VIDEO: A je to tady! Náčelník generálního štábu amerických ozbrojených sil v...

VIDEO: A je to tady! Náčelník generálního štábu amerických ozbrojených sil v děsivém projevu začal vyhrožovat Rusku, Číně a globalistům zničující válkou! [CZ Titulky]

VIDEO: A je to tady! Náčelník generálního štábu amerických ozbrojených sil v děsivém projevu začal vyhrožovat Rusku, Číně a globalistům zničující válkou! [CZ Titulky]

Náčelník generálního štábu amerických vojsk gen. Mark Milley ve svém šokujícím projevu [1] ze včera zaútočil na Rusko, Čínu, Írán a Severní Koreu dosud nejostřejším prohlášením, které kdy za posledních několik dekád se ozvalo z amerického Pentagonu. Generál Milley ve svém projevu naprosto flagrantně vyhrožoval celému světu, že kdokoliv se pokusí ohrozit současný americký styl života a kdokoliv bude odporovat Spojeným státům, toho americké ozbrojené síly domlátí takovým způsobem, jako ještě nikdy předtím. Generálův projev musel v Moskvě rozsvítit červená tlačítka poplachu, protože takovéto ostré výroky z úst náčelníka amerických vojsk přicházela naposledy v 50. letech minulého století v dobách McCarthyismu. Americké neúspěchy v Sýrii, Rusy vybombardovaný americko-izraelský bunkr v Aleppu [2] a ruské pozastavení likvidace plutonia tak nyní přineslo nejostřejší reakci šéfa amerických generálů. Situace eskaluje. Někdo se tomu diví? Tohle má jasné parametry neodvratné konfrontace. Zásadní body z jeho projevu jsou zachyceny ve videu nahoře, které jsme převzali od Infowars a já jsem k němu vytvořil titulky.

d0620bba-044f-4112-8d3e-0151bec02f69.jpg
Gen. Mark Milley otevřeně vyhrožoval Rusku a celému světu.

Z projevu lze analyzovat několik poznatků a žádný z nich není dobrý. Američtí neocons už chápou, jaké procesy probíhají v USA před volbami do Bílého domu. Už také vědí, jaké procesy probíhají v Sýrii a na Blízkém východě. Chápou už dokonce i roli Číny jako nového koně globalistů. A američtí neocons už rozumí tomu, že cílem globalizace je zchudnutí západní civilizace, ale především likvidace Spojených států, nejprve demograficky, poté ekonomicky a v poslední řadě i bezpečnostně. Když generál Milley hovoří o způsobu života, že americká vojska domlátí každého, kdo by americký mocenský řád spotřeby Pax Americana chtěl ohrozit, tak tím jasně posílá odkaz nejen Rusku a Číně, ale hlavně globalistům.

Americká armáda je stát ve státě

Tady je dobré si připomenout, o čem jsem už několikrát také hovořil na rádiu. Američtí neocons nebudou jen tak přihlížet tomu, jak globalisté likvidují moc USA nejen v zahraničí, ale jak likvidují samotné USA uvnitř. Neocons totiž ovládají celý americký vojensko-průmyslový komplex. Globalistům se nepovedlo ho získat pod svoji kontrolu, americké zbrojní firmy nikdy nebyly globalizovány, ani při obrovské hypoteční krizi v roce 2008. Spolu s tím globalisté nikdy nezískali kontrolu nad Pentagonem a jednotlivými ozbrojenými silami amerických vojsk. Barack Obama nikdy Pentagon nekontroloval a pozice prezidenta byla ze strany generálů vnímána jako něco cizorodého. Globalisté jsou si vědomi toho, že USA neovládají, protože neřídí jejich ozbrojené síly.

promo300006098.jpg
Rusko chce prý vyhrát konvenční válku v Evropě.

Na případnou izolaci USA se tak nově můžeme v reflexi generálových slov dívat i tak, že američtí neocons hrozí rozpoutáním zničující jaderné války, pokud se globalisté pokusí oslabovat americké pozice ve světě. A tady nastává opravdu nebezpečná situace, a to není sranda. Před několika dny oznámil Vladimir Putin, že pozastavuje likvidaci zásob plutonia (dohoda s USA z roku 2013), a to kvůli bezpečnostní situaci a chování amerických vojsk, nejen v Sýrii. Barack Obama už evidentně nekontroluje americkou armádu, generálové vysílají výhrůžky Rusku a Obama mlčí. Generálové z Pentagonu se mu utrhli z řetězu, jenže Obama je vlastně nikdy ani na řetězu neměl. To, co se děje teď, to jsou vyceněné zuby a vrčení amerických válečných psů, nad nimiž černý páníček z Bílého domu už ztratil naprosto kontrolu.

