VIDEO: Alexandr Vondra v nominačním projevu na sjezdu ODS vyzval k vybudování...

VIDEO: Alexandr Vondra v nominačním projevu na sjezdu ODS vyzval k vybudování americké letecké základny Trump Air Force Base v Mošnově na Ostravsku, pomůže to prý místní zaměstnanosti kvůli programu dekarbonizace průmyslového regionu! Naprosto patetický a provokační výkřik na volebním sjezdu, nebo naopak pokusný balónek nálad ve společnosti? V celé oblasti Mošnova se v poslední době renovují mosty a mostky i na zapadlých silnicích, a to za účelem zvýšení jejich nosnosti, i když nejde o vytěžované silniční tahy! Na letišti byl v posledních letech utlumován civilní letecký provoz, rušeny letecké civilní spoje, jako kdyby už je tam nikdo nechtěl a měly uvolnit prostor jinému využití letiště!

VIDEO: Alexandr Vondra v nominačním projevu na sjezdu ODS vyzval k vybudování americké letecké základny Trump Air Force Base v Mošnově na Ostravsku, pomůže to prý místní zaměstnanosti kvůli programu dekarbonizace průmyslového regionu! Naprosto patetický a provokační výkřik na volebním sjezdu, nebo naopak pokusný balónek nálad ve společnosti? V celé oblasti Mošnova se v poslední době renovují mosty a mostky i na zapadlých silnicích, a to za účelem zvýšení jejich nosnosti, i když nejde o vytěžované silniční tahy! Na letišti byl v posledních letech utlumován civilní letecký provoz, rušeny letecké civilní spoje, jako kdyby už je tam nikdo nechtěl a měly uvolnit prostor jinému využití letiště!

Alexandr Vondra během svého nominačního projevu na volebním sjezdu ODS o minulém víkendu odpálil doslova bombu, která již zarezonovala i na velvyslanectví Ruské federace v Praze. Ve svém nominačním projevu na pozici předsedy ODS totiž v bodě č. 7 svého plánu navrhl [1], aby na letišti v Ostravě – Mošnově, kde dnes funguje civilní mezinárodní letiště Leoše Janáčka, byla vybudována americké letecká základna. Poláci už mají americkou raketovou základnu Fort Trump, takže Česká republika by mohla mít v Mošnově americkou leteckou základnu Trump Air Force Base.

Podle Vondry by to prý pomohlo těžce zkoušenému regionu, kde vlivem dekarbonizace a utlumování těžby uhlí bude vzrůstat nezaměstnanost. Tento výrok na sjezdu ODS vyvolal bouřlivý a nadšený potlesk. Ne však v případě KSČM, kde Kateřina Konečná varovala, že pokud se opravdu někdo pokusí takovou základnu v Mošnově vybudovat, KSČM bude bojovat. Jenže, jak naše redakce dnes dostala od čtenářů z oblasti Mošnova zprávy, všechno je to mnohem dál, než vůbec možná tušíme.

Alexandr Vondra

Lidé nás do redakce upozornili, že v posledních několika letech probíhají v celé oblasti okolo letiště podivně investiční projekty s cílem modernizace silniční infrastruktury. Nejedná se jenom o renovace silnic, ale především o kompletní revize a přestavby silničních mostů a především mostků, a to i v místech naprosto zapadlých, na silnicích 3. třídy a v místech, kde všehovšudy jezdí pár aut. Najednou se v posledních letech ale provádí investiční akce a staví se nové mohutné mostky přes kanálové strouhy a potůčky,  přičemž některé mostky jsou kalibrovány až na nosnost 150 tun. Lidé se ptají, co to má znamenat a jaký to sleduje účel, když např. je nutné opravit chodníky na frekventovaných místech, ale místo toho se opravují mostky na naprosto bezvýznamných okreskách v okolí Mošnova. Odpověď na tuto záhadu dávají Letecké dny NATO.

