VIDEO: Americká ambasáda v Rijádu vydávala víza teroristům! Bývalý šéf vízové sekce...

VIDEO: Americká ambasáda v Rijádu vydávala víza teroristům! Bývalý šéf vízové sekce promluvil. CIA dodnes provozuje síť mudžahedínů s americkými vízy pro operace po celém světě! [CZ Titulky]

VIDEO: Americká ambasáda v Rijádu vydávala víza teroristům! Bývalý šéf vízové sekce promluvil. CIA dodnes provozuje síť mudžahedínů s americkými vízy pro operace po celém světě! [CZ Titulky]

Bývalý šéf vízového oddělení amerického velvyslanectví v Rijádu v Saúdské Arábii promluvil. Michael Springmann sepsal knihu “Víza pro Al-Kajdu”, ve které odhaluje praktiky americké zahraniční politiky z pohledu interního zaměstnance amerického velvyslanectví. Pokud jste někdy v minulých letech stáli ve frontě před americkým velvyslanectvím v Praze a modlili jste se v duchu, abyste měli výpisy z banky, z katastru nemovitostí, pracovní smlouvu a další doklady prokazující vaše závazky k domovu, aby vízový úředník nepojal podezření, že chcete do USA odcestovat za prací načerno, nebo dokonce natrvalo, tak vás asi rozčílí zpověď pana Springmanna ve videu, kde popisuje, jakým způsobem dostávali víza vybraní muslimové v Saúdské Arábii, které si vybrala CIA a pozvala je k výcviku a utajenému pobytu v USA.

obama-saudi.jpg
Barack Obama na audienci v rodině Saudů

V knize i ve videu zaznívá informace, že CIA dodnes provozuje síť vycvičených mudžahedínů z Afghánistánu a posílá je do různých bojů a konfliktů po celém světě, např. na Balkán a odtamtud dále do Libye, Sýrie a Iráku, přičemž americké vízum v pasu slouží jako univerzální potvrzení pro všechna letiště a bezpečnostní mechanismy, že držitelé pasů jsou prověřeni americkými úřady, protože jinak by přece americká víza nedostali. Na mezinárodních letištích je americké vízum považováno za nejvyšší možný stupeň prověření.

Když si takovéto chování potom dáte do jedné roviny s aktivitou americké ambasády v ČR, která chce politické strany a politiky učit bojovat proti korupci, je z toho jednomu člověku doslova na zvracení. Jakým právem tato země a její velvyslanectví chce někoho moralizovat a poučovat v Česku? Rozvracení států, státní podpora terorismu, výcvik teroristé, jejich financování a nasazování do různých konfliktů po celém světě, to není morální fundament, na kterém by mohla americká zahraniční klika stavět své morální právo na poučování o tom, co je to korupce a jako proti ní bojovat.

Dobře si zapište a poznamenejte, kteří čeští politici se budou účastnit zde zmíněných akcí amerického velvyslanectví, kdo těmto aktivitám vyjádří podporu, aby bylo do budoucna jasné, kteří politici v ČR jsou ve stejné společnosti a ve stejném vztahu k americkému ministerstvu zahraničí, jako třeba operativci Al-Kajdy nebo nejrůznější neziskovky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývají 3 dny a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 35% potřebné částky. Pokud se Vám články a videa na AE News líbí, přispějte prosím jakoukoliv částkou (zde) na zachování našeho provozu, moc děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Náš milý BEN a jeho dnešek…http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

