VIDEO: Americká armáda pod novým velením provedla razii v datacentru ve Frankfurtu...

VIDEO: Americká armáda pod novým velením provedla razii v datacentru ve Frankfurtu nad Mohanem a zabavila server společnosti SCYTL, který zfalšoval výsledek amerických voleb! Informaci potvrdil republikánský kongresman státu Texas, podle uniklých informací z razie Donald Trump vyhrál americké volby s drtivou převahou a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden pouze 128 hlasů! Razie byla provedena záhy poté, co Donald Trump vyhodil ministra obrany Marka Espera a nahradil další klíčové figury v Pentagonu svými loajalisty! V USA došlo podle informací k pokusu o státní převrat za pomoci interference do voleb ze strany cizích státních mocností!

VIDEO: Americká armáda pod novým velením provedla razii v datacentru ve Frankfurtu nad Mohanem a zabavila server společnosti SCYTL, který zfalšoval výsledek amerických voleb! Informaci potvrdil republikánský kongresman státu Texas, podle uniklých informací z razie Donald Trump vyhrál americké volby s drtivou převahou a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden pouze 128 hlasů! Razie byla provedena záhy poté, co Donald Trump vyhodil ministra obrany Marka Espera a nahradil další klíčové figury v Pentagonu svými loajalisty! V USA došlo podle informací k pokusu o státní převrat za pomoci interference do voleb ze strany cizích státních mocností!

Republikánský kongresman za stát Texas Louie Gohmert v šokujícím prohlášení pro americkou televizi Newsmax potvrdil, že americká armáda před několika dny provedla razii v datacentru v německém Frankfurtu nad Mohanem poté, co americký prezident Donald Trump byl ze strany kongresmana Gohmerta a Trumpových právníků informován o technické specifikaci elektronického řešení amerických voleb. Podle těchto informací celé americké volby končily v podobě datových záznamů a databází zde v Německu, a to konkrétně na serveru společnosti SCYTL, která má sídlo v Barceloně ve Španělsku.

Kongresman Louie Gohmert

Právě zde v Německu poté docházelo k úpravám volebních výsledků a jejich zasílání zpět do USA, a to z jediného důvodu, z vyhnutí se trestní odpovědnosti spáchání zločinu spiknutí, protože pokud falšování voleb fyzicky proběhlo v cizině, tedy v tomto případě na serveru společnosti SCYTL provozovaného ve zdejším datacentru ve Frankfurtu, potom americká justice nemá nad stíháním takového trestného činu přímou jurisdikci, protože americké právo se řídí principem teritoriality.

Donald Trump podle nezfalšovaných volebních výsledků získal 410 hlasů volitelů a přiblížil se drtivému vítězství Ronalda Reagana v roce 1984

Informaci o razii uveřejnil již minulou neděli na Twitteru německý whistleblower, který informoval, že americká armáda provedla razii v jednom z největších evropských datacenter ve Frankfurtu, kde španělská technologická společnost SCYTL měla svůj volební server, který podle informací, které naše redakce nyní zpracovává, přijímal volební data z celkem 28 amerických států a umožňoval hackerům přes speciální aplikaci měnit v reálném čase výsledky voleb přímo na sběrných serverech v USA.

Potom to bylo možné sledovat i v amerických televizích v živých přenosech, kdy si lidé všímali toho, že republikánští kandidáti najednou skokově přichází o své hlasy ve stejném objemu, v jakém v tom okamžiku je objem hlasů připočítán demokratickému kandidátovi a Joeu Bidenovi. O těchto změnách, kdy najednou Donald Trump o hlasy přišel a získal je Joe Biden, anebo Joe Biden naráz získal přes 130 000 hlasů a Donald Trump ani jeden jediný, jsme už informovali v minulých článcích.

Uniklá data ze serveru, který zabavila americká armáda ve Frankfurtu. Donald Trump skoro zopakoval triumf Ronalda Reagana z roku 1984

Nyní se ukázalo, kdo za tímto podvodem stál. Byla to španělská společnost SCYTL, na jejíž server ve Frankfurtu proudila volební data z USA a právě na tomto serveru došlo k zásahům a změnám v datech, k jejich úpravám a následnému zpětnému zaslání zpátky do USA. To všechno s jediným cílem, k zamezení trestnosti a snadností stíhání, protože americké soudy nestíhají trestné činy Američanů spáchané mimo území USA.