Na letišti v Mošnově přestávají létat civilní linky, v okolí se přitom opravují silnice a mostky, jako kdyby letiště mělo stále větší provoz, to prostě nedává smysl…

Každý rok přilétají na podzim, obvykle v září, do Mošnova letadla NATO na leteckou přehlídku. Existuje však již velmi dlouho podezření mezi místními lidmi, že jde pouze o maskírovku, kdy NATO nechce vzbudit paniku v České republice, že se chystá výstavba letecké základny v Mošnově, takže na letišti provádí pokusné vzlety a přistání obrovské americké bombardéry B-52 jako v rámci leteckých dnů, ovšem ve světle výroků Alexandra Vondry to najednou dostává úplně jiný výraz a souvislost. Letiště Ostrava – Mošnov je totiž opravdu příhodné pro přistávání velkých transportních a bombardovacích letadel NATO, takže využití letiště pro americkou leteckou základnu je nabíledni. Letiště je v současné době v civilním režimu a funguje jako Mezinárodní letiště Leoše Janáčka. Jenže, místní lidé vědí, že letiště na tom není dobře, a že by se letiště mohlo úplně změnit a dostat pod armádu. Začala si toho všímat již místní regionální média.

Boeing B-52 na letišti v Mošnově.

Minulý rok v březnu přinesl Deník.cz článek [2] o tom, že provoz na letišti Leoše Janáčka se blíží nule, a to hlavně poté, co ČSA po 83 letech zrušily linku z Prahy do Ostravy. Skončila i linka do Milána a došlo i k omezení letů do Londýna. Letiště je na tom podle místních lidí opravdu špatně. Přestože provoz na letišti se prakticky blíží nule, v okolí letiště probíhají úpravy silnic, komunikací a mostků o to intenzivněji a nikdo zjevně nelituje peněz. Začínám mít opravdu pocit, že Alexandr Vondra nemluvil na sjezdu nadarmo a jednalo se nejen o vypuštěný balónek, ale možná i o vyslání signálu, co se chystá a je již dohodnuto a připraveno.

Po volbách v roce 2021 může Hnutí ANO a ODS v pohodlí odhlasovat výstavbu Trump Air Force Base v Mošnově

Znovu je třeba upozornit, že vybudování americké letecké základny by ODS bez problému ve sněmovně prohlasovala s podporou Andreje Babiše a Hnutí ANO, které je otevřeně pro-americky orientované. Po volbách do sněmovny v roce 2021 to může být naprosto reálně na stole vlády. Pokud se opravují mosty a mostky v okolí letiště, pokud česká vláda nakupuje americké helikoptéry od Trumpovy vlády, pokud Alexandr Vondra jako člen druhé nejsilnější parlamentní strany vyzývá k vybudování Trump Air Force Base v Mošnově, potom se to nesmí brát na lehkou váhu.

Americký C-5 Super Galaxy na letišti v Mošnově.

Toto není plácnutí prostořekého Saši Vondry na sjezdu, tohle je startovní signál, protože i na samotném letišti v Mošnově to všechno ukazuje, že civilní provoz letiště tam nemá budoucnost. Problémem politiků není, že by nevnímali procesy, ale že je vnímají až ve chvíli, kdy je pozdě. Politik sice vyšle nějaký signál, ale veškerá zloba se snese na něj, přičemž veřejnost nechápe základní principy konceptuálního řízení. Znovu se podívejte na video v úvodu tohoto článku a poučte se, jak se dělá konceptuální řízení v podání Saši Vondry.

Když chcete něco prosadit, něco skandálního, něco nepřijatelného, tak to musíte udělat tak, aby to lidé sami chtěli, aby to podporovali, aby pro takový návrh tleskali. A to je přesně to, co předvedl Alexandr Vondra během projevu. Když chcete vybudovat v ČR americkou leteckou základnu, vybudujete ji v regionu, kde je vysoká nezaměstnanost a sociální krize, kterou přiživíte tím, že začnete zavírat v regionu největšího zaměstnavatele, tzn. jednotlivé doly a budete utlumovat těžbu.

Letiště se postupně připravuje na vojenské využití, všechny indicie v okolí letiště tomu nasvědčují, a nejen v okolí, ale i přímo na letišti

Tímto konceptuálním procesem vyrobíte armádu zoufalých lidí, kteří se postaví do pozoru a budou podporovat americkou leteckou základnu, která přinese pracovní místa, protože americké základny zaměstnávají nejen vojáky, ale především tisíce místních obyvatel jako civilních zaměstnanců a další tisíce lidí jsou napojeni na provoz základny a volnočasové aktivity vojáků, kteří do okolí a prodejen domorodců přináší tržby. Když si dáte dohromady 1 a 1, tak vám to nakonec dojde, o co se tady vlastně hraje.

 

Rušení leteckých spojů, útlumy letů, ztráta zájmu veřejnosti o létání?

