Vegan VW: Před půl rokem v Davosu s Klausem Schwabem chválil ekonomický...

Vegan VW: Před půl rokem v Davosu s Klausem Schwabem chválil ekonomický pakt mezi EU a Čínou, teď v centrále automobilky zaměstnancům oznámil, že už nebudou v kantýně jíst maso, protože zvyšuje emise! Volkswagen jako první automobilka na světě přestane zaměstnancům v jídelnách podávat maso, na jídelníčku se objeví pouze veganské a vegetariánské pokrmy, zelenina, luštěniny, ale v budoucnu také hmyz a produkty z červů! Jedná se prý o experiment, který pomůže klimatu! Velký Reset opět úřaduje a Němci mlčí, naučili se držet hubu a krok!

Vegan VW: Před půl rokem v Davosu s Klausem Schwabem chválil ekonomický pakt mezi EU a Čínou, teď v centrále automobilky zaměstnancům oznámil, že už nebudou v kantýně jíst maso, protože zvyšuje emise! Volkswagen jako první automobilka na světě přestane zaměstnancům v jídelnách podávat maso, na jídelníčku se objeví pouze veganské a vegetariánské pokrmy, zelenina, luštěniny, ale v budoucnu také hmyz a produkty z červů! Jedná se prý o experiment, který pomůže klimatu! Velký Reset opět úřaduje a Němci mlčí, naučili se držet hubu a krok!

Německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung v pondělí publikoval neuvěřitelný článek [1] o tom, co proběhlo ve Wolfsburgu, v centrále automobilky Volkswagen, pod kterou spadá i česká Škoda z Mladé Boleslavi. Po skončení prázdnin totiž tovární jídelna, kam se chodí stravovat zaměstnanci automobilky, vyřadí ze svého seznamu více něž 150 jídel naprosto všechno maso. Podle tiskového mluvčí automobilky k této změně došlo na základě přání zaměstnanců, kterým v nabídce jídelny chyběla veganská a vegetariánská strava.

Veganský burger vyrobený bez masa za použití ASP a AMS

Pokud si myslíte, že vedení automobilky se rozhodlo vyjít veganům vstříc a přidalo ke svým 150 jídlům i několik desítek vegetariánských a veganských jídel, tak jste na omylu. Vedení automobilky se rozhodlo, že vylije vaničku i s dítětem a jedním šmahem zruší maso ve všech 150 jídlech.

Kromě toho, že si to prý přejí (někteří) zaměstnanci, tak automobilka tímto krokem podle tiskového mluvčí reaguje na zhoršující se stav životního prostředí. Jídelna odstraní z menu veškeré maso, jediné co zůstane, bude občasná nabídka ryb. Společnost Service Factory, která zajišťuje stravování pro zaměstnance automobilky, již tento koncept prý úspěšně zavedla ve výrobním závodě Volkswagenu v Hannoveru.

Zaměstnanci Volkswagenu ve Wolfsburgu přišli o všech 150 masitých jídel v závodní jídelně, od teď se pojede veganství, nařídil ředitel po návratu z Davosu

Automobilka přitom dlouhá léta měla vlastní řeznictví, kde se vyrábělo 7 milionů kari párků s kečupem, tedy v Německu oblíbený “Currywürst” a zaměstnanci si pochvalovali opravdu skvělé vaření. Jenže, potom přišel koronavirus, podnikové jídelny Volkswagenu zavřely, zaměstnanci se stravovali odděleně a během této doby se vedení automobilky rozhodlo, že až na podzim dojde k plnému otevření podnikových jídelen, tak z jídelních lístků úplně zmizí maso, a to ze všech 150 pokrmů, které se pravidelně točí pořád dokola během roku.