Globalisté mají z americké neřízené armády obrovský strach

Jestli se něčeho globalisté opravdu bojí, tak to jsou jaderné zbraně a jejich použití. Jaderná válka by zničila celý koncept NWO, který by skončil v jaderném ohni. Spojené státy, které byly dlouhé dekády ozbrojenou pěstí globalistů, si najednou uvědomují, že jejich úloha má skončit a dokonce, že jejich úlohu má v budoucnu převzít nový světový policista, nová ozbrojená pěst globalistů, a to Čína. Všechno to, co probíhá v USA, to jsou procesy, které vedou směrem od konceptu Pax Americana buď k tezím globalismu, anebo izolacionismu. Myšlenky americké republiky zakladatelů USA byly založeny na tezích mohutného izolacionismu a současné snahy o izolaci jsou jakýmsi návratem k původním USA, které ovšem se na světové moci tehdy nijak nepodílely. To přišlo až mnohem později, když v USA se začalo mohutně rozvíjet bankovnictví importované z Velké Británie a z Evropy. Tam začal odklon USA od izolacionismu a cesta ke konceptu nadnárodních struktur.

1035289646.jpg
Čtyřhvězdičkový generál Mark Milley byl jmenován náčelníkem amerických ozbrojených sil teprve nedávno.

Americká armáda v dnešní režii Pentagonu není koncipována jako obranný útvar pro ochranu USA, ale jako invazní sbor pro operace na celé planetě. Desítka letadlových lodí a stovky amerických základen po celém světě jsou toho jen důkazem. V tomto ohledu mám obrovský otazník nad tím, co je vlastně cílem Donalda Trumpa, který hovoří o nutnosti posilování americké armády. Taktéž mám otazník nad tím, proč kandidaturu Trumpa podporuje drtivá většina generálů amerického Pentagonu? Jaký je k tomu důvod? Podle toho, co se ví o Hillary Clinton a její historii, by měli generálové volit hlavně Hillary, protože právě ona je spatřována jako jestřáb z obou kandidátů na prezidenta.

Za Trumpem i Hillary stojí podivní pánové s podobnými názory

Tyto souvislosti jasně ukazují na to, že Hillary má své notičky od globalistů a generálové z Pentagonu to vědí, že Hillary nebude mít jen tak dovoleno, aby rozpoutala válku. Takže generálové se upínají k Donaldu Trumpovi. Velmi podivné jsou výroky obou viceprezidentských kandidátů, Tima Kainea a Mikea Pence. Při jejich debatě totiž zaznívala shoda v tom, že Rusko posiluje, že je třeba s tím něco dělat a vůbec mi jejich debata nepřišla jako souboj teze vs. antiteze, ale jako přátelský a nekonfliktní pokec u piva nad věcmi, na které mají oba stejné anebo podobné názory. Nyní je tady zásadní otázka. Jestliže oba dva rozdílní kandidáti na prezidenta jako Trump a Clintonová si zvolili za své viceprezidenty pány, kteří mají naprosto stejné názory a liší se jen v kosmetických oblastech proklamací, ale jejich dogmatické teze jsou společné, potom opravdu hrozí, že celá volební kampaň Trump vs. Clinton je jenom divadlo, ale za těmito kandidáty stojí lidé, kteří mají stejné cíle a stejné teze. A to jsou teze války, zbrojení a konfrontace s Ruskem.

694940094001_5156242415001_Kaine--Pence-spar-over-Donald-Trump-s-tax-returns.jpg
Time Kaine (viceprezident Hillary Clinton) a Mike Pence (viceprezident Donalda Trumpa).

Taková situace by potom úplně měnila souvislosti a znamenalo by to, že globalisté naprosto ztratili kontrolu nad vývojem situace v USA. Pokud oba kandidáty na prezidenta obklopují poradci a viceprezidenti se stejnými tezemi, potom volba mezi Trumpem a Hillary je pouze volbou iluzorní, protože výsledkem bude konfrontace a válka v Evropě a na Blízkém Východě. A to jde proti zájmům globalistů. Ano, Velká Británie odešla z EU, tím poklesl vliv USA na procesy v EU,  ale co se děje v Evropě? Victoria Nuland odletěla do Moskvy a začala tlačit na Kyjev, aby začal plnit dohody z Minsku. A to je de facto přiznání porážky USA v celé věci Ukrajiny. Nulandová to vzala do Moskvy přes Brusel a notičky tak dostali i zástupci v EU. Ostrý projev generála Milleyho je tak pouze důkazem toho, že americkým neoconům dochází, že jim už nezbývá nic jiného, než se opírat o jaderné zbraně a vyhrožovat na adresu Rusů, ale i globalistů, protože to je z toho úplně cítit, když generál hovoří o ohrožení stylu amerického života. A o jeho likvidaci přesně globalizace v USA má být.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: [3]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Total
Návštěvník
Total

