Vedení společnosti Pfizer povolilo Slovensku jako první zemi na světě zahájení očkování...

Vedení společnosti Pfizer povolilo Slovensku jako první zemi na světě zahájení očkování dětí ve věku od 5 do 11 let vakcinačním roztokem Comirnaty 500 a očkovat se začne okamžitě, zatím to ale bude dobrovolné a na rozhodnutí rodičů. Slovensko znovu získává světový primát, ve školkách vznikne tlak na proočkování dětí proti Covid-19 stejně, jako se již dnes děti povinně očkují hexavakcínami! Šokující vystoupení ministra zdravotnictví tak doopravdy potvrdilo, že když Pfizer na Slovensku dovolí, i motyka tam povolí! Očkování mládežníků a předškoláků jako politická otázka třídní uvědomělosti na Slovensku?

Vedení společnosti Pfizer povolilo Slovensku jako první zemi na světě zahájení očkování dětí ve věku od 5 do 11 let vakcinačním roztokem Comirnaty 500 a očkovat se začne okamžitě, zatím to ale bude dobrovolné a na rozhodnutí rodičů. Slovensko znovu získává světový primát, ve školkách vznikne tlak na proočkování dětí proti Covid-19 stejně, jako se již dnes děti povinně očkují hexavakcínami! Šokující vystoupení ministra zdravotnictví tak doopravdy potvrdilo, že když Pfizer na Slovensku dovolí, i motyka tam povolí! Očkování mládežníků a předškoláků jako politická otázka třídní uvědomělosti na Slovensku?

Slovensko nepřestává šokovat a překvapovat, a podle všeho se nezastaví a trumfuje úplně všechny, dokonce i stát Izrael. Takto by se dalo označit dnešní oznámení [1] slovenského ministra zdravotnictví Vladimíra Lengvarského, že od čtvrtka tohoto týdne bude možné na Slovensku očkovat vakcínou Pfizer Comirnaty 500 i děti ve věku od 5 do 11 roků, přičemž dosud byla spodní hranice pro očkování jen 12 let dítěte. Ministerstvo se k tomu rozhodlo na základě souhlasu americké farmaceutické společnosti Pfizer, která udělila Slovenské republice povoleni k vyzkoušení vakcíny i na dětskou populaci ve věku od 5 do 11 let.

Brigádní generál a ministr zdravotnictví SR Vladimír Lengvarský

Dochází tak k potvrzení děsivých slov ministra Lengvarského, která pronesl před zhruba 2 týdny v pořadu pro slovenský deník Pravda, kde prohlásil, že očkování na Slovensku je politickou otázkou, a že jeho ministerstvo se rozhoduje o očkování skupin obyvatelstva podle toho, jaké doporučení ministerstvu dají odborníci, především potom Pfizer. Článek jsme přinesli zdeA právě Pfizer podle informací slovenskému ministerstvu zdravotnictví povolil použití očkovací látky Comirnaty 500 dokonce na slovenské předškolní děti ve věku od 5 let do 11 let, tedy až po děti 1. stupně základních školy.

Pfizer rozhodl a Slovensko provede, hlavně myslet politicky! V USA zatím Pfizer nesmí povolovat očkování dětí mladších 12 let, nemá souhlas FDA. Slovensko se tedy stane pokusným polygonem jako důkaz pro FDA?

Na Slovensku je tím pádem definitivně vymalováno a poslední tam může zhasnout. Přesně jak to říkal ministr Lengvarský o té politické otázce ve zmíněném pořadu pro slovenskou Pravdu, tak přesně tak to funguje. Pfizer prostě zavolá nebo pošle email a slovenské ministerstvo ihned vyjede vyhlášku a už se očkují děti od 5 let věku. Tato vakcína je přitom na území EU stále vakcínou dočasně schválenou, vakcínou experimentální, kdy Pfizer má evropské lékové agentuře EMA dodat závěrečnou klinickou studii až koncem roku 2023, a teprve poté bude mít vakcína plné schválení na území EU. Schválení Pfizeru pro očkování slovenských dětí od 5 let je velkým překvapením i pro americká média. V USA je spodní hranicí zatím 12 let věku, FDA zatím nedovoluje očkovat mladší americké děti vakcínou proti koronaviru. Pokud to klapne na Slovensku, Pfizer to určitě použije před FDA jako argument pro povolení očkování amerických dětí.

Zdroj: Pravda.sk [2]

Jenže na Slovensku se jede všelidový vakcinační experiment s větší intenzitou než v Izraeli. Tam si zatím nedovolují očkovat děti od 5 let věku, v tom je Slovensko první na světě. Je to snaha být za každou cenu první v něčem, podobně jako vloni na podzim, kdy Igor Matovič oznámil, že Slovensko bude první zemí na světě, která provede celoplošné testování. Nyní se ta situace opakuje, Slovensko se stává první zemí na světě, která bude vpichovat experimentální roztok pod kůži dětem od 5 let. Je hotovo! Pfizer si tak na Slovensku ověří ochotu laxních rodičů, jestli se ozvou, když jim farma lobby sáhne i na malé a předškolní děti.