Továrna VW ve Wolfsburgu

Samozřejmě, že vám všem dojde, že nejde o zrušení masa na základě žádosti zaměstnanců, snad s výjimkou několika aktivistů, ale jedná se o součást Velkého resetu, o kterém přednáší šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab. Automobilka VW podle ARD chystá těchto 150 jídel upravit, nikoliv zrušit. Článek na FAZ je poměrně strohý a krátký, ale německá televize již o víkendu přinesla reportáž, že vedení VW nařídilo nahradit maso ve všech 150 pokrmech náhražkami, nejčastěji sójou, tofu, dýněmi, květákem, jedlými listy různých plodin a v neposlední řadě praženými substráty z alternativních zdrojů bílkovin (ASP a AMS).

Proč je maso v lidské stravě nenahraditelné? Celé je to o hormonech

Alternativní zdroje bílkovin ASP (Alternate Sources of Protein) je krycí souhrnné označení globalistů pro neživočišné zdroje bílkovin, které určitou měrou suplují zdroje proteinů v případě nedostatku živočišných proteinů. Hlavní rozdíl mezi rostlinnými a živočišnými proteiny je účinek na lidské hormony v těle.  Při masité stravě se zvyšuje produkce serotoninu z nadbytku aminokyseliny tryptofanu, serotonin dále podporuje tvorbu kortizolu. Hormon kortizol štěpí bílkoviny svalů pro zisk energie a materiálu pro opravy šlach, vazů a svalů.

Rostlinné bílkoviny tuto funkci neposkytují. Proto rostlinné bílkoviny neposkytují člověku fyzickou sílu, energii pro namáhavou manuální činnost. Lidé bez masité stravy budou postupně slábnout, dojde k úbytkům svalové hmoty, k celkovému zeštíhlení člověka a zeslábnutí. Ano, z rostlinných bílkovin armádu chlapů nepostavíte. Jsme svědky zrůdného plánu na odzbrojení Německa formou odepření masité stravy, která je nezbytná nejen k výrobě kortizolu, ale i k produkci testosteronu, který formuje mužské rysy a charakterové ukotvení k obraně a boji. Hlavními zdroji ASP je těchto 12 potravin:

 1. Fazole a luštěniny: Fazole a luštěniny jsou bohatým zdrojem vlákniny a vitaminů skupiny B. Jsou také skvělou náhradou masa jako zdroj vegetariánských bílkovin.
 2. Sója: V jednom šálku vařených sójových bobů (172 g) je přibližně 29 gramů bílkovin.
 3. Ořechy a ořechová másla: V jedné polévkové lžíci mandlového, arašídového nebo kešu másla jsou 3 až 4 gramy bílkovin a 8 až 9 gramů celkového tuku.
 4. Tofu: Má vysoký obsah bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje. Obsahuje také tuky, sacharidy a širokou škálu vitamínů a minerálů.
 5. Quinoa: neobsahuje lepek, má vysoký obsah bílkovin a je jednou z mála rostlinných potravin, které obsahují všech devět esenciálních aminokyselin.
 6. Obiloviny: Obiloviny, které se vyskytují na trhu, jsou nejčastějším zdrojem potravy, která se vyskytuje na trhu: K obilovinám s vysokým obsahem bílkovin patří kukuřičná mouka, kamut (pšeničné bobule), teff, quinoa, celozrnné těstoviny, divoká rýže, proso, kuskus, ovesné vločky a pohanka.
 7. Nemléčné mléko: V jednom šálku sójového nebo mandlového mléka je 7-9 gramů bílkovin.
 8. Chléb z naklíčených zrn: Chléb z bílé nebo celozrnné mouky: zdravá alternativa chleba s vysokým obsahem bílkovin.
 9. Špenát: Jeden šálek špenátu obsahuje téměř tolik bílkovin jako vejce natvrdo – a přitom má polovinu kalorií. Maximalizujte jeho výživné hodnoty tím, že špenát namísto syrového konzumujete v páře.
 10. Sušená rajčata: Kromě bílkovin obsahují rajčata také lykopen, antioxidant, který podle studií snižuje riziko vzniku rakoviny močového měchýře, plic, prostaty, kůže a žaludku a navíc snižuje riziko vzniku ischemické choroby srdeční.
 11. Artyčoky: Jeden z nejvyšších počtů bílkovin mezi zeleninou.
 12. Houby: V jednom šálku je 0,8 g bílkovin. To je více než množství bílkovin, které se nachází ve většině zeleniny.
Co udělá lidský mozek, když v těle dlouho chybí příjem živočišných bílkovin? Začne z chlapa velmi pomalu dělat ženskou, to jste možná nevěděli

