VIDEO: A je to venku? Šokující video odhaluje, jak se londýnští policisté...

VIDEO: A je to venku? Šokující video odhaluje, jak se londýnští policisté během útoku na London Bridge převlékají do civilu a do rolí krizových herců, útočníků a obětí útoku! [CZ Titulky]

VIDEO: A je to venku? Šokující video odhaluje, jak se londýnští policisté během útoku na London Bridge převlékají do civilu a do rolí krizových herců, útočníků a obětí útoku! [CZ Titulky]

Norská novinářka uveřejnila na YouTube možná dosud nejvýbušnější video z Londýna, které asi zastíní i video zmanipulované muslimské demonstrace. Novinářka totiž v den teroristického útoku na London Bridge v Londýně natočila video, jak skupina policistů a civilistů se v úkrytu schovaní za dodávkami a sanitkami narychlo převlékají do jiného a hlavně civilního oblečení. Policisté sundavali uniformy, natahovali na sebe civil a maskáčové kalhoty. Právě jeden z policistů s maskáči byl následně identifikován lidmi na Redditu jako jeden z údajně zastřelených útočníků, jak leží na ulici. Zatímco muslimští teroristé v té chvíli jezdili Londýnem v dodávce a potom bodali do lidí, policisté se tady převlékali do civilu a následně později je jeden z nich v roli útočníka vyfocený na zemi.

Policista převlečený do civilu v maskáčích leží na zemi jako zastřelený útočník.

Již před několika dny zmanipulovala CNN muslimskou demonstraci v Londýně, psali jsme o tom zde, ale i tehdy byla manipulace provedena zjevně ve spolupráci s londýnskou policií. Toto nové video ukazuje, že londýnská policie se účastnila i inscenace v rolích tzv. krizových herců. Jak správně zaznívá ve videu, tohle nelze nazvat naprosto nijak jinak, než výrobou teroristické události na objednávku. Pamatujte si, co zaznělo ihned po útoku na London Bridge. Theresa May okamžitě vyzvala k utažení bezpečnosti, ke sledování internetu, ke špiclování lidí a k omezení lidských práv v Británii ve snaze předejít teroru. Ano, jde o opakování modelu z 11. září v USA, kde G. W. Bush omezil lidská práva zákonem Patriot Act. A obyvatelé USA hýkali blahem. Theresa May před pouhými 2 dny vyzvala po útoku na London Bridge k tomu samému, k omezení lidských práv a vyšším pravomocem policie a tajných služeb. Huffington Post o tom přinesl zprávu zde.

Theresa May po útoku vyzvala k omezení lidských práv ve prospěch bezpečnosti!

Takže všechno to do sebe zapadá. Tajné služby v Británii zinscenují útok, aby byla vytvořena veřejná objednávka pro utažení šroubů, aby lidé neměli problém vyměnit svoji svobodu za bezpečnost, policisté pomohou zahrát krizové herce a Theresa May dva dny před volbami do parlamentu vyzve k udělení větších pravomocí policii a tajným službám. Už v polovině května zaznělo, že Theresa May chce mohutně regulovat i internet [1]. Každý teroristický útok v Evropě může mít vnitrosystémový podtext. Vina za útoky se hodí na Araby. Ti přitom opravdu nemají problém teror provádět, takže tím vznikne výborná kouřová clona.

Z Británie se stane policejní stát, lidé se vzdají svých práv kvůli strachu z terorismu.

Nikdo o vině Islámského státu a Arabů totiž nebude pochybovat, protože všichni lidé v Evropě Araby nenávidí. Tedy kromě sluníčkářů. Přitom sami Arabové jsou opravdu nástrojem likvidace křesťanství v Evropě a mnoho z nich jde a v budoucnu půjde cestou džihádu. Co je ale děsivé, to jsou zinscenované útoky, které vznikají ve spolupráci vlád evropských zemí s muslimskou komunitou. Vlády v Evropě zabíjejí vlastní občany, jako vláda v USA během 11. září, ale nemají problém na těchto vraždách a defacto autogenocidě spolupracovat s Araby. Americká vláda s Al Kajdou a Saúdskou Arábií, londýnská vláda s místní muslimskou komunitou a tzv. ISILem.

