VIDEO: Aktivista, který pořídil fotku zakrváceného chlapce v sanitce, je ve skutečnosti...

VIDEO: Aktivista, který pořídil fotku zakrváceného chlapce v sanitce, je ve skutečnosti napojený na skupinu teroristů, kterou financují USA! [CZ Titulky]

VIDEO: Aktivista, který pořídil fotku zakrváceného chlapce v sanitce, je ve skutečnosti napojený na skupinu teroristů, kterou financují USA! [CZ Titulky]

Propaganda západních médií opět překročila další rubikon. Před zhruba týdnem přinesla světová média dojemné video malého chlapce, který byl vytažen z trosek domu v syrském Aleppu a zdravotníci ho posadili do sanitky na křeslo. Dojemné video a fotografie obletěly svět s obrovskou nenávistnou narací proti Rusku a proti vládním vojskům Bašára Asada. Jenže v té samé chvíli, o pár kilometrů dál v Aleppu, rebelové za pomoci amerických raket TOW srovnaly se zemí několik domů. Z jednoho z nich záchranáři vytáhli jiného chlapce, také krvácejícího, ovšem jeho fotografie se do médií na západě nedostala, protože se nehodila do západní propagandy. Druhé dítě totiž bylo obětí minometného a raketového ostřelování vládních pozic ze strany rebelů, kteří používají americké střely TOW i proti statickým cílům, jako jsou budovy.

Omran.jpg
Omran se dostal na titulní stránku amerických mainstreamových médií…

Ovšem to není to nejzajímavější. Uživatelé internetu upozornili ruskou televizi RT, že autor fotografií chlapce v sanitce je ve skutečnosti člověk, který podporuje teroristickou skupinu rebelů, která se jmenuje Al-Zenki. Tato skupina v červenci podřezala hrdlo palestinsko-syrskému dítěti. A tento fotograf a aktivista si s těmito teroristy klidně pořizoval selfíčka, kterými se chlubil na svém Facebooku. Když se dostal do hledáčku médií, fotku ze svého profilu rychle smazal. Jak je vidět, toto skandální odhalení nechává americké úřady zcela klidné, dokonce od něho dál odebírají fotografie ze Sýrie, jako byla ta s malým chlapcem v sanitce. Aby toho nebylo málo, skupina Zenki je na americkém seznamu “umírněné opozice” v Sýrii a přijímá od USA materiální, finanční a zbrojní pomoc. Skutečnost, že USA podporují v Sýrii skupinu, která 12-letému dítěti odřeže hlavu, ukazuje na pravý charakter americké vlády.

Západní mainstreamová propaganda využívá služeb teroristických skupin v Sýrii a vůbec jim to nevadí. Konzumenti mainstreamu se to samozřejmě nesmí dozvědět, protože jinak by asi koncový gaučový uživatel televize začal pochybovat nad morálním rozměrem zpravodajství, které mu do hlavy sypou komerční a státní média. Pokaždé, když se objeví na mainstreamu dojemné foto s nějakým dítětem, je třeba se mít na pozoru. Novináři se neštítí pracovat ani s mrtvolkami dětí, jak ukázal případ z loňského roku s malým utonulým chlapcem vyplaveným na pobřeží Turecka. Informovali jsme o něm zde. Poté, co západní média zaplavila fotografií informační prostor, tak se ukázalo, že fotograf, který snímek pořídil, si nechal mrtvolku dítěte naaranžovat jedním ze záchranářů pobřežní stráže.

1592965_m3w605h320q75v64828_tit_omran_200816_4c.jpg
…ale stejně se zachovala i německá média. Náhoda?

Vloni to byl utonulý Ajlan, dnes je to zakrvácený Omran. Příště to bude zase někdo jiný. Západní média si vždy ale budou vybírat jen ty děti, které zahynou na moři z řad migrantů, ale ne ty, které zemřou pod koly náklaďáku islámského teroristy v evropské metropoli. Budou ukazovat zakrváceného chlapce po bombardování čtvrti syrskou armádou, ale neukážou celou třídu mrtvých dětí po náletu amerického dronu na školu v Afghánistánu. Mediální spin (faleš) je součástí mainstreamové propagandy, která spolupracuje na konceptech NWO v jednotlivých zemích EU spolu s elitami, neboť ty je financují. Kryjí si vzájemně záda.

Nejen o o Sýrii si budeme povídat dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu, k jehož poslechu vás všechny srdečně zvu. Budeme mluvit o Angele Merkel v Praze, o situaci na Ukrajině a o dalších zajímavostech.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v jeho spodní liště.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 5 dnů a z potřebné částky na provoz Aeronetu je vybráno cca 63%. Děkujeme všem, kteří už tyto stránky finančně zde podpořili a všem, kteří i v příštích několika dnech přispějí tak, aby i do budoucna existovaly.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Fake ten malý kluk je herec potřen falešnou krvou.Plus v uniklém videu jde vidět jak se s klukem manipuluje a pak nastoupijou fotografové medialní aby se mělo co vysílat fake show CNN.
Syrian Bomb Attack HOAX! CNN Anchor Kate Bolduan FAKE CRYING!
https://www.youtube.com/watch?v=5hGWS3TdTf8

caba
Návštěvník
caba

no normální člověk se koukne na sanitku a diví se jak je možné že sanitka která se pohybuje v oblasti bojů – všude rozvířenej prach sut a kamení a světe div se ta sanitka je vyleštěná a vyčištěná jako by sjela z výrobní linky kruci tam si potrpí na čistotu asi ji leští a luxujou každej den alespon deset hodin

