VIDEO: Americká CIA již v roce 1975 odhalila Heart Attack pistoli před...

VIDEO: Americká CIA již v roce 1975 odhalila Heart Attack pistoli před vyděšenými kongresmany, která střílí zmraženou ledovou šipku s jedem, která v těle oběti způsobí srdeční infarkt! Vraždu nelze nijak odhalit, v těle nezůstane žádná jehla a samotný jed se v těle rychle rozloží! Peking je přesvědčený, že čínský velvyslanec, který o víkendu zemřel ve své rezidenci v Tel Avivu údajně na infarkt, byl ve skutečnosti zastřelen právě touto pistolí! A stejné podezření na otravu se vynořuje i okolo dalších zemřelých v poslední době, zejména okolo Jaroslava Kubery, jehož smrt v roli mučedníka, kvůli plánu cesty na Taiwan, se někomu možná náramně hodila!

VIDEO: Americká CIA již v roce 1975 odhalila Heart Attack pistoli před vyděšenými kongresmany, která střílí zmraženou ledovou šipku s jedem, která v těle oběti způsobí srdeční infarkt! Vraždu nelze nijak odhalit, v těle nezůstane žádná jehla a samotný jed se v těle rychle rozloží! Peking je přesvědčený, že čínský velvyslanec, který o víkendu zemřel ve své rezidenci v Tel Avivu údajně na infarkt, byl ve skutečnosti zastřelen právě touto pistolí! A stejné podezření na otravu se vynořuje i okolo dalších zemřelých v poslední době, zejména okolo Jaroslava Kubery, jehož smrt v roli mučedníka, kvůli plánu cesty na Taiwan, se někomu možná náramně hodila!

Studená válka mezi Čínou a USA dramaticky eskaluje, a to doslova z hodiny na hodinu. Čína totiž podezřívá americkou vládu Donalda Trumpa, že si objednala vraždu čínského velvyslance Du Weie v Izraeli, který o víkendu zemřel ve své rezidenci ve městě Herzlia, nedaleko Tel Avivu. Velvyslanec byl nalezen v neděli ráno ve své posteli bez známek života a podle izraelských lékařů šlo o obyčejný infarkt. Du Weiovi bylo 58 let a do funkce velvyslance nastoupil teprve tento rok v únoru.

Čína již oznámila [1], že do Izraele vysílá forenzní experty a poslední informace z Číny dokonce hovoří o tom, že čínská vláda podezřívá přímo americkou tajnou službu CIA, že stojí za likvidací Du Weie v Izraeli. Peking se odvolává na to, že Du Wei prošel nedávno zdravotní prohlídkou v Pekingu, neměl zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi a nikdy neměl srdeční problémy. Čína má totiž podezření, že Du Wei mohl být zastřelen, a to speciální zbraní CIA, která byla odhalena před americkým Kongresem již v roce 1975.

Zbraň CIA na vyvolávání infarktů.

Americký kongres v roce 1975, zejména v souvislosti s aktivitami CIA ve Vietnamu, v Laosu a ve Střední Americe, začal vyšetřovat agenty z Langley ve veřejném slyšení [2] pod názvem “United States Senate Select Committee to Study Governmental Operations with Respect to Intelligence Activities”, tedy v překladu Senátní vybraná komise pro studium vládních operací s ohledem na činnost zpravodajských služeb. Během tohoto slyšení promluvilo mnoho svědků a agenturních pracovníků, ale především došlo i k představení děsivé služební zbraně CIA, která dostala označení jako Heart Attack Gun, tedy pistole na vyvolání srdečního infarktu.

Během slyšení v Kongresu byla zbraň představena a byla popsána i její funkce. Pistole střílí zmražené šipky, které jsou tvořeny směsí vodního ledu a toxické látky přírodní báze, která se rychle v těle rozkládá. Po výstřelu vletí šipka do těla člověka obrovskou rychlostí a v kůži nezanechá nic jiného, než je malá červená tečka, která je prakticky nerozlišitelná od ostatních kožních defektů.

Pistole CIA na zabíjení lidí pomocí vyvolání srdečního infarktu

Jakmile se kus ledové šipky dostane do lidského těla, během několika minut šipka roztaje a vypustí do krve toxin. Ten během několik chvil vyvolá zástavu srdce. Toxin se následně v lidském těle rozloží do 60 minut po vniknutí do těla. Následná pitva nenalezne nic jiného, než je zastavené srdce a pitevní zpráva tedy zní, že člověk zemřel přirozenou cestou na srdeční infarkt. Tato děsivá zbraň zřejmě byla o víkendu použita na likvidaci čínského velvyslance v Tel Avivu, a pokud to Čína zjistí, i když není jasné, jak by mohla, když není šance v této chvíli toxin v těle oběti již zjistit, tak by to bylo vyhodnoceno jako válečný akt proti Číně.

Prohlížení zbraně během kongresového slyšení.