Doktrína USB v Česku je první vlaštovkou zvykání občanů na autogenocidu

Občan je přitom jako ovce. Proto britská vláda nedávno opět zpřísnila podmínky pro legální držení zbraní, proto EU zpřísnila podmínky pro legální držení zbraní, protože vlastní naše vlády nás chtějí zabít, chtějí nás nechat bezbranné. Proto Policie ČR vydala zrovna aktuálně nové video s doktrínou USB (Utíkej, Schovej se, Bojuj), které radí lidem, jak se zachovat při teroristickém útoku. Jenže video je celé úplně špatně, protože obchází hlavní obranu a právo člověka, právo na aktivní obranu a právo občana na opětování střelby. O této věci budu také mluvit v pátek na Svobodném rádiu, bude to jedno z témat. Tento článek s videem je pouze poukázáním na trhliny v informačním poli v kauze útoku na London Bridge.

*Titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Ovce sociálních sítí třeste se! Přichází Vlk v podobě cenzury. Milí rodičové co máte děti v Britanii važte dobře slova co píšete v poště k nim. Cenzura si to čte, a nebudete se možná pak divit, když uvidíte své děti v policejním zátahu na radikály. Já jsem vlastenec, přátelím se s Rusem a proto jsem v dnešní době svobodném demokratickém státu asi taky pod dohledem.

edyex
Návštěvník
edyex

Nechci tvrdit že to co se tam děje není při nejmenším podivné …
Nicméně .. to že se policie a to především speciální bezpečnostní síly převlékají právě v těchto kritických situacích není nic divného… když se podíváme na ostatní policisty tak oblékají zásahové kombinézy. No a na maskáčích u policie není dnes už nic divného…
Chce to i jiný uhel pohledu.
Všechno prověřujte dobrého se držte 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Soudruzi v PSP nam prave odklepli elektronicky koncentrak “napric Evropskou Unii”

Ondřej
Návštěvník
Jaris
Návštěvník
Jaris

Seres Ti dal minus, jak vidim. Ja davam plus, samozrejme, Ondro.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Minus mu dal smutný Kubík, protože po shlédnutí videjka neměl vůbec erekci.

Štěpán
Návštěvník
Štěpán

Může to v budoucnosti mít souvislost?
Židovský žák opustil “Školu bez rasismu” se 75 % migrantů – důvodem byl rasismus vůči Židům
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14383/

Ctibor
Návštěvník
Ctibor

Další kolo souboje – Orbán vs. Soros
http://pravyprostor.cz/dalsi-kolo-souboje-orban-vs-soros/

Patrik
Návštěvník
Patrik

Malá poznámka směrem k Chazarům. Myslete nad tím co děláte, aby se to neobrátilo proti vám!
Židovský žák opustil “Školu bez rasismu” se 75 % migrantů – důvodem byl rasismus vůči Židům
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14383/

pavlová
Návštěvník
pavlová

chacha, to video s USB je velmi divné. já mám utíkat jako slepice a zrovna kolem střílejicího psychoše? Každý úředník má mít ve stole podnikovou bouchačku! to za prvé….

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Nervozita je ve vzduchu a tohle ceské video to jenom potvrzuje. Podle toho jak se veci v CR maji, realizatorsky tym zrejme nepoukazuje na nejakého sileného teroristu, ale na obycejného nasraného obcana, kterého systém dohnal k zoufalstvi. Podnikova bouchacka ne tom nic nezmeni. Cesti statni urednici by se meli zacit ucit pravidlum slusného jednani s obcany!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jeden takovy nasrany obcan v pokrocileji europeizovanem Statu sveho casu, pote co urednicka EU buzerace mu leta branila v uprave vlastniho obydli, vzal motorovou pilu, a urednikovi jeho stul rozrizl napul…
Zadnej terorista! Povoleni pak dostal.

USB je ze stejne dilny jako HATEFREE.
Nekdo chce lidi vystraseny a poddajny.

Lulanek
Návštěvník
Lulanek

České video a hned jako první vidím opici, proč?

Oskar
Návštěvník
Oskar

Takhle funguje EU:
“Jednoho deštivého dne se v malém přímořském městečku v Řecku, v krajině postižené finanční krizí, objeví německy turista. Přijde do malého hotelu a požádá hoteliéra, aby mu ukázal pokoje, že by se možná na pár dní ubytoval.
Hoteliér požádá o kauci 100 euro a dá mu klíče od pokojů.
​A pak to začne:
1. Jakmile turista zmizí na schodech, hoteliér vezme 100 euro a utíká k sousedovi-řezníkovi, aby zaplatil dluh za maso.
2. Řezník vezme 100 euro a utíká na druhý konec ​ městečka k farmářovi, aby zaplatil dluh za dobytek .
3. Farmář utíká na místní družstvo, aby zaplatil dluh za krmivo a nájem malého pole.
4. Předseda družstva vezme 100 euro a jde do hospody zaplatit sekeru.
5. Hospodský zaplatí hned ​100 euro prostitutce, která mu do té doby dávala na dluh.
6. Prostitutka vezme bankovku a ​jde zaplatit 100 euro za hotel, do kterého si vodila zákazníky.
7. Hoteliér vezme 100 euro, položí je na pult a hle ​v ten moment schází ze schodů německý turista se slovy, že se mu pokoje nelíbí, sebere 100 euro a odchází.