Pozorovatelka
Autor

Mým pohledem – myslím, že tento komentář se Benovi povedl. Když vynechám potvrzení stále významnější role Číny a upadající roli Erdogana a Merkelové, pak je tady ještě jeden fakt, a to ceny ropy. Jak už je dlouho známo, “dolar-ropa-zlato” jsou spojené nádoby. A existují analýzy, že za současným propadem cen ropy stojí likvidace dolaru, přičemž Rusko to sice odnáší, ale na druhou stranu se Putin spojil s Venezuelou, která je v mnohém větší ropné krizi, než Rusko
http://cz.sputniknews.com/svet/20160122/2195244/putin-pojednal-ropa-prezident-venezuely.html
a existují teorie, že dolar má být položen přes ceny ropy (a to za pomoci Ruska a dokonce za pomoci SA) a Čínou přes ceny zlata (ceny zlata stoupají a Čína stále nakupuje http://www.zlaterezervy.cz/clanky/zajimavy-vyber/rozhovor-s-koosem-jansenem-expertem-na-cinsky-trh-se-zlatem)
Za pozornost přitom stojí i ten fakt, že celé dění bylo rozjeté poté, co FED oznámil navýšení úrokových sazeb http://byznys.ihned.cz/c1-64986050-fed-po-sedmi-letech-zvysi-urokove-sazby-pet-otazek-a-odpovedi-co-bude-tento-krok-znamenat A jak víme, FED je nástrojem GP, nikoliv USA, což vysvětluje i postoje šéfky MMF Ch.Lagardeové.
Jediné, s čím mám u BF problém je, že mi nějak nepřijde, že by chápal roli GP …

Marie
Návštěvník
Marie

Pane bože, všimne si tady už někdo z redakce konečně mého dotazu, který tady v diskuzích vypisuji už po třetí? A taky naposledy!
Ptám se vás Admine, VK, nebo kdokoliv jiný kompetentní, jaká je návštěvnost na stránkách aeronetu? Všude jinde mají takové ty počítadla denně, týdně, měsíčně a já tady žádné nevidím. Chci si udělat představu o tom, kolik lidí sem chodí pro informace. Nepředpokládám, že je to informace tajná, takže mně to mlčení mírně řečeno vadí. Tady se reaguje z redakce zpětně na kdejakou hovadinu a pokud zadáte dotaz jako třetí příspěvek do druhého nejnovějšího článku, tak se dělá, jako by si toho nikdo nevšiml.
Naposledy, byli byste tak laskavi? Děkuji.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

On existuje nějaký Jiří MARIA Mašek a žongluje na Osud.cz…A jelikož milý MARIE zde píše v mužském rodě,vzbuzuje to pochybnosti…

Pozorovatelka
Autor

Bantustane, mám Vás ráda, ale zde se musím zastat – já myslím, že je úplně jedno, jestli Maria je on nebo ona (a vím, o čem mluvím po tom, co mi přišlo nemilé,, že vysílání Svobodného rádia jako by stálo na tom, jestli Pozorovatelka je muž nebo žena a jakoby to nebylo jedno, protože za vším je především Člověk se svými názory a postoji a v neposlední řadě – každý přece má nějaký anonymní nick) .

A za druhé – chápu. na co se čtenář \”Marie\” ptá a už když se ptal nedávno, chtěla jsem mu odpovědět v podstatě totéž, co právě odpověděl Administrátor, ale zdržela jsem se, protože k tomu nejsem kompetentní. A přesto, že by mě jako autorku v rámci zpětné vazby také zajímal počet přečtení, respektuji, že v rámci bezpečnosti webu a především hladkého chodu diskusních příspěvků to také nevím. Jak právě vysvětlil Administrátor, počet přečtení článků může být manipulován (nemluvě o jiných nebezpečích), takže i já, která na jiných stránkách rozklikávám články s největším počtem přečtení, vítám tuto informaci. Ale čtenáře \”Maria\” bych z nějakých nekalých úmyslů nevinila. Nemyslím to vůči Vám zle, jen jsem měla potřebu to říct – dle mého se čtenáři \”Maria\” mělo v rámci slušnosti dostat jiné odpovědi, než byla Vaše reakce či reakce nad Vámi, ale to už právě (a snad mi promine slůvko \”konečně\”) vyřešil Administrátor 🙂

