VIDEO: Afghánský uprchlík se ve vlaku v Bavorsku oháněl sekyrou a řval...

VIDEO: Afghánský uprchlík se ve vlaku v Bavorsku oháněl sekyrou a řval “Alláhu Akbar”. Obohacené Německo je na nohou, neziskovky hodlají zažalovat policii za zastřelení útočníka! [CZ Titulky]

VIDEO: Afghánský uprchlík se ve vlaku v Bavorsku oháněl sekyrou a řval “Alláhu Akbar”. Obohacené Německo je na nohou, neziskovky hodlají zažalovat policii za zastřelení útočníka! [CZ Titulky]

Německo je země zázraků z arabské pohádky Tisíce a jedné noci se vším všudy, all inclusive. Afghánský uprchlík nastoupil v severobavorském Wurzburgu do vlaku a začal se ohánět sekyrou a nožem [1]. Před útokem řval z plných plic “Alláhu Akbar” a poté začal řádit. Sekyrou těžce zranil 3 osoby, které byly převezeny na jednotky intenzivní péče a jsou v ohrožení života. Více ve videu s českými titulky nahoře. Další oběť má bodná a řezná zranění. 14 lidí utrpělo šok a byli převezeni do nemocnic. Německá policie útočníka zastřelila. Vzápětí poté však policie zkonfiskovala a zabavila mobilní telefony všem cestujícím z vagónu, takže do této chvíle ani na YouTube nenajdete jediný záznam z incidentu. Německé úřady ve spolupráci s Googlem odstraňují videa z YouTube v živém čase a německým uživatelům blokují účty.

nintchdbpict000253026070.jpg
Jatka ve vlaku… obohacené Německo vidí realitu multikulti.

Podrobnosti vylézají zatím hlavně z německé alternativy. Útok se nepovedl podle plánu, protože sekyra se útočníkovi zasekla do sedačky a nemohl ji vytáhnout. Zmasakrovat proto stačil jen tři oběti a ty jsou teď v kritickém stavu. Dále potom pokračoval jen s nožem, kdy pořezal čtvrtou oběť, ta ovšem je na tom mnohem lépe, než ty tři oběti, na které si 17-letý uprchlík z Afghánistánu troufl se sekyrou z Hornbachu.  Největší starostí policie podle svědků byl sběr telefonů. Zatímco lidé ve vlaku ječeli a oběti křičeli bolestí, policie zabavovala telefony. Německá alternativa je v jednom ohni. Po útoku v Nice teď mají Němci strach, že také přišli na řadu.

Televize Al-Jazeera uvedla, že německá policie našla v bytě uprchlíka vlajku Islámského státu [2]. Policie ji zabavila. ISIL oznámil, že afghánský uprchlík patřil do řad Islámského státu [3] a vyslyšel výzvu k útočení na západní cíle, kterou v polovině června vyhlásil Islámský stát v reakci na intenzivní vytlačování ISILu z jeho pozic v Sýrii a v Iráku. Opět se ukazuje, že teroristé nepotřebují střelné zbraně, stačí jim náklaďáky, nože, sekyry. Schopnost improvizace je u Arabů obdivuhodná. Tam, kde Evropan vidí vlak, tam džihádista vidí stovky lidí, které ve stísněném prostoru lze masakrovat. Útočník ve Wurzburgu podle všeho začal řádit ve vlaku sám. Pokud by útočníků bylo více, raději si to ani nedomýšlet.

[VIDEO] Jediné video, které je k dispozici. Vnitřek vlaku, všude krev…

Vrcholem absurdity není sběr telefonů cestujících, aby se na YouTube nedostala videa a fotky, ale iniciativa Flüchtlinge Willkommen (Uprchlíci, vítejte), která v podvečer oznámila, že bude po zemské vládě Bavorska požadovat prošetření přiměřenosti zásahu proti útočníkovi. Bavorská policie je totiž vybavena tasery, které podle nové metodiky používání nesmrtících prostředků policií mají být využívány přednostně. V tomto případě podle svědků z vlaku policie vůbec tasery nepoužila a ihned útočníka zastřelila. Neziskovka chce proto prošetřit případné pochybení policistů při zásahu. Nutno připomenout, že Flüchtlinge Willkommen je nadnárodní neziskovka, která funguje na bázi frenčízy. Koordinační centrum je v Holandsku a neziskovka licencuje logo, manuály, personální poradce do celé Evropy atd. Financování poboček probíhá na stejném principu jako granty ESF Evropské Unie. Frenčízu FW provozuje v Německu neziskovka Mensch, Mensch, Mensch. Neziskovka dostává peníze hlavně ze soukromých fondů z USA, Norska a Lichtenštejnska.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Forever
Návštěvník
Forever

Výstižné!