Civilní letiště je postupně a plánovaně utlumováno, končí a ruší se letecké linky, média píší, že letecký provoz nad Mošnovem se blíží nule, v okolí se provádí mohutné údržby komunikací, silnic, mostů a mostků, místní lidé okolo toho chodí a netuší, co to má znamenat, každé září přistávají v Mošnově těžké bombardéry B-52 pod záminkou leteckých dnů a testují nosnost ploch, navigační zázemí a infrastrukturu přímo před zraky desítek tisíc návštěvníků, a najednou v lednu 2020 na sjezdu ODS to Saša Vondra odpálí se vší parádou, že chce americkou leteckou základnu v ČR. A kde? No právě a přesně v Mošnově!

Konceptuální řízení ve své celé a zrůdné kráse. Nejhorší na tom je, že politici vám tohle neřeknou, protože jsou úplně tupí, až na některé výjimky. Ve většině případů si začnou všímat problémů, až když na to upozorní Aeronet nebo nějaká další investigativní alternativa a nikdo se nepozastaví ani nad tím, že v Polsku se rozšiřují doly a těžby uhlí, ale na Ostravsku se těžba utlumuje, aby polskému uhlí v Evropě vyklidila cestu a prostor. Chápete, nebo nechápete?

Proč Polsko může těžit více a více uhlí, ale český, moravský a slezský dělník musí končit? Protože národ není řízen ve prospěch lidu a k jeho ochraně a obraně. Ochraňují se pouze zájmy takových panáčků, jako je třeba Zdeněk Bakala, který teď žije v luxusu ve vile na břehu Ženevského jezera. Pamatujete si, jak se v dobách RVHP domluvilo, že některé země smí vyrábět jen něco, protože by to konkurovalo jiným zemím? Tak dnes to funguje stejně v oblasti těžby uhlí v celé EU. Polsko má dovoleno těžit uhlí a rozšiřovat těžbu, Česko nesmí a musí utlumovat.

Konceptuální slepota politiků v ČR je na úrovni bohorovnosti. O to více musí být občan schopen chápat konceptuální procesy, když političtí kádři prosazují věci tak, aby je chtěli sami občané, i když jde proces proti zájmům občanů

Opět se jedná o konceptuální nástroj. Nevěříte? Tak se zamyslete, proč český stát financuje a sponzoruje aktivisty a neziskovky, aby protestovaly proti těžbě uhlí v uhelných regionech v ČR? Co je to za nesmysl, vždyť to nedává logiku? Ale dává to logiku, stát totiž nechce před občany vypadat jako ten, kdo musí poslouchat z Bruselu a od globalistů povely k útlumu těžby. A tak se zaplatí neziskovky, Greenpeace, aktivisté, aby tu špinavou práci protestů proti zaměstnáváni lidí v uhelných regionech udělali za vládu. Aby nakonec se řeklo, že lidé proti těžbě protestují, musíme jim holt vyhovět a těžbu utlumit, bla, bla, bla.

Letecký pohled na strategické letiště Mošnov.

Přitom se jedná o obyčejný proces konceptuálního řízení, jak dosáhnout toho, aby lidé chtěli něco, co nechtějí, a naopak, aby nechtěli něco, co by měli chtít, protože je to jejich jediná forma obživy v regionu. Tedy legální obživy. Potom už zbývá jenom chudoba, prostituce, drogy, krádeže, kasína a gangy. Takže, až se zase budete divit, proč vláda přispívá na provoz nějaké neziskovky nebo organizace, která nelogicky jako jde proti zájmům českého státu, zamyslete se, jestli je to opravdu proti zájmům vlády, anebo je to pouze součást konceptu, jak přesunout vinu za nějaký protinárodní proces na neziskovku a všehoschopné usmrkance v rolích nedostudovaných aktivistů. Saša Vondra je kádr, to je zcela nepochybné. Není ale na straně národních procesů. A ten jeho projev je toho výsledkem. Proto sledujte Mošnov pozorně, začnou se postupně dít věci.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. Nadávají nám, uráží nás, plivou na nás, protože nechtějí slyšet fakta a znát skutečnosti. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen 29% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr
Návštěvník
Petr

Není tomu dávno co tento režim pronásledoval předlistopadové politiky za (prý) vyzývání k okupaci ČSSR vojsky zemí Varšavské smlouvy. A dneska si tento id..t dovolí veřejně vyzývat k okupaci naší země jinou okupační, mnohem více nebezpečnou armádou světového teroristy “nambr van”.
Kam jsme se to dostali.
P.S. Takže se tedy dnes oklikou dozvídáme, že okupační armáda pomáhá okupované zemi ekonomicky. Proč jsme tedy vyprovodili Sověty?:-(

