Viděl dokument o Palachovi na České televizi, a tak se rozhodl, že...

Viděl dokument o Palachovi na České televizi, a tak se rozhodl, že se jeho činem inspiruje anebo se upálil na protest proti migraci? Přinesl si cedulky s arabskými nápisy a kříži a poté se čtyřiapadesátiletý muž na Václavském náměstí polil benzínem a zapálil! Duševně nemocný člověk, zfanatizovaný aktivista Havlova odkazu, zmanipulovaná oběť propagandy České televize, kabalista anebo vlastenec, který chce vyburcovat český národ k odporu proti islamizaci Evropy?

Viděl dokument o Palachovi na České televizi, a tak se rozhodl, že se jeho činem inspiruje anebo se upálil na protest proti migraci? Přinesl si cedulky s arabskými nápisy a kříži a poté se čtyřiapadesátiletý muž na Václavském náměstí polil benzínem a zapálil! Duševně nemocný člověk, zfanatizovaný aktivista Havlova odkazu, zmanipulovaná oběť propagandy České televize, kabalista anebo vlastenec, který chce vyburcovat český národ k odporu proti islamizaci Evropy?

Dnešní klíčové datum, o kterém mluvil nedávno i Alex Jones z Infowars.com, má v České republice nečekaný výsledek. Dnes 18. 01. 2019 se na Václavském náměstí v Praze pokusil upálit 54-letý muž (ročník 1964). Přinesl si s sebou plastový kanystřík s benzínem, polil se a zapálil [1]. Kolemjdoucí svědci ho uhasili hasícím přístrojem z nedaleké kavárny a jedna paní prý použila i svoji tašku. Podle informací má popáleniny na zhruba jedné třetině těla, leží na popáleninové klinice fakultní nemocnice Královské Vinohrady a je v umělém spánku. Je zajímavé, že nikdo ho nechtěl uhasit vlastní bundou nebo kabátem.

Logika říká, že pokud by se pokusil upálit v létě, jeho šance na přežití by byly mizivé, protože v létě chodí v Praze oblečení nalehko, mají jen kraťasy a trička, takže uhašení hořícího člověka oděvy kolemjdoucích by bylo prakticky vyloučené. Těžko říct, jestli měl štěstí nebo smůlu, protože při takto rozsáhlých popáleninách na více jak 20 procent těla nejsou prognózy nijak příznivé. Nicméně, hašení člověka práškovým přístrojem na popálenou kůži asi není úplně ideální a použití tašky asi nebude efektivní. Nevím, proč neudusili oheň bundami a kabáty, což je nejrychlejší forma hašení bez vnášení nečistot do popálené kůže.

Muž se podle informací upálil jen několik desítek metrů od místa, kde svůj čin spáchal Jan Palach v lednu roku 1969. Česká televize několik dnů po sobě jela neuvěřitelnou a doslova hysterickou masírku o Janu Palachovi, která mohla v některých lidech vyvolat poct hysterické úzkosti a odhodlání čin zopakovat. Česká televize totiž mj. rozebírala celou kauzu z roku 1969 s časovým přesahem na dnešní dobu a dokonce se odvážila zmanipulovat a sestříhat rozhlasový záznam ze srpna 1968, kde moderátor ČS Rozhlasu oznamoval okupaci 5 armádami Varšavské smlouvy. Česká televize úryvek sestříhala a vypustila z něho ostatní země Varšavské smlouvy a divákům pustila záznam v podobě tak, že moderátora ohlásil okupaci Československa pouze Sovětskou armádou a nikým dalším, video je zde. Tento skandál bude mít ještě dohru, protože aktivista Petr Štěpánek poslal stížnost Radě České televize kvůli manipulování s dobovými zvukovými záznamy.

Muž si přinesl na místo činu stojan a ceduli s arabskými nápisy, křesťanským křížkem a transparentem v angličtině, že Evropa patří Kristu! Exkluzivní foto přímo z místa!

