Velká prosba ke čtenářům AE News – Poděkování!

Velká prosba ke čtenářům AE News – Poděkování!

Velká prosba ke čtenářům AE News – Poděkování!

Aktualizace 30-11-2015:

Jménem redakce AE News bych chtěl velice poděkovat všem čtenářům AE News, kteří se za tento uplynulý měsíc zasloužili o to, že se nám podařilo vysbírat na finančních příspěvcích potřebnou cílovou částku nutnou pro zachování provozu AE News v prosinci, a dokonce objem vybraných prostředků přesáhl cílovou sumu, takže opět budou nějaké peníze pro náš rezervní fond oprav a mimořádných výdajů.

Děkujeme za Vaší neustávající podporu a věříme, že i v prosinci si na nás vzpomenete, abychom i následně v lednu Vám mohli přinášet novinky, informace, zajímavé články a videa z domova i ze světa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

=================

Původní text výzvy

Pravidelní čtenáři AE News vědí, že prakticky každý měsíc se u nás v redakci rozezní varovný zvonek, který nás upozorní, že stav vybraných finančních příspěvků na zachování provozu našeho serveru na příští měsíc je v záporném saldu, resp. že polovina měsíce nerovná se polovině vysbírané cílové částky. Velké poděkování ještě jednou patří všem dárcům z minulého měsíce, opět se totiž povedlo vysbírat cílovou sumu na pokrytí tohoto měsíce a dokonce ji i lehce překročit. Ovšem stav vybraných příspěvků za tento měsíc je k dnešnímu dni (15. listopadu) značně pozadu, a proto píši tuto prosbu.

Naši věrní čtenáři a dárci nám vždy pomáhají, zejména v druhé polovině měsíce, je to už taková zaběhlá tradice, ale vzhledem k tomu, že se blíží pro nás mega-kritické období roku (Vánoce), tak máme velké obavy, aby naši věrní čtenáři náhodou v předvánočním spěchu a nakupování dárků na nás nezapomněli, nebo třeba si neřekli, že finanční příspěvek pro AE News půjde tentokrát raději na nákup vánočních koulí, kolekcí, ponožek nebo třeba balícího papíru. Tyto obavy se týkají nejen listopadu, ale zejména příštího měsíce, ze kterého máme opravdu velké obavy.

dfagkdhzvtscef.jpg

O pomoc jsem již požádal tento pátek v mém pořadu na rádiu Svobodný Vysílač CS, ale protože vím, že ne všichni čtenáři AE News tento pořad poslouchají, tak jsem zkrátka nucen uveřejnit ještě navíc i tuto písemnou verzi. Náš server je plně závislý na finanční podpoře Vás, našich věrných čtenář. Nespoléhejte prosím na to, že právě bez Vás a Vašeho příspěvku na provoz se nějak obejdeme, protože si myslíte, že Váš příspěvek vlastně ani nehraje žádnou roli. Jenže hraje! A opravdu velikou. Nechceme po nikom žádnou pevnou a předem danou částku, ale budeme rádi, když podle svých finančních možností přispějete tolik, kolik si můžete dovolit. A to je u každého našeho čtenáře opravdu individuální. Velké díky patří každému z Vás, za jakoukoliv částku.

Pokud si projdete zpětně některé naše články, zjistíte, že AE News je terčem útoků tolika organizací, České televize, neziskovek a různých mainstreamových redakcí, že skutečnost, že tu pořád ještě jsme, je pomalu zázrak. Je to ale jen díky štědrosti našich věrných čtenářů, kteří drží svými dary nad vodou náš provoz. Jménem celé redakce Vás tak všechny prosím, je-li to ve Vašich možnostech, přispějte prosím na provoz našeho projektu do konce tohoto měsíce jedním z několika platebních způsobů uvedených zde, abychom i v prosinci se tu mohli setkávat a zajišťovat Vám zajímavé články a videa ze světa zpravodajství a publicistiky.

Za redakci AE News

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
konzerva
Návštěvník
konzerva
Karel
Návštěvník
Karel

Je hodně nezávislých zdrojů, které potřebují finanční podporu, člověk aby pomalu nevěděl, kam peníze posílat, Každý člověk nemá účet v bance i proto, že bankám zrovna nefandí. Proč AERONET NEZÍSKÁVÁ peníze formou zaslání sms od čtenářů? Dost lidí by sms třeba i podporou menší částky poslalo.

Jan
Návštěvník
Jan

Bylo by škoda, kdyby tento poklad nezávislé a objektivní žurnalistiky skončil jen kvůli nedostatku peněz. Myslím, že by jeho příznivci měli přiložit ruku k dílu, a bez ohledu na ekonomické těžkosti něco poslat!

bantustan
Návštěvník
bantustan
bantustan
Návštěvník
bantustan

https://www.youtube.com/watch?v=Otb7wTIR9zY Přispěl jsem NYNÍ ze svého archivu..