VIDEO: Advokátka Donalda Trumpa na tiskové konferenci vylíčila, jak se falšovaly americké...

VIDEO: Advokátka Donalda Trumpa na tiskové konferenci vylíčila, jak se falšovaly americké prezidentské volby pomocí hlasovacích strojů, na kterých běží software vyrobený původně pro Hugo Cháveze firmou, kterou ovládá pravá ruka George Sorose! Do strojů lze zadávat povely pro překlápění hlasů pomocí nastavených koeficientů pro každého kandidáta, operátoři dostávali školení, jak zahazovat hlasy pro Donalda Trumpa, jak ručně vkládat stovky tisíc umělých hlasů, jak skenovat hlasy s předtištěnými puntíky pro Joea Bidena! Záhadné mlčení vládních úřadů naznačuje, že systém používá CIA ve světě na ovlivňování voleb jinde!

VIDEO: Advokátka Donalda Trumpa na tiskové konferenci vylíčila, jak se falšovaly americké prezidentské volby pomocí hlasovacích strojů, na kterých běží software vyrobený původně pro Hugo Cháveze firmou, kterou ovládá pravá ruka George Sorose! Do strojů lze zadávat povely pro překlápění hlasů pomocí nastavených koeficientů pro každého kandidáta, operátoři dostávali školení, jak zahazovat hlasy pro Donalda Trumpa, jak ručně vkládat stovky tisíc umělých hlasů, jak skenovat hlasy s předtištěnými puntíky pro Joea Bidena! Záhadné mlčení vládních úřadů naznačuje, že systém používá CIA ve světě na ovlivňování voleb jinde!

Advokátka amerického prezidenta Sidney Powell měla společně s Rudym Giulianim již ve čtvrtek 19. listopadu tiskovou konferenci v centrále Republikánské strany (RNC) a na této tiskovce vypustila očekávaného “Krakena”, tedy zásadní informaci o falšování amerických voleb.  Neměl jsem čas na zpracování jejího projevu dříve, takže přináším její projev s českými titulky až teď o víkendu, ale myslím, že to stojí zato. Sidney Powell totiž odhalila, že systém amerických voleb ve skutečnosti řídí a ovládají podivné a na zahraničí napojené firmy, které mají neprůhlednou vlastnickou strukturu, která mizí ve spleti offshore společností a není jasné, kdo je vlastně majitelem firem.

Sidney Powell, advokátka

Společnosti mění svá obchodní jména, mění kanceláře, mění názvy, mění vlastnické struktury, a přesto mnohé americké státy tyto volební mašiny nakupují a ohrožují tím bezpečnost Spojených států. Kauza v USA připomíná v ČR známé cínovecké lithium, kde jsme jako první v ČR mediálně informovali o tom, že vlastnické struktury údajně australského těžaře končí ve skutečnosti v nepřehledném spletenci offshore firem vedoucích až na Britské Panenské ostrovy. Tady v případě amerických voleb ale jde o více, nejde jen o nějakou těžební surovinu, ale rovnou o změnu politických procesů v USA skrze ovlivnění výsledku voleb.

Vedení firmy Dominion se odmítlo dostavit ke kongresovému slyšení a podle informací je na útěku

Sidney Powell na tiskové konferenci vysvětlila, že všechny americké firmy, které se točí okolo voleb a elektronického sčítání hlasů, jsou de facto vzájemně propojeny. Firma Dominion Voting Systems je prázdná schránka, která funguje jako bílý kůň. To potvrzuje i zjištění, že firma ihned po skončení amerických voleb vystěhovala své kanceláře v Torontu, které sdílela s Open Society Institute George Sorose.

Jednatelé a šéfové firmy Dominion Voting Systems nejsou k nalezení a jen pár hodin před kongresovým slyšením v Pensylvánii zrušili svoji účast, nedostavili se [1] a podle informací na americké alternativě jsou na útěku. Situace tak dramaticky eskalovala a lidé okolo Trumpa už mluví o tom, že FBI by na představitele Dominion Voting Systems měla vydat zatykače. Firma totiž působila jako přikrývka pro úplně jinou firmu, a to Smartmatic Technology. Ta je totiž skutečným výrobcem softwaru do volebních strojů. Jenže, je to daleko komplikovanější.