Na první pohled by se mohlo zdát, že šlo o čin nějakého vyšinutého sluníčkáře a odkazu Václava Havla, který je konzumentem vysílání České televize, jenže celé to může být úplně jinak. Server Novinky.cz totiž přinesl čerstvá a autentická svědectví přímo z místa činu a ty informace mluví o něčem jiném. Muž si prý s sebou přinesl stojan, na kterém měl cedulky s arabskými nápisy a na druhé cedulce byly křesťanské kříže. Tvrdí to svědci, kteří vyběhli z protější restaurace a přidali se k hašení muže. Informaci zatím přinesly jen Novinky, ostatní české mainstreamové servery zarytě mlčí a ani zatím není slyšet řev z pražských kaváren. Aktualizace: Získali jsme do redakce fotografii z místa činu, která toto svědectví potvrzuje, viz. foto níže. Snímek ale evidentně pochází z dřívější doby, zřejmě byl pořízen v letním období. To znamená, že aktivista byl na místě v minulosti vícekrát.

Stojan s reproduktorem, křížek, ikona svaté rodiny, arabský text a vlevo dole na zemi transparent “Europe belongs to Christ” – Evropa patří Kristu!

Pokud by šlo o čin neoliberálního aktivisty, okamžitě bychom už věděli a znali jeho identitu, jak se obětoval pro věc za lepšolidské Česko a za sluníčkovou budoucnost. Nemůžeme samozřejmě nic vyloučit, mohlo jít o pro-migračního a pro-islámského fanatika, který se upálil právě naopak, tedy na protest proti tomu, že Česko nepřijímá dostatečný počet migrantů. Musíme si počkat na vývoj událostí. Pro jistotu jsem udělal kopii webové stránky Novinek níže, protože oficiální narativ se brzy asi začne měnit a začnou se měnit příběhy a zametat stopy. Pouze první svědecká tvrzení jsou pravdivá, unikátní a autentická. Pozdější verze už obvykle sledují nějaký jiný narativ.

Do redakce Aeronetu se nám přímo z místa ozval čtenář se svědectvím, že policisty na místě nejvíce zajímaly cedule a policisté se vyptávali ostatních lidí, jestli to někdo natáčí a nejde o nepovolenou demonstraci extrémistických skupin proti migraci. To je velmi znepokojivá informace, která by potvrzovala, že existuje podezření, že muž se opravdu upálil na protest proti migraci a obecně islamizaci Evropy, která ničí křesťanskou Evropu, zřejmě proto ty cedule a symboly křížů. Jak se ukazuje z těchto indicií, muž se zřejmě neupálil na protest proti Andreji Babišovi nebo Miloši Zemanovi, což by Pražské Palermo s bouřlivým řevem potěšilo, ale byl to protest proti migraci, možná proti podpisu Globálního paktu o uprchlících, ke kterému se české ministerstvo zahraničí v OSN před Vánoci připojilo. Jsou to však pouze spekulace, stále existuje i druhá možnost, mnohem děsivější, že to byl aktivista za práva migrantů a rovnosti mezi křesťany a muslimy.

Dnešní den je Lunární bránou 22, probíhají zednářské a kabalistické rity po celém světě

Musíme se ale mít na pozoru, protože dnešní den se otevírá jáma Mah’ralu v Praze. Dnes je den kabalistů, lunární brána 22 (18-01-2019) a probíhají zednářské rity po celém světě, zasvěcování elévů. Jakákoliv událost, která se dnes stane a vybočuje z normálu všedního dne, musí být posuzována ostražitě, jestli nejde o součást zkoušky oddanosti eléva, zasvěcence, zda-li nejde o odporný kabalistický rit sebeobětování démonovi bolesti (Hemet’al) nebo ohně (Serah´afhin, resp. Serafin). Tyto rity probíhají na gójích pod vlivem hypnózy, drog a transu, který je navozován mantrou dokola se opakujících slov a modliteb. Právě o dnešním dni hovořil nedávno Alex Jones, že v amerických lóžích budou probíhat zednářsko-kabalistické obřady lunární brány 22. Veškeré rity probíhají v předvečer “Sabbathu”, nejsvětějšího židozednářského dne v týdnu. To znamená, že rity připadají na šestý den židovského týdne, tzn. na pátek.

