvu flirtu, nemluví se tam o politice.

Luboš Blaha, poslanec NR za SMER.

Jenže, skandál spočívá v tom, že Andrej Danko dosud tvrdil, že s Alenou Zsuzsovou se nezná, nikdy s ní nemluvil a nemá o ní žádnou vědomost. To se ukazuje jako nepravdivé tvrzení v reflexi na tyto nahrávky. Andrej Danko tak v této věci lhal. Nelze se tomu divit, politici se nechtějí přiznávat k tomu, že v minulosti měli vztah s někým, kdo je později mezi obviněnými z dvojnásobné vraždy. Andrej Danko v posledním vyjádření pro média uvedl, že s Alenou Zsuzsovou komunikoval, ale nevěděl, o koho jde [4].

Nahrávky (v tomto článku níže) tedy nezachycují žádnou korupci, nějaké domlouvání kšeftů, jsou to nahrávky čistě soukromé a osobní v rovině osobních a možná, i když je to nepodložená spekulace, přátelských a možná i více než přátelských vztahů. Proč tedy by tyto nahrávky měly být něčím výbušné? Nejde ani o to, že Andrej Danko vztah s Alenou Zsuzsovou v minulosti popřel, ale jde o to, že tyto nahrávky unikly z přísně střeženého vyšetřovacího spisu slovenské prokuratury, ze spisu natolik střeženého, že více výbušný spis na Slovensku v současné době ani neexistuje. A navíc, nahrávky unikly jen pár týdnů před parlamentními volbami na Slovensku.

Americká neziskovka napojená na americkou vládu a neziskové nadace v USA se snaží ovlivnit volby na Slovensku uveřejněním olova na předsedu parlamentu

Podle informací byly nahrávky nalezeny v mobilním telefonu dalšího z obviněných, kterým je Marián Kočner. Právě v jeho mobilu se měly nahrávky nacházet a nikdo netuší, jak se ke Kočnerovi dostaly. Podle informací naší redakce se jednalo o tzv. olovo, tedy nahrávky, kterými se politici vydírají. K nahrávkám se mafie dostane obvykle přes mobilního telefonního operátora, který je povinen ukládat všechny hovory po stanovenou dobu pro potřeby policie, obvykle 2 roky až 10 let. To se liší stát od státu. Další možností je, že nahrávky pořídila samotná Alena Zsuzsová a poté je předala Mariánu Kočnerovi.

Těch možností je několik a v podstatě to nyní nehraje roli. Důležité je, že tyto nahrávky unikly prokuratuře z nejpřísněji utajovaného vyšetřovacího spisu, a navíc, utekly do rukou zahraničního subjektu do zámoří, který je prokazatelně a transparentně financován a napojen na orgány americké vlády, a rovněž i na neziskovou nadaci George Sorose, před jejíž činností na Slovensku dlouhodobě varuje nejen náš Aeronet, ale i předseda SMERu Robert Fico a další slovenští politici. Proč nahrávky padly do rukou americké neziskovky OCCRP? Co to vůbec je za oddíl?

OCCRP, tedy Projekt nahlašování organizovaného zločinu a korupce, je nezisková organizace z New Yorku, která je financována americkým ministerstvem zahraničí, konkrétně Úřadem pro demokracii, lidská práva a práci. Dalším sponzorem je americká federální neziskovka USAID. Dále zde najdeme britskou vládu, Úřad Britského Commonwealthu a také Dánské ministerstvo zahraničí. Jenže tu nejvyšší ligu mezi sponzory zastupují neziskové organizace a think tanky [5].

Je to ta nejvyšší liga, která vůbec existuje v USA. Na prvním místě je NED, tedy National Endowment for Democracy. To byla neziskovka, která pomohla Johnu McCainovi naplánovat válku v Sýrii a program vyzbrojování tzv. umírněné syrské opozice vyřazenými zbraněmi ze skladových zásob evropských zemí přes Ukrajinu, podílela se na tom i Česká republika prodejem vyřazených samopalů SA-58 a naše redakce disponuje materiály, které nepřímo naznačují, že tyto transakce se měly zamaskovat výbuchem muničního skladu ve Vrběticích v prosinci 2014. Na této kauze stále pracujeme a hledáme další svědky a důkazy o této operaci dodávek zbraní do Sýrie pro Free Syrian Army v době, kdy už to nebyla FSA, ale naprosto regulérní ISIL pod vedením amerických a izraelských poradců a důstojníků. A právě NED je hlavním viníkem vzniku ISILu v Sýrii. Tato neziskovka tak sponzoruje OCCRP.