Třetí dávka se začne na Slovensku vpichovat od pondělí. A další od března příštího roku, potvrdili naší redakci už dva zdroje

Slovensko rovněž od pondělí spustí očkování 3. dávkou vakcíny Pfizer, bude se to týkat především zdravotníků a učitelů, kteří se očkovali na jaře a mají tak prý nejvyšší čas se přeočkovat, protože podle doporučení společnosti Pfizer vakcína vyvane zhruba po 6 až 9 měsících, takže je nutné lidi očkovat booster dávkou na posílení imunity. Totéž bude potřeba zopakovat na jaře příštího roku, podle doporučení Pfizeru, kdy očkovaní budou potřebovat 4. dávku vakcíny Pfizer. Informaci nám dnes potvrdily již dva slovenské zdroje z okruhu slovenského zdravotnictví.

Na Slovensku je přitom podle informací smrtnost na Covid-19 ve věkové skupině 0 až 18 roků rovna nule, tedy ani jeden případ úmrtí nezletilého na Covid-19, takže je záhadou, kde slovenské ministerstvo zdravotnictví bere důvody a příčiny pro plošné očkování dětí od 5 let? Žádné důvody zdravotního charakteru pro to nejsou, ale důvody politické jsou zjevné. Očkování je na Slovensku politickou otázkou, nikoliv zdravotnickou. To prohlásil Vladimír Lengvarský naživo pro slovenskou Pravdu, a tím je to dané. Očkování na Slovensku je projevem politické uvědomělosti k lepším zítřkům Nového světového pořádku. Buď naočkovaný, občane! Buď dobrý!

Pfizer vakcína

Nechtějte si přitom představit, jak to bude pokračovat. Slovenská vláda dříve či později zahrne očkování proti Covid-19 do povinného očkování dětských nemocí, tedy do tzv. hexavakcíny. A je velmi pravděpodobné, že to zavedou i ostatní země Evropské unie. A proč? Protože nejlepším pacientem je takový pacient, kterého si farma společnosti zaháčkují již v dětství. Aha! Jakmile děti naučíte mluvit, tak mluví už celý život. Jakmile je naučíte chodit, chodí celý život. Jakmile je naučíte číst, tak čtou celý život. Naučte je čistit si zuby pravidelně, budou si čistit zuby pravidelně celý život.

No, a jakmile je naučíte se očkovat dvakrát ročně, tak se budou očkovat dvakrát ročně celý život! Chápete? To je ten hlavní politický účel, o kterém hovořil ministr Lengvarský. Politicky myslet na Slovensku v dnešní době znamená, že když se očkovací program zaměří na děti, vyroste z nich ochotná a poslušná populace za pár let, která nebude protestovat proti žádnému očkování, a to nejen proti Covid-19. Je to proces, který nazývám 5+1 proces řízení.

Děti se budou ve školách učit číst, psát, počítat a… pravidelně a bez odmlouvání se očkovat! A nosit covidové papíry u sebe, Ihre Dokumente bitte!

Je to proces řízení na 5. prioritě, tedy na chemicko-biologické, ale současně se očkování, jaké to překvapení, ve všech zemích pomalu ale jistě zaměřuje hlavně na školáky, děti a nezletilce, na 1. prioritě, přestože ze zdravotního hlediska je to nesmysl, když virus na tyto ročníky necílí. O to více ale na ně cílí politici a farma lobby. Proč? Pokud máte jen trochu konceptuálního uvažování, tak odpověď znáte. Ano, politici si tímto lacino a snadno vychovají a vycepují novou a poslušnou populaci, která nebude vzdorovat.

Když naučíte děti nechat se očkovat dvakrát ročně, pořád dokola, tak jste ovládli národ. Když naučíte děti, aby se samy mezi sebou segregovaly a dělily v kolektivech na očkované a na ty hnusné ostatní a infekční kriply, tak se budou takto dělit i v dospělosti, v pracovních kolektivech, ve veřejném prostoru, v dopravě, v obchodech, prostě úplně všude. A co hlavně? Bude jim to připadat úplně normální, vždyť tak přece jako děti byli všichni vychováni, ne?

Očkování školáků se stane součástí školních osnov. Číst, psát, počítat a… nechat se očkovat.