Prezentace firmy Dominion

Samotné volební stroje vyrábí firma Sequoia, která je iterací Dominionu se stejným názvem, jenom první slovo je jiné, Sequoia Voting Systems. Dominion Voting Systems, Sequoia Voting Systems a Smartmatic Technology je spletenec vzájemně provázaných firem se společným a nepřehledným spletencem vlastnictví vedoucích k offshore společnostem. Sequoia se soustředí na výrobu hardwaru, samotných volebních strojů, Smartmatic vyrábí software do těchto strojů a Dominion se snaží tvářit jako nová firma poté, co Sequoia v letech 2004 až 2006 měla několik skandálů. Dominion je tak nastrčená nová firma, která nabízí to samé zboží, co nabízela Sequoia.

Americké volby sčítá software, který vznikl ve Venezuele a dnes výrobce kontroluje George Soros

Nejdůležitější na falšování voleb je ale software. A ten vyrábí Smartmatic. Tato firma původně vznikla ve Venezuele a na příkaz Hugo Cháveze vyrobila hlasovací systém, který umí upravovat hlasy. O volebních podivnostech v zemích Latinské Ameriky se vyprávějí celé historky, takže to by nikoho nepřekvapilo. Chávez si prý takto ošetřoval volby, i když daleko více na voliče fungoval štědrý sociální systém a přerozdělování zisků z ropy. Tuhle agitku proti Chávezovi můžeme klidně přejít s konstatováním, že účel světí prostředky a je jasné, že když americké volby jedou na venezuelském softwaru, je to opravdu skandál pro Američany.

Mark Malloch Brown (s mikrofonem), pravá ruka George Sorose

Jenže, zajímavější je to, že tento software a volební systém se po Chávezově smrti dostal do USA a firma Smartmatic se dostala pod křídla společnosti SGO Corporation Limited, které šéfuje lord Mark Malloch-Brown, což je pravá ruka George Sorose, protože je to bývalý viceprezident George Soros Investment Fund a rovněž současný člen představenstva Open Society Institute George Sorose, přesně té společnosti, která sdílela v Torontu kanceláře s Dominion Voting Systems, ještě před 2 týdny.

Další zajímavou postavičkou je jistý Eric Coomer. Ten je držitelem několika patentů společnosti Smartmatic. Jenže, tento Eric Coomer se jaksi netají svojí nenávistí k Donaldu Trumpovi a na webu Antify si pustil ústa na špacír a začal se tam chvástat, že nikdo nemusí mít strach, že by Trump vyhrál volby, že to mají ošéfované, že Smartmatic s Trumpem “vyjebe” a sklidil za to spoustu lajků od dalších členů Antify. To jenom, abyste měli představu, kdo stojí za firmou Smartmatic, která sčítá hlasy amerických voličů.

Trumpovi a Bidenovi vkládali stejná čísla ve 2 různých státech s odstupem 20 minut

Dalším zjištěním je, že operátoři Dominion měnili dávkově hlasy a přičítali hlasy Bidenovi pomocí stejných čísel v několika státech. Ve dvou různých státech, s odstupem 20 minut, tak přidali Bidenovi stejný počet hlasů, jako dostal Biden v jiném státě před 20 minutami, a to samé se stalo u Trumpa, kdy v jednom státě mu ubyly hlasy v daném počtu, a o 20 minut později mu ubyly hlasy ve stejném objemu v druhém státě. Toto všechno mají advokáti zmapované a doložené svědecky, což jasně ukazuje na umělé zásahy do volebního systému, ke kterým došlo po přerušení sčítání o volební noci ze 3. na 4. listopadu. Donald Trump totiž měl být původně poražen jen pomocí překlápění hlasů, jenže to funguje pouze v případě, že reálný volební rozdíl mezi dvěma kandidáty je malý a těsný.

Rudy Giuliani na tiskovce u tabule se státy, ve kterých se falšovaly hlasy

Jenže Donald Trump vítězil masivně o stovky tisíc hlasů, a na to překlápění hlasů nestačilo. Proto muselo dojít v noci k náhlému zastavení sčítání hlasů ve stejný okamžik a naráz v celkem 5 amerických nerozhodnutých státech, v tzv. swing states. Ve všech se používají počítačové systémy vybavené programy firmy Smartmatic a běžící pod obchodními značkami Dominion, Sequoia a několika dalších. Zvenku ty stroje vypadají různě, ale uvnitř je software Smartmatic.

Sidney Powell upozornila, že nechápe, proč vládní orgány nezakročily, věděly v předstihu, že americké volby mohou být zmanipulovány, že je ovládají zahraniční firmy s neprůhlednou strukturou v cizině. Jenže mlčení amerických orgánů ukazuje na to, že tento volební systém používá CIA v mnoha podobách, pod mnoha názvy, pod mnoha krytími schránkových společností, v mnoha vazalských zemích po světě, kde potom CIA pomocí tohoto volebního softwaru ovlivňuje volby v těchto zemích.

