VIDEO: Americká molekulární bioložka v rozhovoru odhalila komplot a spiknutí okolo Covid-19...

VIDEO: Americká molekulární bioložka v rozhovoru odhalila komplot a spiknutí okolo Covid-19 hysterie a sociální sítě zareagovaly okamžitým banováním a mazáním jejího rozhovoru! Vakcinační lobby je založena na jednoduché premise povinné vakcinace všech na základě paniky a dosáhne se toho umělým navyšováním čísel onemocnělých a zemřelých! Americké soukromé kliniky berou za každého nakaženého pacienta příplatek 13 000 dolarů, pokud se mu ale přitíží a dostane se na ventilátor, klinika dostane od vlády a pojišťoven za pacienta skoro 40 000 dolarů! Cílem nemocnic je teď generovat co nejvíce pacientů pozitivních na Covid-19 a dokonce se snažit o to, aby se jim přitížilo a mohli být připojeni na ventilátory! Doktoři mají instrukce označovat zemřelé za oběti Covid-19, i když zemřeli na něco jiného!

VIDEO: Americká molekulární bioložka v rozhovoru odhalila komplot a spiknutí okolo Covid-19 hysterie a sociální sítě zareagovaly okamžitým banováním a mazáním jejího rozhovoru! Vakcinační lobby je založena na jednoduché premise povinné vakcinace všech na základě paniky a dosáhne se toho umělým navyšováním čísel onemocnělých a zemřelých! Americké soukromé kliniky berou za každého nakaženého pacienta příplatek 13 000 dolarů, pokud se mu ale přitíží a dostane se na ventilátor, klinika dostane od vlády a pojišťoven za pacienta skoro 40 000 dolarů! Cílem nemocnic je teď generovat co nejvíce pacientů pozitivních na Covid-19 a dokonce se snažit o to, aby se jim přitížilo a mohli být připojeni na ventilátory! Doktoři mají instrukce označovat zemřelé za oběti Covid-19, i když zemřeli na něco jiného!

Zatímco v České republice je hrdinkou molekulární bioložka MUDr. Soňa Peková, která se nebála vyjádřit své podezření, že Coronavirus může mít laboratorní původ, tak ve Spojených státech mají svoji americkou obdobu Soni Pekové, ovšem s mnohem delší a výbušnou historií. Ano, řeč je o Dr. Judy Mikovits, která proslula svým skandálním článkem v časopisu Science před mnoha lety, když publikovala informace o tom, že vakcinační průmysl nejen v USA, ale v celém západním světě, používá k výrobě vakcín roztoky z lidské a zvířecí plodové tkáně, které způsobují na celém světě devastující pandemie chronických chorob, od diabetu, přes alergie, autismus, poruchy pozornosti, hyperaktivitu, až po Alzheimerovu chorobu. Jako první a současně poslední vědkyně odhalila, jak se vyrábí vakcíny a šok, který to zanechalo ve vědecké obci, vedl k její profesní likvidaci a konci její kariéry.

Dr. Judy Milkovits v době, kdy pracovala Whittemore Peterson Institute v Nevadě.

Bývalá laboratorní vědkyně z největší americké referenční laboratoře Fort Detrick v Marylandu a později ve Whittemore Peterson Institute  v posledních letech odhalila, jak se pro výrobu vakcín používají viry jako např. Ebola, izolované viry z opic, paviánů, orangutanů, šimpanzů, z prasat a rovněž psů. Mnoho dnešních moderních vakcín je postaveno na bojových virech z vojenského výzkumu, a to kvůli tomu, že zejména v americké populaci vzrostla rezistence proti antibiotikům. Již počátkem 90. let se v USA začalo zjišťovat, že pro vývoj účinných antibiotik a antivirotik je nutné zahájit výzkumy těch nejagresivnějších virů na této planetě.

