Ve vakcínách proti COVID-19 byla oficiálně objevena cizorodá tělesa podobná sondám, sentinelům...

Ve vakcínách proti COVID-19 byla oficiálně objevena cizorodá tělesa podobná sondám, sentinelům s anténami, diamantům, chobotničkám a dalším nano a mikro objektům! Šokující tiskovou konferenci rakouských soudních znalců v Patologickém institutu v německém Reutlingenu začal YouTube okamžitě mazat a německá vláda zaslala výhružky americké sociální síti GAB, že musí všechna podobná videa mazat, jinak si německá státní moc na americkou společnost došlápne! Neuvěřitelné, jak Německu znovu narůstají nacistická křídla, komentuje v emailu zakladatel GABu!

Ve vakcínách proti COVID-19 byla oficiálně objevena cizorodá tělesa podobná sondám, sentinelům s anténami, diamantům, chobotničkám a dalším nano a mikro objektům! Šokující tiskovou konferenci rakouských soudních znalců v Patologickém institutu v německém Reutlingenu začal YouTube okamžitě mazat a německá vláda zaslala výhružky americké sociální síti GAB, že musí všechna podobná videa mazat, jinak si německá státní moc na americkou společnost došlápne! Neuvěřitelné, jak Německu znovu narůstají nacistická křídla, komentuje v emailu zakladatel GABu!

Celá americká a rovněž německá alternativa žije v posledních hodinách závěry a dozvuky naprosto šokující pondělní tiskové konference rakouských výzkumníků z řad soudních a forenzních patologů, kteří se rozhodli, že přestanou mlčet a odhalí světu, co se ve skutečnosti nachází ve vakcínách proti COVID-19 a co provádí s lidskou krví. Tisková konference proběhla v Patologickém institutu soudního lékařství v německém Reutlingenu na dálku pomocí online prezentace a podle posledních zpráv tiskovou konferenci již vyšetřuje německá kriminální policie a oddělení na potírání extrémismu.

Rakouští lékaři streamovali své závěry studie z Rakouska, takže nebyli zatčeni, ale není vyloučeno, že Německo požádá o jejich vydání. A čeho se dopustili? Na tiskové konferenci totiž uveřejnili unikátní fotografie z forenzních rozborů zjevně něčím kontaminovaných vakcín a krve očkovaných lidí proti COVID-19 za pomoci vakcín od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson & Johnson. Snímky byly pořízeny nejmodernější biorezonanční metodou a rovněž elektronovým mikroskopem.

Tisková konference v Patologickém institutu soudního lékařství v Reutlingenu, 20. 9. 2021

Ve vakcínách se podle patologů nachází cizí a dosud neidentifikované kontaminanty v podobě nano a mikro objektů, jejichž původ a funkce je pro patology podle jejich slov neznámá a nevysvětlitelná. Ve vakcínách se nachází autonomní objekty s animací, tedy se samovolnou hybností, které se pohybují v krvi a cestují koordinovaně a bez vysvětlení cévami, přičemž končí vždy na stejném místě.

Trojúhelníkové cizí těleso, které se často vyskytovalo v různých vzorcích
Krevní testy očkovaných osob. Vláknité cizí těleso podobné chobotnici. Příklad 1
Krevní testy očkovaných osob. Vláknité cizí těleso podobné chobotnici. Příklad 2
Krev očkované osoby. Lze pozorovat neobvykle tvarované cizí těleso.
Vyschlá vakcína. Co jsou ty bílé tečky?

Některé končí v oblasti plic, jiné v blízkosti srdečního svalu, jiné se přesunují do lidských svalů. Některé tyto kontaminanty vypadají jako kosmické lodě, resp. průzkumné sondy s anténou, která čouhá z vrcholu sondy. Chovají se jako naprogramované sondy s funkcí, tzv. sentinely, které mají nějaký úkol, ale nebylo možné zatím zjistit, jaký úkol by to měl být. Vakcíny by takovéto kontaminanty nikdy mít neměly, protože pro to není důvod.