Globalisté dostávají pomocí peněz a manipulování voleb k moci své lidi, myšleno Antifu, BLM a pirátské strany po celém světě

A proto není zájem dělat vlny okolo firem Dominion, Smartmaitc, Sequoia a dalších, které skrze spletence firem vedou přes Venezuelu až do Londýna k siru Malloch-Brownovi a k Georgi Sorosovi, ale i k jeho Antifě, kterou hlavně v USA štědře sponzoruje. No, jak myslíte, že se Ivan Bartoš a jeho Piráti dostali v roce 2017 v ČR do poslanecké sněmovny? Rozbili doma prasátka a složili se na volební kampaň za několik stovek milionů, že až i miliardáři Babišovi to vrtalo hlavou, kde na to vzali?

Nenechte se vysmát, bez podpory kapitálu od oligarchů, globalistů anebo od lidí jako je Soros se nikdo do českého Knessetu nedostane. Ani Okamurova SPD, viz. naše investigativní články. Čas od času se stane, že by se do funkce nebo do parlamentu mohl dostat někdo, kdo je pro světové sionisty opravdu nebezpečný, neuplatitelný, má obrovskou podporu goyim. Takový člověk buď skončí jako JFK, anebo se volby musí opakovat, anebo jsou volby ukradeny.

Existuje ještě 4. varianta, že se volby úplně zruší, resp. odloží. To je instrument, který se používá až ve chvíli, kdy selžou předchozí 3 metody, protože 4. metoda je přiznáním selhání hry na demokracii. Není vyloučeno, že globalčiky mají tuto variantu připravenou pro rok 2021 v ČR při volbách do českého Knessetu. Už dnes si totiž poslanci vytírají s celkem 10 miliony voličů pozadí, kdy se čeští poslanci podle tweetu [1] Dominika Feriho dohodli, že kvůli koronáči nebudou chodit do práce v plném počtu, do sněmovny jich bude chodit jenom polovina, ale plat budou brát pořád všichni ve stejné výši!

Panečku, zkuste to říct ve firmě, svému šéfovi, v podniku, že nebudete chodit do práce, že kvůli koroně bude chodit k výrobnímu pásu jenom polovina lidí ze směny, a zbytek bude sedět v bufetu, anebo rovnou zůstane doma. Ano, čeští poslanci se takto rozhodli, a SPD se k nim připojila, ani neprotestovala! Korona sem, korona tam! A tupí goyim jim to platí ze svých daní! Takže, globalčiky mají své marionety sociálně distancované i v Knessetu. Nedovedete si představit, co chystají s obyčejnými lidmi v Evropě, když bez mrknutí oka a pod dozorem Sorose právě pomáhají americkému Deep State ukrást volby obyčejným Američanům!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 43% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

V tak závažném případě, jako jsou americké prezidentské volby, by rozhodnutí Nejvyššího soudu mělo být a zůstat pouze damoklovým mečem visícím nad celou politickou kulturou. Ponechat odpovědnost za rozhodnutí v takto významné otázce na 9ti soudcích má důsledky, které ještě úplně nedokážu zhodnotit. Soudy, přestože rozhodují výhradně dle práva a jsou z definice nezaujatými, neosobními institucemi, stanou-li se konstitutivním rozhodnutím skutečným arbitrem nad politickou mocí, stávají se rovněž svědectvím o nejzazší možné politické krizi, která před každého klade otázku, kdo je za tuto krizi odpovědný a výzvou každému, aby učinil vše proto, aby byla vyřešena bez potřeby soudního rozhodnutí.

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Jen krátký komentář k zamítnutí žaloby Texasu, Nejvyšší soud neshledal závažný právní zájem Texasu na ústavnosti Pensylvánských voleb, v podstatě žaloba nesplnila podmínku aktivní legitimace. Žaloba tudíž byla zamítnuta z formálního důvodu, nikoliv z toho, že by Nejvyšší soud zkoumal namítané skutečnosti. Žaloba se vůbec nedostala přes předběžné zkoumání obecné přípustnosti žaloby. Trumpův tým ihned žalobu podal znovu, tentokrát jménem prezidenta, jenž bez pochyb podmínku aktivní legitimace splňuje.