Čínský institut současných mezinárodních vztahů (CICIR) počátkem května předa čínské vládě studii [3], která označuje současné vztahy mezi Čínou a USA za nejhorší v dějinách, což by mohlo vést až k ozbrojenému konfliktu, jak se uvádí v dokumentu, a zcela bez přehánění. Vlivný šéfredaktor čínského deníku Global Times Chu Si-ťin napsal, že USA se pod Donaldem Trumpem stávají čím dál tím více iracionální zemí, na kterou platí už jenom síla. Je zvláštní, že to Čína zjišťuje až teď, protože v Severní Koreji to vědí o USA už dlouhé dekády, a pokud by KLDR neměla jaderné zbraně, žádná KLDR by dnes už ani neexistovala, ale byla by to provincie nějakého McDonaldu s miliony nezaměstnaných a hlavně zadlužených u sionistických bank.

CIA musela odhalit svoji zbraň na zabíjení beze stop.

Všechno, co v této chvíli dělá Donald Trump, je vehnání USA do procesu občanské krize, která přeroste v občanskou válku, které ale bude předcházet konflikt USA se zemí v zahraničí. A podle všeho to nebude Rusko, ale bude to Čína. Všechny kroky, které Donald Trump v této chvíli provádí, se zdají být jako útoky proti Číně, proti její ekonomice, vypadá to jako mamutí obchodní válka, jenže v USA je těsně před prezidentskými volbami. Donald Trump ví, že když bude obviňovat Čínu z toho, že vyrobila ve Wuhanu virus a rozšířila ho do USA, které k dnešnímu dni mají největší počet nemocných i mrtvých na světě, tak že mu to ve volbách nažene hlasy. A jak se zdá, Američané si opravdu myslí, že virus přišel z Wuhanu do USA úmyslně, že jde o čínský útok na USA. Jenže Donald Trump nedomyslel jednu zásadní věc.

Donald Trump žene USA do absolutní izolace od globalizace, ale studená válka USA proti Číně už má své mrtvé v Izraeli a možná i v ČR?

Pokud americký prezident prokopne stavidla amerického vojensko-průmyslového komplexu, už tu vlnu nezastaví. Peking chce totiž v odvetě za americké sankce proti Huawei zakázat firmám Apple, Boeing, Qualcomm a Cisco přístup na čínský trh. A to jsou jedny z největších amerických globálních firem. Donald Trump tak nechrání americké zájmy, dámy a pánové. On je ničí a likviduje! Proto Donald Trump nedávno prohlásil [4], že s globalizací je konec. Problém je v tom, že to neřekl úplně přesně. Jediné, s čím je konec, je s americkou globální moci Pax Americana. A to není totéž co sionistická globalizace, ta skutečná, ta NWO, která je teď ukotvována díky podvodu s Covid-19 hysterií.

Donald Trump svými kroky oslabuje a odstavuje vliv USA na NATO, na EU, na WTO, na WHO, na OSN. Máte to přímo před očima, dámy a pánové. To nejsou USA, které pod vedením Trumpa odstavují globalizaci, to jsou jenom USA pod vedením Trumpa odstavovány od vlivu a kontroly nad uvedenými globalistickými organizacemi. A v tomto procesu chybí jeden krok, a tím je izolace USA v rovině diplomacie. Toho USA dosáhnou kroky, které jsou v rozporu s mezinárodním právem, ať už to byl zpackaný a odhalený pokus o žoldácký převrat ve Venezuele, anebo vraždy čínských velvyslanců pistolemi CIA. A zdaleka takové jedy z pistolí nemusí být používány jenom na čínské velvyslance.

Donald Trump v OSN

Dne 20. ledna tohoto roku zemřel Jaroslav Kubera (ODS), předseda Senátu parlamentu České republiky. Oficiálně příčinou jeho smrti byl infarkt, ale jeho dcera tomu odmítla uvěřit. Vendula Vinšová, roz. Kuberová, totiž českým médiím sdělila [5], že okolo smrti jejího otce probíhají divné procesy a úkony. Rodina totiž čekala na výsledek pitevní zprávy celé 3 měsíce. Pitva byla provedena již 21. ledna 2020, tedy hned druhý den po smrti jejího otce, ale pitevní zpráva přišla rodině až počátkem května.

Vendula Vinšová na Facebooku uvedla, že rodina od počátku uváděla, že otec nezemřel přirozenou smrtí, tedy na infarkt, a že rodina žádá prošetření správnosti pitvy, včetně otestování na jedy a toxiny. Jenže, při rozhovoru s primářkou ústecké nemocnice prý zazněl děsivý výrok: „Paní primářka nám k tomu řekla, že i kdyby tam něco bylo, za dva dny je to z těla pryč a nikdo nic nepozná – jinými slovy, zkoumat to, je vlastně zbytečné,“ A v této věci má primářka opravdu pravdu, ovšem pouze v případě, že by byl použit jed s rychlým rozkladem.

