Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci...

Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Velké Británii více naočkovaných než neočkovaných a s věkem poměr dramaticky roste! A v Česku skončily volby a vakcinační mafie už vyhrožuje, že kdo si nevezme jehlu, nebude moci jít do restaurace, anebo dokonce už ani do práce! Když se lidé nepřijdou očkovat dobrovolně, opravdu to uděláme, vyhrožují čeští politici pár dní po volbách!

Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Velké Británii více naočkovaných než neočkovaných a s věkem poměr dramaticky roste! A v Česku skončily volby a vakcinační mafie už vyhrožuje, že kdo si nevezme jehlu, nebude moci jít do restaurace, anebo dokonce už ani do práce! Když se lidé nepřijdou očkovat dobrovolně, opravdu to uděláme, vyhrožují čeští politici pár dní po volbách!

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UK Health Security Agency) dnes publikovala statistiky covidových čísel ve Velké Británii za měsíc září [1], konkrétně za 36. až 39. týden a statistiky znovu potvrzují, že očkování je ve skutečnosti nástrojem, který funguje jako induktor pro vyvolání těžkého průběhu nemoci s následnou smrtí, a to především pro osoby ve věkové hranici nad 80 let. Znovu se potvrzuje, že namísto zdraví a bezpečnosti získávají očkovaní lidé jakýsi bizarní lístek do děsivé loterie, ve které mohou vyhrát hospitalizaci a pár dní poté fešácký mramorový náhrobek.

Počty nových případů v přepočtu na 100 000 lidí ve Velké Británii mezi 34. a 37. týdnem roku 2021

Vstřikování experimentálních roztoků do žil seniorů je v podstatě v rozporu s Mnichovským kodexem, který zakazuje vykonávání pokusů na lidech. A společnosti jako jsou Pfizer toto přesně na lidech provádí, a to ve spolupráci a ve spolupachatelství s jednotlivými vládami, které jsou tím pádem zodpovědné za každého zemřelého pacienta, který se nechal roztokem naočkovat a stejně onemocněl a následně zemřel. Ale podívejme se nejprve na čísla z Velké Británie. Tam totiž 70% lidí zemřelých v září na COVID-19 pocházelo z řad očkovaných Britů [2].

Počty nakažených a hospitalizovaných ve Velké Británii v měsíci září

Podle těchto údajů se počty případů Covid liší mezi očkovanými a neočkovanými osobami kolem 30. roku věku, přičemž neočkovaných osob se Covidem nakazilo méně (738,4) než očkovaných osob (763,6). Alarmující je, že počet nakažených virem Covid se kolem 40. roku věku více než zdvojnásobuje, přičemž na očkované osoby připadá 1281,8 případů, zatímco neočkovaní čtyřicátníci hlásí pouze 690 případů. Trend výskytu infekcí Covid navzdory dvojímu očkování pokračuje i ve věkových skupinách po 49. roce věku, přičemž starší věkové skupiny vykazují podobný vzorec. Údaje, které zdánlivě vyvracejí narativ o tom, že “vakcíny fungují”, vyvolaly na sociálních sítích nevoli, přičemž mnozí obviňují ve světě již mnohdy povinné vládní očkovací programy z šíření právě toho viru, který prý chtějí vakcíny zastavit.

Očkovaných ve věku nad 80 let zemřelo v září ve Velké Británii 10x více než neočkovaných

Tabulky úmrtnosti jsou potom ještě děsivější. Za měsíc září zemřelo ve Velké Británii po 2. dávce ve věku nad 80 let celkem 1235 pacientů, zatímco neočkovaných zemřelo jenom 133 osob. To je téměř 10x vyšší úmrtnost očkovaných hospitalizovaných pacientů než těch neočkovaných. Takto šílená statistická data nepotřebují naprosto žádné další komentáře. Jsou to stejná data, jako mají v Izraeli, stejné poměry očkovaných a neočkovaných.

Znovu si představte, že by nešlo o očkování proti koronaviru, ale třeba proti žloutence. A teď si představte, že by na nemocničních lůžkách bylo hospitalizováno teď ve Velké Británii téměř 10x více očkovaných než těch neočkovaných. Co by to znamenalo? No, byl by to obrovský skandál, že vakcína proti žloutence nefunguje, jinak by přece nebylo v nemocnici 10x více naočkovaných než těch neočkovaných.

