Velké kafe a mysl otevřenou dokořán!

Velké kafe a mysl otevřenou dokořán!

Velké kafe a mysl otevřenou dokořán!

Tak tohle obojí bude určitě opět potřeba dnes večer od 19:00 na Svobodném rádiu, kde nás čeká další díl pravidelného pořadu Friday Night aneb Co týden vzal. Pokud jste již vyhodili televizní přijímač z okna, protože propagandu České televize nebo TV Nova a její proces televizní výplachové debilizace vyměněných manželek polehávajících v Ulici před Ordinací v jakési zahradě již nechcete mít ve své blízkosti, tak si nezapomeňte dnes večer v uvedený čas zapnout své internetové rádio. Náš šéfredaktor si bude dnes povídat s Vítkem a Martinem Dukátem a tématem budou opět poslední události z domova i ze světa. Ani tentokrát nepřijdete o možnost interakce a volání do studia v druhé polovině pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. Záznam pořadu najdete tady dole pod touto pozvánkou několik hodin po skončení pořadu.

Záznam pořadu

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva

http://rusnext.ru/recent_opinions/1457535421 rusko a dolary, dluhy atd. proč ma strach VK….

Ščors
Návštěvník
Ščors

Od ledna 2016 je ve státech EU uzákoněna minimální mzda

TAK SE MILÍ PRACUJÍCÍ POTĚŠTE—-

Lucembursko 8,69 €

Německo 8,50 €

Francie 8,03 €

Nizozemsko 7,96 €

Irsko 7,65 €

Belgie 7,48 €

Velká Británie 7,36€

Řecko 3,86 €

Španělsko 3,78 €

Malta 3,35 €

Slovinsko 3,03 €

Portugalsko 2,62 €

Česká republika 1,58 € !

Z pohledu reálné minimální hodinové mzdy je v ČR 80% žebráků, což je zřejmě OPĚT NAŠE SVĚTOVÉ PRVENSTVÍ! Za to můžeme poděkovat Odbornému Drancování Státu (ODS) a Kalouskům a jemu podobných. A je třeba dodat, že ceny výrobků a služeb jsou u nás stejné a mnohdy vyšší, než v uvedených zemích.
To potěší … fakt jo!!! Ještě, že ta “REVOLUCE” byla, neboť jak známo, PENÍZE KAZÍ ČLOVĚKA.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Doufám, že ti nebude vadit, když to jako internetový moták pošlu dál. Já lidi v České republice vážně nechápu. Někde jsem četl, že němci čechům říkají cyklisti, prý protože drží huby a šlapou. Proč jim taky přidávat, vždyť přece neprotestují a makají jak (chtěl jsem napsat barevní, ale to je logický nesmysl a protimluv), makají jak češi, tak jsou asi spokojení a víc peněz nepotřebují. Cestářům aspoň ubyde práce při údržbě komunikací, při spásání trávy okolo silnic mlčícím zaměstnaným obyvatelstvem.
Z Anglie k nám přes Německo přichází prekarizace práce. U nich to snižuje životní standard zaměstnaných ve jménu nižších nákladů zaměstnavatele, v našich platových podmínkách to bude naprosto likvidační. Termín “pracující chudoba” začne být ještě aktuálnější než nyní.
Já ještě s oblibou používám tabulku Eurostatu – tu si nikdo nedovolí zpochybňovat:
http://www.google.com/publicdata/explore?ds=ml9s8a132hlg_&hl=cs&dl=cs#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=minimum_wage&fdim_y=currency:eur&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=country&idim=country:tr:uk:cz:lu:el:fr:de:si:sk:pl:mt:hr&ifdim=country&hl=cs&dl=cs&ind=false

Ščors
Návštěvník
Ščors

Klidně pošlete, pane kolego… s vervou do toho.