Během zpravodajských her se stává, že figury na mocenské šachovnici poslouží lépe jako mrtvé než živé

Musíte zapomenout na všechny klasické jedy jako jsou kyanidy, ricin a podobné látky, které způsobují buněčnou smrt, protože tyto látky v těle zůstávají velmi dlouho a rozhodně nemizí ani po několika dnech, ani po týdnech, ani po měsících. Ovšem jedy na přírodní bázi, např. kurare, mají velice rychlou degradaci v těle v řádech hodin, po uplynutí této doby se látka v těle rozloží a není už detekovatelná. Jaroslav Kubera se dostal do velmi nebezpečné role a mohl se stát obětí zpravodajské hry stejného formátu, jako se stali Ondřej Kolář, Zdeněk Hřib a Pavel Novotný. Tito 3 čeští politici jsou ve velmi nebezpečné roli, kdy nejlépe poslouží americké zpravodajské hře proti Rusku jako mrtví. A když máme v ČR zpravodajskou hru proti Rusku, bylo by naivní si myslet, že na zpravodajskou hru proti Číně se zapomnělo. Nezapomnělo!

Čínský prezident Xi Jinping

Jaroslav Kubera chtěl mermomocí vyrazit na státní návštěvu na Taiwan, Číně se to nelíbilo a poslala prý velice důrazný dopis, který se dostal Kuberovi do rukou. Uběhlo pár dnů a Jaroslav Kubera zemřel, a to prý na infarkt. A když se rodina chtěla dozvědět, na co zemřel, český stát rodině tajil 3 měsíce výsledek pitvy, i když ta byla hotova již druhý den po smrti Kubery. Proč to zdržování? Čekalo se snad na to, až jed se ve vzorcích rozloží a bylo třeba zajistit, že kdyby rodina tlačila na zopakování pitvy na jiné patologii, aby už tělo žádný jed v té chvíli neobsahovalo?

Ano, je to možné, potvrdil nám do redakce jeden z našich čtenářů v souvislosti s touto kauzou, který je lékař. Zdržování s odesláním pitevní zprávy může skutečně být motivováno tím, aby se získal čas na rozklad toxinu v těle zemřelého, což opravdu v některých případech může trvat delší dobu. Žádné jiné vysvětlení pro úmyslné zdržování pitevní zprávy po dobu čtvrt roku, ke kterému došlo v případě pitevní zprávy Jaroslava Kubery, neexistuje.

Rodina čekala na pitevní zprávu čtvrt roku i přesto, že ta byla vypracována už druhý den po smrti Jaroslava Kubery. Na co se čekalo? Až ten toxin v odebraných vzorcích vyčpí a rozloží se?

Česká média ihned po Kuberově smrti začala z jeho skonu obviňovat Čínu, že za jeho smrt může Peking. Mrtvý předseda Senátu tak posloužil jako munice proti Číně, že ho dohnala k smrti. Jenže, každý, kdo Jaroslava Kuberu znal, tak ví moc dobře, že mu bylo úplně jedno, co si kdo myslel, nebo co kdo psal, tu návštěvu Taiwanu by prostě zrealizoval tak jako tak. Jen těžko lze věřit tomu, že by Kubera dostal srdeční slabost a infarkt kvůli slabosti z dopisu z čínské ambasády, to si může myslet opravdu jen naivka a z takového dopisu by se nejen nikdo nesesypal, ale jak známe české politiky, ještě by ten dopis zveřejnili a publikovali. Znovu si musíme položit onu otázku, jestli Jaroslav Kubera neposloužil americké zpravodajské hře proti Číně lépe jako mrtvý než živý?

Existují důvodná podezření, že jen tak obyčejný infarkt to asi nebyl. Jestliže zemře druhý nejvyšší ústavní činitel ČR, jeho pitva je provedena hned následující den, ale potom čtvrt roku se pitevní zpráva úzkostlivě tají rodině, není to normální, a to ani ve chvíli, kdy tělo Jaroslava Kubery bylo již zpopelněno v té době počátkem února. Co však nebylo zpopelněno, to byly vzorky tkání a krve odebrané při pitvě pro pozdější toxikologický rozbor, jak uvedla Kuberova dcera v rozhovoru pro iDnes.cz. Chápete? Odebrané vzorky by někdo mohl chtít během těch 3 měsíců ještě testovat znovu na přítomnosti toxinů. A tak se muselo čekat, a čekat, a čekat, čtvrt roku, až se toxin rozloží. Je to přehnané? Je to konspirace? To nechám na vašem uvážení.

Jaroslav Kubera

To, že něco rozhodně nehraje v tomto příběhu o infarktu, to je svědectví Kuberovy rodiny. Těsně po novoročním obědě s prezidentem republiky Milošem Zeman totiž začalo být Kuberovi špatně. Rodina to zdůvodňuje politickým tlakem a tím dopisem od Číňanů, ale předsedovi Senátu nebylo špatně obrazně, ve smyslu politického znechucení, ale bylo mu špatně doslova, protože zvracel. Takže, když předseda Senátu zvrací, je mu špatně a potom zemře, tak výsledkem je pitevní zpráva, která se tutlá 3 měsíce, aby nakonec v ní stálo, že to byl infarkt. Jaroslav Kubera tak podle všeho někomu posloužil v protičínské zpravodajské hře a Čína teď bude mít jako na svědomí jeho smrt. A Česko se znovu více oddálí od Pekingu, znovu o něco více ochladnou vztahy s Čínou, a o to více se ČR přimkne k USA. Je to naprosto čitelné, zjevné, logické, všechno to dokonale do sebe zapadá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 10 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 25% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zimniku
Návštěvník
zimniku