Marie
Návštěvník
Marie

Děkuji Vám Pozorovatelko za zastání. Jste rozumná žena. Vážím si toho, co jste udělala.
Adminovi jsem napsal do kontaktního formuláře, tudíž mimo diskuzi. Nevšiml jsem si, že tady něco takového je. On mě díky jeho odpovědi správně navedl.
Děkuji proto Pozorovatelce za doplnění informace, která mě zajímala. Je to škoda, ale chápu důvody, proč jste tolik opatrní. Lidé jsou dnes obzvláště zlí a bude ještě hůř. Nic se proto neděje. Budu žít dál i bez této informace celkem dobře.
Takže se na mě nezlobte, přátelé. A pokud vás mohu poprosit, nereagujte na můj nick Marie negativně. Mně se to jméno líbí a chci se tak dál jmenovat. V případě Aksal (neboli láska pozpátku) mi taky chvilku trvalo, než jsem si za tím nickem ověřil ženu. Já tedy dokážu rozeznat ženu i muže podle stylu psaní a v případě Aksal mi od začátku něco říkalo, že je to žena, až jednou utrousila větu s a na konci a bylo to doma. Dodnes si na ten hezký pocit vzpomínám. 🙂

Pozorovatelka
Autor

A vo tom to je! 🙂 Mnozí hovoří o pekle po smrti, ale skutečné peklo je o životě a o tom, aby člověk vydržel sám se sebou. Jak říkala mě blízká a velmi moudrá žena, která nedávno umřela v 83 letech: “Boky by mi vyrvalo, kdybych to neřekla” . Tak asi tak. A nick si neměňte, “Marie” je velmi pěkný nick (stejně jako “aksal”)…. A spousta informací (kam řadím i počítadlo) je zcela nepodstatných 🙂

Alkid
Návštěvník
Alkid

Úžasný film http://www.csfd.cz/film/244294-aksal/komentare/ který jsem viděl, díky Aksal. 🙂

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Milý Marie,v rámci genderové rovnosti respektuji AKSAL i ANERI POZPÁTKU,I ORGONETA,který je pro změnu ŽENA..Jsem vyzáblý skoro 70let starý mrzout,KTERÝ ještě respektuje pohlaví dle jmen a názvu..Kdysi mně fascinovala jména dobyvatelu Divokého Západu,např cowboy RUDÁ HVĚZDA,nebo kluk jměnem ZUZANKA..Viz song Johnny Cashe..Jsem ortodoxní HETEROSEXUÁL a současné neomarxistické uchylky mně dost IRITUJÍ..Takže pardon MILÍ MILÁ MILÉ MARIE,raději takto,abych NEKOREKTNĚ NEZVLČEL..DOBRO DOŠLI..

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

A pro ty mladší žonglení se slovíčky http://www.uloz.to/xaEzTSu/svobodne-sireni-kopie-mp3

Krpál
Návštěvník
Krpál

Orgonetka je především manipulátorská neomarxistka, jak se ukázalo hlavně v posledním roce. A Marie je opravdu sebestředný manipulátor Jiří M. Mašek, má specifickou syntaxi a není sám, kdo dokáže analyzovat podle textu. Je ti to jasný, Jirko? A když tvrdí, že to není on, lže. Už jen ten jeho problém s počítadlem ho dost prozrazuje. Koho by to zajímalo jinýho? Na Osud.cz už skoro nikdo diskutovat nechodí, všechny platící ovečky prozřely a odešly, tak chodí poučovat jinam. Ty jsi ale skončil, kapišto?

VM64
Návštěvník
VM64

Tolik jste toho napsala a nějak Vám nerozumím, co požadujete ? Nějaké počítadlo ? Probůh, na co Vám to bude….mi to připadá, že Vám něco zadal Shapiro a Vy jste to špatně pochopila.

Administrator
Admin

Pro komunikaci s redakcí slouží kontaktní formulář, ne diskuse. Já vstupuji do diskuse pouze tehdy, když mě osloví nějaká myšlenka v komentáři. Komentáře pod články vůbec nečtu, na to nemám čas a většina mých vstupů do komentářů je jen reakce na ručně moderované příspěvky, které mi přijdou pod ruku.

