Vezměte nohy na ramena a utíkejte, radí české ministerstvo zahraničí českým občanům...

Vezměte nohy na ramena a utíkejte, radí české ministerstvo zahraničí českým občanům na územích ovládaných separatisty na Ukrajině. Ale nejen na nich! Co se děje? Pravý sektor se pokouší o druhý státní převrat!

Vezměte nohy na ramena a utíkejte, radí české ministerstvo zahraničí českým občanům na územích ovládaných separatisty na Ukrajině. Ale nejen na nich! Co se děje? Pravý sektor se pokouší o druhý státní převrat!

České ministerstvo zahraničí vydalo varování pro české občany, aby se okamžitě stáhli z východních území Ukrajiny [1]. Pokud tak neučiní, hrozí jim prý újma, možné zatčení ze strany separatistů a nehumánní zacházení. Výkřik z českého ministerstva bychom mohli přejít mlčením, ale v tomto případě nejde o iniciativu z Prahy, ale přímo z USA. Americké ministerstvo zahraničí totiž už v polovině července vydalo stejné varování [2]. A stejně tak britské [3]. Co tak najednou? Něco se děje?

Oficiálně jde pouze o obavy z eskalace bezpečnostní situace v regionu, ale ve skutečnosti jde o něco jiného. Na Ukrajině se schyluje k pokusu Pravého sektoru o státní převrat a vypuknutí naprosto reálné občanské války na území celé Ukrajiny. V Charkově probíhají nepokoje, Pravý sektor útočí na budovu pro-ruské Strany Regionů, bývalé vládnoucí strany na Ukrajině. Opět se obnovily boje na územích ovládaných separatisty. Kyjev už nemá nepřátele jen v Luhansku a Doněcku, nepřítelem začínají být i nedávní spojenci, ozbrojené bataliony a jejich štědří sponzoři, oligarchové. Ukrajina se štěpí, oblast ovládaná separatisty tak brzy může být paradoxně nejbezpečnějším místem na celé Ukrajině.

Kvůli nejistému vývoji bezpečnostní situace MZV vyzývá občany ČR k obezřetnosti rovněž při cestách do Charkovské, Dněpropetrovské, Záporožské, Chersonské, Mykolajivské a Oděské oblasti. (*…ale to nejsou separatisty ovládané oblasti… nýbrž Pravým sektorem!)

V této situaci už není pro západní “kamarády” bezpečno na Ukrajině, takže přichází varování pro všechny sluníčkově naladěné občany, kteří politickou a bezpečnostní situaci na současné Ukrajině zatím nepochopili. Pravý sektor je dnes připraven zastřelit nejen Rusa, ale i Ukrajince, Čecha, Američana nebo Brita. Opakuje se situace z Afghánistánu z konce 80. let minulého století, kdy Američané byli Talibanem během celé dekády 80. let oslavováni jako spojenci, ale po skončení války se všechno změnilo. Na Ukrajině je to podobné, všechno bylo sluníčkově zalité štěstím a přátelstvím do chvíle, dokud nebyl od moci na Ukrajině odstaven Pravý sektor, a to právě na žádost Američanů a představitelů EU, pro které je Pravý sektor jako politický partner nepřijatelný, vzhledem k otevřeným pro-fašistickým postojům a uctívání Stěpana Bandery. Ze spojenců se tak postupně stávají nepřátelé, až na výjimky u bláznů z povolání, viz. pan europoslanec Štětina a jeho nedávné objímání se s předáky ukrajinských fašistických praporů Donbas a Azov.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
crovax
Návštěvník
crovax

ja vas nechapem. kym sli proti rusom boli dobri a teraz su zrazu zli? tak ako som s nimi nesympatizoval, kedze som na strane ruska, tak im teraz drzim palce, aspon je vidno ze nie su predajne prostitutky

kruton
Návštěvník
kruton

Ukrajinska oligarchokracia

Podle poslance Porošenkova bloku Sergeje Leščenka se kyjevském hotelu Hyatt konal 1.srpna tajný slet ukrajinských oligarchů.
Podle Leščenka se schůzka oligarchů konala v kyjevském hotelu Hyatt 1. srpna.