Americká vláda, Rockefellerův fond, NED, Open Society Foundations a nahrávky ze spisů slovenské prokuratury v rukách americké neziskovky

Dalším sponzorem je Rockefeller Brothers Fund, tedy nadace bratrů Rockefellerových. A tím hlavním hřebem a střepem financování je znovu, opět a tradičně Open Society Foundations George Sorose. Naše redakce v roce 2018 varovala slovenskou veřejnost před brutálním programem americké státní moci, který zahrnuje vměšování do vnitřních záležitostí Slovenska za použití nástrojů neziskových organizací a kooptovaných médií, která slouží jako úderná pěst pro řízený státní převrat na Slovensku. Ten proces nadále pokračuje. Neziskový sektor dosadil do funkce prezidentky Slovenska svoji kandidátku z Pezinku. Nyní Američané usilují o dosazení dalšího kádra z neziskového sektoru, bývalého prezidenta Andreje Kisku, který spoluzaložil neziskovku Dobrý Anjel. Takže neziskový kádr již na Slovensku obsadil pozici prezidenta, dokonce dvakrát po sobě, protože Zuzana Čaputová pochází z neziskovky Via Iuris, a nově by měl bývalý prezident obsadit funkci premiéra.

Sponzoři OCCRP.

Jenže, toho je možné dosáhnout jedině tak, že výrazně oslabí SNS Andreje Danka a rovněž SMER Roberta Fica. Ten plán Američanů a americké vlády na Slovensku je naprosto zjevný. Chtějí mít na pozici premiéra i prezidenta lidi, kteří budou nakloněni americké vizi a projektu Trojmoří, který je vrcholným plánem amerických ozbrojených sil v Evropě na změnu mocenských pozic v Evropě, kde Německo se nebezpečně sbližuje s Ruskem. A právě za tímto účelem Američané usilují o vybudování dvou leteckých základen na Slovensku. Před rokem v dubnu unikl na veřejnost dokument [6] návrhu smlouvy, který odhalil parametry smlouvy SOFA, tedy smlouvy o rozmístění a ubytování amerických vojáků na letištích a základnách Sliač a Malacky. Uniklý dokument podle informací není a nebyl finální smlouvou, pouze jejím návrhem, jakýmsi nástřelem, ovšem i to stačí k tomu, abyste pochopili, že Američané na Slovensku hrají o všechno.

Krizově-konceptuální řízení nese na Slovensku své ovoce, prezidentka z neziskového sektoru už to má v kapse, teď ještě neziskového premiéra?

V České republice právě hoří skandál ohledně výroku Alexandra Vondry z ODS, že by Američané měli mít svoji strategickou leteckou základnu v Mošnově na Ostravsku [7]. Jenže na Slovensku je podle všeho tento proces mnohem dál, tam už prostě vloni dokonce unikla smlouva SOFA s Američany. Na Slovensku se tyto procesy začaly odvíjet teprve až počátkem roku 2018 po vraždě Jána Kuciaka, jehož smrt byla zneužita tzv. kooptovanými médii na Slovensku k zahájení státního převratu z ulice. Neschopnost velké části Slováků reagovat adekvátně na útok vnitřního nepřítele v podobě neziskového sektoru a kooptovaných médií do služeb amerických vlivových sil na Slovensku vedlo k tomu, že prezidentkou Slovenska se stala žena, kterou zrodil a vytvořil právě neziskový sektor, George Soros, Aaron Shaviv a jedna zapomenutá skládka v Pezinku. Slováci si neuvědomili, že stojí proti masivní liberální frontě, která má našlápnuto i v nadcházejících volbách v únoru úplně přepsat volební mapu.

Andrej Danko, předseda NR SR a šéf SNS.

Stejná situace je v Česku, kde liberální fronta do svého čela postavila nedostudovaného studenta z bohoslovecké fakulty, který zaplňuje Václavská náměstí a Letnou. Všichni se diví, kde na to berou peníze, když profesionální provedení a aranžmá dalece převyšuje těch pár jednotek milionů korun na transparentním účtu. Připadá mi, jako kdyby lidé nechápali, čemu ve skutečnosti čelí. V Evropské unii šéfka pléna zakazuje poslancům mávat vlajkami národních států, tomu se lidé diví, ale už se nediví tomu, že Mikuláš Minář dotáhne na Letnou skoro čtvrt milionu lidí, nebo že na Slovensku vyhrává prezidentské volby kandidát, jehož kvalifikací je neziskovka. Uniklé nahrávky z vyšetřování tak prostě jenom dokreslují obrys hracího stolce, jak jsou rozestavěny figury. A není to nijak pěkný pohled.