Ščors
Návštěvník
Ščors

Posílejte, posílejte…

aabb
Návštěvník
aabb

To je otázka s těmi cyklisty. M. Dolejší už hned po Hadráku 89 psal o tom, že platy v Evropě budou spádovány od západu na východ a že ve finále bude cena evropské práce srovnána s asijskou, že kabbala ovládající západ bude mít jedinou zásobármu levné a funkční konkurenční pracovní síly v Evropě. Odejít s firmou do Rajchu jako VK přeci není recept pro český lid. Finančním hákem a manipulacemi mimo jakýkoliv vliv “obyčejných lidí” jsou Češi přinuceni pracovat za nízké mzdy – nechceš nemusíš – ale bez černé huby nebo jiného menšinismu na sociálce zajdeš na úbytě – taková je volba. Je to snad jiné v Polsku, Maďarsku na Slovensku? O Bulharech nebo Rumunech snad není třeba mluvit, o tom jak se vylidnily pobaltské bývalé státy SSSR také ne, jak dopadli Jihoslované je rovněž známo. Košile je vždycky bližší než kabát. A Germáni nyní zachází na úbytě z jiných důvodů – ale zase z toho jednoho penězokazeckého talmudského soudku. Češi mají přeci jen určitý kapitál pro přežití: “My byli jsme a budem!”

kurvos
Návštěvník
kurvos

Poslechl jsem si to záznamu tentokrát nečekaně téměř do samého konce a musím konstatovat, že až na ty vlastizrádce a brebentění s posledním volajícím hostem konkrétně toto vysílání SR zvládno velmi dobře. Myslím, že šlo o jedno z nejlepších pátečních večerních vysílání vůbec. Nechat kolotočáře jednoduše mluvit je asi to nejlepší co může SR udětat. Zdraví, kurvos.

aabb
Návštěvník
aabb

A už si “Vítek” vyndal horkej brambor z úst, když hovoří ingliš, aby mu bylo rozumět? Třeba nakonec ty kritické poznámky ve schmoozech k něčemu pozitivnímu u nich budou.

kurvos
Návštěvník
kurvos

Trošku tam ten brambor přehazoval, ale to bych neviděl jako zásadní problém. Uvidíme za týden při další relaci, jak dopadne.. Všechny hejtry, hatery, kurvy a zmrdy zdraví, kurvos!

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Vzhledem k tomu, co se tady začalo odvíjet a výrokům pana Martina Dukáta jako například:
” UŽ BYSTE SI MOHLI UVĚDOMIT ŽE MY SI DO TOHO KECAT NENECHÁME…”
“Vy jste troll sluníčkář a vlastizrádce”
” Takže mlčte, …prorežimní floutku”
“Jste obyčejnej hlupák bez mého přičinění by tu žádné Svobodné rádio nebylo”
“o této záležitosti nevíte nic”,
se k oné “záležitosti” tedy vraťme a zopakujme si ji.
Dne 13. listopadu 2015 mne velmi překvapilo a doslova zaskočilo prohlášení studia SVCS Kladno o svém okamžitém odchodu z projektu Svobodný vysílač CS. Pro ty, kdo prohlášení Vladimíra Kapala, Soni Zikmundové a Martina Dukáta nezaregistrovali, doporučuji vyslechnout si jej ve dvaceti minutách zde http://6b.cz/RbD a celé vysílání z Kladna 13. 11. 2016 je neustále dohledatelné v archivu SVCS zde http://6b.cz/65C
Jako zdroj informací se dá použít interFórum SebeSdileni.cz s tak mazaně schovanou debatou k tomuto problému, zde http://6b.cz/ksA že zašla na úbytě, ale díky panu Martinu Böhmovi jsme se dozvěděli, že ukončení činnosti studia Kladno na SVCS bylo plánováno nejméně dva měsíce dopředu, tedy minimálně od 15. 09. 2015, kdy byla zaregistrována předmětná internetová doména jejich nového projektu Svobodné rádio zde http://6b.cz/niD

