Větší blbci, než by si slušný český občan myslel. Podle nich Česko,...

Větší blbci, než by si slušný český občan myslel. Podle nich Česko, ač malé lejno ve střední Evropě, musí smrdět až do Bílého domu!

Větší blbci, než by si slušný český občan myslel. Podle nich Česko, ač malé lejno ve střední Evropě, musí smrdět až do Bílého domu!

  Opravdu mi není jasné, co páni Kalousek, Schwarzenberg, Štětina, Bursík, Kocáb chtěli svými protičínskými postoji světu dokázat. Svoji angažovanost, plnění zadání a pokynů pana Schapira, nebo tolik potřebnou loajalitu chlebodárcům? Je jim snad milejší odmítnout spolupráci s Čínou na úkor potřeb české ekonomiky? Chtějí dokázat, že Čína je samé zlo, když ne důsledně dodržuje lidská práva? Cožpak jejich pán, přítel, chlebodárce či jak to nazvat USA, nezpůsobily za 200 let  a zvláště za posledních několik desítek let stovky válek, ve kterých zahynuli, byli zmrzačeni miliony nevinných lidí, mezi nimi děti (např. Vietnam, napalm, dnes Ukrajina a pod.)

2649815_miroslav-kalousek-prezident-cesko-praha-cina-si-tin-pching-cinsky-prezident-demonstrace-protesty-tibet-schwarzenberg-bursik-bursikova.jpg
Pražská havlérka demonstruje proti čínskému prezidentovi: Martin Bursík, Karel Schwarzenberg, Kateřina Jacques, za ní Michal Kocáb. Vedle knížete vpředu Michael Žantovský.

     Dovolím si v souvislosti s jejich skandálními vystoupeními uvést několik nejčerstvějších „infarkt“  faktů. Tak např. pánové Kalousek a Štětina se domáhali průchodu a vstupu na Hradčanské náměstí. Ti se však přes policisty, kteří průchodu k Hradu hlídali, nedostali tam kam chtěli. To pan „Kokot“ Kalousek okomentoval slovy:

     „Stojím tu jako svobodný občan (resp. jako kokot, pozn. autora) na veřejné komunikaci a policejní kordon mi brání v tom, abych prošel. Chovají se ke mně slušně, ale zřejmě představuji bezpečnostní riziko,” aby hned následně, patřičně rozezlen pravil:

     „ Já a tady  europoslanec Jaromír Štětina jsme požádali bezpečnostní složky, abychom mohli projít, protože jsme státní činitelé a žádná represivní moc nám nesmí bránit ve svobodném pohybu!”  A světe div se, policisté se z jejich „Víte kdo jsme?“ neposrali a nepustili je. To ovšem nic není proti intrikánovi Bursíkovi, který řekl že:

„ … zákazem vstupu na Hradčanské náměstí byla  hrubě porušena lidská práva. Protestujeme proti režimu, který potlačuje menšiny, popravuje, zavírá nesčetné lidi do táborů a vězení. Musíme všem lidem vysvětlovat, že nejde o nepřátelství vůči Číně, nýbrž nepřátelství vůči tyranii. My žijeme v demokracii, ve svobodné zemi a kvůli návštěvě předsedy čínské komunistické strany, který přijel z totalitní země, kde porušují lidská práva, zabíjejí lidi, lidé mizí, kvůli tomu se nenecháme omezovat na našich právech,” velkohubě prohlásil Bursík.

2649795_miroslav-kalousek-prezident-cesko-praha-cina-si-tin-pching-cinsky-prezident-demonstrace-protesty-tibet.jpg
Miroslav Kalousek popadl tibetskou vlajku a vyrazil hájit barvy Pražské kavárny.

     Jak  však skutečnosti nasvědčují, jejich „lidská práva“ byla zcela evidentně porušena. Tak a teď babo raď,  co s tím udělat! Logicky vzato to vypadá, jako by zloděj křičel chyťte zloděje! Pro lepší pochopení u nás, v naší drahé a milované demokratické České republice jsou porušována lidská práva, přičemž  ti, kteří se cítí porušením lidských práv býti poškození protestují proti tyranovi, v jehož zemi (Číně) jsou rovněž porušována lidská práva! Kde je logika? Doma, tedy v Česku si s tím neumějí poradit, ale protestovat proti témuž v mohutné, miliardové  Číně si troufají! Lze to považovat za akt zoufalství, ale i drzého troufalství, když se naprosto neúspěšně a trapně angažují na protestech proti návštěvě čínského prezidenta v Česku.

      Na druhé straně to nijak nepřekvapuje, jejich morální a charakterové vlastnosti, ideologické přesvědčení jsou od listopadu 89 všeobecně známé, stejně jako jejich obdiv k západním „hodnotám, demokracii made in USA“ a  podpoře  politiky USA. Jejich loajalita a chorobné nutkání, vyjádřit (v rámci zaúkolování svými chlebnodárci) protest dnes proti Číně, jindy proti někomu jinému (viz házení vajíček, červené karty proti prezidentu Zemanovi a pod.) jen potvrzuje, že jsou to užiteční, ale  opravdu velmi užiteční idioti ve službách USA, nejspíše s osobní podporou velvyslance USA Schapira. Jinak to ani nelze chápat.