Součást stahování USA ze světa zvlášť Číny a preformatovani v “normální” stát. Podle vás by to měli oznámit veřejně aby se všichni, co mají nějaké závazky, investice, zájmy, v poklidu vrátili do USA. Z mého pohledu jsou vaše závěry chybné.

sestka
Návštěvník
sestka

Tuberovi bych vykal i kdyz jsem starsi nezli on ,vypadal spise jako Tubera.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Bol som v USA emigracii,1982-2004, a presiel minimalne 40 statov,dokonca aj Aljašku,Guam a Hawaii. Pamätám sa ako to bolo ” vybudované” no uz upadajuce a bez vaznej obnovy či údržby…Stačí,ked si pozriem videá z Čí y na ich mesta a ekonomické ” zázraky”= sú už 50 rokov pred USA!!! Čo USA budovalo 100-200 rokov, Čína vybudovala za 10 a menej rokov!!!!

veverlík
Návštěvník
veverlík

Jo, jen ještě k té pistolce… a to jako když to v 74 tym ukázali amíci všem, to to jako dneska nemůže mít činna, rusko, israel, německo, anglie…. nebo něco ještě lepšího… ale jasně amíci jsou hajzlové , ti zabili kuberu, ti parchanti.
Poslechněte si posledního Pjakina… on tam jasně řekl, česko není stát který může být sám pro sebe… buď bude pod nimi nebo pod námi (myšleno rusy) a na dotaz pana moderátora , zda by chtěl zavést znovu “východní blok” řekl, né, byla to chyba, moc jsme jim sypali do žlabů a sami jsme trpěli, to se nebude opakovat, to byla politika “trockistů” , aby zničili sssr. Tedy pokud spadneme pod rusko, nechte si zajít chuť na “dary” z ruska, dary byly dávány “omylem” …. a já za sebe dodám, ale jo, proč ne, rád spadnu pod rusko, ale jen tehdy, až rusko bude pupek světa, až bude “zářicím městem na kopci” a to se díky zhovadilosti EU a západu obecně může stát… ale na nějaký socík si nechte zajít chuť… až to na západě podělají natolik, že Rusko bude ráj, pak tam vstoupíme dobrovolně a budeme se mít , na rozdíl od dob socialismu, hůř než oni. Takže spoř Rusko, střádej , až budeš pupek světa přijď , zůčtujeme spolu 🙂

Ent
Návštěvník
Ent

Fakt ne,díky. Ani pod USA ani pod Ruskem, první hrůza a děs a druhé katastrofa.

veverlík
Návštěvník
veverlík

momentálně nejsme pod usa ale pod eu…. já bych byl rád pod usa. Pokud rusko bude tak super tak i pod ruskem, ale pod eu…. ani hovno. EU je banda buzen.

drahoš
Návštěvník
drahoš

Myslíte si, že výsledek té pitvy byl zdržen kvůli tomu, aby to prospělo Číňanům nebo Rusům?

veverlík
Návštěvník
veverlík

pokud chcete “točit” logiku qui bono…tak ano, protože pak mohl pan VK napsat to co napsal… vypadá to na amíky 🙂
Pokud kubera zemřel na normální infarkt, a bylo by to jasný ,bo pitva by se nezdržela, tak by to bylo na činanay , že ho “vyděsili k smrti” , takhle to vypadá na “hru” a když hra tak jasně cia 🙂
Okecat se dá cokoliv. Jen nesmí bejt jasno. Ale na pistolce to nevisí 🙂

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Kulychu, bublo, budro, ňafale, ty jeden primitivně pravicující starej šmelináři…

Jakou máš normu na životnost každého dalšího blbého najcku s ještě blbějším obrázkem?

veverlík
Návštěvník
veverlík

3-4 měsíce

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Ale Čína tým pupkom sveta je,a mátisicky žiariacich miest na kopci! A pri začiatku úpadku Číny( cca za 300 rokov), začne stúpať hore Európska čast Ruska,no a potom príde malý ” zlatý vek” pre slovenskú ” Veľkú Moravu” ,aby osvietila Čechov, anie oni Slovakov,ako zamerne klamali! Precesia= osvietenia ducha narodov ide z Vychodu na Západ,a nie naopak! A tak isla aj migracia,ale aj poroba inými,mocnejšími,z Vychodu…
Iba nevzdelané opice to nevedia!!!