Podle mého skromného názoru podloženého časovou osou a dokumenty bylo opuštění platformy SVCS studiem Kladno pouhé tři dny před avizovanými přímými přenosy ze shromáždění k 17. listopadu na Václavském náměstí v Praze velkou vyčůraností hodnou židovského degeneráta a ještě větším podrazem na SVCS a jeho posluchače, s cílem maximálně zviditelnit svůj samostatný projekt a přetáhnout do něj co nejvíce posluchačů a tím i potenciálních přispěvatelů Svobodného vysílače CS.

aabb
Návštěvník
aabb

Dukáte, kdybyste tady nepsal ty vaše idiotské dětinské nabubřelé arogantní komentáře na JAKOUKOLIV kritiku toho vašeho Brouk Pytlík rádia, netrefoval bych se do vás, ale je to nakonec docela zábava, ty vaše směšné reakce. A VK nepotřebuju poslouchat z Brouk Pytlík rádia, a taky už neposlouchám, protože ty pořady jsou úplný mrdník, obzvlášt je-li tam hnusil Kapal, a to vaše přikafrávání je taky opruz. Úplně mi stačí články VK na AEnetu. Vy nejste duševně formát k redigování rádia, děláte české věci víc škody než užitku. Tak do toho Dukáte, ztrapněte se tu ještě víc! :-DDDD

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

No aabb chtěl bych slyšet váš hlasový projev v rádiu? , Poslední příspěvek úplně o ničem. Můžete si myslet co chcete ale. bez nás byste pana VK neslyšel. Takže mlčte, Vy neděláte nic dobrého, jen pravý opak “prorežimní floutku “

Pol
Návštěvník
Pol

Martine, já se vám divím, že na to vůbec reagujete. Myslím, že poslechovost vašeho rádia stoupá a to je důkaz, že svoji práci odvádíte na jedničku. Vaší práce si nejen vážíme, ale drtivá většina ji oceňuje, protože jdete se svojí kůží na trh a jste vystaveni nebezpečí ze strany státní moci. To by si kritici měli uvědomit především. Kritizovat dokáže kdejaký hňup. Já osobně vám moc děkuji za Svobodné rádio, díky že jste a držím Vám palce.

aabb
Návštěvník
aabb

Dukáte, vy demograte – jak, “takže mlčte”? Jste na cizím schmoozu, umlčovat kritiku cenzurou si můžete na vašem schmoozu v Brouk Pytlík rádiu. Tady nejste doma, uvědomte si to, vy cenzorní Koniáši. To, jak každého kdo je k vám osobně kritický označujete za “zaprodance”, sluníčkáře”, “vlastizrádce”, atd. je za hranicí duševní integrity. Znovu opakuji, vy, podle tady těch vašich idiotských příspěvků nejste duševně natolik v kondici, abyste redigoval rádio. Navíc jste všeobecně nevzdělaný, leze to z vás jako sláma z gumáky. České věci tudíž děláte víc škody než užitku, v mnohém se podobáte fanatickým sionistickým kohnvičkářům. To je můj názor, mám na něj právo a vy se třeba podělejte vzteky.

rdf
Návštěvník
rdf

Ja vam nevim, nebylo by lepsi se na vysilani pripravovat, nez mluvit jen tak co mne napadne. Proste nejaka temata a rozhodne komentovat co se za tyden uděje. Tohle bylo paty pres devaty jak u pivka. Nevim no. Ale lepsi jak kudla v zadech. Mluvit je potreba. Jen vic k veci.

Tohle sirte ohledne ceske televize. Je to presny vysvetleni toho jak se CT dostala do stavu kde je.
https://www.youtube.com/watch?v=mdtTcRi9Xg4

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

Myslím že to bylo dost připravené, pokud hledáte unilost, naškrobenost račte na Radiožurnál k pani Šulcové. UŽ BYSTE SI MOHLI UVĚDOMIT ŽE MY SI DO TOHO KECAT NENECHÁME…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Asi to musí poslouchat povinně na jednom z pracovišť u absolventa plzeňské fakulty chovance..