Ano, to je přesně ten jediný politický důvod, proč tahle politická sebranka se snaží protlačit očkování malých dětí povinných školou, protože tím si režim vychová poslušné ovcované ovčánky. Když se malé dítě naučí, že jako očkované je přijímané v kolektivu kamarády, ale jako neočkované je v pozici méněcenného jedince, kterého se všichni štítí, najednou vám to dojde. Je to stejné jako ve 30. letech v Německu. Ze dne na den se německé děti začaly štítit židovských dětí, protože ty musely nosit žluté hvězdy.

Ta největší hrozba spočívá v tom, že dnešní režim je zákeřnější, protože vám umožňuje se z té označené a ocejchované skupiny přesunout do té dobré skupiny. Dobrovolně, samozřejmě. Za nacistů to možné nebylo, jednou Žid, navždy Žid. Ale dnes globalisté přišli s upgradem nacismu. Když se necháš naovcovat, budeš náš! Budeš moci přijít mezi nás! Ovcování je budoucnost! Ovcování je šance pro život! Zajistěte svému dítěti lepší vzdělání, naovcujte své dítě ještě dnes! Ovcovaní mají 25% slevu na nákupy, vykřikne Jeff Bezos. U nás mají ovcovaní nižší úrokové sazby na hypo, pochlubí se banky. A sem mohou jen ovcovaní, napíší majitelé obchodů na dveře. A myslíte si, že to vyvolá protesty? Ne!

Nový světový řád bude postaven na bedrech otroků z řad Nových lidí. Jenže Nového člověka je potřeba nejprve vychovat a vycepovat… ve školkách a školách!

Nová populace vychovaná v covidizovaném školství bude vychována k očkování. Bude jim to připadat úplně normální. Dvakrát za rok na včeličku, celá rodina, včetně kojenců a nemluvňat. A po každé vakcíně nabití a obnovení covidového pasu, se kterým se dá cestovat bez omezení, nebo získávat sleva, nebo získávat přístup tam, kam neovcovaní nemohou vůbec. Aby fungoval Nový světový řád, musí být nejprve vychován Nový člověk. Tohle na alternativě mnoho analytiků přehlíží nebo vůbec nereflektuje. Nový světový řád bude nesen na bedrech otroků ohnutých pod váhou celého světa. A ty otroky je potřeba nejprve vychovat, a to od útlého dětství pomocí očkování, které se stane ovcováním.

Propaganda foto – Prvňáček v USA se chlubí svojí očkovací kartou

A proto se jedná o proces 5+1, tedy na 5. prioritě za pomoci vakcíny, ale hlavně na 1. prioritě světonázorově-vzdělávací. Je totiž potřeba pro Nový světový řád vychovat Nového člověka. A proto se všichni politici, ministři zdramini, různí Adamové Vojtěchové, nebo různí Vladimírové Lengvarští zaměřují primárně na očkování dětí, namísto důchodců, seniorů, ohrožených lidí v pokročilém věku atd. Ne ne, tyhle skupiny nikoho nezajímají, české, slovenské, ale i americké, ruské a izraelské politiky zajímá jen jediná věc, jak naočkovat nezletilce a jak je naučit a vycepovat nechat se očkovat opakovaně, opakovaně, opakovaně, opakovaně, opakovaně… až se to stane součástí jejich vnímání světa, jako je čtení, psaní a počítání. K těmto třem znalostem tak má přibýt “očkování”. Jednou očkovaný, navždy ovcovaný!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
WALLERY
Návštěvník
WALLERY

Začít očkovat tak malé děti tímto svinstvem je skutečná vražda. Děti jsou velmi dobře chráněni před infekčními nemocemi právě díky brzlíku.

AKatarína
Návštěvník
AKatarína

Ich drzosť nemá žiadne hranice. Nech čím skôr zhoria v pekle.

Ocún
Návštěvník
Ocún

Strašné, člověku se až dělá zle, když to čte.

Dalibor
Návštěvník
Dalibor

To je na hlavu. Lidi volí své zástupce /přizdisráče/ do vlády a Ž a ž je řídí. No nekup to. A přizdisráči se drze chlubí koho poslouchají. Kašmar.

Historik
Návštěvník
Historik

Jen technická- je některá z Vašich dcer, učitelkou v mateřské škole? A víte, že 40% z nich nemá rodinu a 65% jenom pejska. Ano, to jsou ty hodné slečny, bez morálních zábran a odkojené Harry Poterem, Disnejem a multykulty. Ploché dělohy bez zábran, které to myslí jenom dobře. To není urážka, to je konstatování faktu.

karpi
Návštěvník
karpi

Lubomír Volný na ČT proti Jakubu Železnému
https://odysee.com/@karpiCz:f/lubomir-volny-predvolebni-okenko-na-ct:e

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Má vůbec smysl se vyjadřovat k této žumpe z ČT, nemá, sebemenší, to jsou jedinci, kteří budou bojovat, do roztrhání těla za své lži, protože pokud zvítězí pravda a spravedlnost, jejich groteskní existence to budou mít těžké. Ale pochybuji že se dožiji reálné transformace světa s masívními anihilacemi.

vese
Návštěvník
vese

“Vedení společnosti Pfizer povolilo Slovensku…” Nikoliv povolilo, ale nařídilo a slovenští kovidmafiáni budou malým dětem ničit život. Nevím, jak pojmenovat. Hnus? To je slabé slovo.