Soudní patologové z Rakouska nafotili krev očkovaných lidí a obsah vakcín. Záběry je doslova vyděsili

Výzkumníci na tiskové konferenci hovořili o tom, že přestože jde o kontaminanty, v žádném případě nejde o nečistoty, špínu, nebo prostě kontaminaci ve smyslu špatné hygieny nebo sterility. Nejedná se o částice prachu, plastů, dřeva, kovů nebo jiných materiálů, které se běžně označují za kontaminaci. Nafocené objekty podle výzkumníků nevypadají jako špína nebo kontaminace, ale jako uměle vyrobené objekty z oblasti nano-inženýrství.

Krev očkované osoby se zdravotními problémy po očkování. Erytrocyty nejsou v dobrém stavu. Je vidět granolucyt.
Krev očkované osoby. Je vidět vláknité cizí těleso.
Krev očkované osoby. Cizí tělesa jsou viditelná.
Krev očkované osoby. Je vidět vláknité cizí těleso.

Kontaminace má vždy charakter typických štěpů plastů a kovů, které pod mikroskopem lze bezpečně identifikovat, protože mají typický tvar a rysy. Ovšem v případě těchto vakcín bylo nalezeno celé spektrum podivných objektů, které nepochází jen z jedné rodiny, ale hned z několika rodin nano a mikro objektů. Nejde totiž jen o sondy v podobě člunů či sond, ale jde i o chobotničky.

Sentinel s anténou ve vakcíně Pfizer

Ve vakcínách byly nalezeny kontaminanty, které jsou tvořeny umělými polymery na bázi silikonu, uhlíku a jeho oxidů. Tyto kontaminanty se podobají olihním, resp. malým chobotničkám s chapadly, které cestují v těle očkovaného člověku stejně autonomně jako ty zmíněné sondy. Podle výzkumníků mají tyto objekty velkou spojitost se vznikem podivných vláken v lidském těle, která se najednou po očkování objeví a začnou v těle člověka růst. Tato vlákna jsou složena opět z dlouhých polymerů silikonu, uhlíku, jeho oxidů a rovněž hliníku.

Sonda ve vakcíně Pfizer
Další sonda ve vakcíně
Cizí tělesa
Neznámé objekty
Malé břitvy, které rozřezávají povrchy buněk
Vakcína AstraZeneca vykazuje zvláštní cizí tělesa. Jako šňůra perel.
Podivné šňůry jsou extrémně dlouhé polymery, ze kterých vznikají plastová vlákna v těle

Kromě toho je v těchto vláknech možné identifikovat i plasty, jejichž původ je nejasný, protože to vypadá, jako kdyby po vstříknutí vakcíny se lidské tělo naučilo samo syntetizovat plastické hmoty na bázi polymerových vazeb uhlíku, chloru, hydroxylů a organických esterů. Teoreticky by tělo bylo schopné syntetizovat plasty, jako např. polyestery, ale pouze jako důsledek nějakého experimentu, protože žádný lidský orgán v lidském těle neměl evolučně důvod syntetizovat plasty ve svém těle. Jenže ta vlákna opravdu mají původ v plastech a dokonce už dostala svůj název jako morgellony.

Německé orgány jsou v nejvyšší pohotovosti po tiskové konferenci patologů, jako když kopneš do vosího hnízda. Alternativní americká sociální síť dostala výhrůžky od německé prokuratury

Tisková konference trvala dvě a půl hodiny a po smazání z YouTube je možné najít její záznam ve dvou dílech na BitChute [1][2]. Německé orgány začaly okamžitě konat a YouTube i Facebook okamžitě odkazy na video i zmínky o tiskové konferenci smazaly a pouze americká nezávislá sociální síť GAB.com odmítla odkazy na konferenci smazat, což vedlo k rychlé odvetě.

Německá generální prokuratura zaslala této americké sociální síti výhrůžky kriminálním stíháním, vysokými pokutami a dalšími opatřeními, pokud GAB [3] nezačne mazat příspěvky odmítačů očkování, organizátorů anti-covidových protestů v Německu a veškerý obsah, který zpochybňuje očkování v Německu. Andrew Torba jako zakladatel GABu dnes rozeslal email, kde popisuje nacistické chování německé vlády, která obesílá výhrůžkami už i americké firmy, které vůbec nespadají pod německou jurisdikci, ale to Německu podle všeho nevadí. Pojďme si ocitovat, co šéf GABu od Němců obdržel.