Pokud svůj zmíněný dotaz myslíte vážně a nejde o provokaci, tak odpověď je jednoduchá. Nejenom, že na tomto webu nikdy a nikde nenajdete počítadlo, ale nenajdete zde ani registrační formulář pro vytvoření účtů pro diskutéry, stejně tak, jako zde nenajdete adresy a kontakty na autory článků. Počítadla jsou nástrojem pro sběr informací o návštěvnících (sbírají se IP adresy, metadata, cookies a keywords načtené stránky). Něco takového tady rozhodně nikdy mít nebudeme.

Máme zde Google Analytics skript, který už tak čmuchá okolo více, než je zdrávo, ale ten potřebujeme kvůli SEO, protože stránky bez GA vyhledávač Google penalizuje v rankingu a v indexovém umístění, a to velmi výrazně, což nám velmi škodilo, když jsme GA neměli (naše vlastní články padaly hluboko za mainstream, který na nás jen odkazoval z diskusí, což byl skandál a naše články se pak nedostaly k lidem). Jestli mají k našim metadatům přístup lidé z Google a NSA? Asi ano, asi určitě. Ale to by měli i bez GA. Ale z českých a slovenských firem a úřadů nikdo, a to je to zásadní, protože je to ochrana hlavně pro naše české a slovenské čtenáře a diskutéry.

Odstranili jsme i počítadla náhledů článků, protože jsme zjistili, že Google a Bing úmyslně přestávají indexovat stránky s našimi nejpopulárnějšími a nejčtenějšími články. Článek měl vysokou návštěvu, ale ani po 24 hodinách na Googlu nebo Bingu nebylo nic. Zatímco méně čtené články byly na Googlu indexované do 60 minut od publikace a na Bingu do 3 hodin. Jakmile jsme odstranili počítadla, problém zmizel a Google i Bing indexují naše články okamžitě, bez jakékoliv diskriminace.

Toto je doporučení i pro další alternativní weby, pokud používají počítadla a nejde jim občas do hlavy, proč masivně populární články jim podivně klesají na Googlu, nebo se indexují až s opožděním několika dnů, až čtenost a zájem veřejnosti o článek poklesne.

Z těchto důvodů na našem webu počítadla nejsou a nebudou.

Marie
Návštěvník
Marie

Tak konečně se můžu trošku víc odkopat. Děkuji.
Počítadlo mě v principu nezajímá. Klidně ho tady nemějte. Já jsem snad jasně napsal důvod, proč chci vědět návštěvnost. Chodím sem už roky a vždycky mě to zajímalo. Ale až před nedávnem už mi to nedalo a napsal jsem vlastně kvůli tomuto dotazu svůj první příspěvek do diskuze. Víte, já než do něčeho na internetu vstoupím, tak prvně dlouho pozoruji. Takže i přesto, že jsem si vědom toho, že jsem teď nadobro v hledáčku tajných služeb, jsem napsal do diskuze otázku, která mě opravdu už dlouho zajímá. Taktéž mi vrtalo hlavou, že to doteď nezajímalo nikoho jiného. Představa kolik lidí z ČR a já nevím odkud všude sem chodí sbírat informace, je přeci velice zajímavá a podstatná, ne? Například, pokud sem chodí denně sto lidí, není divu, že to s informovaností lidí v ČR o globálním dění je tolik zoufalé. Pokud sem ale chodí deset tisíc lidí, už by to o něčem ve společnosti vypovídalo, nemyslíte?
A ještě vás chci poprosit, abyste všichni nepropadali paranoii. Záměrně jsem zvolil nick Marie a čekal, který chytráček se první chytne. Ale že to bude Bantustan, to mě nenapadlo. Čekal jsem nějakého většího rýpala. Myslíte si, že jsem takový debil, abych si dal Nick Marie, potom psal v mužském rodě a přitom si myslel, jak jsem utajený? 😀 Nenechte se vysmát, Bantustane. Opravdu nejsem žádný Mašek a jestli vám to vadí, klidně zvolím nick třeba Marián. Pro klid vaší duše. Takže ano. Samozřejmě že jsem muž. Nepopírám.
Takže co, Admine? Budeme chtít být trošku víc transparentní a nebo si tady budeme hrát na schovávanou? V tom okamžiku totiž minimálně u mě ztrácíte úroveň, kterou jste u mě vy osobně vždycky měl. Já jsem naprosto férový člověk. A pokud si nebudeme věřit ani tady, tak to potom už vůbec nemůžeme chtít po těch lidech mimo toto médium. Nebuďme stejní jako Oni a zkusme trošku důvěřovat. 😉
Díky za prostor.

