Velikonoční rádio na plný pecky!

Velikonoční rádio na plný pecky!

Velikonoční rádio na plný pecky!

Dnešní pravidelný páteční rozhlasový pořad s našim šéfredaktorem na Svobodném rádiu od 19:00 bude opět pěkně nadupaný. Nejprve se probere tzv. Štrasburská výzva, což se týká odhalení pozadí plánů elit na multikulti restrukturalizaci, resp. likvidaci katolické a pravoslavné církve naráz z jedné vody načisto. Následovat budou události z Bruselu, pozadí explozí, použité výbušniny, taktické vesty útočníků, zázemí, mizející kamerové záznamy z okolních obchodů a pouličních kamer, stopy false flag operace na všech stopách útoku. Diskutovat se bude o skandálním tancování českých poslanců okolo bezvízového styku s Tureckem. A samozřejmě se bude hovořit i o šíleném návrhu bezpečnostního výboru sněmovny parlamentu ČR na udělení pravomoci policii, aby mohla svévolně a bez rozhodnutí soudu vnikat do bytů legálních držitelů zbraní a zabavovat jim je.

Dnešním svátečním pořadem bude pana VK ve studiu provázet moderátor a novinář Vladimír Kapal. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. Záznam pořadu najdete dole pod touto pozvánkou několik hodin po skončení živého přenosu.

Záznam pořadu (Sestříhaný záznam bez hudebních vložek)

Záznam pořadu (Nesestříhaný záznam)

[DOWNLOAD]

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
rafael
Návštěvník
rafael

Kdo chce vozik, ten si ho pred supermarketem musi koupit za 5 korun. Vetsinu to ale odrazuje, protoze nechce menit knoflik, klíč, petikacku za vozejk za 5000 kc (tak nejak je cena)

rafael
Návštěvník
rafael

Inspirace GRILL vozík:http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/cesi-jsou-vynalezavi-hmataci-kradou-nakupni-kosiky-a-delaji-si-z-nich-grily.html
A taky je z nej po uprave a vypolstrovani paradni venkovni křeslo. Cesi, narod premka podlahy maji pro nemecky voziky vzdycky nejaky vyuziti. A to je dobre. Aspon na neco na nas muzu byt hrdej

rakos
Návštěvník
rakos

No, spise se Nova ispirovala na DailySheeple.com, kde je identicky obrazek a snazi se tento napad privlastnit Cechum:
http://www.thedailysheeple.com/makeshift-grill-ideas-cooking-when-the-grid-goes-down_122014

A snad nebudeme kopirovat tyto zvyky z americkeho Walmartu:

comment image

rafael
Návštěvník
rafael

Kapale, Lenka je sice kokoko (asi jako ty be ee e), ale uplne jsem se lekl jak jsi ji pred nama sjel. Ze 30 minut nechavate mluvit nekoho na telefonu je vase idiocie. Uplne ve mne trhlo. Burane!

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Mě je záhada, že VK vůbec přistupuje na to, aby ho “moderoval” Kapal, vždyť mu furt skáče do řeči, – a VK ho ignoruje a dohovoří svůj vstup, jako bejk hrne to na sílu a nenechá se Kapalem přerušit, a Kapal furt mu do toho mele a mele – no je to teda maglajz, a to je pořád dokola. Ten magor Kapal je nepoučitelný, proč vůbec VK jde zase znovu do pořadu s Kapalem? – to nechápu. “Vítek” je sice trochu nadbytečně brebentivý, ale dejme tomu, dá se to, není to opruz, narozdíl od Kapala.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

aaabbb Vy nemáte vůbec nám cokoliv vyčítat hlupáku naučte se nejdříve chovat!

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dukáte, jste nepoučitelný. A mě vy označujete za hlupáka? Vy, který si tu stále svými idiotskými příspěvky nabíháte na vidle? A opravdu, vraťte se tak do 4. třídy základní školy a zopákněte si elementární gramatiku, interpunkci, atd., vy jeden “novináři”. :-DDDD

Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku
Návštěvník
Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku

aaabbb jste jen troll který jenom škodí… Takovej migrant, ten také dělá bordel jako Vy:-))

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dukáte, stačilo… :-DDDD

cccddd
Návštěvník
cccddd

Zdravím. Formulovala bych Vaši připomínku sice jinak, ale naprosto s Vámi souhlasím.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Pan Kapal je nějaký váš kamarád že mu tykáte?! Jste nevychonec z pražské kavárny! Floutku trollská!!!!

rafael
Návštěvník
rafael

POZOOOOR POPLÁÁÁÁCH! Na místa, připravit se! Vseho nechte……. Máme tady telefon !!!