== nikdo nic nevyrobil
== nikdo nic nevydělal
== všichni účastníci mají zaplacené dluhy a s velkým optimismem se dívají do budoucnosti..

…no a takto funguje celá Evropská unie a její ​záchranný balík ​”

OldNoe
Návštěvník
OldNoe

Z Európy sa stáva banánová oblasť. A Británia je ako vždy na čele.

Problematic Wolf
Návštěvník
Problematic Wolf

A ja se ptam: Kde jsou nejake zabery samotneho utoku? V centru Londyna visi tisice CCTV kamer na kazde krizovatce, na kazdem rohu a temer nad kazdym vetsim vchodem do budovy. Pokud tam k necemu opravdu doslo tak musi mit kilometry zaznamu ze vsech moznych uhlu. A nic, proste jen verme tomu, co zas vyblili v televizi.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Kolokoj Rassija pise, ze Theresa May ztratila postaveni premierky.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

A z Anglie se stává Malá Británie součástí Velké EU

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zighartice, nemyslim. VB se navzajem pritahuji s US a tim smerem pujdou. Tyhle dve strany anglosaxonu se obcas poskorpi, ale v podstate maji mnoho spolecneho. VB dokonce vic nez s EU.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Do jisté míry Váš poznatek nezpochybňuji, jen jsem tím chtěl s notnou dávkou nadsázky naznačit, že odchod Anglie z EU se odkládá až po odchodu Itálie a Dánska…

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

IMHO, že většina ataků byla sama o sobě výsledkem sofistifikované přípravy, vyžadující bezprostřední účast většího počtu technicky vzdělaných lidí (lze-li tento pojem v souvislosti s atentátníky vůbec použít) a daleko větší počet méně kvalifikovaných spolupracovníků. Vůbec by mě nepřekvapilo, pokud by počet spolupracujících, při započtení těch, co se podíleli jen dílčími a “nevýznamnými” aktivitami, přesáhli stovky.

Toto pochopitelně vyžaduje obrovské množství lidí, kteří budou s touto akcí souhlasit a o nichž to je v islámské komunitě natolik dobře známo, že se je strůjci ataků neobávali oslovit (včetně toho, že jejich celá rodina je natolik loajální, že jejich podezřelé aktivity neudá). Po posledním ataku v Londýbě se zde opět ukazuje podobnost, na niž upozornil před několika týdny O. Neff na Neviditelném Psovi, když porovnal (v souvislosti s atakem v Bruselu) loajalitu islámské komunity vůči atentátníkům s loajalitou české komunity vůči atentátníkům na Heydricha. Pochopitelně, pachatelé atentátů nebyli žádní “Britové, Francouzi, Belgičané, Němci, Turci, Američané”, jako nebyl Heydrich Čech, přestože zemřel na postu faktické hlavy českého státu, a jako nebyli Čechy ani K. H. Frank, K. Henlein a další podobní, přestože měli české občanství a jejich rodiny několik generací v Česku žily.

Ultralevicoví pisálkové a hlásné trouby se rozplývají nad tím, jak muslimové “truchlí” nad oběťmi atentátů, jak vybrali peníze pro pozůstalé, jak “pomáhali” po atentátů obětem. Dokážu si představit, že takováto promptní “spontánní” reakce mohla být připravena předem. Peníze vybrané na podporu teroristů prostě nešly na nákup dalších náloží, nýbrž na “pomoc”, vyrábějící islamistům PR a jejich placenými pisálky zneužívanou k boji proti zcela normální a správné reakci na tyto atentáty: Tj. požadavku na potrestání všech, kteří vyznávají identickou ideologii, jaká byla motivem tohoto zločinu.

Připomínám, že se po roce 1945 ukázalo, že “spontánní reakce” Němců na zavraždění německého diplomata židovským studentem, kterou známe pod názvem “Kříšťálová noc” byla předem připravená až do takových detailů, jako byly předem pro jednotlivá německá města stanovené počty Židů “ubitých rozhořčeným davem”.