OCCRP má pobočky na Slovensku i v Česku

Na prokuratuře je někdo, kdo chce vítězství Andreje Kisky ve volbách do Národní rady. Tento člověk posunul nahrávky slovenským novinářům, ale ti ze strachu z trestního stíhání, že nakládají s materiály z vyšetřovacího spisu, to jako pro jistotu poslali svým nadřízeným do zámoří, tedy do centrály OCCRP. A teprve OCCRP pod kontrolou americké státní moci to jako poskytla slovenským médiím. Žalovat OCCRP si žádný ze slovenských orgánů nedovolí, takže účel je splněn.

A abyste věděli, že OCCRP není jen tak nějaká jedna organizace, tak si připomeneme, že neziskovka má své oficiální pobočky v mnoha zemích světa, a to i v ČR a na Slovensku. OCCRP v roce 2014 označila Vladimira Putina za nejzkorumpovanějšího politika za rok 2014 [8]. Stejný titul získal o dva roky později venezuelský prezident Nicolas Maduro a v roce 2017 prezident Filipín Rodrigo Duterte, který proslul svým nekompromisním bojem proti militantním islamistům a proti dealerům drog. Tyto dehonestační výroční ceny vypovídají o tom, co je to OCCRP vlastně zač.

Finalisté titulu největších korupčníků za rok 2019, vpravo vítězové za uplynulé roky.

OCCRP má po světě mnoho poboček [9]. V České republice se pobočka OCCRP jmenuje “České centrum pro investigativní žurnalistiku” a na Slovensku je to pobočka s názvem “Investigatívne centrum Jána Kuciaka”. Obě dvě pobočky řeší v současné době zejména Mariána Kočnera a jeho údajnou korupci v nejvyšší slovenské politice. Znovu je třeba si uvědomit, co je to krizově-konceptuální řízení, které jsem vysvětloval minulý pátek na Svobodném vysílači CS. Tento model řízení je právě uplatňován i na Slovensku, a to již od počátku roku 2018. Nejprve bylo potřeba vytvořit krizi. Touto krizí byla vražda Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Tato krize vyvolala pnutí ve slovenské společnosti a došlo přesně k tomu, co bylo dopředu očekáváno.

Slováci od roku 2018 likvidují u voleb poslední obrysy národního státu a usilují o převedení Slovenska pod procesy řízení z Washingtonu a Tel Avivu

Společnosti chtěla najednou změnu. Změnu politiků. Změnu za každou cenu. Ať je to kdokoliv, hlavně ať je nový, a hlavně ať není politik! Vyvolaná krize tak vytvořila poptávku. A v tom okamžiku liberální fronta na Slovensku reprezentovaná neziskovým sektorem, kooptovanými médii a americkou státní mocí přispěchala s řešením krize, nabídla Zuzanu Čaputovou z neziskovky Via Iuris. Kvalifikace? Práce v neziskovce. A to stačilo k tomu, aby za hysterické a mediální podpory slovenských kooptovaných médií a mohutné pomoci Aarona Shaviva z Izraele, který je osobním přítelem Benjamina Netanyahua, vyhrála volby o prezidentský úřad. Krizově-konceptuální řízení ve své nejlepší podobě.

Alena Zsuzsová, foto z dřívější doby.

Obávám se, že konceptuální slepota slovenských voličů bude i nadále přetrvávat a uvidíme to i ve výsledku voleb do Národní rady. Není pomoci národu, který místo politiků chce do svých čel nepolitiky. A víte proč? Protože nepolitik potřebuje k tomu, aby v politice uspěl, armádu poradců. Nepolitik v roli politika se tak stává loutkou, marionetou, nýmandem, prostě naprostým pařezem. Veškerou politiku potom řídí poradci v zákulisí. Skutečný a zkušený politik poradce nepotřebuje, má zkušenosti a rozhoduje se sám. A ano, takový politik je nebezpečný, pro globalisty, neocony, pro liberály, pro konceptuální architekty.