Tento týden jsme obdrželi obrovský balík dokumentů s pokutami a právními hrozbami od německého státu. Společnost Gab odmítá a již mnoho let odmítá dodržovat německý zákon o vynucování opatření na sociálních sítích. Gab je americká společnost a jako taková nemá žádnou povinnost dodržovat cizí zákony tyranských vlád.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, zákon o prosazování ochrany sociálních sítí je drakonický německý zákon zaměřený na boj proti “falešným zprávám” na webových stránkách sociálních sítí. “Fake news” je samozřejmě cokoli, co německá vláda označí za fake news.

Například tento týden Facebook smazal 150 účtů patřících hnutí proti covidovým lockdownům v Německu, pravděpodobně na příkaz německé vlády v rámci zákona o prosazování ochrany sociálních sítí.

Kvůli neochotě společnosti Gab podílet se na státem nařízené cenzuře svobody projevu jde nyní německá vláda po našem zavádějícím technologickém startupu s vysokými pokutami a dalšími právními kroky.

Gab není webová stránka bez zákona. Usilovně pracujeme na tom, abychom na naší platformě zastavili nezákonnou činnost a zabránili jí. Máme skvělé vztahy s mnoha zahraničními zeměmi, které chápou a respektují náš postoj ke svobodě projevu a oceňují naši nulovou toleranci vůči trestné činnosti. Německou vládu neznepokojuje žádná skutečná trestná činnost, ale myšlenkoví zločinci, kteří si dovolují nesouhlasit s jejich globalistickým režimem.

Podle našeho právního týmu, který s námi na této záležitosti pracuje již několik měsíců, máme tři možnosti.

1) Podřídit se německým cenzurním zákonům a začít cenzurovat obsah, který se německé vládě nelíbí (to se nestane).

2) Neuposlechnout německé cenzurní zákony a vyvolat boj s národním státem Německo (pravděpodobně bych už nikdy nemohl opustit USA, šli by na nás ze všech možných stran prostřednictvím státem podporovaného deplatformingu, vysokých pokut, možná by využili kontakty v Bidenově administrativě, aby šli po GABu i jinými způsoby, a bůhví co ještě).

3) Dočasně zastavit poskytování této služby v Německu zablokováním německých IP adres.

Na těchto možnostech se mi nelíbí všechno, a proto jsme tyto informace zveřejnili, abychom získali zpětnou vazbu a konsenzus naší komunity na toto téma.

Drtivá většina lidí třetí možnost velmi podpořila. Naši právníci tuto možnost navrhují. Naše komunita navrhuje tuto možnost. Mnoho lidí mi napsalo a soukromě se ozvalo s tím, že je to náš nejlepší postup. Zdá se, že jsme se shodli.

Přesto mi to nesedí.

Nakonec jako generální ředitel společnosti Gab musím toto rozhodnutí učinit pouze já. To jsou typy rozhodnutí, které definují člověka a tvoří historii. Pokud zablokujeme německé IP adresy, abychom uklidnili německou vládu, vytvoříme tím jasný precedens, který budou chtít následovat i další země. Nebudeme se blokovat IP adresy, abychom se zahnali do kouta. Pokud chce německá vláda zabránit německým IP adresám v přístupu do Gabu, může nás zablokovat sama.

Proč bychom měli celé zemi blokovat přístup na Gab, protože nám její vláda posílá pokuty, které nezaplatíme, a zastřené právní hrozby, které pro Gab jako americkou společnost nic neznamenají? Stejně nebudu moci cestovat do Evropy, protože si nenechám píchnout experimentální látku. Na druhou stranu mám teď obrovskou hromadu podpalovacího papíru do kamen na letošní zimu.

Skutečnost je taková, že německá vláda má nulovou pravomoc nebo jurisdikci nad tím, jak fungujeme v Gabu. Nemáme v Německu žádnou právnickou osobu, nemáme v Německu žádné zaměstnance a nejsme německými občany. Jsme Američané.

V Americe se hraje podle našich pravidel, my nehrajeme podle vašich. Německo je hostem v naší komunitě a bude respektovat naše hodnoty a způsob jednání, ne naopak. Mám německý národ jen rád a i on si zaslouží základní lidské právo svobodně mluvit na internetu.