Totalitní ideologie postupují velmi podobně až stejně, proto bych se vůbec nedivil tomu, pokud by se někdy v budoucnu podařilo prokázat, že “spontánní reakce” muslimské komunity na atentáty byly předem připravované paralelně s přípravou samotných atentátů, jako integrální součásti komplexní akce.

Atentáty jsou jednoznačně inspirovány fundamentalistickým pojetím islámu. Jsou umožněny hlubokou vírou pachatelů, že (protože podle šaríje není sebevrah, ale padlý při džihádu) odlétnou rovnou do ráje obcovat s huriskami, jejichž panenství se po každém “čísle” obnoví. Gay bude takto obcovat s hurisáky, pedofil s hurisáčaty – co se obnovuje u těchto rajských bytostí mi není známo.
Fundamentalistické pojetí islámu hlásá zahalování žen a hlásá i striktní ramadánový půst, který nedávno začal.

Dle mého soudu jediným projevem solidarity by bylo, pokud by místní muslimky na prostest proti atentátu odložily šátky a muslimská komunita jako celek začala v následujícíh ramadánových dnech pořádat polední vepřové hody. Tím by tito lidé jasně ukázali, že jsou proti fundamentalisticko – teroristickému pojetí islámu. Pokud takovéto věci muslimy ani nenapadnou, znamená to naprosto jednoznačně, že další podobné akce budou následovat, a že budou mít v této muslimské komunitě vysokou míru podpory.

Pokud se muslimové nedokáží vypořádat s fundamentalisticky pojatým islámem, jako se dokázali Němci vypořádat s nacismem, bude nutné s nimi udělat to samé, co se po válce udělalo s těmi Němci: Prostě je z civilizovaných zemí plošně odsunout, bez ohledu na jejich občanství (které konec konců oni sami pojímají pouze jako nástroj k páchání teroristických aktivit, stejně jako Němci chápali své občanství v jiných státech pouze coby nástroj šíření německého nacionalismu).

Čím dříve bude reakcí na podobné zločiny muslimů tvrdá odveta, zaměřená plošně proti celé islámské komunitě, tím dříve tyto akce ustanou.

Andrew
Návštěvník
Andrew

Samozřejmě mezi muslimy může být ta síť rozšířená. Ale na druhou stranu na primitivní útok autem a následně nožem nepotřebuje pachatel komplice, to se dá zvládnout v jednom člověku, mód osamělého vlka. Víc lidí by bylo potřeba, kdyby si třeba objednali pašované samopaly přes půlku Evropy, tak už by asi jeden člověk neobstarával vše a nastoupila by dělba práce.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

“IMHO, že VĚTŠINA ataků byla sama o sobě výsledkem sofistifikované přípravy,…”

Teze o „osamělém vlkovi“ je značně přehnaná. Pro bezpečností služby koncept osamělého vlka slouží jako vhodná výmluva toho, proč selhaly.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Theresa Mayová je jednoznačně řízená opozice, stejně jako Boris Johnson. Podporovala setrvání Británie v EU, je silně proti migrantům z východní Evropy, ale proti muslimské arabsko-černošské migraci z Afriky a Blízkého východu nic moc nemá, nemluvě o její snaze o omezování svobody britských občanů ve jménu “bezpečnosti”, ale bez nějakého tvrdšího omezení migrace z Afriky a Blízkého východu či zásahu proti radikalizaci a hrozbě ze strany stále více se radikalizující muslimské komunity. Ve výsledku to může klidně vést k rozbití pokusů o Brexit a utopení Británie v krvi multikulturního “obohacení”.
Mayová má zkrátka k nějakému pronárodnímu vlasteneckému politikovi na míle daleko.

Už je pomalu nad slunce jasné, proč se nesměl stát premiérem Británie či aspoň do vyšších pater politiky, aby mohl do politických procesů v Británii více a aktivněji zasahovat, Nigel Farage. Patřil k nejtvrdším zastáncům Brexitu a k nejvíce protimigračním politikům v Británii, nepovažoval Rusko za nepřítele atd.

A mj. varoval před militarizací EU a vytvořením jednotné “evropské armády” a hrozbou vyvolání konfliktu s Ruskem přes Ukrajinu ze strany zmilitarizované EU.

Pak se nelze divit, že globální elity nechtěly, aby Farage stanul mezi čelní představitele Británie. Nevyhovoval zkrátka jejich představám.