Konceptuální gramotnost znamená, že volič chápe, že kuchař by neměl dělat práci automechanika, švadlena by neměla řídit jadernou elektrárnu, anebo gynekoložka by neměla být ministrem obrany (viz. Německo a Ursula von der Leyen neblahé paměti). To samé platí o politice, a té vrcholové zejména. Diletant, který nerozumí, jak to chodí v politice, se stane zcela závislým na poradcích. A když se někdo dostane k moci, když do té doby dělal jen v neziskovce sponzorované z různých fondů z ciziny, kdopak se asi stane tím poradcem takového nýmanda? Krizově-konceptuální řízení má děsivá pravidla a je utrpení sledovat národy, jak si dobrovolně nasazují a utahují smyčky okolo krků vlastních národů, suverenit a svobod. Takže, na Slovensku už zase Američané ovlivňují volby, ale všichni se tváří, že to vlastně je úplně v pořádku.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. Nadávají nám, uráží nás, plivou na nás, protože nechtějí slyšet fakta a znát skutečnosti. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá poslední den a zatím jsme vybrali jen cca. 84% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Presne to popísal, ako v skutočnosti je. Raz darmo pán Bla_ha je neuplatný!!! Toho si ani USA a ani Soroš nekúpia.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Americká vláda se vměšuje kde se dá, což ovšem nic nemění na faktu, že doma si dělá pořádek po svém. A zdá se, že dobře. Možná by to šlo i u nás, ovšem to by museli naši politici a úřednictvo ministerstev pohnout prdelí a konat, než bude pozdě.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-cina-usa-stav-zdravotni-nouze.A200131_221236_zahranicni_hm1

Brunero
Návštěvník
Brunero

Najhoršie na tom je to, že sa proti takej mašinérii dá veľmi ťažko brániť. Niekedy pred zahraničnými agentúrami rezignoval Mečiar a v súčasnosti je podobne v defenzíve Smer.A nemám dôvod ani k malému optimizmu.

Hot tweet
Návštěvník
Hot tweet
mickey21
Návštěvník
mickey21

je aspon maly predpoklad, ze sa to dostane do “medii”?

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Admine on vám snad nějaký český ELF-TROL cenzuruje i odkazy že musí být česky ?!?
v době automatického překaldače i pro vyhledavače ?!?

Ferdinand Rajcany
Návštěvník
Ferdinand Rajcany

Yuor Hydra komentuje z Twitter: Idicki vedci zistili ze coronavirus ma najmenej styri prvky z HIV, co znamena ze tento vyrus je manipulovany v laboratoriu. Ajo taky je to biologicke zbran. Twitter komentar bol ihned zruseny. ( Prepacte mi, pisem z Australie nemam interpunkciu na pocitaci)

Gretén
Návštěvník
Gretén

Poslechl jsem si pana VK a musím říct, že v bodu brexit a návrat britů do EU za 15 let s ním nesouhlasím. EU není pohroma pro “národní zájmy”, tedy je . ale hlavně je EU naprostá ekonomická katastrofa. To, že to zatím tak nevypadá to NIC neznamená… EU je obr na hliněných nohou. Za 15 let nebude žádná EU do které by se šlo vracet. EU je rozvrácena debilitou Žen u moči, přítomností rychle se množící bandy vyžírků a přivandrovanců… ne ne pane VK. Británie se spasila a zachránila. Teď jen musí obnovit vztahy s USA. Pak bude za vodou. Každý kdo uteče od EU k USA se zachrání. Trump vyhraje příští volby a udělá ameriku opět velkou. Německo opět prohraje. Vsadilo na špatné koně. Na ženy, socky a barevný…

max
Návštěvník
max

comment image
Žide, EU je sionistickým projektem a jedná se o likvidaci národních států! To se bude týkat všech, tedy i Německa. A co se týče Trumpa, to je pouhá loutka, jako všichni ostatní. Udělá jenom to, co mu bude dovoleno.

khrsc
Návštěvník
khrsc

Ohol se Grétičko,navrhli tě na nobelovku.

Gretén
Návštěvník
Gretén

comment image

max
Návštěvník
max

comment image
Hezké, Žide..

hirameki
Návštěvník
hirameki

no jo, ale VK má dle mne pravdu v tom, že příští generace voličů s mozky vymytými ze škol patrně může usilovat o návrat Británie ( čert ji vem, ale to je můj subjektivní názor ) do EU. takže řešení ala Farage je jen dočasné. zda se EU ekonomicky zhroutí, odhadnout neumím.

Gretén
Návštěvník
Gretén

Ona se EU třeba úplně nezhroutí, ale nebude to už nic extra… díky špatné politice ve všech oborech a rozhazovačné sociální politice se z tvrdého jádra EU stane oblast na úrovni španělska nebo řecka… a uznaj , bude UK usilovat o vstup do upadající socánské díry jako je řecko nebo španělsko, kde VŠUDE budou u moči Ženy a buzny ?