Tedy výzkum virů z laboratorní třídy ochrany BSL-4 a skupiny virů jako jsou Ebola, Lassa, Marburg apod. Hlavní myšlenka farmaceutických firem spočívala v tom, že tyto viry se upraví tak, aby dopravily díky své agresivitě do lidských buněk látky, které tam jinak dostat nelze, a naprogramují lidský imunitní systém pro boj s pokročilými zmutovanými bakteriemi, které jsou odolné na ATB léčbu. Tyto testy s Ebolou se prováděly právě ve Fort Detrick v Marylandu v USA, jak v rozhovoru potvrdila Dr. Judy Mikovits.

VIDEO: Molekulární bioložka jako první a zatím poslední vědkyně odhalila děsivé postupy a složení vakcín vyráběných v USA

Když publikovala v roce 2009 svůj výzkum [1] v časopisu Science, všimla si toho, že chronický únavový syndrom v USA, který byl tehdy zpozorován u části americké populace, je přímo souvislý s vysoce nakažlivým retrovirem XMRV z hlodavců, který způsobuje akutní a prudce se rozvíjející rakovinu prostaty. V dokumentu navrhovala únavový syndrom léčit pomocí léků na lentaviry, konkrétně léky vyvinutými pro léčbu AIDS. Tato publikace otřásla americkou odbornou veřejností, protože její objev odhalil, že virus XMRV, který způsobuje leukémii, je součástí většiny amerických vakcín proti chřipce. Níže uvedené video s českými titulky bylo na YouTube záhy smazáno a český překlad pochází z kanálu “Otevři svou mysl” [2], který video otitulkoval. Děkujeme za skvělou práci.Jak v rozhovoru zaznívá, američtí vojáci očkovaní na chřipku jsou ve skutečnosti mnohem náchylnější k onemocnění koronavirem. XMRV virus je právě jedním z těch velice agresivních retrovirů, u něhož se ve vakcínách používá jeho chování, že provádí interakci s lidskými buňkami za účelem vyvolání žádoucí imunitní reakce. Je to však za tu cenu, že XMRV virus je natolik labilní, že nelze garantovat jeho oslabení ve vakcíně. A oslabení viru je naprosto zásadní pro vakcínu, protože jinak je vakcína naopak zdrojem prudké a velice odolné nákazy.

Na doktorku poslali zásahovku a 5 let nesměla promluvit o ničem ze své práce a z výzkumu

Dr. Judy Mikovits se po publikování článku dostala do mašinérie neuvěřitelné odvety. Do jejího domu vtrhla zásahová jednotka SWAT, která hledala údajně uniklé dokumenty z laboratorního výzkumu, byla zadržena a strávila nějaký čas ve vězení, bez vznesení obžaloby, bez přístupu k právníkovi, na základě tvrzení, že utíká před spravedlností, jenže zatykač na ni vydán nikdy nebyl, a tak ani logicky nemohla před ničím utíkat. V listopadu 2011 byla tedy ve svém domě zatčena, byla křivě obviněna z toho, že v laboratoři Whittemore Peterson Institute ukradla záznamy a poznámky k výzkumu a také počítač.

Tento lék má vysokou účinnost na léčbu Covid-19, ale Anthony Fauci nařídil v USA jeho stažení, aby nenarušoval a nekazil plány na plošné očkování americké populace.

Po několika dnech ve vězení ale byla propuštěna, Whittemore Peterson Institute obvinění stáhl a celé to působilo jako vyslání vzkazu. Soudce nařídil Dr. Judy Mikovits, že po dobu 5 let nesmí s nikým o ničem mluvit, o své práci, o výzkumu, o poznatcích, prostě o ničem. Za tu dobu byla její kariéra zničena. Na všech platformách je onálepkována jako zdiskreditovaná vědkyně, která šíří konspirace. Profesně ji úplně zničili, a to všechno kvůli jediné publikaci na serveru Science, který odhalil, že americké vakcíny obsahují plazmatickou látku z hlodavců, která způsobuje leukémii. Dovolila si odhalit složení amerických vakcín, které zaplavily po roce 1989 i český i slovenský očkovací trh.