Pane generale, takovych jako jste vy uz bylo. Uklidni si svuj hormon a drz hubu! Aby vas nenavstivil infarkt. Ve vasem veku uz to neni sranda. Vy pak dostanete infarkt a ostatni lidi kvuli vam budou umirat dal. Vy by jste se dobre rozumeli ze Stalinem… Ten by taky jenom vrazdil lidi a to jak sve obcany tak i jiny civilisty jen kvuli tomu aby ukazal svou moc. Bez radeji do duchodu a zkus treba rybarit nebo jdi na houby, dedo…

Lochneska
Návštěvník
Lochneska

Mohl by mi někdo ze zasvěcených laskavě vysvětlit jaký je rozdíl mezi následujícími .
skupinami/silami? Přestávám se v tom orientovat…

– New World Order
– “globalisté”
– “neocons”
– Svobodní zednáři
– Britská královská rodina
– Rotschildové a spol.

Kdo stojí na jaké straně?

Předem děkuji

pravda
Návštěvník
pravda

DOBRE VYGUMOVANÁ HLAVA KtORÁ STRÁCA MOC A VÝZNAM SVOJEJ EXISTENCIE!!!

anna
Návštěvník
anna

Stekajuci general mi velmi pripomina postavu z ceskej rozpravky “Princezna se zlatou hviezdou na cele” aj tam bol taky hlupak ktory o sebe vyhlasoval ” ja kazisvet 6 z bozi vule kral, bud dostanem co chcem, neb valkou znicim vasi zemi, pozrite si tu rozpravku, ludia ho v nej vysmiali a poriadne zmlatili.

květák
Návštěvník
květák

Američanů mě je líto…to snad ani není možné .aby v USA žilo 300 000000 podobných debilů…je evidentní, že jsou jen stádo viz.ČR. které někdo nažene na porážku…tomu je třeba se postavit…opravdu všechno světové sviňstvo organizuje jen hrstka ohrožených…při změnách světového pořádku…ten se blíží a proto tyto výhrůžky eskalují…amík neví, že na světě jsou národy skromnější, chudší…ale daleko spokojenější a plní lásky a dobroty…vidím to i u nás , kolik lidí se po revoluci zamilovalo…do cingrlátek..aut,majetku…pořád se o něco klepou a chybí jim jen obyčejná člověčí láska a spokojenost…vůbec nevnímají krásnou přírodu od boha…slunce ,které krásně hřeje a vůni bohaté přírody…ubožáci…s hodnotou ..plné kapsy prachů…přetvářka…předvádění se ..a úpnou vnitřní prázdnotou…seberte jim mobil ,auto, prachy a jejich život ztratil cenu a smysl…typickej amík…vždyť amíkům jejich americké hodnoty…za které bojují nikdo nezávidí ani nebere….přece nikdo nechce mít dva metráky…auto a celej život se povinně zubit na celej svět…i když máte sračku nebo žaludeční křeče…někdo jim to musí říct…že na ně nikdo není zvědavej…a když už ty indiány vystříleli..tak ať si zelezou do USA a žerou a žerou a prasknou…

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Nádherná asociace US volnomyšlenkářů.
To není národ jednoty.Je to národ násilí.Násilí,jako preference-už jsem to psal-lidé tak to je!!!
Nejde o peníze,majetek a jiné pitominy.
Jim jde o vládu,vládu nad vším.
Rozhodovat.
Vládnout.
Určovat.

ucenec
Návštěvník
ucenec

Ten chlap je buzerant !

schaba
Návštěvník
schaba

Je to velmi pravděpodobné.

Luboš
Návštěvník
Luboš

Jedna ruská střela s atomovkou na Yellowstonský park a v USA bude vymalováno.

juraj
Návštěvník
juraj

len sa im to v konečno dôsledku musí podarit.domlátit niekoho,kto s nimi nesuhlasi.a takých je dost ,ktorých nedomlátia.a potom sauvidi,kto koho domláti

Jokles
Návštěvník
Jokles

Všechno je to hezké, ale malá nepřesnost tam je ! Válka se předvším odehraje ve velmi krátkém čase a to především na území USA, které bude odvetným jaderným úderem zcela zničeno včetně obyvatelstva ! V případě Ruska a vzhledem k jeho rozlehlosti a současné protivzdušné obraně tomu tak není ! Jen se o tom nesmí mluvit, ……

wědma
Návštěvník
wědma

Žádný jaderný konflikt nebude, …všechny jaderné zbraně jsou pod kontrolou …

marian
Návštěvník
marian

a jak to víte? pod čí kontrolou?

kohout
Návštěvník
kohout

Ten kdo přemýšlí o válce tak ho kopnout mezi nohy.aby se probudil do normálního života..sebral bych mu všechny funkce,minimální plat mu nechal…

Jokles
Návštěvník
Jokles

Chyba ! Kopnout tak, aby se už NIKDY neprobral a maso pohodit prasatům !

Antiemerikán
Návštěvník
Antiemerikán

Chúdence prasatá!