2649411_milos-zeman-prezident-cesko-praha-cina-si-tin-pching-cinsky-prezident-demonstrace-protesty-tibet.jpg
Notičky z US Embassy se špatnou znalostí zeměpisu? Transparent kritizuje čínského prezidenta za agresi ve Vietnamském moři… jenže takové moře neexistuje, to je ve skutečnosti Jihočínské moře. Vietnam si nárokuje část oblasti a nazývá ho Vietnamským mořem bez mezinárodního uznání. Pozn. šéfredaktora.

     Smutné a současně pro ně samotné ponižující jsou jejich tanečky kolem Tibetu, kolem lidských práv, kterými se ohání. O dodržování lidských práv v Tibetu samozřejmě páni taktně mlčí. Také nikdo nepopírá, že lidská práva v Číně nejsou bezproblémová. Jenže tito pánové, slepě a oddaně plnící pokyny svých US šéfů vůbec nepřemýšlí nad tím, že o skutečnostech s problémy o dodržování lidských práv potažmo s vězněními, pronásledováními, popravami, vraždami v Číně, kterými páni  Kocáb, Bursík, Štětina aj. operují, si jsou velice dobře vědomi i ve Velké Británii či v USA a přesto  k takovým trapným provokacím a protestům v těchto státech nedošlo.

     Budu jen opakovat skutečnost, že čínský prezident Si Ťin-pching byl ve V. Británii přijat na úrovni, která, jak se zmiňují zahraniční media , jaká už Velká Británie dlouho nepamatuje. Jen malá, nenápadná, uprděná  zemička uprostřed Evropy a v ní několik pošuků, americkým zájmům úslužných idiotů si činí nárok, „vytmavit“ Číně problémy s respektování lidských práv. Ubohé, trapné, směšné, odsouzení hodné jsou jejich protesty zvláště, když M. Kocáb předhazuje, kolik set tisíc či milionů lidí bylo v Číně popraveno či jinak protiprávně kriminalizováno a předesílá, že bychom měli ctít demokracii a lidská práva, jak jsou naplňována v USA, Německu, Anglii apod. Ale už nezmiňuje, že USA už více jak 200 let terorizují a ohrožují svět, že jsou strůjci desítek válek ve světě s  miliony mrtvých, raněných a zmrzačených lidí.

541703-top_foto1-n2bwi.jpg
Už je to uděláno, už je to hotovo! Tak na zdraví!

     Neméně „zajímavě“ perlil, či lépe řečeno „se vyzvracel“  velký zastánce lidských práv K. Schwarzenberg, který zklamaně, ale současně i nenávistně prohlásil, že

     „Netušil jsem, že pětadvacet let po slavném listopadu se tady budeme klanět diktátorovi. Je to nedůstojné naší republiky, nedůstojné Hradu, a to že byl pozván diktátor do Lán, kde pobýval Masaryk a Havel, to je opravdu ostudné divadlo.”  Jako by se tito pravdoláskaři a havloidi mezi sebou předháněli, kdo řekne větší pitomost a zhovadilost. Díky Bohu, jak v něj nevěřím, že tento starý, senilní, vypatlaný a s pokročilou demencí postižený člověk nebyl zvolen prezidentem. Při představě, že by ON měl řešit vztahy mezi ČR a Čínou, byl by to pro Česko naprostý skandál, fiasko,  nemluvě o důsledcích ve vzájemných vztazích.

     Na druhé straně tyto usácké lidskoprávní advokáty a řiťolezce chápu. Je to pro ně vlastně povinnost, plní tím své vazalské povinnosti a zadání chlebodárcům, je to splátka za všechno, čeho se jim z jejich strany dostalo. Při troše fantazie připusťme, že nebýt jich, Česká republika by asi byla nezajímavý, bezvýznamný, průměrný, ničím nevybočující, neprovokující, neprotestující evropský stát, jako třeba Švýcarsko, Anglie a jiné státy, které se tak trapně,  patolízalsky, se skloněnou hlavou a bez jakýchkoliv projevů  protestů a požadavků stran lidských práv zhostily návštěv, jakou je prezident Číny v České republice. Jinými slovy (omlouvám se za ten příměr), ale Česko je takové malé hovno, ale musí smrdět až do USA (aby o nás, resp. o „nich“ věděli).

Jiří  B a ť a , 31. března 2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Slavík
Návštěvník
Slavík

Pokud vím tak placení byli ti čínští pionýři, kteří se chovali k Čechům jako hovada a ještě je chránila policie ČR.Jestli někdo lez do prdele tak Zeman tomu Číňanovi.