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

To je jednoduché, Dukát kalkuluje s tím, že když se mu tam někdo vykecá “do éteru”, že pak v rauši sáhne do kasičky a do Kladna pošle lóve. Z něčeho taky přeci musí žít, když od rána do večera nic jiného nedělá, než přikafrává v tom Brouk-Pytlík rádiu. Oni ti kladenští Brouci Pytlíci tam vždy sedí u mikrofonů jak celé Bratrstvo kočičí pracky. Furt celá kampeny. Překřikují se tam jak vocasi. A host, chudák, neví na co dřív reagovat. No nic, stáhl jsem si poslední díl Koroniho s Marmanem. To je jak nebe a dudy vzhledem k těm poblázněným kladenským Broukům Pytlíkům.

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Za to Vás bych vidět jak byste vysílal? Jestlipak víte co je k takovému vysílání třeba? Napište na to a tak jak se to ovládá?

rafael
Návštěvník
rafael

Kapal pokazdy nezapomene zminit, ze ma napojeni- tajny, i kdyz se ten idiot uz stacil prorict, ze je to nejakej politik, takze kdo po tom pujde tak jeho zdroj logicky zjisti. A ten by asi nebyl moc rad. Na druhou stranu nic to jeho napojeni zajimaveho doposud neprineslo. “Já mám napojení” 🙂 Jezis to je debil. Pokazdy to rekne

Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku
Návštěvník
Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku

Nebejt toho jak říká te Vy idiota tak byste pana Vk neslyšeli !!! Maximálně lháře a podvodnika Hlávku !!!!!

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dukáte, stačilo…. :-DDDD

rafael
Návštěvník
rafael

Dobrej fakof na kapala ten Burica jak kapala ignoroval. A VK uz ho uplne ignoruje, kdyz chce mluvit. No kapal to potrebuje, vubec se jim nenechat prerusovat. On by mlel pantem nejradsi porad. Nepochopil roli moderatora. On je host akorat nechape, ze on muze pindat non stop treba potom, kdyz to radio vede, ale to ne,

Martin Dukát
Návštěvník
Martin Dukát

Kdybyste o tom něco věděl Rafaelku hlubino myšlení :-)) tak by Vám bylo jasné že při propojení Skype vs Skype je větší latence tudíž účastník slyší protistranu kolikrát se spožděním a nedá se s tím nic dělat. Jedná se o technickou vlastnost. protože jste však nejenom nevychovanec ale i bez přehledu tak plodíte takové voloviny jako že někdo někoho ignoruje.. :-))

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dukáte: Gramatika! Interpunkce! Větná skladba! Pravopis! Už s tím “pane novináři” začněte něco dělat, vždyť vy tady pokaždé zprasíte i větu jednoduchou, – vostuda….

Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku
Návštěvník
Budeš obohacen statným migrantem:-)) Mladíčku

Až si Vás pane aaabbb vyhlidne parta migrantů, (až budete sám) Tak Vám ta gramatika a interpunkce k ničemu nebudou, takže se do pana Dukáta nenavážejte !!! On narozdíl od Vás něco dělá pro naší vlast !!! Abyste Vy žil v bezpečí!!! A

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dukáte, stačilo… :-DDDD

Honza Honza
Návštěvník
Honza Honza

Martine > neřeš ty trolly. Asi jak zacalo venku teplo, tak ošklivý, hloupý lidi bez přátel nemají do čeho píchnout a tak jeb0u do Tebe. 🙂

Vždyť není nic jednodužšího než prostě přeladit na jiné rádio – tak o čem je řeč. Někomu se nelíbí – tak prostě přelaďte.