Velice mně znepokojuje informace svědka, který sdělil Novinkám, že muž něco brblal. To je typické odříkávání mantry, kterým oběť drží pozornost démona, aby se díval a byl svědkem oběti. Po přerušení mantry může pouto zmizet a rit nedopadne, resp. nepodaří se získat zasvěcení a propojení s démonem. Ve spojení s dnešním dnem a informacemi svědků, že muž si přinesl kříže a islámské nápisy a něco drmolil, začínám mít obavy, že mohlo jít právě o kabalistický rit Amakebah, jeden z nejodpornějších, ale i nejsilnějších. Tzv. krevní rity, do kterých patří chytání krve z podřezaného hrdla do nádoby, ale i sebeupalování, jsou formou “Amakebah”, tzn. rychlé cesty zasvěcení.

Pach krve a spáleného masa za odříkávání mantry – Amakebah

Démon se dívá, je přivolán pachem krve anebo spáleného lidského masa, na místě je potom držen mantrou, aby démon nemohl odejít, kojí se potom na bolesti góje a ve chvíli, kdy dojde k ukojení chtíče démona po bolesti, nechá oběť buď zemřít (vytrhne její duši z těla), anebo ji naopak něco předá. Obvykle “dlouhovidost”, oběť vidí dopředu svoji smrt. To je děsivé, ale kromě toho vidí oběť i mnoho událostí z budoucnosti, díky kterým může zbohatnout. Kurzové sázky, bankovní krachy, války, které teprve vypuknou atd. Obrovská moc židů a Židů nepochází jen tak odněkud, vychází z Kabaly. Pokud vás toto hlouběji bude zajímat, více bude v mojí nové knize, nepůjde ale o snadné čtení a ani proto zde nechci se více rozepisovat.

Kabala má strom učení a krevní rity jsou dnes obvykle zakázány. Jenže, obvykle neznamená úplně. Na fotografii mistr a elév.

Pouze chci zdůraznit, že jsem šokován tímto činem na Václavském náměstí o to více, že informace, které vyplouvají od svědků ve spojení s dnešním datem naznačují, že mohlo jít a Amakebah na veřejném prostoru, což je nevídaná věc, která se desítky let nikde nepraktikovala v kabalistických kruzích pro svoji nebezpečnost z odhalení na veřejnosti. Amakebah končí smrtí v mnoha případech, démon nic nepředá, ale oběť zabije a zkonzumuje její duši. Je to de facto ruská ruleta na kabalistický způsob a v mnoha lóžích je přísně zakázána. Jenže, znáte to.

Co bylo zakázáno, je najednou v roce 2019 dovoleno

Praha je centrem světového židovstva, leží nad jámou zrcadlového Jeruzaléma a světové procesy se urychlují. Najednou je dovoleno i to, co donedávna dovoleno nebylo a bylo nepřípustné. Najednou se zdá, že je dovoleno vše, nejen v politice, ale i v lóžích. Lunární brána 22 přinesla nové Hnutí LIST Jaromíra Soukupa, ve Gdaňsku byl během ritu a opět veřejně a na jevišti ubodán starosta města, aby se někdo (nebo spíš něco) mohl (mohlo) dívat na jeho utrpení, krev a bolest na veřejnosti. I když k těmto událostem nedošli přesně na dnešní den, veškeré události okolo tohoto data, ve kterých dochází k nenadálým, překvapivým, nečekaným nebo šokujícím událostem, musí být chápány s velkou opatrností výkladů. Ten může mít jiné pozadí, než se na první pohled zdá.