Nemocnice v USA berou horentní částky za nakažené pacienty ze státního rozpočtu

V jejím rozhovoru dále zaznívají důležité informace o tom, že v USA daňoví poplatníci platí soukromým univerzitám výzkum virů a bakterií, a následně soukromé osoby si tyto výzkumy patentují a profitují z výroby vakcín a léčiv. Jak v reportáži zaznívá, američtí lékaři jsou zděšeni, jaké papíry jim posílají ze shora majitelé nemocnic a klinik. V těchto dopisech lékaře instruují, že mají zemřelé pacienty, kteří zemřou na jakoukoliv nemoc, ale je u nich detekován jakýkoliv kmen koronaviru, označit do úmrtní zprávy jako zemřelé na koronavirus. Soukromé kliniky a nemocnice totiž za každého pacienta dostávají od pojišťoven a od vlády 13 000 dolarů, a pokud se pacientovi přitíží a dostane se na plicní ventilaci, tak nemocnice dostane dalších skoro 40 000 dolarů.

Laik vidí polní nemocnici v hale pro léčbu trpících. Majitel kliniky vidí halu na mamutí výrobu peněz z každého pacienta.

Je to doslova zlatý důl, hotový Klondike pro americké soukromé zdravotnictví, které vydělává v této době závratné a astronomické částky, jaké nevydělávalo nikdy v minulosti. Čím více pacientů je pozitivně testováno a hospitalizováno, tím větší zisky nemocnice mají. A tak se nelze divit, že se v USA objevují kontaminované testy na Covid-19, protože to vyhovuje nejen vakcinační lobby, ale hlavně i nemocnicím a klinikám, které jsou štěstím bez sebe, když covidový test ukáže, že pacient je pozitivní. Ta neskutečná radost majitelů nemocnic prostě nejde popsat. Zaplať pánbůh za cinknuté a kontaminované testy, říkají si majitelé klinik. Za každého pozitivního pacienta máme vejvar!

Anthony Fauci nařídil stáhnout z amerického trhu dostupný, levný a účinný lék proti Covid-19

Rozhovor Dr. Milkovits s Mikki Willisem je jedním z nejdůležitějších videí současné doby, které by měl zhlédnout každý, kdo chce vědět, jaká je pravda okolo současné virové krize, která nemá nic společného ani s epidemií, ani s pandemií původního významu, je to nástroj hned několika použití, jednak ukotvení permanentního sledování a kontroly obyvatelstva, a rovněž i nástrojem obrovského výdělku pro soukromé nemocnice a kliniky, které jsou doslova za bílého dne finančně svými vládami motivovány, aby reportovaly co nejvíce nakažených.

V rozhovoru zaznívá, proč v USA zmizel a byl stažen z trhu účinný lék proti Covidu-19, lék nazvaný Hydroxychloroquine. Je to standardní antimalarikum, které je vysoce účinné pro léčbu Covid-19, ovšem takto laciná léčba by udělala čáru přes rozpočet jak očkovací lobby, tak i Big Pharma a výrobcům léčiv. Za stažením Hydroxylchloroquinu z trhu v USA stojí poradce amerického prezidenta pro zdravotnictví Anthony Fauci. Lék se nyní prodává dál na Darknetu za přemrštěné ceny.

Donald Trump a Anthony Fauci před Bílým domem.

Veškeré očkovací látky, které mají původ v západních laboratořích, mají původ v amerických patentech a postupech. Nechat si dobrovolně do těla vpíchnout roztok z myší, ze psů, nebo z opic, které obsahují prudce nakažlivé viry způsobující rakovinu, je znakem šílenství a genocidy obyvatelstva. Právě proto ortodoxní Židé mají zákaz očkování svých dětí, stejně tak zákaz mimo-rodinných transfúzí, od cizích lidí. Charedim v New Yorku i v Izraeli mají své vlastní rodinné krevní banky, s vlastními zásobami krve a plazmy, aby nemuseli v případě potřeby vystavovat sebe nebo své děti kontaminaci lidí s krví nakaženou vakcínami z Fort Detrick, které jsou vyrobeny za použití bojových a prudce nakažlivých virů. Když farmaceutická lobby zničí kariéru molekulární bioložce za to, že odhalí pravdu, tak doufám že chápete, čeho všeho jsou schopni a co udělají pro to, aby se pravda nedostala na světlo.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Presbyter
Návštěvník
Presbyter

Přirozenost, příroda, lidskost, duchovnost, normalita, rovnováha, klid a pohoda, lidi zlatý…!!!