Jenže, globalisté mají jeden zásadní problém. Výše uvedený seznam ASP převzatý i s popisy z amerického webu [2] totiž obsahuje potraviny, které nedokáží zajistit v lidském těle po delší dobu obvyklou hormonální činnost. Rostlinné proteiny totiž neposkytují potřebné funkce, které poskytuje živočišné maso, a to nejen pro opravu svalů a šlach, ale především pro činnost mozku, který dlouhodobý nedostatek příjmu živočišných bílkovin kompenzuje neuvěřitelným a děsivým jevem. Mozek začne muže pomalu přeměňovat na ženu. Je to ochranný mechanismus lidského těla, který si nyní popíšeme. Když tělo dlouho nedostává masitou stravu, začne docházet k poruchám svalové soustavy a mozek přistoupí k neuvěřitelnému kroku.

Jak zareaguje mozek na ztrátu příjmu masa? Přepne tělo do režimu ženy

Mozek to začne kompenzovat tím, že vydá povel k vyšší produkci ženského hormonu estrogenu. Ten totiž si lidské tělo snadno syntetizuje, a to právě z mužského hormonu testosteronu. Jestliže mužské tělo se potýká s nedostatkem kortizolu pro udržování a opravy svalů, organismus muže se začne měnit v ženu v zájmu ochrany svalů muže před zraněním. Přeměna testosteronu v estrogen je totiž de facto Plán B v mozku pro opravu lidského těla. Estrogen totiž způsobuje chemickou přeměnu mužského svalstva na kapilární úrovni, kdy svaly se působením estrogenu permanentně uvolní a tím již nehrozí jejich přetržení, poškození, které by bylo potřeba potom napravovat vyšší produkcí kortizolu v těle.

Živočišné maso chtějí globalisté lidem sebrat a nahradit ASP a AMS

Mužům se začínají po delší době konzumace rostlinných bílkovin zvětšovat prsa, ale současně člověk začíná hubnout, protože dochází k prudkému úbytku svalstva, kterého se lidské tělo zbavuje v důsledku změny programu kvůli nedostatku kortizolu. Tohle, co provedli právě ve Volkswagenu, je pokus na lidech, jeden z mnoha pokusů v této době. Ve Wolfsburgu se stravuje více než 10 000 zaměstnanců VW a je jasné, že se jedná o obrovský testovací a pokusný vzorek, který budou sledovat odborníci, co to s lidmi udělá. Automobilka ujišťuje, že lidé toužící po klobásách mají stále možnost volby, prostě si zajdou do restaurace přes ulici, naproti, kde se stále masitá strava prodává. Zatím.

Herbert Diess, generální ředitel VW. FOTO: Volkswagen

Jenže, to není všechno, co budou zaměstnanci v podnikové jídelně konzumovat. Některá jídla nahradí maso pro změnu za pomoci AMS (Alternate Meat Substrate), v překladu alternativními masovými substráty. Těmito substráty je nejčastěji hmyz, který je upražený a následně rozdrcený na dokonalou hladkou moučku, která se smíchává se zahušťovadlem a s barvivem, takže z toho vznikne hamburger, prostě kus masa, které není masem, ale je to hmyz, nejčastěji kobylky, cvrčci apod. A kromě hmyzu patří do AMS i červi, kteří se rovněž dehydrují, následně se drtí na substrát a za pomoci zahušťovadel a barviv se z nich vyrábí sladkosti, tyčinky, čokolády apod. A přesně o této úloze ASP a AMS mluví a píše Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra.