A média v době psaní tohoto článku už začala v ČR obracet, prý šlo o bezdomovce a policie prý má jistotu, že nešlo o politický protest. Muž ale měl s sebou, kromě stojanu a cedulek, také i reproduktor [2]. A to měl být bezdomovec s takovým vybavením? Kam zmizel stojan a cedule, o tom už ani slovo. Informační pole se najednou začíná honem rychle měnit a překreslovat. Proto jsem udělal kopii webových stránek Novinek včas. Znáte to, 11. září 2001 a pravdivá bezprostřední svědectví svědků, která potom o pár hodin později z médií zmizela.

Nejen o této události v Praze budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny novinky a události z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlk
Návštěvník
Vlk

Mimořádná zpráva !

Ano, je to bohužel pravda! V našem domě v Kolíně, Čechových Sadech, jsme měli

ve 48 schránkách lístek s oznámením, abychom se připojili svým podpisem., Sbírají

“milion podpisů k níže popsané protistátní reakci”. V. H.

Pošlete známým ať ví, až je budou tahat do ulic!! Tady nejde o Babiše !

Z vývoje posledních 48 hodin je zřejmé, že lidé z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN, Pirátů – a to ve spolupráci s cizími mocnostmi, představovanými zejména pracovníky americké ambasády – skutečně hodlají vyvolat státní převrat, čímž jsou myšleny zejména jejich výzvy k projevům občanské
neposlušnosti v ulicích našich měst. Musejí riskovat, protože jim JDE O VŠECHNO. Ztrácejí funkce, prebendy, dotace, vliv a moc. Jejich poslední baštou jsou televize a rozhlas. A právě tam musí vést zdrcující úder parlamentu poté, až bude tato krize překonána.

Připomeňme si, že svržení legitimní vlády (přičemž je úplně jedno, co si kdo myslí o Babišovi) a navíc organizovaně, ve zločinném spolčení a na základě
pokynů cizí mocnosti, je vlastizradou prvního řádu. Vyvolají–li v ulicích násilnosti, bude to znamenat jejich nevyhnutelný politický konec. Konec, ke kterému by došlo tak jako tak, ale později.

Tato nebezpečná situace je jednoznačně maturitou pro SPD. Pokud vládu nepodrží, může v příštích volbách rovnou zapomenout na lepší výsledek. Nyní nejde o Babiše jako takového, ale o ZÍSKÁNÍ ČASU PRO ČESKOU REPUBLIKU. Jde o odmítnutí Marakéše, schválení dostavby Rosatomem, postavení ČT a ČRo do latě a odsunutí některých opatření tlačených z Bruselu vedoucích k blízkému přijetí Eura.

Kdybychom žili v normální zemi, která chrání státnost a skutečnou demokracii, a ve které správně a bezchybně fungují bezpečnostní orgány, v tuto chvíli by v sekretariátech zmíněných vlastizrádných stran a na jiných místech republiky již byli zajišťování pučisté, cizí agenti a diverzanti a
dopravováni do CPZ.

Neberu redakci její názor, ale IMHO bez Babiše nebude nic a zároveň bude vše, co si jen “můžeme” přát. Istanbulský protokol, Marakéšská smlouva, sirotci a další připrchlíci v neomezeném počtu, rozklad V4… A to je, oč tu IMHO běží.

Především Slonkovou považuji za krajně nedůvěryhodnou už od té aféry s jejím údajným vražděním pomocí podivného „Citrona“ a posléze jejího volného přístupu do vyšetřovacího spisu Ratha a jiným podobným privilegiím. Vůbec celá ta parta kolem Seznam.Zprávy se mi jeví jako cíleně vedená a řízená hlásná trouba. Jen nedokážeme určit, zda je řízena státními strukturami nebo vlivovými skupinami. Nicméně v pořadu o Babišově synovi, vidím u Slonkové a Kubíka problém v porušování rezoluce Valného shromáždění číslo 46/119, které hovoří o zásadách ochrany duševně nemocných. Kdyby byl čas na analýzu, již by se to zjistit dalo. Ale škoda času, to je již věc generace za námi.