Počty zemřelých očkovaných v měsíci září ve Velké Británii

Tahle jednoduchá matematika je o to děsivější, že se neustále zdůrazňuje, jak očkování ochraňuje zranitelné seniory. Přitom právě oni po očkování umírají v nemocnicích suverénně nejvíce. Je jich prakticky 10x více než neočkovaných. Takhle děsivá realita je pro mnoho lidí naprosto nestravitelná, je to doslova na úrovni genocidy a za asistence zmanipulovaného obyvatelstva, u kterého se objevuje čím dál zřetelněji Stockholmský syndrom.

Obyvatelstvo je rukojmím vládní a vakcinační mafie, ale po roce a půl života v rolích rukojmích najednou začíná obyvatelstvo sympatizovat s touto mafií a staví se na obranu očkování, propagují očkování a sami přesvědčují příbuzné a rodinné příslušníky, aby se dali očkovat. Výsledek voleb v ČR to mimochodem potvrdil, že tento Stockholmský syndrom opravu účinkuje na obyvatelstvo, protože to zvolilo do parlamentu jen ty strany, které očkování propagují a razí, anebo klidně a bez protestu tolerují. Mafie sobě! Takto lakonicky by se daly ohodnotit české volby a jejich výsledek.

Lékař z plzeňské fakultní nemocnice vyhrožoval, že je třeba zvážit zákaz chození lidem do práce, pokud nebudou očkovaní

A důkaz o tom, že mafie se nyní po volbách rozjede, o tom svědčí poslední výroky představitelů státu a vakcinačních drábů na České televizi a v českých médiích. Jistý epidemiolog z Plzně z tamní fakultní nemocnice, ve které zemřela maminka Pavla Hlávky ze SVCS, arogantně na České televizi vyslal výhrůžku 10 milionům občanů ČR, že pokud se nepřijdou očkovat, takže je třeba zvážit i možnost, že se neočkovaným zakáže chození do práce, do zaměstnání [3].

Ano, přesně takhle se chovali nacisté, ovšem nikoliv k obyvatelům Protektorátu Čechy a Morava, ale k vězňům v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau, kde Dr. Joseph Mengele prováděl mj. i vakcinační testy na vězních. Kdo odmítl s Mengelem spolupracovat, byl odstraněn z denního rozpisu práce v Osvětimi, nesměl pracovat. A kdo nepracoval, to automaticky znamenalo rozsudek smrti. Je neuvěřitelné, že dnes v roce 2021 v České republice jsou lékaři, kteří chtějí na celé populaci vynucovat účast na očkování experimentální vakcínou tím, že kdo se nezúčastní, nebude moci chodit do práce.

A to není všechno. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová dnes připustila [4], že se zvažuje opatření, že restaurace budou otevřené jenom a pouze pro očkované osoby. Prý je to jen úvaha, ale pokud dojde ke zhoršeni epidemiologické situace (a to dojde, na to vezměte jed, to je nachystané) v České republice, prý to je jedna ze zvažovaných variant. A to je pouze začátek. Jedná se o pokusné balónky, kdy se zjišťuje, jestli obyvatelstvo nezačne řvát a křičet, že už je to moc a přes čáru.

To pouze ukazuje, že vláda a vakcinační mafie si pořád ještě v ČR není jistá svými kroky, takže dochází na signalizace pomocí balónků v podobě testovacích výroků v médiích a čeká se na reakci, jak velký řev tyto pokusné výroky vyvolají. Nemyslete si, že farma mafie něco politikům odpustí. Politici mají příkazy, které musí plnit a experimentální roztoky s grafenem a podivnými organismy chtějí napumpovat do prakticky celé populace. Jen si zkuste dát vakcínu Pfizer na topení, na radiátor na pár hodin a potom to strčte pod mikroskop, napsala nám lékařka z Jižních Čech. A uvidíte, co  všechno se začne v tom roztoku hýbat, jak to tam ožije.

Vakcíny možná nejsou ani tak terapeutickými jako spíš kultivačními roztoky pro podivné organismy

My samozřejmě v redakci vakcíny k dispozici nemáme, ale pokud někdo má přístup k těmto roztokům, může to vyzkoušet a provést kultivaci roztoku pomocí mírného zahřívání, a to nejlépe na lidskou tělesnou teplotu zhruba 36,5 stupně Celsia. Proč myslíte, že Pfizer pořád mele dokola, že vakcíny nesmí zůstat v teple a musí se skladovat v hlubokém podchlazení? Proč myslíte? No tak se zamyslete? Ano, v tom roztoku jsou kultivační organismy, které se mají ale kultivovat až v lidském těle, ne dříve.