Šéf automobilky VW v lednu v Davosu chválil Čínu a v srpnu už bere zaměstnancům v továrně maso

No, a jestli tady tušíte kvadraturu kruhu, tak ji tušíte správně, protože Klaus Schwab se letos v lednu na konferenci Světového ekonomického fóra v Davosu s někým sešel. A ten někdo nebyl nikdo jiný než výkonný ředitel automobilky Volkswagen Herbert Diess. V lednu se totiž v Davosu řešila velká věc, obrovská obchodní dohoda mezi EU a Čínou nazvaná Comprehensive Agreement on Investment (CAI), která otevírá evropským koncernům dveře do Číny. A ředitel VW vedl s Klausem Schwabem opravdu divné řeči. Podívejme se, co napsal [3] čínský deník Daily China:

Výzvy k posílení hospodářské spolupráce mezi Německem a Čínou zaznívají z nejvyšších vládních a podnikatelských kruhů největší evropské ekonomiky. Herbert Diess, předseda představenstva a generální ředitel automobilky Volkswagen, v pondělí na virtuální konferenci Světového ekonomického fóra (WEF) uvedl, že Čína se ubírá správným směrem a že komplexní dohoda o investicích (CAI) mezi Evropskou unií a Čínou uzavřená na konci roku 2020 je “dobrým krokem vpřed“. Diess se vyjádřil v diskusi zaměřené na podporu hospodářského oživení v úvodní den Davoské agendy, akce Světového ekonomického fóra. Německý ministr hospodářství a energetiky Peter Altmaier se k Diessovým názorům připojil.

Na otázku moderátora Geoffa Cutmora z televizní stanice CNBC, zda nebylo chybou, že se investice uzavřela před inaugurací amerického prezidenta Joea Bidena, Altmaier odpověděl: “Ne, nebyla to chyba.” Vysvětlil, že to, co EU a Čína podepsaly, je z velké části dohoda, kterou již Spojené státy s Čínou uzavřely. “Jsem velmi optimistický, že můžeme vypracovat, vyjednat a podepsat další podobné dohody po celém světě,” řekl Altmaier. Čína a EU oznámily 30. prosince ukončení jednání o CAI po 35 kolech rozhovorů během sedmi let. Stalo se tak v době, kdy Čína poprvé nahradila USA na pozici největšího obchodního partnera EU. Evropský blok byl největším obchodním partnerem Číny od roku 2004.

Německá kancléřka Angela Merkelová v úterý na fóru v Davosu ocenila dohodu o investicích. “Během německého předsednictví (Radě Evropské unie v druhé polovině roku 2020) jsme se posunuli o krok dál, pokud jde o investiční smlouvu mezi EU a Čínou, která se vyjednává od roku 2013,” uvedla v projevu, který moderoval Klaus Schwab, předseda a zakladatel WEF. Merkelová uvedla, že je s dosaženým pokrokem tak spokojená, “protože vnesl do vztahů mezi Evropskou unií a Čínou novou kvalitu a protože nyní můžeme udělat více“. Diesse zase těší, že některé společné podniky Volkswagenu v Číně jsou nyní ve většinovém vlastnictví společnosti.

Pro mě je jednodušší investovat v Číně, než je Číně dovoleno investovat v Německu nebo na některých jiných místech,” řekl a dodal, že “oni jsou závislí na Západě, my jsme závislí na Číně“. Dvaašedesátiletý německý podnikatel doufá, že se svět vrátí do doby, kdy lidé měli prospěch ze vzájemného rozvoje, místo aby se snažili o izolaci a zhoršování situace. “Čína je obrovskou příležitostí. Čína se také rychle technologicky rozvíjí,” řekl Diess. Uvedl, že Volkswagen má v Číně silná aktiva a mnoho vývojových inženýrů a jeho technologie vyvinuté v Číně se používají i v Evropě a USA. Diess vyjádřil naději, že deglobalizace a polarizace, které jsme byli svědky v posledních letech, byly pouze “přechodným obdobím, čímž jasně narážel na protekcionistickou a jednostrannou politiku administrativy bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa. “Doufejme, že se vracíme k otevřenějšímu světu s volným obchodem,” řekl Diess. “Myslím, že je mnohem lepší snažit se s Čínou spolupracovat a pracovat, než se ji snažit izolovat.”

