Velká Británie možná bude muset uspořádat volby do Evropského parlamentu, pokud dojde...

Velká Británie možná bude muset uspořádat volby do Evropského parlamentu, pokud dojde k odkladu Brexitu! V opačném případě by hrozily žaloby na britskou vládu pro odepření práv občanů na volby do evropských orgánů! Teoreticky mohou evropské volby proběhnout i bez Velké Británie, ovšem ta nebude mít své zástupce v Bruselu, ale nadále bude muset Londýn plnit své povinnosti k Bruselu! Odklad Brexitu povede k naprostému cirkusu, který EU nepamatuje!

Velká Británie možná bude muset uspořádat volby do Evropského parlamentu, pokud dojde k odkladu Brexitu! V opačném případě by hrozily žaloby na britskou vládu pro odepření práv občanů na volby do evropských orgánů! Teoreticky mohou evropské volby proběhnout i bez Velké Británie, ovšem ta nebude mít své zástupce v Bruselu, ale nadále bude muset Londýn plnit své povinnosti k Bruselu! Odklad Brexitu povede k naprostému cirkusu, který EU nepamatuje!

Situace s neschopností britského parlamentu odhlasovat podobu odchodu z Evropské unie začíná nabírat neuvěřitelné obrysy cirkusu, který dosahuje doslova obludných rozměrů. Probíhala o tom dnes debata se dvěma německými europoslanci zde na místním rádiu ve Frankfurtu a poměrně zasvěceně hovořili o pozadí celého problému s odcházením Velké Británie a o tom, k čemu se vlastně schyluje. Pokud Velká Británie neopustí Evropskou unii o půlnoci 29. března 2019 a dojde k odkladu Brexitu o dva měsíce, potom by se datum Brexitu posunulo až na 29. května 2019, a to znamená až na dobu po skončení eurovoleb, které proběhnou od 23. do 26. května. Podle evropských předpisů a směrnic musí každá země EU umožnit svým občanům volit do Evropského parlamentu, je to lidské právo ukotvené v Lisabonské smlouvě, kterou podepsal i Londýn.

Theresa May a šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.

A tady to začíná být velmi zajímavé a vnáší to úplně jiný obraz do celé situace s Brexitem. Celá taškařice, která probíhá v Londýně, má jediný účel, a to je nevystoupení Velké Británie z EU. Problém je ovšem v tom, že nikdo z britských politiků se k tomu nechce před svými voliči přiznat, protože by to znamenalo politickou sebevraždu na domácí politické scéně. Britský parlament před dvěma týdny drtivě odmítl dohodu s EU o Brexitu poměrem 432 hlasů proti a jen 202 pro tuto dohodu. Byla to nejbrutálnější porážka britské premiérky v historii, parlament něco takového nepamatuje.

Odklad Brexitu o dva měsíce nevyřeší patovou situaci v britském parlamentu, naopak zadělá na obrovský problém ohledně voleb do Evropského parlamentu

Situace je dnes taková, že 13. března se bude v britském parlamentu hlasovat ještě jednou o dohodě s EU o Brexitu, ale očekává se, že ani napodruhé dohoda neprojde. V tom případě se o den později bude hlasovat o odkladu Brexitu o 2 měsíce. Když se teď někoho mezi britskými poslanci zeptáte, aby vysvětlil voličům, co se má za ty dva měsíce stát nebo odehrát, jaký to má význam, tak odpověď bude naprosto cynická, ale pravdivá: Hraje se o předčasné volby ve Velké Británii, kterými se britští politici vyvléknou z povinnosti před svými voliči provést Brexit. K dohodě o Brexitu nedojde za 2 měsíce, ale dojde k něčemu jinému, k politickému vyčerpání možností k realizaci Brexitu schůdnou cestou, což povede k demisi Theresy May.

Theresa May dnes oznámila, že požádá britský parlament o odklad Brexitu o dva měsíce.

Politici v Británii si potom umyjí ruce tím, že v předčasných parlamentních volbách spojí Brexit s volební kampaní, aniž by bylo vyhlášeno druhé referendum, do kterého se mnoha politikům nechce, protože opakování referend je nástrojem EU, velmi nepopulárním v Británii, takže politici se do toho nechtějí namočit. Nicméně volební kampaň v Británii bude podle názoru pozorovatelů de facto druhým referendem o Brexitu, protože výsledek voleb dá mandát té straně, která osloví nejvíce voličů, a ty v dnešní době tvoří odpůrci Brexitu. Nová vláda by tak potom měla mandát k tichému ukončení Brexitu, a to s jednoduchou politickou výmluvou, že nová vláda od voličů nedostala k tvrdému Brexitu mandát. A protože novou dohodu s EU pro změnu není Brusel ochotný více dojednávat, tak výsledkem bude setrvání Velké Británie v EU v režimu nekonečného havlovského “odcházení”, které ovšem nikdy nebude naplněno.

