Velitel praporu Azov byl nalezen oběšený!

Velitel praporu Azov byl nalezen oběšený!

Velitel praporu Azov byl nalezen oběšený!

Jaroslav Babič, jeden z velitelů ukrajinského fašistického praporu Azov, byl nalezen oběšený v kanceláři na velitelství praporu. Zatím nejsou známé žádné podrobnosti k celému incidentu. Informaci uvedl na svém Facebooku Dmitro Linko, náměstek nejvyšší rady Ukrajiny [1]. Je však možné, že se jedná o počátek čistek uvnitř praporu, i když vyloučené není ani osobní selhání v situaci hroutící se východní fronty a počátku rozpadu Ukrajiny. Tlak na jednotlivé velitele je enormní a událost může mít i souvislost i s tím, že mnoho velitelů je zapleteno do nelegálních obchodů, od kšeftování s lidskými orgány až po prodej vojenské techniky na černém trhu. Případné vydírání a tlak, který je na ně potom vyvíjen, někteří neunesou a páchají potom sebevraždy.

26181854.415535.9298.jpg
Jaroslav Babič

Situace na Ukrajině začíná připomínat divoký západ. Pošta v celé zemi chodí nepravidelně, na denním pořádku jsou výpadky dodávek elektrické energie, na silnicích řádí gangy, které si tipují auta s poznávacími značkami z EU. Ukrajina se utápí v bídě a starší lidé se bojí dalšího hladomoru, kterých země ve své historii zažila už několik. Na podzim se očekává masivní vlna uprchlíků z Ukrajiny do EU před nadcházející zimou. Černé scénáře počítají až se 2 miliony Ukrajinců, kteří by mohli v případě tuhé zimy začít migrovat na západ do EU. Ukrajina nemá plynové rezervy a EU není připravena zemi energeticky subvencovat. Jediným řešením je mírový proces na východě Ukrajiny a federalizace země.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
bantustan
Návštěvník
bantustan

Okultní satanské ostré hrany a háky…Začalo to v zaprdlém kráteru,kdy potrhlý neomarxistický americký profesor se tetelil nadšením nad novým UMĚNÍM GRAFFITI…A kdejaký adrenalin místo po švýcarskem vzoru cvičení ve zbrani čmárá tyto ohyzdnosti na zdi…Zkuste se kochat na to svinstvo a pak se kochejte PŘÍRODNÍ KRAJINOU…POROVNÁVEJTE,co to s vámi dělá…A na tom se rekrutují vypatlanci,podporující háky a hrany,,,

Předplatitel
Návštěvník
Předplatitel

Žádná vojenská jednotka nemá několik velitelů – velitel musí být vždy jen jeden a u praporu Azov je jím Andrij Bileckyj. Jaroslav Babič vykonával štábní funkci a to zástupce náčelníka štábu (např. [1]). Přesný název článku tak má být “Jeden z důstojníků štábu praporu Azov byl nalezen oběšený!”.
Chápu, že jste použili překlad nadpisu uvedeného ve zdroji informace, ale rád bych, aby AENews zůstaly věrohodným pramenem informací.

[1] http://ru.tsn.ua/ukrayina/v-sobstvennoy-kvartire-nashli-mertvym-odnogo-iz-rukovoditeley-shtaba-azova-457939.html

Jirka
Návštěvník
Jirka

Takže z Jihu uprchlíci. Z Východu uprchlíci. No potěš koště. Co takhle dokončit to naše opěvnění a znovu natáhnout ploty z ostnatého drátu? Jsem v depresi … Ach jo

yan
Návštěvník
yan

skrátim to… na Ukrajine vládne DEMOKRACIA !

slavo
Návštěvník
slavo

toto je politika usa a vrahov s eu. ci m skor pojdeme do ulic a zvrhneme vlady tym lepsie.

xerox
Návštěvník
xerox

zkrátka na ukrajině vyhrála ta no jak se to zve , každá druhá strana se tady v africké kolonii tak jmenuje , jo už vím – demo tam vyhrálo no jasně demo , dle vyjmenovaných potíží v článku by se dalo říct , že na celé čáře …

bez zajímavosti jistě není ani ten fakt , že sakašvili co se tam nechal jmenovat svého času guvernérem oděské oblasti nechal slyšet – že ukrajinská ekonomika se dostane na stav před majdanem tak za 20 let …

když se německá mužatka nechala asi před 2 měsíci zase slyšet – že v avgánistánu zvítězila občanská společnost … proč by čeládka typu kulisákových pohrobků potažmo ús ofiko demo tisku neoznačovali dění na ukrajině za demo proces … dneska má přece dle vylízaných mozků a vyznavačů dema , demo mnoho podob , pěkně se nám např. demo rozvinulo na středním východě a v severní africe … :–)

B
Návštěvník
B

Možná ho tam oběsil Jarda Štětina a veškerá jeho podpora Azovu byla jen zástěrka: ve skutečnosti je to agent Putina! 😀

bantustan
Návštěvník
bantustan

také mě to napadlo,ale jeho očička mi připomíná jednoho maníka jménem MIROSLAV PICH TUMA….

kruton
Návštěvník
kruton

Mna by zaujimalo, kto zaplati ten plyn, ktory ide cez Slovensko na Ukrajinu. Bude to jediny zdroj plynu pre najblizsiu zimu. Vie niekto, ci ten objem vobec moze pokryt potreby Ukrajiny?

Piovra
Návštěvník
Piovra

No jsem prekvapeny, ze to vydrzeli tak dlouho.. Radostnou zpravou je, ze uz nemaji cim strilet..