Globalisté se jezdí učit do Číny, jak se to dělá tam! A tam se to dělá tak, až se nám v Evropě tají dech

A je vymalováno. Šéf VW se prostě jezdí učit do Číny a do svého podniku ve Wolfsburgu přivezl potravinovou agendu, která nyní v Číně zažívá neuvěřitelný boom. Čína už dávno kvůli své mohutné populaci přešla na náhražky masa, čínské tofu uvidíte prakticky na každé ulici v každém čínském městě a Čína používá ASP a AMS již na průmyslové úrovni. Proto si všimněte, že nikde neuvidíte namakaného a svalnatého Číňana, kdepak. Jejich strava z rýže a tofu jim to ani neumožňuje. Ale díky tomu Číňané poslouchají vládu, jsou poslušní, neprotestují, nedělají demonstrace a poslušně se zapojují do programu Sociálního kreditu. Ano, je to důsledek hormonálního řízení obyvatelstva.

Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra

A tak se šéf VW nejprve nechal v lednu naočkovat ideologií Klause Schwaba a v srpnu už automobilka oznamuje, že bez diskuse končí v centrále automobilky ve Wolfsburgu s masem. Komu se to nelíbí, ať táhne… naproti přes ulici do restaurace… ale za své peníze, nutno dodat, na rozdíl od podnikové jídelny. A co se stane, až se naproti do restaurace nahrnou tisíce strávníků na maso? Majitel logicky zvedne ceny. A záhy podnik VW nařídí, že kdo chce dál pracovat, bude se stravovat v podnikové jídelně a ne přes ulici. Globalisté jedou naplno a na 5. prioritě provádí eugenické přeprogramování lidí na medicínské (vakcíny) a potravinové (obědy) úrovni.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rob
Návštěvník
Rob

Já bych na to šel jinak. Já bych nezatracoval maso, ale nasycené tuky. Je miliony studií dokázané, že nasycené tuky stojí za nejrozšířenějším typem úmrtí na kardiovaskulární choroby. Stejně, jako za desítkami dalších civilizačních nemocí. Nasycené tuky v potravě lidské tělo vůbec nepotřebuje, dokáže si je vyrobit v případě potřeby samo.
Zdanit nasycené tuky stejně jako cigarety by byl jeden z nejlepších nápadů prospěšných nejen státní kase, ale hlavně lidskému zdraví.

Michal
Návštěvník
Michal

Dneska si dám vepřovou kotletu, a zítra bavorskou klobásu na gril.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Michale, a k čemu je dobré to tvé sdělení? Naprosto k ničemu, protože neřešíš podstatu problému, a tím je krádež SVOBODY se rozhodovat, co budeš jíst!

Přece je důležité, aby ti nikdo nediktoval! Když pozítří přijdeš do krámu a z něčího příkazu tam nebude žádné maso, co si pak dáš? Proč nemyslíš dopředu? Neodvozuješ?

To samé dělají lidé okolo fuckcín. Je mi fuk, co v nich je a není, ale jde o to, že mi nikdo nemá právo diktovat, co budu dělat se svým tělem !

Víš proč to lidi neřeší? Protože jsou naprogramování na rozdělovací způsob řešit, co je dobré a co zlé. Chyba! Ke shodě nelze dospět, protože jsme každý jiný a každý má jiné potřeby, ale ke shodě LZE dospět v tom, že nám nikdo nesmí brát svobodu si vybrat. Rozumíš mi a nebo ne?

Dekra
Návštěvník
Dekra

Slabí vegani, ale ale, pane VK…
Takový Jan Müler, mistr světa v thajském boxu má jen dva metry a 115 kilo…
A co třeba tenista Djokovič… Hamilton z F1 atd….

Sám nejím živočišnou stravu přes 10 let, pracuju fyzicky, před dvěma lety jsem zplodil krásnou holčičku a chlapem jsem každým coulem.

Na druhou stranu je nutno konstatovat, že si vegani musí stravu hlídat, aby jim nic nechybělo.