Velká Británie zůstane členem EU, ale nebude mít v Bruselu své europoslance, ani komisaře. Budou hrozit žaloby Britů na vlastní vládu, že neumožnila lidem volit do EU parlamentu

A protože tento scénář fakticky znamená setrvání Velké Británie v EU, tak Brusel již začal do Londýna posílat upozornění, že Londýn musí sestavit kandidátky do Evropského parlamentu, jinak britská europoslanecká místa zůstanou neobsazena a prázdná. Dojde tím i k velmi nebezpečné situaci pro Londýn, kdy Velká Británie nebude mít své lidi ani v Evropské komisi, ale nadále bude muset země plnit své povinnosti, platit příspěvky do EU, garantovat volný pohyb osob, zboží a služeb, ovšem bez toho, aby Velká Británie měla jediného zástupce v EU parlamentu a v komisi. A to je protiprávní stav, který zřejmě povede k žalobám na vládu Velké Británie u evropských soudů pro lidská práva ze strany těch britských občanů. kteří se budou cítit poškozeni na svých právech volit do EU parlamentu.

Angela Merkel a Theresa May při rozhovoru o Brexitu.

Podle stanoviska Evropské právní služby, která je hlavním poradenským sborem pro právní věci v Evropské unii, je doporučováno Londýnu, aby uspořádal Evropské volby ve Velké Británii [1] a předešel tak případným žalobám u mezinárodních soudů. Velká Británie se tváří, že už není členem EU od chvíle, kdy 23. června 2016 voliči ve Velké Británii odhlasovali Brexit, jenže ve skutečnosti to tak není. Uběhly už skoro 3 roky, ale Velká Británie je nadále členem EU, má své poslance v Evropském parlamentu, Evropské radě a v Evropské komisi, ale pokud Londýn neuspořádá ve Velké Británii eurovolby, zkrátí tím na právech nejen sám sebe v EU, ale především zkrátí na právech své vlastní občany ve vztahu k právu volit a být volen do zastupitelských orgánů, jimiž je Velká Británie stále právoplatným členem.

Tvrdý Brexit nikdo nechce, kromě lidí napojených na Trumpa a chasidské skupiny, protože tvrdý Brexit by zlikvidoval moc Domu Rothschild nad Evropou

Skutečný odchod Velké Británie z EU je v nedohlednu a pokud Velká Británie neuspořádá volby do EU, zůstanou Britové bez legislativního zastoupení v EU, aniž by přestali být členy EU. Taková situace povede ve Velké Británii k demonstracím, a to jak zastánců Brexitu, tak i odpůrců. Vzniká tím výbušný mix, kterým není sledováno nic menšího, než vyvolání krize, konfliktu a občanské války ve Velké Británii. Polovina Britů nikdy na Brexit nepřistoupí, druhá polovina nikdy nepřistoupí na členství v EU.

Jenže postupně s tím, jak se bude situace projevovat v obyčejném životě lidí, zavírání bank a jejich stěhování do EU, zavírání fabrik a jejich stěhování do EU, zvyšování cen potravin ve Velké Británii, kterého si všímají už i obyčejní Britové, dovozní a vývozní cla, která zdražují nákup cizího zboží a snižují objemy prodejů pro exportéry britské produkce, tak společně s tím začne klesat i počet příznivců Brexitu. Těch je podle posledního průzkumu [2] už jenom 38% a politici v Londýně to vědí, proto ty všechny obstrukce s neochotou odejít z EU.

Britské banky pod sionistickou kontrolou měly udržet dálkovou kontrolu nad procesy v Evropě. Tvrdý Brexit by takový plán ale úplně zlikvidoval.

Celý britský parlament si hraje s voliči na slepou bábu. Jedna část politiků chce z EU odejít s dohodou s EU, která by znamenala de facto setrvání v EU, protože v této dohodě Londýn garantuje EU zachování Schengenu se vším všudy na hranici mezi Ulsterem a Irskem. Druhá část politiků chce tvrdý Brexit, naprosté odtržení Velké Británie od globalizačních struktur. To jsou politici s vazbami na Donalda Trumpa a chasidské Židy ve Velké Británii, kde mají obrovskou základnu v politických procesech. Problém je v tom, že pro tvrdý Brexit je jenom malá část Britů, odhady hovoří jen o 15 až 20% Britů, kteří by souhlasili s naprostou izolací Velké Británie od Evropy, což je ovšem plánem Chasidů na odtržení největšího spojence amerických neoconů v Evropě od vlivu na chod EU.