Pokud chtějí americké soudy stíhat např. teroristický čin amerického občana v cizině, potom si to musí osobně vyžádat dotčený americký subjekt a musí prokázat, že došlo k poškození amerických zájmů doma v USA, případně zdraví či bezpečnosti amerických občanů v obecné rovině. Donald Trump totiž podle nezfalšovaných dat dosáhl podobného vítězství jako Ronald Reagan, když v roce 1984 porazil na hlavu Waltera Mondalea, když Reagan získal 525 hlasů volitelů a Mondale z Demokratické strany jen 13 hlasů.

Donald Trump již v roce 2018 prezidentským dekretem umožnil, aby americké mocenské složky mohly stíhat pachatele falšování voleb i v zahraničí

Je naprosto logické, proč to provedli v cizině a proč k falšování a změně volebních dat došlo na serveru v Německu. Jedná se totiž o časovou tíseň. Za 75 dnů od amerických voleb, kdy má proběhnout 20. ledna 2021 inaugurace nového prezidenta, je tak krátká doba, že se nestihnou vznést obžaloby, protože trestný čin proběhl v cizině. A to je na dlouhé lokte.

Deep State počítá s tím, že jakmile se Joe Biden stane prezidentem, prezidentským dekretem zahladí trestní stíhání a FBI vše odloží, protože trestným činem kdesi na serveru v Německu se nikdo zabývat nebude. Jenže, Donald Trump je génius. On se totiž zařídil dlouho dopředu. Donald Trump totiž dne 12. září 2018 podepsal prezidentský dekret Executive Order on Imposing Certain Sanctions in the Event of Foreign Interference in a United States Election [1] , tedy v překladu Exekutivní příkaz o uvalení jistých sankcí v případě vměšování cizích mocí do amerických voleb.

A tento exekutivní příkaz tak automaticky činí trestnými jakékoliv činy vykonané kýmkoliv v zahraničí proti průběhu amerických voleb. Díky tomuto můžou americké orgány, a to jakékoliv, už nejenom americká justice, ale i americké tajné služby a právě i americká armáda, provádět zásahy a operace v cizích zemích v zájmu americké národní bezpečnosti. A právě k tomu došlo, když na příkaz prezidenta Trumpa došlo k razii americké armády v datacentru zde ve Frankfurtu. Najednou to všechno zapadá do sebe. Už je naprosto jasné, proč Donald Trump minulý týden vyrazil Marka Espera, ministra obrany a další 3 nejvyšší činitele Pentagonu a nahradil je svými loajalisty. Bez nich by totiž nebyla americká armáda pod kontrolou a k razii ve Frankfurtu by nikdy nedošlo.

Donald Trump získal přístup k nezfalšovaným volebním datům na serveru firmy SCYTL, a je to masakr

Podle uniklých informací se na serveru firmy SCYTL nachází originální a nezfalšovaná data o amerických volbách a výsledek je šokující, ale současně pro alternativu nijak překvapující. Donald Trump podle nezfalšovaných údajů drtivě vyhrál a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden potom jen 128 hlasů. Americká armáda tak získala tento server a prezident Donald Trump, přesně jak slíbil na Twitteru, tento nadcházející týden všechno pustí ven, anebo když ne všechno, tak alespoň podstatné informace, které v Deep State vyvolají obrovskou paniku.

Louie Gohrmet v rozhovoru pro Newsmax

Tato data ze zkonfiskovaného serveru totiž mohou opravdu způsobit, že Nejvyšší soud označí Donalda Trumpa za drtivého vítěze amerických voleb a nařídí přepsat volitele a získané hlasy. Ano, panika v Deep State se nedá ani popsat a běhny z českého mainstreamu doslova tečou strachem, lžou každým dnem a dnes dokonce přinesli dezinformaci, že Donald Trump přiznal porážku, přitom se jednalo o falešný překlad smyslu jeho výroku na Twitteru, kde kritizoval Bidena, že se chlubí ukradeným vítězstvím, a že jen kvůli krádeži voleb “vyhrál” a současně Trump doplnil, že nikdy porážku v těchto volbách neuzná.