Jak je ale možné, že většina lidí si stravu nehlídá vůbec a jí sračky denno denně ? Promiňte, ale hnusu z velkochovů a fabrik se jídlo říkat NEDÁ !!!

Kdo se chce vzdělat, tak doporučuju:
http://veganskaspolecnost.cz
najdete tam vše o veganství

Raději vidličky než nože
film o dvou špičkových doktorech, kteří popisují, co dělá živočišná strava s lidským tělem

Earthlings
brutální film o tom, jak se chováme ke zvířatům

Cowspiracy
film o mléčném průmyslu

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

..Už nyní se začíná objevovat v regálech super umělé mňamky, min. v zahraničí a jedna ze surovin jsou potratové buňky aj., takže, DOBORU CHUŤ A BIO JEŠTĚ VÍCE, NEŽ BY KDO ČEKAL 😀

Jenže, větčina veganů to neví a koupí, protože BIO! 🙂 Tyto informace jim nemá kdo povědět, důkazů je už docela dost, viz níže např.: https://rumble.com/vgwvs5-kabala-ii-12.-st-bill-gates-a-jeho-snahy-ovldnout-potravinov-prmysl.html
+ ještě jiné doku a ze zméněné série i jiné díly ..

Dekra
Návštěvník
Dekra

I proto kupuji v supermarketech jen pivo.
Zeleninu ovoce pěstují sám nebo beru přímo z farem.
I luštěniny se dají koupit kvalitní české, proto jinak kupujete jídlo z Číny a tam můžou napsat opravdu cokoliv !

Zdravastrava
Návštěvník
Zdravastrava

Správné stravování a výživa je dnes prostě věda a osobní investice do této vědy je nejlepší investicí do zdraví, jakou může člověk udělat.
Proč je něco tak základního, jako je strava, věda? Protože výroba potravin je také věda a výrobci používají takové finty a technologie, že spoléhat se na instinkty je v podstatě sebevražda.
Další věcí je neustálý dostatek potravy, což je věc posledních několika desetiletí. V podstatě zmizela vnější regulace a lidé se stali doslova otroky vlastních pajšlů.
Nárůst obezity je vidět na ulici na první pohled a je hrozivý. A s obezitou souvisí celá plejáda civilizačních chorob.

s0lari
Návštěvník
s0lari

Jediné či tým tá jedáleň získa je stratu. Ľudia majú obrovskú moc vo svojich peňaženkách a takéto experimenty veľmi rýchlo pochovajú.

Mikiel
Návštěvník
Mikiel

Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého ZRNA od zlého PLEVELE, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává je to odtud i s kořeny a přesunuje je to temných dimenzí pekel či pravěkých jiných planet posléze pro opakování cyklu reinkarnací z důvodu změny prostředí a podmínek,

což změní nakonec duši každou kupodivu…

Mila
Návštěvník
Mila

Totalita jak vyšitá,demokorporátni nahradila komunistickou.Jen ideologii nahradily prachyA to je jen začátek.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Mila
dnes může o “komunistické” totalitě mluvit jen idiot, který minulý režim nezažil a má vymytou palici havloidní propagandou a nebo hajz ,povaleč a nefachčenko který byl v minulém režimu odpadem a proto na něj nadává.Jestli byla v minulém režimu nějaká totalita, tak co je potom tohle svinstvo ve kterém žijeme nyní?

PaVo
Návštěvník
PaVo

Mikieli, ty jsi přímo ukázkový příklad škodlivosti bible, na kterou stále poukazuji jako na manuál ovládání.
Chudák Ježíš, takových kravin mu nacpali do úst…
Plevel se trhá hned jak vyroste mladý a abys nevytrhl, co chceš pěstovat, od toho máš druhou ručičku, abys to přidržel a ochránil, víme? Já to tak dělám celá život.

Covid že je metlou na hmoťáky a zlouny? To máš od Ježíše kterého?