a Lenka? Já osobně > Lenku bych už do vysílání nepouštěl, je to fanatik s absolutně převrácenou hodnotou v hlavě. Lenka je prostě slepička, co mluví s moderátory, jako by to byli děti, co převrhli sklenici s mlékem. Její tón a forma vyjadřování je spíš volání o pomoc. Takovou jednu Lenku taky znám – prášky, nepovedený vztah, nenávist ke všemu, útěcha nikoli v bohu, ale v armagedonu – Takových Lenek po ČR běhá. Mě stačí vidět co vylejzá z kostelů v neděli nebo co nám chodí na léčbu z prášků a chlastu. Lidé co vám do očí tvrdí, že chlastaj a berou prášky, protože bůh a já nevim kdo ještě vše řeší a oni si jen krátí čas do konce. Paní Lenko a všichni, kdo tvrdí: “to je důkaz, je to vyblité v bibli, nebo její Xté přepsané kopii” > “Prosím, co kdybyste si udělali někde svůj malý soukromí armagedon s ostatníma sektářema a neotravovali vysílání, které poslouchají i lidé bez sebedestruktivních nálad, včetně těch věřících”. Mimochodem jsem taky věřící. Věřím ve stvoření, jen ne podle vyBlible.

Kapal je úplně v pohodě, já ho poslouchám rád. Prostě se vyjadřuje teatrálně – není prostě bez-pohlavní emocí-pustý prosťáček a díky za to 🙂 Víc takovích Kapalů, více takových vysílačů.

Svobodné rádio, udělejte si to jak sami chcete a Vaši posluchači zůstanou. Je vidět, že jste na mušce, jako my všichni ostatně.

Good JOB !!!!!!!

PS: aaabbb, bbbccc – to vypadá na nějakou mstu závistivců

na pravopis kašlete

rafael
Návštěvník
rafael

Chtel jsem jit do kina, ale sehnal jsem jenom 12 lidi, tak jsme to z bezpecnostniho hlediska odpiskali. Neni to bezpecny 🙂
No nic, ja jenom, ze 20 lidi do kina nikdo nesezene- i kdyby snad meli vsichni cas i stejnej vkus.

rafael
Návštěvník
rafael

ja si na kapala ne a ne zvyknout. Mne vadi, ze vim to co vi on, tedy ze on nevi vic nic nez ja a tak s nim ztracim v podstate cas. A plus to jak to prosazuje mi nesedi. Kdy zas bude Vitek, ten je snesitelnej ?

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Kapal sám sebe považuje za “profesionála” a “analytika”. Ale jen papouškuje co kde zachytí. Vlastních myšlenkových konstruktů co by stály za řeč není schopen. Navíc soustavně hnusí do mikrofonu – mlaská, funí, chrchlá a často bývá pod panáčky, kterými prokládá své kuřácké přestávky. Na jednu stranu je odporně servilní, na druhou stranu zase odporně agresivní, podle toho jak ke kterému hostu vzhlíží. S Dukátem, taky případem, se reklamují jako “centrum českého odboje” (…). Kdyby byl Kapal profesionál, pak by dobře věděl, že to všechno jeho hnusení mikrofon přesně zachytí – a tudíž to pak hnusí i v reproduktorech a sluchátkách posluchačů. Je to posedlý starý blázen, vyhodili od komunistů, vyhodili ho havloidi.

rakos
Návštěvník
rakos

Papez Frantisek dnes v Italii libal uprchlikum nohy …
comment image

comment image

rakos
Návštěvník
rakos

a tady je kybl
comment image

rafael
Návštěvník
rafael

se divim, ze ho nevydrazili na ebay pro dobrocinne ucely

rakos
Návštěvník
rakos

Ale neni nad video a zmatene pohledy imigrantu, nejlepsi je v case 0:26:
https://www.youtube.com/watch?v=ztX7nBEaVDM

marmaris
Návštěvník
marmaris

To je dobrýýý!! :DD

Jonathan
Návštěvník
Jonathan

konečne to súdružke Lenke niekto povedal nahlas

konzerva
Návštěvník
konzerva

Foto Merkel s teroristou…http://rusnext.ru/news/1458977934

rakos
Návštěvník
rakos

comment image

comment image