Radek
Návštěvník
Radek

Zřejmě vykecávání na sjezdu ODS Sašovi nestačilo, tak navíc poskytl rozhovor pro Prostor X (Reflex), kde říká, že ho mrzí, že ve vedení ODS nemají ženy (Němcová a Udženija by jim určitě pomohli k vyšším preferencím😁). Jak vypadá takový typický ženský element v ODS, je například Eva Decroix, která byla zděšena, když zjistila jako kandidující na post europoslankyně, že někteří lidé přirovnávají EU k bývalému Sovětskému svazu. “Pro mě je EU uskupení, v němž chceme být nejen z obchodních, ale také ideových důvodu. Je to demokratický klub(🙄), na to se nemá zapomínat, chci se držet hodnot, kvůli nimž jsme do něj vstupovali”, řekla 26.5.2019. Tím demokratickým klubem, zřejmě myslela toto https://m.facebook.com/1403418853126583/videos/594379814459970/?refsrc=http%3A%2F%2Ft.co%2FXjsmi3GgTC&_rdr
Zřejmě té eurosoudružce imponují takové eurohodnoty jako je řízena migrace nebo zelený socialismus https://youtu.be/srzg4mXLBPM
Při rozhovoru pro info.cz ji zřejmě osvítila sama prozřetelnost neboť řekla “Přišel Babiš a byl schopnější. ODS má na víc a bude vládnout!” Tato představitelka páté kolony si zřejmě myslí, že český člověk je naprostý debil, který neví co měl včera k snídani. Tak pro připomenutí https://youtu.be/ET-FB27nJ4g
Ještě k Sašovi, ten ještě v rozhovoru pro Reflex uvedl, že podle něj Pavel Novotný v projevu na kongresu ODS řekl hluboké pravdy, které by měla strana poslouchat. Jestli jste mysleli, že to bude něco o Promopro ( https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cim-se-vondra-brani-v-kauze-promopro-10-lzi-polopravd-a-ucelovych-zkresleni-79990 ), tak vás musím zklamat, ale zřejmě fanoušci tohoto “drahokamu” ODS, budou blahem bez sebe, o tom nepochybuji
https://www.youtube.com/watch?v=2f0G4NGmb_k

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

I s toho, co ten ovar s culíkem říká na sjezdu ODS, která mění modrýho ptáka na DNA jako symbol, proklamuje (“pro Američany Air Force Base v Mošnově!”), tak je jasné, že pro koho tato “česká” strana ve skutečnosti pracuje, a jakou Agendu sleduje a plní….

To může souviset i s již dávno připravenou/provedenou akcí “OKD a byty” v provedení “miliardáře z USA” krejčího z Brna Zdendy Kabaly …. nejenom islámské osazenstvo, ale i personál pro US servis, příp. válečné zázemí…

V širších souvislostech ovšem je celá naplánovaná Agenda NWO daleko komplexnější a děsivější, a dlouho dopředu a do detailu plánovaná…
A tam zapadá i tento koment zde odvedle :
https://aeronet.cz/news/zemetreseni-v-kremlu-a-pad-ruske-vlady-je-pocatkem-mohutnych-reforem-s-cilem-diverzifikace-moci-anebo-dusledkem-hroziveho-zjisteni-vladimira-putina-ze-nejsou-kadry-a-on-nemuze-najit-sveho-nastupce/#comment-302395
o kůrovcové kalamitě,
což zapadá do širšího kontextu plánů (Agendy) KOHOSI na omezení přebytečného obyvatelstva Země…

comment image

https://nwri.org/the-wildlands-project/background-on-the-wildlands-project/
comment image

více např. zde:
https://www.google.cz/search?q=agenda+2030+wildlands+project&client=opera&hs=RJk&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjgv9WXgpjnAhUYM8AKHYzVDZMQ_AUoAXoECAsQAw&biw=1338&bih=584#imgrc=EVCYuQIJogco5M:

Kdo ví, kdo z těch “intelektuálních ptáků” a podobných přisluhovačů ví, čemu ve skutečnosti slouží?
Dokonce bych věřila, že tady ten pluridekorovaný umaštěnec to ani netuší, protože asi budoucnost neřeší (má děcka?), a stačí mu pár nul na emerickým kontě, aby se pořádně nažral a ožral…
A takoví nám mají kázat?
A tito, podle Intelektuálního ptáka N°1 Fialy chtějí “sestavovat další Vládu” NAŠÍ ZEMĚ ?!?