Falšování voleb probíhalo pohodlně ze zahraničí, Deep State se rozhodl zbavit Trumpa skrze zfalšované volby. Falšuje se i v Evropě při volbách

Naše redakce chystá podrobné informace o kauze společnosti SCYTL, přineseme další článek a podrobnosti, kde si popíšeme, jak celé spiknutí probíhalo, jak docházelo k přepisování výsledků, jaké prostředky byly použity, jak snadno se dají volby manipulovat a falšovat v reálném čase. Už nikdy se nebudete ani na české a slovenské volby dívat jako na transparentní věc, ale bude plivat a se zhnusením sledovat, co všechno a jak snadno lze měnit pomocí jednoduchých nástrojů.

Uvidíte, jaké triky byly v USA použity k získání času na úpravu volebních dat z Německa a jejich implantaci zpátky do amerických volebních databází. Porucha vodovodního řadu, potřeba přerušit sčítání, výpadek elektřiny v budově, to všechno jsou poznávací znamení zfalšovaných voleb, nejen v USA, ale v minulosti s vysokou pravděpodobností i v ČR, kdy Českému statistickému úřadu při sčítání výsledků parlamentních voleb v roce 2017 spadly “náhodou” servery kvůli prý výpadku elektřiny.

Donald Trump je vítězem a drží teď všechny karty a důkazy proti Deep State

A teď v roce 2020 na podzim při sčítání výsledků krajských a senátních voleb pro změnu v budově ČSÚ praskl vodovodní řad, stejně jako v noci ze 3. na 4. listopadu ve Philadelphii v Pensylvánii, při sčítání hlasů z voleb amerického prezidenta. Tam jim také praskla voda. Jenže, ještě nikdy se nepodařilo chytit firmy a organizace při těchto operacích a při zajišťování manipulování voleb. Teprve až Donald Trump řízl do tohoto hnisu americké liberální politiky, která tato svinstva naučila i ostatní státy ve světě, své vazaly pod jařmem Pax Americana. Donald Trump podle všeho tak teď má důkaz, že cizí mocnosti v čele s Čínou se pokusily ve spolupráci s Demokratickou stranou zfalšovat americké volby.

Proto všichni politici v Evropě servilně poslouchají neocony, protože na těchto volebních podvodech se podílejí i ve vlastních zemích, o tom nepochybujte. Dnes koncem roku 2020 platí, že cokoliv napíše lamestream, je pouze lež napsaná na objednávku. Je to informační válka s cílem přesvědčit vás o falešné a fiktivní realitě, kde podvodníci a zloději jsou vykreslováni jako vítězové voleb a okradení jsou označovaní za poražené. Nic se neděje samovolně a Donald Trump je dopředu připraven na boj proti Deep State. Má v ruce server, na kterém je úplně všechno! V příštím článku exkluzivně přineseme podrobnosti, jak se falšovaly americké volby krok za krokem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Brzoj
Návštěvník
Brzoj

Ještě jsem nikdy nezaznamenal osobní zkušenosti jakéhokoli “vítače” ze soužití s nějakým nelegálním uprchlíkem muslimského vyznání!!!!! Ale žvástů o nějaké solidaritě s nimi je plný internet.

Ori
Návštěvník
Ori

Ale jim ty hlasy načte ten program od scytlu , copak jsi to výše nečetl, po poslední volbách jsem už volit nešel a věděl jsem proč, vše je manipulované. Takže teď s nima trump už konečně zatočí a pak se u voleb budeme divit!!! Jen je mi divný ,že držel hubu ten Filip z KSČM ,vždyť jim ukradli nejvíce hlasů, ale mu je to fuk , hlavně že má peníze. A Okamura to samý držel hubu, hlavně že se stal místopředsedou PS!!!