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Obávám se že neznáme skutečném důvody proč BANKsteři CITY souhlasili s BREXitem stejně jako proč členu EU bylo dovoleno zůstat mimo EUro-zonu coš odchod umžnilo

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

Čaputovou vyhrabali na skládce v Pezinku a Kiska se byl tajně ,,prerobiť,, v tichosti v USA, kde nikdo neví, co tam cca 3 roky dělal a najednou se vrátil jako multimilionář a vrhl se do sféry ožebračování spoluobčanů přes Triangly a podobné svinstvá, jako v Čechách něco podobného…. vzniknul Bakala. Nýmand na provázcích, ale co dokázal, z toho se horníci v MSK už nikdy nevzpamatují.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Co horníci ale náš průmysl jeli koš jediný kdo ve většim jak malém mnošství ještě těží koksárenské černé uhlí jsou právě původní vlastníci dům ROTHSCHILD-AHG-NWR-OKD ješ ho ukáskově vytunelovali i s důchodovími fondy EU

Theory
Návštěvník
Theory

Ta Čína, ten virus – taková hypotéza

Očekává se krach několika ekonomických bublin najednou a “krize, kterou svět nepamatuje” …
Některé centrální banky mají negativní úrokovou sazbu …

Nepotřebuje ekonomika INFLACI?

Když Čína na několik týdnů zastaví výrobu, ceny zboží na celém světě poletí nahoru?

Ale jestli ti zmrdi kvůli ziskům vraždí lidi udušením … tak to je fakt hustý.

Ikema Monika
Návštěvník
Ikema Monika

Včerejší Sputnik :v Šanghaj byl vyroben a dán do provozu vaksin proti viru ! Stojí za tím Izraelské a USA biochemické laboratoře ! Urychlený proces na vyhubení lidstva nebo velké části !

michalj21
Návštěvník
michalj21

zsuzsovej fotky na socialnych sietach su fake

pani zsuzsova nikdy nedavala svoje vlastne fotky na socialne siete, tahala fotky z nejakych
ruskych modelingovych agentur (musim podotknut, ze niektore dievcata su naozaj krasne … ale to tiez nie
je nic nove, ze slovanske dievcata dominuju v celom svete 🙂

a nasledne vacsinu tychto fotiek upravila (vo Photoshope to mate za par minut)
je toho plny internet – napr tu
https://hlavne.sk/domace/alena-zsuzsova-nebola-nikdy-na-fotografiach/
https://www.topky.sk/cl/10/1767067/Pravda-o-pikantnych-fotografiach-Zsuzsovej–FOTO-Vieme–koho-silikony-pouzila-na-Maznaka

so zsuzsovou komunikoval aj Lipšic, ale ten (a to treba uznat) sa nenechal nachytat
https://www.topky.sk/cl/1002009/1743549/FOTO-Intimna-komunikacia-Lipsica-a-Zsuzsovej–Je-to-diskreditacna-kampan–pachatel-bol-sofistikovany

Paranoik
Návštěvník
Paranoik

Začínám se bát těch “konspirační teorií” o Koronaviru.

Wuhan je nejvýznamnějším dopravním uzlem v Číně. Ta pandemie vypukna na nejideálnějším místě na Zemi! Jaká je pravděpodobnost něčeho takového???

China to build Wuhan into an int’l comprehensive transport hub
comment image

r.m.
Návštěvník
r.m.

já k vám do pořadu nevolal, ale má to asi odtud:
Výsledky hledání
Výsledky vyhledávání na webu
https://www.svobodny-vysilac.cz/tag/charanzova/
http://www.svobodny-vysilac.cz › tag › charanzova
Charanzová | Svobodný vysílač CS
2018-09-14 Hovory u klábosnice s VK a Vítkem. Stáhnout nebo přehrát Dnes v pátek od 19:00 na svobodny-vysilac.cz další podrobnosti o zatčení a pozadí …

laslo
Návštěvník
laslo

Já si nedovedu představit, že by Rusové provozovali v USA neziskovku pro nahlašování organizovaného zločinu a korupce, kam by jim z americké prokuratury chodili nahrávky vrcholných politiků. Také chápete tu absurditu? Dovedete si představit, co by následovalo?
Přesto je tato praxe ze strany USA považována v našich zemích jako samozřejmost, nebo dokonce jako ochrana demokracie.
Máme se považovat za debilistán?

Radek
Návštěvník
Radek

laslo
comment image?zoom=3&resize=300%2C186ssl=1

To je ta kouzelná mantra, kterou se ovládají 🐑😎

Gretén
Návštěvník
Gretén

comment image
to bylo pro hlupáky, v reálu šlo o tohle