Roztok Pfizer

Koneckonců, Dr. Carrie Madejova podrobně zkoumala kultivovanou vakcínu pod mikroskopem a objevila [5] neuvěřitelný organismus. Tyto organismy jako jsou morgellony či chobotničky však vykazují strukturální růst, takže je jasné, že tento růst je nežádoucí, pokud by začal v lahvičce, tedy ještě před natažením do stříkačky. A spouštěcím faktorem růstu je právě podle všeho tělesná teplota člověka. Rovněž lékař nám potvrdil, náš kolega, že uchovávání vakcín v hlubokém podchlazení se provádí jen za účelem suspendace kultivačního obsahu v roztoku. Jenže virová šablona mRNA nepotřebuje kultivaci, ani podchlazení, to je nesmysl zdůrazňuje náš kolega.

Najednou to dává smysl, proč vakcíny musí být podchlazené a držené v mrazácích, protože jinak by ty roztoky podle všeho “ožily”

Šablona mRNA je uchována v lipidovém virovém pouzdru, které nepodléhá zkáze při pokojové teplotě, ani nedochází k nějaké kultivaci šablony při této teplotě, takže důvod pro hluboké podchlazování u vakcín Pfizeru musí být někde jinde. A jediným vysvětlením je kultivační organismus na živé či neživé bázi ve vakcinačním roztoku. Pokud ta vlákna, morgellony a chobotničky z vakcíny mají původ v teplotní kultivaci, potom to zapadá logicky všechno do sebe. A dobře si všimněte, že fašizace ze strany lékařů k neočkovaným se postupně bude zvyšovat. Jenže pozor, to nejsou lékaři.

Kultivované organismy ve vakcíně Pfizer. Více v článku zde.

Kdokoliv se zpronevěří Hippokratově přísaze a začne pacientovi vyhrožovat zákazem chození do zaměstnání, pokud si nenechá vstříknout do žíly kultivační roztok, tak přestává být lékařem. Takže ve Velké Británii se znovu potvrdilo, že očkovaných v nemocnicích umírá až 10x více než těch neočkovaných, ale to nebrání tomu, aby čeští lékaři začali už dokonce vyhrožovat občanům ztrátou nároku na chození do práce, pokud si nevstříknou roztok. Pomoc od veřejnosti nečekejte, ta je zhypnotizována a ve stavu zmanipulovaných rukojmích podle vzoru Stockholmského syndromu. Vašim úkolem je boj na domácí frontě, v rámci své rodiny. Pokud ochráníte rodinu před vakcinační mafií, máte splněno. Chraňte sebe, své děti a rodiče, resp. potomky. To je celé, co je potřeba udělat. Nic víc udělat nejde. Nepřítel je před branami!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor

Za měsíc září zemřelo ve Velké Británii po 2. dávce ve věku nad 80 let celkem 1235 pacientů, zatímco neočkovaných zemřelo jenom 133 osob…..
Kdyby poslouchali Hrabise a Blatneho, a nechali se naockovat vsichni, mohli to mit uz bezbolestne za sebou.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Zde video z Německa.
https://tv.idnes.cz/zahranicni/evropa-nemecko-afghanistan-hold-pocta.V211014_124603_idnestv_vojt

Tohle by chtělo evropskou armádu. Nepochybně bude nutné od každého státu EU vybrat nemalou částku, ale hlavně poskytnou pravidelnou dávku životů. S povinnou službou a umíráním se počítá.
S parádami ve stylu třetí říše, jak vidíte taky.