„Zúčastnil se jí Rinat Achmetov, Sergej Taruta, Viktor Pinčuk, Vasilij Chmelnickij a Jurij Kosjuk. Někteří kvůli jednání přerušili svoji dovolenou, část nepřijela jako Konstantin Ževago, který poslal svého důvěrníka. Dalším byl zástupce Eugena Utkina. Valerij Choroškovskij byl na telefonu s jedním z iniciátorů setkání,” popisuje poslanec sestavu tohoto neobyčejného sletu.

[…]

Nicméně, jejich úzkost je založena na neschopnosti vydělávat jako dříve – a zejména vznik dalších (oligarchů), kteří začali vydělávat na státu s dvojnásobnou rychlostí. Za situace, kdy se část „starých oligarchů“ ocitla u „suchých přídělů”.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/varovani-porosenkovi-tajne-jednani-oligarchu-v-kyjeve/

Povodny zdroj: http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/55c1023769875/

ascharad
Návštěvník
ascharad

Debilní české ministerstvo lezení usa do zadku si nevšimlo žlutomodrých fašistických vlajek naoblečení teroristů, vysvětlete géniovi Zaorálkovi, kde je Kyjev a kde je Doněck¨, ten člověk potřebuje i léčení na hlavu,

carda
Návštěvník
carda

kde byla doprdele policie?Tak si představují demokracii?

Prejici Cech
Návštěvník
Prejici Cech

Pevně věřím, že Rusáci vezmou nohy na ramena a konečně z Ukrajiny utečou. Už aby byli ti primitivní ruští mužici pryč

Adam
Návštěvník
Adam

Za povšimnutí stojí idylická reportáž odvysílaná včera v Událostech o nové, moderní a přátelské dopravní policii v Kyjevě sestavené v poslední době z nepolicistů v krásných nových uniformách a nových autech podle posledních gender trendů (1/3 ženy). Ráj na pohled. Akorát se naskýtá otázka, kde na to bankrotující Ukrajina vzala peníze? A do jaké míry tento pohádkový obrázek koresponduje s realitou v zemi?

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pane vše správně až na jednu záležitost v závěru. Štětina není blázen s povolání. On je jen jezuita, dlouholetý jezuita a plní svědomitě svěřené úkoly. Plnil je v dávné minulosti v KSČ. Proto to jeho vandrování po Rusku, sháněl pro Vatikán úplatné “dušičky”, proto ten jeho “porevoluční” come-beck s výstřelem do EU parlamentu. Je za ním jednoznačně Vatikán, který ten chaos organizuje po celé planetě, včetně komedie s přistěhovalci. Římskokatolická církev na Ukrajině podporuje pravý sektor a nyní se tam snaží pomoci něj vyvolat občanskou válku. Válku v principu za vyvražďování Slovanů a to ve stejném duchu jako tomu bylo v Jugoslávii a v minulém století k tomuto účelu zorganizoval dvě světové války. Kdyby si lidé toto uvědomili, co vlastně církev s lidstvem páchá, odstranili ji ze svého života, došlo by pak k neslýchanému osvobození lidstva z tohoto nejtěžšího jha civilizace.

Pépé
Návštěvník
Pépé

Ano přesnně tak Vatikán ale hlavně ten parchant co sedí 3 km pod Vatikánem padlí andělé Annunaki? Ty je třeba vytáhnout za pačesy a nakopat pořádně do p.dele globální prediktor nebýt ho tak mají lidé svobodu

Leonvigild
Návštěvník
Leonvigild

To mě zajímá, kdo sedí 3km pod vatikánem? víc details please jinak to zapoadá do sebe s Pjakinem co mluvil o žrecích z Mephisu a Théb jedno křídlo prediktora je Vatikán na náměstí sv Marka je obelisk co přitáh Caligula z Egypta v prvním století, co má co dělat obelisk pohanů z Egypta ve středu Vatikánu a ten obrazec kolem mi moc připomíná znak satanistů

aaaa cccccccc
Návštěvník
aaaa cccccccc

takzvani separatisti nic nikomu neudelaji na rozdil od praveho sektoru

zombie
Návštěvník
zombie

ať táhnou ukrajinci třeba do hajzlu-tady jsou strašně chytří,ale aby některý z nich jel domů-nasazovat prdel na tu verbež,kterou jim tam demokraticky nainstalovali a kterou oslavůjí,to se nechce ani jednomu,kterého jsem poznal-jsem jednoznačně na straně Novoruska!!