Smith
Návštěvník
Smith

No, jsem ma to pondělí zvědavý…

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Alabamský Nejvyšší státní zástupce Steve Marshall se připojil k Texaské žalobě
https://populist.press/alabama-joining-texas-to-fight-election-fraud/

Arkansas, Alabama, Florida, Kentucky, Misissippy, Jižní Karolína, Jižní Dakota a Louisiana se připojují k žalobě Texasu
https://gellerreport.com/2020/12/rkansas-alabama-florida-kentucky-mississippi-south-carolina-south-dakota-announce-joined-texas-election-fraud-lawsuit-on-scotus-docket.html/

Sidney Powellová: do konce týdne by měly být žaloby ze tří států před Nejvyšším soudem
https://gellerreport.com/2020/12/there-should-be-cases-from-3-states-before-the-supreme-court-by-weeks-end.html/

Nalim
Návštěvník
Nalim

K žalobě se přidalo tuším už 17 státu . . Tohle je největší žaloba všech dob

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Online Summit Pravda o volebním podvodu na NTD – souhrn aktualit a shrnutí stavu právní bitvy
https://www.youtube.com/watch?v=kIVmw3zfBP0

Cenzurováno na iDnes – všechny mé odkazy smazány beze stopy. Naoplátku jsem smazal svůj účet u iDnes.

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

pár odkazů a novinek

Úspěšné odvolání k Arizonskému Nejvyššímu soudu po zamítnutí žaloby nižším soudem.
Ariz. Nejvyšší soud nařídil slyšení k poštovním hlasům v okrsku Maricopa
https://populist.press/arizona-supreme-court-to-hear-gop-mail-in-ballot-challenge/

Newsmax a Sidney Powell
https://rumble.com/vbobhh-sidneey-powell-on-trumps-path-to-victory.html

Tucker Carlson
https://redstate.com/bonchie/2020/12/08/tucker-carlson-delivers-a-monologue-so-damning-that-president-trump-shares-it-n290942

Hannity debunkuje debunkování videa s vyklizenou volební místností a počítání hlasů bez porozovatelů
https://rumble.com/vbodmp-hannity-calls-out-gov.-kemp.html

Lou Dobbs
https://rumble.com/vbobdv-lou-dobbs-snaps-at-stephen-miller-why-dont-you-answer-me.html

McEnany a Hannity
https://rumble.com/vboash-mcenany-accuses-ga.-gov-of-trying-to-deceive-voters-over-election.html

Další debunkování debunkování
https://rumble.com/vbo6rt-matt-braynard-debunks-the-debunker.html

Stát Texas žaluje Georgii, Michigan, Pensylvánii a Wisconsin u Nejvyššího soudu za porušení volebních pravidel.
https://gellerreport.com/2020/12/texas-sues-georgia-michigan-pennsylvania-and-wisconsin-at-supreme-court-over-election-rules.html/

Nalim
Návštěvník
Nalim

Včera byla podána žaloba na stát Georgia Linem Woodem k Nejvyššímu soudu USA. . . Nejvyšší soud USA, tam má už i žaloby na stát Pensylvánie. . . Nejvyšší soud USA má ty největší pravomoce ze všech soudu. . . pokud se nenechá zastrašit a budou hlasovat, tak jak to citi, tak nejvyssi soud může rozhodnout, ještě do 14.12

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Právní odborník říká, že dle Ústavy není žádný hraniční termín, do kdy určit prezidentské volitele před inauguračním dnem 20. ledna, v r. 1876 volitelé rozhodl o prezidentovi dva dny před inaugurací.

Robert Barnes: In 1876, they decided the election contest for Presidential electors less than 48 hours before inauguration day, which was in March back then. Any talk about “have to decide by December 8” is not Constitutionally-rooted. What should matter more: an honest vote or a rushed vote?

https://gellerreport.com/2020/12/legal-expert-there-is-no-deadline-to-choose-presidential-electors-before-jan-20-inauguration-date.html/

Lex talionis
Návštěvník
Lex talionis

Skutočne nevidím dôvod k zatýkaniu a ani k nejakému extra riešeniu tohoto problému. Pokiaľ USA môžu manipulovať voľby v iných krajinách sveta, tak prečo im nedopriať v kľude zmanipulované voľby na domácej pôde?

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák
Smith
Návštěvník
Smith

Trochu jsem z toho vypadl, deje se tam něco zásadního?

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Neděje, zbývá 8 dní do konce USA.