Návštevník
Návštěvník
Návštevník

Zdravím, dalo by sa toto otitulkované video nejakým spôsobom stiahnuť ?

Uno Universus
Návštěvník
Uno Universus
tehu
Návštěvník
Prorok
Návštěvník
Prorok

Tohle video všude mažou
Sdílejte tento článek
Tady to nesmažou

kuběna režimní
Návštěvník
kuběna režimní

Fauci je ludra od pohledu.. ale tahle vědkyně bude asi taky pěknej exot. Kdyby samozřejmě něco skutečně důležitýho “vyžvanila”, tak už se na nás nejspíš kouká z “virologického nebíčka”, takže asi tak jak píše Magik …

I. Lukačovič
Návštěvník
I. Lukačovič

Abyste se si nemysleli, že vás globalčik sleduje jen prostřednictvím mobilů a e-rousek. Kdyby snad nějaký bystřejší nebo zapomnětlivý gój mobil cestou vypnul nebo zapomněl doma, vaše auto permanentně sleduje eCall. Ví nejen o jeho nárazu (vysokém zrychlení) nebo poloze, ale i o počtu cestujících v autě a nejlepší třešničkou je možnost vzdáleného zapnutí odposlechu uvnitř auta. Už pár let se rozkazem Evropské komise eCall instaluje povinně do všech nových aut, tak šupky koupit nové auto a na baterky.
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kamiq-v-praze-narazil-celne-do-zdi-tezce-zranenemu-pomohl-automaticky-system-40324148#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=311800&dop_req_id=3S2KBABxbs1-202005150759&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Ženy si konečně budou moci u příjmení zrušit koncovku ová. Až se mi nějaká představí třeba jako Ema Smetana, tak s ní budu mluvit výhradně jako s chlapem: “Co jste říkal, Emo?”
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/konec-se-blizi-chteji-nam-sahnout-na-koncovku-ova-105867#seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=7HVijhLbSKv-202005150759&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

hirameki
Návštěvník
hirameki

VK sem občas, zdůrazňuji OBČAS, nikoliv pravidelně, píše kde co podivného, ale tento článek pokládám za velmi přínosný. diky za informace. bez VK by byl svět nudnější… to teď vyznělo ironicky, ale mi se ten článek skutečně zamlouvá. Good job, dude.

Projekt Derathizace
Návštěvník
Projekt Derathizace

To video trochu připomíná kauzu MUDr Ratha 🙂

Týden (týdny) před natáčením “zatčení korupčníka” prý ve sněmovně napadl/kritizoval tři podnikatelské “projekty” ve zdravotnictví. Nějaké kšefty s léky, nějaký informační systém zdravotních informací, a ještě něco …

kuběna režimní
Návštěvník
kuběna režimní

No, taky mě přijde, že Ráth
a) asi nijak v “7-kách” nevybočoval resp. co jsem se dočetl byl pro ten svůj domícil spíš prospěšný ..
b) říká se, že v podstatě zachránil VZP před “privatizací”/”znárodněním”(zde spíš “zkapitalizováním”)
c) musel asi opravdu někoho hodně naštvat .. asi ne zas tak jako “Mrázek”, ale “dali mu to sežrat”.
Jo, a taky prý napsal docela zajímavou knihu:
http://www.iliteratura.cz/Clanek/39739/rath-david-rad

To se však samozřejmě místní “gnostik Klinice” (chabý pokus o vystižení AE názorového proudu) ale asi nehodí do krámu a proto “ticho po pěšině” ..

nicema
Návštěvník
nicema

Opatření pozabíjela víc lidí než virus sám, tvrdí německá analýza
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/opatreni-pozabijela-vic-lidi-nez-virus-sam-tvrdi-nemecka-analyza-40324118