veverlík
Návštěvník
veverlík

džerry… a vy jako emigrant , jste teď v tej čině nebo kde teď ste ?
300 let je moc dlouhá doba… když tak jistě víte co bude za 300 let, prosím, řeknete mi co bude zítra s dollarem ?
a co se pupkovitosti činny týče… ne, činna není ještě pupek světa a až bude , my budeme mrtví… činna je to nejhorší. Rusko, když chtělo konkurovat americe a nemělo na to , nám jako sralo na tác… sice to bylo furt míň než měl západ, ale aspoň se snažili… teď, podle Plkina už prý nebudou… to je dobrá zpráva… západ nám nikdy moc nedal, dycynky spíš něco za něco v jejich prospěch , ale činna… ta nám bude rovně brát… ne že nebude dávat jako “budoucí rusko podle plkina” ale bude rovně ničit a brát… navíc VŠE z činny je fake , i jejich pupek světa je fake. Made In Činna je rovno nápisu šit hír 🙂
Cokoliv co blahořečí činnu , musí být zničeno, bo je to ZLO. Rusko si může vybrat, kapitalismus a partňóry z USA , nebo činnu… držím mu palce aby vybralo dobře …. EU je spolu s činnou na špatné straně. Thats All. Irán je díra a díra to vždy bude (pro pufflika, co se už sice vrátil do práglu z bankru ,ale mlčí, což je dobře) … čmelař jeden 🙂

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Pane veverlík, ale pan Pjakin neřekl, že ČR nemůže být sám pro sebe, ale mluvil o současném stavu, tzn. že v současnosti ČR není samostatný stát, který sám o sobě může rozhodovat a to je bohužel hořká pravda. A rozhodně jsme měli více státní suverenity pod patronací SSSR v rámci RVHP, než kolik jí máme nyní v rámci EU pod patronací Německa, jehož jsme kolonií, ale Německo samo je okupovaná kolonie USA, takže ČR je kolonie na druhou, to je úplná tragédie. Ekonomicky nás kolonizuje stát, který je sám kolonizovaný. Zatímco SSSR nás nekolonizoval ekonomicky vůbec (ze státního hlediska částečně, nezastírám, že jsme byli Moskvě podřízení), pouze nás využíval jako nárazníkové pásmo v rámci studené války, což samozřejmě není nic hezkého, ale to Západ dělá dnes taky, nebo myslíte, že nás do NATO přibrali proto, abychom v případě válečného konfliktu zůstali nedotčení a válčilo se na území USA? To asi ne, že? Válčilo by se tady, v Evropě, tak jak to strýček Sam má nejraději – válčit na cizím uzemí za ztrát cizích životů.

veverlík
Návštěvník
veverlík

ne,
doposlouchal jste to do konce?
jasně řekl, že nejsme “historický stát” že můžeme existovat jen pod “ochranou” silnějšího státu…
https://youtu.be/pKC2h37vW3A?t=3907
https://youtu.be/pKC2h37vW3A?t=3487

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

“… než je zastavené srdce a pitevní zpráva tedy zní, že člověk zemřel přirozenou cestou na srdeční infarkt.” … “a pokud to Čína zjistí, i když není jasné, jak by mohla …”

Infarkt není jen zastavené srdce, poškození oběhové soustavy infarktem zjistit lze. Jinými slovy, absence infarktu ukáže na jinou příčinu úmrtí, třeba násilnou.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nikdo
no ono jeto trošku jina. Infarkt je prasklina na srdci v důsledu neprokrvení některou uspanou cévou. Takže jestli při pitvě bude mít číňan zdravé a průchodné cévy a infarktovou prasklinu
na srdeční stěně, je to jasné.

hanns
Návštěvník
hanns

Český prezident Miloš Zeman obvinil ministra zahraničí Tomáše Petříčka z nedodržení slibu. Ve svém rozhovoru totiž prozradil, že Petříček dosud má neustálé kontakty s bývalým europoslancem Miroslavem Pochem, a to nehledě na svůj příslib přerušit tyto styky. Podle Zemana právě v den autonehody měl Petříček schůzku s Pochem.
PS: doufám, že jsou tam všechny otazníky, abysme! nespadli do “krysařovy jámy” 😀 že sratopýre

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

hanns
Nojooo nehoda, bo náhoda…?
A 🙂 on vždy dojde a opraví to. Asi nemá co na prácu.

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

přijde mi že nějaké věty v mojem komentu chybí.
Jakto.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zeman nikoho neobvinil. Jen konstatoval pravdu. Drzej všivák Poche se přes výslovnej zákaz sere do zahraniční politiky státu. Nevím kde takovej blbec přišel na to, že zrovna na jeho kecy trouby se zastrčenou hlavou v židofašistickém zadku je v zahraničí někdo zvědavej , nehledě k tomu, že tyto neoprávněné zásahy do vnější politiky státu jsou trestné. V tomhle státě už je to opravdu jak v Kocourkově. Bezvýznamní nýmandi nebo komunální šašci bez jakéhokoliv mandátu zasahují do věcí veřejných a zcela otevřeně škodí národním zájmům.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Kuberu musím pochválit, že ač senátor ODS, 15. 8. 2012 se zdržel hlasování o církevních restitucích a umožnil senátorům ČSSD a několika nezařazeným zamítnout Nečasův středověký církevně restituční zákon.