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

……..Nebezpečí technologie genového pohonu. Představte si narušení celých ekosystémů. Genové pohony jsou klasifikovány jako syntetická biologie. Extrémní forma genetického inženýrství. Syntetická biologie je oblast zájmu jak Billa Gatese tak americké armády a mnoha ostatních armád po celém světě. Jak Gates tak DARPA a k tomu tajná skupina armádních poradců známých jako Jasonova skupina investovali neuvěřitelné množství peněz do syntetického inženýrství. Gates se ujistil, že budoucnost genově pohonné technologie vyhynutí je zajištěna. Financoval její vývoj, formoval narativ, vybral si politické vyjednavače a dokonce zaplatil lobbisty. Jen abychom vám daly představu, jak mocný je tento muž… Na začátku roku 2015 Národní akademie věd, inženýrství a medicíny oznámily, že budou hloubkově zkoumat genové pohony. Studie nezkoumala jen vědu genových pohonů, ale také cílila na manipulaci problémů kolem politik, etiky, zhodnocení rizika, vládnutí, a veřejného zapojení kolem genových pohonů.

Studii sponzorovala DARPA a Nadace Billa a Melindy Gatesových skrze Národní zdravotnický institut a nadaci pro Národní zdravotnický institut. Několik členů panelu byli příjemci financí od Gatese. Nadace Billa a Melindy Gatesových také posílala peníze do MIT medální laboratoře k propagaci technologie genového pohonu. O této mediální laboratoři se mluvilo ve zprávách, když se odhalilo, že přijala dary od nikoho jiného než usvědčeného pedofila Jeffrey Epsteina. „Jeffrey Epstein infriltroval vědu, protože byla připravená mu vyhovět.” Mediální laboratoř v roce 2019 dostala 2 miliony dolarů od Gatese skrze Epsteina.

„Bill Gates daroval peníze MIT skrze Jeffrey Epsteina – zde jsou všechny konexe technologického magnáta na finančníka.” „MIT prezident přiznává, že podepsal dary od Epsteina pro mediální laboratoř.”

Vtipné, jak se věci vždy vrací a kousnou tě do zadku, že Bille? Syntetická biologie se stala několika miliardovým průmyslem. Investiční firmy odhadují, že do roku 2030 bude tento průmysl mít hodnotu 85 miliard dolarů. To je spousta peněz. Mluvíme o průmyslu, který tvoří syntetické ingredience pro potravinový průmysl, léky a laboratorně vytvořené potravinové produkty…………

Jinými slovy… vytváří něco uměle, co v přírodním světě neexistuje.
https://rumble.com/vgwvs5-kabala-ii-12.-st-bill-gates-a-jeho-snahy-ovldnout-potravinov-prmysl.html

s0lari
Návštěvník
s0lari

Bill Gates je nikto. Nosatý pokladník a mediálna figúrka. Žiadna mediálne známa postava nerobí rozhodnutia globálneho dosahu a keby sa o to pokúsila, veľmi rýchlo ju vymenia. Postavy ktoré robia tieto rozhodnutia sú kryté anonymitou. To je základná podmienka ich prežitia.

Mikiel
Návštěvník
Mikiel

Z hlediska energie to není pravda..živočišný protein sice dává sílu, ale ta se rychle vybije, zatímco rostlinný sílu rozkládá a udržuje i na později, čili je to energie vytrvalosti..ale z hlediska hormonální na tom opravdu něco je, nejen hormonálně, ale jaksi duchovno-jemno-energeticky je totiž ženská soustava úplně jiná než mužská z hlediska jemné enerie Prány známé jako Jing a Jang, ženské a mužské energie..ženám proudí energie z Matky Země, odspoda-proto ty sukně=trychtýř na její zachycení, zatímco mužům proudí energie odvrchu, z ducha, ale pokud nemají toto fyzické ukotvení hormonální přes maso, tak začnou zejména bez ukotvení od své stabilní partnerky tzv. “lítat”, čili jejich první čakra dobíjející tělo je silně oslabena a tím i jejich pohlavní síla..a mimochodem, nejvíce ženských hormonů, které opravdu prakticky mění muže v ženy je sice v sóji a ve všem co ji obsahuje ale také ve všem, v čem je chmel..autor zapoměl na růst nejen prsou, ale i pupků…mega ženských hormonů si tedy muži dodávají do těl sami nevědomě a s rozkoší….pivem…oblíbenost piva u rabiátních národů jako jsou Germáni možná paralelně plnila funkci utlumovače jejich odvěkké bojovnosti a rozpínavosti, která by bez něj možná byla ještě větší..?