Administrator
Admin

Stanovisko redakce jsem sdělil a jelikož za bezpečnost a technické zázemí zodpovídám já, tak znovu opakuji: Tento server je o informacích pro lidi, ne o sběru informací o lidech. Nikomu nic není do toho, kdo sem chodí, co čte, kolik toho čte. Slovo “důvěra” nezahrnujte do mých kompetencí administrátora. Důvěra je věc soukromá, doma v rodině. Na internet jí netahejte. Na internetu důvěru nahrazuji raději reputací. Pokud se někomu líbí AE News do takové míry, že nás doporučí dál přátelům, je to nejlepší známka důvěry. A špehovací počítadla k tomu opravdu nejsou potřeba. Jestli ztrácíme úroveň tím, že tu nemáme počítadla, nebo že nemáme naše fotky vylepené v kontaktech, tak děkujeme pěkně, ale o takovou úroveň nestojíme. Nám stačí, že lidé najdou naše články na vyhledávačích podle klíčových slov, a že dají o nás vědět svým známým, nebo že nás zmíní v diskusích na internetu. A že nás podpoří za dobrou práci i nějakým tím finančním příspěvkem.

AE News je publikační platforma a názorová platforma. Nepotřebujeme tady jména redaktorů, občanské průkazy, tituly, fotografie, životopisy. Jediné, o co tady jde, jsou články, videa a audio záznamy na bázi anonymního publikování a anonymní diskuse. Nic víc na AE News nehledejte. Nic víc tu nenajdete.

Marie
Návštěvník
Marie

Tak naposledy a krátce.
Občanský průkaz a vaši fotku si nechte klidně v peněžence. A o počítadlo mi taky vůbec nejde. Mě nezajímají vaše jména ani nic jiného. Mě zajímala pouze návštěvnost tohoto webu z důvodu, který jsem tady už několikrát zmiňoval. Pouze pro moji představu, kolik sem chodí asi lidí hledat informace. Protože v mém okolí jsou všichni lidé zasaženi pouze hlavním proudem, zajímalo mě, jak je na tom zbytek republiky. Pokud je s tím problém, zapomeňte na to.

Že jsem se vůbec na něco ptal. Měl jsem držet hubu a vůbec sem nechodit. Mohli jsme být všichni ušetřeni tomuto zbytečnému nedorozumění. Ale zase na druhou stranu to mám vyřešené.
Dobrou noc všem.

зритель
Návštěvník
зритель

Marie, nenechte prchlivost cloumat svým majestátem 🙂 Chodíte sem proto, abyste měl šanci získat alternativní (věřme, že pravdě bližší) pohled, nikoliv pocit (ne)jistoty, že já nás dost (málo). Otázku zasažení si v podstatě zodpovídáte sám – kolem vás je většina zasažena mainstreamem. Podobné to bude všude. Geografická poloha bude přitom jistě hrát menší roli než charakteristiky demografické. Málokdo si řekne, že to, co se píše v mainstreamu, je snůška nesmyslů, a začne hledat jinde. A v mainstreamu vám jistě nikdo neřekne: “Lžeme, pravdu zkuste hledat jinde, přátelé.” Přitom opravdu stačí jen hledat.

Je-li vaším zájmem šíření, šiřte dobrou referenci bez ohledu na aktuální stav.