Naším posláním je hájit svobodu projevu na internetu pro všechny lidi všude na světě. Včetně Německa. Budeme v tom pokračovat bez ohledu na jakékoli hrozby ze strany zahraničních vlád. Pokud se dnes skloníme před Německem, co nám zabrání sklonit se před doslovnými tyrany, jako jsou ti v Rusku (jako to právě minulý týden udělaly společnosti Google a Apple) nebo v Číně (jako to už léta dělá Apple)?

Ve věcech týkajících se závažné trestné činnosti už německé policejní složky vědí, jak na nás dosáhnout, což ostatně v minulosti mnohokrát udělaly. Na tyto žádosti budeme i nadále reagovat a poskytovat těmto policejním složkám rychlou pomoc na základě dobrovolnosti. Nebudeme však omezovat přístup k obsahu, který je ve Spojených státech legální, na serverech ve Spojených státech nebo z nich, ani jej odstraňovat.

Dnes, kdy píšu tento článek, je den, kdy byla před více než 234 lety podepsána americká ústava. Nyní se musíme postavit na její obranu a bojovat za svobody, které jsou v ní zakotveny a které pocházejí od Boha, pro všechny národy.

Nejsem si jistý, co z tohoto rozhodnutí vzejde, ale nebudu dělat tak důležitou volbu z pozice strachu. Výsledky tohoto rozhodnutí ponechávám v rukou Všemohoucího Boha a modlím se, aby si německý národ vzal svou zemi a svobody brzy zpět.

Do té doby: Wir werden nicht nachgeben, “Nuts!”. (Nebudeme se podřizovat, blázni!)

Andrew Torba
Generální ředitel, Gab.com
Pouze Ježíš zachraňuje

Vzteklá reakce německých orgánů vyplývá z bezmocnosti, protože soudní znalce nelze označit za šarlatány, ani za dezinformátory

Jak sami vidíte, Německu narůstají křídla a znovu dochází k potvrzení pádu americké moci v Evropě. Zmíněný německý zákon o ochraně sociálních sítí a komunikace je využíván na umlčování svobody slova Němců a především veškerých informací spojených s kritikou očkování, omezování svobod pohybu, kritizování lockdownů, zpochybňování covidových pasů, veškeré studie a výzkumy očkovacích vakcín, s výjimkou těch studií, které potvrzují jejich přínosy a bezpečnost.

Vyrobené vlákno v lidském těle

A reakce německých orgánů na tiskovou konferenci v Reutlingenu je toho důkazem. Proč je to pro německou vládu a Big Pharma tak moc nebezpečné? No, to je jednoduchá odpověď. Tyto soudní lékaře z oboru patologie nelze označit za konspirátory, hoaxery a pro-kremelské dezinformátory. Toto jsou totiž zaměstnanci režimu, soudní znalci, patologové z oboru soudního lékařství. Tyto osoby nejde takto onálepkovat, protože tím by došlo ke znevěrohodnění režimu, že zaměstnává dezinformátory. V tom je právě ten problém a vztek německých orgánů.

Polymerová plastová struktura vlevo, vpravo záběr z větší vzdálenosti

Jestliže nějaký Franta z Horní Dolní zavěsí na YouTube video z obýváku, kde na amatérském PC mikroskopu z Číny objeví černá vlákna na nerozbalené antigenní špejli, tak režim nemá problém označit takové video za neprůkazné. Jenže v případě soudního znalce se 40-letou praxí to už nejde. Slovo soudního znalce nejde vyvrátit, a to vlastně ani na internetu. A proto německé orgány jsou vztekem bez sebe a rakouští lékaři se teď hodně dlouho do Německa raději nepodívají.