Tak to už raději to NATO, tam vlezou jen profesionální hrdlořezi a služba není povinná. I když o tom, že v případě potřeby by nám NATO nějak pomohlo, dosti pochybuji. Je jisté, že NATO je po Afganistánu mnoha zemím pro srandu králíkům, ovšem to po válce ve Vietnamu byli též, přesto je to jistá síla, která drží Němce na uzdě a Británii s jejími atomovými ponorkami má pod kontrolou.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Hlupáci, Covid 19 je 2.koňom sionisticko-globalistickej Apokalypsi po 11.septembri,2001. Vždy via mŕtvol a stratených práv! V 2023 vypustia 3.koňa= HOLODOMOR….Skape ešte viac, a už nezostanú práva žiadne, mimo smrť…V 2025 vypustia 4.koňa smrti, teda WW3/ Armagedon, na Depopuláciu sveta na tých ich ” idealnych” 500 miliónov! A dám svoj krk nato, že to bude presne takto, vy hlupe ovce a ovčania!!!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Pochybuji, že se politikům u nás podaří nahnat pod jehlu všechno obyvatelstvo. Těch víc jak milion voličů malých strana a jistě i část voličů Babiše pod jehlu niky nedostanou.
Horší to bude se žrádlem, když bude v marketech nouze, zakáží nejspíše neočkovaným přístup. A nedostatek bude zcela určitě, protože vše vše závisí na energetice.
V Německu, Rakousku a Itálii již od příštího roku chtějí uzavřít všechny elektrárny, jádro už Němci prakticky zrušili, nyní se chystají uzavřít i ostatní, jak uhelné, tak plynové. Čili, když ty jejich větrníky nebudou mít zrovna pohon od přírody, jsou s výrobou elektřiny na nule, tak nepochybně budou chtít dodávky o našeho Čezu. Takže cena elektřiny poroste, tedy zdražovat se bude vše, a jídla bude málo.
pokud se pamatuji, tak již v předloňském roce si Belgičani zrušili před zimou uhelné elektrárny a pak v mrazech škemrali u Francouzů o dodávky elektřiny, aby pokryli aspoň domácnosti. Ovšem Francouzi mají jen o málo víc jak pro svou spotřebu, aby belgické obyvatelstvo nechcíplo zimou, museli odstavit některé státní provozy. Soukromé fabriky se odpojit netroufli. I přes to byl v Belgii zákaz žehlení a luxování a používání elektrických topidel. Povoleno jen vaření svícení.
V těhle zelených sračkách bude fakt veselo a k tomu pernanentní opruz s vakcinací, či placené testy
Jestli tři stát v Evropě od příštího roku zlikvidují výrobu elektřiny, tak sova v EU budou mít lidé dost šťávy na víc, jak nabití mobilu.
Učte se chodit spát se slepicemi, nebo začněte vyrábět louče. Ovšem omotávka d nafty namáčená nebude, protože nafta též zmizí.

Včera jsem potřebovala rozředit bantuminové lepidlo na opravu střechy (dříve trochu asfaltu, dnes pixla 5kg z Hornbachu za polovinu měsíční mzdy uklízečky). Zkušebně jsem odebrala do misky vzorek a napojila zhoustlou hmotu troškou benzínu. Ty biosračky v benzínu tu hmotu srazily do cucků. Usoudila jsem, že to chce čistý technický benzín. Jenže ouha, on na trhu není. Dříve byl benzínový čistič za pár kaček v každé drogerii, dnes nikoliv, neb to je nebezpečná látka a mohla by být používána demonstranty na molotovy. Nakonec jsem zjistila, že technický benzín prodává jediná drogerie v Praze a to na objednání předem přes internet s uvedením plné adresy a zaplacením bankovním převodem. Ovšem čistý benzin se na podpalování vlastní dřevěné pyramidy k opékání vuřtu na zahradě nepoužívá, takže v případě demonstrace jde policie na jisto.

Ta averze k ropným látkám a zeleným blbnutím a permanentním opruzem s CO2 už vypadá u politiků jako psychiatrická choroba.

Jistě jste si všimli, že mladýho rakouského premiéra odstavili. Zdá se, že v EU se vyprofilovalo tvrdé brčálově zelené jádro, složené z Němců, Rakušáků a Italů. Francie zatím odolává, i když se zákazy pod jehlou, to tam též nemají lidi snadné, ale energii zatím nezrušili.
Počítám, že povstane lid v té zemi, kde budou tlaky největší, ale Němci to nebudou. Teď už čekám jen na ty prázdné regály v markerech a snad se už konečně začne něco dít.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jaderna-energie-evropska-unie-spor-elektrina.A211015_201206_zahranicni_albe?zdroj=zahranicni_hp