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Bože, zanechte těch ezoterickych bludu, energie proudí z duše ven ne ze spoda, ani ze shora, ze spoda proudí zvrácené na vrch do bytosti temné energie, tak útočí temnota, aby zvratila energeticky zdravý systém.
Kriste už, papouskovani ezo webů pořád dokola.

Pravda Boží Zvítězí
Návštěvník
Pravda Boží Zvítězí

V košer restauraci přijde číšník ke stolu a ptá se Lightsabera:
“Dámy, je něco v pořádku?”
:-)))

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

Tedy , jestli to tady čte pan VK , tak musí být zklamán a říká si ,že je hotovo. Vypadá to , že se k nám přidali vegani,vegetariáni a všichni ochránci všech zvířátek , kteří možná nenávidí sami sebe. Jakou mají starost o zvířata aby netrpěli! Porážky se dělají tak, aby zvířata netrpěli.
A že se nemají zabíjet vůbec? Rovnou si jděte prohlédnout krematorium.
Ať víte do čeho jdete. Pomůžete planetě od toho zlého CO2. Smysl článku podle mě byl , že nám neberou jen maso , ale že nám berou další kamínek do mozaiky! Tak se nehádejte , jestli se má jíst maso nebo ne! A ještě sem dávejte různé recepty! To už snad..Vidíte hned se vyrojili ti , kteří říkají , že je to dobře , zakáží maso , je to v pořádku! Bez něj se obejdeme! Jako bez dalších a dalších věcí!

PaVo
Návštěvník
PaVo

Naprosto souhlasím. Nikdo nemá právo přikazovat či zakazovat, co kdo jí! Je to každého věc. Nejsme všichni stejní. A jde o to, co píšeš, stále více ovládání, panstvo si tím udržuje orgasmus z moci. Clověk nesmí dovolit nad sebou pána, to je moje odpověď, žádného. A bude po problémech ve všech směrech. První fáze absolutní ignorace, druhá přes držku, aby ji panstvo už neotevřelo. Nepomůže? Odstřel. Jen by se s tím začalo, takoví šwábové a gatesové by prchali jak diví a polovina jich umřela z vyděšení.

Kartel4
Návštěvník
Kartel4

Promiňte, to je švanda, fakt legrace 😊😊😃😃
Automobilka, druhá nej na světě, bojuje proti znečištění ovzduší veget stravou 😃😃
Nevím jak vy lidi, já po luštěninách vypouštím jak Kodiak

Mikiel
Návštěvník
Mikiel

Jak že to bylo prorocky vystiženo v geniálním filmu Fantomas? Nejbohatší planety museli přece tomu ještěřímu mimozemšťanovi platit DAŇ Z PRÁVA NA ŽIVOT..Šéf automobilky dostal kudlu na krk: buď tohle u sebe zavedeš /-absolutně bez hlasování o tom zaměstnanců=totální diktatura../ a nebo ten podnik a tím i Německo a tím i celou Evropu potopíme o to rychleji a nahradíme tvoje autíčka těmi z Číny mnohem, mnohem rychleji..?? Ale možná že stačilo, kdy zednář vyššího ritu ukázal svůj odznáček šéfovi automobilky, který je na ritu nižším a už se ani na nic neptal…?..holt koho mafie a peklo schvátí, toho už nikdy nenavrátí…

4fun
Návštěvník
4fun

Vysvětlení může být jednodušší …
… třeba jim je už hodně trapné …
… pořád zatloukat …
… že v tom “mase” …
… není skoro žádné skutečné maso 🙂