Podivný objekt připomínající diamant

Tohle všechno, co vidíte v tomto článku na obrázcích z tiskové konference patologů, plave a pohybuje se očkovaným lidem v jejich tělech. Všechny ty údajně geniální vakcíny proti covidu mají v sobě tolik bordelu a podivně se pohybujících “kontaminantů”, že prostě se na to už nemohli rakouští patologové dívat a šli s pravdou ven. Aeronet měl zase pravdu. Už před více jak půl rokem jsme přinášeli videa o morgellonech, o vlákench, o podivných objektech ve vakcínách a teď se podívejte, rakouští soudní patologové to na tiskové konferenci potvrzují. Žádné hoaxy, ani dezinformace, ale pravda a realita, kterou jsme publikovali v předstihu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 48% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 8 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Peter Pinc
Návštěvník
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Díky moc, ofic. odkazy a info jsem si uložil, pro “tardy”, kteří stále věří že jde o zdraví nebo co…thx!

lc08
Návštěvník
lc08

Pane VK ty chobotničky by mohli být toto https://biology.ucdavis.edu/news-events/model-organisms/hydra
Na stánce university je hrací kartička, na jejím spotku je zvláštní název Hail Hydra https://ucdavis.app.box.com/s/5ti59aabsnuk8ij07dxlrhvfsyoo57yw
O tomhle hovoří paní doktorka Carrie Madej https://otevrisvoumysl.cz/hydra-vulgaris-zivy-a-nesmrtelny-tvor-uvnitr-covid-injekci-dalsi-informace-o-obsahu-z-analyz-pod-mikroskopem/

Zuz
Návštěvník
Zuz

„Nikdy jsem tolik neplakala,“ říká doktorka Carrie Madej poté, co prozkoumala „vakcíny“ Moderny a J&J pod obyčejným mikroskopem za 400 násobného zvětšení.
https://gloria.tv/post/TKwzoorwG2vo2rjFwdRRrjejE

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Covid injekce pod mikroskopem – neznámé částečky v krvi očkovaných
V Německu zkoumali krev očkovaných a zůstali zaraženi z toho, co našli. Více v tomto krátkém videu:
https://nastub.cz/w/2c1ae50c-7b76-4f59-a801-ca4f242debc7?title=0&warningTitle=0&start=2m38s

Dobrodej
Návštěvník
Dobrodej
Eleriana
Návštěvník
Eleriana

Dotaz: Jak se dostat na tu angličtinu?
případně je někde kompletně přeloženo do češtiny?

Zmaten
Návštěvník
Zmaten

Svoboda je game over. Lidstvo je game over.
Stejnak si myslím že ty různé sračky co mají v sobě očkovaný se dostávaj i do nás neočkovaných. Co začal covid a vše okolo pociťuji jednu hlavní věc, trošku mlha a mrtvé sny- (odříznutí). Něco je jinak sen nemá barvy. Spánek není spánek. Prostě když spím ani nevím jestli spím. To samé sny. Bohužel zacvhilku to v sobě bude mít snad každej, pak prosadit nejzrůdnější totalitu jaká kdy byla bude hračka. Lidi budou jako na dálkové ovládání.

s0lari
Návštěvník
s0lari

To by potom tak nehysterčili okolo očkovania úplne všetkých a všade, keby sa to prenášalo aj na neočkovaných. Nie, potrebujú vám to dostať do krvi a to vo veľkom množstve a musíte s tým súhlasiť a ten súhlas zo slobodnej vôle je ten najkľúčovejší krok. Bez poriadnej debilizačnej kampane by sa teda nikam nepohli.

Nazor
Návštěvník
Nazor

Je to deprese z toho co se deje kolem, pokud nosis obcas rousku, pak nedostatek kysliku a mozek, v dobe kdy ten kyslik mas, tak s tim vyrovnava. Ale hlavne deprese.
Tady nejde o cipovani vsech, proc by. Maji prece technologie 100 let pokrocilejsi a mozna i vic. Jde tu o rozdeleni lidi. Jedni do jednoho pytle a druhe do druheho. Ten kdo to prohlidl toho nezmeni i kdyby ho silou naockovali. Porad bude myslet to svi. Bude mozna omamenejsi, ake porad bude odpirac.
Kdyby chteli, naockovali by nas bez toho silenstvi kolem. Uplne v klidu. Leky, jidlo, voda, rozprasovani, povinna ockovani pres 50 let. To nedava logiku, to vse co se deje. Vycekavej! Nic jineho se neda delat pokud nejsi ten kdo je živý.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

-VK-
“Na tiskové konferenci totiž uveřejnili unikátní fotografie z forenzních rozborů zjevně něčím kontaminovaných vakcín a krve očkovaných lidí proti COVID-19 za pomoci vakcín od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson & Johnson.”