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A kdy tahle fales zacala: V momentu humanitarniho bombardovani Jugoslavie, tolik podporovaneho nasim pseudo – humanistou ozerou Vaclavem H., za podpory chazarske svine z Prahy Madleny Albrightove rozene Korbelove (dodnes dluzici Ceskemu statu serii ukradenych obrazu z Narodni Galerie, o ktere si uprdena prazska sracko-vlada nedokaze ani rict) a medialniho mluvciho NATO povereneho touto akci, buzeranta jmenem Jamie Shea. Ten se nestitil tohle absurdni drama (v souladu s nasim zkrachovalym “dramatikem” nazvat “Prvni medialni valkou v dejinach”.

lenka
Návštěvník
lenka

Tohle mě fakt štve. Pět let absolutní nezájem, že tam lidi hladoví, umírají, v zimě mrznou. A teď dostanou média instrukce a skloňují zlého Rusa ve všech pádech. Ale tohle je úplný hyenismus.

monsanto
Návštěvník
monsanto

A po navsteve Makrely muze vlada Ozubene plese ve spolupraci s pravdolaskarskymi medii, ktere budou tuto akci co nejvice tutlat, rozjet verejnou soutez na pomoc se zaclenovanim imigrantu za 521 milionu korun, kterou ministerstvo vnitra pod velenim eurosoudruha Chovance potichoucku pripravilo a vyhlasilo pred 2 mesici.

„Predmetem plnení této verejné zakázky je najít generálního poskytovatele integracních služeb pro osoby s udelenou mezinárodní ochranou pro období let 2017 – 2019. Integracní služby jsou služby zamerené na pomoc oprávneným osobám pri jejich zaclenení do spolecnosti, a to zejména v oblasti bydlení, vzdelávání a odstranení jazykové bariéry a pomoc pri vstupu na trh práce.“

https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/sk/Form/Display/669278

monsanto
Návštěvník
monsanto

Hynek Kmoniček komentoval návštěvu Anděly v Interview CT24:

“Kancléřka Merkelová dostala v Česku lekci. Kamkoliv pohlédla, všude se demonstrovalo. To se jí stalo poprvé.”

„Pan prezident řekl německé kancléřce to, co jí chtěl říci, tedy že je pro Česko absolutně nepřijatelné přistoupit na povinný systém kvót, ale nejen to. Pro Českou republiku je absolutně nepřijatelné, aby se pravidla azylové politiky přesouvala z národní úrovně na úroveň evropskou. Pro nás by to bylo smrtelné a pan prezident to ví,“

“Pan prezident má názor na nesmyslnost sankci neměnný poslednich 45 let. On nikdy nebyl přiznivcem žádných sankci, neboť je považuje za politický nástroj, který způsobuje škody.”

“V kostce lze říci, že si pan prezident už 45 let myslí o sankcích stále totéž – že škodí. Není pravda, že by prezident Zeman měnil názor kvůli Rusku.”

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24/216411058040826

Petr
Návštěvník
Petr

Česká stopa „inkontinentního“ George Sorose: Jan Schneider sledoval cestičky peněz. A narazil na staré známé
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-stopa-inkontinentniho-George-Sorose-Jan-Schneider-sledoval-cesticky-penez-A-narazil-na-stare-zname-450717

Mirek
Návštěvník
Mirek
Nobody
Návštěvník
Nobody

No já zase pro pobavení se chodím občas podívat do diskuse na “Pravý prostor”. Jaké tam jsou výšplechy těch nej, nej, nej-pravicovatých to stojí za přečtení. Kdyby nebyylo “komoušů, bolšánů, nových komoušů maskovaných v ČSSD, ANO, Rusáků a Putina”, museli by si je vymyslet. A běda, když tam někdo napíše jen malinko jiný názor. V tu ránu je celá jejich demokracie totálně v hajzlu. Prostě demokratické názory jsou jen jejich, vše ostatní jsou svině neobolševické a komunistické a ti co to píši, měli již dávno viset na kandelábrech. Také jednoduchý pohled na svět. Člověk by jim pomalu záviděl.

Frna
Návštěvník
Frna

Tady je to snad jinak?:)

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

I na tebe přijde řada.

Frna
Návštěvník
Frna

Pro Kandelábr
Zase vyhrožování? Jak jinak, kolaborante.

Jajka
Návštěvník
Jajka

Hele Frna, že voni nemaj žádnou ženskou? jinak by se tady tak nehoncovali ….

Frna
Návštěvník
Frna

Ach, tak to me tedy dostalo. To nemel preci nikdo vedet, ted uz jsem zde odvareny…:)

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zapni mozek, ET007, a hned se ti taky rozjasní 😉
A být mixem ET a 007 je divný…