Chirurg nikdy neoperuje na vlastním těle

Tvrdý Brexit by tak těžce poškodil světové sionisty a Dům Sion, jehož hlavním reprezentantem je Dům Rothschild. Právě proto sionisté tak najednou dupli na všechny brzdy v Evropě, zastavují migraci do Evropy a najednou zastavují i snahy o vystupování Velké Británie z EU, protože chápou, že toto je práce Chasidů a jejich koně Donalda Trumpa. Odstavování americké moci v Evropě a amerického spojence č. 1 v Evropě, Velké Británie a jejího vlivu na chod EU, je nebezpečná kombinace, která ohrožuje plán na realizaci světové vlády sionistů. Původní plán Brexitu by jasný jako facka: Velká Británie nebude součástí EU, ale bude skrze banky a vyšší procesy řízení (a Izrael, samozřejmě) ovlivňovat celý chod Evropské unie skrze americkou armádu, investiční fondy, neziskovky a granty. Přesně podle hesla, že chirurg nikdy neoperuje na svém vlastním těle. Izraelské neziskovky vozí migranty z Libye a ze Sýrie do EU, to je stará známá věc.

Americké a izraelské neziskovky ovlivňují politické procesy ve všech zemích Evropy a celého světa, ovšem s výjimkou USA a Izraele. Tam je totiž činnost neziskového sektoru v politickém sektoru a lobbingu přísně zakázána. A proč? No protože chirurg nikdy neoperuje na svém vlastním těle. A přesně kvůli tomu bylo potřeba Velkou Británii odtrhnout od EU, aby mohla operovat v EU, ale neoperovala přitom sama na sobě. Jenže, tento plán se dramaticky zasekl a zkolaboval. K čemu došlo? Za všechno může samozřejmě Trump, Putin, Německo a největší nepřátelé sionistů, Židovský světový kongres a Chasidé.

Donald Trump rozvazuje Rusku ruce ve zbrojení, aby se mohlo bránit sionistické agresi a aby pro takové zbrojení byla omluva

Největší dva koně Chasidů na této planetě, Donald Trump a Vladimir Putin, začali důmyslně odstavovat světové sionisty v bizarním, ale velmi promyšleném plánu. Donald Trump sice na jedné straně sype do americké armády pod kontrolou neoconů a jejich řídících sionistů obrovské peníze a zbrojí, ale současně odstupuje od odzbrojovacích smluv. To vede k čemu? K odstupování od smluv i ze strany Ruska, které tím má okamžitě rozvázané ruce a může začít zbrojit. Jenže, to jde proti plánům sionistů na lehké dobytí a porážku Ruska. Jak dobýt nepřítele snadno a lehce? Když nezbrojí, dodržuje smlouvy a má zastaralou armádu, anebo když zbrojí, odstoupil od smluv a modernizuje armádu tak obrovským tempem, až jde z toho hlava kolem? Odpověď doufám znáte.

Vladimir Putin a Donald Trump.

Všechno, co Donald Trump dělá, tak ve skutečnosti vede k tomu, že rozvazuje ruce Rusku, aby mělo v očích světového společenství omluvu, že Rusko musí začít zbrojit a modernizovat. A nejen Rusko, aby tuto omluvu měly všechny další světové velmoci, včetně a zejména Číny. A důsledkem je co? No přece fakt a skutečnost, že plán světových sionistů na celosvětovou vládu a dominanci za pomoci americké úderné neoconské pěsti a americké armády jde do kytek.

Protože americká armáda může dobýt zemi se zastaralou vojenskou technikou, jakou měl Saddámův Irák, ale nemůžete dobýt zemi, která hromadně zbrojí, modernizuje celou armádu a díky americkým krokům se nikdo ve světovém společenství nad takovým zbrojením nepozastaví a neoznačí ho za bezdůvodné. Protože když Amerika dělá zahraniční politiku skrze své neocony, potom celý svět začíná zbrojit. A dobýt ozbrojenou zemi a ovládnout ji, to je velmi těžké a hlavně riskantní a bolestivé.

Smlouva INF byla počátkem rozpadu SSSR a vítězného tažení sionistů a jejich neoconů až na hranice Ruska a přímo do Ruska v celých 90. letech

Proto první věcí, kterou sionisté skrze své americké neocony udělali v Evropě po roce 1989, bylo rozpuštění a rozklad všech lidových armád postkomunistických zemí, zrušení prezenční služby a brutální transformace armád z národních obranných těles do miniaturních expedičních sborů pro asistenční potřeby americké intervenční armády ve světě. Tento proces zaručil, že sionisté ovládnou řízení nad těmito zeměmi velmi snadno, protože nikde nebude žádný ozbrojený odpor.  K tomuto procesu by ale nikdy nedošlo, kdyby pokračovalo horečné zbrojení a nikdy by nedošlo ke schůzkám mezi Gorbačovem a Reaganem (v Ženevě a v Reykjaviku). Teprve smlouva INF, kterou oba prezidenti podepsali v roce 1987, nastartovala proces pádu Sovětského svazu a a vítězné tažení sionistů na východ k ruským hranicím.