Nalim
Návštěvník
Nalim

Nechce se mi věřit, že by ze sebou Trump nechal tak zametat, těch zalob poslal už snad 50 a každá byla zamítnuta, s čím musel přece počítat. . . Zaslechl jsem, že mu nejde o to, aby vyhrál u soudu, ale chce vyloženě ty volby zpochybnit a co nejvíc se zviditelnit. . 14.12 bude volební škola hlasovat pro Bidena a výsledek hlasování bude znan 6.1 a toho 6.1 zákonodárci chcou zpochybní výsledek voleb, čímž volby budou anulovány a o výsledku voleb tak rozhodne kongres , nikoli volební skola. . . takhle to má údajně v plánu

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Trump volby vyhrál, Demokraté zfalšovaly volby ve “swing” státech a prohlásili se za vítěze. V podstatě jde o státní převrat, puč provedený formou zfalšovaných voleb, kterému fandí půl USA, protože byli programováni médii k nenávisti vůči Trumpovi. Trump je realista a říká věci jak jsou, do 14. prosince je stále čas k soudním rozhodnutím, rozhodnutím zákonodárců. Důkazy viděli a slyšeli, jenom je nedokáží zpracovat. Americe vládnou média, která celý svět přesvědčila o lži, že Biden je vítězem voleb, a nyní by se mělo vše měnit a Biden jít do vězení pro volební podvod? To je trochu přespříliš drsná kovbojka i na USA, Trump je realista a postupuje jen tolik, co mu okolnosti dovolují, zároveň také neustupuje.

smith
Návštěvník
smith

No, trochu mě mate, že nikde zatím nedošlo k průlomu…

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Co vás mate ve světě, kde není dovoleno zveřejňovat v diskuzi takovéto příspěvky a jste za to zabanován na 12 hodin.

Tento rozhovor by vás mohl uvést do současné reality amerických médií a amerického žurnalismus, který prakticky přestal existovat a přeměnil se v politickou agitaci. Vyváženost, objektivita, nezaujatost, ucelený obraz společnosti, oddělení osobních názorů od zpravodajství, názorová pluralita, kterou zná např. náš zákon o rozhlasovém a televizním vysílání, v USA neexistují, vymizely, a byly nahrazeny 100% politickými propagandistickými médii, která vedou manipulační kampaně ve prospěch preferovaného kandidáta.

V USA je vyvážené zpravodajství contradictio in adjecto, takové zpravodajství v USA neexistuje, Česká média americké zpravodajství nahlížejí evropskou optikou zákonného rámce vyžadujícího po žurnalistech snahu o objektivitu a misinterpretují striktně zaujaté zpravodajství amerického hlavního proudu za objektivní. Pro vyvážené informace je nezbytné sledovat média z druhého tábora, např. nově vznikající Newsmax, OAN, Right Side Broadcasting Network, The Epoch Times. V opačném případě jsou vaše zdroje pouze jednostranné a zavádějící, pokud chcete, anebo se snažíte přicházet s uceleným obrazem společnosti, což byste jakožto žurnalisté měli mít v popisu své práce na prvním místě.

https://rumble.com/vbj6m7-what-happened-to-journalism-sharyl-attkisson-explains.html

7. prosince 2020 22:09 – Trumpův právník Giuliani má koronavirus, prezident trvá na svém vítězství

Důvod smazání: Reklama, spam

To nejlepší přirozeně nakonec, epická Bannonova War Room Pandemic – pravidelný zdroj všech aktualit k americkým volbám. Živě na YouTube. Bez podporování cenzurujícího Googlu s menším zpožděním na Rumble.

https://rumble.com/vbnp96-bannons-warroom-ep-566-take-away-the-handle-with-finchem-serrano-yon-kassam.html

7. prosince 2020 22:34 – Trumpův právník Giuliani má koronavirus, prezident trvá na svém vítězství

Důvod smazání: Reklama, spam

Výhodou sledování alternativních zpravodajských zdrojů je, že se stále máte o čem dohadovat, např. je to podvrh anebo si někdo skutečně v Číně objednal duplikáty volebních lístků, a proč by to dělal a kdo?

https://rumble.com/vbfmq1-china-duplicating-our-mail-in-ballots-video-proof.html

7. prosince 2020 20:53 – Trumpův právník Giuliani má koronavirus, prezident trvá na svém vítězství

Důvod smazání: Reklama, spam

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák
Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Prezident Trump stále důvěřuje Nejvyššímu státnímu zástupci Williamu Barrovi
volný překlad – Domníval se, že jde o civilní kauzu, ve skutečnosti jde o kriminální kauzu, o volební podvod, který bude v následujících týdnech prošetřován.
https://rumble.com/vbl41x-does-trump-still-have-confidence-in-ag-barr.html