Dynamo
Návštěvník
Dynamo

Na CNN prima news bude debata jak se slaví svoboda v době koronavirové:debata na výročí”17.11 1989″začne za chvíli…….Éto ďebili

lisbeth
Návštěvník
lisbeth

zní to hezky, ale americká armáda nemůže dělat razii v nejaký firmě v cizí zemi, prostě nemůže

angel
Návštěvník
angel

vy jste nějak ,, dobře ,, informovaná…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

lisbeth
nesymysl. Amíci mají v německu dlouhá léta základny a dělají si tam co chtějí. Prakticky německo od druhé světové okupují protože se ze své zóny jako rusové po válce nestáhli.
Viděl jsem v Mnichově kde jsou rok pracovně působil i jinde. A jestli tam nějaká počítačová firma smluvně působila na objednávku demokratů v manipulaci voleb a vědělo se to, tak
tam vlítli dokonce docelůa oprávněně protože jde o útok proti cizímu státu a jeho bezpečnosti.

JanTon
Návštěvník
JanTon

Absolutní nesmysl, je naprosto nemyslitelné, aby US Army cokoli cizího v Německu zabavovala a už vůbec není možné, aby si pro něco šla do datacentra. Tomu nikdo se zdravým rozumem nemůže věřit, natož, když není k tomu jediný důkaz.

Jantar
Návštěvník
Jantar

no to máte samozřejmě pravdu, ale tohly data byly na US ambasádě a to je US území 😉

PavolT
Návštěvník
PavolT

Vládnym elitám sa podarilo demokraciu vyzliecť zo šiat a predstaviť ju ako prostitútku.

jossi
Návštěvník
jossi

AP tu zprávu vyvracejí na svém webu. Komu budeme věřit je jen na nás. V tomhle, jako konzervativec, radši AE. Admine promiń za předchozí kecy.

Pravda vítězí
Návštěvník
Pravda vítězí

Tento článek obsahuje nepravdivé informace – Scytl nemá pobočku v Neměcku a zástupci firmy celou fámu popřeli.
https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-election-syctl-military-idUSKBN27W1UW

angel
Návštěvník
angel

nechápu… proč sem , na Aeronet , chodíte … přečete si článek a i přes to zůstáváte , mnozí, stejně zabednění jako před tím a cpete sem ideologii z lživých plátků… já nevím, co se děje…to musí být , asi , vrozené nebo co…

Pave1
Návštěvník
Pave1

Reuters – Uživatelé sociálních médií sdíleli příspěvky, které tvrdí, že americká armáda zasáhla v kancelářích společnosti s elektronickým hlasováním Scytl v Německu, aby využila jejich servery jako důkaz manipulace ve volbách v USA v roce 2020. Firma Scytl však ve svém prohlášení uvedla, že americká armáda jim nic nezabavila a nemají kanceláře v Německu.

voto
Návštěvník
voto

Troll banned.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Tak se neser do veci kterym nerozumis a utikej zpet na bakalovky, ty jelito!

bokke123
Návštěvník
bokke123

V poslední době to vypadá na nájezd “elfů” …asi dorazil bakšiš od Ďourové.
Admin by se měl podívat na IP adresy odkud vítr vane….

Karlos
Návštěvník
Karlos

Jak to můžeš posoudit když ho mas sám židem vymytej? 🙂

Pavel
Návštěvník
Pavel

Nikoli jako trest, ale pro blaho všech lidí,“ řekl při odpovědi na interpelaci poslankyně Terezy Hyťhové. Řekl Blatný!

Pavel
Návštěvník
Pavel

comment image

Plumbum
Návštěvník
Plumbum

Všimli jste si při své zaslepenosti a omotaných tlamách /symbol podřízenosti a otroctví/,že židovská genocidní protektorátní junta plně přebírá symboly,používané nacistickým Německem,SS a Gestapem? Jeden z mnoha,co mě uhodil na tomto do očí,je symbol hlídacího psa,Dobrmana,který byl oficiálním psím plemenem nacistické říše,a všimněte si lidi,že silueta dobrmana je zde vyobrazena v původní,ušlechtilé podobě,s kupírovanými ušima,a nikoliv v degenerované,židy nám vnucované/zákaz kupírování/s ušima klapatýma jako ovce,…lidi,kurva,proberte se konečně!!!