aabb
Návštěvník
aabb

No, hlavně že nemusí poslouchat nic uňilého. :-DDDD

aabb
Návštěvník
aabb

Ten pomatenej skrček Dukát s písemným projevem na úrovni pomocné školy s těmi jeho dětinskými pitomostmi nepřestane – no, jak by také mohl. Už prý se kladenští Brouci Pytlíci pasovali na “centrum českého odboje”. Brebtavý hnusil Kapal žije z důchodu, ale jak se stíhá živit Dukát, když od rána do večera kafrá v Brouk Pytlík rádiu? Nebere také nějaký ten důchodek? Třeba na hlavu? :-DDDD

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

aabb: Jste obyčejnej hlupák bez mého přičinění by tu žádné Svobodné rádio nebylo, a pana VK byste vůbec nemohl slyšet. A o potom co děláme ve svém volném čase Vám rozhodně nic není. A čím se živím už vůbec ne. Vy pane aabb jste troll sluníčkář a vlastizrádce. Stejně jako všichni kdo nám tady nadávají. Jste na straně těch, kteří vládnou v ČR a v EU. Váš cil je jen rozvrat, podpora stávajícího systému. Proti takovým jako jste Vy třeba se postavit, ZAPRODANČE!!!

aabb
Návštěvník
aabb

Bez pana Hlávky, který vám dal prostor v JEHO projektu, byste nebyli nic. U něj jste se dostali “do éteru”. To jak odporným způsobem jste se mu pak odvděčili tou vaší divokou nenávistnou pomlouvačnou kampaní – to byla pro mě poslední kapka. Měli jste prostě bez kraválu odejít z jeho rádia, když se vám tam nelíbilo, a založit si svoje – na to ale nejste dost duševně způsobilí, protože jste pomatení fanatičtí Brouci Pytlíci.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

aabb o této záležitosti nevíte nic. Pokud se Vám zdá odchod kvůli cenzuře jako něco odporného tak jste přesně zastánce dnešního systému. Poslouchejte si fiat.

aabb
Návštěvník
aabb

Vím dost z vaší divoké nenávistné kampaně i z toho co tomu předcházelo.Dokonce pan Hlávka vám k tomu dal prostor na JEHO rádiu, když už jste z něj s kraválem odešli a vám ten váš web ještě nefungoval. On se k ničemu podobnému nesnížil. Ty vaše nenávistné hnusárny si může každý najít v archivu a udělat si svůj obrázek, zvláště Kapalovy psychotické kverulace už byly opravdu zralé na blázinec..

Martin Dukát SR
Návštěvník
Martin Dukát SR

aabb: Jste obyčejnej hlupák bez mého přičinění by tu žádné Svobodné rádio nebylo, a pana VK byste vůbec nemohl slyšet. A o potom co děláme ve svém volném čase Vám rozhodně nic není. A čím se živím už vůbec ne. Vy pane aabb jste troll sluníčkář a vlastizrádce. Stejně jako všichni kdo nám tady nadávají. Jste na straně těch, kteří vládnou v ČR a v EU. Váš cil je jen rozvrat, podpora stávajícího systému. Proti takovým jako jste Vy je třeba se postavit, ZAPRODANČE!!!

Avari
Návštěvník
Avari

Aktualizované údaje. V Jihlavě nakonec nejsou “křesťané”, ale muslimové bydlící kousek od Čížova (Okrouhlík) v bytech. Často jezdí do City parku. Tento týden jich bylo osm pohromadě spatřeno při nákupech v City a dnes tři v Tescu, kdy po sobě řvali a házeli jídlo do několika vozíků. Platili, ale vypadalo to, že peníze opravdu nepotřebují. Měli dokonce auto, ale jak jezdili ožralý, tak je nakonec vozí taxi služba každou chvíli do Jihlavy. Známý se na jejich ubytování chtěl podívat, ale bylo tam několik policejních aut a byl ihned upozorněn, aby se otočil. O víkendu navštěvují diskotéky (Xanadu).

Ščors
Návštěvník
Ščors

Jak dlouho bude to rádio svobodné? Do příchodu kozojebů?