Stále si připomínejme, kdo potom v Poslanecké sněmovně přehlasoval senátní veto. Megapodvod církevní restituce dvaatřicet minut po půlnoci 8. 11. 2012, zlověstně k výročí Bitvy na Bílé hoře (8. 11. 1620) a třístaleté poroby českého národa od katolické církve, Habsburků a pobělohorské německé šlechty, schválilo:
všech 50 poslanců ODS
40 poslanců TOP09
11 poslanců Věcí veřejných – LIDEM (Andrýsová, Dobeš, Navrátilová, Paggio, Peake, Rusnok, Suchá, Škárka, Šťovíček, Vacek, Vysloužil)
Doktor (vystoupil z ODS).
Celkem 102 poslanců pro.
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=56804

Levicoví senátoři vrátili miliardy pro církve poslancům. Tihle politici odmítli restituce
15. 8. 2012
Senát podle očekávání hlasy levice odmítl vládní podobu zákona o majetkovém vyrovnání státu s církvemi. Proti předloze se dnes po celodenním projednávání postavilo 43 senátorů ze 77. Premiér Petr Nečas (ODS) věří, že koalice ve sněmovně senátní veto přehlasuje. Potřebovat bude nejméně 101 hlasů, při červencovém hlasování jich měla jen 93.
Kritici zejména z ČSSD návrhu vyčítali, že způsobí neústavní nerovnost mezi restituenty, neboť církvím umožní vrátit prakticky všechen majetek v držení státu. Náhrady za ostatní majetek jsou podle ČSSD nadhodnocené o 54 miliard korun.
Opozice zpochybňovala také rozsah vydávaného majetku, varovala před prolomením restituční hranice 25. února 1948. Vadilo jí také, že majetek má dostat i sedm církví, které před rokem 1990 v Česku neexistovaly.
https://domaci.ihned.cz/c1-57043150-levicovi-senatori-vratili-miliardy-pro-cirkve-poslancum-tihle-politici-odmitli-restituce
Hlasování Senátu
https://senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=13185&O=8

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Nu, Kubera tehdy již byl zavázán muslimským obcím, a těch se církevní “restituce” netýkaly.

NeJehovista
Návštěvník
NeJehovista

Krkovic fon Milovic hotentot (a další) – hele Béďo, zdá se, že Ti svítá na lepší časy:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cesky-jazyk-pravopis-gramatiky-i-y.A200520_202041_domaci_cern

Willbr
Návštěvník
Willbr

NeJehovista
Likvidace českého jazyka?

hanns
Návštěvník
hanns

NeJehovista
oslovujete skupinu: Krkovic fon Milovic hotentot = praví lidé (a další) a podle vloženého odkazu se nabízí jednoduchá domněnka, že to myslíte ironicky
já se ale domnívám, že si uvědomujete složitost lidského intelektu a je vám jasné, že ne každý i kdyby 100x chtěl se nenaučí dobře gramatice tak aby uspokojil sratopýra, ale porazí vás například v šachu (jestli to je tak dobře gramaticky sratopýre) a nakonec člověku, který nechlastá a nedroguje, nemusí jít nutně ani o gramatiku, ale může také sledovat i obsah sdělení, že? no nevím, jestli jsem napsal všechno gramaticky na jedničku :-/
snad jo

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Hanz, di doprdele, prase krkovic przní češtinu záměrně, i když je to zdegenerovanej poloanalfabet a poloblb. Nějak si tím vylepšuje mínění sám o sobě.

Brutopýr NIKDY NIKOMU tady nekritizuje běžné chyby pro běžný psaný schmooz. Není třeba tu psát sloh nebo diktát jako ve škole na známky. Ale je třeba psát SPRÁVNĚ, SROZUMITELNĚ, PŘEHLEDNĚ – kulturně, vyloženě neprasit češtinu a vůbec nechovat se na této psané platforně jako prase prasečí prasitelské, jehož prasečinám je pak nutno se obezřetně vyhýbat jako v temné uličce hovnům.

Jak by vypadal kdokoliv, kdo by stejně hovadsky jako zde písemně vystupuje krkovic vystupoval na šmůzu verbálním? Začal by obdobně tam skřékat jako opice a každý by ho hned poslal doprdele.

A do té místní prasečí dyslektické bandy patříš i ty, hanz. V těch zde nasázených hovnech krkovic si hamtej s vlastním potěšením. Vyhledej krkovic a zaskřékejte si spolu, bude to dobré – ale jen pro vás dva a místní dyslektickou prasečí bandu.

Ke tvé nablblé hatlanině hanz:

– Nejde zdaleka jen o gramatiku, je také syntaxe (větná stavba, slovosled, atd.) a interpunkce jako pravidla k tomu, aby věty byly logicky správné, aby dávaly smysl. Místní dyslektická banda však smolí tautologické hatlaniny, a je pak uražena, když z těch prasečin to někdo po nich odmítá luštit, jak to mysleli, než tu hatlaninu sesmolili.

– Tvoje patlavost a hloupost je už v jen v té nekonzistenci: reaguješ oslovením na někoho, ale po pár řádcích najednou uprostřed odstavce píšeš k někomu jinému; nediv se, že tě pak považuji rovněž za poloblba jako je krkovic. Raději už nikam nic nepiš, když se písemně nedokážeš vyjádřit jinak, než jako poloblb.