Kdy už konečně zvedneme ty zadky, a řekneme jim všem nahlas:
Zničili a zaprodali jste NAŠI zemi, zbavili jste ji Suverenity, Svobody rozhodování o NAŠICH životech, sprostě jste NÁS okradli o NAŠE Národní Bohatství, a ještě se nestydíte dál lhát a krást ??!!!
A chcete NÁS vtáhnout do války s Ruskem ??
Táhněte už do hajzlu, vy všichni darmožrouti, nebo skončíte minimálně na doživotí!
Tato země je NAŠE!

profesor
Návštěvník
profesor

Není to absurdní tak pan sudruh Kocáb s velkou pompou vyprovodil Ruskou armádu z republiky a tedy jsme konečně dosáhůi kýžené svobody a demokracie no a teď zde budeme zvát jinou armádu. No Sašo tobě už vážně hráblo a vám tleskajícím členům spolku oDs rovněž.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

Včera “slušní, progresivní” indoslovenští osadníci též známý jako ztracený židovský Šimonův kmen od Trubana a Kisku obsadili Levoču.
https://youtu.be/TeCSUFYJd8E

Dvorana
Návštěvník
Dvorana

Vondra opět dokazuje že český Žid není Čechem ale Židem, Sionistou, Chazarem, …
Dvorana židovské slávy (64) politik Alexandr Vondra

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Papaláši z ODS nic nepochopili a nic se za 30 let nenaučili…

Randle Mc Murphy
Návštěvník
Randle Mc Murphy

jako vtip dne dobry tihle kriminalnici zlodeji a cenzura cenzura maji byt davno oddeleni od zeme cca 1metr ……..podivejte na tohle vyzrany prase disidentsky v zivote nic nedelal jak mladej benda cela ta havloldidni sebranka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!v normalnim state by dostali KULKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IKDYZ PRO TENHLE ODPAD STACI P.r…….aZ ………………..CLOVEK S MOZKEM BLIJE NE ZVRACI KDO DNES ROZHODUJE O OSUDECH RODIN DETI STATU …………………..kolaboranti vlastizradci spiiiiiiiiiiiiiiiiiina ……………………….vysmivaj se projevu jakese z cerveneho hradku blaboly havla jsou jeste horsi ani neumel nic rici tzv zpatra to uz i ten zeman je lepsi nikam ta nula havlova nejezdila krome prahy a k vlezprdelkum do brna kdyby se ho nekdo na neco nedej boze zeptal nedokazal by odpovedet nerozumel nicemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kouknete na kottovi to je sila zkuste jed jednou na cerno v MHD EXEkutor vam sebere barak i posledni trenky a ponozky jim nic pohoda jazz …………..z jednoho listku udela tisice a firmy na “vymahani dluhu ” vam seberou do zastavy i matku ………… nejlepsi je benzin karta od zdaru taky bych chtel zadarmo tankovat benzin do auta do prace jak byla zdesena kdyz zeman rekl sproste slovo a psychopat novotny ji nevadi ta by mela byt souzena uz za nocni akci cirkevni restituce kdy vytahla kriminalnika a by pomohli krriminalnikum schvalit po kuponovce nejvetsi zlodejnu po 89 jeste solarka ci lto …………………uz jen cekam kdy vytoupi v nasem parlamentu GRETA ………….RAD BYCH ABY ME NAVSTIVILA mam novy kalač ……….. a ukoncil bych jeji misi ……………….1984…………..

konzerva
Návštěvník
konzerva

Kam šly miliardy z číny… do německa místo česka?…drahoš a socanbande ali hamajd-birke a spol…mají na tom podíl? http://michalapetr.cz/doku.php
https://www.youtube.com/watch?v=CAI9-jtT7GA
https://www.youtube.com/watch?v=FR6bfKN-k2o

York
Návštěvník
York

Loni se už předělávala jedna runway, rozbíjela se a dělala se nová silnější – na větší zatížení.

Slovan1
Návštěvník
Slovan1

Trošku mi uniká smysl této koncepce – ruská raketa vše vyřeší rychleji, než stačí narolovat na runway… To si pořád amíci myslí, že je nechají dojít dál než na hranici unie? A věřím tomu, že ještě to nemají ani ve stádiu zkoušek a už jsou na příslušné místo namířeny rakety alespoň ze dvou ruských základen. Opravdu “eto děbili”, v tom má p. Pjakin svatou pravdu. I když – hlavně, když se prachy točí, že?