VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový...

VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový rok je arabská tradice zvaná “Taharrush gamea”, odhalila konečně německá policie! [CZ Titulky]

VIDEO: A je to venku! Organizované znásilňování evropských žen migranty na Nový rok je arabská tradice zvaná “Taharrush gamea”, odhalila konečně německá policie! [CZ Titulky]

Ctěný soude, já jí neznásilnil, to je naše kulturní tradice z mojí rodné země. Přišel jsem do vaší země, abych vás kulturně obohatil! Řekli mi to v neziskovce, která mi pomohla se sem do Evropy dostat. Tady pan obhájce to taky říkal, že můj nárok na zachování kulturních obyčejů mojeho etnika je v Evropě nedotknutelný. Já mám na to právo!

Tak takhle nějak, už brzy, budou probíhat soudy s násilníky v celé Evropě. Jak totiž dnes odhalila německá prokuratura, resp. Úřad německé federální policie, organizovaná vlna masového znásilňování žen v evropských městech na Nový rok je ve skutečnosti arabská zábava mladých mužů, tradice s názvem “Taharrush gamea” (čti “taharuš džamíja”), což v překladu znamená “Znásilňovací hra”.

Celá hra je v podstatě obdobou sociálních virálních her na Facebooku (planking, cold bucket, idiots having fun…), ovšem mnohem brutálnější. Taharrush gamea funguje tak, že se mladí Arabové dohodnou po sociálních sítích, že se sejdou na nějaké veřejné masové akci, obvykle na festivalu nebo demonstraci a rozdělí se do dvou skupin. Jedna vytvoří vnitřní kruh, spíš takový roj, který obestoupí vyhlédnutou oběť a vybraný muž ženu znásilní. Druhá skupina, vnější kruh, potom odvádí pozornost kolemjdoucích a přihlížejících, kteří kvůli davu nemají vůbec šanci zjistit, co se děje uvnitř davu ve vnitřním kruhu.

Pegida-Cologne3.jpg
Demonstrace Pegidy proti uprchlíkům v Kolíně nad Rýnem

Při těchto “hrách”, které vznikly poprvé na palestinských územích, je účelem znemožnění identifikace násilníka. V Evropě do tohoto vstupuje druhý rozměr, bezpečnostní kamery, které jsou proti Taharrush gamea zcela krátké. Ani sebelepší kamera se zoomem nemá šanci ve vnitřním kruhu identifikovat násilníka. Při těchto hrách vstupuje do celé rovnice ještě další a zcela neovladatelný faktor, totiž “davový efekt”, anglicky crowd effect. Lidský mozek se při vyvolání davové psychózy přepne do zvláštního režimu, který není dosud ani vědecky podrobně prozkoumán. V tomto režimu člověk přestává uvažovat vlastním úsudkem a veškeré chování přebírá celek, dav, resp. roj. Podobně jako včelí roj.

Taharrush gamea tak představuje extrémní a nebezpečné riziko, protože podobně proběhla např. revoluce v Íránu v roce 1979, kdy zfanatizovaný dav, který původně se účastnil jen studentské demonstrace, začal po projevu řečníků vykazovat příznaky “davového efektu”, došlo k obsazení policejních stanic, k získání zbraní a davový efekt skončil až svržením Šáhovy vlády.

Arabským migrantům (zatím) nejde o svrhávání vlád, ale jenom o sexuální násilí na ženách a dcerách bezvěrců a jinověrců. Ovšem politické vlády jednotlivých zemí, zdá se, zradily své vlastní občany. Prosazují multikulti, v Německu zakázali mluvit a psát proti migrantům, v televizích jede propaganda. Propagandu razí svorně jak státní média a televize, tak i soukromé komerční stanice. Pro-migrační teze razí všechny politické strany u moci anebo s podílem na ní. Štíty ochránců pořádku jsou otočeny směrem ven od migrantů, proti vlastním občanům. Jak se bránit proti davu Arabů, kteří hrají hru Taharrush gamea? Starostka Kolína nad Rýnem nedávno doporučila ženám [1] držet se od davu na vzdálenost natažené paže…

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tonino
Návštěvník
Tonino

No neviem, ale vsetkych, ktorych identifikuju (kludne aj z vonkajsieho kruhu) by mali zatknut za hromadne obtazovanie a znasilnovanie formou spolupachatelstva.

A treba lepsie uzavriet hranice. Vsetky lode s migrantami otacat (ak to nepojde inak, tak hore dnom) ved ked niekto narusi vzdusny priestor a neuposluchne vyzvu na jeho opustenie, tak ho zostrelia – preco by to na vode malo byt inak?