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

hanns
Ano korekturra je zde přřísná ono už jen ten nick.
Asi problém, upír nedovede pochopit delší větu tak vyžaduje čárky. Jak v morseovce.
https://www.youtube.com/watch?v=ajW8kuksn3s&feature=youtu.be&t=54

“Vlak je hrozně dlouhý…. a mezitim je jedno prase domácí !”
😀

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Běličko, jsi blbá. Nechápeš vztah příčiny a následku a hrubě si pleteš dojmy s pojmy.

Brutopýr neakceptuje a NEČTE zprasené hatlaniny, – a co jako? Po těch patlácích ať si to čte kdo chce, nikomu to brutopýr nebere.

Jak jsi trubko došla k tomu, že brutopýr “nedovede pochopit delší větu”? Copak ty prasečí hatlaniny jsou nějaké věty? Víš vůbec ty trubko, co je to věta?

Zkus to samé co dělá prase krkovic udělat v obyčejné algebře. Tj. ignorovat a rovnou prasečením měnit a ničit významy algebraických symbolů. A nespočítáš si ani prsty na rukou.

Dyslektická banda… Jste jako ti buzeranti, kteří svou degenerativní deviaci považují za normál a ještě progresivní. A kdokoliv jejich buznění odmítá považovat za normální, se zlou se u nich potáže.

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

upír
A kdo zde má číst ty vaše gramo-výserky??? Víte kolik lidí jste tu otrávil??? Přitom ničeho nedosáhl. Ani VY nemáte patent na rozum.
Nastoupil jste zde takovým stylem, kterým asi nic nespravíte. Jen si ulevujete a zaplevelujete diskuzi svými výblitky. Sorry jako možná že dobrý úmysl, ale výsledek vašeho snažení je přesně opačný než chcete.
Vypadá že nedovedete pochopit delší větu jak vyznělo od vašich “vyčítajících” komentářů .lakovi. Ten nijak moc neprasí to spíš Vy jste mimo.
A Krkovitz – tam mám stejný názor. Po tom, co krkovič přiznal že je “slovák” a češtinu bude prý vždy prasit, v tu chvili by zasluhoval rákoskou cca 25x.
Tak nehovoří ani čech, ni slovák, ale zmrd. Ale odpustil jsem mu, asi za to nemůže.

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

akýsmetku hovoř.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Hanz, níže ti brutopýr tvou nablblost vysvětlil.

Běž si ještě, ty osle, na brutopýra nablinkat na šmůz k panu Korálovi, stejně jako to dělá Šlak.

NeJehovista
Návštěvník
NeJehovista

Nelžete si do kapsy. Když umím hrát šachy a hraju blbě domino, tak budu hrát šachy a na domino se vyseru. Nikde jsem se od něj nedočetl, že by byl dyslektik nebo dysgrafik, takže omlouváte neomluvitelné! A obsah sdělení? To je na stejné úrovni jako ta gramatika.

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Ovšem zítra nasadili na SR proti panu VK na SV těžký kalibr – paní MUDr. Soňu Pekovou. Ještěže se dají oba pořady poslechnout ze záznamu.

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Zapomínáte na to, že pro šíření hysterie jménem koronavir je potřeba ” důvěryhodné” kádry. A tuto úlohu pí. Peková splnila. Stačí se podívat na kádrový profil jejího muže:
https://www.tilialaboratories.cz/index.php?page=300700&lang=cz
miroslav.pek@tilialaboratories.cz
Profesní životopis:
2005 Medical Management of Chemical and Biological Casualties Course, USAMRICD, Aberdeen Proving Ground, MD, USA and USAMRIID, Fort Detrick, MD, USA
2005 KFOR, Kosovo – Medical Advisor of Multinational Brigade C
A k tomu ještě patří toto: – Medical Advisor of Multinational Brigade C-předání medailí NATO „NON ARTICLE 5 – Za službu v misi KFOR“ ( http://www.army.cz/acr/kfor7/clanky/2005-10/clanky_04.htm ).
A ze zápisu z ARESU ohledně historie TILIA LABORATORIES s.r.o..:
– Původní firma se jmenovala Tilia Cordata sro, založená v lednu 2014, jednatel TOMÁŠ PEK, Klasifikace ekonomických činností, Obory činnosti: 862 Ambulantní a zubní zdravotní péče
-dle zakladatelské listiny ze dne 7.2.2019 došlo ke změně jména Tilia Cordata sro na TILIA LABORATORIES s.r.o a součastně ke změně jednatele z Tomáše Peka na MUDr Miroslava Peka ( manžela MUDr Pekové). Tedy toho z Fort Detricku atd.
– V zápisu ARESu je ale 23. března 2019 zapsána jako jednatel MUDr. SOŇA PEKOVÁ, Ph.D. Součastně je změněn obor činnosti kromě jiného na:
“testování, měření, analýzy a kontroly”, Zahájeno: 12.02.2019, zapsáno 31. července 2019.
Jaká to náhoda. Manžel Pekové má konexe dle životopisu .Když již i laické veřejnosti začalo koncem roku 2019 prosvítat, co že se to s koronavirem chystá, tak takový vítr ve změně firmy na testován(í!!) a ještě ke všemu ve věci, která je zdá se spíše mediální humbuk na oblbnutí lidí. A na víc když se podíváte na to copak to vlastně ten PCR test je : DNA PCR test firmy GENTECH cituji: ” Princip metody: Set HPV DNA PCR vyráběný firmou Gentech je určený pro detekci nízko, či vysoko-rizikových typů lidských papillomavirů (HPV) ve stěrech z hrdla děložního…….V současné podobě lze jen těžko doporučit tento set pro využití v rutinní praxi v ČR. ” ( https://www.uhkt.cz/laboratore/narodni-referencni-laboratore-nrl/nrl-pro-papillomaviry-a-polyomaviry/diagnostika/diagnostika-komercni-sety/dna-pcr-test-firmy-gentech ¨) a jinak trochu odbornější ( https://www.wikiskripta.eu/w/Polymer%C3%A1zov%C3%A1_%C5%99et%C4%9Bzov%C3%A1_reakce ). Vrhli se na ten kšeft všelijaké laborky a testují a hlavně vydělávají na neznalosti lidí.
Takže bych byl hodně opatrný s důvěrou k tomu, co a jakým způsobem mi kdo říká.