Michail Gorbačov a Ronald Reagan podepisují v Bílem domě smlouvu INF o zákazu raket středního doletu.

Protože přesně to následovalo po podpisu smlouvy INF v roce 1987. Ihned poté za dva roky se zhroutil Východní blok a o další dva roky později se zhroutil Sovětský svaz. A ihned poté o další dva roky později začala jednání postkomunistických zemí o vstupu do NATO a přiblížení NATO k ruským hranicím. Sionisté triumfovali celá 90. léta a přibližovali svoji americkou armádu na ruské hranice.

Teprve Donald Trump toto změnil, kdy otevřel Rusku cestu k zahájení nového zbrojení tak, aby z toho Rusko nemohlo být obviňováno, ale aby to bylo v reakci na americkou agresi neoconů. Pokud by Rusko nezačalo modernizovat armádu a zbrojit, sionisté by Rusko porazili a rozložili zevnitř. Celá 90. léta se na tom intenzivně pracovalo za Jelcinova režimu.  V té době si Chasidé poprvé uvědomili, kdo stojí za americkou armádou a NATO. Pochopili, že cílem agrese je Chasidská Rus a její majetky, zdroje a nerostné suroviny, které vlastní právě ruští Židé. Válka mezi ž a Ž tak byla spuštěna naplno.

Německo jako staronová hrozba v Evropě pro Dům Rothschild

Chasidé potřebují proti sionistům v Evropě a Evropské unii mocného spojence. A tím je Německo. To představuje přirozenou sílu a moc proti americkým neoconům. Rusko proto začalo s Německem spolupracovat na odstavování amerických firem a neoconů v Evropě. Reakce sionistů z USA byla prudká a okamžitá, kauza Dieselgate proti Volkswagenu, mamutí pokuty. Útoky americké vlády proti Deutsche Bank kvůli údajnému porušování amerických sankcí ze strany banky. Neuvěřitelná hysterie a tlak neoconů na zastavení výstavby plynovodu Nordstream 2. A co dělá Berlín? Angela Merkel a Emmanuel Macron podepisují v Augsburgu dohodu o a vedoucí úloze Německa a Francie v plánech na vznik jednotného federálního útvaru v Evropě ve smyslu Evropské federace, s vlastní armádou a vlastní zahraniční politikou.

První roura Nord Stream 2.

Sionisté jsou v šoku, najednou zjišťují, že Evropa se ubírá úplně jiným směrem a bez jejich kontroly. Ovládnutí Ruska je v nedohlednu, Putin zbrojí a posiluje armádu jako smyslů zbavený a důvod k tomu mu dává Donald Trump, který odstupuje od smluv, které sionisté pracně sestavili v roce 1987. Německo staví s ruskými Chasidy plynovod, Německo si ustavuje vedoucí úlohu v EU společně s Francií a uvažují o vlastní ne-americké armádě, a aby toho nebylo málo, v Evropě vyrůstají pronárodní proti-migrační hnutí, která ohrožují sionisticky ukotvené tradiční politické a pro-neoconské strany. Celé to zkrátka vede k tomu, že sionistům se hroutí plán na světovou vládu.

Plán sionistů na transformaci Evropy podle Kalergiho doktríny do podoby nástupní platformy proti Rusku nejde tak hladce, jak se očekávalo a výsledkem je naprostý chaos v Londýně a v Domu Rothschild

A proto dochází k dupání na brzdu procesům, které sami sionisté dříve preferovali, tzn. sionisté zastavují honem rychle migraci a zastavují i Brexit. Velká Británie musí v EU zůstat, jinak Domu Rothschild a sionistům hrozí vzestup moci Německa (a tím pádem Ruska) v Evropě. Co platilo včera, dnes už neplatí, vše je jinak. Sionisté běhali po baráku a zakládali ohníčky s cílem na vytvoření světovlády pomocí žáru rozvratů, tady a támhle. Barák však nečekaně vzplanul úplně celý a místo ohníčků teď sionisté musí hasit. Prostě běhání se zapalovačem po baráku už teď není pro sionisty prioritou. A Brexit pouze odhaluje tuto změnu procesů v celé nahotě.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce krátkého měsíce února zbývají jen 2 dny a zatím jsme vybrali cca. 95% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email