Montisan
Návštěvník
Montisan

Však nikoho nezabili, a mohli by! Například kdyby v Praze byl nějaký skutečný Tibeťan, potomek to otroka, jemuž nějaká ta lama zločinná usekla ruce a vypíchla oči! Pak by takový ožralý Kalouskovic zrůdě jistě rád předvedl své umění kung-fu a donutil by ho tu vlajku celou sežrat dřív, než by mu její žerď zarazil skrz prdel až do krku:)

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Ale takhle prece pana prezidenta naseho nejbratrstejsiho naroda, jehoz narodni barvy mame tak radi a jehoz panda se tak krasne kamaradi s nasim krteckem, urcite uvitala Merkelova, Obama i anglicka kralovna, takze je vlastne vsechno v poradku, protoze co udela anglicka kralovna, to muze udelat i Zeman!
A Zeman je jeste vetsi borec, protoze muze i mluvit sproste, a to anglicka kralovna nemuze! 😉

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pane Baťo, dejte prosím vědět, kolik těm kašparům s těmi vlajkami tibetu platili na hodinu a kolik měli příplatek za máchání s tím tibetským hadrem. Předem děkuji.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Obcerstveni a tricko prece.
Nebo to byli ti druzi, ja ted nevim?

rakos
Návštěvník
rakos

Zeman jednal s cinskym prezidentem hlavne o obchodu. Tak o cem to ti kavarnici melou, jaka lidska prava? Cina je nejvetsi obchodni partner USA a pres 90% zbozi v americkych Walmartech je Made in China:
comment image

Akrij
Návštěvník
Akrij

Vždyť je to jen o tom, kdo hlouběji zaleze do té správné prdele.
Čím hlouběji a víc zapatlaný od hoven, tím větší pravděpodobnost, že vás dosadí do vysoké funkce. Všechno v naší politice je řízeno ze západu. Tady se o ničem nerozhoduje. Normálním lidem je z toho na blití, ale ty největší prasata z toho těží.
Doufám, že je už brzy čeká trest, který se nesmí vyslovovat…

pedros
Návštěvník
pedros

Možná ta chinská návštěva Zemana přijde draho!Asi je to náhoda,no na náhody v politice už jaksi nevěřím,ale došlo k “nečekanému”-po 16-i letech-verdiktu soudu o zaplacení stovek miliónů korun socanama jakémusi právnickému grázlovi.A hned se v tv objevil detailní záběr pobledlé tlamy “našeho”bohouše,ze které vypadlo,že tu smlouvu podepsal ZEMAN!
Je to náhoda?

Krimsberg
Návštěvník
Krimsberg

Demokracie je diskuze…T GM.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

A neřekl to náhodou Peroutka?

Kamil Matoušek
Návštěvník
Kamil Matoušek

Oháníte se tu slušnou a neurážlivou diskuzí viz pravidla, ale autor článku očividně urážet a používat vulgarity umí. Škoda, jinak by to byl článek k zamyšlení, ovšem působí urážlivě a vulgárně. Navíc to odrazuje od pročítání zbytku obsahu vašich stránek.

hanns
Návštěvník
hanns

matoušku, to je tvůj názor a já ho nesdílím. Já razím: “Na hrubý pytel, hrubá záplata!” Jo a tykám ti. Já troubům vždycky tykám! 😉

Vesna
Návštěvník
Vesna

Načo tá útlocitnosť? Proti tej stupidite, ktorú prejavila tupá havloidná svorka a agent Šapitó je ten článok ešte moc mierny. Ja som v článku žiadne vulgarizmy ani urážky nepostrehla. Článok je prejavom zdravého rozumu.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Pane Matoušku, je to Váš názor a já ho sdílím. Já razím: “Vyjadřuje-li se někdo jako blbec, znamená to, že je blbec.” Jo, a vykám Vám. Já si totiž tykání schovávám pro hannse a jemu podobné.

TomášMarný
Návštěvník
TomášMarný

Setkání s prezidentem Číny a jeho doprovodem, který tvořili význační čínští podnikatelé, se zúčastnili špičky podnikatelů z naší republiky (např. p. Kellner a další) včetně našeho církevního primase kardinála Duky.

Zvláštní na celé záležitosti je to, že jejich jejich názory na toto setkání s čínskými podnikateli a představiteli , které jsou důležitější než nějaké zoufalé výkřiky předsedy jedné pidistrany, Havlového sirotčince, nebo pochybných komentátorů , nebyly nikde v našich veřejnoprávních médiích zveřejněny. To opravdu důležité pro náš stát ze zodpovědných úst nikde není pořádně prezentováno. To jasně svědčí o ubohosti našich veřejnoprávních médií a o jejich významu.

Lenka B
Návštěvník
Lenka B

S Čínou mohou obchodovat USA, Francie, Německo……ale podle Kalouska a spol my ne. Udělali ze sebe pěkné hlupáky. Doufám, že se to projeví i ve volbách. Ukázali co jsou zač.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Správně! Nedej Bože eště tak vyvážet zbraně! Od toho jsou tu přece mocnosti…

zdeněk
Návštěvník
zdeněk

Tak, a máte to havloidi, rusofobové. A máte tady ČÍNU. Havloidi politice rozumí jako koza petrželi, tak jak ten Venca Havel. Na prezidenta Zemana nemáte.