Apropos, VK v jednom z pátečních pořadů na Svobodném rádiu v nedávné minulosti nějaké číslo pronesl. Neupřesnil, jestli šlo o unikátní návštěvníky nebo unikátní návštěvy, což admin vysvětluje tím, že se snaží takové informace nesbírat, ale šlo o číslo vyšší než dvě na dvacátou měsíčně.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Navstevnost Aeronetu je hodne velka, z alternativnich serveru v CR bude urcite nejvyssi. Konkretni cislo zminoval myslim i pan VK v jednom ze svych poradu na SR, docela me to prekvapilo. Na druhou stranu se ani nedivim, hodne velkou navstevnost zpusobil treba clanek o Windows 10, v tu chvili na Aeronet prisli i lidi, ktery by se na nej normalne nedostali a nejake procento u nej i dale pote zustalo. No a pak hlavne Aeronet je nejcasteji zminovan v mainstreamu jako “prorusky” server, takze tim padem ziskava diky teto reklame dalsi ctenare, coz je jenom dobre.
V posledni dobe si take vsimam, ze lidi se zacinaji hodne probouzet, i kdyz do dokonalosti to ma jeste hodne daleko. Uz nekolik let hodnotim politiku Putina velmi pozitivne, kdyz jsem se pred lety vyjadril ve smyslu, ze bych chtel osobu jako je Putin i v nasi vlade, tak me spousta lidi melo za blazna a skoro se se mnou prestali bavit. Dnes uz me nekteri z nich posilaji odkazy s clanky na Aeronetu. Naopak ti sami na me koukali divne, kdyz jsem si ted dovolil o Putinovi trochu zapochybovat, takze asi tak. Dokonce i moje manzelka, ktera tyto veci donedavna absolutne ignorovala, prisla nedavno s prace s tim, ze misto deje posledniho dilu Ordinace probiraly obsah vysilani VK na SR. Dokonce jsou snad na tento porad i odkazy v diskuzich na Blesku.
Aeronet je z meho pohledu spise takovy alternativni Blesk, v dobrem slova smyslu. Je to web urceny pro sirsi populaci, bulvarnejsi nadpisy a nekdy i obsah tomu odpovidaji. A zrejme to je i cilem, protoze tak se oslovi vetsinova populace, ktera proste leva-net, Zvedavce apod. cist pravidelne nebude.
Takze dekuji Aeronetu, Pozorovatelce a spol. za to, co a jak delate, rozhodne timto zpusobem pokracujte dale. Nejsem si bohuzel jisty, ze to k necemu jeste pomuze, jak rika Pozorovatelka, zaba uz je uvarena, ale treba jeste z poslednich sil z hrnce vyskoci. Rozhodne v kazdem pripade plati, ze lepe uz bylo.

A mozna na zaver bych mel takovy dotaz na ctenare. Jak vnimate prave to probouzeni lidi ve vasem okoli ? Me prijde, ze vetsina uz vi, ale spis nechteji, nebo se boji mluvit … Mozna by nebylo spatne napsat o tom nejaky kratky clanek, docela by me zajimala nasledna diskuze.

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Návštěvnost zde ale určitě nedosahuje 1 000 000 jak tvrdí Šéfredaktor. Mrkněte na novinky.cz, kolik je tam komentářů pod články? Můj skromný odhad čtenosti AE News je 60 000. To odpovídá i počtům vzhlédnutí videí na youtube, když je tématem nějaká politická pecka. Samozřejmě pitomosti mají 10x vyšší zhlédnutost.

Alex
Návštěvník
Alex

Tohle vyzvídání, kdo navštěvuje tenhle web, je špiclování! apropo, co vám je potom, kdo sem chodí pro informace. Vaše kecy si nechte pro svého nadřízeného. Je vám to jasné?

Pozorovatelka
Autor

Ještě jednou já – píšete že sem chodíte už dlouho, ale až toto byl Váš první příspěvek do diskuse. Víte,nelitujte toho a nelitujte, že měl takovou reakci – věci jsou vždy tak, jak mají být 🙂 A choďte dál, protože důležitý je prostor a to, co v něm máte možnost sdělit, na nic jiného nehleďte 🙂