comment image

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

V EU jsou vedeny tyto džihády:
1. Džihád imigrací (taky jinak přesněji hidžra).
2. Džihád kolébek – muslimky rodí hodně dětí. Muslimští muži “loví Evropanky” a mají s nimi děti, tajné i otevřené mnohoženství.
3. Džihád konverzí – nátlak na nemuslimy v blízkosti islámských komunit ke konverzi (tedy hlavně na provdané Evropanky…)
4. Džihád politicko-kulturní – tajná korupce a financování politiků, aby šli Islámu na ruku (např. Strana zelených, neziskovky).
5. Džihád informační – šíření nepravdivých pozitivních zpráv o Islámu – např. Islám do škol., lživá tvrzení, že Islám je náboženství míru a že terorismus s Islámem nemá nic společného a že ve skutečnosti nejvíce poškozuje muslimy atd.
6. Džihád proti asimilaci a integraci. Pronásledování a trestaní odpadlíků a nepřátelství vůči nábožensky chladným muslimům vzrůstající s pokračující islamizací.
7. Džihád šíření strachu a škod nevěřícím: šíření drog, kriminalita, násilí na domorodcích (zejména znásilňování domorodých žen), bránění spravedlnosti, terorismus a mafie.

informix
Návštěvník
informix

Kopírujem z diskusie na inom webe:
———————-

Cítite ten hnev ? A to ani nie sme v epicentre diania. V západných štátoch to už začína vrieť. Teraz som posledný mesiac cestoval po Nemecku a Rakúsku a ľudia sú doslova nasratí. Toto nedopadne dobre pre Európu a cesty späť už nie je. Už sa len poriadne vyzbrojiť, lebo tí západniari sú totálne na sračky. Zasa ich budú zachraňovať Slovania…

———————–
Tu jeden z mnohych obdobnych komentarov z nemeckeho fora:

“Ich weite es nämlich wirklich auf alle Moslems aus, ganz speziell auf deutsche Konvertiten. Alle ab in die Heimat, nämlich ihre geistige Heimat, in die schlimmsten Schariastaaten. Und alle deutschen Gutmensch-Relativierer und Islam-Apologeten direkt hinterher, denn diese sind die Verursacher.
Politik und Gutmenschen sind nichts Anderes, als Terroristen, die ihren Mitmenschen täglich Wespennester ins Wohnzimmer schmeißen und noch verbieten, diese zu entfernen.
Was macht man, wenn man solche hat? Täglich Wespen jagen und sich noch bestrafen lassen? Nein, den Terroristen ausschalten und das mit den Wespen erledigt sich von selber.
Also, nicht-liebe Gutmenschen, Demokraten, Grünviecher und dergleichen mehr: Ihr seid die Verursacher dessen, was jetzt kommt und schon ist. Und nicht nur beim Schrauber geht es streng nach Verursacherprinzip. Fürchtet Euch sehr, fürchtet uns mehr, Atomkraft war gestern, Backlash ist morgen!
Die Abrechnung mit Islam und heutiger Politik wird unvorstellbar brutal werden. Ja, der Vergleich mit den Wespen-Erschlagen ist sehr gut.”

Preklad:

“Myslím to doslovne pre všetkých moslimov, a špeciálne pre nemeckých konvertitov. Všetci naspäť do svojej domoviny, konkrétne do svojej duchovnej domoviny, do tých najhorších šaría štátov. A všetkých nemeckých slniečkárskych relativizátorov a ospravedlňovačov Islamu hneď za nimi, pretože to oni sú príčinou.

Politici a slniečkári nie sú nič iné ako teroristi, ktorí svojim spoluobčanom denne hádžu do obývačky osie hniezda a ešte navyše zakazujú ich odstraňovať.

Čo má urobiť človek, ktorý je tomuto dennodenne vystavený? Každý deň naháňať osy a ešte sa za to nechať potrestať? Nie, treba sa zbaviť teroristov a problém s osami sa vyrieši sám.

Takže ne-milí Slniečkári, Demokrati, Nazelenalí a vám podobní: Vy ste príčinou toho, čo teraz príde a čo sa už deje. A skôr či neskôr sa vždy pôjde po príčine problému. Bojte sa nás, bojte sa nás ešte viac, téma jadrových elektrární patrí včerajšku, zajtrajšku patrí téma odporu !

Zúčtovanie s islamom a súčasnými politikmi bude nepredstavitelne brutálne. Ano, to prirovnanie so zabíjaním ôs je veľmi dobré.”

piskoř
Návštěvník
pedros
Návštěvník
pedros

macek
Čtenář glos P. B. mi napsal:
Teď jsem si pustil Události a k tomu jak v předměstském vlaku řádil mladý arabák nožem a sekyrou byla do Čt pozvána aby to “vysvětlila” Lída Rakušanová. Ze srdce jí přeji, aby v tom vlaku seděla také….

31. 3. 2015, slovenský prezident Kiska po návštěvě Erdogana na Slovensku: Turecko by se mělo stát součástí Evropské Unie.
Skvělý prognostik!

Češi jsou smějící se bestie:
Islamisté zřetelně kopírují české vzory. Po Olze Hepnarové nyní starý Brůna…
Staré české přísloví: Po bitvě je každý generálem. Nové turecké přísloví: Každý generál je po pitvě.