-VK-
“…Pfizer je samozřejmě židovská organizace, to je židovská farmaceutická společnost, vlastněná tedy židovskými podnikateli. Židovskou rodinou řízená. A to samé Moderna, to samé Johnson jsou všechno v rukách těchto rodin. Všechny banky, které je financují jsou v rukách židovských rodin.”
(Svobodný vysílač, 23. 7. 2021)

Čím více dávek Pfizeru, Moderny a dalších, tím více židovského jedu! A čím více židovského jedu, tím větší genocida gójů a jejich zotročení.

Zohar I, 168a: „Židé se vždy musí snažit oklamat nežidy.“
Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“
Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“
Abodah Zara 26b: „Nejlepší z nežidů musí být zabiti.“
Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“

comment image
comment image
Sefardský Žid Abert Bourla, šéf farmaceutické společnosti Pfizer se zednářskými signálními gesty.

Citát z článku židovského novináře Ferna Sidmana:
“Albert Bourla se narodil v říjnu 1961 v řecké Soluni a vyrůstal v sefardské židovské rodině. Bourla je doktorem veterinární medicíny a získal doktorát v oboru biotechnologie reprodukce na veterinární fakultě Aristotelovy univerzity. Řecko opustil se svou ženou, když mu bylo 34 let, a od té doby žil v sedmi různých městech ve čtyřech různých zemích.”

Talmudsko-kabbalistické, sionistické Židovstvo (Satanova synagoga/globalisté), celý tento covidový a vakcinační teror řídí a prosazuje prostřednictvím zednářstva, kterému jsou také podřízeny vlády států.

Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

comment image
Johannes Rothkranz; Světu vládnou superlóže

4fun
Návštěvník
4fun

A pane Gates
před lety jste se stýkal s Jeffry Epsteinem
co nám o tom povíte? 🙂

WATCH: Bill Gates says meetings with Jeffrey Epstein were ‘a mistake’
https://www.youtube.com/watch?v=LNAwUxZ5nfw

tretieoko
Návštěvník
tretieoko

Tak tu uz konci kazda sranda………….Až s neuveriteľnou informáciou prichádza známa bojovníčka za právo detí na vzdelanie, Adriana Kráľová. Vláda predkladá novelu zákona, podľa ktorej bude môcť súhlas so zdravotným úkonom na dieťati podpísať aj zástupca školy! Ak to prejde, zdravotný úkon budú môcť previesť v škole na vašom dieťati bez súhlasu rodiča!…………… https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/22/rodicia-pozor-vlada-chce-umoznit-robit-zdravotne-ukony-na-detoch-bez-vasho-suhlasu/

4fun
Návštěvník
4fun

No já teda nevím
ale co byste udělali zmrdovi/zmrdům
který vám právě zabil všechna vnoučata?

tretieoko
Návštěvník
tretieoko

Pane, je mam jednu dceru, 10 let a zije v Cechach nedaleko Hradce, mama je Ceska. Takze podrobne sledujem aj situaciu u Vas. Velmi sa bojim co bude dalej a ak sa situacia bude vyvijat velmi zle, tak stratim akekolvek zabrany….

s0lari
Návštěvník
s0lari

Musíte sa zoskupovať s podobne zmýšľajúcimi, nadviazať osobné kontakty, mimo internet. V skupine sa veci riešia jednoduchšie. Niekde sa začať musí a urobiť si vlastnú školu myslím nie je až taký problém. Čím viac ľudí dosiahne čiastočnú alebo úplnú nezávislosť na systéme, tým slabší ten systém bude. Až nakoniec systém zistí, že už nie je komu rozdávať pokuty a nie je kto by ich vynucoval…

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

POZOR,
oni to vážně mají v plánu, chtějí tajně naočkovat děti v ZŠ (a možná i ty větší v MŠ..)
…nečekám jestli, ale čekám KDY, abych je měla v tu chvili doma, nelze věřit dnes ničemu nikomu jen sama sobě a Zdroji