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Allah je veliký ko.kot a pedofil Mohamed je jeho poskokem.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Jeste mala poznamka. Uz jsme meli moznost slyset v minulosti ruzne nesmysly ze LZIDOmedii – zejmena v dobach vireni valecnych bubnu. Saddamovi vojaci vyhazovali novorozence z inkubatoru, Milosevicovi vojaci znasilnovali bosenske muslimky ….atd.atd. Kazdy kdo trochu znal pomery v Jugoslavii vam potvrdi, ze zadny Srb na muslimku nevleze (sorry ze jsem tak primocary). Ovsem, kdyz to rekne CNN nebo BBC tak se to proste zere. Vsak akce proti Milosevicovi byla prece “prvni medialni valka v historii” a Chazarska pakaz si na ni dobre namastila kapsu, vcetne krvave Madly Korbelove.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Clanek me nena*ral a ani situaci neminim zlehcovat. Jen jsem mozna nemel moznost vypsat to tak jak to popsal Petr Skala. Lepe to ani popsat nejde a proto jen opakuji: Za vsim je treba hledat NWO a jeho prosazovani. A jako vzdy – ucel sveti prostredky.

Hans
Návštěvník
Hans

Nechci zlehcovat situaci v Nemecku ale meli by jste se drzet skutecnosti a ta je,ze neslo o znasilnovani ale o okradani a osahavani. Coz je podstatny rozdil. Jako je napr. mezi zranenim a vrazdou. Chcete li byt verohodni, tak se drzte pravdy.

radas_2008
Návštěvník
radas_2008

Ale tam se jednalo i znásilňování !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timothy
Návštěvník
Timothy

Ano ano, máte super názor. To je ako nechať psa pri klietke s morčatami a povedať : veď pes ich len oblizuje, nekuše… a potom o nejaký čas povieš : ooops, moja chyba, je po nich, zožral ich.

Petr Skála
Návštěvník
Petr Skála

Neuniká nám trochu nějak podstata tady? Naše pozornost má být upnutá primárně k odvolání a svržení vlády, která to vše způsobuje a ne primárně na její lživý nástroj – uprchlíky (teroristy, ekonomické parazity, muslimské vovce a otroky jiných zvyků a kultury, podřízené živé štíty – děti a ženy, atd.), a to jací a kolik je mezi nima kriminálních gaunerů nás ohrožujících a teroristů. Nebo snad máme jiné řešení? Myslím že nemáme přece. Pokud je moc vrácena lidem, dá se poté vyřešit i problém s “uprchlíky”, chcete-li i v duchu evropského humanismu. Uniká nám podstata – MERKELOVÁ A SPOL VÍ MOC DOBŘE CO DĚLAJÍ, VYVOLÁVAJÍ VÁLKU POMOCÍ LŽI, AGRESE A NÁSILÍ SCHOVÁVANÉ ZA PLKY O DEMOKRACII, SOUCITU A HUMANISMU S NEBOHÝMI BRATRY. ALE JE TO LEŽ. NE MY, ALE MERKELOVÁ A SPOL JSOU FAŠISTI, RASISTI, NEDEMOKRATI A ATD. protože proti naší svobodné volbě na sebeurčení našeho národa si přisvojují právo rozhodovat v takto životně důležité a zásadní otázce – podobě našeho národa, za nás!!! a zneužívají naivity, zlosti, víry a manipulovatelnosti právě těch “uprchlíků”, kteří se tak stávají zároveň oběťmi a užitečnými i**** Merkelové a tvůrců NWO. Oni udělají vše proto, aby u moci udrželi lidi typu Merkelová, Sobotka a další – a to nějakým podvodem – davovou hysterií a nějakými jimi používanými triky k manipulaci davu a ovcí a když to nezabere, jsou další násilné možnosti typu akce Ukrajina, anebo falšování voleb jako v USA, kde kandidát skoupil nějaké strojky na hlasování – asi nějakej HW,
Podle tohoto zdroje je to trochu jinak s tím znásilňováním a je to i logické – za znásilnění v arabském světě je také trest, a vzpomeňte na vyjádření zástupce muslimů v samotné Africe – cituji “JE TO ODPAD AFRIKY TIHLE MIGRANTI KDYŽ SE NA NĚ PODÍVAL..” Aby ne, když je vybírá IS, že. V Kolíně to byla práce zkorumpovaných tajných služeb a mafie, nešlo o zvyk který připisujete mylně muslimům obecně a z neznalosti. To je zvyk kriminální verbeže z řad evropských muslimů anebo snad někdo chce tvrdit, že mezi muslimy nejsou kriminálníci, vrazi a gangy za hranicí zákona a společnosti? Jistě že jsou. Muslimové jsou zde skutečně svým způsobem oběti a jen tohle chci odlišit.

Nebezpečné je spíše pojetí islámu zfabrikované tvůrci NWO a naservírované frustrovaným muslimům, kterým Bush, Obama a spol vraždí blízké v Pákistánu, Jemenu, Iráku, Afghánistánu a podobně a oni vidí že za to může západ – vše v jednom pytli – my i naše vlády. To tito přijímají a šíří dál. Je to nové.

JE TŘEBA SE DISTANCOVAT OD “NAŠICH PROTEKTORÁTNÍCH VLÁD”, ZAMEZIT VOLEBNÍM PODVODŮM A NASTOLIT SKUTEČNOU DEMOKRACII – VLÁDU LIDU A PRO LIDI. Teprve potom má smysl řešit další nebezpečí – asi tak jak řešit povodeň nelze stavěním malé hráze při povodni, ale regulací celého toku nějakou přehradou.