Pavel
Návštěvník
Pavel

anonymka
Sára, nosatí zločinci budou v celosvětovém měřítku na píchání těchto židovských jedů brutálně tlačit. Tvoji soukmenovci se nezastaví. A že se začne jednou něco dít? O tom nepochybuj, celosvětový pogrom na nosaté zrůdy, které uvrhly lidstvo do této situace. A to bude maso!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Pavel, co to blábolíš, kolik je v naší vládě “nosatejch”, je to samý zaprodanec Německa a Sudeťáků, a naši pravověrní spolehlivě prodejní poslanci. Kdyby v zemích EU nebyli u koryt prodejné svině, ti tví “nosatí” si ani neškrtnou. Dívej se okolo sebe, v Rakousku je premiér šlechtic, předsedkyně EU layenová je šlechtična, do největších sraček za vůbec celé období nás dovedla Top 09 v čele s tehdejším vůdcem partaje spícím knížetem, kolik u nás sedí v parlamentu šlechticů to jistě víš a jejich spolky a podporovatele si sám zjisti. A pak blábol o nosatých. Žádnej nosatej nemá v plánu nadělat z lidí chudé nevolníky, kdo by pak nakupoval a dělal tržby. Spotřeba obyvatel je důležitá, ovšem ne pro flanďáky a šlechtu.
Až budeš číst i něco jiného než Antisionovy kecy, tak se ti snad rozsvítí.

Nazor
Návštěvník
Nazor

Nevysvetlis jim, ze Sion je jen past na vzbourence. Jsou zaslepeni. Dle nich muzou za to zide a hotovo. Nic jineho je nezajima. Vytvorili jim uhlavniho nepritele. Vzdy to tak fungovalo. Problem-reakce-reseni. To nezklame.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

V 2025 budeš aj ty iba mrtvolou!

lolo
Návštěvník
lolo

Ak sa ide podla planu, nahodou, argument, ze bola ta sracka vyvinuta narychlo je blbost nie? Urcite ju museli mat pripravenu vopred , so zlozenim znamym iba pre nich. Vid grafen atd…

Tegraf
Návštěvník
Tegraf

Sám jsem odpůrce očkování, ale pro korektnost uvedených údajů musím upozornit na lehké statistické nesrovnalosti v údajích. Jednoduše takto: Jestliže je poměr očkovaných ku neočkovaným např. 70:30 a v nemocnici se za určené časové období objeví 70:30 pacientů očkovaných a neočkovaných, neznamená to, že vakcína ohrožuje více očkované. Pouze to znamená, že očkovaní a neočkovaní jsou na tom statisticky stejně a vakcína neubližuje, ani nepomáhá.

Administrator
Admin

Klinická statistika se nevztahuje k celkovému poměru počtu očkovaných v populaci, ale pouze k objemu pacientů na lůžkách jako celku. Je to logické. Jestliže vakcíny mají bránit tomu, aby lidé zaplňovali nemocniční lůžka, tak logicky očkovaných lidí na lůžkách nesmí být několikrát více než neočkovaných. To by potom vakcinace pozbývala smyslu. Neočkuje se kvůli zdraví populace, ale kvůli zabránění zhroucení nemocniční péče.

Tohle neustále uniká většině lidí, kteří si pletou statistickou vztažnost. Nezáleží na tom, kolik je očkovaných lidí v populaci. Záleží na tom, aby očkovaní neulehávali na nemocniční lůžka. Jestliže je ale zaplňují x-krát více než neočkovaní, potom je vakcína k ničemu.

Představte si že by někde vypukla epidemie obrny a v nemocnici by ležely hlavně děti očkované proti obrně, x-krát více, než těch neočkovaných. Co by to znamenalo? Přece to, že vakcína nefunguje. A přesně to je teď veřejné tajemství o vakcínách na koronavirus. Neumí zajistit ani imunitu, ani bezinfekčnost. Ale očkovaný člověk umí nakazit svoji neočkovanou rodinu, to jo. To ta šmejdovská vakcína umí.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tegraf
Tak hele, pro korektnost je třeba říct, že vakcína jak správně říkáš, nepomáhá, ale značné části lidí ubližuje, a to někdy dost výrazně, ovšem ti co na její aplikaci pojdou, to už necítí a těžko ti to sdělí.

Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

10 krát viec seniorov zomiera po očkovaní.
Hmmm… ta matematika… možno to bude tým, že prakticky všetci nad 80 rokov sú zaočkovaní, skoro všetci.
A keďže Astra chráni len na cca 70% co je verejne známe tak ľudia zomierajú a zomierajú hlavne očkovaní, keďže tých je 99% predsa.
Ach ťap matematika a logika.

lpg
Návštěvník
lpg

Ty seš velkej vtipálek, co? Účinnost těch sraček, které označují jako vakcíny, je plných 0%. Tak si tu matiku vem a strč do řitě.

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Na chřipku umíralo a stále umírá ročně spousta lidí a kolik let měli výzkumníci na to, aby vyvinuli řádné očkování? Téměř 100 let – prakticky od epidemie Španělské chřipky a přesto se to NIKDY nepodařilo vyřešit! Prostě, kdo se nechá očkovat proti chřipce, dostane očkování na loňský virus, trochu to funguje na přetrvávající loňský virus, avšak na ten letošní očkování nefunguje vůbec.
Já to vidím tak, že pokud jde o kovid, je to uměle vyvolaný strach a velký byznys – kovid mutuje taky a nikdo se nepozastavuje nad tím, že očkování, které bylo vyvinuto během několika měsíců po začátku epidemie, ze stejného důvodu nemůže účinkovat na stále nové mutace viru.
V článku nahoře je jeden zásadní omyl – píše se tam, že celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných!
A to je ten problém, protože oni plně očkováni NEBYLI, to očkování totiž možná fungovalo na starý virus, jestli vůbec, kdežto oni už chytli nové mutace…

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“…Pfizer je samozřejmě židovská organizace, to je židovská farmaceutická společnost, vlastněná tedy židovskými podnikateli. Židovskou rodinou řízená. A to samé Moderna, to samé Johnson jsou všechno v rukách těchto rodin. Všechny banky, které je financují jsou v rukách židovských rodin.”
(Svobodný vysílač, 23. 7. 2021)

Bude se mocenské Židovstvo zodpovídat za svůj covidový a vakcinační zločin proti celému lidstvu?

comment image
Žid Bill Gates (za mlada) s rabínem Menachem Mendel Schneersonem, duchovním vůdcem chasidské sekty Chabad Lubavič.
comment image
comment image
Sefardský Žid Albert Bourla, šéf farmaceutické společnosti Pfizer.
comment image
!OČKOVÁNÍ PROTI KORONĚ JSOU ŽIDOVSKÉ JEDY!
comment image
Na zastávkách městských autobusů v Białystoku (Polsko) byly vylepeny plakáty: Vakcína zabíjí !!! Pandemie je židovský podvod !!!

Až po nejvýše vzdělané kruhy společnosti nyní zaznívá jako z jedněch úst: „Židé jsou naším neštěstím.“
(Heinrich von Treitschke)

Na všech velkých katastrofách mého (francouzského) národa nesou vinu Židé. Bylo tomu tak i u všech ostatních národů a všechny budou nuceny se proti Židům bránit a chránit se před nimi.
(Henri Rochefort)

Metatron
Návštěvník
Metatron

..na dvojce dávaj Tři muže na zabití s Delonem..to je ten karetní hráč, co se připlete do vražedných spárů dokonce až nejvyšších iluminátů obchodujících s moderními zbraňovými systémy…francouzské filmy sedmdesátek jsou absolutní a nedostižná špička..nejen ta dnešní plytká zábavička, ale tehdy i mnohé z řízení světa odhalující…kriminálky i komedie…Bellmondo/Policajt nebo rošťák/, Delon, Funés/Fantomas/, Pierre Richard /Hračka/ atd….pak už to od osmdesátých let pod globálním vlivem amíků i s nima šlo okatě a velmi rychle do kopru…a těmito sedmdesátkami takto francouzská velmoc celkem vznešeně definitivně pošla…ty tehdejší scénáře jsou vážně excelentní a císařské….

anonymka
Návštěvník
anonymka

Furt jen meleme o covidu, vláda si dělá co chce, zanedlouho se neočkovaní nedostanou ani ke žrádlu a migroši sem lezou všema dírama v neschopné EU si ohlídat hranice. když to někdo udělá za ně, tak mu dají ještě flastr.

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/kapitan-dostal-rok-vezeni-ze-zachranene-bezence-predal-libyjske-pobrezni-strazi-40374997#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=UTKbvYqYcIW-202110151813&dop_id=40374997