Zuz
Návštěvník
Zuz

Nic by neurobili, keby im hyeny nepodhadzovali svoje vlastne deti… keby hyeny vopred neukazali svoju ochotu tym, ze deti “prikladne” testovali a dusili v nahubkoch. Problem nie su kovidmafiani. Problem su zdebilneni rodicia. Sami opichani napriklad preto, “aby mohli do aquaparku”.

Voltaren
Návštěvník
Voltaren

Zmocnit se slováků je asi daleko lehčí než jiných národů, viz. jejich kolaborace za druhé světové války. Pravděpodobně je to jejich nezakotvenosti a mladým státem.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Blbeček, myslíš tým rok 1938, keď zmrd Beneš zdrhol do Anglicka, Nemecko vás obsadilo a Tisovi dali nôž na krk, že buď vyhlási samostatný štát pod kuratelou Nemecka, alebo nás nechajú napospas Maďarsku a Poľsku, ktoré už zaberali príhraničné územia? To bola tá kolaborácia, ty kretén? Každý národ chce prežiť a malý národ sa musí aj podriadiť. Čo ste robili vy, Česi? Masovo ste vítali svojich otrokárov, že? A ozaj, ako to teraz vyzerá u vás? Žeby ste boli takí slobodní a nepodliehali tomuto teroru? Komu to chceš navravieť?

Jeniceks
Návštěvník
Jeniceks

Asi jo když vás je plná Praha.

Fero
Návštěvník
Fero

Asi maš nejaký hendikep z detstva a nerád o tom hovoríš?!
A hlavne si dosť odbehol od témy že ti horí pod ritou.

Ivča
Návštěvník
Ivča

Místo abychom se spojovali aspoň my na alternativě, tak začínáme do sebe rejpat. Přestaňme. Vždyť o to jim jde. Rozhádat nás, oslabit, rozeštvat.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Tak uvidíme, kdo nás z těch sraček nakonec bude tahat. landa se docela snaží, Žlutý špendlík je ve fotogalerii. O Klausovi v poslední době je málo slyšet, na jaře se angažoval proti docela dost.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/daniel-landa-gestapo-demonstrace-zluty-spendlik-covid-epidemie.A210908_140334_domaci_ajez#anketa-progress-A20210906_remy_617

Pavel
Návštěvník
Pavel

anonymka
Sára, do sraček nás dostali tvoji soukmenovci. Nosatí! A nikdo nás z těch sraček tahat nebude. Naopak, ten nosatej odpad nás do nich bude ponořovat stále hlouběji.

PaVo
Anonymko, proč sem pořád dáváš odkazy na mainstream? Kdo má zájem tam chodit, tak si to tam přečte, ale tahat to alternativu je výsměch, jsou to samé lži a manipulace.

A kde jsi přišel na to, PaVo, že má Sára zájem o pravdu? To jsi tak naivní? Podívej co zde uslintla. Židáka Klause.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

mimo tema…
cesi, moravane, slezane….budme bdeli, neb se celoplanetarni vrah billik vzhledl v praze s usalasenim moznym!!!
jakmile volby doscita posledni scot, billik k uradovani nastoupi….
zdalipak si smejd nedela choutky i na nase korunovacni klenoty, az nas se svymi kumpany zabavi pro dluhy?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jeden-z-nejluxusnejsich-hotelu-v-praze-ma-noveho-pana-billa-gatese-174214
https://www.fourseasons.com/prague/

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

taky mě to zarazilo…nějaká spojitost

vese
Návštěvník
vese

Njn, do Kostelce nad Č. lesy je to skok, aby si vakcíny pohlídal. K tomu odkazu – Gatěs na fotce vypadá dost zle, jen ho položit do rakve.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hledac pravdy
jestli se tu chce ten židofašistický gauner a masový vrah Gates promenovat, aspoň bude po ruce. On se někdo najde. Jsou miliony lidí kteří si s ním mají co srovnat. Zatím doma vždy dostal sem tam nějaký ten rozláclý dortík do té své přiblble se šklebící držky. Ale on někdo přitlačí. A může pozvat i Fauciho a Schwaba.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

to se prazsti prostituti a jejich pasaci s podpultovym zbozickem pretrhnou, jako za sociku v hotelu evropa na vaclavaku.
kluci do evropy, holky do jalty…:))))