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Maročan napadl ženu a její 3 dcery nožem a vážně je zranil. Podle některých informací útočníkovi vadilo, že dívky byly jen spoře oblečeny.
Tohle už snad ani není možné. Zkurvenej Islám! Jestli to takhle půjde dál, tak to opravdu nedopadne dobře!
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/409654-marocan-pobodal-v-resortu-na-jihu-francie-zenu-a-jeji-tri-dcery.html

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

V tom vlaku to prý byli asijští turisté..Rozdíl holt neřešit,všichni běloskvoucí jsou nevěřící psi..A zejména později bělostní duhoví nadšenci a neziskovky..Seznam jistě již mají..

monsanto
Návštěvník
monsanto

Svedsko “pokrocilo” v multikulturni integraci:

Dříve klidné švédské městečko Ronneby sužuje gang 6-10 mladých migrantů mezi 20-25 lety, kteří si náhodně vybírají oběti, které pak pro svou zábavu napadají a tyranizují.
Při jedné příležitosti napadli 35 letého muže, kterého zbili do bezvědomí, jindy 19 letého muže, kterého kopali a zranili v obličeji.
Útoky migrantských gangů na původní obyvatelstvo “ze sportu” a pro zábavu se objevují jako nový trend.
Policie není schopná účinně zasáhnout.
Zle jazyky tvrdi, ze zasahnout muze, ale nesmi.

http://avpixlat.info/2016/07/19/polisen-berattar-invandrargang-bakom-misshandelssport-i-ronneby/

monsanto
Návštěvník
monsanto

Mimo tema:

Americka prasata se prohaneji po ceskem nebi. Bitevniky A-10 jsou opet v Cesku a cesti letecti navodci je v cvicnych operacich navadeji na simulovane cile.

http://zpravy.idnes.cz/americke-bitevniky-cvici-nad-ceskem-d6z-/zpr_nato.aspx?c=A160719_160659_zpr_nato_inc

Jeden vystizny komentar za vsechny:

Konečně jsou i zde. Co jsme vám udělali, že můžete být téměř v každé zemi, v každém moři a jen u nás ne?, ptal jsem se rozhořčeně, ale teď jsem konečně klidný. Teď už nás Sadám Husajn, ani Irák, ani Rusko …nepřepadne. Je sice pravda, že naši přátelé občas vyhladili nějakou tu vesnici, vybombardovali občas nějaký svatební průvod či nemocnici či napadli omylem nějaký stát apod., ale to chápeme – chybička se vloudí – No tak sláva, tak jsme se konečně dočkali.

albatros
Návštěvník
albatros

Ve válce v Perském zálivu mělo NATO největší ztráty způsobené ne od iráčánů, ale palbou do vlastních řad. Největšími bezmozky se “kupodivu” ukázali být amíci, když těmito letadly A10 účinně likvidovali konvoje spojeneckých vojsk, hlavně britů.
Podobné zážitky si odnášeli spojenečtí vojáci už za 2. světové, když doprovodná letadla amerických bombardérů nebyli zrovna američani, osádky amerických bombardérů nelenili střílet po spojeneckých letadlech anebo když byl ruský stíhač napaden americkým stíhačem a po krátkém souboji bláznivýho amíka sestřelil.
Je jen jedna věc, která je horší než být nepřítelem SSa a to sice být jejich přítelem. Nakonec SSa nemají spojence, mají pouze zájmy.

albatros
Návštěvník
albatros

Jo a abych nezapomněl, samozřejmě toto letadlo používá jako munici do rotačního kanónu ochuzený uran. Amíci mají moc rádi ochuzený uran. Iráčani a Srbové by mohli vyprávět.

P. Stoupal
Návštěvník
P. Stoupal

Bestiální zvěrskost muslimské kultury je normou: tzv. „umírněná syrská demokratická opozice“ FSA, která je materiálně podporována Tureckem zajala v Aleppu 12-letého chlapce z palestínské brigády Al-Quds (jak se ale později ukázalo, jednalo se o palestinského uprchlíka z utečeneckého tábora, kterého unesli http://www.aktualnikonflikty.eu/viewtopic.php?id=13&p=556). A za pokřiku-jásotu mu odřezali hlavu. Video 18+ drastické: http://rusvesna.su/news/1468939999 Jedná se o tu samou FSA (Syrskou svobodnou armádu), o které před pár měsící vyjednával Kerry s Lavrovem příměří. Američan tehdy prosil o nebombardování “jejich” umírněných hochů.

Dan
Návštěvník
Dan

Jsou to neskutečná HOVADA a tento dobytek někdo podporuje 🙁

Mária
Návštěvník
Mária

Dane neurážaj Hoviadka, sú to užitočné zvieratá, oni sú paraziti čo treba vyhubiť

Holy
Návštěvník
Holy

P.Stoupal: Toto dela ten dobytek s detmi u nich doma. Co myslite, ze budou delat s nami a nasimi detmi tady? Je jich nalezla plna Evropa a dalsi nam sem vladni vlastizradci lifruji. OZBROJTE SE!!! Dokud to jde a pripravte se na boj!
http://www.narodnidomobrana.cz