Armica
Návštěvník
Armica

Dobře vybavené laborky , ať jsou kdekoliv, musí mít nějakého supersponzora a státní kasa to být nemůže. Takže už tady na mne vyskočila otázka toho, co je paní dr. Peková zač.

Eshu
Návštěvník
Eshu

Tak ona je nepochybna zidovka,a proto od ni nelze ze zasady cekat nic dobreho.

Krkowiz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowiz fonMlowitz

To je ono o Globaně Predikovaných konexech muže paní Pekové ješ si jinak jako veterinarní laoratoře hluboce vážíme víme žalostně málo už jen zřízení její GENetické laboratoře muselo stát majlant na ješ se tvrdou prací vydělat ani nedá a tak je i ona ECOnomicky závislá na dotovaných poptávkách ERÁRu ale u ní kotraverze neni že by rejžovala naopak tim že zvolila logičtější postup že nehledá doporučený nekonečně dlouhý středový kod ale vrhne se na prvních 256 písmen kde je zásha na 25 písmenách a tak je jasné že ne zboží vůle a snažení luskouna s netopýrem na mokrem Wu-chanskem tržiště snížila cenu na polovic

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Ty argumenty jsou validní a přesvědčivý, souhlasím s Vámi. Ale proč teda myslíte přišla hned z kraje s tím, že to nese znaky umělýho výtvoru?
Napadá mě, jestli s tím nepřišla náhodou až ve chvíli, kdy už tahle teorie kolovala po internetu.
Ten první rozhovor https://www.youtube.com/watch?v=P2KW1kud9fg byl publikovaný 13.3.2020.
Tady v diskusi jsem taky už hodně ze začátku viděl odkaz na anglicky psaný článek od diskutéra “r.m.” tuším, kde se psalo to, s čím pak přišel i pan VK, že ta RNA kyselina toho viru obsahuje části HIV viru, které jeví znaky toho, že tam byly vpraveny uměle. Bohužel nevím, jak ten článek najít, aby se dalo porovnat datum.

Armica
Návštěvník
Armica

Uż z první fáze ve Wuhanu se kladl důraz na to, že tam mají své laboratoře us a že tam od nich asi něco uteklo. Jestli pamatuji dobře. Takže paní Peková jen zužitkovala informaci, o které nebylo zakázáno mluvit. Tedy, že virus je umělého původu. Ale jak ukazuje čas, tak umělého původu jsou hlavně ty počty mrtvých a nakažených. Teoreticky se dá domýšlet, že kdyby realita nyní po čase dala paní Pekové za pravdu, tak bychom ve zprávách slyšeli, jakou tu máme geniální vědkyni, která našla původ coronzabijáka s předstihem. Tak se vytváří ono ” věhlasné jméno ” vědců v takových podmaněných koloniálních bezvýznamných zemích, jako je ono Czechia.
Jak se však zdá, tak ani evropský coronmoribundus nevyvolal žádoucí efekt a proto to pokračování bude na podzim, až zase začnou řádit chřipky.
Toť můj názor a vím, že se mohu mýlit.

Vaclav6zEL8
Návštěvník
Vaclav6zEL8

Taky jsem už nastudoval-PCR je k ničemu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tu pistolku používají amíci k “záhadným úmrtím” jen tehdy , když to nehodlají svádět na rusy. Pokud ano
pokouší se matlalové z CIA sesmolit “Novičok”

Krkowiz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowiz fonMlowitz

Vite s DEBILčokem se to má tak že si ho děli vojáci z Bňěnské vejšky jak u Vyškova tzv DOMEČKU tak kluci a holky z CO co se spolu baví v Pardubicích právě tolik kolik potřebovali aby to porazilo i vola a rozličné organofosfáty zvládá ve většim jak malím mnoštví sinhetizovat tamtéš dones i AGROferda taže tvrzení britské EX premirky že to nikdo krom rasPUTINA už ani neumí je kravina jelikoš RF ho nikdy masově ani nevyráběla stejně jako zde byla odkízána na svazové republiky kde tzv novi-čoky s čísly. A 230, A 232,A 234 nebo A 340 produkovali neurekom a dnes se kamarádí s USA