V ulicích uvidíme 1% populace, ale média z toho vytvoří ( a pak kdo vytváří fakenews) národní většinu. Poděkovat můžeme naší ,,vyvážené ČT a rozhlasu, kteří z našich veřejnoprávních poplatků tuto propagandu podporují !
POZOR ! Ne všichni lidé tomu věří, to se hluboce mýlíte. Tak dementní národ ještě nejsme ! Kéž je to pravda!
Myslím, že nastala doba ukázat kavárně kdo a co představuje Český národ !

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Židomédia bohužel jen prasí lidem hlavy, a ti pak bojují sami proti sobě, např. se jako Palach upalují v domnění, že bojují za nějaké ideály… Anebo další oblíbený fígl – pomocí fingované události poštvou celé národy proti sobě viz události typu 9/11.

Hypothesis, Dr. Steven Jones – film o nálezu nanotermitu ve WTC
https://www.youtube.com/watch?v=Bdml7ZxTQY0

Voves
Návštěvník
Voves

Zkusím to znovu: fotografie se sedicím pánem, cedulemi a reproduktorem evidentně není z ledna: lidé v tričkách, svěží listí na stromech, žádné svíčky na schodech, atd … Jaký je zdroj té fitografie a proč byla v článku použita? Za odpověď předem děkuji.

Tomáš Kubačka
Návštěvník
Tomáš Kubačka

slyšel jsem v mediích (novinky.cz) výpoověď svědka z místa, který podle mě omylem ztotožnil muže s cedulkami s mužem který se upálil – muž s cedulkami na to místo pravidelně dochází, vícekrát jsem ho tam viděl a svědek vypovídal, že viděl muže s cedulkami v exotickém jazyce a s kříži, který se modlil, poté poodešel jinam fotit si výstavu o palachovi a když se vracel, už tam hasili hořících muže – svědek se domíval, že hořící muž byl ten, co tam byl s těmi cedulkami a tuto zprávu přebraly od něj novinky a od nich aeronet, který zde použil i fotku muže s cedulkami z minulosti. Celý omyl tedy patrně začíná už u svědka( jeho výpověď je na začátku druhého hodinu a půl trvajícího videa na této stránce: https://www.novinky.cz/krimi/494929-popaleny-muz-z-vaclavskeho-namesti-je-ve-velmi-vaznem-stavu.html ) Skutečnost je ale patrně jiná, muž s cedulkami byl údajně přítelem pana Jiřího Černohorského a sám prý pomáhal hasit toho hořícího, který se tam přišel zapálit v dobu, kdy tam muž s cedulkami opět demonstroval své náboženské názory. To by alespoň vyplývalo z povídání pana Černohorského zde po cca 16. minutě: https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-01-23-streda-debaty-je-treba_j-cernohorsky_z-chytra_118min/

Voves
Návštěvník
Voves

Výborně! Děkuji za objasnění. Nehodláte si založit vlastní info stránky? Tady už se jedná pouze jen o grafomanské orgie. Na nějaké ověřování nějakých faktů, nebo alespoň použitých fotografií se zde už evidentně nehraje. Hlavně že se na tom fejku nechá postavit grafomanský článek s nulovou hodnotou ….

Tomáš Kubačka
Návštěvník
Tomáš Kubačka

identita muže s cedulkama: včera na SVCS pan Jiří Černohorský uvedl, že muž s náboženskými cedulkami nebyl totožný s mužem, který se upálil. Muž s náboženskými cedulkami byl udajně přítel pana Černohorského, který na místě shodou okolností demonstroval svou víru a následně sám taky pomáhal upáleného hasit. Je možné, že svědkové si omylem spojili identity upáleného muže s identitou toho muže s cedulkami. Pan Černohorský se jak uvedl sám lekl o život svého kamááda, protože na fotkách z místa viděl i ty jeho cedulky a lekl se, že se upálil on z náboženských důvodů, nicméně tomu tak nebylo. Výpověď pana Černohorského je v přiloženém audioodkazu, po cca 16. minutě: https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-01-23-streda-debaty-je-treba_j-cernohorsky_z-chytra_118min/