Expert: Zeptejte se CIA, kde se vzalo tisíc muslimských sexuálních násilníků na jednom náměstí
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3580-expert-zeptejte-se-cia-kde-se-vzalo-tisic-muslimskych-sexualnich-nasilniku-na-jednom-namesti

Ája
Návštěvník
Ája

V něčem máte pravdu, ale co se týče sexuálního násilí, jste vedle. Koukněte na Švédsko, Francii ..atd. Stoupla tam tato kriminalita několikánasobně !!! Pro ně jsou “nezahalené” evropanky něco jako prostitutky. A jako takovým, jim jejich “víra” dovoluje, dělat si s něma co se jim zachce.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Oni vidí nezahalené evropanky? Dobrá neuřežeme jim koule, ale jen vyloupneme očička a hned uvidí všechno zahalené. Ještě jedno řešení řekneš Alah Akhbar=kulka do palice nebo může volně odejít z evropy i se svým majetkem a nikdo mu nebude bránit. Má na výběr a záleželo by točistě jenom na něm. Slyšel jsem, že pro islám je vhodná severní Afrika.

Jan
Návštěvník
Jan

Odvolání a svržení vlády?
Kde to žijete? V ČSSR?

M
Návštěvník
M

A co navrhujete?

M
Návštěvník
M

Přesně toto jsem v mém příspěvku před cca 15 minutami napsal, žel nebyl asi schválen a tudíž uveřejněn.

ISZC
Návštěvník
ISZC

Sociální sítě nebo webové stránky mají sice velký potenciál, ale jen do té doby, než jsou zablokovány. Proto nestačí spoléhat se jen na Internet. Pokud člověk nehodlá jen planě tlachat a stěžovat si, pak my měl skutečně něco udělat. Třeba se obrátit na své zastupitele, nebo třeba i na prezidenta či premiéra, a to i klasickým dopisem. Jeden příklad za všechny: https://iszc.wordpress.com/2016/01/14/nebojte-se-oslovovat-sve-politiky-inspiraci-nabizi-tento-dopis-zasadite-se-i-vy-treba-jen-o-vetsi-bezpecnost-ceskych-zen-a-jak-se-k-problemu-stavi-globalni-hraci-a-ceska-eurokomisarka/

Johny
Návštěvník
Johny

3 roky staré video – muslimský dirigent v Holandsku před královnou Beatrix https://youtu.be/qkTcReX_1SA

miki
Návštěvník
miki

Na slovensku sa už chysta sukromna armada take niečo ako domobramńa, su verbovany mlady muži.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Jak znam slovaky, tak na Slovensku si muslimové neskrtnou. Mozna i v Cechach. Nemecko a cela zapadni “multi-kulti” Evropa jsou vsak v jiné dimenzi. Pro predstavu, staci uz pripomenout Mnichov “38”. Kdyz Édouard Daladier vystoupil z letadla v Parizi po svém podpisu mnichovskych dohod (proti své vuli), byl vitan jasajicim davem pacifistu jako mirovy spasitel. Kdyz Daladier videl jasajici dav tak si prohodil sam pro sebe …ah, blbci, kdyby vedeli… !

Dežo
Návštěvník
Dežo

“na Slovensku si muslimové neskrtnou”
No len aby!
Nezabúdajme že Fico (rovnako ako Orbán) predstavujú tzv eurostrany!
Nieje možné súčasne aj brániť príchodu moslimov a aj zostať v EU!
A čo tie zákony proti kritike obohacovačov, čo teraz tak rýchlo prešli?
V4 nieje vôbec jednotná. Mimovládky robia svoje.
Jedine Kotleba by mohol zachrániť Slovensko (chce z EU preč), ale kydá na neho hnoj celá tunajšia politická scéna + narkomédiá.
Aspoň keby bol v parlamente, Ale to tie hyeny nikdy nedovolia.
Preto si myslím, že aj na Slovensku budú o pár rokov moslimské pogromy beztrestne likvidovať Slovákov tak ako všade v Európe pôvodné národy.
Je mi moc smutno!

styx
Návštěvník
styx

som bol vo vojnovom muzeu na plazi Juno. Tam bola pekne rozpisana Mnichovska zrada. Sa mi tam jeden francuz omluval, ked som mu povedal, ze som z byvaleho Ceskoslovenska ako nas zradili.
bolo to take, pateticko dojemne.

jano
Návštěvník
jano

píšeš tu bludy a trepeš!

upgrade pro ženy
Návštěvník
upgrade pro ženy

To je mi ale zábavná hra. A co takhle její verze pro evropské ženy? Domluvit se na fb (či jinde), udělat dva kruhy – vnější odvádí pozornost a vnitřní obestoupí vybraného muže, chytí, zacpe ústa, aby nemohl křičet a vybraná žena mu uřízne komplet jeho nádobíčko.