David Oviedo
Návštěvník
David Oviedo

Fotografie sedícího muže s reproduktorem ( Stojan s reproduktorem, křížek, ikona svaté rodiny, arabský text a vlevo dole na zemi transparent “Europe belongs to Christ” – Evropa patří Kristu! ) není ovšem z ledna tohoto roku, ale byla pořízena o několik měsíců dříve – viz lidé oblečení v krátkém tričku, zelené stromy a další rozdíly na jednotlivých fotografiích. Tato fotografie tedy nepochází ze dne, kdy se muž upálil.

Voves
Návštěvník
Voves

Neměl jsem teď čas, dočítám články teď zpětně, otevřu tento a hned první dvě fotografie (po a před) mě doslova praštili do očí! To nás někdo tahá za fusekli, anebo tam ten známej pana Černohorského sedává obden a fotka s cedulkami byla použita coby “ilustrační”? Pak bych ale čekal od aeronetu o ilustrativnosti snímku zmínku! Prosím o vysvětlení.

Voves
Návštěvník
Voves

Včera jsem zde na tomto místě psal dotaz ohledně oněch fotografií. Plně dle regulí webu. Dotaz ovšem nikde! 24h processing?
Take jsem příspěvku David Oviedo dával palec nahoru. Teď je tam nula. Když dám znovu, objeví se hláška “už jsi hlasoval” … Co se to s Tebou děje Aeronete?!

Voves
Návštěvník
Voves

Takže jaktak koukám dotazy tu jsou, ale jakoby tu nebyli! Nikdo není schopen odpovědi?!

Lyaios
Návštěvník
Lyaios

Děkuji velice za fotografii tabulek, teď ještě přeložit tu arabštinu, zatím to ale moc na kabalistu nevypadá… Samozřejmě existují tzv. křesťanští kabalisté – následovníci Abbe Constanta či S. de Guaity ty lze ovšem jen těžko obvinit s černé magie takto pokleslého charakteru.. Ovšem možné je vše, vaší teorii nahrává fakt, že rituál byl striktně nekrvavý ( zacházíte-li se silou Krista krev musí být tabu..)

Lyaios
Návštěvník
Lyaios

Prosíme pana VK o alespoň drobnou fotografii oněch cedulek s nápisy. Fotografie Kabalisty s žákem je sice hezká ale bez předložených tabulí je zcela zavádějící řekl bych…

Frank
Návštěvník
Frank

Stále se někdo diví, proč Hitler se židy tak zatočil?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Tak se dívám r.m. a vidím že jsi zesměšnil akorát ty,že? Ale ty budeš asi zvyklej,že?

r.m.
Návštěvník
r.m.

Stýská se ti po taťkově samopalu od LM, chápu. Neboj, dočkáš se.
Bohatí bohatnou, chudí chudnou: rostoucí propast živí globální hněv, populisté vítězí
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/propast-mezi-chudymi-a-bohatymi-zivi-globalni-hnev-hlasi-oxf/r~e7eed6fc1d6611e98ad6ac1f6b220ee8/
Majetek miliardářů se loni každý den zvýšil v průměru o 2,5 miliardy dolarů (56 miliard korun), což je meziročně o 12 procent. Naopak chudší polovina světové populace tratila 11 procent, tedy půl miliardy dolarů denně.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Prapůvod lichvy je zase jen v židech. Jenže dřív půjčovali na lichvářský úrok z pokladniček pod postelí a nyní
sedí v bankách. Ti co sedí v naší české národní bance za posledních 30 let připravili náš stát o stovky miliard
jen svou regulací koruny. A navíc jsou to zase židi ve všech těch cizích bankách které jim havloidi prodali za hubičku , aby od nich dostali jidášský groš do stranických kasiček . Tam určují ty lichvářské úroky pro půjčky a úvěry a stále navyšují ručení a okrádají lidi o majetky. Zlatí komunisti !!

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Přesně tak – lichva = žid.